quote:Op dinsdag 14 juli 2009 09:26 schreef Keekaboo het volgende:
En Yolanthe gaat samenwonen:
[..]
ook van de telegraaf: http://www.telegraaf.nl/p(...)n_samenwonen___.html
quote:Dit meldt Evert Santegoeds dinsdagochtend in het radioprogramma Evers Staat Op. Wesley zou aan hem hebben laten weten heel erg gelukkig met Yolanthe te zijn.
geen wonder dat ik hem ook niet kon vinden, dacht namelijk dat die van Centraal beheer wasquote:Op dinsdag 14 juli 2009 13:03 schreef cinnamongirl het volgende:
[..]
Whehe.
I remember de hilarische Gouden Gids commercial. Kan ´m helaas niet online vinden!
quote:Yolanthe overweegt moeder Jan Smit voor de rechter te slepen!
Dit bericht is geplaatst op 14-07-2009 om 09:30:00
Gerda Smit, de moeder van Jan, beschuldigt Yolanthe keihard van diefstal. Yolanthe overweegt dan ook deze vrouw...
voor de rechter te slepen. Op zeker dat zij deze zaak met twee vingers in haar neus zal winnen wanneer Gerda geen bewijzen heeft voor de aantijgingen die zij doet.
Zoals velen zich terecht afvragen is het al verbazingwekkend dat Jan geen aangifte heeft gedaan van de vermeende ontvreemding van geld en spullen. En hoe wil de moeder het bewijzen?
Heeft zij foto's van de gestolen spullen of is het alleen maar van horen zeggen. Wanneer ze geen bewijs heeft is de actie om te praten met Santegoeds een wel heel domme. Yolanthe zal deze rechtzaak altijd winnen.
En dat Gerda vertelt dat ze zelf spontaan op het idee van dit interview is gekomen, is hetzelfde als dat je een volwassen mens probeert wijs te maken dat Sinterklaas bestaat
quote:Bron:"Moeder Jan Smit heeft Yolanthe nooit gemogen"
Dit bericht is geplaatst op 14-07-2009 om 09:40:00
Vollendamse bronnen weten Primeurjagers te melden dat de actie van Jan Smit's mioeder niet meer is dan een ordinaire....
wraakactie. "Gerda heeft Yolanthe nog nooit gemogen en ziet haar kans blijkbaar schoon om een trap na te geven"". aldus een Volendamse bron. Het zusje van Jan Smit liet een paar dagen geleden in een interview ook al weten dat zij en Yo geen vrienden waren.
Maar dat de moeder van Jan zich uit wraakgevoelens zover laat gaan heeft vele mensen in Vollendam geschokt. "Dat kan niet wat zijn moeder nu doet. In het dorp begrijpt niemand waarom ze zich zo voor het karretje laat spannen. Het lost niets op.
En iedereen hier weet dat ze Yolanthe nooit heeft gemogen en nu waarschijnlijk zwart wil maken omdat het imago van haar zoon flink tanende is. Laat ze maar eens kijken wat haar zoontje Wim Visscher allemaal heeft aangedaan, de ex van Liza.
Die man is kapot van verdriet. Laat ze daar haar zoon eens op aanspreken".
Doet 'ie het vanaf deze Ster pagina?quote:Op dinsdag 14 juli 2009 13:07 schreef Stroekie het volgende:
[..]
geen wonder dat ik hem ook niet kon vinden, dacht namelijk dat die van Centraal beheer was![]()
![]()
maar was wel een geeldige Annie S lookalike
Er kan eventueel nog iets komen uit de hoek van Wim de stucadoor.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 13:22 schreef Duderella het volgende:
Oh, ze zijn beiden weer gelukkig.![]()
En wij dan?
Ja, idd wie kompiet ons?quote:Op dinsdag 14 juli 2009 13:22 schreef Duderella het volgende:
Oh, ze zijn beiden weer gelukkig.![]()
En wij dan?
hier springt ie constant weer op gereed...quote:Op dinsdag 14 juli 2009 13:23 schreef Macka66 het volgende:
[..]
Doet 'ie het vanaf deze Ster pagina?
Kan je iig een prtret van Annelies zien
Hier doet 'ie het niet, Linux
K denk t, nou en ze hadden heel dure spullen want ik weet waar ze t kochten, want ik heb ze er zelf gezien, ik werk daar in de buurt.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 13:28 schreef silence_s het volgende:
Ohw, daarom stript Yo heel hun kiet, zodat Ramona denkt dat ze niet loaded is......
Zoals ik t begrijp is die Liza lang niet zon lekkertje als dat ze eruit ziet, moet een verwend typetje zijn met nare trekjes, maarrrrrr ik ken haar niet persoonlijk ,dus heb t van horen zeggen,wie weet valt t allemaal wel mee.quote:
dus de rest van de overtollige huisraad van Jan staat binnenkort op Marktplaats.nl ?quote:Op dinsdag 14 juli 2009 13:38 schreef silence_s het volgende:
Mja, wie weet heeft YLiza wel een heel andere smaak dan Yo en wil ze nieuwe meubels die passen bij de sfeer van het toilet waar Jan haar kompiette
quote:Op dinsdag 14 juli 2009 13:37 schreef Anniebab het volgende:
[..]
Zoals ik t begrijp is die Liza lang niet zon lekkertje als dat ze eruit ziet, moet een verwend typetje zijn met nare trekjes, maarrrrrr ik ken haar niet persoonlijk ,dus heb t van horen zeggen,wie weet valt t allemaal wel mee.
Maar vooralsnog vindt Gerda het geluk van haar zoon het enige wat telt.... dat wordt drama als Liza en Jan uit elkaar gaan, dan zal ze Liza wel tot gold-digger bestempelen.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 13:37 schreef Anniebab het volgende:
[..]
Zoals ik t begrijp is die Liza lang niet zon lekkertje als dat ze eruit ziet, moet een verwend typetje zijn met nare trekjes, maarrrrrr ik ken haar niet persoonlijk ,dus heb t van horen zeggen,wie weet valt t allemaal wel mee.
Ja dat is het domste wat je kunt doen in een scheiding. Je ex in goed vertrouwen het huis leeg laten halenquote:Op dinsdag 14 juli 2009 13:51 schreef Anniebab het volgende:
Ik weet nog wel de dag dat Yo der biezen pakte, er twee grote verhuiswagens stonden, ik kon er toen niet langs, heb ik hier ook verteld, maar toen was Jan er niet bij en zij was met haar familie ,Jan had haar zijn vertrouwen gegeven en wilde niet op haar handen kijken. ik vond dat toen a leen beetje stom , want zoiets moet je gewoon samen doen, en zo zie je maar dit komt ervan.
Kon toch dat haar spulletjes waren ..en dat mag zij meenemen vind ik. Nu heeft Yo bij die Gerda alles gedaan wat haar niet bevaltquote:Op dinsdag 14 juli 2009 13:51 schreef Anniebab het volgende:
Ik weet nog wel de dag dat Yo der biezen pakte, er twee grote verhuiswagens stonden, ik kon er toen niet langs, heb ik hier ook verteld, maar toen was Jan er niet bij en zij was met haar familie ,Jan had haar zijn vertrouwen gegeven en wilde niet op haar handen kijken. ik vond dat toen a leen beetje stom , want zoiets moet je gewoon samen doen, en zo zie je maar dit komt ervan.
Heeft Yolanthe niet haar meubels weggedaan toen ze met Jantje ging samenwonen?quote:Op dinsdag 14 juli 2009 13:51 schreef Anniebab het volgende:
,Jan had haar zijn vertrouwen gegeven en wilde niet op haar handen kijken.
als ik zo al lees dat er zelfs geen flesopener meer aanwezig was .. blijft er nog maar weinig overquote:Op dinsdag 14 juli 2009 13:41 schreef Stroekie het volgende:
[..]
dus de rest van de overtollige huisraad van Jan staat binnenkort op Marktplaats.nl ?
Bron: Zijonlinequote:YOLANTHE NAAR RECHTER? WESLEY SNEIJDER SMEEKT SBS INTERVIEW MET GERDA SMIT NIET UIT TE ZENDEN
Yolanthe Cabau van Kaasbergen beslist vandaag of zij tegen bjna schoonmoeder Gerda Smit een aaklacht wegens smaad en laster zal indienen nu Gerda Smit, de moeder van Jan, compleet is leeggelopen en beweert dat Yolanthe zich bij de scheiding van Jan Smit heeft gedragen als een ordinaire dievegge.En dat deed zij met toestemming van de zanger! Gerda Smit besloot haar verhaal te doen toen zij las dat Yolanthe, via vriendinnen, probeerde haar straatje schoon te vegen nadat haar relatie met Jan Smit was stukgelopen. Zacht pratend, maar met ogen die vuur spuwde, heeft zij een half uur lang haar ..
› lees meer
Ben ook benieuwd, maar zal, zoals gewoonlijk, wel weer tegenvallenquote:Op dinsdag 14 juli 2009 14:08 schreef Urquhart het volgende:
Bier staat koud en bitterballen in huis gehaald voor vanavond kwart over zeven!
Smullen maar!
Grote kans, maar het voorstukje zag er al veelbelovend uitquote:Op dinsdag 14 juli 2009 14:09 schreef Eef999 het volgende:
[..]
Ben ook benieuwd, maar zal, zoals gewoonlijk, wel weer tegenvallen
Ik ga hem steeds leuker vinden, die Wesley Sneijder.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 14:07 schreef Eef999 het volgende:
[..]
Bron: Zijonline
De rest kan ik niet lezen, daar ga ik niet voor betalen
Ik neem aan dat dat de vrachtauto naar het stort was? Dat soort meubels wil je als jong stel toch niet in huisquote:Op dinsdag 14 juli 2009 14:38 schreef snetje het volgende:
ut was in ieder geval een flinke verhuizing![]()
[ afbeelding ][ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |