Klantenservice T-mobile zit boven de verdieping waar ik werk. Ze hebben veel nieuwe mensen aangenomen dus die weten alles nog niet denk ik.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 22:41 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Ik zei al volgens mij weet je gewoon niet wat je support. Toen ging hij het navragen en kreeg zijn teamleider aan de telefoon. Denk dat hij wel op zijn donder heeft gehad. Het was ook mijn eerste t-mobile factuur
ik vind prima als je iets niet zeker weet , geef dan aan dat je het navraagt ipv onzin te verkopenquote:Op zaterdag 8 augustus 2009 00:57 schreef AssyriskaFF het volgende:
[..]
Klantenservice T-mobile zit boven de verdieping waar ik werk. Ze hebben veel nieuwe mensen aangenomen dus die weten alles nog niet denk ik.
http://www.aaiphone.com/?p=456quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 17:25 schreef Kremers het volgende:
De 3voor12 luisterpaal app van de VPRO is te downloaden in de storeNu uitzending gemist nog...
Die als het goed is ook gratis wordt.quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 12:40 schreef Kremers het volgende:
Dat is een "nep" appIk wacht liever op de officiële van de NPO.
een auto behandel je toch ook goed ?quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 21:07 schreef D. het volgende:
De mensen die een hoesje kopen, rijden die ook in een auto met bh?
Mijn vriendin meestal wel.quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 21:07 schreef D. het volgende:
De mensen die een hoesje kopen, rijden die ook in een auto met bh?
Ik heb na een jaar nog steeds maar één minimaal krasje op de voorkant. Je hoeft alleen maar op te passen dat je hem niet met je sleutels in je zak houdt en zo.quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 13:15 schreef suno het volgende:
Heeft iemand tips voor een goede hoesje voor de iPhone, heb er zeker 30 euro voor over. Geen dealextreme gevalletjes.
Ps. een screenprotector is dat echt noodzakelijk, omdat de iPhone toch krasbestendig is.
Goede behandelen? Ja. Inpakken? Neequote:Op zaterdag 8 augustus 2009 21:11 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
een auto behandel je toch ook goed ?
ik had er eentje van iemand gekregen, maar het was een spiegelfolie en zodoende keek ik steeds naar mijn eigen gezicht. De folie is er alweer vanafquote:Op zaterdag 8 augustus 2009 22:02 schreef jna het volgende:
Een hoesje gaat mij ook te ver, maar ik heb er wel een screenprotector opzitten
denk dat je verkeerd voorbeeld geeft, een auto is al een verpakkingquote:Op zaterdag 8 augustus 2009 21:25 schreef D. het volgende:
[..]
Goede behandelen? Ja. Inpakken? Nee
Een gebruiksvoorwerp inpakken om te beschermen vind ik behoorlijk gay
Nee, een goed voorbeeld juist. Een gebruiksvoorwerp wat door gebruik kan beschadigenquote:Op zaterdag 8 augustus 2009 22:08 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
denk dat je verkeerd voorbeeld geeft, een auto is al een verpakking
Geld, bankpasjes zijn ook gebruiksvoorwerpen, mag ik weten waar jij dit in stopt tervoorkoming van beschadigingen.quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 22:10 schreef D. het volgende:
[..]
Nee, een goed voorbeeld juist. Een gebruiksvoorwerp wat door gebruik kan beschadigen
Mijn broekzak, net als mijn telefoon overigensquote:Op zaterdag 8 augustus 2009 22:12 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Geld, bankpasjes zijn ook gebruiksvoorwerpen, mag ik weten waar jij dit in stopt tervoorkoming van beschadigingen.
Iemand tips?quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 00:56 schreef AssyriskaFF het volgende:
[..]
Is het mogelijk je geld terug te vragen? Dit wordt de vierde keer dat ik het retour stuur (binnen één jaar). Het is elke keer het rechteroortje. Nu is het de kabel onder de microfoon/afstandsbediening. Soms doet ie het wel soms niet. En ik vouw de dopjes niet op. Vouw het netjes op en in mijn tas.
Ik zoek oordoppen die niet snel uit je oren vallen met microfoon en afstandsbediening. Die van mij van Apple vind ik niet fijn want het koord is te kort. Die van V-moda zitten goed in het oor alleen gaan ze heeeeeeeeeel snel kapot.
Ik wil er maximaal 50 euro voor uitgeven. Die V-moda's kostten me toen via Apple store 100 euro.Afzetters..
Geldclip. Geen hoesje.quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 22:12 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Geld, bankpasjes zijn ook gebruiksvoorwerpen, mag ik weten waar jij dit in stopt tervoorkoming van beschadigingen.
is ook wel weer zo... maar ook wel logisch. Die dopjes hangen echt in je oren, dus dan wil je liever niet een zware kabel eraan hebben hangen..quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 20:00 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
al die in-ears hebben gewoon te dunne kabeltjes, die te snel breukjes geven
Ik heb die van ultimate ears. metro.Fi 170Vquote:
Sinds 2.0 volgens mijquote:Op zondag 9 augustus 2009 16:51 schreef GoeRoe86 het volgende:
Support de iphone/google calendar sync al meerdere agenda's?
daar had je geen jailbreak voor nodig , dit kan ook via de AppStorequote:Op zondag 9 augustus 2009 23:39 schreef KudFokker het volgende:
Mijn iPhone ook maar gejailbreaked vandaag
Meteen maar een applicatie gedownload om mijn PC te kunnen besturen vanaf de iPhone!
[ afbeelding ]
Ja ik weet hetquote:Op maandag 10 augustus 2009 08:03 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
daar had je geen jailbreak voor nodig , dit kan ook via de AppStore
Belcompany, phonehouse etc, hebben ze gewoon in de schappen hier? Misschien daar eens kijken.quote:Op maandag 10 augustus 2009 19:17 schreef Phoef het volgende:
ben een beetje op zoek naar protectors of shields voor me iphone, zijn er ook winkels in NL die ze verkopen ipv teh interwebs
updaten en in redsnow de ipsw van 3.0 selecteren, werkt probleemloos.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 01:00 schreef Nashje het volgende:
Toch maar eens updaten naar 3.0.1. Hoe moet ik dit doen icm jailbreak? Heb na 3.0 update een jailbreak gedaan.
ik was een hater bij uitstek van met pennetje werken op de palm.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 21:27 schreef Pisces29 het volgende:
Ik ben me aan het oriënteren voor een nieuw toestel en ik vroeg me af hoe fijn je op een Iphone werkt met áltijd via het touchscreen moeten typen... nooit meer de mogelijkheid van toetsen.
Als ik een lange lap tekst wil sms'en, went dat een beetje als je een gewone telefoon gewend bent?![]()
Ook lees ik op Fok altijd mensen die ergens iets posten van "ja ik zit vanaf m'n Iphone, dus kan geen pm sturen of die en die optie niet gebruiken". Hoe zit dat dan?
Hoe is de ervaring hier van mensen die hem elke dag gebruiken?
Er is geen fysiek toetsenbord dus je zit idd vast aan het touchscreen. Dat is naar mijn mening niet erg, ik typ er sneller op dan een normaal T9-toetsenbord. Het werkt beter dan je denkt, hoewel het wellicht enige oefening vergt.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 21:27 schreef Pisces29 het volgende:
Ik ben me aan het oriënteren voor een nieuw toestel en ik vroeg me af hoe fijn je op een Iphone werkt met áltijd via het touchscreen moeten typen... nooit meer de mogelijkheid van toetsen.
Als ik een lange lap tekst wil sms'en, went dat een beetje als je een gewone telefoon gewend bent?![]()
Ook lees ik op Fok altijd mensen die ergens iets posten van "ja ik zit vanaf m'n Iphone, dus kan geen pm sturen of die en die optie niet gebruiken". Hoe zit dat dan?
Hoe is de ervaring hier van mensen die hem elke dag gebruiken?
geen probleem, doordat de iphone officieel geen background applicaties accepteerdquote:Op dinsdag 11 augustus 2009 22:25 schreef Pisces29 het volgende:
Oke, duidelijk, thanks voor jullie posts!![]()
En dan nog een laatste vraagje; ik heb heel kort door de menu's op een Iphone in de winkel gescrolled en dat ging zeer vloeiend, maar nou is mijn ervaring met zowel gsm's als PDA's, dat zodra je er een lading foto's en mp3's opzet alles weer vertraging oplevert. Maw dat snelle toestel is alleen zo snel als hij blanco is... (Pc's kennen het probleem vaak ook snel).
Hoe gaat het jullie af als je hem langer in gebruik hebt en veel op hebt staan, werkt alles nog lekker soepel?
Ik zat gisteren al te kijken of De Staat toevallig op de Luisterpaal stondquote:
Probleem heb ik ook, maar wat bedoel je met SBsettingsquote:Op woensdag 12 augustus 2009 00:30 schreef AssyriskaFF het volgende:
Probleem bij Teletekst heb ik gevonden. Als ik geheugen vrijgeef via SBsettings blijft hij aan staan en doet hij het prima. Bij weinig geheugen crasht hij direct.
Neequote:Op woensdag 12 augustus 2009 09:46 schreef nelisb het volgende:
Sbsettings is een jailbreak programma. Heb je een jailbreak op je iphone?
Thanksquote:Op dinsdag 11 augustus 2009 22:45 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
geen probleem, doordat de iphone officieel geen background applicaties accepteerd
Que?quote:
Dat wil ik ook weten!!quote:Op woensdag 12 augustus 2009 12:27 schreef Repeat het volgende:
Gaat je batterij ook harder leeg als je de hele dag in een omgeving bent zonder bereik? Kan me zo voorstellen dat ie dan de hele tijd aan het zoeken is? Dan kan ik hem waarschijnlijk beter op flightmode zetten?
Als je 'm op stand-by hebt staan, gaat ie toch niet zoeken? Neem ik tenminste aan, met mijn non-kennis.quote:Op woensdag 12 augustus 2009 12:27 schreef Repeat het volgende:
Gaat je batterij ook harder leeg als je de hele dag in een omgeving bent zonder bereik? Kan me zo voorstellen dat ie dan de hele tijd aan het zoeken is? Dan kan ik hem waarschijnlijk beter op flightmode zetten?
Je moet toch gebeld kunnen worden? Tuurlijk wil je telefoon dan signaal hebben...quote:Op woensdag 12 augustus 2009 12:31 schreef Copycat het volgende:
[..]
Als je 'm op stand-by hebt staan, gaat ie toch niet zoeken? Neem ik tenminste aan, met mijn non-kennis.
Oh ja ... Zie je wel dat ik me met dit soort zaken gewoon niet moet bemoeien ...quote:Op woensdag 12 augustus 2009 12:45 schreef Repeat het volgende:
Je moet toch gebeld kunnen worden? Tuurlijk wil je telefoon dan signaal hebben...
Ga maar eens naar het noorden, in mijn woonplaats heb ik nooit 3G bereik, alleen maar gprsquote:Op vrijdag 7 augustus 2009 00:31 schreef Nashje het volgende:
Aha! Dat verklaart misschien wel wat. Maar hoe kom ik dan aan 3G en niet dat stomme rondje? Want dan heb ik maar weinig 3G bereik lijkt wel...
Weet iemand welke provider in dat opzicht het best is (bereik bij evenementen e.d.)?quote:Op woensdag 12 augustus 2009 12:29 schreef Tonio-mcdo het volgende:
[..]
Dat wil ik ook weten!!
Weet uit ervaring dat T-mobile vooral op drukke plaatsen(heb het over Lowlands) nog weleens gewoon dagenlang géén bereik heeft.
Bestaat er al ergens een buddyfinder met GPS dan?quote:Op woensdag 12 augustus 2009 13:00 schreef Zpottr het volgende:
[..]
Weet iemand welke provider in dat opzicht het best is (bereik bij evenementen e.d.)?
Dan is een pre-paid kaartje in een ouwe GSM misschien een betere oplossing dan een iPhone waar ik alleen de of-line Lowlands app op kan bekijken
Als je het over de duvel hebt: een SMS van Ll met de Ll app
Ziet er leuk uit, alleen waarom werkt die buddyfinder (en de kaart) nou niet met GPSDan heb je er ook nog iets aan als je té dronken bent.
Zonder twijfel, vodafone!quote:Op woensdag 12 augustus 2009 13:00 schreef Zpottr het volgende:
[..]
Weet iemand welke provider in dat opzicht het best is (bereik bij evenementen e.d.)?
Dan is een pre-paid kaartje in een ouwe GSM misschien een betere oplossing dan een iPhone waar ik alleen de of-line Lowlands app op kan bekijken
Als je het over de duvel hebt: een SMS van Ll met de Ll app
Ziet er leuk uit, alleen waarom werkt die buddyfinder (en de kaart) nou niet met GPSDan heb je er ook nog iets aan als je té dronken bent.
Eh... geen idee? Maar als ik een iPhone app met een festivalkaartje en locatiediensten zou bouwen zou ik de GPS aanspreken om de juiste plek te vinden - en niet de gebruikerquote:Op woensdag 12 augustus 2009 14:10 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Bestaat er al ergens een buddyfinder met GPS dan?
Hier bvquote:Op woensdag 12 augustus 2009 14:10 schreef suno het volgende:
Kan zo dadelijk mijn iPhone ophalen, heeft iemand een site waarin duidelijk de stappen zijn geschreven hoe de iPhone gejailbreaked kan worden..
Dank.
Tsja hij vroeg om een site die dat beschrijft. Geef ik hem die natuurlijk. Iphoneclub is ook een goede site daarvoor!quote:Op woensdag 12 augustus 2009 18:10 schreef nelisb het volgende:
Gespam de hele tijd.
www.iphoneclub.nl staat alles perfect beschreven.
mooie dealquote:Op woensdag 12 augustus 2009 20:44 schreef kree het volgende:
Kreeg een mailtje van de postbank (ing) over een aanbieding van een Iphone 3gs
De allernieuwste iPhone met ruim ¤100 voordeel
iPhone 3GS 16 GB voor ¤ 19,95 (normaal ¤99,95)
Geen aansluitkosten (normaal ¤52,50)
Maandelijks100 gratis extra sms'jes
Onbeperkt internetten
I.c.m. een T-Mobile i-150 abonnement van ¤29,95 p/mnd
Blijkbaar zit je dus wel 2 jaar aan het abbo vast.
Is dit nog een beetje een goede deal?
Of kan ik beter ergens anders kijken?
Beter ga je het niet vinden.quote:Op woensdag 12 augustus 2009 20:44 schreef kree het volgende:
Kreeg een mailtje van de postbank (ing) over een aanbieding van een Iphone 3gs
De allernieuwste iPhone met ruim ¤100 voordeel
iPhone 3GS 16 GB voor ¤ 19,95 (normaal ¤99,95)
Geen aansluitkosten (normaal ¤52,50)
Maandelijks100 gratis extra sms'jes
Onbeperkt internetten
I.c.m. een T-Mobile i-150 abonnement van ¤29,95 p/mnd
Blijkbaar zit je dus wel 2 jaar aan het abbo vast.
Is dit nog een beetje een goede deal?
Of kan ik beter ergens anders kijken?
Voordeel: alle apps gratis en meer apps beschikbaar.quote:Op donderdag 13 augustus 2009 08:39 schreef Stpan het volgende:
Ik moet nog steeds m'n iPhone jailbreaken. Ik heb er de tijd nog niet voor genomen, en vind het eigenlijk inmiddels wel prima zo.
Wat zijn voor jullie de voordelen van jailbreaken?
En de nadelen?
intelliscreen kun je ook gratis krijgen.. even zoeken op internet.. weet niet zeker of ik de link hier kan postenquote:Op maandag 10 augustus 2009 09:31 schreef GoeRoe86 het volgende:
Intelliscreen op de iPhone gezet. Tot op heden ziet er best goed uit. Even 8 dagen testen op batterij duur. Als het niet mijn batterij leegslurpt, ga ik em komen!
is ook 10 min werk....quote:Op donderdag 13 augustus 2009 09:31 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Voordeel: alle apps gratis en meer apps beschikbaar.
Nadeel: dat je opnieuw moet jailbreaken bij een nieuwe update van je iphone.
Nee, dat heeft Cydia niet, daarvoor moet je weer bij andere bronnen zijn.quote:Op donderdag 13 augustus 2009 10:45 schreef Stpan het volgende:
En zijn er nog performance issues?
Maar Cydia heeft dus betaalde applicaties uit de AppStore gratis in de aanbieding? Relaxed.
Dat wel maar ik ben nog altijd te lui geweest op 3.0.1 erop te knallen omdat ik het niet zoek om opnieuw te jailbreaken.quote:
Klopt maar daar mogen we geloof ik niet op het forum over praten.quote:Op donderdag 13 augustus 2009 11:33 schreef Phaelanx_NL het volgende:
[..]
Nee, dat heeft Cydia niet, daarvoor moet je weer bij andere bronnen zijn.
fck fck fck, ik heb het ge'jinxedquote:Op donderdag 13 augustus 2009 00:20 schreef Phoef het volgende:
Dat bericht over die ontplofte iPhone is echt weird hoor! Ps. Eerste bericht op me iPhone echt te wreed!! Ook goed bereik hier.
apn settings?quote:Op donderdag 13 augustus 2009 15:34 schreef Phoef het volgende:
[..]
fck fck fck, ik heb het ge'jinxed
gister avond half 2 snachts deed hij het nog perfect, en nu ineens:
Mobiele datanetwerk activeren niet mogelijk.
Iemand oplossing?
Bedankt. Ik ga dit weekend even uitzoeken hoe iActivator werkt.quote:Op vrijdag 14 augustus 2009 10:15 schreef ErwinEHVNL het volgende:
probeer eerst even via iActivator....
als dat niet werkt
http://iphoneindia.gyanin.com/tag/installing-problem/
helaas moet je bij de laatste oplossing wel eerst je iphone restoren... NADERHAND PAS JAILBREAK TOEPASSEN!!
Thats ok, ik heb heb het altijd al willen hebbenquote:Op vrijdag 14 augustus 2009 13:52 schreef eleusis het volgende:
Het spijt me te moeten zeggen. Het is kanker.
Brightness van het schermpje is de belangrijkste factor volgens mij... Kon laatst niet tukken en heb 's nachts 3 uur lopen internetten op laagste stand, toen in slaap gevallen en rest van de nacht schermpje aangebleven.. Accu was nog halfvol...quote:Op vrijdag 14 augustus 2009 11:34 schreef Tonio-mcdo het volgende:
Begin eindelijk het goede gebruiksritme voor mijn iPhone te vinden geloof ik!
Gebruik 3 uur, 55 minuten
Stand-by 1 dag, 13 uur
44%
Helderheid staat hier dan ook bijna op de laagste stand.quote:Op vrijdag 14 augustus 2009 13:54 schreef eleusis het volgende:
[..]
Brightness van het schermpje is de belangrijkste factor volgens mij... Kon laatst niet tukken en heb 's nachts 3 uur lopen internetten op laagste stand, toen in slaap gevallen en rest van de nacht schermpje aangebleven.. Accu was nog halfvol...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |