abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 28 september 2009 @ 13:07:26 #51
252240 Duderella
Snobs have more fun
pi_73177761
Ze heeft 'haispray' wel wat letterlijk genomen, onze Con.
Freudian slips: when you say one thing, but mean your mother.
  Moderator / Miss SHO maandag 28 september 2009 @ 13:31:38 #52
22592 crew  Ole
pi_73178393
Dat viel me ook al op.
En wat kijkt die dochter vrolijk
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
pi_73180873
quote:
Op maandag 28 september 2009 13:07 schreef Duderella het volgende:
Ze heeft 'haispray' wel wat letterlijk genomen, onze Con.
Echt een suikerspin

Nou ik ben wel benieuwd of het idd dan wel waar is
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
pi_73324065
Kenau Connie

Met een enorm haarstuk verscheen Connie Breukhoven helemaal in thema op de premičre van de musical Hairspray. Ook had ze als matching accessoire haar ex-man Hans meegenomen. Op de rode loper voerde ze haar eigen toneelstukje op, dat van 'kijk ons een harmonieus gescheiden zijn'. Story weet echter beter.

Toen Connie even dacht niet gefilmd te zijn, deed ze ijzig koel tegen haar ex. Maar toen ze de camera ontwaarde, 'maakte ze in niet mis te verstande bewoordingen duidelijk dat hij bij haar moest komen staan'. Hans luisterde braaf en glimlachte maar weer een keer. Volgens het blad bepaalt mevrouw duidelijk nog steeds wat er gebeurt. Kenau Connie heeft de wind er goed onder.

© NU.nl/CWE
pi_73448110
pi_73448271
Suze is toch de dochter van Harry en niet zijn vrouw?
Go hard or go home
pi_73448362
quote:
Op woensdag 7 oktober 2009 09:34 schreef Noek het volgende:
Suze is toch de dochter van Harry en niet zijn vrouw?
Moeder en dochter heten allebei Suze
pi_73448397
quote:
Op woensdag 7 oktober 2009 09:37 schreef Eef999 het volgende:

[..]

Moeder en dochter heten allebei Suze
Oooooh! Pak van m'n hart.
Go hard or go home
pi_73449006
Hans Breukhoven verliefd?
door Wilma Nanninga
AMSTERDAM - Hans Breukhoven zou na zijn echtscheiding van Connie weer verliefd zijn geworden. De gelukkige zou Annemarie Vlieks heten en werken bij Thermen Holiday in Schiedam.

Een medewerker van het sauna & beautycenter: „Hans en Annemarie hebben elkaar ongeveer een maand geleden ontmoet toen hij zich hier op vrijdagmiddag kwam ontspannen. Eerst was de relatie platonisch. Maar nu schijnt de liefde geconsommeerd te zijn. Althans, dat vertelt Annemarie.”

Hans Breukhoven wil niet ingaan op de onthulling: „Ik word eind deze maand 63. Ik heb geen zin meer in een openbaar leven. Alsjeblieft zeg. En ja, ik ga al een maand op vrijdagmiddag naar die sauna. Dat klopt. Om te ontspannen. Maar deze vrijgezelle man weet verder nergens van.”

Annemarie Vlieks wilde niet aan de telefoon komen. Volgens ingewijden omdat zij de prille relatie met Hans niet wil verstoren.

Connie Breukhoven reageert sportief. „Ik hoop dat Hans weer gelukkig wordt. Hij vertelt mij niet over zijn liefdesleven, maar is hier wel als bijvoorbeeld de kleinkinderen er zijn. Hij is een gezellige opa. En verder leef ik mijn eigen leven.”

Wordt ongetwijfeld vervolgd.


bron
  woensdag 7 oktober 2009 @ 11:01:21 #60
252240 Duderella
Snobs have more fun
pi_73450479
Wat is er met Suze Mens dan
Freudian slips: when you say one thing, but mean your mother.
pi_73450866
quote:
Op woensdag 7 oktober 2009 11:01 schreef Duderella het volgende:
Wat is er met Suze Mens dan
Harry Mens was eerst getrouwd met Suze, waarmee hij 2 dochters kreeg, Suze en Marlous. Tijdens zijn huwelijk had hij er een tweede gezin bij. Hij had stiekem een vriendin met wie hij ook 2 dochters kreeg. Hij verliet zijn vrouw voor haar (en inmiddels heeft hij haar ook alweer verlaten las ik net)
pi_73450961
harry had een tweede gezin (vriendin + 2dochters) terwijl hij nog getrouwd was met suze en leefde ruim 10 jaar en dubbelleven waar niemand weet van had
naderhand heeft hij de vriendin trouwens ook weer gedumpt voor een ander liefje
quote:
Makelaar Harry Mens uit Lisse heeft definitief gebroken met de Marokkaanse Mouna Boukhrouf met wie hij tien jaar in het geniep zijn voormalig echtgenote Suze bedroog en bij wie hij ook twee kinderen heeft.

De afgelopen twee jaar had de society-makelaar en tv-presentator naast Mouna al een bijvrouw in de persoon van Lara den Haan. Volgens ZijOnline mag iedereen het weten nu: Harry kiest definitief voor Lara en Mouna blijft alleen met haar twee dochters achter.

En daarmee flikt Mens volgens de site opnieuw hetzelfde kunstje als hij deed met echtegnote Suze. Vijftien jaar geleden begon Harry een heimelijke affaire met Mouna toen hij nog getrouwd was met Suze, de moeder van zijn dochters Suze (29) en Marlous (27). Jarenlang leidde Harry een dubbelleven, tot het moment dat het kroost dat hij bij Mouna verwekte op school vertelden dat hun papa tv-presentator was. Harry Mens kon niet anders dan de waarheid vertellen waarop wettig echtgenote Suze hem buiten de deur zette. En nu overkomt Mouna precies hetzelfde.
  woensdag 7 oktober 2009 @ 11:52:36 #63
252240 Duderella
Snobs have more fun
pi_73452058
Die Harry!

En wat zien al die vrouwen in die populistische wrat, dat ze bereid zijn (zijn ) tweede viool te spelen

O en het zou me niets verbazen (maar wel vermaken) als Hansiepansie een soortgelijke streek heeft uitgehaald. Dat zou heel dit scheidingsschouwspel verklaren. Con veegt de waarheid graag onder de deurmat, dus liever doen alsof de scheiding in goede harmonie is verlopen nadat Hans 'slechts' een keertje vreemdging, dan dat bekend wordt dat hij er al jįren een vrouw en een tweede (misschien zelfs wel probleemloos, oei!) gezin op na hield.

Dat heeft onze Con liever niet, dat de ze zo zou 'afgaan'.

[ Bericht 12% gewijzigd door Duderella op 07-10-2009 12:04:05 ]
Freudian slips: when you say one thing, but mean your mother.
  woensdag 7 oktober 2009 @ 12:00:40 #64
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_73452342
quote:
Op woensdag 7 oktober 2009 11:52 schreef Duderella het volgende:
Die Harry!

En wat zien al die vrouwen in die populistische wrat, dat ze bereid zijn tweede viool te spelen

O en het zou me niets verbazen (maar wel vermaken) als Hansiepansie een soortgelijke streek heeft uitgehaald. Dat zou heel dit scheidingsschouwspel verklaren. Con veegt de waarheid graag onder de deurmat, dus liever doen alsof de scheiding in goede harmonie is verlopen nadat Hans 'slechts' een keertje vreemdging, dan dat bekend wordt dat hij er al jįren een vrouw en een tweede (misschien zelfs wel probleemloos, oei!) gezin op na hield.

Dat heeft onze Con liever niet, dat de ze zo zou 'afgaan'.
Ik begrijp er ook niks van wat ze in hem zien Niet mijn type man
pi_73452533
hoe doét die mens dat he vraag je je dan af..

bedoel vreemdgaan a la, niet iedereen liegt opvallend en dus hoéf je niets te weten als vrouw...
maar een heel gezin erop na houden is toch andere koek .. dat moet je toch wel ergens weten?
♥ ♥ 13-08-2002 ♥ ♥
  woensdag 7 oktober 2009 @ 12:08:18 #66
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_73452603
Schobbejak.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
  woensdag 7 oktober 2009 @ 12:47:10 #67
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_73467620
Geld maakt een hoop goed blijkbaar want Harry heeft de uitstraling van een olifant. Wat een boer zeg.
  woensdag 7 oktober 2009 @ 21:19:25 #69
128491 J-net
Prettig gestoord
pi_73469915
K ken die Annemarie (= oud collega) nog geen inside roddels losgekregen
~~~~~~Dream as if you 'll live forever, live like you 'll die today~~~~~
pi_73470552
quote:
Op woensdag 7 oktober 2009 09:26 schreef Eef999 het volgende:
[ afbeelding ]
Hans kan toch nooit nog een gezin hebben naast dat met Connie plus al zijn vrije tijd die in het botoxspuiten gaat zitten? Er zit maar 24 uur in een dag.
  Moderator / Miss SHO donderdag 8 oktober 2009 @ 20:29:07 #71
22592 crew  Ole
pi_73499082
Con was de laatste jaren toch al meer in Amsterdam dan in Wassenaar. Zo moeilijk was het niet voor Hans om vreemd te gaan.
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  vrijdag 9 oktober 2009 @ 07:46:17 #72
137158 Elounda
the world is yours!
pi_73510530
Ik geef Hans geen ongelijk. Na al die jaren samen met een opblaaspop moet je toch ééns een keer naar seks met een Echt Mens snakken????????
Op maandag 19 februari 2007 15:27 schreef Mister_Monkeyman het volgende:
OoooOOoh, the bitch is back! Ga kinderen baren en schoonmaken.
pi_73510965
quote:
Op woensdag 7 oktober 2009 11:52 schreef Duderella het volgende:

En wat zien al die vrouwen in die populistische wrat, dat ze bereid zijn (zijn ) tweede viool te spelen
Ik snap dat ook echt niet... Sowieso een 2e zijn, voor welke man dan ook.
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  Moderator / Miss SHO vrijdag 13 november 2009 @ 22:13:51 #74
22592 crew  Ole
pi_74680860
» Er is al 35 dagen niet in dit topic gepost. Bedenk goed of het nuttig is dit topic omhoog te schoppen!


Dat vond Con kennelijk ook
quote:
Zo armoedig zijn Connie Breukhoven en de showbizz rubrieken!
Dit bericht is geplaatst op 13-11-2009 om 21:40:00
Connie Breukhoven, RTL Boulevard en SBS Shownieuws zijn wel heel armoedig....
Connie is wel heel armoedig: anders ga je niet zitten sms'en met Albert Verlinde om Patricia Paay eens af te katten. Blijkbaar door gebrek aan belangstelling komt Connie tot deze actie.Van de showbizz rubrieken Shownieuws en RTL Boulevard is het een goedkope en fantasieloze actie.

Zij proberen de diva oorlog nieuw leven in te blazen. De diva oorlog is ooit opgezet door Story journalist Rob Vuurens, die afgelopen zomermaanden verantwoordelijk was voor het opzetten van de palingsoap in Volendam. Maar de oorlog ligt al lang achter ons, maar dat weten ze op de burelen van de showbizz rubrieken nog niet.

De showbizz rubiieken hebben Connie nodig om een soort van sensatie op te zetten die stevig verjaard is. Net zo bejaard als de dames in kwestie! En ach Connie heeft er wel zin in. Die doet niet alles voor geld, maar wel voor in de belangstelling staan!
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  vrijdag 13 november 2009 @ 22:32:55 #75
252240 Duderella
Snobs have more fun
pi_74681509
Ik begrijp dat berichtje eigenlijk niet....
Freudian slips: when you say one thing, but mean your mother.
  Moderator / Miss SHO vrijdag 13 november 2009 @ 22:35:09 #76
22592 crew  Ole
pi_74681592
Albert las een paar smsjes van con voor vanavond bij Boulevard. Ze heeft ze helemaal vanuit Thailand verstuurd
Ik weet niet meer wat erin stond, maar aardig was het niet.
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  Moderator / Miss SHO vrijdag 13 november 2009 @ 22:35:55 #77
22592 crew  Ole
pi_74681622
dit was het dus:
quote:
Connie haalt uit naar Patricia
Een nieuwe battle of the bitches is aangewakkerd in glamourland. Connie Breukhoven haalt behoorlijk uit naar collega-diva Patricia Paay.

Het nieuws dat Patricia in Playboy gaat staan, is ook doorgedrongen tot in Thailand. Daar viert Connie momenteel in vakantie. In een sms'je laat ze aan Albert Verlinde weten: "Ik heb gelijk een slogan bedacht: 'Met steunkousen van Paay maakt uw seksleven een ommezwaai!'".

Het zou ons verbazen als Patricia het hier bij laat zitten. Het is wachten op de volgende sneer.
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  vrijdag 13 november 2009 @ 22:46:15 #78
252240 Duderella
Snobs have more fun
pi_74681979
Jemig, wel lullig voor d'r dat Kwalbert dat dan gewoon gaat zitten voorlezen.
Freudian slips: when you say one thing, but mean your mother.
  Moderator / Miss SHO vrijdag 13 november 2009 @ 22:48:19 #79
22592 crew  Ole
pi_74682043
Nee hoor, dat had ze ook nog gesms-t, dat hij het mocht voorlezen! Hoe triest ben je dan zeg.
Of vind je het lullig voor Pwtish?
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  vrijdag 13 november 2009 @ 23:02:41 #80
252240 Duderella
Snobs have more fun
pi_74682627
Nee, lullig voor Con. Toen ik nog dacht dat Kwalbert het spontaan voorlas. En dan lullig tussen aanhalingstekens, want ik gun haar alle lulligheid die er is. Naar mens.

Ik hoop maar dat Ptwish het gewoon laat gaan.
Freudian slips: when you say one thing, but mean your mother.
pi_74682825
quote:
Op vrijdag 13 november 2009 23:02 schreef Duderella het volgende:
Nee, lullig voor Con. Toen ik nog dacht dat Kwalbert het spontaan voorlas. En dan lullig tussen aanhalingstekens, want ik gun haar alle lulligheid die er is. Naar mens.

Ik hoop maar dat Ptwish het gewoon laat gaan.
Volgens mij is Patriesja niet in de laat-gaan-kinda-spirit lately.
  vrijdag 13 november 2009 @ 23:38:48 #82
252240 Duderella
Snobs have more fun
pi_74684091
quote:
Op vrijdag 13 november 2009 23:06 schreef conleche het volgende:

[..]

Volgens mij is Patriesja niet in de laat-gaan-kinda-spirit lately.
Nee, dat vrees ik ook. Heb dus even door die uitzending van Jensen gezapt net. Ptwish is heul niet 'over it'. She's mad as hell en dat doet rare dingen met een mens kennelijk.
Freudian slips: when you say one thing, but mean your mother.
  Admin vrijdag 13 november 2009 @ 23:45:18 #83
2589 crew  yvonne
On(t)deugend
pi_74684329
Hé!
Yvonne riep ergens: Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.


Op dinsdag 26 oktober 2021 16:46 schreef Elan het volgende:
Hier sta ik dan weer niet van te kijken Zelfs het virus is bang voor jou.
pi_74684468
quote:
Op vrijdag 13 november 2009 23:45 schreef yvonne het volgende:
Hé!
Hé??? Hé watte??
  Admin zaterdag 14 november 2009 @ 00:07:43 #85
2589 crew  yvonne
On(t)deugend
pi_74685053
quote:
Op vrijdag 13 november 2009 23:49 schreef conleche het volgende:

[..]

Hé??? Hé watte??
Ik was hier nog helemaal niet!
Yvonne riep ergens: Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.


Op dinsdag 26 oktober 2021 16:46 schreef Elan het volgende:
Hier sta ik dan weer niet van te kijken Zelfs het virus is bang voor jou.
  Moderator / Miss SHO zaterdag 14 november 2009 @ 10:52:37 #86
22592 crew  Ole
pi_74689444
Nou ja yvonne toch! Wel een beetje bijblijven he
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
pi_87333592
Ik schop dit topic even omhoog. De vrouw voor wie Hans Conny kennelijk heeft verlaten.

  Moderator / Miss SHO vrijdag 8 oktober 2010 @ 19:57:34 #88
22592 crew  Ole
pi_87333676
Dus toch :o

Trouwens een bewaarexemplaar zo te zien, met ook nog Paay en Tatjana..

stukje.. maar de rest is betaalsite

quote:
Beatrice, de vrouw voor wie Breukhoven Connie nu achter zich laat: ‘Hans is de liefste man die ik ken’
Jarenlang is Beatrice, de vrouw die zich nu officieel de nieuwe mevrouw Breukhoven mag noemen, doodsbang geweest voor Connie Breukhoven! De nu 49-jarige Beatrice werd twee jaar geleden al ´ontmaskerd´als de vrouw met wie Hans vreemdging. Geruchten willen dat zij en Hans, die elkaar al 23 jaar kennen, ook samen een kind zouden hebben. Zeker is wel dat Beatrice jarenlang letterlijk doodsbang is geweest voor Connie Breukhoven, die haar afschilderde als een dwerg van 147 centimeter die geen enkele bedreiging voor haar relatie met Hans zou zijn…
De vrouw dien u door het leven gaat als Beatrice werd geboren als Behia Yahia Berrouiguet. 49 Jaar geleden bij haar geboorte had ze de Algerijnse nationaliteit. Later vertrok ze -net als zoveel...
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
pi_87333811
Het verhaal zal ik morgen ook nog wel even scannen.

Tatjana verhaal wil ik ook nog wel doen. Ik weet alleen niet of er een topic over is.
  Moderator / Miss SHO vrijdag 8 oktober 2010 @ 20:01:08 #90
22592 crew  Ole
pi_87333825
nog wat óud'nieuws

quote:
Dreigt Hans geldkraan dicht te draaien? Connie breukhoven krabbelt terug!
Dit bericht is geplaatst op 30-09-2010 om 01:00:00
Bij de beėindiging van het huwelijk tussen Hans en Connie Breukhoven, zijn duidelijke onderlinge afspraken gemaakt. Blijkbaar vindt Hans Breukhoven dat Connie met haar commentaar over zijn vermeende minnares Beatrice. Dreigt Hans de geldkraan dicht te draaien en is dat de reden dat Connie nu wil zwijgen?
Ging Connie te ver? Connie Breukhovens zal waarschijnlijk van nu af aan zwijgen over Beatrice, de Belgische vrouw van Algarijnse afkomst, die zij als oorzaak ziet van het mislukken van haar huwelijk met Hans Breukhoven.

connie liet het PR-burea Royal Promotions van Marcel kron vandaag een brief aan de media sturen waarvan de strekkking is dat zij privay eist.

Kroon namens zijn cliente Connie Breukhoven: "Sinds de straatroof een kleine twee weken geleden, waarbij persoonlijke bezittingen van Connie Breukhoven zijn ontvreemd, zijn er in de media verschillende berichtgevingen verschenen over de relatie en de vermeende misstanden tussen Hans en Connie Breukhoven.

Los van de emotionele belasting die deze berichtgevingen met zich mee brengen wil Connie Breukhoven benadrukken dat zij dit beschouwd als een persoonlijke aangelegenheid en hiermee een inbreuk op haar privacy.

Bij de beėindiging van het huwelijk tussen Hans en Connie Breukhoven, zijn duidelijke onderlinge afspraken gemaakt. Tot op de dag van vandaag zijn deze zakelijke afspraken door beide partijen nagekomen. In het kader hiervan wil Connie zich graag houden aan één van die zakelijke afspraken. Namelijk het niet openbaar maken van zaken die inbreuk kunnen plegen op de persoonlijke levenssfeer van betrokkenen.

Zij distantieert zich dan ook van iedere uitspraak van derden inzake haar relatie met haar ex echtgenoot Hans Breukhoven, nu en in de toekomst."

Het perscomunnique zou door Connie Breukhoven de wereld zijn ingestuurd nadat ex Hans haar fijntjes op het echtscheidingscontract had gewezen. Hans zou de mening zijn toegedaan dat Connie met haar uitlatingen over Beatrice over de schreef is gegaan...


Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  Moderator / Miss SHO vrijdag 8 oktober 2010 @ 20:02:15 #91
22592 crew  Ole
pi_87333875
quote:
Op vrijdag 8 oktober 2010 20:00 schreef Mylene het volgende:
Het verhaal zal ik morgen ook nog wel even scannen.

Tatjana verhaal wil ik ook nog wel doen. Ik weet alleen niet of er een topic over is.
asje Tatjana en haar miljonaire lover Ronnie
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
pi_87358700
I told you so !! hahahahha dit is echt genieten
pi_87360259
Komt ie dan, Story pakte groots uit.

even klikken om uit te vergroten








  Admin zaterdag 9 oktober 2010 @ 18:05:30 #94
2589 crew  yvonne
On(t)deugend
pi_87360614
Wow!
Yvonne riep ergens: Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.


Op dinsdag 26 oktober 2021 16:46 schreef Elan het volgende:
Hier sta ik dan weer niet van te kijken Zelfs het virus is bang voor jou.
pi_87361045
lauw hoor hans heeft connie geplayed :7
  zaterdag 9 oktober 2010 @ 18:41:36 #96
255257 Flow3r
Forever in my life O(+>
  Moderator / Miss SHO zondag 10 oktober 2010 @ 04:42:48 #97
22592 crew  Ole
pi_87376190
goh, ik ga volgende week op Schiphol even goed opletten
Wie weet spot ik ook wel zoiets
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  Moderator / Miss SHO zondag 10 oktober 2010 @ 04:44:03 #98
22592 crew  Ole
pi_87376194
Oprah en Phil zouden iets zeggen in de trant van:
Get over it woman, He is just not into you! (anymore)


Ole zou zeggen: uit is uit, ex is ex, get a life!
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
pi_87377414
quote:
Op zaterdag 9 oktober 2010 17:52 schreef Mylene het volgende:
Komt ie dan, Story pakte groots uit.

even klikken om uit te vergroten

[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Whut? Ik had me echt een heel ander type vrouw voorgesteld _O-
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
pi_87378085
Die foto's zeggen toch helemaal niets. Het ziet er m.i. uit alsof een man zijn goede vriendin ophaalt van Schiphol.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')