Dat gaat niet werken als je Sulejmani zo verdedigend opsteld.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 11:19 schreef w00h00 het volgende:
-----------------------------------Stekelenburg (Vermeer)---------------------------
vd. Wiel (Silva)------Wielaert(C) (Alderwereild)------Aankoop (Oleguer)-------Aankoop (Jeugd?)
-------------Gabri (Enoh)-----Vertonghen(Lindgren)----------Sulejmani(Sarpong)
---------------------------------Aissati (De Jong)-----------------------------------------
-----------------------Suarez (Bodul)---------Berg (Dario)---------------------------
Wielaert heeft duidelijk de meeste leiderscapaciteiten in het veld.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 11:27 schreef sjimz het volgende:
[..]
Ik vind dat de gene die het meeste leiderscapaciteiten heeft die band moet hebben.
Of hij nu een half jaar of 5 jaar bij het team speelt.
Wat ik al een keer eerder heb gezegd, als je nu kiest voor Stekelenburg is er een 70% kans dat hij na het WK in de zomer weggaat. Vermeer tekent niet bij als tweede keeper, maar heeft mijn inziens wel die potentie om echt een goede keeper te zijn; maar dan laat je hem nu dus gaan, gaat Stekelenburg volgende zomer weg en kan je de hoofdprijs neerleggen voor een Velthuizen of Vorm.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 11:26 schreef twi het volgende:
[..]
En wie dan keepen? Vermeer, die het waar mogelijk nog slechter heeft gedaan dan een Stekelenburg-uit-vorm? Stekelenburg moet je gewoon een contract voor nog eens vijf jaar geven. Zou mooi zijn als 'ie z'n carriere bij Ajax blijft
ja maar dat heeft niemand. Wielaert ook niet echt.. Heeft alleen voordeel dat hij bij Twente captain was. Eerste paar wedstrijden was Wielaert goed aan het coachen later werd het naar mijn gevoel stukken minderquote:Op dinsdag 23 juni 2009 11:27 schreef sjimz het volgende:
[..]
Ik vind dat de gene die het meeste leiderscapaciteiten heeft die band moet hebben.
Of hij nu een half jaar of 5 jaar bij het team speelt.
Een Spanjaard die geen woord Nederlands spreekt, een Marokkaan die niet durft te praten of een Belg die niet weet wat 'ie moet zeggen.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 11:27 schreef TheClown1 het volgende:
voor mij gevoel is een middenvelder een juiste man als aanvoerder. komt zowel naar voren als naar achteren. dat werd mij altijd aangeleerd bij voetbal maar goed ben geen prof
Dat dus.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 11:27 schreef sjimz het volgende:
[..]
Ik vind dat de gene die het meeste leiderscapaciteiten heeft die band moet hebben.
Of hij nu een half jaar of 5 jaar bij het team speelt.
Je moet stekelenburg sowieso nog contract aanbieden ik hoop dat hij een vd Sar termijn blijft. En als Stekelenburg weg gaat zal dat voor de zomer wel concreet zijn en kan Vermeer nog wel tekenen.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 11:29 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Wat ik al een keer eerder heb gezegd, als je nu kiest voor Stekelenburg is er een 70% kans dat hij na het WK in de zomer weggaat. Vermeer tekent niet bij als tweede keeper, maar heeft mijn inziens wel die potentie om echt een goede keeper te zijn; maar dan laat je hem nu dus gaan, gaat Stekelenburg volgende zomer weg en kan je de hoofdprijs neerleggen voor een Velthuizen of Vorm.
Je moet spelers geen aanvoerder maken op hun individuele kwaliteiten maar op leidinggevende kwaliteiten.quote:
Ik heb liever dat heel het team beter gaat spelen en z'n afspraken nakomt. Dan wordt iedereen vanzelf sterker in het veld.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 11:28 schreef koningdavid het volgende:
Wielaert moet eerst maar eens beter gaan spelen voordat hij de aanvoerdersband om moet doen.
Weet ik. Maar we hebben geen uitgesproken leider in deze groep.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 11:32 schreef toma het volgende:
[..]
Je moet spelers geen aanvoerder maken op hun individuele kwaliteiten maar op leidinggevende kwaliteiten.
Als je nu kiest voor Vermeer keept Stekelenburg niet op het WK. Of je moet 'm nu weg doen richting een Duitse subtopper voor 3 mijoen. Dan laat ik 'm liever een jaartje top zijn in het Ajax doel om daarna 10 milljoen te vangen. Vermeer moet maar gewoon op z'n kans wachten. Die heeft 'ie vorig seizoen gekregen, maar (mij) nog niet overtuigd.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 11:29 schreef BliksemSchigt het volgende:
Wat ik al een keer eerder heb gezegd, als je nu kiest voor Stekelenburg is er een 70% kans dat hij na het WK in de zomer weggaat. Vermeer tekent niet bij als tweede keeper, maar heeft mijn inziens wel die potentie om echt een goede keeper te zijn; maar dan laat je hem nu dus gaan, gaat Stekelenburg volgende zomer weg en kan je de hoofdprijs neerleggen voor een Velthuizen of Vorm.
Ja, daarom is die kritiek op Oleguer ook niet terechtquote:Op dinsdag 23 juni 2009 11:32 schreef Nashje het volgende:
[..]
Ik heb liever dat heel het team beter gaat spelen en z'n afspraken nakomt. Dan wordt iedereen vanzelf sterker in het veld.
Alleen vindt hij zichzelf niet de juiste aanvoerder.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 11:34 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Weet ik. Maar we hebben geen uitgesproken leider in deze groep.
De keren dat Suarez aanvoerder was afgelopen seizoen had ik daar een goed gevoel bij. Hij droeg zich ook veel verantwoordelijker en deed minder domme dingen.
En hij gaf zelf juist aan dat hij geen aanvoerder wilt zijn omdat mensen niet echt naar iemand als hem luisterenquote:Op dinsdag 23 juni 2009 11:34 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Weet ik. Maar we hebben geen uitgesproken leider in deze groep.
De keren dat Suarez aanvoerder was afgelopen seizoen had ik daar een goed gevoel bij. Hij droeg zich ook veel verantwoordelijker en deed minder domme dingen.
Toch is Robbie bij Twente een hele tijd aanvoerder geweest en heeft hij een hoop ervaring. Ik zou het logisch vinden dat hij aanvoerder wordt ipv Suarez.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 11:34 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Weet ik. Maar we hebben geen uitgesproken leider in deze groep.
De keren dat Suarez aanvoerder was afgelopen seizoen had ik daar een goed gevoel bij. Hij droeg zich ook veel verantwoordelijker en deed minder domme dingen.
Eens. Vermeer pakte de kans in eerste instantie wel, maar het werd minder en minder. Stekelenburg is op dit moment gewoon veel verder. Heeft veel meer ervaring, is international, en dat ie nu doelman is van Oranje is alleen maar goed voor 'm. Daar wordt ie alleen maar beter van.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 11:34 schreef twi het volgende:
[..]
Als je nu kiest voor Vermeer keept Stekelenburg niet op het WK. Of je moet 'm nu weg doen richting een Duitse subtopper voor 3 mijoen. Dan laat ik 'm liever een jaartje top zijn in het Ajax doel om daarna 10 milljoen te vangen. Vermeer moet maar gewoon op z'n kans wachten. Die heeft 'ie vorig seizoen gepakt en nog niet gegrepen.
Geef mij Stekelenburg maar, die is op dit moment de veel betere keeper. Als Vermeer niet bij wil tekenen, omdat hij de concurrentie niet aan durft te gaan, dan moet 'ie dat vooral niet doen.
Ik denk niet dat we een speler van AC Milaan aanvoerder moeten maken, komt de communicatie niet ten goede.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 11:35 schreef Frankz0rz het volgende:
Hij zei ook dat als een oudere speler met veel ervaring aanvoerder was hij die bijvoorbeeld nooit zou durven tegenspreken. Seedorf
quote:Op dinsdag 23 juni 2009 11:37 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Ik denk niet dat we een speler van AC Milaan aanvoerder moeten maken, komt de communicatie niet ten goede.
Lijkt me onzin. Stam was bijvoorbeeld prima en ook over Wielaert nu hoef je amper te discussieren als je ziet hoe hij communiceert in het veld. Natuurlijk maakt hij zijn fouten, maar een verdediging is niet iets wat je zomaar even organiseert. Daar gaan echt wel een paar maanden overeen - als iedereen de neus de juiste kant op heeft staan. Daarnaast heb ik niet het vermoeden dat de verdedigers veel steun hebben gehad aan het trio wat vorig jaar de touwtjes in handen had. Hopelijk heeft Jol wat meer aandacht voor de verdediging.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 11:46 schreef BoNi het volgende:
Het feit dat nog niet duidelijk is wie aanvoerder zou moeten zijn zegt genoeg over Ajax op dit moment en de laatste jaren.
De laatste waardige aanvoerder die we hebben gehad was Chivu, daarna hebben we nooit meer iemand in de selectie gehad die écht geschikt was als aanvoerder
Voor wat het waard is: Mark Verkuijl kwam ook van FC Groningen naar Ajax. In 1988 dacht ik.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 11:06 schreef Cruoninga het volgende:
[..]
Inderdaad. Had verwacht dat de naam van Ronald Koeman nog wel voorbij zou komen. Dat was voor Gorré de eerste en laatste die van Groningen naar Amsterdam ging (huurlingen Wijnhard en Reiziger uitgezonderd). Maar helemaal een garantie voor succes zijn de Groningse aankopen dus niet, want Gorré heeft destijds toch maar weinig potten kunnen breken?
Omdat hij door het hele stadion is uitgefloten?quote:Op dinsdag 23 juni 2009 11:55 schreef finsdefis het volgende:
We hebben idd geen echte leider. Alleen Gabri, maar die is veel geblesseerd geweest en kan maar half Nederlands blijkbaar. Waarom wil Seedorf nou niet terugkeren
quote:Op dinsdag 23 juni 2009 11:48 schreef twi het volgende:
[..]
Lijkt me onzin. Stam was bijvoorbeeld prima en ook over Wielaert nu hoef je amper te discussieren als je ziet hoe hij communiceert in het veld. Natuurlijk maakt hij zijn fouten, maar een verdediging is niet iets wat je zomaar even organiseert. Daar gaan echt wel een paar maanden overeen - als iedereen de neus de juiste kant op heeft staan. Daarnaast heb ik niet het vermoeden dat de verdedigers veel steun hebben gehad aan het trio wat vorig jaar de touwtjes in handen had. Hopelijk heeft Jol wat meer aandacht voor de verdediging.
Elia heeft een contract getekend met de afspraak dat Twente mee zou werken wanneer er zich een club zou melden voor Elia voor X miljoen euro.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 11:53 schreef Fortitudo het volgende:
ik snap niet dat ajax zo loopt te janken over de prijs van elia. als ze hem zo graag willen kopen betalen ze de vraagprijs maar. zo niet dan hebben ze pech. twente mag vragen wat hij wil en elia heeft nog langlopend contract dat hij met het volle bewustzijn heeft getekend.
hij praat redelijk nederlands toch inmiddels?quote:Op dinsdag 23 juni 2009 11:32 schreef Cyberia18 het volgende:
Gabri als aanvoerder zouzijn.
Maar ja meneertje kan zich na 3 jaar nog niet eens in het Nederlands voorstellen.
Nou ja, dit soort bedragen worden volgens mij altijd wel in termijnen betaald hoor. Er zijn maar weinig clubs (Ajax ook niet momenteel) die meteen zoveel geld willen of uberhaupt kunnen lappen.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 11:57 schreef twi het volgende:
[..]
Ik moet eerlijk bekennen dat het bod van Ajax, ondanks dat de hoofdsom van 8 miljoen prima lijkt, door de vier termijnen nou niet echt een topaanbieding is.
Vind Sneijder tegenwoordig trouwens ook een prima type aanvoerder. Al heeft 'ie dat bij Ajax pas echt in z'n laatste seizoen laten zien.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 11:57 schreef BoNi het volgende:
Was Stam gewoon helemaal vergeten... Daar heb je inderdaad gelijk in.
Volgens mij zeiden spelers dat Oleguer belangrijk is in de kleedkamer. Of dat nu door z'n grappen komt of door dingen die ik niet wil weten, maar dat hoef tnatuurlijk niet per se vanwege leiderschapskwaliteiten te zijn.quote:Als je vorig seizoen, na de komst van Wielaert, hoort van spelers dat Oleguer de enige echte leider in dit elftal is, dan twijfel ik toch een beetje aan de capaciteiten van Wielaert als aanvoerder, daarnaast vind ik dat hij ook niet echt leiderschap uitstraalt in het veld. Ik verwacht evengoed dat hij dit seizoen onze aanvoerder zal worden en hoop dat dit veroorzaakt werd door aanpassingsproblemen en dat hij dit seizoen laat zien dat ik er helemaal naast zit
Natuurliljk, maar als ik de geruchten moet geloven is het gespreid over 4 jaar. Tsja, dan kun je net zo goed op Denneboom gaan bieden. Vijf miljoen, en de andere 3 miljoen elk jaar erna. Maar 2 miljoen per jaar?quote:Op dinsdag 23 juni 2009 12:00 schreef finsdefis het volgende:
[..]
Nou ja, dit soort bedragen worden volgens mij altijd wel in termijnen betaald hoor. Er zijn maar weinig clubs (Ajax ook niet momenteel) die meteen zoveel geld willen of uberhaupt kunnen lappen.
Daarom is het zonde dat Ajax als een soort kweekvijver voor de grote clubs in Europa fungeert. Elke keer als iemand net goed wordt zijn ze hem kwijt.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 12:05 schreef twi het volgende:
[..]
Vind Sneijder tegenwoordig trouwens ook een prima type aanvoerder. Al heeft 'ie dat bij Ajax pas echt in z'n laatste seizoen laten zien.
Dat is de rol van Ajax. Als dat niet onze rol was, waren we ook niet zo bekend als opleidingsinstituut. Het is de taak aan Ajax om spelers 1 of 2 jaar later te verkopen dan tegenwoordig gebruikelijk is. Dat is met Sneijder prima gelukt, die heeft zijn laatste twee seizoenen fenomenaal lopen voetballen.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 12:09 schreef wallofdolls het volgende:
[..]
Daarom is het zonde dat Ajax als een soort kweekvijver voor de grote clubs in Europa fungeert. Elke keer als iemand net goed wordt zijn ze hem kwijt.
Vorige jaar waren daar wel geruchten over. Maar in het recente verleden niets daarover idd.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 12:15 schreef Noshiba het volgende:
De naam van bendtner heb ik nooit gehoord in dit topic of ergens anders.
Oftewel het is zonde dat Ajax geen club alla Milan, Manchester, Barcelona is? Als we die kweekvijver niet zouden hebben waren we er nu net zo erg zoniet erger aan toe dan feyenoord. Het is jammer dat de Nederlandse competitie gewoon geen geld heeft, dit valt niet te verwijten aan Ajax.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 12:09 schreef wallofdolls het volgende:
[..]
Daarom is het zonde dat Ajax als een soort kweekvijver voor de grote clubs in Europa fungeert. Elke keer als iemand net goed wordt zijn ze hem kwijt.
2 topics geleden genoemd in een artikel dat een aantal spelers noemde die Ajax graag wilde hebben, maar wat uiteindelijk toch niet door ging. Zoals Boulahrouz en Bendtner. De laatstgenoemde wilde men betrekken in de transfer van Vermaelen, maar Wenger wilde dat niet dacht ik.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 12:15 schreef Noshiba het volgende:
De naam van bendtner heb ik nooit gehoord in dit topic of ergens anders.
Nusportquote:AMSTERDAM - De nieuwe Ajax-trainer Martin Jol heeft zijn eerste aanwinst voor het aankomende seizoen nog altijd niet binnen. Wel zijn er volgens het AD intern al de nodige namen gevallen bij de Nederlandse recordkampioen.
Khalid Boulahrouz (VfB Stuttgart), Edson Braafheid (destijds FC Twente, inmiddels Bayern München), Stijn Schaars (AZ), Rafael van der Vaart (Real Madrid) en Nicklas Bendtner (Arsenal) bleken echter om uiteenlopende redenen niet haalbaar.
Volgens het dagblad wilde Ajax Bendtner graag betrekken bij de transfer van Thomas Vermaelen naar Arsenal, maar manager Arsène Wenger wilde daar niet aan.
Stam was geen aanvoerder. Doordat henk hem aanvoerder maakte ging hij op dingen letten waar hij niet mee om kon gaan. En een leider is hij nooit geweest.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 11:48 schreef twi het volgende:
[..]
Lijkt me onzin. Stam was bijvoorbeeld prima en ook over Wielaert nu hoef je amper te discussieren als je ziet hoe hij communiceert in het veld. Natuurlijk maakt hij zijn fouten, maar een verdediging is niet iets wat je zomaar even organiseert. Daar gaan echt wel een paar maanden overeen - als iedereen de neus de juiste kant op heeft staan. Daarnaast heb ik niet het vermoeden dat de verdedigers veel steun hebben gehad aan het trio wat vorig jaar de touwtjes in handen had. Hopelijk heeft Jol wat meer aandacht voor de verdediging.
De halve selectie spreekt geen Nederlands dus dat zal het probleem ook niet zijn.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 12:23 schreef Catch22- het volgende:
Gabri praat nog steeds geen nederlands ook toch
Wat hem dan dus nooit het toonbeeld van een aanvoerder maakt, maar meer van een gewoon werkpaard. Gattuso, Davids, Mascherano, Wouters. Geen leiders, wel spelers die veel invloed hebben op het team zonder dat ze hoeven te praten.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 12:18 schreef Wooldoor het volgende:
Gabri is gewoon het toonbeeld van een aanvoerder gaat altijd volop in de strijd en loopt het hele veld over. Alleen hij is niet zo'n prater.
Dat valt ook wel mee toch.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 12:25 schreef Wooldoor het volgende:
[..]
De halve selectie spreekt geen Nederlands dus dat zal het probleem ook niet zijn.
Voetbalzone.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 12:27 schreef Catch22- het volgende:
[..]
Zie net op VZ een F'noorder praten over 'Super Mario'
Iedereen moet nederlands leren en de voetbaltaal kan iedereen in het nederlands. Meeste vergeten alleen dat nederlands voor een buitenlander ontzettend moeilijk is!quote:Op dinsdag 23 juni 2009 12:25 schreef Wooldoor het volgende:
[..]
De halve selectie spreekt geen Nederlands dus dat zal het probleem ook niet zijn.
Eerst maar even zorgen dat al die jonge spelers zich gaan ontwikkelen en in een team kunnen debuteren die positiespel kan spelen.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 12:30 schreef tha_dark het volgende:
Allemaal leuk die opstellingen hier maar waar blijft de eigen jeugd?![]()
Een bij elkaar gekochte aanval van subtoppers, middenveld en verdediging idem dito.
Dadelijk spelen we maar met 3(!) spelers uit eigen jeugd! Vermeer/Stekenlenburg, vdWiel en Verthongen/Urby.....
Met een goede spits ben ik het wel eens hoorquote:Op dinsdag 23 juni 2009 12:37 schreef TUFKAL het volgende:
Berg, Elia daar gaan weer miljoenen naar aanvallers
Verdedigers moeten we hebben!
ik vind een aanvaller ook beetje onzin, Cvitanich zou het best kunnen. 1a2 verdedigers is wel goed, derest die we hebben kan blijven en derest voor back-up uit de jeugd halen.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 12:37 schreef TUFKAL het volgende:
Berg, Elia daar gaan weer miljoenen naar aanvallers
Verdedigers moeten we hebben!
Denk het ook en dat is misschien maar beter dan dat alles uitlekt. Het is afwachten.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 13:03 schreef Suijk het volgende:
Straks komt er toch weer iets onverwachts.
Bron (en d/t-fout): Sportweekquote:Ajax-coach Jol: 'Berichten over transfer Berg voorbarig'
Marcus Berg moet de eerste nieuwe aanwinst van Ajax worden voor het aankomend seizoen. Dagblad De Pers meldt dinsdag dat de Amsterdamse club en FC Groningen het eens zijn over een transfersom van tien miljoen euro voor de Zweedse spits. Trainer Martin Jol (foto) van Ajax noemt de berichten dinsdag over Berg echter ‘voorbarig’.
Tegen Ajaxlife geeft Jol aan niet onwelwillend te staan tegenover de komst van de 22-jarige aanvaller. ‘Berg is een doelpuntenmachine,’ aldus de kersverse trainer van Ajax. Dat de club tien miljoen euro betaald voor de Zweedse international is volgens Jol onzin. ‘Zoveel geld hebben wij ook na de verkoop van Thomas Vermaelen niet.’ (MavdH)
De aanval is het probleem niet. Dat is het pas als Suarez vertrekt. En dan heb ik het nog niet over de tientallen miljoenen die men vraagt en wellicht gaat uitgeven aan Berg en Elia. Die zijn dat zeker niet waard.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 12:47 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Met een goede spits ben ik het wel eens hoor
Een vleugelspeler niet idd
Hij belde over de mount Everest en vroeg toen: ,,is deze Berg haalbaar als ongetrainde bergbeklimmer.?" Zo onstond de roddel.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 13:35 schreef Prosac het volgende:
[..]
Bron (en d/t-fout): Sportweek
De bron is dus een secretaresse die opving dat Jol vroeg of Berg haalbaar was?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |