quote:HANS GING VREEMD!’ CONNIE BREUKHOVEN DOODSBANG VOOR SCHANDAALBOEK!
(17-9-2009) Het hoge woord is er nu toch uit! De vrouw, die niets wilde zeggen over de reden van de scheiding met echtgenoot Hans, Connie Breukhoven, heeft jaren de vuile was binnengehouden, maar wijst nu met de beschuldigende vinger naar haar ex-echtgenoot. Hans Breukhoven ging namelijk vreemd! En dat kon Connie niet verkroppen! Dat Connie Breukhoven nu plotseling openheid van zaken geeft lijkt ingegeven door het boek dat Evert Santegoeds over de voormalige diva aan het schrijven is en dat volgende maand uitkomt. In het boek worden de buitenechtelijke escapades van Hans en de manier waarop
ie daarop reageerde. Zo schakelde ze een privédetective in om haar man te schaduwen en bracht zelfs ook een nachtelijk bezoekje aan de vermeende minnares van haar man. Door nu (een deel?) van de waarheid te vertellen hoopt Breukhoven Santegoeds de wind uit de zielen te nemen!
De plotselinge eerlijkheid van Connie Breukhoven is opvallend. Nadat haar scheiding van Hans vorige maand bekend werd vertelde Connie alleen maar dat het stel om diverse redenen had besloten een punt achter het huwelijk te zetten. Maar nu weet heel Nederland dat het vreemdgaan van Hans het einde betekende van een sprookjeshuwelijk.
Connie kwam al jaren geleden achter de buitenechtelijke escapades van Hans. De platenbaas had in België een vriendin. Na de vorige maand bekend geworden scheiding van het paar liet Connie nog in het midden of de beschuldigingen die toen aan het adres van haar man werden geuit op waarheid berustten. Maar nadat Evert Santegoeds aankondigde in oktober met een boek over het veelbesproken leven van Connie te komen lijkt Connie uit angst over de komende onthullingen in het boek een deel van de waarheid maar zelf te vertelen. Volgens Connie kwam ze er twee jaar geleden achter dat er een andere vrouw in het leven van Hans was. De toenmalige mevrouw Breukhoven las het nieuws in weekblad privé dat de minnares van Hans prominent op de voorpagina zette. Bovendien publiceerde het blad foto’s van een nachtelijk bezoekje van Connie aan de vermeende minnares! Connie gisterenavond in haar biecht bij Boulevard: “Hans was in New York toen het me duidelijk werd. Ik heb hem toen gebeld en gevraagd om terug te komen. We hebben vervolgens twee dagen binnen zitten huilen.” Volgens Connie deed het paar nog pogingen om de breuk te lijmen. Vergeefs. “Uiteindelijk kon ik er niet mee leven. Ik ben er te monogaam voor om mijn man met een ander te delen. Een gebroken kopje is niet meer te lijmen."
In het interview zei Connie nog veel om Hans te geven en dat de twee elkaar ook nog regelmatig zien. Ze kondigde aan met Hans en de kinderen volgende week naar de première van de musical Hairspray te gaan… Volgens Connie brengen zei en Hans zelfs nog wel eens de nacht bij elkaar door. Volgens de ex mevrouw Breukhoven zou Hans nog single zijn.
Dat Connie nu zo openhartig is lijkt er alles mee te maken te hebben dat Evert Santegoeds komt met zijn niet geautoriseerde biografie over Connie Breukhoven! Aanvankelijk was het de bedoeling dat het boek in de zomer van 2007 al zou verschijnen. De reden voor het uitstel was twee jaar geleden dat mensen uit de directe omgeving van de Breukhoven zich hadden gemeld bij Santegoeds met onthullende verhalen over de diva, over haar kanker genezende middeltjes en haar huwelijk met Free Record Shop-eigenaar Hans van Breukhoven.
Nadat de Breukhovens vorige maand bekend maakten te zijn gescheiden pakte Santegoeds de draad weer op. Hij is nu bezig aan het laatste hoofdstuk. De biografie moet eind oktober verschijnen.
Santegoeds liet al weten dat Connie's vermeende prostitutieverleden niet aan de orde zal komen in het boek. "Daar hoeft ze dus niet bang voor te zijn." In 2007 dreigde de glamourvrouw, die haar vermeende verleden als prostituee altijd ontkend heeft, met juridische stappen als Santegoeds zou suggereren dat Connie in een ver verleden meisje van plezier zou zijn geweest. Santegoeds zie toen al verschillende brieven van Connie Breukhovens advocaat te hebben gekregen over het boek dat hij aan het schrijven was. "Dat maakt de uitdaging alleen maar groter."
De showbizzjournalist, die eerder een bestseller over Pim Fortuyn schreef, was twee jaar geleden van plan het boek via een speciaal daarvoor in het leven geroepen website te verkopen. of dat nu ook gebeurt of dat het boek via de reguliere boekhandel te koop zal worden aangeboden is nog onduidelijk.
Hei en zei blijven in ieder geval vriendjes!quote:Volgens Connie brengen zei en Hans zelfs nog wel eens de nacht bij elkaar door. Volgens de ex mevrouw Breukhoven zou Hans nog single zijn.
Parkeer je nog weleens in de PC?quote:Op donderdag 17 september 2009 19:29 schreef conleche het volgende:
* conleche volgt ook weer aandachtig de nieuwe ontwikkelingen in deze gate!
En zoals Patries Geer heeft voor de uitjes, heeft Con Goorquote:Op donderdag 17 september 2009 19:37 schreef 2live het volgende:
eens kijken hoe lang het duurt voordat Connie met modder gaat gooien.![]()
Uiteindelijk liet Paay zich ook gaan in de pers.
Het wachten is op het moment dat de twee "setjes" elkaar op een party tegenkomenquote:Op donderdag 17 september 2009 19:50 schreef Eef999 het volgende:
[..]
En zoals Patries Geer heeft voor de uitjes, heeft Con Goor![]()
[ afbeelding ]
Ik geloof het wel ja!quote:Op donderdag 17 september 2009 19:59 schreef DarkElf het volgende:
en heeft con dan ook haar plastisch doktertje aangeraden aan leontien?
Nope, ik woon nu in de Rivierenbuurt en in de Scheldestraat kom ik Madame niet tegenquote:
Nieuwste accessoire in showbizz na de Louis Vuitton en de chiuaha nu tijd voor;quote:Op donderdag 17 september 2009 19:50 schreef Eef999 het volgende:
[..]
En zoals Patries Geer heeft voor de uitjes, heeft Con Goor![]()
[ afbeelding ]
Ja dat weet ik nogquote:Op donderdag 17 september 2009 19:58 schreef Duderella het volgende:
Nutteloze informatie die ik even kwijt moet:
Wisten jullie dat Con Marco en Leontien aan elkaar heeft gekoppeld aan haar eettafel?
Wat ons weer brengt bij Rad van Fortuins Hans van der Togt. Want lieve mensen, uiteindelijk, in élke gate, kom je altijd weer terecht bijHans
Leco spuit ook en is Leontine niet zijn muze, of beste dinnetje?quote:Op donderdag 17 september 2009 19:59 schreef DarkElf het volgende:
en heeft con dan ook haar plastisch doktertje aangeraden aan leontien?
quote:Op woensdag 20 mei 2009 12:52 schreef Ole het volgende:
Nu nog even de scheiding van Conny en Hans. Wordt ook wel eens tijd.
Ole, sluit je ogen en concentreer je.... sluit je af voor de buitenwereld en keer in jezelf... laat je gevoel antwoord geven op de vraag die ik je nu stel:quote:
Ik denk Marco en Leontienquote:
Is wel zo Haaibaaike, maar dat zie ik nu eenmaalquote:Op dinsdag 22 september 2009 13:23 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Nee OleDat zou zonde zijn als ze uit elkaar zouden gaan.
Zou mij niks verbazen als het ooit nog eens gebeurdquote:Op dinsdag 22 september 2009 13:24 schreef DarkElf het volgende:
[..]
Ja he? Daar zat ik ook aan te denken
quote:Op donderdag 17 september 2009 19:23 schreef Duderella het volgende:
Altijd als er boeken komen, komt het gedonder. TVP!
Gelukkig, je bent er, ik wilde net 112 bellen!quote:Op dinsdag 22 september 2009 17:01 schreef Copycat het volgende:
Waarom was ik hier nog niet?
Marco krijgt veel steun van zijn vrouw..toch hoop ik dat je geen gelijk krijgquote:Op dinsdag 22 september 2009 13:33 schreef Ole het volgende:
[..]
Is wel zo Haaibaaike, maar dat zie ik nu eenmaal
Ja dat zei Con tegen Goorquote:Op dinsdag 22 september 2009 16:59 schreef Flappe-du-Pomme het volgende:
"dat zeg jij, dat wij niet meer bij elkaar slapen! Hihihi", kirde ze in Glitter Glamour Gordon over de scheiding tussen haar en Hans.
ze hebben getoost op een nieuw begin zegt hij, dat vind ik behoorlijk positief. Trekt een behoorlijke wissel op je relatie natuurlijk maar het helpt wel als je er samen hetzelfde in staat.quote:Op dinsdag 22 september 2009 19:45 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Marco krijgt veel steun van zijn vrouw..toch hoop ik dat je geen gelijk krijgdat ze uit elkaar gaan (Zou best kunnen, nu TEG failliet is verklaard)
Ze heeft bij Boulevard toch al een week ervoor gezegd dat ze beide soms zo eenzaam zijn en elkaar dan opbellen en bij elkaar slapen...quote:Op dinsdag 22 september 2009 19:46 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Ja dat zei Con tegen GoorWel beetje vreemd als Hans vreemd is geweest, en ze slapen toch samen zoals ze beweerde.
En zo is het!quote:Op vrijdag 25 september 2009 13:06 schreef mevrouwdebok het volgende:
lucht heerluk op ! al die verdomde hypocrieten in showbizzland , verdomme !
Het leven is vurrukkulluk!quote:Op vrijdag 25 september 2009 13:06 schreef mevrouwdebok het volgende:
lucht heerluk op ! al die verdomde hypocrieten in showbizzland , verdomme !
quote:
Ik had tenminste nog een excuusquote:
Con voelt zich te goed voor een niet-monogame Hans, maar ondertussen eet hij nog steeds van allerlei walletjes en is zij er 1 vanquote:Op zondag 27 september 2009 22:41 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik had tenminste nog een excuus![]()
Maarreh... je gaat uit elkaar omdat je het samen niet leuk meer hebt, maar als je allebei eenzaam bent dan blijf je wel bij elkaar logeren?
Als je dan toch al 4 jaar huwelijk hebt lopen liegen en niet meer onder één dak woonde, waarom neem je dan nog de moeite om te gaan scheiden, als je elkaar toch in eenzaamheid telkens weer opzoekt?
Is het voor Hans en Vanessa misschien handiger om nu te scheiden (en dat Vanessa nog een leuk deel FRS-centjes aan overhoudt) dan om daar mee te wachten?
* Leandra gaat d'r aandelen FRS morgen maar verkopen, hier klopt iets niet![]()
quote:Zijn Connie en Hans Breukhoven wel gescheiden?
Dit bericht is geplaatst op 28-09-2009 om 10:02:00
Zolangzamerhand begint heel Nederland zich af te vragen of...
de scheiding van Hans en Connie niet een publiciteitsstunt is of zit er iets achter. De twee lijken namelijk nog altijd onafscheidelijk en leven zoals ze al jaren doen: af en toe samen ergens verschijnen en verder apart wonen.
Ook gisteravond gaven zij act de presence bij de musical Hairspray te Rotterdam. Daar waar mensen die net zijn gescheiden graag hun eigen weg gaan, doen de Breukhovens precies het omgekeerde.
Zijn Connie en Hans eigenlijk wel gescheiden en waarom?, vragen steeds meer mensen zich af. Als je zo goed met elkaar kunt opschieten lijkt een scheiding alles behalve logisch.
Ook in openbaar Kadaster is nergens een document te vinden van de scheiding, terwijl deze allang zou zijn geregeld. Vreemd of....?
Echt een suikerspinquote:Op maandag 28 september 2009 13:07 schreef Duderella het volgende:
Ze heeft 'haispray' wel wat letterlijk genomen, onze Con.
Moeder en dochter heten allebei Suzequote:Op woensdag 7 oktober 2009 09:34 schreef Noek het volgende:
Suze is toch de dochter van Harry en niet zijn vrouw?
Oooooh! Pak van m'n hart.quote:Op woensdag 7 oktober 2009 09:37 schreef Eef999 het volgende:
[..]
Moeder en dochter heten allebei Suze
Harry Mens was eerst getrouwd met Suze, waarmee hij 2 dochters kreeg, Suze en Marlous. Tijdens zijn huwelijk had hij er een tweede gezin bij. Hij had stiekem een vriendin met wie hij ook 2 dochters kreeg. Hij verliet zijn vrouw voor haar (en inmiddels heeft hij haar ook alweer verlaten las ik net)quote:
quote:Makelaar Harry Mens uit Lisse heeft definitief gebroken met de Marokkaanse Mouna Boukhrouf met wie hij tien jaar in het geniep zijn voormalig echtgenote Suze bedroog en bij wie hij ook twee kinderen heeft.
De afgelopen twee jaar had de society-makelaar en tv-presentator naast Mouna al een bijvrouw in de persoon van Lara den Haan. Volgens ZijOnline mag iedereen het weten nu: Harry kiest definitief voor Lara en Mouna blijft alleen met haar twee dochters achter.
En daarmee flikt Mens volgens de site opnieuw hetzelfde kunstje als hij deed met echtegnote Suze. Vijftien jaar geleden begon Harry een heimelijke affaire met Mouna toen hij nog getrouwd was met Suze, de moeder van zijn dochters Suze (29) en Marlous (27). Jarenlang leidde Harry een dubbelleven, tot het moment dat het kroost dat hij bij Mouna verwekte op school vertelden dat hun papa tv-presentator was. Harry Mens kon niet anders dan de waarheid vertellen waarop wettig echtgenote Suze hem buiten de deur zette. En nu overkomt Mouna precies hetzelfde.
Ik begrijp er ook niks van wat ze in hem zienquote:Op woensdag 7 oktober 2009 11:52 schreef Duderella het volgende:
Die Harry!![]()
En wat zien al die vrouwen in die populistische wrat, dat ze bereid zijn tweede viool te spelen
O en het zou me niets verbazen (maar wel vermaken) als Hansiepansie een soortgelijke streek heeft uitgehaald. Dat zou heel dit scheidingsschouwspel verklaren. Con veegt de waarheid graag onder de deurmat, dus liever doen alsof de scheiding in goede harmonie is verlopen nadat Hans 'slechts' een keertje vreemdging, dan dat bekend wordt dat hij er al járen een vrouw en een tweede (misschien zelfs wel probleemloos, oei!) gezin op na hield.
Dat heeft onze Con liever niet, dat de ze zo zou 'afgaan'.
Hans kan toch nooit nog een gezin hebben naast dat met Connie plus al zijn vrije tijd die in het botoxspuiten gaat zitten? Er zit maar 24 uur in een dag.quote:
Ik snap dat ook echt niet... Sowieso een 2e zijn, voor welke man dan ook.quote:Op woensdag 7 oktober 2009 11:52 schreef Duderella het volgende:
En wat zien al die vrouwen in die populistische wrat, dat ze bereid zijn (zijn) tweede viool te spelen
quote:Zo armoedig zijn Connie Breukhoven en de showbizz rubrieken!
Dit bericht is geplaatst op 13-11-2009 om 21:40:00
Connie Breukhoven, RTL Boulevard en SBS Shownieuws zijn wel heel armoedig....
Connie is wel heel armoedig: anders ga je niet zitten sms'en met Albert Verlinde om Patricia Paay eens af te katten. Blijkbaar door gebrek aan belangstelling komt Connie tot deze actie.Van de showbizz rubrieken Shownieuws en RTL Boulevard is het een goedkope en fantasieloze actie.
Zij proberen de diva oorlog nieuw leven in te blazen. De diva oorlog is ooit opgezet door Story journalist Rob Vuurens, die afgelopen zomermaanden verantwoordelijk was voor het opzetten van de palingsoap in Volendam. Maar de oorlog ligt al lang achter ons, maar dat weten ze op de burelen van de showbizz rubrieken nog niet.
De showbizz rubiieken hebben Connie nodig om een soort van sensatie op te zetten die stevig verjaard is. Net zo bejaard als de dames in kwestie! En ach Connie heeft er wel zin in. Die doet niet alles voor geld, maar wel voor in de belangstelling staan!
quote:Connie haalt uit naar Patricia
Een nieuwe battle of the bitches is aangewakkerd in glamourland. Connie Breukhoven haalt behoorlijk uit naar collega-diva Patricia Paay.
Het nieuws dat Patricia in Playboy gaat staan, is ook doorgedrongen tot in Thailand. Daar viert Connie momenteel in vakantie. In een sms'je laat ze aan Albert Verlinde weten: "Ik heb gelijk een slogan bedacht: 'Met steunkousen van Paay maakt uw seksleven een ommezwaai!'".
Het zou ons verbazen als Patricia het hier bij laat zitten. Het is wachten op de volgende sneer.
Volgens mij is Patriesja niet in de laat-gaan-kinda-spirit lately.quote:Op vrijdag 13 november 2009 23:02 schreef Duderella het volgende:
Nee, lullig voor Con. Toen ik nog dacht dat Kwalbert het spontaan voorlas. En dan lullig tussen aanhalingstekens, want ik gun haar alle lulligheid die er is. Naar mens.
Ik hoop maar dat Ptwish het gewoon laat gaan.
Nee, dat vrees ik ook. Heb dus even door die uitzending van Jensen gezapt net. Ptwish is heul niet 'over it'. She's mad as hell en dat doet rare dingen met een mens kennelijk.quote:Op vrijdag 13 november 2009 23:06 schreef conleche het volgende:
[..]
Volgens mij is Patriesja niet in de laat-gaan-kinda-spirit lately.
Ik was hier nog helemaal niet!quote:
quote:Beatrice, de vrouw voor wie Breukhoven Connie nu achter zich laat: ‘Hans is de liefste man die ik ken’
Jarenlang is Beatrice, de vrouw die zich nu officieel de nieuwe mevrouw Breukhoven mag noemen, doodsbang geweest voor Connie Breukhoven! De nu 49-jarige Beatrice werd twee jaar geleden al ´ontmaskerd´als de vrouw met wie Hans vreemdging. Geruchten willen dat zij en Hans, die elkaar al 23 jaar kennen, ook samen een kind zouden hebben. Zeker is wel dat Beatrice jarenlang letterlijk doodsbang is geweest voor Connie Breukhoven, die haar afschilderde als een dwerg van 147 centimeter die geen enkele bedreiging voor haar relatie met Hans zou zijn…
De vrouw dien u door het leven gaat als Beatrice werd geboren als Behia Yahia Berrouiguet. 49 Jaar geleden bij haar geboorte had ze de Algerijnse nationaliteit. Later vertrok ze -net als zoveel...
quote:Dreigt Hans geldkraan dicht te draaien? Connie breukhoven krabbelt terug!
Dit bericht is geplaatst op 30-09-2010 om 01:00:00
Bij de beëindiging van het huwelijk tussen Hans en Connie Breukhoven, zijn duidelijke onderlinge afspraken gemaakt. Blijkbaar vindt Hans Breukhoven dat Connie met haar commentaar over zijn vermeende minnares Beatrice. Dreigt Hans de geldkraan dicht te draaien en is dat de reden dat Connie nu wil zwijgen?
Ging Connie te ver? Connie Breukhovens zal waarschijnlijk van nu af aan zwijgen over Beatrice, de Belgische vrouw van Algarijnse afkomst, die zij als oorzaak ziet van het mislukken van haar huwelijk met Hans Breukhoven.
connie liet het PR-burea Royal Promotions van Marcel kron vandaag een brief aan de media sturen waarvan de strekkking is dat zij privay eist.
Kroon namens zijn cliente Connie Breukhoven: "Sinds de straatroof een kleine twee weken geleden, waarbij persoonlijke bezittingen van Connie Breukhoven zijn ontvreemd, zijn er in de media verschillende berichtgevingen verschenen over de relatie en de vermeende misstanden tussen Hans en Connie Breukhoven.
Los van de emotionele belasting die deze berichtgevingen met zich mee brengen wil Connie Breukhoven benadrukken dat zij dit beschouwd als een persoonlijke aangelegenheid en hiermee een inbreuk op haar privacy.
Bij de beëindiging van het huwelijk tussen Hans en Connie Breukhoven, zijn duidelijke onderlinge afspraken gemaakt. Tot op de dag van vandaag zijn deze zakelijke afspraken door beide partijen nagekomen. In het kader hiervan wil Connie zich graag houden aan één van die zakelijke afspraken. Namelijk het niet openbaar maken van zaken die inbreuk kunnen plegen op de persoonlijke levenssfeer van betrokkenen.
Zij distantieert zich dan ook van iedere uitspraak van derden inzake haar relatie met haar ex echtgenoot Hans Breukhoven, nu en in de toekomst."
Het perscomunnique zou door Connie Breukhoven de wereld zijn ingestuurd nadat ex Hans haar fijntjes op het echtscheidingscontract had gewezen. Hans zou de mening zijn toegedaan dat Connie met haar uitlatingen over Beatrice over de schreef is gegaan...
asje Tatjana en haar miljonaire lover Ronniequote:Op vrijdag 8 oktober 2010 20:00 schreef Mylene het volgende:
Het verhaal zal ik morgen ook nog wel even scannen.
Tatjana verhaal wil ik ook nog wel doen. Ik weet alleen niet of er een topic over is.
Whut? Ik had me echt een heel ander type vrouw voorgesteldquote:Op zaterdag 9 oktober 2010 17:52 schreef Mylene het volgende:
Komt ie dan, Story pakte groots uit.
even klikken om uit te vergroten
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Deze heeft iig nog wel mimiek, dus geen overdosis botox en zelfs geen nepnagels, kennelijk is het voor Hans prettiger dat hij een vrouw heeft die niet heel krampachtig 40 probeert te blijven.quote:Op zondag 10 oktober 2010 09:41 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Whut? Ik had me echt een heel ander type vrouw voorgesteld
Ze lijkt op Belinda Meuldijk!quote:Op zondag 10 oktober 2010 09:41 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Whut? Ik had me echt een heel ander type vrouw voorgesteld
Ja ik had gewoon Connie 2.0 verwachtquote:Op zondag 10 oktober 2010 10:41 schreef Paris_Texas het volgende:
[..]
Deze heeft iig nog wel mimiek, dus geen overdosis botox en zelfs geen nepnagels, kennelijk is het voor Hans prettiger dat hij een vrouw heeft die niet heel krampachtig 40 probeert te blijven.
quote:
quote:Op dinsdag 26 oktober 2010 13:55 schreef LoveProfuzion het volgende:
die conny...of haar alter ego vanessa die in de nacht verschijnt...overdag chique en in de acht bitter en jaloers...is het niemand opgevallen dat de tas met brief eerst bij shownieuws was afgegeven en later bij de telegraaf? die dekselse vanessa heeft terwijl ze 's nacht in bed een duivels plannetje bedacht, volgens haar contractje met hans zou het een doofpot worden maar onze con die in de nacht verandert in vanessa de haagse del bedacht een sluw plannetje om de waarheid boven tafel te laten komen door een nepberoving van een peperdure tas met handgeschreven brief die ze nou net niet had opgestuurd, onze hippe conny mailt niet maar schrijft haar brieven zelf natuurlijk en oh wat een toeval dat net op dat moment haar tas werd gestolen en netjes bij showniews en vervolgens de telegraaf werd afgegeven...zo kan ze mooi de schuld bij de 'beroving' leggen, haar verhaal laten uitlekken en de vermoorde onschuld spelen....patries laat het er natuurlijk niet bij zitten na deze spectaculaire actie en dumpt vervo'gens haar hond in een bos om wat publiciteit in te pikken
quote:oh no you didnt?!Op dinsdag 26 oktober 2010 13:55 schreef LoveProfuzion het volgende:
die conny...of haar alter ego vanessa die in de nacht verschijnt...overdag chique en in de acht bitter en jaloers...is het niemand opgevallen dat de tas met brief eerst bij shownieuws was afgegeven en later bij de telegraaf? die dekselse vanessa heeft terwijl ze 's nacht in bed een duivels plannetje bedacht, volgens haar contractje met hans zou het een doofpot worden maar onze con die in de nacht verandert in vanessa de haagse del bedacht een sluw plannetje om de waarheid boven tafel te laten komen door een nepberoving van een peperdure tas met handgeschreven brief die ze nou net niet had opgestuurd, onze hippe conny mailt niet maar schrijft haar brieven zelf natuurlijk en oh wat een toeval dat net op dat moment haar tas werd gestolen en netjes bij showniews en vervolgens de telegraaf werd afgegeven...zo kan ze mooi de schuld bij de 'beroving' leggen, haar verhaal laten uitlekken en de vermoorde onschuld spelen....patries laat het er natuurlijk niet bij zitten na deze spectaculaire actie en dumpt vervo'gens haar hond in een bos om wat publiciteit in te pikken
quote:Op dinsdag 26 oktober 2010 13:55 schreef LoveProfuzion het volgende:
..patries laat het er natuurlijk niet bij zitten na deze spectaculaire actie en dumpt vervo'gens haar hond in een bos om wat publiciteit in te pikken
quote:Snel! Brand zwarte kaarsen en spuit met botox langs het deurkozijn. Ze zei het V-woord!
quote:hij zei het meerdere malen, ik voel t onheil al in de lucht hangen..Op dinsdag 26 oktober 2010 16:58 schreef Duderella het volgende:
[..]
Snel! Brand zwarte kaarsen en spuit met botox langs het deurkozijn. Ze zei het V-woord!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |