quote:Op donderdag 9 juli 2009 13:20 schreef McLaura het volgende:
[..]
Op zich wel grappig, je hoort mensen overal maar mutsen dat baby's aaaaaaaaaltijd te laat komen. Die moeten nodig hier komen posten, het werkt aanstekelijk misschien
Als mijn vliezen breken moet ik direct komen, en als ik serieuze weeën krijg ook. Dan wordt ter plekke gekeken of een ks nog 'zin heeft'. Ik weet niet wat ik ervan moet denken en denk er dus maar niet teveel over na. De reden van de ks is geen grap voor mij, maar voor Sjakie maakt het dan weer niks uit. Ik zie het wel......quote:Op donderdag 9 juli 2009 13:24 schreef amaranta het volgende:
Ik zei dus
Hoe gaat dat nu dan verder? Als je straks meer cm ontsluiting hebt...
Moet je dan gewoon melden en krijg je dan alsnog een keizersnede of moet je wachten op de geplande datum???
www.meridiaan.nl is hun website geloof ik. Had wel een vervangster vandaag, maar ze heeft gewoon al wat dingen in de computer gezet.quote:Op donderdag 9 juli 2009 13:27 schreef Linda2205 het volgende:
Mag ik vragen waarom je een KS krijgt Laura, of wil je dat niet kwijt?
En Troel, welke huisarts heb jij? Fijn dat je gelijk mocht blijven in ieder geval!
Jawel. Vanwege sexueel misbruik waarvan bij de laatste keer is geprobeerd 'echt sex' te hebben, dus binnendringen zeg maar. Ik heb daaraan overgehouden dat ik absoluut geen initiatief van mijn man kan hebben, of ik moet wel boterverliefd zijn (quote:Op donderdag 9 juli 2009 13:27 schreef Linda2205 het volgende:
Mag ik vragen waarom je een KS krijgt Laura, of wil je dat niet kwijt?
En Troel, welke huisarts heb jij?
Zie je het voor jequote:Op donderdag 9 juli 2009 13:27 schreef WupWup het volgende:
Ik neem aan dat ze Sjakie dan eerder halen en McLaura niet nog anderhalve week met haar benen bij elkaar hoeft te zitten![]()
Nou, ik dacht eigenlijk voor volgende week een afspraak te kunnen maken, zo veel haast had het nietquote:Op donderdag 9 juli 2009 13:30 schreef amaranta het volgende:
Wel fijn dat je meteen kon blijven Troel. Is het een kleine praktijk? Bij mijn huidige HA kan ook meestal direct terecht. Bij de vorige vaak pas 1 dag later.
(hangt natuurlijk ook af waar je de afspraak voor maakt)
Dat zei de arts-ass vanmorgen ookquote:Op donderdag 9 juli 2009 13:32 schreef innepin het volgende:
Laura, FTA, 9-7-9 is wel een mooie datum hoor
Jemig, zeker heftig.quote:Op donderdag 9 juli 2009 13:30 schreef McLaura het volgende:
[..]
Jawel. Vanwege sexueel misbruik waarvan bij de laatste keer is geprobeerd 'echt sex' te hebben, dus binnendringen zeg maar. Ik heb daaraan overgehouden dat ik absoluut geen initiatief van mijn man kan hebben, of ik moet wel boterverliefd zijn () en het heeft sowieso jaren geduurd voordat ik ontspannen van mijn man kon genieten zeg maar. Vandaar dat zowel de gyn als wijzelf het beter vonden als mijn vagina gespaard blijft van bevallingsleed.
Ja, heftig, ik weet het, en ik wilde er lang niet over praten, maar niet IK moet me schamen, maar mijn neef.
Allereerst, inderdaad hoef jij je absoluut nergens voor te schamen.quote:Op donderdag 9 juli 2009 13:30 schreef McLaura het volgende:
[..]
Jawel. Vanwege sexueel misbruik waarvan bij de laatste keer is geprobeerd 'echt sex' te hebben, dus binnendringen zeg maar. Ik heb daaraan overgehouden dat ik absoluut geen initiatief van mijn man kan hebben, of ik moet wel boterverliefd zijn () en het heeft sowieso jaren geduurd voordat ik ontspannen van mijn man kon genieten zeg maar. Vandaar dat zowel de gyn als wijzelf het beter vonden als mijn vagina gespaard blijft van bevallingsleed.
Ja, heftig, ik weet het, en ik wilde er lang niet over praten, maar niet IK moet me schamen, maar mijn neef.
Zal ik anders de topictitel even veranderen in 'bevallende en meldplichtontrouwemeidenbende?'quote:Op donderdag 9 juli 2009 13:37 schreef Urla het volgende:
Heb ik ook nog niet gezien vandaag, maar ik begreep dat zij zich niet altijd aan de meldplicht houd of ze ligt misschien ook wel stiekem te bevallen.
quote:Op donderdag 9 juli 2009 13:38 schreef McLaura het volgende:
[..]
Zal ik anders de topictitel even veranderen in 'bevallende en meldplichtontrouwemeidenbende?'
quote:
Klopt hoor, 'wij' denken dat het onze schuld is, en dat we het er zelf naar gemaakt hebben etc. Daarom komen zoveel daders er ook mee weg......quote:Op donderdag 9 juli 2009 13:41 schreef Stiemie het volgende:
McLaura ik bedoelde ook zeker niet dat jij je ervoor moest schamen hoor. Al had ik wel begrepen dat veel slachtoffers van seksueel geweld dat zeer onterecht wel doen.
Daar hoeven we inderdaad niet rouwig om te zijn. Wat eenquote:Op donderdag 9 juli 2009 13:47 schreef McLaura het volgende:
[..]
Klopt hoor, 'wij' denken dat het onze schuld is, en dat we het er zelf naar gemaakt hebben etc. Daarom komen zoveel daders er ook mee weg......
Mijn zusje is ook slachtoffer van neef in kwestie (en wie mij kent, jammer dan , ik heb maar 1 neef inderdaad) en hij heeft mijn nichtjes ook geprobeerd hoorde ik jaren later. Mijn zusje heeft het pas verteld aan mijn ouders toen ze een jaar of 13 was (en ik 17 of 18 geloof ik).
Maar goed, neef kan geen kinderen maken, is steriel. Wat jammer nou (NOT).
Ik snap het ook niet.... totaal niet..... En het is zo ontzettend veel mensen overkomen en gebeurt nog dagelijks. Ik snap er niks van.....quote:Op donderdag 9 juli 2009 13:45 schreef sindell het volgende:
En jullie posten sneller dan ik kan reageren....
Wat een verhaal McLauraSoms vraag ik me echt af wat andere mensen bezielt om iemand zoiets aan te doen.
Hou het maar bij dat we 'degene die alles onder controle heeft' dankbaar mogen zijn dat hij geen kinderen kan maken.quote:Op donderdag 9 juli 2009 13:52 schreef Troel het volgende:
(en ik weet niet zo goed wat ik moet zeggen Laura, dus ik zeg maar niets, ik kan alleen maar heel foute dingen over je neef bedenken namelijk)
Dat risico is me te groot. Bovendien, dan heb ik al twee heel lieve kindjes (ervan uitgaande dat alles goed gaat natuurlijk). Dat zou betekenen dat ik vijf jaar lang met condooms, zaaddodende pasta, alle ongein bezig moet en dat zie ik echt niet zittenquote:Op donderdag 9 juli 2009 13:55 schreef Kersjes het volgende:
McLaura![]()
Maar Troel, je bent nog zo jong! Zit er niet een heel klein kansje in dat je over 'n jaar of 5 weer zou willen, en dat je lichaam dan wat beter bestand zal zijn tegen een zwangerschap?
Collega die gaat over het ziekmelden zie ik vanavond (gaan uiteten met een paar collega's) dus zal haar er dan wel even over aanspreken.
Het heeft heel erg lang geduurd, maar ik ben ver gekomen.... en dat heeft mij (maar ook mijn man) veel moeite en geduld gekost. En ik heb gewoon een hele lieve, betrouwbare, rustige man, dat had ik niet beter kunnen treffen.quote:Op donderdag 9 juli 2009 13:55 schreef Urla het volgende:
McLaura je gaat er goed mee om hoor.
En veel erover kunnen praten lucht misschien alleen maar op.
Het heeft zo'n grote stempel op je leven gedrukt waar je nu nog de consequenties van ondervind.
Echt respect hoor hoe jij je erdoorheen kunt slaan.
Dat wilde ik ook optioneren. Daarnaast is er bij de man nog een eventuele mogelijkheid om het ongedaan te maken (tenminste, dat was bij de kerel uit Babyboom zo (Vivi's grote vriendquote:Op donderdag 9 juli 2009 14:01 schreef Urla het volgende:
Ik heb Tan ook al een tijdje gemist.
Kersjes. Fijn dat je vanaaf al wat uitsluitsel kan krijgen en veel plezier bij het etentje.
Troel. Klinkt wel erg definitief hoor steralisatie.
Voor Hubbie is het minder ingrijpend en evt makkelijker te herstellen, misschien ook een optie?
Zo ver ben ik nog niet, dus ik denk dat je het alleen moet gaan doen vandaag! Heel veel succes!quote:Op donderdag 9 juli 2009 14:05 schreef Flower-Ti-Amo het volgende:
Laura gaan we voor een datum tweeling? Het is inderdaad wel een mooie datum innepin! Mijn moeder zei al dat ik moest opschieten.
De weeen komen nu om de 4 minuten en de vk komt zo even langs.
Ik denk het wel, die had Maud (dochtertje van mijn beste vriendin) ook, inmiddels 4 jaar en een maand geleden.quote:Op donderdag 9 juli 2009 14:15 schreef WupWup het volgende:
Dat zal wel over de groep-B-streptococ gaan Stiemie. Die had Kersjes toch ook?
quote:Op donderdag 9 juli 2009 14:05 schreef Flower-Ti-Amo het volgende:
Laura gaan we voor een datum tweeling? Het is inderdaad wel een mooie datum innepin! Mijn moeder zei al dat ik moest opschieten.
De weeen komen nu om de 4 minuten en de vk komt zo even langs.
quote:Op donderdag 9 juli 2009 13:20 schreef McLaura het volgende:
[..]
Op zich wel grappig, je hoort mensen overal maar mutsen dat baby's aaaaaaaaaltijd te laat komen. Die moeten nodig hier komen posten, het werkt aanstekelijk misschien
Natuurlijk is dat schrikken, maar ik heb een stralend voorbeeld voor je van een GBS-baby, even achter een spoiler omdat ze hier niet 'hoort'quote:Op donderdag 9 juli 2009 14:18 schreef Stiemie het volgende:
Oei daar was ik al bang voor dat het om die groep B streptokok (GBS) gingNou ja maar hopen dat ze volgende week donderdag goed nieuws voor me hebben.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.And if I could choose the world around me, the world I'd choose would all revolve 'round you
12/07/2009 om 12:07 kwam de zon op, om nooit meer onder te gaan....
En sinds 23/06/2015 staan er 2 zonnen aan onze hemel!
Ik weet natuurlijk niet wat het probleem is alleen dat ik dat zelf ook keihard riep 13 jaar geleden en ook ivm erfelijkheid enzo, maar een mens verandered met de jaren en de medische wetenschap gaat ook voorruit.quote:Op donderdag 9 juli 2009 14:09 schreef Troel het volgende:
Ja, maar waarom zou ik het willen omkeren? Het is mijn lichaam wat het probleem geeft, dus om dan Bert daarmee op te zadelen. En nou ben ik helemaal voor huwelijkse trouw hoor, maar mochten we ooit uit elkaar gaan, dan zal ik alsnog geen kinderen meer willen en Bert misschien wel. Het probleem ligt gewoon bij mij, daarom ook gewoon bij mij de knoopjes
Maar dat kan ik ook nietquote:Op donderdag 9 juli 2009 14:26 schreef Chan het volgende:
[..]
Maar dat komt gewoon omdat je je niet aan je meldplicht houdt
Ok, dat wist ik dan weer niet omdat ik alleen Maud als voorbeeld heb. Maud was trouwens ook niet erg ziek, het was gewoon allemaal preventief.quote:Op donderdag 9 juli 2009 14:32 schreef Kersjes het volgende:
McLaura, niet alle GBS-baby's moeten zelf ook aan de ab!
Vaak is via het infuus van de mama ook al voldoende. En uiteindelijk wordt maar een klein perecentage van de besmette baby's (ernstig) ziek en worden ze goed in de gaten gehouden door zowel het zh als de kraam. Een verpleegkundige in de VU die ik sprak heeft in 5 jaar tijd op de afdeling verloskunde nog nooit zelf meegemaakt dat er ernstige complicaties optraden bij een GBS-baby. Maar goed opletten om de eerste maanden eventuele signalen op te pikken is wel erg belangrijk
Sjakie wil gewoon een mooie datum. Maar dan mag hij nu wel even meer aanstalten gaan maken. Zolang ik hier nog rustig met laptop aan de eettafel zit, valt het vast allemaal meequote:Op donderdag 9 juli 2009 14:33 schreef Nijna het volgende:
McLaura, rommeldebommel. Ben benieuwd of je je datum gaat halen... of dat Sjakie gewoon besluit eerder buiten te komen spelen... Hij vind gewoon die datum niet mooi denk ik...
Heftig verhaal, maar het lijkt me wel prettig dat ze zo met je meedenken in het ziekenhuis. Enne Sjakie, rustig aan he!
Ik heb niks beters te doenquote:Op donderdag 9 juli 2009 14:37 schreef Sorbootje het volgende:
En ik wil nog evenzeggen tegen jullie allemaal, want ik heb maar anderhalf uur ofzo hard gewerkt en toen die vlaag van verstandsverbijstering weer over was hadden jullie alweer een half topic volgekletst.
Ik zit ook de hele dag op FOK als ik aan het werk ben, lees niet de hele dag door even actief mee maar ik heb toch weinig te doen. En nu is mijn bazin op vakantie en heb ik helemaal komkommertijd. Het is zo erg dat ik maar vast een compleet jaar heb ingebonden, in dozen heb opgeruimd en voor het komende jaar allemaal nieuwe files heb aangemaakt. Mijn bazin kan straks wanneer ik met verlof ga gewoon achter over hangen als het jaar op zijn eind loopt want alles is dan al in kannen en kruiken.quote:Op donderdag 9 juli 2009 14:40 schreef Kersjes het volgende:
Sorbootje, wat voor werk doe je? Klinkt lekker relaxt in ieder geval
omdattie niet wil helpen??? SANCTIES!quote:Op donderdag 9 juli 2009 14:50 schreef Linda2205 het volgende:
Zal ik jullie eens wat vertellen?
29+6 weken zwanger zijn gaat niet goed samen met je willen scheren denk: huilsessies in bad en boos zijn opomdattie niet wil helpen
30+0 weken zwanger zijn gaan niet goed samen met het willen lakken van je teennagels denk: buik in de verdrukking en puffen en steunen
En dan vooral: Ja maar jij houhoud niet van mijhij, want anders had je wel aangeboden te helluhupuhuhuhquote:Op donderdag 9 juli 2009 14:53 schreef Sorbootje het volgende:
[..]
omdattie niet wil helpen??? SANCTIES!
Ja erg hah?! Gympen aantrekken gaat hier al net zo zuchtend en steunend. En lief dan steeds: ga dan zitten! "Nee, ik ben geen oma, ik kan best staan"quote:Op donderdag 9 juli 2009 15:00 schreef Kersjes het volgende:
Linda, ik zied het al helemaal voor me! Wat een gestuntel soms met die buik. Ik ben al lang blij dat het lekker weer is en ik zomerschoentjes aankan, sokken aantrekken is namelijk ook al zo'n leuke uitdaging.
Ik denk dattie dan alleen maar meer van me houd. Hij rookt shag...dus hij gaat er vast sigaretten van draaien...quote:Op donderdag 9 juli 2009 15:02 schreef Troel het volgende:
Koop een pakje shag, plak dat op je schaamheuvel, koop een leuke bh en paradeer voor zijn neus met alleen die bh aan en kijk heel gemeen als hij commentaar heeft op je shagheuvel
quote:Op donderdag 9 juli 2009 15:03 schreef Linda2205 het volgende:
[..]
Ik denk dattie dan alleen maar meer van me houd. Hij rookt shag...dus hij gaat er vast sigaretten van draaien...
Gympenquote:Op donderdag 9 juli 2009 15:01 schreef Linda2205 het volgende:
[..]
Ja erg hah?! Gympen aantrekken gaat hier al net zo zuchtend en steunend. En lief dan steeds: ga dan zitten! "Nee, ik ben geen oma, ik kan best staan"![]()
*hijghijgpufsteun*
quote:Op donderdag 9 juli 2009 15:03 schreef Troel het volgende:
[..]
Is een keer wat anders dan Monica's sigaar
Het kon me echt geen fluit schelen toen bij Ruben. Die mensen aan je bed snappen ook wel dat je zelf niet meer overal bij kanquote:Op donderdag 9 juli 2009 15:05 schreef Linda2205 het volgende:
[..]
![]()
Maar ik wil toch tzt ook wel een beetje toonbaar in het ziekenhuis liggen...Geen idee hoe ik dat over 10 weken nog voor elkaar krijg
quote:Op donderdag 9 juli 2009 14:50 schreef Linda2205 het volgende:
Zal ik jullie eens wat vertellen?
29+6 weken zwanger zijn gaat niet goed samen met je willen scheren denk: huilsessies in bad en boos zijn opomdattie niet wil helpen
30+0 weken zwanger zijn gaan niet goed samen met het willen lakken van je teennagels denk: buik in de verdrukking en puffen en steunen
Ik doe net of ik dat laatste stuk niet gelezen hebquote:Op donderdag 9 juli 2009 15:06 schreef Kersjes het volgende:
Linda, ontharingscreme? Laten harsen bij de schoonheidsspecialiste?
En heel verstandig om het te regelen hoor, ook voor die ranzige kraamverbanden straks
woh wat een bikkel ben jij, gewoon fokken met 6 cmquote:Op donderdag 9 juli 2009 16:11 schreef Flower-Ti-Amo het volgende:
rond half 3 was de vk hier en had ik 6 cm, mooi op schema dus. Ik mocht kiezen vliezen breken of nog even de natuur zijn gang laten gaan en heb voor het laatste gekozen. Ze vond me nog opvallend rustig en vrolijk voor iemand met 6 cm.
De weeen komen nu wel sneller en houden langer aan, over een minuut of 20 zou ze weer terug komen.
Je bent gewoon al bijna aan 't bevallen. En toch nog even in dit topic van alles komen melden. Respect.quote:Op donderdag 9 juli 2009 16:11 schreef Flower-Ti-Amo het volgende:
rond half 3 was de vk hier en had ik 6 cm, mooi op schema dus. Ik mocht kiezen vliezen breken of nog even de natuur zijn gang laten gaan en heb voor het laatste gekozen. Ze vond me nog opvallend rustig en vrolijk voor iemand met 6 cm.
De weeen komen nu wel sneller en houden langer aan, over een minuut of 20 zou ze weer terug komen.
16.11 en 16.31 hah Jeliefquote:Op donderdag 9 juli 2009 16:54 schreef Jelief het volgende:
14.11 plus 20 is 14.31, bezoekje van een half uur als ergeen schot inde zaak zit....nog ff f5-en maar ik gok dat fta nu toch wel wat harder aan het werk is.![]()
![]()
![]()
verse beeb in aantocht!
Ja dat ben ik. Mijn tweede echo.quote:Op donderdag 9 juli 2009 17:04 schreef DuchessX het volgende:
FreecellGefeliciteerd!
FTAFokken met 6cm ontsluiting?! Wow jij bikkel! Zet 'm op!!
![]()
McLaura![]()
![]()
Heel goed dat je kunt benoemen wat er voor ergs gebeurd is en dat je beseft dat het jouw schuld niet is
![]()
Ik ben ontzettend benieuwd hoe het jou zal vergaan, wat superspannend!!![]()
![]()
Ik heb alles wel gelezen, maar ben het nu alweer kwijt, sorry sorry sorry.
Oh ja iemand heeft vanavond een echo, 18.30, Ymme ben jij dat? In ieder geval voor degenen die gaat heel veel plezier!
En iedereen die zich zwak, ziek en misselijk voelt:sterkte!
20 juli komt de intakemevrouw van de kraamzorg hier, ben benieuwd.
Ja, wij willen foto's zien!quote:Op donderdag 9 juli 2009 17:45 schreef DuchessX het volgende:
Oh Ymme, wrs een garnaaltje aan een sleutelhangerWel foto posten hoor!!!
Hm, die heb ik nou net weer niet in de collectie... wel 7w2d maar dat scheelt een hele cm en een hoop meer details!quote:
Mijn gyn had het daar toevallig ook over, en zei dat hij een vaginistische vrouw heeft geholpen met de bevalling en dat ging helemaal super. Bij de nacontrole zat ze weer helemaal 'op slot'.quote:Op donderdag 9 juli 2009 18:32 schreef Incantrix het volgende: ik ben zelf vaginistisch (geweest) en doe het echt in mijn broek voor de a.s. bevalling.
Good for you!quote:Op donderdag 9 juli 2009 18:32 schreef Incantrix het volgende:
En nu ben ik eigenlijk, heel erg stiekum, hardstikke opgelucht en ging mijn dag daarna ook meteen weer beter. Welkom terug, roze wolk!
Ik woon in de buurt van Den Haag.quote:Op donderdag 9 juli 2009 18:32 schreef Incantrix het volgende:
Happy, jij woont ook in Den Haag? Wij hadden dat dus ook, op de dág dat je 7 weken bent te horen krijgen dat er gewoon al 31 mensen eerder waren dan jij, terwijl ik nota bene al vanaf 5 weken contact had met die tent! Niet normaal hoorHet is daarentegen dan wel weer fijn te horen dat je het aan je leidinggevende hebt verteld en dat die er helemaal a-ok mee was. Toch fijn he?
Heb jij een voorgevoel?quote:Op donderdag 9 juli 2009 19:21 schreef Guuzewuus het volgende:
Hier ook hard op weg naar de 20wekenecho. Leuk is dat. En hoewel ik echt wel benieuwd ben naar het geslacht ben ik toch ook heel geduldig wat dat betreft
.
Nope, ik heb geen zesde of zevende zintuig ben ik bangquote:Op donderdag 9 juli 2009 19:23 schreef Poppejans het volgende:
[..]
Heb jij een voorgevoel?
Ik ben zelf toch zo verschrikkelijk nieuwsgierig!
Ik ook niet hoor haha (al heb ik wel een voorspellende droom gehad v de zwangerschap van Leonieke!)quote:Op donderdag 9 juli 2009 19:25 schreef Guuzewuus het volgende:
[..]
Nope, ik heb geen zesde of zevende zintuig ben ik bang.
Voor je het weet hé Miss, ben jij aan de beurt en heb je eieieieindelijk Sennaquote:Op donderdag 9 juli 2009 19:45 schreef miss_sly het volgende:
Hoe is het met FTA? NIets meer gehoord, dus druk bezig met bevallen of misschien al wel genieten van haar kindje
Ja, pfff... breek me de b*k niet open. En dan willen ze dat vrouwen meer gaan werken. HOE DAN?? Anyway, vanmiddag lichte paniek, maar nu wel weer gezakt, komt vast goed.quote:Op donderdag 9 juli 2009 19:41 schreef Nijna het volgende:
Happy, wat lastig zeg met die opvang... Een vriendin van mij zit in Utrecht, die moesten het kind zo ongeveer opgeven toen ze begonnen met het proberen te verwekken zeg maar....
Eigenlijk wel raar...
Dat vind ik ook zoo leuk aan broertjes en zusjes. De drie van mijn zusje ook: zo duidelijk broertjes, maar ook zo zichzelf. Heel leuk om terug te zien, zowel qua uiterlijk als karakter.quote:Op donderdag 9 juli 2009 19:50 schreef Guuzewuus het volgende:
Als ik weer een meiske krijg ben ik zo benieuwd hoe ze er dan uit zal zien. Ik kan alleen maar aan Stella-achtigen denken nl. Maar misschien heeft deze een heel ander snoetje, met dik donker stijl haar ipv dunne lange blonde krullen
.
Oh ja, Stella lag er de eerste echo ook heel preuts bij. Ik hoop zo dat deze lekker met de beentjes gespreid ligt te trappelenquote:Op donderdag 9 juli 2009 19:51 schreef freecell het volgende:
Duchess, wij willen het wel weten, maar dat wilden we met L ook en toen konden ze het niet goed zien, dus even afwachten
Aoraki, 19 is heus wel een mijlpaal à la Huup!
Ohh miss_sly, wat komt het dichtbij hè! Ik vind het gewoon plaatsvervangend spannendquote:Op donderdag 9 juli 2009 19:50 schreef miss_sly het volgende:
Ja, Duchess, zo raar. Ik had vandaag iets in mijn handen waarvan de tht 3 augustus was, en toen bedacht ik me dat Senna er dan al kan zijn![]()
![]()
Niet echt een reden, maar we hebben wel een echo bij klinische genetica, omdat het in de naaste familie is voorgekomen dat een kindje een gat in het middenrif had (hernia diafragmatica). Gelukkig is dit niet erfelijk, maar je gaat er wel van nadenken. Daarnaast heb ik ook al wat enge ervaringen van dichtbij meegemaakt van anderen, dus ik ben gewoon erg blij als dadelijk alles goed blijkt te zijn.quote:Op donderdag 9 juli 2009 19:49 schreef DuchessX het volgende:
3 20-weken-echo's dus komende week!!!Leuk
Aoraki, heb je al een voorgevoel wat het wordt? En zijn er bepaalde redenen (risico's) waardoor het medisch niet goed zou kunnen zijn?
Nou wilde ik sowieso al een pretecho, maar het was hier dus met de 20 weken echo niet te zien...quote:Op donderdag 9 juli 2009 19:54 schreef Guuzewuus het volgende:
[..]
Oh ja, Stella lag er de eerste echo ook heel preuts bij. Ik hoop zo dat deze lekker met de beentjes gespreid ligt te trappelen. Anders ben ik instaat om speciaal daarvoor een pretecho aan te gaan vragen
.
oi! begin jij nu ook al!quote:Op donderdag 9 juli 2009 19:51 schreef freecell het volgende:
Duchess, wij willen het wel weten, maar dat wilden we met L ook en toen konden ze het niet goed zien, dus even afwachten
Aoraki, 19 is heus wel een mijlpaal à la Huup!
Dat hebben wij ook al geoppertquote:Op donderdag 9 juli 2009 19:54 schreef Guuzewuus het volgende:
[..]
. Anders ben ik instaat om speciaal daarvoor een pretecho aan te gaan vragen.
whèhèquote:Op donderdag 9 juli 2009 20:03 schreef huuphuup het volgende:
ik heb met 17 weken een pretecho laten doen omdat ik veul te nieuwsgierig was om tot de 20 weken te wachtente erg haha
maar ik moet zeggen, het is me van die 40 euro ofzo echt elke cent waard geweest, eindelijk weten hoe en wat
Ooooh, dat klinkt fijn en goed. Wat zal het bijzonder zijn straks, jullie met al de kindjes op familieaangelegenhedenquote:Op donderdag 9 juli 2009 20:14 schreef miss_sly het volgende:
Wij hadden ook een speciale pretecho met 18 weken omdat we het zo graag widlen weten. En ook geen moment spijt van gehad.
ymme, alles goed, goed gegroeid, wat heerlijk!! Jammer van de foto, maar ach, volgende keer beter!
guuzje, lief dat je er aan denkt. Het was leuk, gezellig en Brent een ongelofelijk lekker, relaxt mannetjeEn nu ben ik nog ongeduldiger, want nu wil ik ook mijn meisje vasthouden
neuh hoor dat valt zat mee. Er wordt niet gekeken naar medische zaken dat staat ook expliciet vermeld op alle websites van de echo-bureaus enzoquote:Op donderdag 9 juli 2009 20:21 schreef freecell het volgende:
Maar een pret-echo voor de 20 weken echo, dat zou ik neit durven denk ik... Het is geen medische echo, maar straks zien ze dán iets raars!
Als ze met 38 weken besluiten in te leiden, is dat over een week alquote:Op donderdag 9 juli 2009 20:16 schreef Guuzewuus het volgende:
[..]
Ooooh, dat klinkt fijn en goed. Wat zal het bijzonder zijn straks, jullie met al de kindjes op familieaangelegenheden. Miss-Sly, jij bent gewoon al zo ver joh. tegen de tijd dat ik weer aan de beurt ben, is Senna al een aantal maanden oud gewoon
.
quote:Op donderdag 9 juli 2009 20:37 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Als ze met 38 weken besluiten in te leiden, is dat over een week al
Gezelligquote:Op donderdag 9 juli 2009 20:39 schreef Asyniur het volgende:
Ik ben gewoon samen met freecell zwanger
en ik heb zin in een bamischijf oriental![]()
Dat had ik dus met iets met D-day erop, ook heel gaaf!quote:Op donderdag 9 juli 2009 19:50 schreef miss_sly het volgende:
Ja, Duchess, zo raar. Ik had vandaag iets in mijn handen waarvan de tht 3 augustus was, en toen bedacht ik me dat Senna er dan al kan zijn
Dan is Senna een voorkruipsterquote:Op donderdag 9 juli 2009 20:37 schreef miss_sly het volgende:
Als ze met 38 weken besluiten in te leiden, is dat over een week al
Voor een geslachtsbepaling kijken ze vaak maar een minuut of 5, dus hebben ze niet eens tijd om alles goed te bekijkenquote:Op donderdag 9 juli 2009 20:21 schreef freecell het volgende:
Maar een pret-echo voor de 20 weken echo, dat zou ik neit durven denk ik... Het is geen medische echo, maar straks zien ze dán iets raars!
Incantrixpower!quote:Op donderdag 9 juli 2009 21:04 schreef Incantrix het volgende:
McLaura, daar kun en mag je alles over zeggen wat je wil hoor, ik heb er een aantal jaren over gedaan, maar ben nu wel op het punt gekomen dat ik geen anderen meer nodig heb om mezelf geliefd en gewaardeerd te voelen, dat kan ik nl. héél goed zelf![]()
Ja precies, best wel onzeker dus eigenlijk, want het kan nog een aantal dagen, maar ook een paar weken duren dus. Hopelijk valt het mee, en kan ze gewoon tot 39 weken blijven zitten in elk geval. Das ook nog maar 2 weken en een dagquote:Op donderdag 9 juli 2009 21:17 schreef miss_sly het volgende:
Nou, ik heb het aardig onder controle, maar echt goed zijn mijn waardes telkens net niet, hoor. Ze zitten er telkens net boven. En 1-2 dagen blijven moet sowieso is me verteld. Ze zeiden vorige week dat ze voor het inleiden kijken hoe het met mij, de waardes en de baby gaat en dan bepalen wanneer ze dat doen. Ik ben dus benieuwd wat ze morgen te vertellen hebben.
Ik heb altijd wel geroepen dat ik mezelf een meidenmama vind, en dat ik hoop dat ik ooit een dochter krijg!quote:[b]Op donderdag 9 juli 2009 21:04 schreef Incantrix het volgende:[/b
Poppejans, wat grappig, bij jou heb ik wel een meisjes-gevoel eigenlijk! Wanneer mag jij ook al weer voor de echo? Ook dinsdag of woensdag toch? Leuk man, volgende week lekker veel 20-wekenfoto's
Neuh, ik ga me eerst nog even bewustmaken van het feit dat ik ècht zwanger ben, en dat er een baby'tje komt hier.... Dus hij wacht nog maar even, die Sjaak van ons. Het is trouwens ook weer rustig in de buuk, dus ik geloof niet dat ie er zin in heeftquote:Op donderdag 9 juli 2009 23:09 schreef DuchessX het volgende:
Of heb jij nog iets in de planning, McLaura?
Nee, alleen gisteravond na het douchen nog even, maar vannacht was het rustig. De afscheiding is ook 'op' dus ik denk dat de slijmprop er helemaal uit is nu.quote:Op vrijdag 10 juli 2009 08:12 schreef Linda2205 het volgende:
Mooi Laura, lekker op tijd
Hoe is het, rommelt het nog?
Naja, dan blijft Sjakie toch nog even bij mama. Vast om ook van dat ontbijtje te genietenquote:Op vrijdag 10 juli 2009 08:15 schreef McLaura het volgende:
[..]
Nee, alleen gisteravond na het douchen nog even, maar vannacht was het rustig. De afscheiding is ook 'op' dus ik denk dat de slijmprop er helemaal uit is nu.
En nu een ontbijtje
Nou hier is ze het er niet mee eens dat ze minder ruimte heeft geloof ik. Het lijkt net of ze de boel maar even eigenhandig wil oprekken. Voornamelijk m'n blaas is daar nu de dupe van.quote:Op vrijdag 10 juli 2009 08:12 schreef McLaura het volgende:
Meldplichtige nr 2 meldt zich
Urla, heel herkenbaar, Bekken geeft niet mee, dus strekkend Sjakie is echt vervelend. Gelukkig heeft hij niet veel ruimte meer en is hij vrij rustig.
Hahaha, succes alvast, als je zwijmelbeeld de toekomst isquote:Op vrijdag 10 juli 2009 08:29 schreef Urla het volgende:
[..]
Nou hier is ze het er niet mee eens dat ze minder ruimte heeft geloof ik. Het lijkt net of ze de boel maar even eigenhandig wil oprekken. Voornamelijk m'n blaas is daar nu de dupe van.![]()
Lol klein driftkikkertje.
(Krijgt nu een zwijmelbeeld van een klein onschuldig lief uitziend meisje wat driftig op de grond ligt te krijsen.)
quote:
Ben jij nou nóg niet bevallenquote:Op vrijdag 10 juli 2009 08:29 schreef miss_sly het volgende:
Ik had werkelijk nooit gedacht dat ik dit nog eens zou meemaken
Hier komt ie dan:
* miss_sly meldt zich
Oooowquote:Op vrijdag 10 juli 2009 08:44 schreef Flower-Ti-Amo het volgende:
Alvast een voorproefje:
[ afbeelding ]
Ja uitwendig.quote:Op donderdag 9 juli 2009 20:01 schreef happyme28 het volgende:
Wat jammer Ymme! Was het een uitwendige echo dan? Mijn buikwand is ook niet echt dun zeg maar .... maar ik had met 7w2d toch een mooie foto van een boontje/garnaaltje (ik laat het in het midden)
Wel fijn dat je weer gerust gesteld bent.
quote:Op vrijdag 10 juli 2009 08:44 schreef Flower-Ti-Amo het volgende:
Alvast een voorproefje:
[ afbeelding ]
Aha, dan snap ik 'm. Bij mij was het inwendingquote:
Zo is het ook!quote:Maar het belangrijkste is natuurlijk, dat alles goed is.
Op naar de volgende 27.... uh nee, toch maar niet doenquote:Op vrijdag 10 juli 2009 08:42 schreef Sorbootje het volgende:
Oh ja, 27 weken vandaag! Niet echt een mijlpaal natuurlijk, maar wel best lang
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |