quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 15:30 schreef HostiMeister het volgende:
Wat is dit voor een depressief topic
ja, er staan een i een e en een t in de TTquote:Op dinsdag 4 augustus 2009 15:33 schreef Houniet het volgende:
Bijna naam topic![]()
![]()
![]()
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111
Nee, jij kan het niet snappenquote:Op dinsdag 4 augustus 2009 15:37 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
ja, er staan een i een e en een t in de TT
Heeft er niets mee te makenquote:Op dinsdag 4 augustus 2009 15:42 schreef motorbloempje het volgende:
ga lekker naar het crewforum ofzo
ben je nu nog steeds geen kookmodquote:Op dinsdag 4 augustus 2009 15:42 schreef motorbloempje het volgende:
ga lekker naar het crewforum ofzo
Daarom hebben we dat ook doorgegevenquote:Op dinsdag 4 augustus 2009 15:46 schreef motorbloempje het volgende:
ik kan niet koken, dat weet je toch
het moet op tijden zijn dat ik ook daadwerkelijk kan, en het moet een beetje fatsoenlijk verdienen.. dat is dus even afwachten..quote:
dit is mijn enige kans op hier blijven...quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 15:56 schreef Pheno het volgende:
Als je het niet leuk vindt zou ik het aangeven bij je leidinggevende?
Morgen gaat een dame voor mij kokenquote:
en je moeder kookt nooit voor je?quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 16:37 schreef Houniet het volgende:
[..]
Morgen gaat een dame voor mij koken. Scheelt mij weer werk
.
ja, morgenquote:Op dinsdag 4 augustus 2009 16:40 schreef Californium het volgende:
[..]
en je moeder kookt nooit voor je?
die van mij grote kans ookquote:
Ja dat had ik ook al bedachtquote:
Swarmi prutserquote:Op dinsdag 4 augustus 2009 13:23 schreef swarmahoer het volgende:
goverdomme 126 euro boete kankernsbers op de graafseweg
Mwoah, als je goed oplet hoef je niet veel boetes te rijden hoor. Ik heb in zes jaar rijbewijs één staandehouding en één bekeuring op de snelweg. Rij eigenlijk stelselmatig te snel (wel veel hetzelfde traject), maar als je goed oplet en waar verdacht je snelheid aanpast, kun je goed wegkomen. Ik rij nu alweer bijna 3,5 jaar boetevrij *afklopt*.quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 15:25 schreef Californium het volgende:
ik vind het ook zo nutteloos.... dan rijd ik wel wat langzamer maar dat scheelt me wel bakken met geld
Idd basic, maar ziet er wel goed uit hoor!quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 16:52 schreef Yashaaaaa het volgende:
[..]
Ja dat had ik ook al bedacht
Er zit zelfs een pizza oven in de eetruimte![]()
http://www.unistrasi.it/upload/files/ita/Foto%209.pdf
En een klein keukentje:
http://www.unistrasi.it/upload/files/ita/Foto%207.pdf
En de grote keukendie best nice is:
http://www.unistrasi.it/upload/files/ita/Foto%208.pdf
Buiten:
http://www.unistrasi.it/upload/files/ita/Foto%203.pdf
En dan ook nog maar de slaapkamer
http://www.unistrasi.it/upload/files/ita/Foto%206.pdf
Lekker basic
Sorry voor de linkjes maar zo staan ze op de site en heb geen tijd nu om ze allemaal zelf te gaan hosten
Dat ziet er allemaal schrikbarend netjes uitquote:Op dinsdag 4 augustus 2009 16:52 schreef Yashaaaaa het volgende:
[..]
Ja dat had ik ook al bedacht
Er zit zelfs een pizza oven in de eetruimte![]()
http://www.unistrasi.it/upload/files/ita/Foto%209.pdf
En een klein keukentje:
http://www.unistrasi.it/upload/files/ita/Foto%207.pdf
En de grote keukendie best nice is:
http://www.unistrasi.it/upload/files/ita/Foto%208.pdf
Buiten:
http://www.unistrasi.it/upload/files/ita/Foto%203.pdf
En dan ook nog maar de slaapkamer
http://www.unistrasi.it/upload/files/ita/Foto%206.pdf
Lekker basic
Sorry voor de linkjes maar zo staan ze op de site en heb geen tijd nu om ze allemaal zelf te gaan hosten
Nee.quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 16:40 schreef Californium het volgende:
[..]
en je moeder kookt nooit voor je?
En jij lekker niks doen zeker?quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 17:01 schreef swarmahoer het volgende:
mikkie, zin om die boete aan te vechten? mag je de helft houden mocht er iets terugkomen
ik gun je de kans op 63 euro en gelijk weer zeurenquote:Op dinsdag 4 augustus 2009 17:09 schreef Mikkie het volgende:
[..]
En jij lekker niks doen zeker?
Het is wel verleidelijk overigens
Het is ook net nieuwquote:Op dinsdag 4 augustus 2009 17:00 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Dat ziet er allemaal schrikbarend netjes uit!
zo issie nou eenmaalquote:Op dinsdag 4 augustus 2009 17:11 schreef swarmahoer het volgende:
[..]
ik gun je de kans op 63 euro en gelijk weer zeuren
Nou ja, ik maak ook software, dus weet dat er nog wel mensen gezocht worden her en der. En zeker als die zooi weer voorbij is, dat paniekzaaiende crisisverhaal. De crisis is verzonnen en daardoor gemaakt door de media.quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 16:01 schreef motorbloempje het volgende:
het is echt stom...
het is een geweldig bedrijf, geweldig salaris, leuke collega's en geweldige overige voorwaarden en flexibiliteit....studie komt hier ALTIJD voorop.. het is geen front-office achtig iets, waardoor er mensen echt afhankelijk van je zijn (zoals bij kassa-werk of klantenservice ofzo)..
Gewoon software maken en beheren
Ik denk dat ik me er gewoon maar overheen moet zetten en blij moet zijn met m'n 'promotie', want blijkbaar vinden ze me wel goed/fijn
ja doen ze vaker iddquote:Op dinsdag 4 augustus 2009 18:53 schreef Cocktailprikker het volgende:
Op de graafseweg notabene![]()
Gister stonden ze er weeropvallende controle onder aan na de matrix
nog net niet met zo'n neon-pijl naast ze die flikkerde zekerquote:Op dinsdag 4 augustus 2009 18:53 schreef Cocktailprikker het volgende:
Op de graafseweg notabene![]()
Gister stonden ze er weeropvallende controle onder aan na de matrix
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |