Zwangere vrouwen zijn altijd meer vatbaar voor dit soort dingen, dus het is logisch dat je daar toch even van schrikt.quote:Op donderdag 30 juli 2009 11:55 schreef sindell het volgende:
Even iets anders:
link
Normaalgesproken zit ik echt niet met dat soort dingen, maar nu vraag ik me toch wel af of ik voorzichtiger moet zijn met mensenmassa's etc. Meer van jullie die er over in zitten? Of hebben jullie zoiets van: nah valt wel mee allemaal.
Oei...quote:Op donderdag 30 juli 2009 12:00 schreef tessie het volgende:
BE, ik had dat ook met onze katten... alleen is het nu nog niet weg
Ah thnxquote:Op donderdag 30 juli 2009 11:40 schreef freecell het volgende:
Katoenen dekentjes zijn goed hoorKatoen geeft veel warmte, maar kan wel ademen. Prima spul.
Ik heb dit jaar aangegeven dat ik sowieso de gewone griepprik wil, maar die komt pas vlak voordat ik uitgerekend ben, dus dat wordt pas een tijdje na de bevalling dat ik die krijg. Prikken tegen de Mexicaanse griep worden pas in september verwacht, dus daar schiet je nu nog niets mee op en tegen die tijd ben jij ook al met verlof denk ik?quote:Op donderdag 30 juli 2009 12:16 schreef Poppejans het volgende:
Ik maak me er ook best zorgen om, zijn we een extra risicogroep als zwangeren, en ik werk zelf ook nog eens in de zorg ,bij een instelling die helemaal nog geen protocol heeft klaarliggen. Werk met verstandelijk gehandicapte mensen die niet zo gauw zelf zullen aangeven als ze zich niet zo lekker voelen, dus dan zou het eigenlijk al veel te laat zijn als 1 iemand het zou krijgen op de groep.
Toch maar eens gauw bij mijn leidinggevende aan de bel trekken dat ik me afvraag wanneer er een protocol beschikbaar is ''wat te doen bij...''
nee, midden oktober ga ik met verlof (wel gewoon lekker 6 weken van tevoren hoor). Dus die prik haal ik zeker welquote:Op donderdag 30 juli 2009 12:19 schreef Troel het volgende:
[..]
Ik heb dit jaar aangegeven dat ik sowieso de gewone griepprik wil, maar die komt pas vlak voordat ik uitgerekend ben, dus dat wordt pas een tijdje na de bevalling dat ik die krijg. Prikken tegen de Mexicaanse griep worden pas in september verwacht, dus daar schiet je nu nog niets mee op en tegen die tijd ben jij ook al met verlof denk ik?
Bedankt!quote:Op donderdag 30 juli 2009 12:27 schreef _Bar_ het volgende:
van harteMama_Papa
Ik ging er ook niet vanuit eigenlijk dat je al bezig was Innepin![]()
maar was benieuwd of je lekker geslapen had enzo.
maar samen genieten nu is ook erg belangrijk en fijn
Van harte! Geniet er van en welkom!quote:Op donderdag 30 juli 2009 12:25 schreef mama_papa het volgende:
mama_papa zijn uitgerekend op 14 februariVan ons eerste beebje
Ik vond die hele mexicaanse griep ook neit zo belangrijk...zolang Senna in mijn buik zat. Toen ze eenmaal geboren was, was het toch anders. Mijn schoonmoeder heeft de vierdaagse gelopen, en daar liepen dus een aantal militairen rond met de mex. griep. Vond ik toch niet een heel fijn idee, eigenlijk...zo'n klein kindje is zoo kwetsbaar.quote:Op donderdag 30 juli 2009 12:37 schreef Brighteyes het volgende:
Ik vind het idee van die griep wel heel eng straks voor ons kindje, zo klein en kwetsbaar. Zelf komt het wel goed. *afklopt* De meeste griepjes gaan hier sowieso de deur voorbij. *afklopt*
Mooi dat je goedgekeurd bent Duchess!quote:Op donderdag 30 juli 2009 13:06 schreef DuchessX het volgende:
Zooo ben weer goedgekeurd bij de vlos![]()
Hoi Linda, wb! Enne, nu al aan het verweken?Is dat niet wat vroeg nog?
Ik kom net terug van de huisarts, voor iets anders hoor, maar vroeg hem direct even naar de Mexicaanse griep omdat ik hoorde dat er een onevenredig aantal zwangere vrouwen onder de sterfgevallen zat. Volgens hem viel dat reuze mee, het was wel zo dat er meer zwangeren overleden dan niet zwangeren, maar het aantal zwangeren dat de griep overleeft is nog altijd aanmerkelijk groter. En het percentage besmettingen is momenteel nog ongelooflijk klein.quote:Op donderdag 30 juli 2009 12:29 schreef martine1984 het volgende:
mexicaanse griep maak ik me ook niet druk om. in mijn ogen wordt t allemaal veel te veel opgeblazen, het is een heftige griep... maar niet ongeneeselijk. Tijdens de 'gewone' griep golven overlijden er ook mensen om dat ze niet voldoende weerstand hebben en dat zal denk ik bij deze niet anders zijn. Ik wacht het maar gewoon rustig af wat er gaat gebeuren.
quote:Op donderdag 30 juli 2009 16:35 schreef mefke79 het volgende:
Ik ben echt een emo-kip: ik krijg net de proefpdfjes van ons geboortekaartje, voorzien van meisjes en jongensnaam en nou zit ik met tranen in mijn ogen...Zooo raar om die namen zo te zien en te weten dat 1 van de 2 van je eigen kindje wordt.....
ik ga maar snel nog even wat poetsen, want anders blijf ik naar het scherm staren...
Nee, maar ik heb dan ook geen kraamzorgquote:Op donderdag 30 juli 2009 16:55 schreef Stiemie het volgende:
Mefke dat klinkt wel heel lief hoorRaar idee he dat 1 van die kaartjes straks gewoon voor je kindje is
![]()
Tan klinkt best als een geruststelling als ik je verhaal zo lees! Al lijkt een geval in de buurt me dan wel weer wat griezeliger
Huup bij Linde zijn toen net na 37 weken mijn vliezen gebroken. Maar ja dat is natuurlijk geen garantie dat dat nu weer gaat gebeuren. Al ga ik na dat bezoekje van vandaag maar wel alvast mijn matrasbeschermer op bed leggen denk ik![]()
Andere 17-september-uitgerekende-mama's-to-be? Hebben jullie al bericht gehad van kraamzorg? Of ben ik gewoon te ongeduldig?
Ja, maar het was iemand die het in Mexico had opgelopen en dus niet hier. Die persoon zal er ws. wel alles aan doen om besmetting te voorkomen mag ik aannemen. En verder... nou ja we zien wel.quote:Op donderdag 30 juli 2009 16:55 schreef Stiemie het volgende:
Tan klinkt best als een geruststelling als ik je verhaal zo lees! Al lijkt een geval in de buurt me dan wel weer wat griezeliger
Ik ben pas 11 wekenquote:Op donderdag 30 juli 2009 17:24 schreef DaviniaHR het volgende:
asy, wat ongelooflijk irritant dat je je zo bagger blijft voelen. hoever ben je nu? Hopelijk gaat het snel beter!
Het komt vaker voor en kan te maken hebben met zowel lage als hoge bloeddruk.quote:Op donderdag 30 juli 2009 18:53 schreef DuchessX het volgende:
Hee wat leuk een minimeet! Veel plezier Asy en Ca.ra!
En minstens net zo leuk: Weer nieuwe aanwinst! Papa_mama gefeliciteerd
Is er sprake van een kloon trouwens?
Ik heb de middag weer overleefd, pff blij dat er weer rust in de tent is.
Oh trouwens, toen ik net mijn eten uit de oven haalde en bukte, zag ik ineens keiveel lichtflitsen/sterretjesNiet dat ik duizelig was ofzo maar ineens waren ze er. Ben nog recht gaan staan om te checken of er iets uit de lucht kwam vallen ofzo
maar het was toch echt zo dat het aan mij lag.
Is dit iets om in de gaten te houden of komt dit vaker voor bij de LL?
Nopesquote:Op donderdag 30 juli 2009 14:19 schreef Linda2205 het volgende:
[..]
Mooi dat je goedgekeurd bent Duchess!
En geen idee of het vroeg is of niet, ze zei dat het normaal was, er netjes uitzag en dat ik rustig deze 2 weken op vakantie mocht gaan...dus het zal wel
Ik heb net bij Zeeman een lading Barbapapa en Snoopyrompertjes ingeslagen en de proefdruk van het geboortekaartje opgehaald, met de envelopjes erbij
En Troelleke, was jij net bij de Appie?
Wat lief dat je het vraagtquote:Op donderdag 30 juli 2009 10:50 schreef amaranta het volgende:
Incatrix, Ik hoop dat je rugpijn inmiddels over is. En flink uitgeleefd in het winkelcentrum. Wat lief dat je zo aan je liefje denkt!
Wat vervelend van die trouwfoto, gelukkig is er niks stuk. KUn je hem niet voorlopig in een la leggen ofzo??
quote:Op donderdag 30 juli 2009 19:35 schreef Incantrix het volgende:
[..]
Wat lief dat je het vraagtMag ik in de klaagmodus? -> Helaas, vandaag was zo mogelijk nog erger als gisteren: naast de rugpijn ook nog een knelzittende nekspier (leuk op de fiets kwam ik achter, achterom kijken lukt nu niet
), pijn in mijn bovenbenen en in mijn pauze een raar verkrampt gevoel in mijn buik waarvan ik half-om-half vermoed dat het mijn eerste harde buik was
Vervolgens moest ik vandaag ook nog eens overgeven en toen ik in de middag ook nog een wegtrekker had kon ik echt wel huilen gewoon.. Ik ben vanavond dan ook even niet van de lange posts mensen, hele erge sorry, maar ik ga zo mijn bed in. Misschien neem ik zelfs wel een paracetamol ofzo. Ik zie nu al op tegen morgen, maar ziekmelden vind ik ook weer zoiets.. <- /klaagmodus
Bright side: de foto is sindsdien niet meer omgevallen/aangeraakt, dus ik heb goede hoop. Misschien was de nieuwsgierigheid even wat te veel van het goede![]()
Ik wilde wel nog even tegen Octo zeggen dat het echt een supermooie echo is, gefeliciteerdWat is dat toch lief, zo'n klein mensje
Zit nu bij mijn mams, die woont op Achterveld, jij Zenderpark toch? Ik wil best komen buurten hoor! Laat je me dan een doek zien? Ben wel nieuwsgierig!quote:Op donderdag 30 juli 2009 19:25 schreef Troel het volgende:
[..]
Nopes
Maar zit je echt hier in de buurt dan? Kom dan volgende week een keertje een bakkie doen?!
Edit: huh? de : N is toch helemaal geen![]()
Zenderpark ja. Doeken zat om te showenquote:Op donderdag 30 juli 2009 20:51 schreef Linda2205 het volgende:
[..]
Zit nu bij mijn mams, die woont op Achterveld, jij Zenderpark toch? Ik wil best komen buurten hoor! Laat je me dan een doek zien? Ben wel nieuwsgierig!Vindt je dat niet raar, we kennen elkaar helemaal niet
Mag ik vragen hoe hoog hij is? Op de een of andere manier, kan ik alleen maar knie-hoge boxen vinden in Dld...dus dan moettie toch echt vanaf hier komen volgens mij...En hoe groot was de verpakking? sorry voor het vragenvuurquote:Op donderdag 30 juli 2009 21:51 schreef _Bar_ het volgende:
box hebben we gehaald bij de babydump.
hadden eerst een gekleurde box, alleen die rammelde bijna uit elkaar, dus vorige week maar om een andere gereden.
Dank uquote:Op donderdag 30 juli 2009 21:57 schreef _Bar_ het volgende:
@linda
http://www.baby-dump.nl/index.php?page=product&id=6144&groep_id=196&merk=855&m=855
het gaat om deze box
Ok, want ze leveren niet in Dld, dus mn mama moet 'm meenemen in de autoquote:Op donderdag 30 juli 2009 22:03 schreef _Bar_ het volgende:
en het pakket, was net zo groot als de afmetingen van de box, in platte toestand.
zitten op het randje, adem inhouden, been snel er over en dan gaan staan. Het bad is hoger dan de vloer natuurlijk, dus je andere been kost dan minder moeite. Bij het zitten een beetje achterover leunen maakt het ook makkelijker. En opstaan doe ik met zo'n steun die er bij ons aan de muur hangt, met veel gezucht en gesteun en af en toe een hand van mn lief onder mn oksel.quote:Op donderdag 30 juli 2009 22:10 schreef mefke79 het volgende:
Oja, hoe krijgen jullie het voor elkaar om in bad te stappen? Ik wilde gisteren even mijn voetjes spoelen in bad, maar kreeg mijn been eigenlijk niet hoog genoeg om over de rand te komen, doet pijn ergens in mijn bekken. En ik wil toch echt wel heel graag nog een keertje in bad...dus alle tips welkom!
Ik kan mijn been ook niet meer optillen en doe het andersom.quote:Op donderdag 30 juli 2009 22:10 schreef mefke79 het volgende:
Linda, wij hebben ongeveer dezelfde box, maar dan met lade. De lade is dan een extra pakket. Let wel op, ik vond em echt heel zwaar.
Meiden, trusten allemaal, ik ben kapot. Morgen weer uitpuffen op kantoor, de allerlaatste vrijdag voor dit jaar.
En Be, ik ga em zeker ook wel melden bij de vk, maar dan weet ik vast dat ik me er tot dinsdag niet druk over hoef te maken tenzij allerlei andere dingen ook opduiken. Moest toch ook al de vochtpootjes melden.
Oja, hoe krijgen jullie het voor elkaar om in bad te stappen? Ik wilde gisteren even mijn voetjes spoelen in bad, maar kreeg mijn been eigenlijk niet hoog genoeg om over de rand te komen, doet pijn ergens in mijn bekken. En ik wil toch echt wel heel graag nog een keertje in bad...dus alle tips welkom!
Oh, wat een verschrikkelijk mooie box! (voor zover boxen mooi kunnen zijn haha) die brede spijlen vind ik super!quote:Op donderdag 30 juli 2009 21:57 schreef _Bar_ het volgende:
@linda
http://www.baby-dump.nl/index.php?page=product&id=6144&groep_id=196&merk=855&m=855
het gaat om deze box
Nou, meer alsof het gewoon in 2-en ligt. En dat dat dan zo lekker over elkaar schuurt.quote:Op donderdag 30 juli 2009 22:35 schreef RockabeIIa het volgende:
Voelt echt alsof je schaambeen gebroken is op 16 verschillende plekken he?
Ik heb vandaag de bedden verschoond, da's echt zo'n k**werk nu!
Ca.ra, jij had gewoon teveel gegeten
quote:Op vrijdag 31 juli 2009 06:21 schreef Ca.ra het volgende:mannen die de grote lamp op de slaapkamer aandoen omdat ze het juiste shirt zoeken in de kast...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |