abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_70539595
quote:
Op woensdag 1 juli 2009 09:31 schreef Guppyfriend het volgende:

[..]

Hij zegt toch helemaal niet dat die mensen minder zijn? Maar mensen die huren hebben gewoon heel veel rechten, waardoor het heel moeilijk is om problemen aan te pakken.

Kijk alleen maar naar het voorbeeld van T42...

Het is toch te gek voor woorden dat iemand een stuk grond inpikt, en er vervolgs twee maanden over moet doen om d'r zooi op te ruimen?

Dit gebeurt bij koopwoningen natuurlijk ook, maar die mensen zijn op één of andere manier meer ontvankelijk voor redelijke argumenten, zoals een tekening van het Kadaster. Een huurder zet vaak meteen de hielen in het zand en is niet meer voor rede vatbaar... Ik weet niet hoe dat komt, maar ze lijken zich vaak te verschuilen achter 'was al zo...', 'kan ik niks aan doen...', 'niet mijn zaak/schuld...'.

Oh, en ik heb dus ook niks tegen huurders, en ik vind ze ook niet minder. Mijn buurman is ook een huurder, en dat is de ideale buurman. Dus.
Ik denk dat Guppyfriend's onderbouwing precies de lading van mijn reactie dekt... Ik heb idd niet gezegd dat huurders minder zijn dan kopers (ben namelijk ook - net als iedereen- van huur naar koop gegaan) maar sommige huurders maken nu eenmaal misbruik van de rechten die ze als huurder hebben..
"Echte rijkdom is niet het vermeerderen van vermogen, maar het verminderen van hebzucht".
pi_70542016
Wij zijn net verhuisd, rechts van ons woont een single vrouw. Daar heb je absoluut geen last van.
En aan de andere kant een ouder echtpaar. Ook geen last van, hele leuke mensen .

Maar we wonen er net, en we zijn zelf nog een beetje wennende zegmaar, we hebben wel kennisgemaakt maar we lopen de deur niet bij elkaar plat. Ik weet ook niet of dat ooit zo zou worden.

We komen uit de stad en zijn naar een dorp gegaan, dus het is sowieso al anders dat ik nu weet wie m'n buern zijn. In onze vorige woning hadden we aanzienlijk meer last van de buren en spraken we ze ook nooit eigenlijk. Alleen de onderburen waren okay en konden we ook wel een beroep op doen, en andersom ook wel.
I am the root of all that is evil, but you can call me Kuukske.
[i]All that hurts me makes me stronger[/i] - MR
pi_70545482
quote:
Op woensdag 1 juli 2009 10:41 schreef JO3Y het volgende:

[..]

Ik denk dat Guppyfriend's onderbouwing precies de lading van mijn reactie dekt... Ik heb idd niet gezegd dat huurders minder zijn dan kopers (ben namelijk ook - net als iedereen- van huur naar koop gegaan) maar sommige huurders maken nu eenmaal misbruik van de rechten die ze als huurder hebben..

Ik was idd een beetje kort door de bocht, maar je hebt gelijk
  woensdag 1 juli 2009 @ 14:02:58 #84
259352 Hyzenthlay
Pretty is as pretty does
pi_70546038
Onze buren links zijn fijne mensen; echtpaar met een zoon van een jaar of vijftien. Afgezien van het feit dat hij soms z'n muziek een beetje te hard zet heb ik helemaal geen last van ze. Zeggen vriendelijk hoi en zo. De buurvrouw aan de andere kant heeft een nieraandoening, waarvoor ze erg zware medicijnen moet gebruiken. Die medicijnen zorgen ervoor dat ze erge driftbuien heeft en dan staat ze in haar achtertuin te schreeuwen en te vloeken tegen vanalles. Het is eigenlijk heel zielig voor haar en haar twee kinderen. Ik kan het niet helpen dat ik me er soms wel aan stoor, zeker als ze steentjes naar onze katten gooit als die over de schutting lopen. Die beesten doen tenslotte niets; ze komen niet in haar tuin of zo. Ze heeft er later wel spijt van als ze een driftbui heeft gehad, maar het komt de sfeer in de straat niet echt ten goede.
pi_70549287
We wonen in een rijtjeshuis. Met alle buren rondom hebben we redelijk goed contact.
Alleen een paar deuren verder zit een zeikerd die midden op de dag aan komt bellen als hij ook maar iets van muziek hoort wanneer hij in de tuin zit. Hij wil namelijk de hele dag rustig in zijn tuin kunnen zitten, zonder gestoord te worden. Ik ben met hem mee geweest om te komen luisteren, maar ik hoorde alles, behalve mijn muziek. En dit terwijl er nog geen uur ervoor de kozijnen naarstig werden geschuurd bij diezelfde klagende buurman!
Aan de andere kant een paar deuren verder wordt vaak harde techno gedraaid. Ook zijn er vaak bbq-feestjes in de zomer met de bijbehorende geluiden. Daar hebben we op zich geen last van en we zullen ook nooit gaan klagen, zolang het maar binnen de grenzen blijft.
Ooit stonden om 18:00 uur twee agenten aan de deur vanwege geluidsoverlast. Tja, we zaten in de tuin met wat vrienden en er stond binnen muziek aan en dat was buiten net te horen…heel kinderachtig dus. Daarna ook nooit meer iets over gehoord.

We hebben het wat buren betreft best goed getroffen, alleen snap ik niet dat die zeikerd (dag buurman!) hier nog wilt wonen, want je hoort elke zomeravond en in het weekend de hele dag wel iets als je buitenzit (geklus/spelende kinderen/muziek/gepraat). Dat heb je nou eenmaal als je redelijk dicht op elkaar woont.
pi_70550785
Ik woon sinds kort in een bovenwoning. De buren aan de ene kant heb ik totaal geen last van (ouder echtpaar). De buren aan de andere kant zijn heel vriendelijk en hebben af en toe wat visite op het balkon zitten. Ook hebben ze 2 hondjes, en die blaffen af en toe, maar dat is ook niet echt storend. Omdat het een huis is uit de jaren 30 hoor ik hun voordeur wel en hoor ze ook de trap op lopen, maar dat zullen ze van mij ook wel horen.
De onderbuurvrouw heb ik nog nooit gezien. Ik vraag me af of die uberhaupt nog wel leeft. En de buren schuin onder (zowel links als rechts) zijn ook vriendelijke mensen. 1 man sleutelt nog we eens aan zijn oude motoren.

Ik had het slechter kunnen treffen. Bij m'n ouderlijk huis hadden de buren een vreselijk naar klotekind die graag schreeuwt als hij geen aandacht krijgt. En dat ook al op zaterdag- en zondagochtend om 7 uur. En de andere buurvrouw is een zeikwijf. Dus ik ben blij dat ik nu op mezelf woon.
pi_70552029
Voor mij nooit meer een appartement.
Live out of your imagination, not your history.
  Moderator woensdag 1 juli 2009 @ 17:02:22 #88
155227 crew  Guppy
dus
pi_70552373
quote:
Op woensdag 1 juli 2009 16:52 schreef Sj0rs het volgende:
Voor mij nooit meer een appartement.
In een vrijstaand huis kun je ook echt last van je buren hebben hoor...
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
pi_70552767
quote:
Op woensdag 1 juli 2009 17:02 schreef Guppyfriend het volgende:

[..]

In een vrijstaand huis kun je ook echt last van je buren hebben hoor...
Ongetwijfeld. In een appartement heb je aan 4 kanten mensen wonen. Boven, onder, links en rechts. Nu in een rijtjeshuis nergens last van. Hoor niks meer. |Een verademing vergeleken bij een appartement.
Live out of your imagination, not your history.
pi_70576439
ik probeer mijn buren weg te jagen maar ze willen niet...
"Echte rijkdom is niet het vermeerderen van vermogen, maar het verminderen van hebzucht".
  Moderator donderdag 2 juli 2009 @ 12:54:14 #91
155227 crew  Guppy
dus
pi_70577061
quote:
Op woensdag 1 juli 2009 17:14 schreef Sj0rs het volgende:

[..]

Ongetwijfeld. In een appartement heb je aan 4 kanten mensen wonen. Boven, onder, links en rechts. Nu in een rijtjeshuis nergens last van. Hoor niks meer. |Een verademing vergeleken bij een appartement.
Ik heb dan aan drie kanten mensen, want ik woon bovenin. Maar ik snap je punt wel.

Bij mijn ouders woonde ik in een vrijstaand huis, maar wat een buren uit de hel hadden we daar! Het is zo erg dat toen m'n vader ontdekte dat ze het huis te koop gingen zetten, hij het gekocht heeft Hij dacht, zo'n kans krijg ik maar één keer, hahaha. Nu is het weer heerlijk rustig daar.
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
pi_70577453
weinig tot geen contact met de buren.

met mijn directe buurvrouw eigelijk alleen als de postbode weer eens een pakketje voor mij bij haar heeft afgegeven (waar ik een gruwelijke hekel aan heb) maarja zij is ook zo oud dat ze volgens mij mijn oma had kunnen zijn.volgens mij is ze ook een beetje doof wat dan wel weer een voordeel is.

met 1 van de bovenbuurmannen wel eens een praatje als ik hem toevallig tegenkom maar die zal er ook wel niet lang meer wonen aangezien zijn appartement te koop staat.
pi_70596326
Hmm jaheurr de schutting ligt in het pad (de hare aan de achterkant van haar tuin die aan de brandgang grenst). Het ene deel dat staat hopen we maar niet op ons te krijgen als we de hond uitlaten.
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
  donderdag 2 juli 2009 @ 23:20:24 #94
198417 Lastpost
Rotterdammert!
pi_70596454
De buurvrouw die ik had was echt een brok ellende.
Roken voor me deur terwijl er overal plaats is, grote muil, zo'n irritante scootmobiel die de plantjes voor de deur verziekte, constant peuken in de put (joh verstopping), iedere keer de politie bellen voor het kleinste dingetje, zeiken over geluidsoverlast rond 2 uur in de middag enz. enz.

Blij dat ze inmiddels is opgerot, als je ergens problemen mee hebt en het gewoon aankaart oke, maar zonder je even voor te stellen na een week de politie op me dak sturen omdat het geluid te hard zou staan ... nou nee, niet geliefd.
Met de rest overigens geen enkel probleem, toffe mensen.
  donderdag 2 juli 2009 @ 23:53:22 #95
179024 Huppelmuts
Ja...nou...NEE dus!
pi_70597571
quote:
Op donderdag 2 juli 2009 13:06 schreef Salatrel het volgende:
weinig tot geen contact met de buren.

met mijn directe buurvrouw eigelijk alleen als de postbode weer eens een pakketje voor mij bij haar heeft afgegeven (waar ik een gruwelijke hekel aan heb) maarja zij is ook zo oud dat ze volgens mij mijn oma had kunnen zijn.volgens mij is ze ook een beetje doof wat dan wel weer een voordeel is.

met 1 van de bovenbuurmannen wel eens een praatje als ik hem toevallig tegenkom maar die zal er ook wel niet lang meer wonen aangezien zijn appartement te koop staat.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
If God was a woman, wouldn't sperm taste like chocolat?
[b]AirwiN schreef [/b]
De posts van Huppelmuts onderscheiden zich toch al door hun grammaticale correctheid en scherpe spitsvondigheden? Daar heb je geen UI voor nodig om ze te herkennen.
  Moderator vrijdag 3 juli 2009 @ 06:53:00 #96
155227 crew  Guppy
dus
pi_70600998
quote:
Op donderdag 2 juli 2009 23:53 schreef Huppelmuts het volgende:

[..]
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
maar er is tegenwoordig een wildgroei aan pakketdiensten ontstaan TNT, maar ook DHL, SelektVracht, DPD... je weet nooit waarmee het komt.

ik heb er ook een hekel aan hoor, en zadel mijn buren liever ook niet met mijn spul op
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
pi_70601210
Hmm onze TNT beambte zegt dan gewoon dat hij het kwijt moet. Sterker nog hij presteerde het laatst buren te laten tekenen voor een aangetekend pakket dat voor ons incl id getekend moest worden.
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
  vrijdag 3 juli 2009 @ 07:52:32 #98
179024 Huppelmuts
Ja...nou...NEE dus!
pi_70601284
quote:
Op vrijdag 3 juli 2009 07:41 schreef Ml-etje het volgende:
Hmm onze TNT beambte zegt dan gewoon dat hij het kwijt moet. Sterker nog hij presteerde het laatst buren te laten tekenen voor een aangetekend pakket dat voor ons incl id getekend moest worden.
Dat is een leugen!! Dat zegt hij alleen zodat hij aan het eind van zijn rit direct naar huis kan. Er zijn gewoon regels voor. En als jij dat aangeeft bij zijn baas dan heeft hij zich daar maar aan te houden.


OT: Alle gezellige buren gaan vandaag op vakantie En dan blijf ik achter met die trut van dat hondje
If God was a woman, wouldn't sperm taste like chocolat?
[b]AirwiN schreef [/b]
De posts van Huppelmuts onderscheiden zich toch al door hun grammaticale correctheid en scherpe spitsvondigheden? Daar heb je geen UI voor nodig om ze te herkennen.
pi_70601324
quote:
Op vrijdag 3 juli 2009 07:52 schreef Huppelmuts het volgende:

[..]

Dat is een leugen!! Dat zegt hij alleen zodat hij aan het eind van zijn rit direct naar huis kan. Er zijn gewoon regels voor. En als jij dat aangeeft bij zijn baas dan heeft hij zich daar maar aan te houden.


OT: Alle gezellige buren gaan vandaag op vakantie En dan blijf ik achter met die trut van dat hondje
heb al een keer TNT gebeld en dat helpt helaas niets.
Och nog even en dan ben ik ook van hem af
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
  vrijdag 3 juli 2009 @ 10:36:01 #100
248562 Rallydame
We klussen nog even verder..
pi_70604574
Onze TNT meneer kwam vorige week een klein pakketje brengen en nam iets groots gewoon weer mee. Hij vond het zonde dat we zo'n mooi afdakje niet meer boven de deur hadden zitten en vroeg waar het gebleven was. Aangezien wij er niets mee deden, heeft hij het meegenomen. Bij ons vooralsnog geen klachten over de TNT meneer

Onze buren zijn hartstikke leuk. We zijn nog druk bezig met verbouwen en iedereen helpt op zijn manier een handje mee. De overbuurman (tevens beste vriend van ) spant wel de kroon. Die is meer bij ons dan thuis
We hebben het gelukkig erg getroffen en ik kan me haast voorstellen dat als we da'lijk klaar zijn met verbouwen dat het dan alleen maar beter wordt. Al zal ik de aanloop van nieuwsgierige (oudere) buurtgenoten stiekem wel een beetje missen...
pi_70604609
Mijn dans/muziekschool heeft ook een vervelende buurman (is toevallig ook tegenover mijn ouderlijk huis). Die school staat er al sinds de jaren '80 (misschien eerder?) en is dus een oud gebouw met slechte isolatie, scheuren in de muur, lekkages etc. Dat is nu niet interessant, maar er komt over een jaar of twee een nieuw cultureel centrum ongeveer 200 meter verderop.

Nu woont er sinds een aantal maanden (ik weet niet precies hoe lang) een gezinnetje met een kind van een jaar of 2 naast. Je hebt een soort binnenplaatsje vanaf de straat waar leerkrachten van de school hun auto neerzetten en de leerlingen hun fiets. Staat dus altijd best vol. Maar achter dat plaatsje is een stukje grond leeg en nu wil die buurman per se zijn auto (en die van z'n vriendin/vrouw) neerzetten. Wat betekent dat de fietsen allemaal naar links moeten (en er is al zo weinig plaats). Hij heeft zelfs een lamp kapot gegooid met een fiets, omdat die fiets in het pad stond waar hij per se doorheen wil rijden. Politie erbij een aantal keer, uiteindelijk afgesproken dat de fietsen niet meer in dat pad mogen staan.

En toen begon hij te klagen over muziekoverlast... Eh ja, je bent naast een muziekschool gaan wonen. Duh. De balletzaal heeft 3 ramen op 3 hoeken en nu mogen de twee ramen aan zijn kant niet meer open, terwijl daar de hele dag de zon op staat en het daar zo'n 30 graden binnen is met dit weer (als het al niet warmer is). Hij komt regelmatig lessen (niet die van mij) verstoren dat de muziek te hard is, afgelopen week heeft hij drie keer de politie gebeld, maar die kunnen eigenlijk ook niks doen, behalve een gesprek aangaan.

Hij is echt de enige die klaagt (ok, ik snap dat je kind moet slapen, maar het geluid is van 16-21 uur ongeveer, dus niet de hele dag). En er is een enorme parkeerplaats aan de overkant van de straat (naast mijn huis), maar hij moet per se naast zijn huis parkeren en maakt daarvoor andermans eigendommen kapot. Oh ja, het is een huurder (niks tegen huurders!), dus die denkt natuurlijk dat hij alle rechten heeft. Ik hoop dat hij snel verhuist, want het is echt niet uit te houden in een zaal waar het 30+ graden is en je ook nog moet dansen. Voor de muzieklokalen is het trouwens ook niet uit te houden, die moeten hun ramen ook allemaal sluiten.

(dat moest er even uit)
  vrijdag 3 juli 2009 @ 12:47:43 #102
229849 klusfoobje
Fokke & Sukke zeggen;
pi_70608895
de onderbuurman is er eentje die geen cent wil stoppen in onderhoud en alleen via een "mannetje" wil werken als het echt niet anders kan. Lekkage? na, jij zit onder het dak, ik zit droog... succes....

de bovenbuurman recht: pleurden een dakkapel op het huis waardoor de zaag in mijn dakkapel ging en melde me dat ff 2 dagen voor het ging gebeuren

buurman links: toffe peer. Wil jij je terras aanpakken dat aan het mijne grenst ? Ik doe mee hoor, mety betalen en ik klus ook graag mee.

onderbuurvrouw links: leuke meid, draadje stroom ff nodig omdat je meterkast los gaat? hier heb je de sleutel, kijk maar. De schat laat ook internet draadloos openstaan zodat ik thuis op mijn e71 via haar kan bellen. Of ze dat laatste bewust doet betwijfel ik
We willen wel kindertjes ontvoeren, maar probeer vandaag de dag maar eens een vergunning voor een kelder te krijgen...
pi_70609755
mijn buurvrouw leek in het begin erg aardig maar het laatste half jaar komt ze geregeld langs om suiker, eieren, mayonaise lenen (dat terwijl de supermarkt om de hoek is en tot 21u open). Ik had daar nooit problemen mee totdat onlangs ze haar dochter stuurde om wc-papier te lenen....
"Echte rijkdom is niet het vermeerderen van vermogen, maar het verminderen van hebzucht".
  vrijdag 3 juli 2009 @ 13:20:27 #104
229849 klusfoobje
Fokke & Sukke zeggen;
pi_70609898
quote:
Op vrijdag 3 juli 2009 13:16 schreef JO3Y het volgende:
mijn buurvrouw leek in het begin erg aardig maar het laatste half jaar komt ze geregeld langs om suiker, eieren, mayonaise lenen (dat terwijl de supermarkt om de hoek is en tot 21u open). Ik had daar nooit problemen mee totdat onlangs ze haar dochter stuurde om wc-papier te lenen....
het lijkt erop dat de crisis ook bij je buurvrowu is aangekomen
We willen wel kindertjes ontvoeren, maar probeer vandaag de dag maar eens een vergunning voor een kelder te krijgen...
pi_70622572
quote:
Op vrijdag 3 juli 2009 13:16 schreef JO3Y het volgende:
mijn buurvrouw leek in het begin erg aardig maar het laatste half jaar komt ze geregeld langs om suiker, eieren, mayonaise lenen (dat terwijl de supermarkt om de hoek is en tot 21u open). Ik had daar nooit problemen mee totdat onlangs ze haar dochter stuurde om wc-papier te lenen....
Fijn van die parasieten die naast je wonen. Ik zou dus niets meer uitlenen want voordat je het weet ben jij de plaatselijke "buurtsuper" geworden.
Alleen mensen zonder fantasie vluchten in de realiteit
  vrijdag 3 juli 2009 @ 20:01:14 #106
198127 Miss_paraplu
hmzzzzzzzzzzz
pi_70623606
ik woon in een hele multiculturele buurt.. maar wel een goede nette buurt.
De buurman naast mij woont er al jaren, een aardige man, wel oud inmiddels, maar dus geen last van. Surinaamse man.
Andere kant naast mij woont een Surinaams gezin, hele aardige mensen, ook nooit last van, goed contact mee, ze brengen regelmatig eten , en het smaakt heerlijk
Tegenover mij over Iraanse mensen, ook wel nette, mensen, ze groeten altijd. Praten redelijk Nederlands.
En achter mij woont een Chinees gezin.. die wonen er ook al jaren.. wat ik van mijn ouders wel eens heb meegekregen, is dat we vroeger wel eens wat Chinees eten kregen!
Nu krijgen we nog wel eens als ze naar China zijn geweest een cadeautje
Dus verder nooit eigenlijk problemen.
Waarom altijd maar meteen de makkelijke weg kiezen? Als je wat langer nadenkt, kom je misschien tot een verstandigere conclusie..
  vrijdag 3 juli 2009 @ 21:25:19 #107
94846 zomaareennaam
vindt overal wel wat van
pi_70626251
quote:
Op zaterdag 27 juni 2009 12:30 schreef N.icka het volgende:
Ach ik hoor mijn buren wel maar heb er geen last van

Echter wel van een stel ergens achter mij ,die hebben 2 kinderen en die kinderen kunnen niet spelen zonder de gehel dag te krijsen en gillen. En niet af en toe een gilletje van plezier maar echt gillen....Huizen zijn in een blok gebouwd dus alles galmt lekker

Kutkinderen die niet normaal kunnen spelen
heb ik met de kleinkinderen van de buren - zitten gewoon met een waterpistool over de schutting ons nat te spuiten - en dan niet als grapje maar als baldadigheid - an opa vindt het "leuk dat die kinderen zo lekker ondeugend zijn" - tja : zijn eigen kinderen en zijn hond opvoeden kon ie ook niet - dus waarom zou het bij de kleinkinderen wel lukken he?
zoekt en gij zult vinden
maar of je het gevondene waardeeert?
  Moderator vrijdag 3 juli 2009 @ 21:27:06 #108
155227 crew  Guppy
dus
pi_70626306
quote:
Op vrijdag 3 juli 2009 21:25 schreef zomaareennaam het volgende:

[..]

heb ik met de kleinkinderen van de buren - zitten gewoon met een waterpistool over de schutting ons nat te spuiten - en dan niet als grapje maar als baldadigheid - an opa vindt het "leuk dat die kinderen zo lekker ondeugend zijn" - tja : zijn eigen kinderen en zijn hond opvoeden kon ie ook niet - dus waarom zou het bij de kleinkinderen wel lukken he?
ik zeg, tuinslang

kijken hoe lang het dan nog leuk is met waterpistooltjes
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
  vrijdag 3 juli 2009 @ 21:32:56 #109
94846 zomaareennaam
vindt overal wel wat van
pi_70626489
quote:
Op vrijdag 3 juli 2009 21:27 schreef Guppyfriend het volgende:

[..]

ik zeg, tuinslang

kijken hoe lang het dan nog leuk is met waterpistooltjes
inderdaad - als het de volgende keer weer gebeurt ga ik gewoon de tuin "water geven" en dan ondertussen die klerekinderen gewoon klets- klets- kletsnat spuiten - maakt mijn niet ene ... uit.
zoekt en gij zult vinden
maar of je het gevondene waardeeert?
pi_70626757
op ons durven ze het hier niet maar wel op het hondje dat lekker ligt te maffen.
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
  vrijdag 3 juli 2009 @ 21:42:43 #111
38396 mazaru
Geloof niet alles wat je denkt
pi_70626801
Mijn buurman is psychotisch.
Hij staat op dit moment al zo'n anderhalf uur achter zijn op een kier staande voordeur.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een uitdaging 💖
  zaterdag 4 juli 2009 @ 14:09:47 #112
167671 Hijacking
wat is je probleem ?
pi_70640710
quote:
Op vrijdag 3 juli 2009 13:16 schreef JO3Y het volgende:
mijn buurvrouw leek in het begin erg aardig maar het laatste half jaar komt ze geregeld langs om suiker, eieren, mayonaise lenen (dat terwijl de supermarkt om de hoek is en tot 21u open). Ik had daar nooit problemen mee totdat onlangs ze haar dochter stuurde om wc-papier te lenen....
Gewoon zeggen dat je het zelf ook niet hebt doe dit 4 a 5x en dan begint het kwartje wel te vallen
happen naar de baas
  zaterdag 4 juli 2009 @ 14:10:51 #113
174018 AryaMehr
By any means necessary
pi_70640731
Linkerbuurvrouw loopt telkens te zeiken wanneer we aan het barbecueën zijn.
  Moderator zaterdag 4 juli 2009 @ 17:16:49 #114
155227 crew  Guppy
dus
pi_70645447
Dan doe je het gewoon niet goed
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
  zaterdag 4 juli 2009 @ 17:24:49 #115
174018 AryaMehr
By any means necessary
pi_70645648
quote:
Op zaterdag 4 juli 2009 17:16 schreef Guppyfriend het volgende:
Dan doe je het gewoon niet goed
Wat niet goed? Barbecueën? Er zijn nou eenmaal mensen die wereldvreemd zijn en de ''Oosterse'' geur die vrijkomt tijdens het barbecueën niet kunnen verdragen.
  zaterdag 4 juli 2009 @ 20:07:28 #116
63722 z80
I fink you freaky
pi_70649849
mag het ook gaan over de buren in het buitenland?
ik woon in Duitsland, in een 2 onder 1 kap.
ik ben van het type nerd, en heb weinig contact met de buren.
de buren die aan mijn huis vast zitten hebben volwassen kinderen waarvan er nog 1 thuis woont.
deze houd er wel van om de muziek wat harder te zetten, maar nooit na 20:00uur.
en laatst hadden ze een feestje, hiervoor werd netjes een week van te voren gemeld dat het tot in de vroege uurtjes wat overlast kon veroorzaken.
en als het te gek werd dit even te melden.
aan de andere kant staat ook een 2 onder 1 kap woning.
van deze bewoners (een wat ouder echtpaar) heb ik nooit last.
zij heeft als hobby een groente/fruit tuin.
hij postduiven.
Go away or i will replace you withe a very small shell script.
Der Gesunde weiß nicht, wie reich er ist.
If you torture the data long enough, it will confess to anything.
  Moderator zaterdag 4 juli 2009 @ 20:31:21 #117
155227 crew  Guppy
dus
pi_70650397
quote:
Op zaterdag 4 juli 2009 17:24 schreef AryaMehr het volgende:

[..]

Wat niet goed? Barbecueën? Er zijn nou eenmaal mensen die wereldvreemd zijn en de ''Oosterse'' geur die vrijkomt tijdens het barbecueën niet kunnen verdragen.
Mijn oude buren konden echt niet barbecueën. Als zij het deden, leek het alsof ze een huis aan het affikken waren.
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
  zaterdag 4 juli 2009 @ 21:10:03 #118
138914 Slappy
ambtenaar
pi_70651141
quote:
Op zaterdag 4 juli 2009 14:10 schreef AryaMehr het volgende:
Linkerbuurvrouw loopt telkens te zeiken wanneer we aan het barbecueën zijn.
Vanwege gezelligheid Of omdat het stinkt ?
Op woensdag 27 mei 2009 23:08 schreef Lambiekje het volgende:Afgezien van de datums,en natuurlijk niet van de inividuele personen van jouw en mij, maar van de werldgeschiedenis is 99,999999% verdraaid.
pi_70651856
Ik had echt rotburen. Gelukkig zijn de eigenaren v/h huis weer (tijdelijk) terug. Ze hadden hun huis verhuurd omdat ze zelf wilden gaan reizen. Maar de mensen die het gehuurd hadden waren echt vreselijke aso's. Ze lieten hun hond niet uit, was veel makkelijker om die bij mij in de tuin te laten schijten.

Voor elk klein kutprobleempje kwamen ze bij mij klagen omdat ze geen Nederlands spraken. Op een gegeven moment waren ze zo erg bezig dat er geen electriciens en loodgieters meer bij ze wilden werken, dus of ik dat allemaal voor ze wilde regelen.

Ze hebben 't zelfs voor elkaar gekregen de riolering te laten verstoppen. De gemeente heeft letterlijk 1000den wattenstaafjes uit 't riool moeten halen voor 't weer doorliep! Ze hebben ook bijna 't huis af laten fikken doordat ze steeds zelf in de meterkast bleven kloten omdat ze Amerikaanse (110v) apparatuur op 't NL netwerk aan wilden sluiten. Allemaal niet zo erg als hun huis af fikt. Maar mijne zit er aan vast Ze zijn er nu door de rechter uitgezet gelukkig.
There's no substitute for cubic inches.
  zaterdag 4 juli 2009 @ 21:49:31 #120
174018 AryaMehr
By any means necessary
pi_70651905
quote:
Op zaterdag 4 juli 2009 21:10 schreef Slappy het volgende:

[..]

Vanwege gezelligheid Of omdat het stinkt ?
Vanwege de geur die vrijkomt. Ze is trouwens de enige, de rest van de buren loopt haast te smeken om een stukje te mogen proeven.

Zie hier mijn barbecue skills: Wat eten en drinken we vandaag #91
  FOK!fotograaf vrijdag 10 juli 2009 @ 07:27:32 #121
137066 fokkieslim
pi_70837208
Mijn buren zijn er weer,ze wonen in belgie en hebben het huis iets verderop(onze buren dus)als 2e woning.
ze zijn gemiddeld 3 mnd. per jaar aanwezig.
Soms is het gras wel erg hoog in de tuin,soms pak ik dat dan effe mee.
Veder weinig last van die mensen.
pi_70837680
Mijn buren: Buitenlands, boeddistisch, goed salaris, twee auto's, twee kinderen. Hij rookt nog wel eens een joint. contact blijft bij het plichtmatig groeten op straat. Hun schuur grenst aan mijn tuin en is begroeid met klimop. Vorig jaar hebben ze vanaf hun kant al eens alle takken van de braam die tegen de schutting groeit van de achterkant doorgeknipt. Kom ik van de week thuis, ligt er ongeveer een kuub snoeiafval. Ok, de klimop tegen de schuur was wel wat groot, maar als ze er last van hadden, konden ze het ook gewoon even vragen ofzo. Snoeitroep maar opgeruimd, met het idee van: Heb zelf in ieder geval niet hoeven snoeien..
  vrijdag 10 juli 2009 @ 10:26:07 #123
81894 godigita
Trollercoaster
pi_70840379
Ik heb maar aan een kant buren, en dat is een oudere man. Los van zijn televisie 's avonds horen we nooit wat. En hij is ook erg aardig.
  vrijdag 10 juli 2009 @ 10:28:33 #124
50623 Matty___
Konichiwa Bitches
pi_70840449
Onder mij iemand uit irak die om 3 uur s'nachts naar huis belt.
naast mij een nederlands tokkiestel
Boven mij een marokaans gezien met 3 kleine kinderen


ben al bezig om andere woonruimte te zoeken want dit is huilen met de pet op
Deze muziek smaakt naar bier :)
Es bedarf keiner Psychoanalyse, um festzustellen, dass das Leben ein einziger Friedhof gescheiterter Pläne ist!
  vrijdag 10 juli 2009 @ 14:55:38 #125
82814 BBQ-kip
never say no to panda!
pi_70849513
Buren in ons oude huis (appartement):
Links: 89 jaar en 94 jaar, Indisch pittig wijffie en Hollandse man die zo dement was als een deur. 6 jaar lang bijna wekelijks 's nachts de buurvrouw helpen als hij weer eens dwaalde of gevallen was. Maar ze moest en zou zelf thuis voor hem zorgen ookal was het allang niet meer haalbaar. Een week voor we gingen verhuizen was hij na een ziekenhuisopname toch naar een verplegehuis gegaan en kreeg ik het verwijt dat we zo weinig contact hadden gemaakt met hen

Rechts: alleenstaand vrouwtje met platinablond haar en een oranje bruiningscreme hoofd, met een jack russeltje. Heb haar in die tijd dat wij er woonden een keer of 10 max. gezien. Telkens als ik haar tegen kwam in het portiek of op straat dook ze snel een hoek om, beetje mensenvrees ofzo

Boven: mijn oud leidinggevende, erg leuk als je dan opeens zijn "vrouwelijk bezoek" gillend/krijsend hoort klaarkomen midden op de dag als je bezoek hebt Euwwww
Als dank hebben we hem uitgerookt door te BBQ-en op het balkon, zijn hele kamer stond blauw van de rook

Ook boven: psychiatrisch patiënt die het laatste jaar regelmatig in het portiek liep te zeiken en een evenzo vieze tekkel had die hij minimaal 9 keer per dag uit liet. Erg goor...

Ook boven: beveiligingsmedewerker met een enge hond die hij voor zijn werk gebruikt. Leuk als je in de lift staat en die hond probeert je steeds aan te vallen, het is dan die man hem tegen hield
Ik nam dus dan lekker de trap...

Nu (rijtjeshuis):
Links: kattenvrouwtje die niet meer in het huis woont, komt alleen nog de post ophalen daar, huis is dus flink verwaarloosd, maar gelukkig geen katten daar Die heeft ze op een ander adres.

Rechts: 79 en 78 jaar oud koppeltje. Man is een beetje (beetje erg) een gluurbuur, maar verdergeen last van. Zijn lieve mensen, hebben onze heg geknipt, boompjes gesnoeid en een hoop herrie van onze kant te verduren gehad tijdens de grote verbouwingswerkzaamheden.

Tegenover: een gezin met een 50-jarige rocker die muzikant is, met zwart geverfd haar, mascara en eyeliner op Hij heeft 3 motoren en een busje, staat 's ochtends al die motoren te starten en meestal lukt dat niet, dus gaat hij met dat busje naar zijn dayjob


Oh, en mag de typo uit de TT?
Kip, het meest veelzijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjdige stukje kaas, panda!
pi_70850589
Hier had ik in de klaagbaak ook een topic over geopend
pi_70850713
Hier is mijn situatie uit dat andere topic:
quote:
Sinds dat ik hier woon(2003) heb ik de consequenties moeten ondervinden van het verschrikkelijke klote egoïsme van mijn buren, 2 deuren verderop. Ik(en al mijn andere buren ook trouwens) heb al talloze keren met hun ruzie gehad. En het gaat soms echt werkelijk tot in de nacht door. Dat gaat dan voornamelijk over prullenbakken, schuttingen, auto's, etcetera. Laatste keer was 's nachts met een passant. Die hadden de auto op 'hun' parkeerplaats neergezet(heeft geen sluis of iets dergelijks). Ik kon niet slapen van dat geschreeuw.
Vanaf het begin al aan zijn ze onvriendelijk, tegen de hele buurt. Ze zeggen nooit vriendelijk gedag, maken rottige opmerkingen, kappen hun bomen nooit desondanks ons bezwaar daartegen.
pi_70861750
Wowie BBQ-kip dat doe je goed
Hihi zou bijna vragen woon je naast mijn oude werkplek?
Daar ook zo'n man die iedere morgen rond 7 uur alles iets lawaai liet maken maar niet liet rijden
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
pi_70865168
Eerst een gewoond in rijtjeswoning (huur) waar de buren een piano + kinderen + aanverwante relatieproblemen hadden en daarvan de buren goed op de hoogte hielden. Verderop woonde een zooitje koerden met hordes kinderen die tot 's avonds laat over straat zwierven, niet aan de kant gingen als jij met je auto kwam aanrijden zodat je niet verder kon en alles vernielde wat maar los en vast zat. Overburen hadden twee jonge dochters die om de haverklap aanloop van allochtone jongens hadden en tot laat 's avonds een allemachtig hoop herrie en vernielingen produceren.

Later verhuisd naar een hoekwoning, dan had ik tenminste maar een buur aan 1 kant. Deze hield zich (buiten een rolling stones manie) redelijk binnen de perken maar de buren verderop in het blok (4 huizen verder!) niet en die hielden van nederlandstalige muziek en tuinfeestjes. Veel, vaak, hard en lang. Ook het laminaat rechtstreeks op het beton van de buren 2 huizen verder was een leuke bijdrage, helemaal als de lieve kinderen elkaar te lijf gingen met knikkers (...) of als de vrouw des huizes met stiletto's door het huis heen paradeerde. Om het festijn compleet te maken ramde de rolling stones buurman met een klomp op de muren om de geluidsoverlast van de laminaatbuurvrouw en het hollandsehitkrakersfestival kenbaar te maken. Ook heel veel last gehad van jongeren die 's nachts door de straat heen fietsen. Jeugd lijkt tegenwoordig aangeboren doof te zijn en dienen derhalve alles middels schreeuwen aan elkaar mede te delen. Ook heel veel vernielingen van uitgaande en terugkomende jeugd.

Na tig jaar geluidsoverlast te hebben geleden ben ik voor de derde keer verhuisd, deze keer (bewust) naar een vrijstaande woning in een rustige buurt. Hoe oud of vervallen ook, het moest nu vrijstaand, geen aso's meer als buren en niet aan een doorgaande route van fietsende asojongeren.

Heb nu eindelijk (nacht)rust, na al die jaren , en geen stress meer. Ja, verbouwingsstress
Newton is dood, Einstein is overleden en ik voel me ook niet lekker..
  vrijdag 10 juli 2009 @ 23:44:25 #130
174925 Judeljuud
Vindt, en gij zult meer zoeken
pi_70865793
Ik heb ontdekt dat mijn Iraanse bovenbuuf gewoon haar pannen leegt in m'n tuin.
Daarnaast hebben ze vaak snoeihard de televisie aanstaan (en dan van die Arabische zenders o.i.d.) en schreeuwt die vrouw KEIhard als ze aan de telefoon is met (waarschijnlijk) iemand in haar moederland. Helaas ben ik niet de enige met klachten. Ik ben er al een paar keer naar toe geweest, maar het doet er gewoon niet toe. Pas toen ik met de dweil tegen het plafond beukte (net als in de fillum ) ging het geluid zachter. Maar goed, dat heb ik maar twee keer gedurfd, want toen stond de bovenbuurman op de stoep.

Waarschijnlijk gaat de woningbouwvereniging er nu wat aan doen gelukkig. Dan worden ze uitgenodigd daar en kunnen ze hun tolk meenemen...seriously...
You were born as an original. Don't die as a copy.
  vrijdag 10 juli 2009 @ 23:47:06 #131
174925 Judeljuud
Vindt, en gij zult meer zoeken
pi_70865875
quote:
Op vrijdag 10 juli 2009 14:55 schreef BBQ-kip het volgende:
Oh, en mag de typo uit de TT?
Precies! Want 'jou' is bezittelijk. Het is een ervaring van jou, dus wordt het 'jouW ervaring'. En er staat een spatie te veel voor het uitroepteken.
Maar goed, zelf ben ik ook geen taalwonder.
You were born as an original. Don't die as a copy.
pi_70867297
Mijn buren zijn 2 week terug verhuist .

Alleen maar feestjes, lawaai en troep. Zodra ze gingen verhuizen hoorde we opeens van iedereen in de buurt hoe blij ze waren dat ze weg gingen .

Nu heerlijk rustig, een oudere vrouw die we nooit horen!
It's hypocritical of you, do as you say, not as you do.
pi_70867330
quote:
Op vrijdag 10 juli 2009 23:44 schreef Judeljuud het volgende:
Ik heb ontdekt dat mijn Iraanse bovenbuuf gewoon haar pannen leegt in m'n tuin.
Daarnaast hebben ze vaak snoeihard de televisie aanstaan (en dan van die Arabische zenders o.i.d.) en schreeuwt die vrouw KEIhard als ze aan de telefoon is met (waarschijnlijk) iemand in haar moederland. Helaas ben ik niet de enige met klachten. Ik ben er al een paar keer naar toe geweest, maar het doet er gewoon niet toe. Pas toen ik met de dweil tegen het plafond beukte (net als in de fillum ) ging het geluid zachter. Maar goed, dat heb ik maar twee keer gedurfd, want toen stond de bovenbuurman op de stoep.

Waarschijnlijk gaat de woningbouwvereniging er nu wat aan doen gelukkig. Dan worden ze uitgenodigd daar en kunnen ze hun tolk meenemen...seriously...
Oh, heerlijk zulke buren . Zo vertelde een vriendin van me dat de bovenburen hondenpoep van het balkon af gooiden, wat dan voor haar deur belandt.
It's hypocritical of you, do as you say, not as you do.
pi_70873198
quote:
Op vrijdag 10 juli 2009 23:21 schreef mister_white het volgende:
knip.

Heb nu eindelijk (nacht)rust, na al die jaren , en geen stress meer. Ja, verbouwingsstress
Wij straks oook!!
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
pi_70920689
Mijn onderbuurman is full-time alcoholist en mijn buurvrouw ook. Beiden produceren overlast. De buurman met name geluidsoverlast, de buurvrouw geluids en stankoverlast. Er zijn dagen dat ik ze beiden wel kan schieten (de meeste dagen eigenlijk wel). Aanspreken op het gedrag en dergelijke helpt niet: deze mensen zijn bijna altijd onder invloed en voor rede simpelweg niet vatbaar. Ronduit belachelijk vind ik het dat dit zomaar kan; heel de dag werkeloos rondhangen en overlast produceren. Het lullige is: er valt bar weinig tegen te doen. De politie komt een keer langs en dan is het even rustig, maar later begint het verhaal weer van voren af aan lijkt het wel. Ik baal soms als een stekker en ga binnenkort verhuizen dankzij de buren.
...klapt door als een klapkaak
pi_70920733
Toen ik nog bij mutti woonde nooit problemen gehad, zelfs vaker op de koffie etc.
En nu ik op kamers zit, ook geen last van mn buren,maar verder geen contact mee oid.
I'm not a sinner.
  maandag 13 juli 2009 @ 10:36:56 #137
138914 Slappy
ambtenaar
pi_70926814
quote:
Op maandag 13 juli 2009 00:28 schreef Gozeuh het volgende:
Mijn onderbuurman is full-time alcoholist en mijn buurvrouw ook. Beiden produceren overlast. De buurman met name geluidsoverlast, de buurvrouw geluids en stankoverlast. Er zijn dagen dat ik ze beiden wel kan schieten (de meeste dagen eigenlijk wel). Aanspreken op het gedrag en dergelijke helpt niet: deze mensen zijn bijna altijd onder invloed en voor rede simpelweg niet vatbaar. Ronduit belachelijk vind ik het dat dit zomaar kan; heel de dag werkeloos rondhangen en overlast produceren. Het lullige is: er valt bar weinig tegen te doen. De politie komt een keer langs en dan is het even rustig, maar later begint het verhaal weer van voren af aan lijkt het wel. Ik baal soms als een stekker en ga binnenkort verhuizen dankzij de buren.
Tokkies? Waar woon je nu dan
Op woensdag 27 mei 2009 23:08 schreef Lambiekje het volgende:Afgezien van de datums,en natuurlijk niet van de inividuele personen van jouw en mij, maar van de werldgeschiedenis is 99,999999% verdraaid.
pi_70946786
Het is tegenwoordig toch normaal om elkaar niets te gunnen, maar zelf wel alles willen en doen? Tolerantie is ver te zoeken. Heeft niets te maken met dichtbevolkt, maar wel met egoisme, wat vaak met de paplepel wordt ingegoten. "Ik wil..." is het eerste wat kinderen leren zeggen. Pa en ma geven alles wat ze willen. Krijgen ze iets niet, dan pakken ze het wel van iemand anders af.
pi_70981719
Mijn oude "studentenstudio" was een verbouwd kantoorpand met binnen muren van karton. Aan de ene kant een conservatorium student die ik nóóit hoorde. Maar wel elke dag met een cellokoffer sleepte. Ik vraag me nog altijd af wanneer hij nu oefende.

Aan de andere kant meisje met een vreselijke schelle nasale stem. Iets wat wel leek op Fran "The Nanny" Dresscher. Die graag lange telefoon gesprekken hield. Vriendje kwam regelmatig langs en dat was een originele kankâh hagenees. Iedere zin bevatte minstens 2 keer het woord kanker. Die kerel kwam ook nog eens vaak laat langs, zo rond middernacht en was even vaak opgefokt ergens over. Wat weer uitmondde in gekibbel tussen die twee.
pi_70982741
je hebt vast een hoop woorden bijgeleerd
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
pi_70982912
Valt wel mee, waar de Duitsers ieder zelfstandig naamwoord beginnen met een hoofdletter, voorziet een Hagenees ieder dergelijk woord van het voorvoegsel "Kanker-"
  woensdag 15 juli 2009 @ 00:34:38 #142
79128 HarryP
mijnCV.com
pi_70987684
Afgelopen weekend nog een straatfeestje gehad. Heel gezellig.
Prima en nette buren hebben we. (Gelukkig hebben we nieuwe achterburen, die waren wat minder rustig)
  woensdag 15 juli 2009 @ 00:52:50 #143
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_70988177
Ik woon op de 2e verdieping
BG autist die met iedereen ruzie heeft
Daarnaast een jonge man met elke week een andere vriedin over de vloer
Naast mij een oudere vrouw van 65 heb je nooit last van
Die belde dus laatst, maar zag dat zij het was en nam niet op
Toen was er een voicemail bericht, ik denk geen zin komt later wel, eerst even muziekje draaien
Na anderhalfuur toch wel nieuwsgierig wat ze te melden had, dus ff de voicemail afgeluisterd
Ja hallo buurman(ik dus) normaal hoor ik ook je muziek maar nu ben ik ziek thuis en misschien mag het nu wat zachter
De hele week geen muziek meer aangehad
pi_71016279
In m'n familie speelt een geval dat meer dan een conflict is. De benedenbuurman is psychisch niet in orde, maakt 22 a 23 uur per dag lawaai (niet overdreven, hij slaapt bijna nooit), laat hond blaffen en zit vooral aan de kranen. Ritmisch open en sluiten van de mengkranen, met als gevolg klappen in de leidingen. Dit gaat al drie jaar zo aan een stuk door. Niet te geloven! Die man weet van geen ophouden, sterker: het wordt alleen maar erger. Telkens komt er een nieuwe trigger waar hij op reageert. Of het een boormachine is, een cd, een frituurpan, noem maar op: hij imiteert het. Vanwege z'n psychische stoornis zelfs zeer overdreven. En als hij geen overlast veroorzaakt door voorgenoemde, dan is het wel door de wietlucht.

Verhuurder doet er niks tegen omdat maar een persoon het aandurft om te klagen. De veroorzaker heeft per definitie gelijk. Politie komt wel, maar kan niks doen, evenmin als maatschappelijk werk, e.d. Meneer is geen gevaar voor zichzelf of zijn omgeving. Dat het tot gezondheidsklachten leidt, dat mag geen gevaar heten. Getuigen zijn er wel, maar dat is directe familie en dat telt schijnbaar niet. Bovendien kan geen enkele instantie iets doen. Eerst moeten er gewonden of doden vallen. Die zak is trouwens wel zo slim om alles in de gaten te houden en als er bezoek is, of er getelefoneerd wordt, is hij muisstil. Dat houdt hij hooguit een paar uur vol en daarna uit de frustratie zich, in zachtere vorm om na vertrek van het bezoek alle opgekropte energie versterkt los te laten. Onvermoeibaar! Schijnt een van de kenmerken van z'n psychische stoornis te zijn. Net zoals watergebruik, het gebruik van opvallende kleuren (rood) en nog wat dingen.

In eigen huis gestalkt worden en dat er niks tegen gedaan kan worden, is zo oneerbiedig.

Daarnaast is het gewoon zielig voor de hond die opgehitst wordt om te blaffen of te piepen. En al dat water dat 22 uur of meer per dag onnodig door de afvoer verdwijnt? Helaas zijn er geen individuele watermeters, dus iedereen betaalt nog mee ook aan deze overlast, verspilling. Deze meters komen er ook niet, is gezegd door de woningbouwvereniging.

Dit is maar een summiere situatieschets, er speelt nog zoveel meer daar. En het enige advies: verhuizen! Zelf je mooie appartement uit. Hoe erg kun je het hebben?

[ Bericht 0% gewijzigd door kersseboom op 15-07-2009 22:27:22 ]
pi_71017225
In het geval van overlast kan je maar beter uitkijken naar een andere woning. In Nederland wordt er helemaal niets tegen ondernomen.
Live out of your imagination, not your history.
pi_71028925
quote:
Op woensdag 15 juli 2009 22:42 schreef Sj0rs het volgende:
In het geval van overlast kan je maar beter uitkijken naar een andere woning. In Nederland wordt er helemaal niets tegen ondernomen.
Mee eens. Ga geen energie steken om de problemen op te lossen maar steek energie in het zoeken van een andere woning. Het heeft mij een paar jaar van mijn leven gekost om dit in te zien, is zonder en had niet gehoeven als ik eerder een andere woning had gezocht.

Mensen zijn tegenwoordig dom, asociaal en agressief en als ze het zelf niet zijn worden de bijbehorende kinderen het wel.
Newton is dood, Einstein is overleden en ik voel me ook niet lekker..
  donderdag 16 juli 2009 @ 17:52:40 #147
28442 Natalie
Borrelnootje
pi_71040735
Toen ik gisteravond om 22u mijn hoofd op het kussen legde hoorde ik ineens de vage klanken van een keyboard door de muren komen... Een of andere debiel van een buurman/vrouw van mij heeft er kennelijk een en ging oefenen (en goed was 't niet)...
Gelukkig was het om 23u afgelopen. Prutsers.. ga dan oefenen op een normaal tijdstip!
(Un)masking for the greater good.
pi_71041625
quote:
Op donderdag 16 juli 2009 11:55 schreef mister_white het volgende:

[..]

Mee eens. Ga geen energie steken om de problemen op te lossen maar steek energie in het zoeken van een andere woning. Het heeft mij een paar jaar van mijn leven gekost om dit in te zien, is zonder en had niet gehoeven als ik eerder een andere woning had gezocht.

Mensen zijn tegenwoordig dom, asociaal en agressief en als ze het zelf niet zijn worden de bijbehorende kinderen het wel.

Dat is meestal helaas de enige optie, hier dus ook.
Inmiddels is het niet bij een wasrek gebleven er hangen nu twee handdoeken en een shirt over de schutting.
Tsja waarom zo je ook een wasrek kopen als er een schutting staat?
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
  donderdag 16 juli 2009 @ 20:58:38 #149
28442 Natalie
Borrelnootje
pi_71045629
We wonen nog geen jaar in onze prachtige nieuwbouwflat, maar ik weet nu al dat onze nieuwe woning toch minimaal een twee-onder-een-kap moet zijn. Het liefst vrijstaand. Ik ben nu al zat van het geluid van de buren.
(Un)masking for the greater good.
  vrijdag 17 juli 2009 @ 14:12:46 #150
82814 BBQ-kip
never say no to panda!
pi_71066424
quote:
Op vrijdag 10 juli 2009 14:55 schreef BBQ-kip het volgende:
Tegenover: een gezin met een 50-jarige rocker die muzikant is, met zwart geverfd haar, mascara en eyeliner op Hij heeft 3 motoren en een busje, staat 's ochtends al die motoren te starten en meestal lukt dat niet, dus gaat hij met dat busje naar zijn dayjob
De beste man is nu drie kwartier zijn motoren aan het starten en ik overdrijf hiermee niet eens...

Ow, nu start hij....

En weer uitgevallen

Vind het toch knap dat hij het elke dag weer probeert, best een bikkel
Kip, het meest veelzijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjdige stukje kaas, panda!
  Moderator vrijdag 17 juli 2009 @ 14:28:31 #151
155227 crew  Guppy
dus
pi_71066961
quote:
Op vrijdag 17 juli 2009 14:12 schreef BBQ-kip het volgende:

[..]

De beste man is nu drie kwartier zijn motoren aan het starten en ik overdrijf hiermee niet eens...

Ow, nu start hij....

En weer uitgevallen

Vind het toch knap dat hij het elke dag weer probeert, best een bikkel
Ooh, zo een hebben wij er ook eens gehad. Maar dat was vice versa, die had een VW busje die nooit wilde. En dan ging ie na 30 min. proberen toch maar met de motor
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
  vrijdag 17 juli 2009 @ 14:52:12 #152
35098 Metalfreak
Maar bijt niet
pi_71067717
quote:
Op donderdag 16 juli 2009 17:52 schreef Natalie het volgende:
Toen ik gisteravond om 22u mijn hoofd op het kussen legde hoorde ik ineens de vage klanken van een keyboard door de muren komen... Een of andere debiel van een buurman/vrouw van mij heeft er kennelijk een en ging oefenen (en goed was 't niet)...
Gelukkig was het om 23u afgelopen. Prutsers.. ga dan oefenen op een normaal tijdstip!
Dat vind ik dan juist weer een normaal tijdstip


Ik heb aan de ene kant een buurvrouw wonen met mensenvrees, als je die tegenkomt dan durft ze nog net hoi te zeggen, aan de andere kant woont sinds kort ook een jonge vrouw die verder heel normaal is en waar ik totaal geen last van heb (in tegenstelling tot de tokkie die er eerst woonde en dan vooral zijn irritante kuthond..) En onder me woont een geblondeerd kampwijf (Priscilla ) waar ik overigens verder geen last van heb. Haar buurman irriteert me meer eigenlijk, een professioneel werkloze alcoholist inclusief soortgelijke vrienden. Ik kijk nu al uit naar de dag dat hij zich helemaal doodzuipt
Don't let my username fool you...
  Moderator vrijdag 17 juli 2009 @ 15:06:44 #153
155227 crew  Guppy
dus
pi_71068226
quote:
Op donderdag 16 juli 2009 17:52 schreef Natalie het volgende:
Toen ik gisteravond om 22u mijn hoofd op het kussen legde hoorde ik ineens de vage klanken van een keyboard door de muren komen... Een of andere debiel van een buurman/vrouw van mij heeft er kennelijk een en ging oefenen (en goed was 't niet)...
Gelukkig was het om 23u afgelopen. Prutsers.. ga dan oefenen op een normaal tijdstip!
Ik snap dat wel. Als je zelf om 05:00 uur je bed uitmoet, is het prettig als het om 22:00 uur echt wel stil is. En sommige mensen staan daar gewoon niet bij stil. Ze zijn vaak ook echt niet te beroerd om er een beetje rekening mee te houden. Uitzonderingen daargelaten natuurlijk.
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
  zaterdag 18 juli 2009 @ 13:11:03 #154
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_71091887
quote:
Op zaterdag 27 juni 2009 02:56 schreef Outpost76 het volgende:


Ik heb persoonlijk zelfs wel eens slaande ruzie gehad met een buurman van een paar deuren verderop. Toen ik hier kwam wonen was de flat net opgeleverd en was iedereen nieuw voor elkaar en ik heb m dan ook welkom geheten in mn huis en daar is een aardig goede vriendschap uit voort gekomen. Ook eten bij elkaar enz enz tot hij op een avond mn huis niet uitwilde en ik een kopstoot kreeg van hem. Tja dat moet je niet doen en heb m vervolgens mn huis uit geduwd en m een klap terug gegeven. Daarna was het mijn voordeur vooral die het moest ontgelden. Meneer komt uit een achterbuurt wijk in Den Haag en deze flat staat in een dorp. Dorps gewoontes en stads gewoontes zijn nou eenmaal anders. Ook is meneer goed in grote verhalen ophangen en is volgens hem (ook volgens zn vriendin) drugs dealer geweest en ik moet dus nu iedere keer op mn tellen passen omdat ik t lef heb gehad hem terug te slaan. 7 juli moeten we voorkomen dus ik ben benieuwd......


De bewuste buurman is aan het verhuizen op t moment!

Party time
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_71092704
quote:
Op zaterdag 18 juli 2009 13:11 schreef Outpost76 het volgende:

[..]



De bewuste buurman is aan het verhuizen op t moment!

Party time
Naar de bak neem ik aan?
  zaterdag 18 juli 2009 @ 18:43:35 #156
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_71099632
quote:
Op zaterdag 18 juli 2009 13:48 schreef Walter-Ego het volgende:

[..]

Naar de bak neem ik aan?
Nee helaas niet

Het voorkomen is uitgesteld en is niet echt voorkomen maar met de officier van justitie praten. Als we onze straf accepteren dan hoeven we niet voor te komen.

Zn meisje heeft een huisje in Voorburg gekregen en daar gaan ze nu wonen.
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_71103048
quote:
Op zaterdag 18 juli 2009 18:43 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Nee helaas niet

Het voorkomen is uitgesteld en is niet echt voorkomen maar met de officier van justitie praten. Als we onze straf accepteren dan hoeven we niet voor te komen.

Zn meisje heeft een huisje in Voorburg gekregen en daar gaan ze nu wonen.
Wacht even... jullie moeten ook voorkomen?
pi_71103152
quote:
Op zaterdag 18 juli 2009 21:22 schreef Walter-Ego het volgende:

[..]

Wacht even... jullie moeten ook voorkomen?
Welkom in NL hij heeft terug geslagen...
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
pi_71107645
Aan één kant Ghanese buurvrouw met dochter. Hoor ze nooit en ze zijn altijd supervriendelijk. Andere kant jong stel, dame is net zo oud als ik en met hun heb ik goed contact.

Bovenbuurman negeert me omdat ik een aantal keer heb geklaagd over zijn muziek en één keer een feestje heb laten beëindigen door de politie. Onderbuurvrouw een paar keer gesproken omdat haar zoon nogal wat lawaai kan produceren (schreeuwen en deuren dicht smijten), maar die hoor ik bijna niet meer.

Kortom, je kunt het slechter treffen .
pi_71107744
Ik heb geen buren in ons nieuwe huis.

Mijn vorige buurman had dwangneuros. Geweldige acties had die altijd.
Was wel een super buurman, nooit last van.
Al keken mensen altiijd wel raar als je zei dat je hem als buurman had.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')