Maar wel kankerlelijk.quote:Op vrijdag 3 september 2010 17:55 schreef WammesWaggel het volgende:
Volgens de verhalen is hij wellicht zelfs miljardair.
Ze viel op zijn karakter.quote:
quote:
Zolang de kassa maar rinkelt...quote:Op vrijdag 3 september 2010 12:00 schreef rubje het volgende:
volhouden en van de daken blerren dat je nooit om het geld bent getrouwd is beetje gutmensch spelen want Tatjana heeft zelf te weinig om echt in levenslange luxe te kunnen leven.![]()
Volgens mij klinkt dat beter in een zin ofzo.quote:Op vrijdag 3 september 2010 18:06 schreef ChipsZak. het volgende:
Waarom schrijven ze op de cover 'Ronnie' en in het stuk 'Ronny'?
bronquote:
EXCLUSIEF: Tatjana slaat miljardair aan de haak!
Deze exclusieve STORY-foto’s zullen de showbizz én high society van ons land versteld doen staan: calendargirl Tatjana is het nieuwe liefje van de zéér succesvolle en stéénrijke zakenman Marcel Boekhoorn! Tatjana vertelde Story exclusief het verhaal over de liefde tussen haar en de media miljardair. ‘Onze liefde is nog pril, maar we zijn erg gelukkig,’ bevestigt Tatjana, die daar meteen aan toevoegt: ‘Maar de eerste die me een golddigger noemt, pak ik hard aan…’
quote:‘Onze liefde is nog pril, maar we zijn erg gelukkig,’ bevestigt Tatjana, die daar meteen aan toevoegt: ‘Maar de eerste die me een golddigger noemt, pak ik hard aan…’
Tatjana is een golddigger.quote:‘Onze liefde is nog pril, maar we zijn erg gelukkig,’ bevestigt Tatjana, die daar meteen aan toevoegt: ‘Maar de eerste die me een golddigger noemt, pak ik hard aan…’
Die mensen zijn rijk geworden om hun lelijkheid te compenseren.quote:Op zaterdag 4 september 2010 17:38 schreef Mylene het volgende:
[..]
Volgens mij klinkt dat beter in een zin ofzo.
Tatjana's vorige lover, ook zo'n lekker ding.
[..]
bron
Ik denk dat een wat donkerder haarkleur (en nee, ik bedoel uiteraard níet rood...) haar een stuk jeugdiger zou maken dan dat uitgedroogde peroxide-blonde, wat haar sowieso heel onnatuurlijk staat.quote:Op donderdag 2 september 2010 22:27 schreef chibibo het volgende:
Ze heeft het lang volgehouden, maar aan de foto's te zien kan zelfs Tatjana de dans der ouderdom niet ontspringen.
Die laat zich niet paaien door geld.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |