je zou zeggen dat dat toch verschillen zijn waar je uit zou moeten komen (tenzij het op een huis van 150k is bijvoorbeeld, dan is het relatief veel). Weet je iets van de achtergrond van de verkopers: waarom hebben ze hun huis te koop staan? (gewoon ter tekening)quote:Op donderdag 30 april 2009 11:04 schreef El_Manco het volgende:
Respectievelijk 17K en 10K na de laatste onderhandelingen.
Het is toch leuk als je verkocht hebt en het daarna rustig verder zaktquote:Op donderdag 30 april 2009 11:31 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
[..]
het huis wat ik wil kopen nadat ik mijn huis heb verkocht is ook lager in dat geval. Vandaar dat het mensen die niet moeten verkopen (en het regent nog niet echt executieverkopen, en dat zal het vermoedelijk ook niet doen gezien het politieke omveld) zal het een biet wezen.
Zou je zeker uit moeten komen, exactly my thoughts. 1 partij ligt in scheiding maar heeft nog niets nieuws gekocht en de andere partij heeft wel al een ander huis gekocht.quote:Op donderdag 30 april 2009 11:33 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
[..]
je zou zeggen dat dat toch verschillen zijn waar je uit zou moeten komen (tenzij het op een huis van 150k is bijvoorbeeld, dan is het relatief veel). Weet je iets van de achtergrond van de verkopers: waarom hebben ze hun huis te koop staan? (gewoon ter tekening)
Holland Casino is ook leuk, maar dan weet ik wat ik maximaal kan verliezen, en da's niet het dak boven mijn hoofd.quote:Op donderdag 30 april 2009 11:34 schreef henkway het volgende:
[..]
Het is toch leuk als je verkocht hebt en het daarna rustig verder zakt
dan zijn ze idd nogal dom bezig..... dat laat je op dit soort bedragen in dit soort omstandigheden toch niet stuklopen.....quote:Op donderdag 30 april 2009 11:41 schreef El_Manco het volgende:
[..]
Zou je zeker uit moeten komen, exactly my thoughts. 1 partij ligt in scheiding maar heeft nog niets nieuws gekocht en de andere partij heeft wel al een ander huis gekocht.
klopt, want hoe groot is de kans dat er weer een geinteresseerde komt op korte termijn...die het ook nog eens bevalt, die het ook nog financieel rond krijgt en flexibel is.quote:Op donderdag 30 april 2009 11:43 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
[..]
dan zijn ze idd nogal dom bezig..... dat laat je op dit soort bedragen in dit soort omstandigheden toch niet stuklopen.....
Nou het drama op de huizenmarkt is compleet hoor, en dat gaat de volgende twee jaar zeker niet veranderenquote:Op donderdag 30 april 2009 11:42 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
[..]Als je het vanuit de premisse bekijkt dat je zeker helemaal absoluut zeker absoluut zeker weet dat de huizen door het putje gaat, en je flexibel genoeg bent om tijdelijk ergens te hangen (doe dat maar eens met een gezin bijvoorbeeld), dan is dat een overweging. Maar niemand weet zeker wat de prijzen gaan doen, noch wat het aanbod doet.
Zie je wel!quote:Op vrijdag 1 mei 2009 11:31 schreef teigan het volgende:
Op de startpagina, waar jem oet doorklilkken naar funda hebben ze het over 260.159 woningen, op de site zelf maar 193.197 woningen....
verschil tussen huur en koop?quote:Op vrijdag 1 mei 2009 11:31 schreef teigan het volgende:
Op de startpagina, waar jem oet doorklilkken naar funda hebben ze het over 260.159 woningen, op de site zelf maar 193.197 woningen....
tuurlijk, het regent dan ook executieverkopen, en de koopprijzen zakken met tientallen percenten tegelijk.quote:Op donderdag 30 april 2009 15:06 schreef henkway het volgende:
[..]
Nou het drama op de huizenmarkt is compleet hoor, en dat gaat de volgende twee jaar zeker niet veranderen
Ik heb twee vrouwelijke collega's met allebei twee woningen en ik voel hun paniek zekerquote:Op vrijdag 1 mei 2009 14:36 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
[..]
tuurlijk, het regent dan ook executieverkopen, en de koopprijzen zakken met tientallen percenten tegelijk.
Ik voel de paniek.
Waarom zakken die wijven ook niet gewoon in één keer 30k?quote:Op vrijdag 1 mei 2009 14:49 schreef henkway het volgende:
[..]
Ik heb twee vrouwelijke collega's met allebei twee woningen en ik voel hun paniek zeker
en steeds 10.000 euro zakken is geenn lolletje, zeker als je financiering daar niet op is aangepast
paniek is imho je huis in de veiling gooien en elke prijs accepteren. Paniek is niet balen dat je niet de prijs kunt vangen die je had willen vangen. Ik ben overigens helemaal met je eens dat 'we' strontverwend zijnquote:Op vrijdag 1 mei 2009 14:49 schreef henkway het volgende:
[..]
Ik heb twee vrouwelijke collega's met allebei twee woningen en ik voel hun paniek zeker
en steeds 10.000 euro zakken is geenn lolletje, zeker als je financiering daar niet op is aangepast
En de komende drie jaar nog bezig geweest om die 30k terug te verdienen? Terwijl de buren hun huis wel gewoon verpatst raakt voor de vraagprijs.. en de makelaar je niet snel zal steunen in zo'n prijsaanpak?quote:Op vrijdag 1 mei 2009 14:56 schreef SeLang het volgende:
[..]
Waarom zakken die wijven ook niet gewoon in één keer 30k?
Dan waren ze dat huis vorig jaar al kwijt geweest.
een zit er nu over te denken om dan allebei de huizen maar op de markt te zetten, dat is paniekquote:Op vrijdag 1 mei 2009 14:56 schreef SeLang het volgende:
[..]
Waarom zakken die wijven ook niet gewoon in één keer 30k?
Dan waren ze dat huis vorig jaar al kwijt geweest.
o sorryquote:Op vrijdag 8 mei 2009 23:29 schreef LXIV het volgende:
Ik post enkel nieuwe records. En die had ik nog niet gezien.
Ik vind dat ook wel heel verstandig klinken. Misschien kan ze het nieuwe huis wèl zonder (al teveel) verlies kwijt. Dan zit ze vervolgens weer in haar oude huis, maar dat was iets waar ze vroeger waarschijnlijk ook mee kon leven.Ik denk dat ik dat ook zou doen in die situatie.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 16:14 schreef henkway het volgende:
[..]
een zit er nu over te denken om dan allebei de huizen maar op de markt te zetten, dat is paniek
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |