De familie mag geen geld verdienen aan zijn dood van jou maar dit mag dan weer welquote:
Aan haar gezicht te zien, had ze het volgens mij ook redelijk moeilijk. Wie was die kerel die met haar zong.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 22:59 schreef mevrouwdebok het volgende:
en mariah heeft haar beste tijd ook gehad , sjeesjee wat zong die vals en onzuiver .....een afgang
Vandaag gekocht, leest lekker!quote:Op dinsdag 7 juli 2009 22:54 schreef Stefan het volgende:
Ik kan iedereen de vuistdikke MJ biografie aanraden, met die zwarte cover. 7 euro bij De Slegte. Heb m ook, erg goed en loopt door tot na de 2e rechtszaak en zn drie kids
Dat dus. Ze deed het voor haar vader, heel mooi en dapper om er dan lak aan te hebben, en toch ook fijn om de hele wereld nog even te kunnen laten zien hoeveel je van hem houdt dan toch?quote:Op dinsdag 7 juli 2009 22:58 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Hadden ze haar dan in een burka op de 1e rij moeten zetten? Dat kind wil gewoon afscheid nemen van haar pappa... die zal het echt een zorg zijn of ze op tv komt
Mariah Carey zingt ook beter als Madonna maar ze is geen levende legende. Zelfs je oma kent Madonna. En Michael Jackson. Prince heeft dat m.i. niet.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 22:53 schreef Euridice het volgende:
[..]
Madonna kan niet zingen, ik zie eerder Prince als zn muzikale gelijke.
Op de CD van 25th anniversary staat de repetitie van MJ en Price. Echt tof om te horen.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 22:59 schreef fratsman het volgende:
die lach van Vincent Price blijft geniaal!
Ja, dat heb ik ook. Maar ik vond het heel intiem aandoen, het was echt een afscheid voor hen, en niet voor het publiek. Ik had de indruk dat ze er zelf heel blij mee waren. Het paste ook precies bij Michael vind ik.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 22:54 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ergens vind ik het dan weer zo hard dat dat afscheid ze zeg maar ook weer afgenomen wordt. Dat dat dan ook weer publiek moet...
Nope, speciaal op gelet deze dagen, ook zonder handschoenen heeftie erg grote handen voor zo'n kleine man.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 22:56 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Hij heeft handschoenen aan he? Gezichtsbedrog?
De laatste tijd, toen MJ nog leefde, kwamen ze al meer in het openbaar, zonder hun gezichten te bedekken.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:00 schreef kvd het volgende:
[..]
Ze waren wel degelijk in het openbaar....lekker naast oma neergezet...elke keer na een speech of optreden kwamen ze in beeld. Zet ze dan ergens neer waar geen camera bij in de buurt staat.
En redelijk anoniem kunnen leven? Denk het nu juist niet meer. Nu is duidelijk bekend hoe ze eruit zien, paparazzi zal lekker op de loer liggen...
Yep. Ga m weer herlezen. Erg goed geschreven en onthullend.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:00 schreef yvonne het volgende:
[..]
Vandaag gekocht, leest lekker!
7 eurootjes maar!
Nee, maar haar voor de microfoon zetten ten overstaan van de halve wereld was imo een slecht idee. Sterker nog, Randy en Jermaine probeerden daar op het moment zelf nog een stokje voor te steken:quote:Op dinsdag 7 juli 2009 22:58 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Hadden ze haar dan in een burka op de 1e rij moeten zetten?
( http://www.suntimes.com/e(...)otion-070709.article )quote:At the end of the service, there was a bit of a disagreement within the assembled Jackson siblings on stage. While Janet, LaToya and Marlon felt it important for Michael’s oldest child and only daughter, Paris Katherine Jackson, to say a few words, some of the others — including Randy and Jermaine — weren’t so sure. After the little girl quickly became overcome with emotion, she was hustled off stage and the service came quickly to a close.
Sowieso hebben ze natuurlijk ook zonder camera's erbij nog afscheid kunnen nemen. Dit was iets erbij, voor de fans enz.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:01 schreef Shitney het volgende:
[..]
Ja, dat heb ik ook. Maar ik vond het heel intiem aandoen, het was echt een afscheid voor hen, en niet voor het publiek. Ik had de indruk dat ze er zelf heel blij mee waren. Het paste ook precies bij Michael vind ik.
Ja nogmaals, de dochter van The King is kennelijk ook niet overdreven interessant voor de pers.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:00 schreef kvd het volgende:
[..]
Ze waren wel degelijk in het openbaar....lekker naast oma neergezet...elke keer na een speech of optreden kwamen ze in beeld. Zet ze dan ergens neer waar geen camera bij in de buurt staat.
En redelijk anoniem kunnen leven? Denk het nu juist niet meer. Nu is duidelijk bekend hoe ze eruit zien, paparazzi zal lekker op de loer liggen...
Van Smile gaan de royalties naar de familie Chaplinquote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:00 schreef TheVulture het volgende:
[..]
De familie mag geen geld verdienen aan zijn dood van jou maar dit mag dan weer wel
Vast geen toevalquote:
das niet blanket of iemand anders uit die zaal! het hoort in het nummer, ik hoorde het stukje net toevallig bij Boulevard!quote:Op dinsdag 7 juli 2009 22:53 schreef Greys het volgende:
[..]
Sorry, Heal The World bedoel ik.
Luister maar op 0.50 ongeveer, dat is dat gegil.
Ja he, dat was hetzelfde geluid he?quote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:02 schreef oh-oh het volgende:
Greys, gelukkig, dat gehuil komt echt uit de clip...
misschien wilde zij het wel. Ze werd ook niet echt gedwongen om daar te gaan staan en iets te zeggen.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:03 schreef Misstique het volgende:
[..]
Nee, maar haar voor de microfoon zetten ten overstaan van de halve wereld was imo een slecht idee. Sterker nog, Randy en Jermaine probeerden daar op het moment zelf nog een stokje voor te steken:
Dat zeg ik toch?quote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:03 schreef RSie het volgende:
[..]
das niet blanket of iemand anders uit die zaal! het hoort in het nummer, ik hoorde het stukje net toevallig bij Boulevard!
Ze heeft wel met haar (korte) toespraak wel de harten van vele mensen over de hele wereld gestolen.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:03 schreef Misstique het volgende:
[..]
Nee, maar haar voor de microfoon zetten ten overstaan van de halve wereld was imo een slecht idee. Sterker nog, Randy en Jermaine probeerden daar op het moment zelf nog een stokje voor te steken:
[..]
( http://www.suntimes.com/e(...)otion-070709.article )
Trey Lorenz. Zingt ook de originele single met haar.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:00 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Aan haar gezicht te zien, had ze het volgens mij ook redelijk moeilijk. Wie was die kerel die met haar zong.
Hij zong wel op en top zuiver!
Ja, ik zag het stukje net weer bij Boulevard, echt exact dat geluid gelukkig, ik vond het de eerste keer ook eng klinken...quote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:04 schreef Greys het volgende:
[..]
Ja he, dat was hetzelfde geluid he?
Ik dacht het al, omdat het precies tijdens dat stemmetje was.
Idd...quote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:02 schreef oh-oh het volgende:
Greys, gelukkig, dat gehuil komt echt uit de clip...
Dan moet je zo'n kindje tegen zichzelf in bescherming nemen, zoals ik al eerder zei.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:04 schreef Argento het volgende:
[..]
misschien wilde zij het wel. Ze werd ook niet echt gedwongen om daar te gaan staan en iets te zeggen.
Nee, ze deed het voor het programma. De familie had al eerder afscheid genomen namelijk.quote:
Ja verdikke die lag er naastquote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:02 schreef Stefan het volgende:
[..]
Yep. Ga m weer herlezen. Erg goed geschreven en onthullend.
Ik kan je Feel van/over Robbie Williams ook aanraden trouwens, die is 6 euro en is echt dicht op de huid geschreven.
Waarom niet slim?quote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:05 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Ze heeft wel met haar (korte) toespraak wel de harten van vele mensen over de hele wereld gestolen.
Ondanks dat het misschien niet zo heel slim was, vond ik dat het hoogtepunt van de avond
Thanks voor de PM!quote:Op dinsdag 7 juli 2009 22:53 schreef Greys het volgende:
[..]
Sorry, Heal The World bedoel ik.
Luister maar op 0.50 ongeveer, dat is dat gegil.
Dat 'moet'?quote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:05 schreef Misstique het volgende:
[..]
Dan moet je zo'n kindje tegen zichzelf in bescherming nemen, zoals ik al eerder zei.
+1quote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:03 schreef Argento het volgende:
[..]
Ja nogmaals, de dochter van The King is kennelijk ook niet overdreven interessant voor de pers.
En nee, ze waren niet in het openbaar. Ze waren in The Staple Center. Het ging om een evenement waar een aantal camera's bij aanwezig waren en ja, dan loop je het risico dat ze in beeld komen. Maar ze zijn niet opzettelijk in beeld genomen en uitvergroot. Ze zijn nu eenmaal de kinderen van de man waarom iedereen daar bijeen was. Relevante gasten zogezegd.
Neem dan meteen Bono over Bono mee, die ligt er ook naast.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:06 schreef yvonne het volgende:
[..]
Ja verdikke die lag er naast
Mot ik terug, hè wat naar
En daar had zij beter wat kunnen zeggen over haar vader, níet op tv, maar in besloten kring.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:06 schreef Stefan het volgende:
[..]
Nee, ze deed het voor het programma. De familie had al eerder afscheid genomen namelijk.
Wat een lieve foto.quote:
sorry, werd een beetje moe van die geruchten die hier neergeslingerd werden dat ik ff snel reageerde op het eerste het beste berichtje dat ik hierover tegenkwam.quote:
Dit.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:03 schreef Argento het volgende:
[..]
Ja nogmaals, de dochter van The King is kennelijk ook niet overdreven interessant voor de pers.
En nee, ze waren niet in het openbaar. Ze waren in The Staple Center. Het ging om een evenement waar een aantal camera's bij aanwezig waren en ja, dan loop je het risico dat ze in beeld komen. Maar ze zijn niet opzettelijk in beeld genomen en uitvergroot. Ze zijn nu eenmaal de kinderen van de man waarom iedereen daar bijeen was. Relevante gasten zogezegd.
Niks moet. Maar Mistique denkt wel na of het goed is voor Paris.quote:
Viel mij ook al op. Ook in Paris zie ik wat terug.quote:
Wat je vindt, moet je terugbrengenquote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:09 schreef Misstique het volgende:
[..]
En daar had zij beter wat kunnen zeggen over haar vader, níet op tv, maar in besloten kring.
Vind ik dan..
Haar vader was een publiek persoon. Waar het publiek een mening over had. Zij heeft haar mening over haar vader aan dat publiek gegeven.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:09 schreef Misstique het volgende:
[..]
En daar had zij beter wat kunnen zeggen over haar vader, níet op tv, maar in besloten kring.
Vind ik dan..
Ja, Michael is er aan onderdoorgegaan.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:09 schreef eleusis het volgende:
En bovendien is het een familie die al generaties te maken heeft met media
Ik denk dat ze het juist in het openbaar, voor de hele wereld, voor haar vader wilde opnemen door te zeggen dat hij de liefste vader was. Omdat zij ook heus wel heeft meegekregen wat er voor akelige dingen over hem als vader zijn geschreven.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:09 schreef Misstique het volgende:
[..]
En daar had zij beter wat kunnen zeggen over haar vader, níet op tv, maar in besloten kring.
Vind ik dan..
De oudste zoon.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:11 schreef Duderella het volgende:
Eén van die kinderen was toch heel blond toen 'ie jong was? Welke ook alweer, weten jullie dat?
Wat een onzin. Voor haarzelf is het waarschijnlijk alleen maar goed dat ze dat gedaan heeft. Ze is 11, die heeft echt wel meegekregen wat voor bagger er over haar vader uitgestort wordt en wat er allemaal over haar en haar broers en de relatie met hun vader geschreven wordt. Voor haar eigen verwerking en die van haar broertjes is het waarschijnlijk goed dat ze een statement gemaakt heeft namens zijn kinderen. Het is een manier om de controle terug te pakken, min of meer.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:05 schreef Misstique het volgende:
[..]
Dan moet je zo'n kindje tegen zichzelf in bescherming nemen, zoals ik al eerder zei.
princequote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:11 schreef Duderella het volgende:
Eén van die kinderen was toch heel blond toen 'ie jong was? Welke ook alweer, weten jullie dat?
18 miljard mensen, het wordt ook steeds meer overdrevenquote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:10 schreef Stefan het volgende:
Ze komt op tv voor 18 miljard mensen.
18 miljard?quote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:10 schreef Stefan het volgende:
[..]
Niks moet. Maar Mistique denkt wel na of het goed is voor Paris.
Dat kind is, 11 ofzo? Ze is jarenlang uit de media gehouden. Ze erft honderden miljoenen aan platenrechten en onroerend goed en beeldrechten enzo. Ze komt op tv voor 18 miljard mensen.
Dat was volgens mij Blanket. En zoiets kan. Ik was als halfbloedje tot mijn 12e jaar platina blond. Toen ik ouder werd, werd ik donkerblond.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:11 schreef Duderella het volgende:
Eén van die kinderen was toch heel blond toen 'ie jong was? Welke ook alweer, weten jullie dat?
Ze is oud genoeg om te zeggen wat ze wilt.Volwassenen"denken het zo vaak beter te weten dan kinderen"Ik ben blij dat ze kans heeft gekregen.De wereld omarmt haar nu al.Ik vind het top,nooit meer kleedjes over hun hoofden en Michael ,RIPquote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:05 schreef Misstique het volgende:
[..]
Dan moet je zo'n kindje tegen zichzelf in bescherming nemen, zoals ik al eerder zei.
Prince Michael, de oudste. Maar die leek nogal geblondeerd, op sommige fotos. Paris heb ik volgens mij ook blonder gezien.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:11 schreef Duderella het volgende:
Eén van die kinderen was toch heel blond toen 'ie jong was? Welke ook alweer, weten jullie dat?
De oudste.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:11 schreef Duderella het volgende:
Eén van die kinderen was toch heel blond toen 'ie jong was? Welke ook alweer, weten jullie dat?
de kinderen zijn wel van hemquote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:10 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Viel mij ook al op. Ook in Paris zie ik wat terug.
Ik hoop niet dat het blijkt dat de kinderen niet "echt" van MJ zijn. Hoe gek het ook klinkt, dat zal ik echt heel erg kut vinden
Wat weird.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:12 schreef oh-oh het volgende:
De eerste Prince ja, maar dat leek echt wel geverfd...
echt niet aan de media hoor. Die heeft de media met 'Leave me Alone' heel aardig van repliek gediend. Onderschatte song ook.quote:
ik ben verliefd op deze fotoquote:
Inderdaad briljant, ik ben nu een History concert aan het downloaden, hopelijk is het dezelfde...moet over 20 minutjes binnen zijnquote:
Er wordt gesproken over 2,5 miljard. Dat is ook wel heul erg veelquote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:15 schreef Dubbelzuurrr het volgende:
Waarom denkt iedereen dat er 18 miljard mensen hebben gekeken?De wereldpopulatie is 6 mld.
18 miljardquote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:15 schreef Dubbelzuurrr het volgende:
Waarom denkt iedereen dat er 18 miljard mensen hebben gekeken?De wereldpopulatie is 6 mld.
Ik ga uit van jouw beweringquote:
Ja!quote:
prince michael is de oudstequote:
Vandaag hebben we met eigen ogen kunnen zien dat ze behoorlijk donker zijn, en op de fotos kan je zien dat met name de oudste vreselijk op hem lijkt. Van de jongste heb ik eigenlijk nog nooit een duidelijke foto gezien, en ook vandaag was er geen enkel goed shot van hem. Paris lijkt op haar moeder, twee druppels water.quote:
quote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:15 schreef Argento het volgende:
[..]
echt niet aan de media hoor. Die heeft de media met 'Leave me Alone' heel aardig van repliek gediend. Onderschatte song ook.
With all do respect, maar jouw privésituatie (die in vergelijking echt létterlijk privé is), kun je niet vergelijken met deze publieke situatie.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:13 schreef Shitney het volgende:
[..]
Wat een onzin. Voor haarzelf is het waarschijnlijk alleen maar goed dat ze dat gedaan heeft. Ze is 11, die heeft echt wel meegekregen wat voor bagger er over haar vader uitgestort wordt en wat er allemaal over haar en haar broers en de relatie met hun vader geschreven wordt. Voor haar eigen verwerking en die van haar broertjes is het waarschijnlijk goed dat ze een statement gemaakt heeft namens zijn kinderen. Het is een manier om de controle terug te pakken, min of meer.
Daarnaast denk ik dat het hen ook goed zal doen om al die lovende woorden en al die liefde te ervaren. Mijn eigen zoon kan zich dat ook nog herinneren, die begon er ook al over vandaag, terwijl hij veel jonger was dan deze kinderen en zich eigenlijk zijn vader niet kan herinneren. Zijn meest levendige herinnering is dat iedereen toen zo lief voor hem was, dat staat hem heel helder bij.
Prince als in zoon van the king of pop?quote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:18 schreef TheVulture het volgende:
Op zich wel grappig dat ie beide zoontjes Prince noemt terwijl hij niet goed met de artiest Prince kon opschieten
Hij was heel eventjes duidelijk in beeld op het eind van We Are The World.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:17 schreef Shitney het volgende:
[..]
Vandaag hebben we met eigen ogen kunnen zien dat ze behoorlijk donker zijn, en op de fotos kan je zien dat met name de oudste vreselijk op hem lijkt. Van de jongste heb ik eigenlijk nog nooit een duidelijke foto gezien, en ook vandaag was er geen enkel goed shot van hem. Paris lijkt op haar moeder, twee druppels water.
ik zag iets anders, Janet duwde dat arme kind zowat naar voren, zo van, jij durft toch wel..quote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:04 schreef Argento het volgende:
[..]
misschien wilde zij het wel. Ze werd ook niet echt gedwongen om daar te gaan staan en iets te zeggen.
Prince was misschien wel maffer dan Michaelquote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:18 schreef TheVulture het volgende:
Op zich wel grappig dat ie beide zoontjes Prince noemt terwijl hij niet goed met de artiest Prince kon opschieten
Welke gevolgen moeten dat in godsnaam zijn?quote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:19 schreef Misstique het volgende:
Het lijkt me voor Paris veel te heftig en ze kan de gevolgen zelf nog helemaal niet overzien van deze actie.
Ja dus, dat is het concert waar de rechterdanser aan het eind van de "anti-gravity lean" (op 4:24) even met z'n schoen blijft hangen.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:12 schreef Tourniquet het volgende:
Dat concert op RTL5, was dat München 1997?
Ik vind dat kleintje echt een latin look hebben. Of een indiaantjequote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:17 schreef Shitney het volgende:
[..]
Vandaag hebben we met eigen ogen kunnen zien dat ze behoorlijk donker zijn, en op de fotos kan je zien dat met name de oudste vreselijk op hem lijkt. Van de jongste heb ik eigenlijk nog nooit een duidelijke foto gezien, en ook vandaag was er geen enkel goed shot van hem. Paris lijkt op haar moeder, twee druppels water.
Die oudste heet Michael Joseph Jackson Junior, en volgens mij is zijn bijnaam "Prince". Was natuurlijk ook het eerste kind van de King of Pop, dus dat snap ik wel. Paris heet Paris-Katherine Michael, en de jongste heet Prince Michael , ze zijn dus alledrie naar hun vader vernoemd, maar hebben officieel allemaal een andere voornaam. En ook een andere roepnaam, Prince, Paris en Blanket.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:17 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Ja!
Dat vond ik nog het gekste van die hele MJ, beide zonen zo noemen....
Die jongens lijken trouwens alletwee op hem, die oudste heeft echt zijn bouw en houding!
Ik snap hier ook echt geen bal vanquote:Op dinsdag 7 juli 2009 22:51 schreef kvd het volgende:
Mooie dienst/herdenking
Ondanks dat ik het op het laatst niet droog hield (en dan vooral tijdens Paris) heb ik er wel moeite mee dat zijn kinderen zo in beeld waren. MJ heeft ze hun hele leven afgeschermd, beschermd, onherkenbaar willen houden. En hij ligt nog niet onder de grond, of de kinderen komen al vol in beeld. Ben ik hier de enige in?
Ja dat snap ik ook wel... maar tochquote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:19 schreef kissaa het volgende:
[..]
Prince als in zoon van the king of pop?
Ze heeft zijn ogenquote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:20 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik vind dat kleintje echt een latin look hebben. Of een indiaantje
[ afbeelding ]
En dat lijkt me nog steeds erg overdreven. In de VS zijn de meeste mensen gewoon aan het werk op dit tijdstip, in andere delen van de wereld is het nacht, ook zijn er nog genoeg mensen zonder tv in de wereld en dan heb je nog een grote groep mensen die het niet interesseert. Het zullen er eerder een paar honderd miljoen mensen zijn, nog steeds gigantisch veel natuurlijk.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:16 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Er wordt gesproken over 2,5 miljard. Dat is ook wel heul erg veel
Het is een hijquote:
Nou, 18 miljard?quote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:10 schreef Stefan het volgende:
[..]
Niks moet. Maar Mistique denkt wel na of het goed is voor Paris.
Dat kind is, 11 ofzo? Ze is jarenlang uit de media gehouden. Ze erft honderden miljoenen aan platenrechten en onroerend goed en beeldrechten enzo. Ze komt op tv voor 18 miljard mensen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |