FOK!forum / Televisie / Expeditie Robinson 2009
Tabloiddinsdag 2 juni 2009 @ 18:44
quote:
RTL geeft nieuwe Expeditie Robinson impuls met dagelijkse afleveringen

Expeditie Robinson loopt al vele seizoenen en heeft een trouwe schare fans. Maar het blijkt toch moeilijk nieuw publiek aan te boren voor dit spannende programma. RTL 5 grijpt de gelegenheid van een nieuwe presentator aan om ook een nieuwe impuls aan Expeditie Robinson te geven. De opnames, die in mei zijn begonnen, schijnen zo spannend te zijn geweest, dat er extra dagelijkse afleveringetjes komen op RTL 5.

Op de set in Maleisië was er even paniek toen de Zweedse regisseur ziek werd. Er werd gedacht aan Spaanse griep, waarop de hele crew in quarantaine moest. Uiteindelijk bleek het een pittige gewone griep en is het met een sisser afgelopen
Bron
Joenesdinsdag 2 juni 2009 @ 19:21
Iedere dag lijkt me een beetje teveel van het goede
DaFrenkdinsdag 2 juni 2009 @ 20:48
Ben erg benieuwd hoe het is zonder EPH, maar dagelijkse updates? Hmz, dan mag het wel heel interessant zijn.
Karinadinsdag 2 juni 2009 @ 20:51
Eens met Joenes, ik vind het een hardstikke leuk programma, maar elke dag? Ik ga wel kijken natuurlijk, dat wel.
Bravebartdinsdag 2 juni 2009 @ 21:06
Gewoon aan het eind downloaden en elke week een deel kijken
Nesledinsdag 2 juni 2009 @ 21:27
Ben ook wel benieuwd hoe het is zonder Ernst-Paul
BliksemSchigtdinsdag 2 juni 2009 @ 22:59
Met Eddy Zoey lijkt het me echt helemaal niets, maar het zal sowieso van de kandidaten afhangen.
F04woensdag 3 juni 2009 @ 03:43



Chaos210woensdag 3 juni 2009 @ 13:34
cool, hoe kom je aan die foto's?
Greetingszondag 14 juni 2009 @ 22:53
quote:
Op woensdag 3 juni 2009 13:34 schreef Chaos210 het volgende:
cool, hoe kom je aan die foto's?
Van de Hyves van Eddy Zoey
Tabloidwoensdag 22 juli 2009 @ 18:08
quote:
Op donderdag 3 september begint RTL 5 aan een nieuw seizoen van Expeditie Robinson. De catch van deze editie? De strijd begint met uitsluitend vrouwen. “Zodra de nietsvermoedende dames beseffen dat het women-only is, daalt de temperatuur tot het nulpunt. De zestien worden verdeeld over twee kampen en binden de strijd aan met elkaar én met de elementen. Een verhitte catfight vol emotionele uitbarstingen is het gevolg”, aldus RTL.
Als de dames net een beetje gewend zijn aan elkaar, wacht hen gelijk alweer de volgende verrassing. Een onverwachte wending met grote gevolgen, die in twee extra uitzendingen te zien zijn op zondag 6 en 13 september.

Tijdens de afvalrace worden alle bestaande clichés over het vrouwelijk geslacht nog weer eens bevestigd. Na één dag blijkt het eiland vol vrouwen al te klein. In het ene kamp wordt geruzied om het leiderschap, in het andere een complot bedacht om de grootste roddeltantes er meteen uit te werken. Toch laten ze ook zien dat ze doorzetters zijn en noodgedwongen alles voor elkaar over hebben.

Stuk voor stuk willen ze bewijzen zonder mannen te kunnen overleven. Voor elke centimeter wordt gehuild, geschreeuwd en gevochten. Bij verlies van een opdracht lijkt het leven genadeloos, bij winst de extase grenzeloos. Gemene deler dit jaar: geen van de dames neemt een blad voor de mond en van geen enkel hart wordt een moordkuil gemaakt. Pas als de zon al lang onder is, wordt het stil op de stranden en vallen de ladies in slaap op hun zelfgemaakte bedden van bamboe en palmtakken.

Complimenten voor deze nieuwe invalshoek. Gaat vast voor heel veel spanning zorgen!
http://zappen.blog.nl/rtl(...)e-catfight#more-6666
DaFrenkwoensdag 22 juli 2009 @ 18:14
Dat gaat leuk worden!
Astashawoensdag 22 juli 2009 @ 18:15
tvp
Tinuzzz_Talpawoensdag 22 juli 2009 @ 18:22
ItaloDancerdonderdag 23 juli 2009 @ 12:05
Leuk idee


ItaloDancermaandag 27 juli 2009 @ 17:30
quote:
Toch mannen in nieuw seizoen Expeditie Robinson

Hoewel RTL 5 het nieuwe seizoen van Expeditie Robinson eigenlijk aankondigde als een 'women only'-editie, lijkt het erop dat er toch ook weer mannen aan het realityprogramma mee zullen doen. RTL 5 maakte al eerder bekend dat de uitsluitend vrouwelijke kandidaten na de eerste uitzending op 3 september "een grote verrassing" te wachten staat. RTL 5 doet daarvan verslag in twee specials op zondag 6 en 13 september. Van deze uitzendingen is nu ook de titel bekend: 'Expeditie Robinson: De Mannen'.
DaFrenkmaandag 27 juli 2009 @ 17:56
Niet echt een verrassing me dunkt.
Marblemaandag 27 juli 2009 @ 18:02
quote:
Op donderdag 23 juli 2009 12:05 schreef ItaloDancer het volgende:

Jac Goderie maakt niet echt een leuk plaatje met Evi.
Neslemaandag 27 juli 2009 @ 18:20
quote:
Op maandag 27 juli 2009 18:02 schreef Marble het volgende:

[..]

Jac Goderie maakt niet echt een leuk plaatje met Evi.
Haha
Bruce117dinsdag 28 juli 2009 @ 12:26
Ben benieuwd wat het gaat worden dit jaar.
Zal toch even wennen worden zonder Ernst-Paul Hasselbach
Boy_Snakeyedinsdag 28 juli 2009 @ 13:33
quote:
Op dinsdag 2 juni 2009 21:06 schreef Bravebart het volgende:
Gewoon aan het eind downloaden en elke week een deel kijken
X2
June.dinsdag 28 juli 2009 @ 13:48
quote:
Op dinsdag 28 juli 2009 12:26 schreef Bruce117 het volgende:
Ben benieuwd wat het gaat worden dit jaar.
Zal toch even wennen worden zonder Ernst-Paul Hasselbach
Dat denk ik ook. Hoewel ik ook wel benieuwd ben naar hoe Eddy het doet.
Jovatovdinsdag 28 juli 2009 @ 15:43
Leuk, vrouwen zijn over het algemeen ook veel gemener dan mannen

Ze hadden op een gegeven moment op Net 5 ook een vrouwen-eiland. Was toen ook leuk
June.dinsdag 28 juli 2009 @ 15:48
quote:
Op dinsdag 28 juli 2009 15:43 schreef Jovatov het volgende:
Leuk, vrouwen zijn over het algemeen ook veel gemener dan mannen

Ze hadden op een gegeven moment op Net 5 ook een vrouwen-eiland. Was toen ook leuk
Ja, maar de verrassing is natuurlijk dat na 3 dagen de mannen erbij komen
Michelleewoensdag 29 juli 2009 @ 21:47
Ik vind Eddy Zoey ook minder Maar ga uiteraard ook kijken!
Ambrosiuswoensdag 29 juli 2009 @ 23:12
Dagelijks, dat is wel heel anders lijkt me, maar goed, toch volgen .
Quyxz_woensdag 29 juli 2009 @ 23:22
Ik hoop niet dat het nou net zoiets als al die andere kansloze reallife soasps wordt met elke dat een 'update.'
Dit is namelijk de enige real life soap die ik leuk vind.

We zien wel hoe het wordt.
Quyxz_woensdag 29 juli 2009 @ 23:25
quote:
Op dinsdag 28 juli 2009 15:48 schreef June. het volgende:

[..]

Ja, maar de verrassing is natuurlijk dat na 3 dagen de mannen erbij komen
Ja net als vorige keer dat ze een elkaar geketend zaten wat vooraf groots werd aangekondigd, en het was maar 2 dagen zo ofzo
Gordon_Shumwaywoensdag 29 juli 2009 @ 23:42
Las in een interview met Lauren Verster dat haar partner 'momenteel op reis was voor Expeditie Robinson'. Iemand enig idee wie dat is, een kandidaat of crewlid?

Verder ben ik benieuwd naar hoe het gaat worden.
Je zult altijd een ER voor en na de dood van EP houden.
banananasidonderdag 30 juli 2009 @ 10:24
Jammer dat EPH er niet meer is inderdaad, maar Eddy vind ik ook heel tof (in 'Nu we er toch zijn' iig)
Ben benieuwd
Bla_Bla_Bladonderdag 30 juli 2009 @ 10:41
Eddy Zoe, dat zal wel even wennen worden extreem slechte tvp
Lavenderlilydonderdag 30 juli 2009 @ 15:09
Dat wordt dit jaar opnemen en/of downloaden. Ik kijk altijd met mijn zoon maar die mag waarschijnlijk werken op de uitzend dagen...Hoera horeca
sverbernzondag 16 augustus 2009 @ 18:50
Nog slechtere tvp: ik heb er zin in.
ivetjezondag 16 augustus 2009 @ 19:04
Ik ben echt heel benieuwd! Denk dat Eddy het heel erg leuk gaat doen, vind het zowiezo een erg leuke en goede presentator. Verder is het natuurlijk geen verassing dat er ook mannen komen, maar ben wel benieuwd naar de catfights
Goodbyezondag 16 augustus 2009 @ 19:06
TVP zodat ik het niet vergeet!
CabelleroGirl_32maandag 17 augustus 2009 @ 00:19
wordt weer leuk eindelijk weer leuke tv
en eddy zoey leuke gast
Beaudelairemaandag 17 augustus 2009 @ 09:49
ER.
Kleffe_Dopmaandag 17 augustus 2009 @ 09:55
quote:
Op dinsdag 28 juli 2009 15:43 schreef Jovatov het volgende:
Leuk, vrouwen zijn over het algemeen ook veel gemener dan mannen
En als je pech hebt duurt het eeuwen voor ze een beslissing genomen hebben.

tvp
PurePoisonPerfumemaandag 17 augustus 2009 @ 09:59
Ben benieuwd!

Zal wel gek zijn zonder EPH, maar ik vind Eddy Zoey ook erg goed, hopelijk kan hij dit een beetje .

Ik denk niet dat ze er een hele lading mannen bij gooien hoor (het zijn toch al 14 vrouwen?), misschien dat ze als verrassing op elk eiland 1 man erbij zetten?
Deceitmaandag 17 augustus 2009 @ 10:29
Heb er zin in! Ik hoop dat ik geen dingen mis als ik alleen de reguliere uitzending bekijk! En nog steeds boos dat ik bij mijn aanmelding alleen maar een mailtje kreeg dat ik niet was uitgekozen vanwege de veeeuuuule aanmeldingen.

En btw Hiu-Kwan (L)
Tabloidmaandag 17 augustus 2009 @ 10:38
quote:
Aan de nieuwe reeks van Expeditie Robinson is op voorhaand nog nooit zoveel aandacht besteed als dit keer. Dat heeft vooral te maken met de wrange voorgeschiedenis; Ernst-Paul Hasselbach kwam om bij een ongeluk, RTL besloot toch door te gaan en trok Eddy Zoëy aan. Hij vertrok richting Maleisië en daar zouden zulke goede beelden zijn geschoten, dat er sprake was van een extra dagelijks journaal tijdens de uitzendperiode. Dat werd teruggebracht tot twee extra afleveringen en die zijn nu geschrapt.

De extra afleveringen hadden de titel: De Mannen meegekregen. Dat terwijl in de eerste aflevering is te zien dat er uitsluitend vrouwen op het eiland worden gedropt. Het had een grote verrassing moeten worden, welke werd weggenomen door het vrijgeven van de programmaschema’s van september. Verrassing weg en noodzaak voor speciale afleveringen weg?

We zullen het waarschijnlijk nooit weten. De introductie van de mannen wordt nu verweven in de reguliere afleveringen, waarvan er uiteindelijk 14 worden gemaakt. Onder voorbehoud, want wie weet wijzigen de plannen nog eens

http://zappen.blog.nl/rtl(...)t-expeditie-robinson
Jammer...
Captain_Fabulousmaandag 17 augustus 2009 @ 11:07
Als ze maar een beetje betere candidaten selectie hebben gedaan dan vorig jaar...en minder mogelijkheden geven aan een groepje om de boel in de tang te nemen. Zolas vorig jaar nog een keer, dan kijkt geen hond meer denk ik.
En de presentatie...tja EPH is nu eenmaal er niet meer, EZ kan ook best leuk zijn als hij de kans krijgt duus laten we hem die dan maar geven...veel keus heb je niet anyway.
PurePoisonPerfumemaandag 17 augustus 2009 @ 11:25
quote:
Op maandag 17 augustus 2009 10:38 schreef Tabloid het volgende:

[..]

Jammer...
Jammer inderdaad. Maar ach, 'grote verrassing'? Dat denk ik toch niet, het was nou niet heel moeiljk te raden dat er mannen bij zouden komen..
June.maandag 17 augustus 2009 @ 11:26
Op zich was dat wel mooi vorig jaar, Yin had dan wel gewonnen maar werd eigenlijk uitgekotst door het publiek. Iedereen vond dat HiuKwan moest winnen .
PurePoisonPerfumemaandag 17 augustus 2009 @ 11:31
quote:
Op maandag 17 augustus 2009 11:26 schreef June. het volgende:
Op zich was dat wel mooi vorig jaar, Yin had dan wel gewonnen maar werd eigenlijk uitgekotst door het publiek. Iedereen vond dat HiuKwan moest winnen .
Ja idd, er ontstond best wel een rel daardoor. Net als dat jaar, dat er twee van te voren op een ander eiland hadden gezeten.. toen kwamen ze later bij de groep, werden ze helemaal weggepest, vooral die vrouw (weet niet meer hoe ze heetten).
Gertmaandag 17 augustus 2009 @ 13:45
Beetje off topic, maar een nieuw topic is ook weer zoiets.



Playmate pakt biezen

AMSTERDAM - Olga Urashova is vertrokken naar haar geboorteland. De Russische Playmate nam dit besluit na een sabbatical van een jaar. „Olga is nooit over de mislukte relatie met haar Playmate-collega Dorien Rose gekomen”, beweert een goede bekende van Olga.

Dorien Rose, die op dit moment voor werk in Hongarije verblijft, wil niet ingaan op vragen over de vermeende relatie, maar zegt wel: „Olga is de beste vriendin die ik ooit gehad heb. Ik mis haar nog steeds.”

Playmate-manager Sidney Brandeis: „Er zijn verschillende redenen waarom Olga is vertrokken. Ik ga daar niet op in, maar vind het wel jammer. Olga timmerde geweldig goed aan de weg. Ze werd o.a. Playmate van het Jaar, logeerde bij Hugh Hefner, won Expeditie Robinson, maakte een commercial met Frans Bauer én had een rol in GTST.”

„Ik schat de kans klein dat Olga ooit nog terugkomt, helaas. Samen met Dorien heeft ze veel betekend voor de doorbraak van de Playmates, omdat ze voorop gingen tegen alle vooroordelen.”
Noekmaandag 17 augustus 2009 @ 15:29
Doei Olga!
Hoi ER!
kreedinsdag 18 augustus 2009 @ 17:57
Altijd leuk, een eiland vol vrouwen die willen bewijzen dat ze net zo goed kunnen overleven en samenwerken als mannen
tong80dinsdag 18 augustus 2009 @ 19:59
Ilga was mooi leuk en lief

Ben benieuwd naar Eddy Zoeij.

Heb er zin in.

NY_Giantmaandag 31 augustus 2009 @ 12:44
Donderdag begint het. Het gaat om 14 afleveringen en volgens mij komen er geen dagelijkse updates. Maar goed, donderdag maar even afwachten...
Lavenderlilydinsdag 1 september 2009 @ 10:02
Nog 2 nachtjes slapen!
Bruce117dinsdag 1 september 2009 @ 10:43
quote:
Op dinsdag 1 september 2009 10:02 schreef baniekje het volgende:
Nog 2 nachtjes slapen!
Als je vannacht overslaat is het nog maar 1 nachtje slapen
mevrouwdebokdinsdag 1 september 2009 @ 13:59
quote:
Op maandag 17 augustus 2009 13:45 schreef Gert het volgende:
Beetje off topic, maar een nieuw topic is ook weer zoiets.

[ afbeelding ]

Playmate pakt biezen

AMSTERDAM - Olga Urashova is vertrokken naar haar geboorteland. De Russische Playmate nam dit besluit na een sabbatical van een jaar. „Olga is nooit over de mislukte relatie met haar Playmate-collega Dorien Rose gekomen”, beweert een goede bekende van Olga.

Dorien Rose, die op dit moment voor werk in Hongarije verblijft, wil niet ingaan op vragen over de vermeende relatie, maar zegt wel: „Olga is de beste vriendin die ik ooit gehad heb. Ik mis haar nog steeds.”

Playmate-manager Sidney Brandeis: „Er zijn verschillende redenen waarom Olga is vertrokken. Ik ga daar niet op in, maar vind het wel jammer. Olga timmerde geweldig goed aan de weg. Ze werd o.a. Playmate van het Jaar, logeerde bij Hugh Hefner, won Expeditie Robinson, maakte een commercial met Frans Bauer én had een rol in GTST.”

„Ik schat de kans klein dat Olga ooit nog terugkomt, helaas. Samen met Dorien heeft ze veel betekend voor de doorbraak van de Playmates, omdat ze voorop gingen tegen alle vooroordelen.”
ach ,dorien heeft nu amanda ( DGK ) toch ?
YPPYdinsdag 1 september 2009 @ 14:30
Echt leuk, het gaat bijna weer beginnen.
Captain_Fabulousdinsdag 1 september 2009 @ 14:35
Ben heel benieuwd hoeveel herrie twee eilanden vol vrouwen gaan geven...ik denk, heel veel
zeeuws jongetjedinsdag 1 september 2009 @ 14:38
quote:
Op maandag 17 augustus 2009 13:45 schreef Gert het volgende: Olga timmerde geweldig goed aan de weg. Ze werd o.a. Playmate van het Jaar, logeerde bij Hugh Hefner, won Expeditie Robinson, maakte een commercial met Frans Bauer én had een rol in GTST
Ik wist al helemaal niet meer dat zij gewonnen had

Wie er uiteindelijk wint, vind ik in dit programma trouwens sowieso minder interessant.

Ondanks dat EPH er niet meer is, toch weer kijken!
the_undertakerwoensdag 2 september 2009 @ 11:49
Is dit tegenwoordig op donerdagavond. Vond de good old zondagavond veel beter
planethugowoensdag 2 september 2009 @ 14:06
quote:
Op woensdag 2 september 2009 11:49 schreef the_undertaker het volgende:
Is dit tegenwoordig op donerdagavond. Vond de good old zondagavond veel beter
idd

maar ga t toch weer volgen natuurlijk
tong80woensdag 2 september 2009 @ 15:10
GVD op donderdag.

Dan moet ik naar Ajax kijken in de EC.

boriszwoensdag 2 september 2009 @ 15:12
Welke Henkie heeft er voor gezorgd dat het op donderdagavond wordt uitgezonden
tong80woensdag 2 september 2009 @ 16:54
quote:
Op woensdag 2 september 2009 15:12 schreef borisz het volgende:
Welke Henkie heeft er voor gezorgd dat het op donderdagavond wordt uitgezonden
Hoe heet die netmanager ook alweer ?

Van Westerlo ?

Captain_Fabulouswoensdag 2 september 2009 @ 16:58
Gekke Fonsie dus
boriszwoensdag 2 september 2009 @ 17:16
quote:
Op woensdag 2 september 2009 16:54 schreef tong80 het volgende:

[..]

Hoe heet die netmanager ook alweer ?

Van Westerlo ?


Remco van Westerloo ja, de zoon van.
Deceitwoensdag 2 september 2009 @ 17:47
Thank god voor het terugkijken op internet dan maar!
Paaskonijnwoensdag 2 september 2009 @ 23:00
Donderdag om half 10 hopelijk?
Tabloidwoensdag 2 september 2009 @ 23:45
quote:
Op woensdag 2 september 2009 23:00 schreef Paaskonijn het volgende:
Donderdag om half 10 hopelijk?

Uurtje eerder.
DaFrenkdonderdag 3 september 2009 @ 07:01
Oh ik heb er weer zin in!
BVOdonderdag 3 september 2009 @ 09:06
Vanavond al joh . Alleen maar vrouwen, tof! Meer bitchfights .
Shoombakdonderdag 3 september 2009 @ 09:14
Ik ga toch maar weer eens kijken of ik dit kan volgen
nodisch18donderdag 3 september 2009 @ 09:21
Karinadonderdag 3 september 2009 @ 09:29
Leuk dat het weer begint, maar nu zijn er opeens 3 programma's tegelijkertijd die ik wil zien. Dubbeltje op zijn kant, Sarah Connor en Exp. Robinson.
Bloesdonderdag 3 september 2009 @ 09:42
Vanavond dus?
PurePoisonPerfumedonderdag 3 september 2009 @ 09:47
Vanavond!

* PurePoisonPerfume kijkt er naar uit
rene90donderdag 3 september 2009 @ 13:07
Eindelijk weer, zin in
Gertdonderdag 3 september 2009 @ 13:16
RTL5 20:30 - 21:55

Let the bitchfight begin.

Hopelijk zijn het mooie karakters en geen nietszeggende types. Het kijkt toch het leukst, als je kunt houden van en haten.
TrailerTrashdonderdag 3 september 2009 @ 13:28
oh eindelijk weer! het vorig seizoen vond ik echt geen leuk seizoen, ben dan ook halverwege afgehaakt.

nu lijkt het me wel een stuk leuker weer, dus heb er zin in
planethugodonderdag 3 september 2009 @ 14:01
rond die tijd heb ik altijd voetbaltraining
weet iemand wanneer het herhaald wordt
PurePoisonPerfumedonderdag 3 september 2009 @ 14:14
1.5 uur duurt het - heerlijk!

Weet niet wanneer het herhaald wordt, maar t komt altijd op rtlgemist.nl (of op expeditierobinson.nl).
Marbledonderdag 3 september 2009 @ 14:28
quote:
Op donderdag 3 september 2009 14:01 schreef planethugo het volgende:
rond die tijd heb ik altijd voetbaltraining
weet iemand wanneer het herhaald wordt
Je kan het online terugkijken.
Paaskonijndonderdag 3 september 2009 @ 14:32
quote:
Op donderdag 3 september 2009 13:16 schreef Gert het volgende:
RTL5 20:30 - 21:55
Ja kak, ik ben altijd pas om kwart over 9 terug van voetbal.
Jambodonderdag 3 september 2009 @ 15:19
Volgens mij wordt het op zondagavond herhaald.

Nog een paar uurtjes, ik heb er zin in!
tong80donderdag 3 september 2009 @ 17:06
quote:
Op donderdag 3 september 2009 15:19 schreef Jambo het volgende:
Volgens mij wordt het op zondagavond herhaald.

JAAAAAAA mooi

Nijnadonderdag 3 september 2009 @ 18:18
Vanavond, ik ben heel benieuwd!
BONG4002donderdag 3 september 2009 @ 18:32
Ik ga vanavond ook kijken, eerst leek het me niet zoveel maar ben toch wel benieuwd hoe Eddy het doet en hoe de kandidaten zijn
DarkElfdonderdag 3 september 2009 @ 18:34
ben wel een beetje benieuwd maar ik haakte de vorige seizoenen toch altijd snel af... tis zo uitgekauwd allemaal

maar goed, wie weet is dit hartstikke leuk als je van kijvende vrouwen houdt denk ik wel
BONG4002donderdag 3 september 2009 @ 18:39
quote:
Op donderdag 3 september 2009 18:34 schreef DarkElf het volgende:
ben wel een beetje benieuwd maar ik haakte de vorige seizoenen toch altijd snel af... tis zo uitgekauwd allemaal

maar goed, wie weet is dit hartstikke leuk als je van kijvende vrouwen houdt denk ik wel
Heb vorig seizoen ook niet uitgekeken, viel wat tegen, verwacht dat het nu wel iets spannender zal worden (hoop ik tenminste)
mrcooldonderdag 3 september 2009 @ 18:43
Ik ga het weer volgen! 1 van de weinige echte leuke Nederlandse programma's als je t mij vraagt.
Marbledonderdag 3 september 2009 @ 18:51
Die officiële site is wel echt TE slecht voor woorden. Staat niet eens de uitzendtijd op. En over de herhaling wordt al helemaal met een woord gerept. Zo amateuristisch dat RTL.
rene90donderdag 3 september 2009 @ 19:56
quote:
Op donderdag 3 september 2009 18:51 schreef Marble het volgende:
Die officiële site is wel echt TE slecht voor woorden. Staat niet eens de uitzendtijd op. En over de herhaling wordt al helemaal met een woord gerept. Zo amateuristisch dat RTL.
Is inderdaad trieste site, ik ga het lekker op nemen zodat ik het met een vertraging van 20 min kan kijken en die pauzes lekker kan doorspoelen
Sourydonderdag 3 september 2009 @ 19:57
Allemaal vrouwen !!! Oh Dear
#ANONIEMdonderdag 3 september 2009 @ 20:08
Ik ga ook kijken, ben benieuwd.
Mestrasdonderdag 3 september 2009 @ 20:10
bitchfight!
rvanderwdonderdag 3 september 2009 @ 20:12
Leuk dat het weer komt. Ik hoop alleen wel dat er weer eens een versie komt zoals het vroeger was in plaats van elke keer een soort variant.
rene90donderdag 3 september 2009 @ 20:14
quote:
Op donderdag 3 september 2009 20:12 schreef rvanderw het volgende:
Leuk dat het weer komt. Ik hoop alleen wel dat er weer eens een versie komt zoals het vroeger was in plaats van elke keer een soort variant.
Hmm ja ben ik het ook wel mee eens, wat ze vorig jaar "wilden" doen, eens goed doen. Dus het "back to basics" principe.

Ze hadden nog voedsel in overvloed enzo, laat ze weer eens echt op expeditie gaan. Vond ik een stuk leuker om te zien hoe ze een hele dag in touw waren voor hun eten.
banananasidonderdag 3 september 2009 @ 20:21
Wel jammer dat er bij vrouwen altijd minder vage types bijzitten, zoals een Douwe of Geert eenoor ofzo.

maar ja boeiend ik kijk nu al uit naar de bitchfights
gaat zo beginnen !!
Beaudelairedonderdag 3 september 2009 @ 20:24
Er staat een klokje.
Chuphinhdonderdag 3 september 2009 @ 20:26
Echt jammer dat ik het niet live kan kijken
golferdonderdag 3 september 2009 @ 20:27
Even aanzien, zo'n eerste aflvering.
Lord Katundrodonderdag 3 september 2009 @ 20:27
Eindelijk weer ER! Ik heb er zin in!
Ronalddonderdag 3 september 2009 @ 20:28
Lijkt me wel weer leuk, ben benieuwd
Bruce117donderdag 3 september 2009 @ 20:28
En begonnen
Beaudelairedonderdag 3 september 2009 @ 20:29
BEGONNEN!
PurePoisonPerfumedonderdag 3 september 2009 @ 20:30
Begonnen.
MariaMenadonderdag 3 september 2009 @ 20:35
Hmm, ff mijn Fok accountje afstoffen. Mooi begonnen!
PurePoisonPerfumedonderdag 3 september 2009 @ 20:36
Stemmen.

Brr ik vind die bijna-kale nu al irritant .
MariaMenadonderdag 3 september 2009 @ 20:36
Interessant experiment.
Ronalddonderdag 3 september 2009 @ 20:38
HAHAHA Sabine

Is het programma 10 minuten bezig en lig je er al uit

Maar ja dat krijg je ook als je er uit ziet als een oude heroine junk
Chuphinhdonderdag 3 september 2009 @ 20:38
Ooh tv krijgt toch signaal!! Ik kijk ook, maar zie alleen maar vrouwen :p
MariaMenadonderdag 3 september 2009 @ 20:40
Zouden ze alles dit seizoen net andersom doen?
June.donderdag 3 september 2009 @ 20:40
Hehe, lekker vissenogen eten voordat je vuur mag maken .
Anderkeertjedonderdag 3 september 2009 @ 20:40
leuke eerste proef zo te zien
PurePoisonPerfumedonderdag 3 september 2009 @ 20:40
Meteen al een kleine eetproef ! Leuk!
June.donderdag 3 september 2009 @ 20:40
Meteen al een finaliste
Bruce117donderdag 3 september 2009 @ 20:41
De Tune
Chuphinhdonderdag 3 september 2009 @ 20:41
Hè meteen al duidelijk wie een finalist kan zijn
Shoombakdonderdag 3 september 2009 @ 20:41
20 vrouwen en geen enkele chick

oh en ik mis EP
PurePoisonPerfumedonderdag 3 september 2009 @ 20:42
quote:
Op donderdag 3 september 2009 20:41 schreef Chuphinh het volgende:
Hè meteen al duidelijk wie een finalist kan zijn
Tis ook wel een fikse eerste proef .
MariaMenadonderdag 3 september 2009 @ 20:42
Na de openingstune reclame? Alles op de schop dit jaar
golferdonderdag 3 september 2009 @ 20:43
Opvallend dat de 2 wat oudere vrouwen meteen door die huppelkutjes uit de teams worden gestemd.
Chuphinhdonderdag 3 september 2009 @ 20:43
quote:
Op donderdag 3 september 2009 20:42 schreef PurePoisonPerfume het volgende:

[..]

Tis ook wel een fikse eerste proef .
ik heb van alles gemist tot nu toe even mijn bril halen
nodisch18donderdag 3 september 2009 @ 20:44
Iets een heftige start met dat openlijk stemmen, permanente immuniteit enzo, brengt meteen flink wat roddel en achterklap in de groepen denk ik!

Goed bezig lijkt me zo!
YPPYdonderdag 3 september 2009 @ 20:44
Het is nu al leuk.
Chuphinhdonderdag 3 september 2009 @ 20:44
quote:
Op donderdag 3 september 2009 20:41 schreef Shoombak het volgende:
20 vrouwen en geen enkele chick

oh en ik mis EP
evi is wel lekker
PurePoisonPerfumedonderdag 3 september 2009 @ 20:45
quote:
Op donderdag 3 september 2009 20:43 schreef Chuphinh het volgende:

[..]

ik heb van alles gemist tot nu toe even mijn bril halen
Ze moeten eerst de magnesiumstick (oid, dat ding waarmee ze vuur moeten maken ) opduiken van de zeebodem, dan die vieze dingen eten (ingewanden en vissenogen), en daarna vuur maken in de wok. Degene waarvan dan als eerste het touw door brandt, wint de proef en zit in de finale.
easy-goingdonderdag 3 september 2009 @ 20:45
Bij die scene met Eddy op de boot miste ik echt de stem van EP....
Gertdonderdag 3 september 2009 @ 20:45
quote:
Op donderdag 3 september 2009 20:43 schreef golfer het volgende:
Opvallend dat de 2 wat oudere vrouwen meteen door die huppelkutjes uit de teams worden gestemd.
Klote dat die lelijke mokkels toch nog mogen blijven.

Mooi shot van die twee jonkies, toen Sabine werd weggestemd. Zo samenzweerderig en vals.
Giadonderdag 3 september 2009 @ 20:46
quote:
Op donderdag 3 september 2009 20:43 schreef golfer het volgende:
Opvallend dat de 2 wat oudere vrouwen meteen door die huppelkutjes uit de teams worden gestemd.
Maar volgens mij liggen ze nog niet uit de expeditie. Ben benieuwd wat daar de plannen mee zijn.
Ik dacht even dat daar de eerste finalist uit zou komen, maar dat wordt er toch eentje van de overige 14.

Denk wel dat er veel gekat gaat komen. Leuk!!!! En dan.......als er nog maar 8 zijn, een team mannen er tegenover zetten. gheghe.
Goodbyedonderdag 3 september 2009 @ 20:46
EP is niet te vervangen natuurlijk, maar dat introotje deed Eddy best leuk

Gaat denk ik leuk worden
nodisch18donderdag 3 september 2009 @ 20:47
quote:
Op donderdag 3 september 2009 20:45 schreef easy-going het volgende:
Bij die scene met Eddy op de boot miste ik echt de stem van EP....
Ach EPH is nu eenmaal dood, erg tragisch allemaal , maar een frisse wind kan geen kwaad.
Giadonderdag 3 september 2009 @ 20:48
quote:
Op donderdag 3 september 2009 20:44 schreef nodisch18 het volgende:
Iets een heftige start met dat openlijk stemmen, permanente immuniteit enzo, brengt meteen flink wat roddel en achterklap in de groepen denk ik!

Goed bezig lijkt me zo!
Die permanente immuniteit zal wel meevallen, denk ik. In de veronicagids staat iets van een addertje onder het gras voor deze finalist.....
Lord Katundrodonderdag 3 september 2009 @ 20:49
quote:
Op donderdag 3 september 2009 20:48 schreef Gia het volgende:

[..]

Die permanente immuniteit zal wel meevallen, denk ik. In de veronicagids staat iets van een addertje onder het gras voor deze finalist.....
Vertel!
PurePoisonPerfumedonderdag 3 september 2009 @ 20:49
quote:
Op donderdag 3 september 2009 20:48 schreef Gia het volgende:

[..]

Die permanente immuniteit zal wel meevallen, denk ik. In de veronicagids staat iets van een addertje onder het gras voor deze finalist.....
Die finalist mag misschien ook niet meer stemmen dan ofzo?

Lijkt me wel raar, er aan meedoen en dan van begin af aan al weten dat je in de finale staat.
easy-goingdonderdag 3 september 2009 @ 20:50
quote:
Op donderdag 3 september 2009 20:47 schreef nodisch18 het volgende:

[..]

Ach EPH is nu eenmaal dood, erg tragisch allemaal , maar een frisse wind kan geen kwaad.
Tis gewoon ff wennen, ik had niet gedacht dat ik er erg in zou hebben, maar het hoorde er echt zo bij.

Het begin is in ieder geval wel leuk, het gaat niet kabbelend van start iig.
Chuphinhdonderdag 3 september 2009 @ 20:53
Is er trouwens nog iemand van fok die mee mocht doen? Meende vorig jaar een aantal zich ingeschreven hadden.

Bleh vieze dingen eten ook altijd
PurePoisonPerfumedonderdag 3 september 2009 @ 20:53
Gatverr al dat bloed.
golferdonderdag 3 september 2009 @ 20:54
Alleenstaande werkloze moeder die 3 kinderen zo maar even achterlaat?
June.donderdag 3 september 2009 @ 20:55
quote:
Op donderdag 3 september 2009 20:54 schreef golfer het volgende:
Alleenstaande werkloze moeder die 3 kinderen zo maar even achterlaat?
Vroeg ik me ook af inderdaad..
HostiMeisterdonderdag 3 september 2009 @ 20:57
heerlijk, achterbakse vrouwen die elkaar constant in de rug steken
PurePoisonPerfumedonderdag 3 september 2009 @ 20:58
Tepelgate.
Chuphinhdonderdag 3 september 2009 @ 20:58
Ik begrijp nooit waarom de deelnemers thuis niet even met flint gaan oefenen
YPPYdonderdag 3 september 2009 @ 20:58
Arme kindjes. Maar misschien co-ouderschap met vader ofzo? Dat ze daar zijn. Het kan best lang duren als je ver komt.

Wat grappig, zo laat bij het vuur, maar toch winnen.
Notorious_Roydonderdag 3 september 2009 @ 20:58
quote:
Op donderdag 3 september 2009 20:58 schreef PurePoisonPerfume het volgende:
Tepelgate.
Ik wist dat iemand het ging posten
PurePoisonPerfumedonderdag 3 september 2009 @ 20:59
Ik vind het echt leuk al.
PurePoisonPerfumedonderdag 3 september 2009 @ 20:59
quote:
Op donderdag 3 september 2009 20:58 schreef Notorious_Roy het volgende:

[..]

Ik wist dat iemand het ging posten
omearosdonderdag 3 september 2009 @ 20:59
snelle vuurmaakster
June.donderdag 3 september 2009 @ 20:59
Hehe de finaliste is een halve man dus
MariaMenadonderdag 3 september 2009 @ 20:59
Liever mannen dan vrouwen om haar heen... en ze rijdt in een MAN. Leuk montagegrapje.
Chuphinhdonderdag 3 september 2009 @ 21:00
We weten eigenlijk niet hoeveel er in de finale komen en hoeveel finales er wel niet zijn ... Hmm dat zou wel stom zijn
golferdonderdag 3 september 2009 @ 21:01
Oh, zij is dus de oudste. Ik dacht dat dat 1 van die al weggestemde vrouwens was.
PurePoisonPerfumedonderdag 3 september 2009 @ 21:01
quote:
Op donderdag 3 september 2009 21:01 schreef golfer het volgende:
Oh, zij is dus de oudste. Ik dacht dat dat 1 van die al weggestemde vrouwens was.
edit - ik begreep je verkeerd.
HostiMeisterdonderdag 3 september 2009 @ 21:02
Vrouwen
Meteen die zure kop van die Sabine... "Ik ga toch geen kamp bouwen,he "
Chuphinhdonderdag 3 september 2009 @ 21:02
Echt meteen weer mindfucks in EX haha
MariaMenadonderdag 3 september 2009 @ 21:03
Ha, doodse stilte :-)
Chuphinhdonderdag 3 september 2009 @ 21:04
quote:
Op donderdag 3 september 2009 21:02 schreef HostiMeister het volgende:
Vrouwen
Meteen die zure kop van die Sabine... "Ik ga toch geen kamp bouwen,he "
het is toch wel erg hè
qonmanndonderdag 3 september 2009 @ 21:04
ah allemaal in Bikini
omearosdonderdag 3 september 2009 @ 21:04
Carine doet dus nu eigenlijk helemaal niks om het kamp te maken
golferdonderdag 3 september 2009 @ 21:04
Slimme vrouw, die Sab(r)ine Carine. Moet ook wel, want is advocaat.
June.donderdag 3 september 2009 @ 21:06
Ik had die lijst denk ik ook geheim gehouden. Dan kun je toch het beste zien wie wat doet (of juist niet ! )
HostiMeisterdonderdag 3 september 2009 @ 21:07
quote:
Op donderdag 3 september 2009 21:06 schreef June. het volgende:
Ik had die lijst denk ik ook geheim gehouden. Dan kun je toch het beste zien wie wat doet (of juist niet ! )
juist niet, iedereen gaat meteen bij je slijmen
PurePoisonPerfumedonderdag 3 september 2009 @ 21:08
quote:
Op donderdag 3 september 2009 21:06 schreef June. het volgende:
Ik had die lijst denk ik ook geheim gehouden. Dan kun je toch het beste zien wie wat doet (of juist niet ! )
Ik ook.

En omg, 'tegen mij doe je altijd superaardig' - ze kennen elkaar net 24 uur.
Chuphinhdonderdag 3 september 2009 @ 21:09
quote:
Op donderdag 3 september 2009 21:04 schreef qonmann het volgende:
ah allemaal in Bikini
niet echt een reden om te juichen.
Boris_Karloffdonderdag 3 september 2009 @ 21:10
Jammer dat ze er toch mannen bij doen, die vrouwen hadden elkaar na twee weken afgemaakt.
josjadonderdag 3 september 2009 @ 21:11
Oh heerlijk, nu al een bitchfight
boriszdonderdag 3 september 2009 @ 21:12
Yolanda = Rotterdam, die mag er snel uit .
omearosdonderdag 3 september 2009 @ 21:12
het is heerlijk gezellig
DirkZzdonderdag 3 september 2009 @ 21:12
quote:
Op donderdag 3 september 2009 21:12 schreef borisz het volgende:
Yolanda = feyenoord Rotterdam , die mag er snel uit .
Roidonderdag 3 september 2009 @ 21:13
Wat een DOM wijf..
golferdonderdag 3 september 2009 @ 21:13
quote:
Op donderdag 3 september 2009 21:12 schreef borisz het volgende:
Yolanda = Rotterdam, die mag er snel uit .
DancingPhoebedonderdag 3 september 2009 @ 21:14
tuhvuhpuh
Shoombakdonderdag 3 september 2009 @ 21:14
Haha, heerlijk die irritaties op dag 1 al
Boris_Karloffdonderdag 3 september 2009 @ 21:14
IK baal nu al dat ik weet dat er mannen bij komen. Deze serie had anders zoveel potentieel.

En ik begrijp al helemaal niet waarom mensen niet thuis eerst oefenen met die magnesiumsticks, beginnn ze elk jaar mee.
mrSPLIFFYdonderdag 3 september 2009 @ 21:14
hehehe heerlijk weer dit ...

tietuh en bitchfights!! bring it on!!!
Jovatovdonderdag 3 september 2009 @ 21:15
Het is nu al heerlijke erger-tv,
omearosdonderdag 3 september 2009 @ 21:15
quote:
Op donderdag 3 september 2009 21:14 schreef Boris_Karloff het volgende:
IK baal nu al dat ik weet dat er mannen bij komen. Deze serie had anders zoveel potentieel.
idd
had een mooie plottwist kunnen zijn voor de kijkers
PurePoisonPerfumedonderdag 3 september 2009 @ 21:15
quote:
Op donderdag 3 september 2009 21:14 schreef Boris_Karloff het volgende:
IK baal nu al dat ik weet dat er mannen bij komen. Deze serie had anders zoveel potentieel.
Eens. Het was echt leuk geweest als het alleen vrouwen bleven.

Er zitten er ook wel veel in trouwens, 16 vrouwen, en er komen nog vijf mannen bij?
Mylenedonderdag 3 september 2009 @ 21:15
Leuk .
easy-goingdonderdag 3 september 2009 @ 21:15
quote:
Op donderdag 3 september 2009 21:12 schreef borisz het volgende:
Yolanda = Rotterdam, die mag er snel uit .
Team Yolanda
Gertdonderdag 3 september 2009 @ 21:16
quote:
Op donderdag 3 september 2009 21:15 schreef easy-going het volgende:

[..]

Team Yolanda
Feyenoord

Ander pluspunt is dat ze niet zo lelijk Vlaams lult.
jorrie100donderdag 3 september 2009 @ 21:16
Ik had die kut reclame!!! pijnenburg
HostiMeisterdonderdag 3 september 2009 @ 21:17
quote:
Op donderdag 3 september 2009 21:14 schreef Boris_Karloff het volgende:
IK baal nu al dat ik weet dat er mannen bij komen. Deze serie had anders zoveel potentieel.
juist niet, twee mannen maar als het goed is.. meteen die vrouwen die zich als hongerige wolven op hun storten omdat het hun reddende engels zijn

En natuurlijk, vrouwen onthouden alles. "Ja ik stem op haar omdat ze moeilijk naar me keek op dag 2"


Ge-wel-dig
mrSPLIFFYdonderdag 3 september 2009 @ 21:17
quote:
Op donderdag 3 september 2009 21:15 schreef easy-going het volgende:

[..]

Team Yolanda
yes ROTTERDAMM HOOLI.... oohnee

enne net bij vuurmaken niemand anders de eerste NIPSLIP gezien?????
nodisch18donderdag 3 september 2009 @ 21:17
Die ouwe mag misschien slim advocaat zijn, maar ze zit zo vol om wraak te nemen op die blonde met dat blinde kind, dat ze steekhoudende argumenten niet kan pareren en dus maar begint te roepen dat die blonde een dom wicht is en nog te jong om dit soort dingen te begrijpen

Hoe loos, een discussie voeren zonder argumenten over het discussiepunt
Goodbyedonderdag 3 september 2009 @ 21:18
Ik vind het wel een beetje dom dat Carine geen zak uitvoert. Tuurlijk wil ze observeren, maar dat kan ook tijdens het werken toch? De macht van het lijstje heeft ze maar heel even en daarna vindt iedereen haar toch een verzuurde trut.

Dus die ligt er toch wel gauw uit denk ik
BVOdonderdag 3 september 2009 @ 21:18
YOLANDA !
qonmanndonderdag 3 september 2009 @ 21:18
quote:
Op donderdag 3 september 2009 21:17 schreef mrSPLIFFY het volgende:

[..]

yes ROTTERDAMM HOOLI.... oohnee

enne net bij vuurmaken niemand anders de eerste NIPSLIP gezien?????
moet toch beter opletten..
nodisch18donderdag 3 september 2009 @ 21:19
er zinj al 2 nipslip's geweest
Axelf0leyoo7donderdag 3 september 2009 @ 21:19
quote:
Op donderdag 3 september 2009 21:18 schreef Goodbye het volgende:
Ik vind het wel een beetje dom dat Carine geen zak uitvoert. Tuurlijk wil ze observeren, maar dat kan ook tijdens het werken toch? De macht van het lijstje heeft ze maar heel even en daarna vindt iedereen haar toch een verzuurde trut.

Dus die ligt er toch wel gauw uit denk ik
En maar zeggen dat vrouwen meerdere dingen tegelijk kunnen doen
omearosdonderdag 3 september 2009 @ 21:19
quote:
Op donderdag 3 september 2009 21:17 schreef mrSPLIFFY het volgende:

[..]

yes ROTTERDAMM HOOLI.... oohnee

enne net bij vuurmaken niemand anders de eerste NIPSLIP gezien?????
quote:
Op donderdag 3 september 2009 20:58 schreef PurePoisonPerfume het volgende:
Tepelgate.
qonmanndonderdag 3 september 2009 @ 21:19
quote:
Op donderdag 3 september 2009 21:19 schreef nodisch18 het volgende:
er zinj al 2 nipslip's geweest
goed dat ze in bikini lopen
Giadonderdag 3 september 2009 @ 21:19
quote:
Op donderdag 3 september 2009 20:49 schreef PurePoisonPerfume het volgende:

[..]

Die finalist mag misschien ook niet meer stemmen dan ofzo?

Ze mag in elk geval niet meedoen aan de proeven.
Shoombakdonderdag 3 september 2009 @ 21:20
quote:
Op donderdag 3 september 2009 21:18 schreef Goodbye het volgende:
Ik vind het wel een beetje dom dat Carine geen zak uitvoert. Tuurlijk wil ze observeren, maar dat kan ook tijdens het werken toch? De macht van het lijstje heeft ze maar heel even en daarna vindt iedereen haar toch een verzuurde trut.

Dus die ligt er toch wel gauw uit denk ik
Dat dus
nodisch18donderdag 3 september 2009 @ 21:20
quote:
Op donderdag 3 september 2009 21:18 schreef Goodbye het volgende:
Dus die ligt er toch wel gauw uit denk ik
Denk het ook
mrSPLIFFYdonderdag 3 september 2009 @ 21:20
quote:
Op donderdag 3 september 2009 21:19 schreef nodisch18 het volgende:
er zinj al 2 nipslip's geweest
was die andere ook met vuurmaken? ik dacht t nmlk al maar wist t niet zeker
Goodbyedonderdag 3 september 2009 @ 21:21
quote:
Op donderdag 3 september 2009 21:19 schreef Axelf0leyoo7 het volgende:

[..]

En maar zeggen dat vrouwen meerdere dingen tegelijk kunnen doen
Zei ze dat? Ja, dat bewijst ze dan niet echt

Dat gat wat die werkloze alleenstaande moeder van het andere kamp aan het graven was, zou dat de plee zijn geweest?
mrSPLIFFYdonderdag 3 september 2009 @ 21:21
ooohja niemand CAPSSS?????
PurePoisonPerfumedonderdag 3 september 2009 @ 21:21
quote:
Op donderdag 3 september 2009 21:19 schreef Gia het volgende:

[..]

Ze mag in elk geval niet meedoen aan de proeven.
Echt? Dan wordt het ook saai voor haar.
mrSPLIFFYdonderdag 3 september 2009 @ 21:22
weer begonnen... tot zooo
jorrie100donderdag 3 september 2009 @ 21:22
Irritanten belgen!
Shoombakdonderdag 3 september 2009 @ 21:22
quote:
Op donderdag 3 september 2009 21:20 schreef mrSPLIFFY het volgende:

[..]

was die andere ook met vuurmaken? ik dacht t nmlk al maar wist t niet zeker
wat is een nipslip?
MariaMenadonderdag 3 september 2009 @ 21:23
Krijg koppijn van al die vrouwen.
Axelf0leyoo7donderdag 3 september 2009 @ 21:24
En het ratelt maar door, irritant mens
June.donderdag 3 september 2009 @ 21:25
Hehe tof een geneeskundestudente
TrailerTrashdonderdag 3 september 2009 @ 21:26
marina hahaha geweldig

[ Bericht 3% gewijzigd door TrailerTrash op 03-09-2009 21:59:20 ]
Trigaltidonderdag 3 september 2009 @ 21:26
Wat een geruzie..
PurePoisonPerfumedonderdag 3 september 2009 @ 21:29
Pff wat een irritant mens is dat zeg.
MariaMenadonderdag 3 september 2009 @ 21:30
Goed, zo'n groot probleem was het dus ook niet dat we al wisten dat er mannen in de expeditie zouden zitten
#ANONIEMdonderdag 3 september 2009 @ 21:30
Ik vind het maar irritant, al die vrouwen die ruzie maken.
Beaudelairedonderdag 3 september 2009 @ 21:30
EIndelijk, mannen.
Shoombakdonderdag 3 september 2009 @ 21:30
Wat moet het toch heerlijk zijn om dit programma te mogen monteren
mrSPLIFFYdonderdag 3 september 2009 @ 21:30
wtf weeeeer reclame???
Goodbyedonderdag 3 september 2009 @ 21:31
Die Bea kan haar tetter ook niet houden, he?

Ben benieuwd waar die lijst nou voor gaat dienen!
BVOdonderdag 3 september 2009 @ 21:31
Bea !
Axelf0leyoo7donderdag 3 september 2009 @ 21:31
Goddamn reclames... met die irritante gil die we nog weken moeten aanhoren.
qonmanndonderdag 3 september 2009 @ 21:31
quote:
Op donderdag 3 september 2009 21:30 schreef Shoombak het volgende:
Wat moet het toch heerlijk zijn om dit programma te mogen monteren
al die beelden die niet geschikt voor uitzending zijn..
ivetjedonderdag 3 september 2009 @ 21:31
Jemig, de reclame is serieus 10 minuten geleden geweest!!! Flikker op met die kut-reclames en je poep Birkenstocks in je eigen maat
mrSPLIFFYdonderdag 3 september 2009 @ 21:32
quote:
Op donderdag 3 september 2009 21:22 schreef Shoombak het volgende:

[..]

wat is een nipslip?
dit

mrSPLIFFYdonderdag 3 september 2009 @ 21:33
quote:
Op donderdag 3 september 2009 21:31 schreef ivetje het volgende:
Jemig, de reclame is serieus 10 minuten geleden geweest!!! Flikker op met die kut-reclames en je poep Birkenstocks in je eigen maat
sterker nog.... 8 min
Shoombakdonderdag 3 september 2009 @ 21:33
quote:
Op donderdag 3 september 2009 21:32 schreef mrSPLIFFY het volgende:

[..]

dit

[ afbeelding ]
wat?

Die Eva lijkt trouwens op die Belgische presentatrice die eerst ook ER deed.
Gertdonderdag 3 september 2009 @ 21:34
Die mannen.
Zodra ze zakdoeken om hun hoofd gaan knopen dan heb ik het er al weer mee gehad.
pullupdonderdag 3 september 2009 @ 21:35
Volgens mij hadden de groepen meteen en feilloos door wie de grootste heksen waren.

Die gaan er alsnog snel uit natuurlijk
PurePoisonPerfumedonderdag 3 september 2009 @ 21:36
Pff, hopelijk is dit de laatste reclame. Denk dat ik voortaan maar op rtlgemist.nl ga kijken.
nodisch18donderdag 3 september 2009 @ 21:36
quote:
Op donderdag 3 september 2009 21:34 schreef Gert het volgende:
Die mannen.
Zodra ze zakdoeken om hun hoofd gaan knopen dan heb ik het er al weer mee gehad.


Gertdonderdag 3 september 2009 @ 21:37
quote:
Op donderdag 3 september 2009 21:35 schreef pullup het volgende:
Volgens mij hadden de groepen meteen en feilloos door wie de grootste heksen waren.

Die gaan er alsnog snel uit natuurlijk
Dat gaat op intuïtie hè. Razendsnel dus, en 9 van de 10 * keer is je intuïtie juist bij dergelijke beoordelingen.


* hier heb ik overigens geen wetenschappelijke onderbouwing voor paraat.
omearosdonderdag 3 september 2009 @ 21:37
3x reclame in 1,5 uur programma is toch niet niet extreem? Leuk is anders, maar vreemd is het tegenwoordig al niet meer.
gimme.shelterdonderdag 3 september 2009 @ 21:37
Eerst moeten we weer even weten dat Rexona al 108 jaar bestaat......wat idioot veel reclame!!
nodisch18donderdag 3 september 2009 @ 21:38
Axelf0leyoo7donderdag 3 september 2009 @ 21:38
quote:
Op donderdag 3 september 2009 21:37 schreef omearos het volgende:
3x reclame in 1,5 uur programma is toch niet niet extreem? Leuk is anders, maar vreemd is het tegenwoordig al niet meer.
Goodbyedonderdag 3 september 2009 @ 21:38
Leuke muziek hebben ze dit jaar trouwens!
ivetjedonderdag 3 september 2009 @ 21:39
Carina is een werkpaard. Ze heeft geen flikker uitgevoerd naast het observeren
mrSPLIFFYdonderdag 3 september 2009 @ 21:39
nou we hebben nu al 3 x gehad.. in 1 uur tijd...
ivetjedonderdag 3 september 2009 @ 21:40
quote:
Op donderdag 3 september 2009 21:38 schreef Goodbye het volgende:
Leuke muziek hebben ze dit jaar trouwens!
Heerlijk muziekje uit Edward Scissorhands hoorde ik idd al langs komen
BEdonderdag 3 september 2009 @ 21:40
Ik laat me niet door mijn emoties leiden...

Notorious_Roydonderdag 3 september 2009 @ 21:40
quote:
Op donderdag 3 september 2009 21:37 schreef gimme.shelter het volgende:
Eerst moeten we weer even weten dat Rexona al 108 jaar bestaat......wat idioot veel reclame!!
Ik vond dat best indrukwekkend anders!
qonmanndonderdag 3 september 2009 @ 21:41
ik voorspel weer een nipslip..
pullupdonderdag 3 september 2009 @ 21:42
quote:
Op donderdag 3 september 2009 21:37 schreef Gert het volgende:

[..]

Dat gaat op intuïtie hè. Razendsnel dus, en 9 van de 10 * keer is je intuïtie juist bij dergelijke beoordelingen.


* hier heb ik overigens geen wetenschappelijke onderbouwing voor paraat.
De programma makers gingen iig ook van die theorie uit, dus er zal wel iets in zitten
ivetjedonderdag 3 september 2009 @ 21:42
Die proef Ik moet meteen denken aan Johnny Depp uit Pirates 2
MariaMenadonderdag 3 september 2009 @ 21:43
Leuk dit! Goed verzonnen
Trigaltidonderdag 3 september 2009 @ 21:44
Prachtig dit
PurePoisonPerfumedonderdag 3 september 2009 @ 21:44
Leukleukleuk.
DirkZzdonderdag 3 september 2009 @ 21:44
Hoop dat Eva blijft
golferdonderdag 3 september 2009 @ 21:45
Leuke proef.
ivetjedonderdag 3 september 2009 @ 21:46
bilspleet!!
PurePoisonPerfumedonderdag 3 september 2009 @ 21:46
Haha lijkt me echt raar om er zo maar een beetje bij te hangen .
omearosdonderdag 3 september 2009 @ 21:47
spannend!
DancingPhoebedonderdag 3 september 2009 @ 21:47
Zag ik nou die ene die ook in dat verkoopprogrmma met Jort Kelder zat?
Axelf0leyoo7donderdag 3 september 2009 @ 21:47
In die meuk liggen ze te wroeten en te doen

Geweldig
Trigaltidonderdag 3 september 2009 @ 21:47
Daar hang je dan..
qonmanndonderdag 3 september 2009 @ 21:47
geinig
ivetjedonderdag 3 september 2009 @ 21:49
quote:
Op donderdag 3 september 2009 21:47 schreef DancingPhoebe het volgende:
Zag ik nou die ene die ook in dat verkoopprogrmma met Jort Kelder zat?
Welk programma, Dragons den ofzo?
omearosdonderdag 3 september 2009 @ 21:49
eva
ivetjedonderdag 3 september 2009 @ 21:49
Bea!!
YPPYdonderdag 3 september 2009 @ 21:49
Het begint helemaal goed dit jaar, zit er meteen in.
Notorious_Roydonderdag 3 september 2009 @ 21:50
Dag Bea Zo terecht ook
DirkZzdonderdag 3 september 2009 @ 21:50
Het lekkerste wijf mocht blijven
Symndonderdag 3 september 2009 @ 21:50
Sohee! Hoe heet die met die groene BH? Die heeft echt de mooiste tieten van deze expeditie.
DancingPhoebedonderdag 3 september 2009 @ 21:50
Hmm nee ik vergiste me!
MariaMenadonderdag 3 september 2009 @ 21:51
Goed, nu gaan we verder met een expeditie met alleen maar vrouwen. Eerste vent is weggestemd!
ivetjedonderdag 3 september 2009 @ 21:52
Lekker hypocriet van de rest om Carine zo aan te vallen. Eerst haar eruit mikken en nu ineens een huilie zijn met z'n allen.
Trigaltidonderdag 3 september 2009 @ 21:53
Oeh bitchie..
Leandradonderdag 3 september 2009 @ 21:54
quote:
Op donderdag 3 september 2009 21:53 schreef Trigalti het volgende:
Oeh bitchie..
Alleen vrouwen bij elkaar blijft riskant hè....
ivetjedonderdag 3 september 2009 @ 21:54
Eddy doet het overigens prima! Ben benieuwd naar hoe hij is bij een stemming
MariaMenadonderdag 3 september 2009 @ 21:55
Raar kind... :S
ivetjedonderdag 3 september 2009 @ 21:55
Die Birgit is volgens mij ook echt zo'n mode-popje. Zeikwijf vind ik het. Beetje zeuren over gore mieren. Je bent in de f*cking jungle!!!
Trigaltidonderdag 3 september 2009 @ 21:55
MANNNEN!!!
DirkZzdonderdag 3 september 2009 @ 21:56
Een neger die schreeuwt en blanken die tillen, moet dat niet andersom?
Trigaltidonderdag 3 september 2009 @ 21:56
quote:
Op donderdag 3 september 2009 21:56 schreef DirkZz het volgende:
Een neger die schreeuwt en blanken die tillen, moet dat niet andersom?
Racist..
ivetjedonderdag 3 september 2009 @ 21:57
quote:
Op donderdag 3 september 2009 21:56 schreef DirkZz het volgende:
Een neger die schreeuwt en blanken die tillen, moet dat niet andersom?
Gewaagde uitspraak, maar wel grappig


Oew, eindelijk een lekkere man nu op rtl 5
Axelf0leyoo7donderdag 3 september 2009 @ 21:57
quote:
Op donderdag 3 september 2009 21:56 schreef Trigalti het volgende:

[..]

Racist..
mrSPLIFFYdonderdag 3 september 2009 @ 21:58
AAargh die Carine zou ik ook der nek omdraaien denk ik...
Shoombakdonderdag 3 september 2009 @ 21:58
Trouwens toen Bea bij dat stukje over die proef zei: "ik weet even niet wat ik moet zeggen" wist ik al dat ze eruit lag, beetje jammer.
pullupdonderdag 3 september 2009 @ 21:59
Volgende week blijken alle mannen homo te zijn om het bitch gehalte nog verder te verhogen.
Gertdonderdag 3 september 2009 @ 21:59
Die Carina bewijst echt uitstekend hoe terecht het is dat ze haar weg hadden gestemd.

En ik was voor Eva.

alleen waarom nou niet náákt aan die paal
mrSPLIFFYdonderdag 3 september 2009 @ 22:00
quote:
Op donderdag 3 september 2009 21:58 schreef Shoombak het volgende:
Trouwens toen Bea bij dat stukje over die proef zei: "ik weet even niet wat ik moet zeggen" wist ik al dat ze eruit lag, beetje jammer.
ja soms lijkt t wel of ze eerst netjes gedouched zijn, andere kleertjes aan en dan nog ff een interviewtje... dan zie je vaak al wie er uit gaat... tenminste dat idee heb ik
Shoombakdonderdag 3 september 2009 @ 22:01
quote:
Op donderdag 3 september 2009 21:59 schreef pullup het volgende:
Volgende week blijken alle mannen homo te zijn om het bitch gehalte nog verder te verhogen.
Die ene die 4x aan het janken was dat het écht niet meer ging moet wel homo zijn
boriszdonderdag 3 september 2009 @ 22:02
Kan die hoer niet z'n mond houden?

Lekkere erger tv.
zeeuws jongetjedonderdag 3 september 2009 @ 22:10
Haha wat een slangenkuil.

Hoe je van een onbewoond tropisch eiland binnen één dag een hel kunt maken
rene90donderdag 3 september 2009 @ 22:11
Leuke aflevering, en wat een vrouwen gelijk .
Terecht dat die Bea eruit is, hoewel dat echt zo een Nolleke typetje was, waar iedereen een hekel aan heeft.

Verder weer een dik compliment dat ze het orginele expeditie robinson geluidje eronder hebben gezet, was echt bagger die van vorig jaar. Deze is weer lekker origineel.
mrSPLIFFYdonderdag 3 september 2009 @ 22:13
je bedoelt DROLLEKE!!

( bah ik was t bijna vergeten.... )
rene90donderdag 3 september 2009 @ 22:16
quote:
Op donderdag 3 september 2009 22:13 schreef mrSPLIFFY het volgende:
je bedoelt DROLLEKE!!

( bah ik was t bijna vergeten.... )
Sorry
mrSPLIFFYdonderdag 3 september 2009 @ 22:17
zeeuws jongetjedonderdag 3 september 2009 @ 22:25
quote:
Op donderdag 3 september 2009 21:21 schreef mrSPLIFFY het volgende:
ooohja niemand CAPSSS?????
Waar is Scanman als je hem nodig hebt?
rene90donderdag 3 september 2009 @ 22:27
quote:
Op donderdag 3 september 2009 22:25 schreef zeeuws jongetje het volgende:

[..]

Waar is Scanman als je hem nodig hebt?
Ja echt, die alleenstaande moeder met die rotkop, had voorderest best een leuk lichaam Volgende keer even beter bekijken. Die psychologe en student geneeskunde zijn ook schattig.
mrSPLIFFYdonderdag 3 september 2009 @ 22:40
die met die blonde krulletjes en bruine bikini die had ook ballen zeg.. als kanonskogels!!
Noekdonderdag 3 september 2009 @ 23:12
Het was tof! Ik doe iig nu nog niet mee aan dat vrouwengezeik-thingie. Er zijn daar mannen geweest die meer hebben gejankt en staan zeiken dan ik koffie heb gedronken. Het is vooralsnog groepsdynamica wat mij betreft. Die twee oudere vrouwen zijn wel afschuwelijk. Gelukkig maar.
Ook leuke stoere wijven gezien maar de namen moet ik nog even inkomen. Goede eerste start iig.

Oeh, de beelden van de ogen en het bloed!
*stil
Mooi!
Quyxz_donderdag 3 september 2009 @ 23:19
Aardige eerste aflevering maar wel heul veul gezeik zeg.
Die advocaat is een actrice, dat kan bijna niet anders.
Wie gaat in godsnaam alles zo hard verkloten in de eerste 2 dagen? En dat is advocaat? Ha!

Daar is ze op geselecteerd zeggen ze dan. Nou dat zal dan wel...
banananasidonderdag 3 september 2009 @ 23:31
Nou ik ben blij dat Bea eruit is. Verder vind ik Esmeralda wel een tof wijf en Evi ook nog steeds
Greetingsvrijdag 4 september 2009 @ 02:21
Jammer dat er geen echte lekkere chicks inzitten, al was dat vorig jaar ook al niet zo. Maar we hebben Evi nog

Wel goed dat die irritante Bea eruit is.

Maar wel stom van die nu al vergeven finaleplaats. Daaruit kan je wel opmaken dat het een finale met 3 of meer personen wordt lijkt me. Wel nep ook, want die Marina kan zich nu totaal niet meer in individuele proeven bewijzen (neem aan dat ze daar niet aan meedoet) en je moet toch zeker een beetje opvallen om echt kans te maken te winnen. Kansloze finaliste dus denk ik.
Karinavrijdag 4 september 2009 @ 07:30
Leuke aflevering, helaas vind ik Eddy Zoey niet leuk. Het idee van meteen een finaliste te hebben vind ik wel een vondst, ik denk eigenlijk wel dat er nog iets aan vast zit, ik heb zo'n gevoel.

Die Bea had erin moeten blijven, niets is leuker als iemand waar je je lekker aan kunt ergeren. En die arme mannen sjouwen zich een breuk.
Giavrijdag 4 september 2009 @ 08:07
quote:
Op donderdag 3 september 2009 21:59 schreef pullup het volgende:
Volgende week blijken alle mannen homo te zijn om het bitch gehalte nog verder te verhogen.
Zou best es kunnen, ze klonken wel verwijfd, vond ik.
Giavrijdag 4 september 2009 @ 08:11
Komt er nu eigenlijk per team 5 mannen bij?

Ik denk het eigenlijk wel. Want er waren per kist maar 8 rugzakken gedumpt, toch?

Zo niet, dan moet er gedeeld worden. Krijgt het team zonder bea 3 mannen, de andere kant 2?
Boy_Snakeyevrijdag 4 september 2009 @ 08:49
Ik mis de voice-over van EPH

Verder is die advocate echt dom. Je verwacht dat ze wel uit deze situatie kan lullen, maar ze graaft zichzelf steeds dieper in.

Voor de rest is Eva wel leuk om naar te kijken, maar valt het qua knapheid eigenlijk wel mee. Had wel wat chickies verwacht om de kijkcijfers een beetje bij te spijkeren. Die vrouw uit het andere team die de sterkste en zwakste mocht kiezen is een PLORK.

We zullen volgende week zien als de mannen erbij komen. Homo of niet. Er komen toch geen stelletjes uit. Want wist dat EPH ooit zei dat na een paar dagen minder eten en minder wassen je echt geen behoefte meer hebt aan sex o.i.d.
PurePoisonPerfumevrijdag 4 september 2009 @ 08:58
quote:
Op vrijdag 4 september 2009 07:30 schreef Karina het volgende:
Leuke aflevering, helaas vind ik Eddy Zoey niet leuk. Het idee van meteen een finaliste te hebben vind ik wel een vondst, ik denk eigenlijk wel dat er nog iets aan vast zit, ik heb zo'n gevoel.

Die Bea had erin moeten blijven, niets is leuker als iemand waar je je lekker aan kunt ergeren. En die arme mannen sjouwen zich een breuk.
We hebben Carine (Karina, zoiets) nog..

Vond het een erg leuke aflevering, denk ook dat er nog iets aan vast zit wat het finaliste-zijn betreft. Vind dat Eddy Zoey het leuk deed, maar even afwachten hoe het gaat op de eilandraad. Hij is toch wat vrolijker/grappiger, terwijl EPH erg serieus/grimmig kon zijn (wat ook perfect bij het programma paste).

Verder vind ik dat het héél veel kandidaten zijn - ze begonnen met 16 vrouwen, en nu komen er nog 5 (of meer?) mannen bij?
Jovatovvrijdag 4 september 2009 @ 09:05
quote:
Op vrijdag 4 september 2009 08:58 schreef PurePoisonPerfume het volgende:

[..]

We hebben Carine (Karina, zoiets) nog..

Vond het een erg leuke aflevering, denk ook dat er nog iets aan vast zit wat het finaliste-zijn betreft. Vind dat Eddy Zoey het leuk deed, maar even afwachten hoe het gaat op de eilandraad. Hij is toch wat vrolijker/grappiger, terwijl EPH erg serieus/grimmig kon zijn (wat ook perfect bij het programma paste).

Verder vind ik dat het héél veel kandidaten zijn - ze begonnen met 16 vrouwen, en nu komen er nog 5 (of meer?) mannen bij?
Ach joh, twee seizoenen terug begonnen ze met honderd man

Maarre, die Carine is niet zo snugger bezig inderdaad. Telkens maar weer oude dingen oprakelen, dat gaat je echt niet helpen. En maar volhouden dat ze die Eva en die ander niet onderaan had gezet omdat ze op haar hadden gestemd
nodisch18vrijdag 4 september 2009 @ 09:15
Overigens lijkt het mij dat omdat Marina nu al zeker van haar finale plaats is dat ze de overwinning wel op haar buik kan schrijven. Ze zal zich gedurende de expeditie niet in hoeven te houden en haar mening te pas en te onpas ventileren waardoor ze nogal wat irritaties zal opwekken!
Nostalgistvrijdag 4 september 2009 @ 09:20
Het belooft een mooie serie te worden imho. Direct een Robinson waardige proef met het eten en het vuur.
Die beelden van het eten waren inderdaad bloedstollend mooi.

En die zeur bij de mannen... Dat gaat nog wat worden...

Het was even slikken bij de openingsscene van Eddy. Vervreemdend dat EP daar niet stond.
Captain_Fabulousvrijdag 4 september 2009 @ 10:16
Ik heb me behoorlijk vermaakt...heerlijk vals hoe ze die proeven hebben bedacht, ze wilde duidelijk gelijk bloed zien. Wel hadden ze Eddy heel naar de achtergrond gemonteerd, het was voornamelijk Evi die je zag...hoop dat dat alleen voor de eerste aflevering is, want hij moet wel ook een eerlijke kans krijgen vind ik.
En gelukkig is die bloediritante doos naar huis gestuurd...godsamme wat een zelfingenome controle freak...weg d'r mee.
rene90vrijdag 4 september 2009 @ 10:50
quote:
Op vrijdag 4 september 2009 09:20 schreef Nostalgist het volgende:
Het belooft een mooie serie te worden imho. Direct een Robinson waardige proef met het eten en het vuur.
Die beelden van het eten waren inderdaad bloedstollend mooi.

En die zeur bij de mannen... Dat gaat nog wat worden...

Het was even slikken bij de openingsscene van Eddy. Vervreemdend dat EP daar niet stond.
Met dat vuur ook echt, sommige hebben blijkbaar nooit gekeken naar ER. Die zaten met die magnesiumstick direct bij een stokje
the_undertakervrijdag 4 september 2009 @ 11:10
Wel mooi ja dat die irritante trol eruit is met dr lesbo kapsel
Noekvrijdag 4 september 2009 @ 11:13
quote:
Op vrijdag 4 september 2009 10:50 schreef rene90 het volgende:

[..]

Met dat vuur ook echt, sommige hebben blijkbaar nooit gekeken naar ER. Die zaten met die magnesiumstick direct bij een stokje
God nou, ik heb nog geen seizoen gemist maar ik zou nog geen mier in de hens kunnen steken met zo'n stick en stokje.
Captain_Fabulousvrijdag 4 september 2009 @ 11:25
ja...maar als ik ooit geselecteerd word ga ik zeker thuis veel oefenen met zo'n magnesiumstick. En bouw ik een evenwichtsbalk in de achtertuin om te oefenen. je weet dat die twee dingen ALTIJD wel bij proeven terugkomen!
rene90vrijdag 4 september 2009 @ 11:55
quote:
Op vrijdag 4 september 2009 11:13 schreef Noek het volgende:

[..]

God nou, ik heb nog geen seizoen gemist maar ik zou nog geen mier in de hens kunnen steken met zo'n stick en stokje.
Jawel noekje, dat kan jij ook. Heb hier een magnesiumstick liggen, zal ik hem opsturen zodat je kan oefenen voor het volgende seizoen
rene90vrijdag 4 september 2009 @ 11:56
Expeditie Robinson 2009 #2