abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 3 april 2009 @ 15:37:11 #101
100297 teamlead
Nu met Napoleon complex
pi_67678883
was deze al gepost?
quote:
Om voor eens en altijd duidelijkheid te krijgen over de haalbaarheid van de begroting waarmee TOF al weken schermt, besloten bestuur en directie van Fortuna Sittard woensdag hun positie ter beschikking te stellen aan TOF. Op voorwaarde dat de stichting de benodigde garanties af zou geven met betrekking tot exploitatie en liquiditeit, zodat de licentie van Fortuna Sittard in een stand alone situatie zou kunnen worden gecontinueerd.

Bestuur en directie hebben geconstateerd dat Fortuna Sittard vanaf 1999 jaarlijks tegen tekort van tussen de 500.000 en 1 miljoen euro aanhikt. Op basis van dat voortdurende tekort zijn zij tot de overtuiging gekomen dat er geen bestaansrecht meer is voor een zelfstandig Fortuna en hebben zij gekozen voor de fusievariant.

Ook de KNVB ziet geen heil meer in een zelfstandig voortbestaan van de Sittardse club. De licentiecommissie stuurde woensdag een brief waarin de licentie tot het einde van het seizoen wordt gecontinueerd. Vanaf 30 juni echter zal onder deze voorwaarden geen licentie voor het spelen van betaald voetbal meer worden verstrekt.

In de brief van Fortuna aan TOF wordt nergens gevraagd een oplossing voor de schuldenlast van Fortuna aan te dragen, laat staan te garanderen. Toch hamerde TOF-voorzitter Wil Meijers woensdag in zijn reacties voor L1 en in zijn antwoordbrief (in het bezit van deze krant) vooral op de onmogelijkheid op zo'n korte termijn een oplossing voor de schuldenlast van Fortuna Sittard te vinden.
Woensdag bleek er sowieso een gat van 400.000 euro in de TOF-begroting van 2,3 miljoen te zitten. Directeur Baggen van Jongen Bouw kreeg deze week tijdens een telefoongesprek met een TOF-woordvoerder bij toeval te horen dat hij de beoogde sponsor zou zijn die drie jaar lang 400.000 euro voor de jeugdopleiding op tafel zou leggen. Baggen bevestigt tegenover deze krant dat daar geen sprake van is. "Dat is én was niet zo."

Hoewel bronnen binnen Fortuna bevestigen dat TOF wel degelijk op de hoogte was van de financiële stand van zaken binnen de club - de stichting heeft enige malen met de directie aan tafel gezeten om de situatie te bespreken - schrijven Meijers en Helwig in hun antwoord aan bestuur en directie van Fortuna dat zij geen bestuurlijke verantwoordelijkheid kunnen dragen, omdat de feitelijke situatie niet exact bekend is bij TOF.

Desondanks heeft de stichting in haar begroting een ' marktconforme' huurprijs voor het stadion opgenomen die 500.000 euro onder het bedrag ligt dat Fortuna momenteel betaalt. Bovendien heeft TOF de salariskosten met 10% teruggebracht, maar daar wel twee contractspelers meer voor op de loonlijst staan.

Trots op Fortuna, dat er in korte tijd in slaagde de supporters te mobiliseren en hoop te geven, kan de begroting nergens onderbouwen met getekende contracten of bankgaranties. Dat zou moeten voor minstens drie jaar. Een voorwaarde van de KNVB om een licentie te verstrekken.

Ondanks verscheidene pogingen Wil Meijers woensdag in de loop van de avond aan de telefoon te krijgen, was hij niet bereikbaar voor commentaar.

Gepubliceerd op: 02.04.09 06:00
If you wish to be a success in the world, promise everything, deliver nothing.
Nothing is more difficult, and therefore more precious, than to be able to decide.
Victory belongs to the most persevering
  vrijdag 3 april 2009 @ 15:40:42 #102
100297 teamlead
Nu met Napoleon complex
pi_67679001
quote:
Op vrijdag 3 april 2009 15:36 schreef iehlaak het volgende:

[..]

Waarom?
[..]
misschien is het je ontgaan hoor.. maar er is al een tijdje een crisis gaande....
quote:
Volgens mij exact hetzelfde.
[..]
hoe zie je dat dan? Spelers verkopen uit "handelsgeest" omdat je een succesvolle opleiding en scouting hebt en daar geld aan verdienen is volgens mij echt iets anders dan spelers verkopen omdat je anders je rekeningen niet kunt betalen
quote:
Nee, want daar heb je er maar een van.
en maar 1 club die dat soort bedragen voor hem neertelt
quote:
Ik kan je echter zo een lijst met spelers geven die Roda de afgelopen 30 jaar voor veel geld verkocht heeft. Seizoen in, seizoen uit.
yup, zijn ze jarenlang heel goed in geweest. Maar de laatste (pakweg) 2/3 seizoenen werd dat al minder. Daar dan toch je begroting op afstemmen (in ieder geval voor een groot deel) is vragen om moeilijkheden toch?
If you wish to be a success in the world, promise everything, deliver nothing.
Nothing is more difficult, and therefore more precious, than to be able to decide.
Victory belongs to the most persevering
pi_67681228
Ik zal het nogmaals herhalen. Roda is bewust in de financiële problemen gebracht om de fusie erdoor te drukken. Kuijer heeft coute-que-coute voorkomen dat Meeuwis voor een topbedrag werd verkocht deze zomer. Met deze verkoop hadden we het hele jaar kunnen doordraaien. Hierdoor ontstond er een tekort. In de winterstop zijn de financiële problemen bewust verergerd door drie spelers te halen met een zeer hoog salaris: Delorge, Suitchin en Addo.
"You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of football team, or some nuclear weapons, but in the very least you need a beer." (Frank Zappa)
  vrijdag 3 april 2009 @ 17:10:44 #104
100980 Zero2Nine
Fatsoen moet je doen
pi_67681621
Volgens Derksen heeft Sef Vergoossen wel oren naar een beleidsmatige functie bij Sporting Limburg. Hij zegt ook dat Roda en Fortuna los geen toekomst hebben. Zijn mening zal jullie wel bekend zijn (en waarschijnlijk niet bevallen) maar voor de geïnteresseerde hier het filmpje van vandaag:

http://www.vi.nl/WebTV/We(...)isluktAlsTrainer.htm
---
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
pi_67681704
wat een gezeik om die hele fusie, roda en fortuna waren beide al fusieclubs
  vrijdag 3 april 2009 @ 17:18:58 #106
206623 Timmie1983
The name is Smith, Agent Smith
pi_67681842
quote:
Op vrijdag 3 april 2009 15:27 schreef teamlead het volgende:
De Limburgse politiek kennende, gaat de subsidie niet door, de fusie wel en hebben we over een paar jaar FC Limburg in Maastricht, doordat er maar 1 club in het zuiden overleeft
Da's toch altijd al het streven van dat krapuul geweest ? In de voorstad van Luik zeuren ze al jaren om een profclub op het hoogste niveau omdat dit hoort 'bij de allure van de mooiste stad van Nederland'. Misselijke kotskaal zoals we het hier noemen. Dit kan alleen maar bereikt worden wanneer
* Roda JC en Fortuna verdwijnen
* MVV als enige Zuid-Limburgse club overblijft en weet te promoveren (al zie ik dat in de komende 100 jaar nog niet gebeuren)
* MVV op termijn opgaat in Sporting Limburg en zodra het Parkstad Limburg Stadion verouderd is, ervoor zorgen dat Sporting Limburg in 'Stadion Nieuw-Geusselt' komt te spelen.
Zo simpel ligt het allemaal.
Supporter van Roda JC Kerkrade - Manchester United - Celtic Glasgow - FC Barcelona - Dinamo Zagreb - Gamba Osaka
  vrijdag 3 april 2009 @ 17:22:36 #107
44745 Ixnay
On The Hombre
pi_67681947
quote:
Op vrijdag 3 april 2009 17:18 schreef Timmie1983 het volgende:

[..]

Da's toch altijd al het streven van dat krapuul geweest ? In de voorstad van Luik zeuren ze al jaren om een profclub op het hoogste niveau omdat dit hoort 'bij de allure van de mooiste stad van Nederland'. Misselijke kotskaal zoals we het hier noemen. Dit kan alleen maar bereikt worden wanneer
* Roda JC en Fortuna verdwijnen
* MVV als enige Zuid-Limburgse club overblijft en weet te promoveren (al zie ik dat in de komende 100 jaar nog niet gebeuren)
* MVV op termijn opgaat in Sporting Limburg en zodra het Parkstad Limburg Stadion verouderd is, ervoor zorgen dat Sporting Limburg in 'Stadion Nieuw-Geusselt' komt te spelen.
Zo simpel ligt het allemaal.
Dat is wat ze willen.
Maar dan ben ik al lang en breed ingeburgerd bij Alemannia.
  vrijdag 3 april 2009 @ 17:24:25 #108
44745 Ixnay
On The Hombre
pi_67681993
quote:
Op vrijdag 3 april 2009 17:14 schreef Repsak het volgende:
wat een gezeik om die hele fusie, roda en fortuna waren beide al fusieclubs
Roda en Fortuna waren respectievelijk:
- 1 fusieclub uit regio Parkstad / Oostelijke Mijnstreek
- 1 fusieclub uit de Westelije Mijnstreek.

Een heel groot verschil.
Een groter verschil dan Amsterdam en Rotterdam.
  vrijdag 3 april 2009 @ 17:28:50 #109
206623 Timmie1983
The name is Smith, Agent Smith
pi_67682072
quote:
Op vrijdag 3 april 2009 17:14 schreef Repsak het volgende:
wat een gezeik om die hele fusie, roda en fortuna waren beide al fusieclubs
diepe zucht...
Wanneer je er niets van snapt, reageer dan niet a.u.b. Alvast bedankt voor de medewerking,
Supporter van Roda JC Kerkrade - Manchester United - Celtic Glasgow - FC Barcelona - Dinamo Zagreb - Gamba Osaka
  vrijdag 3 april 2009 @ 17:34:33 #110
121310 venomsnake
El Saltador
pi_67682210
quote:
Stuurgroep: 'Ook zonder provincie fusie'

De fusie tussen Roda JC en Fortuna Sittard gaat ook zonder provinciale bijdrage door. Dat stelt de Stuurgroep Topvoetbal Limburg vrijdag.

De Stuurgroep rekent op een provinciale bijdrage tussen de 6 en 8 miljoen euro. Maar het Limburgs Parlement heeft daar nog geen besluit over genomen. De statenleden lijken verdeeld over die provinciale subsidie aan Sporting Limburg.

Volgens de Stuurgroep kan de fusie niet meer teruggedraaid worden. 'Mocht het Limburgs Parlement geen bijdrage leveren, dan bestaat de kans dat we in de eerste jaren een financieel tekort oplopen', zo zegt woordvoerder De Zeeuw van de Stuurgroep.

L1
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
  vrijdag 3 april 2009 @ 17:37:34 #111
154173 Schimpie
RJC RJC RJC
pi_67682278
quote:
Wethouder Terpstra heeft de Stichting Roda JC overtuigd voor de fusie te zijn door hen de garantie te geven dat de provincie akkoord gaat met de subsidiering van 8 miljoen euro. Terpstra wist daarbij te vermelden dat als Sporting Limburg niet zou doorgaan Roda JC dit geld zou krijgen. Onder die voorwaarde is Stichting Roda Jc akkoord gegaan en was HET hoogst beslissende orgaan van Roda Jc akkoord met de fusie. De fusie is dus tot stand gekomen op basis van valse voorwenselen en dient ons inziens dus teruggedraaid te worden!

De andere conclusie uit het debat van Vrijdag in de PS is dat de Provincie geen garanties kan en mag geven aan Sporting Limburg. Daar dient eerst een gedegen en juridisch akkoord voorstel over gemaakt te worden. Uiteraard is dit wel een heel vreemde wereld, waarin een exact bedrag wordt toegezegd, namelijk 6.7 miljoen, en waarna daarna pas gekeken gaat worden waar dit bedrag dan: "maatschappelijk verantwoord" naar toe zal gaan. Een lachertje!

Fortunahome.com gaat dan ook nog meer energie steken in dit debat, ten einde de onderste steen boven te krijgen. Wat is de rol van Terpstra, wat is de rol van Jo Abelshausen inzake toegzegde ICT opdrachten (bv. Glasvezel in Roermond) en wat is nu eigenlijk nog over van het fusiegedrocht als de overheid haar geld eruit trekt? Daarnaast zullen we juridisch gaan onderzoeken of Jo Abelshausen, Sjra Phillipen en Hans Erkens wanbeleid hebben gevoerd. In hoeverre hebben ze alle business scenario's voor Fortuna Sittard uitgezocht. De schuld die in 2009 betaald diende te worden was slechts een dikke 1 miljoen euro en dat is een bedrag dat TOF samen met het bestuur had weten te realiseren! Hoe zit het met die lege BV Fortuna Sittard? Hoe kun je in godsnaam juridisch gezien wel het kapitaal meenemen maar niet de schulden? Allemaal vragen die we beantwoord willen zien worden..al volgen we de schuldigen tot aan de poorten van de hel!
  vrijdag 3 april 2009 @ 17:40:38 #112
23982 planethugo
Forza Roda!
pi_67682355
quote:
Op vrijdag 3 april 2009 17:34 schreef venomsnake het volgende:

[..]


tekenend voor de situatie. Wat er ook gebeurt, al hebben ze een begroting van 1 miljoen, dan nóg is het de allerallerlallerrrrrrrrrbeste optie voor de corrupting limburg stuurgroep.

Het wordt met de dag triester.
pi_67682371
laat je club dan inderdaad maar kapot gaan omwille van sentimenten uit een lang vervlogen tijd
  vrijdag 3 april 2009 @ 17:46:24 #114
199288 De_Slagert
Je weet zelluf
pi_67682508
quote:
Op vrijdag 3 april 2009 17:24 schreef Ixnay het volgende:

[..]

Roda en Fortuna waren respectievelijk:
- 1 fusieclub uit regio Parkstad / Oostelijke Mijnstreek
- 1 fusieclub uit de Westelije Mijnstreek.

Een heel groot verschil.
Een groter verschil dan Amsterdam en Rotterdam.
Oi! Acóplese donde están los bitterbals de mierda?
pi_67682604
quote:
Op vrijdag 3 april 2009 17:41 schreef Repsak het volgende:
laat je club dan inderdaad maar kapot gaan omwille van sentimenten uit een lang vervlogen tijd
Liever kapot, dan zo'n gedrocht wat in elkaar is gezet met leugens en vals spel.
pi_67682639
quote:
Op vrijdag 3 april 2009 17:46 schreef De_Slagert het volgende:

[..]


Loosduinen
Gemeente Den Haag. Tyf op uit dit topic
pi_67682727
quote:
Op vrijdag 3 april 2009 17:49 schreef Evertje het volgende:

[..]

Liever kapot, dan zo'n gedrocht wat in elkaar is gezet met leugens en vals spel.
leugens en bedrog door bepaalde types die al actief zijn binnen de clubs Roda en Fortuna.

Zou de frustratie zich dan niet wat meer toe moeten spitsen op het jarenlange wanbeleid ipv op de fusie (zo ongeveer de enige kans op een rol van betekenis in de eredivisie)
  vrijdag 3 april 2009 @ 17:54:30 #118
199288 De_Slagert
Je weet zelluf
pi_67682738
quote:
Op vrijdag 3 april 2009 17:50 schreef Evertje het volgende:

[..]

Loosduinen
Gemeente Den Haag. Tyf op uit dit topic
Jonge ik snap jullie heus wel maar soms zie je hier vergelijkingen voorbij komen.
Oi! Acóplese donde están los bitterbals de mierda?
  vrijdag 3 april 2009 @ 17:57:45 #119
23982 planethugo
Forza Roda!
pi_67682811
quote:
Op vrijdag 3 april 2009 17:54 schreef Repsak het volgende:

[..]

Zou de frustratie zich dan niet wat meer toe moeten spitsen op het jarenlange wanbeleid ipv op de fusie (zo ongeveer de enige kans op een rol van betekenis in de eredivisie)
dat is ook gebeurd alleen wil niemand dat horen. De media laten nú opeens wel de supporters aan het woord maar hiervoor was het enige wat ze lieten horen wat persberichten van de o zo objectieve stuurgroep
  vrijdag 3 april 2009 @ 18:01:42 #120
100980 Zero2Nine
Fatsoen moet je doen
pi_67682894
Lekker inelkaar geflanst persbericht trouwens op rodajc.nl
quote:
Een Limburgse club topvoetbalclub gebouwd op de fundamenten van beide clubs
---
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
pi_67682948
quote:
Op vrijdag 3 april 2009 17:54 schreef Repsak het volgende:

[..]

leugens en bedrog door bepaalde types die al actief zijn binnen de clubs Roda en Fortuna.

Zou de frustratie zich dan niet wat meer toe moeten spitsen op het jarenlange wanbeleid ipv op de fusie (zo ongeveer de enige kans op een rol van betekenis in de eredivisie)
Ik ben niet voor niks al drie jaar het vetrek van Hans Erkens aan het eisen.
  vrijdag 3 april 2009 @ 18:04:55 #122
91676 Plato1980
Gloriosus et liber
pi_67682952
quote:
Op vrijdag 3 april 2009 17:54 schreef Repsak het volgende:
(zo ongeveer de enige kans op een rol van betekenis in de eredivisie)
Verklaar je nader, waarom zou een fusie daar de enige kans op zijn?
Giallo e nero è il tuo colore,
giallo e nero Roda nel cuore.
pi_67682985
quote:
Op vrijdag 3 april 2009 17:54 schreef De_Slagert het volgende:

[..]

Jonge ik snap jullie heus wel maar soms zie je hier vergelijkingen voorbij komen.
Nee , jouw bijdrage was nuttig.
Ik wilde alleen aangeven dat jij niet kan weten hoe het hier leeft.
pi_67683038
quote:
Op vrijdag 3 april 2009 18:06 schreef Evertje het volgende:

[..]

Nee , jouw bijdrage was nuttig.
Ik wilde alleen aangeven dat jij niet kan weten hoe het hier leeft.
Jij dus ook niet hoe het in Rotterdam/Amsterdam leeft.
Het blijft appel met peren.
  vrijdag 3 april 2009 @ 18:10:13 #125
248754 HairyArsedIrishman
I just raped your sheep...
pi_67683074
quote:
Op vrijdag 3 april 2009 17:18 schreef Timmie1983 het volgende:

[..]

Da's toch altijd al het streven van dat krapuul geweest ? In de voorstad van Luik zeuren ze al jaren om een profclub op het hoogste niveau omdat dit hoort 'bij de allure van de mooiste stad van Nederland'. Misselijke kotskaal zoals we het hier noemen. Dit kan alleen maar bereikt worden wanneer
* Roda JC en Fortuna verdwijnen
* MVV als enige Zuid-Limburgse club overblijft en weet te promoveren (al zie ik dat in de komende 100 jaar nog niet gebeuren)
* MVV op termijn opgaat in Sporting Limburg en zodra het Parkstad Limburg Stadion verouderd is, ervoor zorgen dat Sporting Limburg in 'Stadion Nieuw-Geusselt' komt te spelen.
Zo simpel ligt het allemaal.
*Alu hoedje opzet*

Mocht dit waar zijn, hoop ik dat de sjenge met hun klauwen van 'ôsj VVV' afblijven.


Voor die mongolen met hun: 'Fortuna en Roda JC zijn beide fusieclubs'.
Klopt. Maar ga je eens goed verdiepen in de historie van Zuid Limburg voordat je domme uitspraken over de fusie doet.
Messin' with the Kid.
Alt en gries durf ge werre, bloos neej vrèk...
Celtic FC | VVV Venlo | Nijmegen Devils | Edmonton Oilers | FC Nordsjælland
  vrijdag 3 april 2009 @ 18:10:18 #126
141379 postmortum
Knuffelpool
pi_67683075
Sittard, 03 april 2008
Betreft: Rectificatie Wil Meijers en Trots op Fortuna
Aan: de Limburgse media, Copy: Wil Meijers

Geachte lezer,

Hedenochtend troffen wij in Dagblad de Limburger het artikel: “ leden TOF denken aan doorstart” met de boventitel “ Meijers zal kar niet meer trekken”. De supporters van Fortuna Sittard willen hier op reageren.

Ten eerste staat in dit artikel een bijzonder grove fout, neen zelfs een persoonlijke schoffering, gericht aan het adres van Wil Meijers. In uw artikel staat letterlijk: ‘ op de diverse fanwebsites moest Meijers – net zoals Erkens- het flink ontgelden.’ Dit is een onacceptabele uitspraak die inhoudelijk niet klopt en bijzonder suggestief is. Dhr. Meijers heeft het zeker niet moeten ontgelden, in tegenstelling tot ad interim Directeur Hans Erkens die bijzonder “gehaat” wordt en zeer zeker niet welkom is in de Westelijke Mijnstreek. Bijgaande verwachten wij dan ook dat u een rectificatie plaats in uw krant en het zou U sieren als u daarnaast uw persoonlijke excuses aan Dhr. Meijers zou aanbieden.

Uiteraard willen wij (wel) een onderbouwing geven voor deze rectificatie. U spreekt over de fansites. Zoals u weet heeft Fortuna Sittard meerdere websites, waarvan de vereniging Nao Veure en Fortuna-United direct op zwart zijn gegaan. Twee pages zijn niet op zwart gegaan, waarbij de website Fortunahome.com met afstand de grootste is en dus ook gezien kan worden als representatief voor de mening van de supporters. De webmaster van Fortunahome.com, welke mede-ondertekenaar is van deze open brief, kan ik u verzekeren dat er geen enkele, maar dan ook geen enkele wanklank naar dhr. Meijers noch over TOF is uitgesproken. Bij het artikel: “Persbericht Trots op Fortuna nav de fusie” kunt u bijvoorbeeld een vijftigtal zeer positieve uitlatingen aantreffen. Ook de diverse supportersgeledingen herkennen in het geheel niet dat TOF of Dhr. Meijers onder vuur zouden liggen. Het is de omgedraaide wereld; TOF en Dhr. Meijers worden gezien als de ware zeer gewaardeerde leiders van Fortuna Sittard en genieten zeer veel respect in de Westelijke mijnstreek. Om eerlijk te zijn kwalificeren wij uw zinsnede dan ook als “ riooljournalistiek”. Goed, elke beginnend journalist kan een fout maken en daarom bieden wij u bij deze dan ook de gelegenheid aan om als kwaliteitskrant dit zo snel mogelijk te rectificeren, te weten morgen Zaterdag 4 april 2009.

Ten tweede willen wij gebruik maken om een door de achterban gedragen voorstel aan TOF in de publiciteit te brengen. Een groot deel van de supporters van Fortuna Sittard wil namelijk dat ‘Trots op Fortuna’ de kar gaat trekken inzake een onderzoek om een doorstart te maken met “ het echte Fortuna”. De activa die men naar Kerkrade transfereert of de lege Bv Fortuna Sittard doen namelijk in haar geheel geen recht aan de rijke historie van Fortuna Sittard, aan de prachtige beleving die duizenden Fortunafans hebben en aan de behoefte van de Westelijke Mijnstreek, -en ook Midden-Limburg- aan een duidelijk herkenbare en (h)eerlijke regionale voetbalvereniging met een gezonde sportieve ambitie. De vertegenwoordigers van de achterban van Fortuna Sittard vragen in deze open brief dan ook het volgende aan TOF in het algemeen, en aan Dhr. Meijers in het bijzonder:


“Beste heer Meijers, Beste Wil,

TOF is een Stichting geboren uit “Hoop” en snel gegroeid door “ Openheid, Eerlijkheid en Vertrouwen”. En zo willen de supporters ook graag dat het verder gaat. Er bestaat groot respect voor TOF in de Westelijke Mijnstreek en voor uw positieve bijdrage daarin in het bijzonder. Wij willen bijzonder graag dat het echte cultuurgoed en de “warme familiare sfeer” van Fortuna Sittard bewaard en gecontinueerd wordt. Bij deze vragen wij U dan ook zich te beraden op uw eerder ingenomen standpunt inzake het terugtrekken als leider van TOF.

Daarnaast zouden wij U willen verzoeken de Stichting Trots op Fortuna niet op te heffen. De supporters zouden het liefste hebben dat ook de financiële gelden in TOF zullen blijven zitten, maar we respecteren uw consistent en eerlijk denken en handelen als u, samen met het bestuur van TOF, besluit de gelden terug te storten. In dat geval zou het wel onze uitdrukkelijke wens zijn dat U binnen de formule van Trots op Fortuna met nieuwe doelstellingen (op het einde van deze maand) zou willen komen, zodat de huidige donateur de keuze kan maken zijn of haar geld wederom aan TOF te schenken. Dit dan uiteraard in lijn met de nieuwe doelstellingen.

Concreet vragen wij u een doorstart van “ het echte Fortuna Sittard” met een andere voetbalpartner te onderzoeken. We beseffen daarbij dat we het dan niet meer hebben over een Betaald Voetbal Organisatie, maar wel over een voetbal vereniging waarin de historie, de clubcultuur en de “echte Fortuna Sittard geest” kan blijven voortbestaan. Onze dank alvast om over onze vraagstelling serieus na te denken. U kennende vertrouwen wij erop dat wij binnen enige dagen uw reactie mogen ontvangen.”

Namens de Supporters van Fortuna Sittard

Supporters Vereniging Nao Veure, FortunaHome.com, Fortuna-United, Fortuna-Online en Help-Fortuna
Op dinsdag 22 september 2009 19:25 schreef Adelante het volgende:
Met jou als KLB vriend hebben we geen vijanden meer nodig nee :')
  vrijdag 3 april 2009 @ 18:21:00 #127
248754 HairyArsedIrishman
I just raped your sheep...
pi_67683297
quote:
Op dinsdag 31 maart 2009 19:43 schreef HairyArsedIrishman het volgende:
Vreselijke fusieplannen.

Ik vind het vooral jammer van Fortuna, met Roda heb ik niet zoveel.


Dit plan is natuurlijk voor velen een geweldige ver-van-mijn-bed-show.
Iedereen die roept dat dit het beste is heeft geen flauw benul van clubliefde.

Als Fortuna-Roda fusie een feit is, heb ik ook nog wel wat leuke voorstellen:

PSV-Helmond Sport-FC Eindhoven
Top Oss - NEC - Vitesse
Heracles - FC Twente
Feyenoord - Excelsior - Sparta - ADO Den Haag - FC Dordrecht
NAC Breda - Willem 2
Ajax - HFC Haarlem - FC Omniworld - FC Volendam
SC Heerenveen - Cambuur


Fortuna met Roda JC laten fuseren is als Vitesse met NEC of Ajax met Feyenoord laten fuseren. Dat doe je niet.
Messin' with the Kid.
Alt en gries durf ge werre, bloos neej vrèk...
Celtic FC | VVV Venlo | Nijmegen Devils | Edmonton Oilers | FC Nordsjælland
pi_67683393
Val duitsland of belgie is lastig met dit. Wij nederlanders verrotten het weinig hoe het bij jullie gaat
pi_67683507
quote:
Op vrijdag 3 april 2009 18:25 schreef kurk_droog het volgende:
Val duitsland of belgie is lastig met dit. Wij nederlanders verrotten het weinig hoe het bij jullie gaat
Schijnbaar toch genoeg om hier te komen reageren . Maak je druk om je eigen club die al 5 jaar tevergeefs probeert kampioen te worden...
pi_67683705
leg dan eens in een paar zinnen uit waarom een fusie tussen roda en fortuna eigenlijk te belachelijk voor woorden is

is constructiever dan roepen dat de rest van nederland er niks van snapt
pi_67683875
quote:
Op vrijdag 3 april 2009 18:30 schreef Rucebo het volgende:

[..]

Schijnbaar toch genoeg om hier te komen reageren . Maak je druk om je eigen club die al 5 jaar tevergeefs probeert kampioen te worden...
Mag ik Heb toch niks te doen
  vrijdag 3 april 2009 @ 18:59:00 #132
206623 Timmie1983
The name is Smith, Agent Smith
pi_67684278
quote:
Op vrijdag 3 april 2009 18:10 schreef HairyArsedIrishman het volgende:

[..]

*Alu hoedje opzet*

Mocht dit waar zijn, hoop ik dat de sjenge met hun klauwen van 'ôsj VVV' afblijven.


Voor die mongolen met hun: 'Fortuna en Roda JC zijn beide fusieclubs'.
Klopt. Maar ga je eens goed verdiepen in de historie van Zuid Limburg voordat je domme uitspraken over de fusie doet.
Maak je geen zorgen, voor de gemiddelde Sjeng houdt de provincie Limburg op ter hoogte van Sittard, want 'wat doo boove liek, is toch neet te verstoon'. Een Sjeng wordt geboren in MESTreech, groeit op in MESTreech en sterft in MEStreech. Zal hij/zij de gemeente (of land)grens (het is maar hoe je het bekijkt) moeten oversteken, dan is dat uit pure noodzaak of voor een vakantie. Een Sjeng heeft niets met de rest van Limburg en ziet MESTreech als een autonoom gebied. Maar wanneer bijv. de provincie geld stopt in een project dat toch zal doodbloeden, dan staat hij als eerste in de rij om ook zijn deel op te eisen.
Los daarvan, voor een buitenstaander (lees Hollander) zou 't toch niet meer dan logisch zijn wanneer dé club van de hele provincie ook in de provinciehoofdstad speelt ?
Supporter van Roda JC Kerkrade - Manchester United - Celtic Glasgow - FC Barcelona - Dinamo Zagreb - Gamba Osaka
pi_67684324
gelukkig zijn de tegenstanders van de fusie wel lekker objectief :'D
  vrijdag 3 april 2009 @ 19:03:12 #134
154173 Schimpie
RJC RJC RJC
pi_67684404
quote:
Op vrijdag 3 april 2009 18:38 schreef Repsak het volgende:
leg dan eens in een paar zinnen uit waarom een fusie tussen roda en fortuna eigenlijk te belachelijk voor woorden is

is constructiever dan roepen dat de rest van nederland er niks van snapt
Is een begroting die hetzelfde is als die van Roda, zo niet lager, niet al belachelijk genoeg? Misschien moet je het topic eens lezen voordat je hier dingen komt verkondigen die anderen voor jou al tig keer hebben gedaan.
Het wordt een beetje vermoeiend om alle punten keer op keer te herhalen.
pi_67684469
een begroting die daadwerkelijk gebaseerd is op iets, behalve incidentele spelersverkopen om de gaten te dichten of de euro's van ome nol? Tuurlijk is dat niet belachelijk, het is 1 stap terug om er 2 vooruit te kunnen zetten.
  vrijdag 3 april 2009 @ 19:06:09 #136
154173 Schimpie
RJC RJC RJC
pi_67684506
quote:
Op vrijdag 3 april 2009 19:05 schreef Repsak het volgende:
een begroting die daadwerkelijk gebaseerd is op iets, behalve incidentele spelersverkopen om de gaten te dichten of de euro's van ome nol? Tuurlijk is dat niet belachelijk, het is 1 stap terug om er 2 vooruit te kunnen zetten.
Gebaseerd op overheidssubsidie ja! Dit hebben we allemaal al behandeld.
pi_67684524
die 8 (of 6,7) miljoen van de overheid is toch eenmalig?
  vrijdag 3 april 2009 @ 19:08:16 #138
91676 Plato1980
Gloriosus et liber
pi_67684582
quote:
Op vrijdag 3 april 2009 19:05 schreef Repsak het volgende:
een begroting die daadwerkelijk gebaseerd is op iets,
En dat is dus niet het geval. Die begroting is tot stand gekomen door miljoenen overheidssubsidie, hetgeen niet structureel kan zijn en voor de rest is men uitgegaan van de huidige begroting van Roda. Er wordt echter geen rekening mee gehouden dat een deel van de supporters en sponsoren van Roda zal afhaken. De onderbouwing is flinterdun en als de steun van de provincie niet doorgaat draait de club meteen al met een miljoenenverlies. Dat geeft zelfs de stuurgroep toe. En dan is er nog de miljoenenschuld van Fortuna, die nog niet opgelost is.
Giallo e nero è il tuo colore,
giallo e nero Roda nel cuore.
  vrijdag 3 april 2009 @ 19:14:49 #139
248754 HairyArsedIrishman
I just raped your sheep...
pi_67684797
quote:
Op vrijdag 3 april 2009 18:59 schreef Timmie1983 het volgende:

[..]

Maak je geen zorgen, voor de gemiddelde Sjeng houdt de provincie Limburg op ter hoogte van Sittard, want 'wat doo boove liek, is toch neet te verstoon'. Een Sjeng wordt geboren in MESTreech, groeit op in MESTreech en sterft in MEStreech. Zal hij/zij de gemeente (of land)grens (het is maar hoe je het bekijkt) moeten oversteken, dan is dat uit pure noodzaak of voor een vakantie. Een Sjeng heeft niets met de rest van Limburg en ziet MESTreech als een autonoom gebied. Maar wanneer bijv. de provincie geld stopt in een project dat toch zal doodbloeden, dan staat hij als eerste in de rij om ook zijn deel op te eisen.
Los daarvan, voor een buitenstaander (lees Hollander) zou 't toch niet meer dan logisch zijn wanneer dé club van de hele provincie ook in de provinciehoofdstad speelt ?
Mit dich kin ich kalle, kèl.

Ik zie het nog niet zo rap gebeuren dat dat gedrocht van een Sporting Limburg zomaar in MVV opgaat. Mocht dit wel het geval zijn, zou ik me kapot schamen als Limburger. Maastricht heeft nog nooit echt bij onze provincie gehoord, altijd een gebied apart. De enige manier om Noord en Zuid Limburgers eensgezind te krijgen is over de 'ollanders of sjengen beginnen.

Maar mocht je gelijk hebben dat MVV alles over wil nemen, dan hebben wij VVV'ers nog wel wat leuke sjaals in de aanbieding:

Messin' with the Kid.
Alt en gries durf ge werre, bloos neej vrèk...
Celtic FC | VVV Venlo | Nijmegen Devils | Edmonton Oilers | FC Nordsjælland
pi_67684975
quote:
Op vrijdag 3 april 2009 19:06 schreef Repsak het volgende:
die 8 (of 6,7) miljoen van de overheid is toch eenmalig?
dat geld is nog helemaal niet zeker, ondanks dat will "graflul" terpstra van de gemeente had gezegd dat het allemaal al in kannen en kruiken was tegen de stichting die mede daardoor hun ja woord gaven aan de fusie
pi_67685258
quote:
Op vrijdag 3 april 2009 19:20 schreef Biertjuhhhh het volgende:

[..]

dat geld is nog helemaal niet zeker, ondanks dat will "graflul" terpstra van de gemeente had gezegd dat het allemaal al in kannen en kruiken was tegen de stichting die mede daardoor hun ja woord gaven aan de fusie
Als ze dat zouden krijgen zou dat een regelrechte schande zijn...
pi_67686035
quote:
Op vrijdag 3 april 2009 19:29 schreef JLSB het volgende:

[..]

Als ze dat zouden krijgen zou dat een regelrechte schande zijn...
precies, mvv of was het vvv? had al gezegd dat als dat fusiegedrocht zoveel miljoen kreeg hun er ook recht op hadden (en terecht overigens)
  vrijdag 3 april 2009 @ 19:54:48 #143
122102 blonchi
Blauwgilborgel
pi_67686153
quote:
Op vrijdag 3 april 2009 14:40 schreef Evertje het volgende:

[..]

Kunnen de discussie met hem beter stoppen. Heeft echt geen zin.
Hij beter beter bij de provincie gaan zitten, hebben net zoveel zicht op de zaak.
Tuurlijk, je wilt iedereen de mond snoeren die een andere mening heeft dan jij.

Fortuna was al de bietenbrug op toen het uit de Baandert ging.

Fusie moet. Ik vind het alleen heel erg jammer dat het a.s.Sportingstadion niet bepaald op neutraal terrein staat. Dat moet wel veranderen, vind ik.

Je kunt wel steeds balen, huilen, gefrustreerd zijn, maar daar heb je je uiteindelijk alleen maar zelf mee. Samen naar de toekomst kijken helpt.

Steun Sporting
Ik moet helaas vernechten dat dit plochterig gerinf uiterst vlamelig en imprumptueel verjuind is.
Bovendien jiften de druimels me teveel in de luimtenissen van kwappipappi.
  vrijdag 3 april 2009 @ 20:00:55 #144
122102 blonchi
Blauwgilborgel
pi_67686361
quote:
Op vrijdag 3 april 2009 19:14 schreef HairyArsedIrishman het volgende:

[..]

Mit dich kin ich kalle, kèl.

Ik zie het nog niet zo rap gebeuren dat dat gedrocht van een Sporting Limburg zomaar in MVV opgaat. Mocht dit wel het geval zijn, zou ik me kapot schamen als Limburger. Maastricht heeft nog nooit echt bij onze provincie gehoord, altijd een gebied apart. De enige manier om Noord en Zuid Limburgers eensgezind te krijgen is over de 'ollanders of sjengen beginnen.

Maar mocht je gelijk hebben dat MVV alles over wil nemen, dan hebben wij VVV'ers nog wel wat leuke sjaals in de aanbieding:

[ afbeelding ]
Bewijs dat bij de leukste club van Limburg helaas ook gedegenereerde mafkezen rondlopen...
Ik moet helaas vernechten dat dit plochterig gerinf uiterst vlamelig en imprumptueel verjuind is.
Bovendien jiften de druimels me teveel in de luimtenissen van kwappipappi.
pi_67690740
Fortuna moest toch thuis vandaag? Hoe is dat verlopen?
Sjakie Wolfs 1931-2008
Bobby Haarms 1934-2009
Michael Jackson 1958-2009
  vrijdag 3 april 2009 @ 22:11:20 #146
91676 Plato1980
Gloriosus et liber
pi_67691257
Kijk eens naar het filmpje op deze website, dat geeft een mooi overzicht van de loze beloften die gedaan zijn, maar waar niks van terecht gekomen is en er worden zelfs dingen gezegd die volledig strijdig zijn met hetgene wat er nu gebeurd is:

http://www.koempel.nl/
Giallo e nero è il tuo colore,
giallo e nero Roda nel cuore.
pi_67693015
quote:
Op vrijdag 3 april 2009 21:55 schreef denthemen het volgende:
Fortuna moest toch thuis vandaag? Hoe is dat verlopen?
Redelijk rustig zover ik het heb meegekregen. 1-2 verloren, onverdiend, maar achja, maakt toch niet veel meer uit...
pi_67695258
Zie net weer die klote goal van Ruud Kool in de derby tegen Roda. Kon ik me nog maar ergeren aan de Fortuna of blij zijn voor Roda. Ik weet niet of ik ooit nog wel met plezier naar de Nederlandse competitie kan kijken.
"You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of football team, or some nuclear weapons, but in the very least you need a beer." (Frank Zappa)
  zaterdag 4 april 2009 @ 01:31:31 #149
122102 blonchi
Blauwgilborgel
pi_67696316
quote:
Op zaterdag 4 april 2009 00:26 schreef iehlaak het volgende:
Zie net weer die klote goal van Ruud Kool in de derby tegen Roda. Kon ik me nog maar ergeren aan de Fortuna of blij zijn voor Roda. Ik weet niet of ik ooit nog wel met plezier naar de Nederlandse competitie kan kijken.
Frustie
Ik moet helaas vernechten dat dit plochterig gerinf uiterst vlamelig en imprumptueel verjuind is.
Bovendien jiften de druimels me teveel in de luimtenissen van kwappipappi.
  zaterdag 4 april 2009 @ 09:24:04 #150
206623 Timmie1983
The name is Smith, Agent Smith
pi_67698423
WTF Blonchi? Wat voor nep forumtrol ben jij ? Je eerste reacties pas op pagina 6. Dat valt me echt van je tegen . Shame on you

[ Bericht 0% gewijzigd door Timmie1983 op 04-04-2009 09:30:38 ]
Supporter van Roda JC Kerkrade - Manchester United - Celtic Glasgow - FC Barcelona - Dinamo Zagreb - Gamba Osaka
  zaterdag 4 april 2009 @ 09:27:13 #151
206623 Timmie1983
The name is Smith, Agent Smith
pi_67698443
Eerste relletje is er al. Wie wordt de nieuwe trainer? Mr. Nobody Van Veldhoven of Reijnders

http://www.l1.nl/l1sprt/_(...)_hasclickpage/1_1023
Supporter van Roda JC Kerkrade - Manchester United - Celtic Glasgow - FC Barcelona - Dinamo Zagreb - Gamba Osaka
  zaterdag 4 april 2009 @ 09:47:31 #152
206623 Timmie1983
The name is Smith, Agent Smith
pi_67698625
Roda-directeur zit ziek thuis

KERKRADE - Algemeen directeur Huub Narinx van Roda JC heeft zich ziek gemeld en zal niet meer terugkeren bij de club. Hij is het eerste slachtoffer van de soap rond de nieuwe fusieclub Sporting Limburg. Narinx weigerde meerdere malen zijn handtekening te zetten onder een zogenaamd fusieverzoek voor een samengaan van Roda JC met Fortuna Sittard, waardoor de relatie tussen Narinx en de raad van commissarissen ernstig is verstoord.

Olaf van Eijndhoven, voorzitter van Roda JC: "We zijn bezig de zaak met Narinx af te handelen. Hij heeft zich ziek gemeld." Narinx kwam laatst lijnrecht tegenover de rvc te staan toen hij gesprekken aanging met de Australiër David Thorne, die een zelfstandig Roda JC voor ruim twintig miljoen euro had willen overnemen. Hij tekende zelfs een intentieovereenkomst. De rvc deed het verhaal af als ongeloofwaardig.

Omdat fusieclub Sporting Limburg kan rekenen op een miljoenensteun voor 'maatschappelijke activiteiten' van de provincie Limburg, hebben MVV en VVV-Venlo de provincie inmiddels in een brief om opheldering gevraagd over deze toezegging van maximaal acht miljoen euro. MVV-voorzitter Joseph Goumans: "Wij menen in het kader van het gelijkheidsbeginsel eveneens aanspraak te kunnen maken op financiële ondersteuning door de provincie Limburg en wel in dezelfde mate als steun wordt verleend aan Sporting Limburg. Ook MVV is immers betrokken bij allerlei projecten met maatschappelijke relevantie en ook MVV probeert het hooliganisme te bestrijden."

Bron; De telegraaf
Supporter van Roda JC Kerkrade - Manchester United - Celtic Glasgow - FC Barcelona - Dinamo Zagreb - Gamba Osaka
  zaterdag 4 april 2009 @ 09:57:38 #153
206623 Timmie1983
The name is Smith, Agent Smith
pi_67698714
Clubiconen balen flink

VALKENBURG - Mister Roda JC Gène Hanssen over de fusie van Roda JC en Fortuna Sittard: "Op de eerste plaats vind ik het klote dat de fusie nu een feit is. Zeker voor de mensen die al dertig jaar naar Roda JC gaan kijken. Zelf voel ik me nu ook niet goed, omdat ik veertien jaar bij die club gespeeld heb. Als ik in plaats van met mijn hart met mijn verstand denk, dan vraag ik me af wat er gebeurd zou zijn als beide clubs alleen door waren gegaan. Het is goed mogelijk dat naast Fortuna ook Roda failliet was gegaan. Iets anders dan een fusie was niet mogelijk."

Mister Fortuna Sittard Willy Dullens: "Ik vind het vooral jammer dat een club met zo'n historie op een dag zomaar kan verdwijnen. Ik kom daar al veertig jaar, dus ik heb het met deze fusie erg moeilijk. Voor de rest wil ik hier nu niks meer over zeggen. Ik wil eerst alles even laten bezinken en zal daarna pas weer naar buiten treden en mijn mening gaan geven."

Bron: De Telegraaf
Supporter van Roda JC Kerkrade - Manchester United - Celtic Glasgow - FC Barcelona - Dinamo Zagreb - Gamba Osaka
  zaterdag 4 april 2009 @ 10:43:08 #154
248754 HairyArsedIrishman
I just raped your sheep...
pi_67699225
quote:
Op vrijdag 3 april 2009 18:38 schreef Repsak het volgende:
leg dan eens in een paar zinnen uit waarom een fusie tussen roda en fortuna eigenlijk te belachelijk voor woorden is

is constructiever dan roepen dat de rest van nederland er niks van snapt
Vooruit.

Fortuna Sittard en Roda JC zijn 2 voetbalclubs die geen zak met elkaar van doen hebben. Je hebt het hier dus over de oostelijke en westelijke mijnstreek. De naam doet vermoeden dat deze gebieden een ontzettend sterke met elkaar hebben, maar het tegendeel is waar. De tegenstellingen tussen Sittard-Geleen en Kerkrade-Heerlen-Landgraaf zijn vele malen groter dan de verschillen tussen Amsterdam en Rotterdam, groter dan de verschillen tussen de Brabantse steden en zijn zelfs groter dan de verschillen tussen Arnhem en Nijmegen.

Het is in de geschiedenis van het voetbal erg vaak voorgekomen dat verschillende clubs in erg zwaar weer gezeten hebben. Niet zelden werd er toen ook een fusie doorheen gedouwd. Alleen was er in deze gevallen sprake van gigantische problemen. Veel groter dan die waar Fortuna en Roda nu inzitten.

De KNVB zag een tijd terug zijn kans schoon om fusieplannen openbaar te maken. Voor het overgrote deel van het Nederlandse voetbalpubliek is dit natuurlijk een ver-van-mijn-bed-show. Dus vind iedereen fuseren maar normaal.

Ik ben er persoonlijk van overtuigd dat die financiële problemen niet uit zichzelf zijn ontstaan. Er zijn namelijk nogal wat partijen die er een fusie doorheen willen drukken (Frissen, KNVB, de Provincie).


Dit is dus een gefundeerde mening. De mijne kan amper op clubliefde gebaseerd zijn, want ik ben een VVV supporter.
Je hoeft het met bovenstaande niet eens te zijn, als je maar begrijpt dat niet iedere tegenstander van de fusie door blinde clubliefde wordt geleid.
Messin' with the Kid.
Alt en gries durf ge werre, bloos neej vrèk...
Celtic FC | VVV Venlo | Nijmegen Devils | Edmonton Oilers | FC Nordsjælland
pi_67699280
quote:
Fortuna Sittard heeft voor een zeer mager gevuld stadion met 1-2 verloren van Veendam.

Nog geen 1000 toeschouwers zagen de gasten zes minuten voor rust een 0-1 voorsprong nemen, Serdar Ozturk opende de score.

Vrijwel meteen na rust kreeg Fortuna Sittard zijn eerste strafschop van dit seizoen. Danny Schreurs benutte die op een "Panenka-achtige" manier en bracht de stand op 1-1.

In de 72e minuut kwam Fortuna-spits Ruud Boymans in het veld voor Cedric Olondo. Maar aan de andere kant werd er gescoord, Buurmeijer scoorde het beslissende doelpunt, 1-2.
l1.nl
Er zaten 2300 man, weet je meteen weer hoe serieus je de Limburgse media moet nemen.
  zaterdag 4 april 2009 @ 10:51:46 #156
141379 postmortum
Knuffelpool
pi_67699335
quote:
Op zaterdag 4 april 2009 10:47 schreef Rucebo het volgende:

[..]

Er zaten 2300 man, weet je meteen weer hoe serieus je de Limburgse media moet nemen.
staat de reficticatie al in de krant?
Op dinsdag 22 september 2009 19:25 schreef Adelante het volgende:
Met jou als KLB vriend hebben we geen vijanden meer nodig nee :')
pi_67699394
quote:
Op zaterdag 4 april 2009 10:51 schreef postmortum het volgende:

[..]

staat de reficticatie al in de krant?
We hebben die krant al jaren geleden opgezegd, dus geen idee. Op de internetsite niet in ieder geval...
  zaterdag 4 april 2009 @ 10:59:15 #158
44745 Ixnay
On The Hombre
pi_67699417
Ik hoop dat er morgen meer mensen thuis zullen blijven bij Roda - Ajax.

Ik had wel eens willen zien wat er gebeurd was als Fortuna gewoon failliet gegaan was en Roda een sterkere positie in Limburg gekregen had m.b.t. sponsors. Had je gewoon hetzelfde als Sporting Limburg gehad maar dan in het vertrouwde geel-zwart onder de naam Roda JC.
  zaterdag 4 april 2009 @ 11:41:52 #159
100980 Zero2Nine
Fatsoen moet je doen
pi_67700148
Gaan er nu nog uitspupporters van Roda naar de wedstrijden? 18 April komt Roda naar Nijmegen. Best een raar idee dat dit waarschijnlijk de laatste keer is om Roda JC in actie te zien.
---
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
pi_67700215
quote:
Op zaterdag 4 april 2009 10:47 schreef Rucebo het volgende:

[..]

Er zaten 2300 man, weet je meteen weer hoe serieus je de Limburgse media moet nemen.
In de Limburger stond ook 2300 hoor.
U MAD?
  zaterdag 4 april 2009 @ 11:47:22 #161
91676 Plato1980
Gloriosus et liber
pi_67700252
quote:
Op zaterdag 4 april 2009 11:41 schreef Zero2Nine het volgende:
Gaan er nu nog uitspupporters van Roda naar de wedstrijden? 18 April komt Roda naar Nijmegen. Best een raar idee dat dit waarschijnlijk de laatste keer is om Roda JC in actie te zien.
Dat kan ik me niet voorstellen, ik denk dat de uitvakken zo goed als leeg zullen blijven. Maar dat geeft een mooi toekomstbeeld, want Sporting zal ook amper uitsupporters meenemen. Ja, wat schoolkinderen die op kosten van de club in een bus en vak gestopt worden om het nog ergens op te laten lijken.
Giallo e nero è il tuo colore,
giallo e nero Roda nel cuore.
pi_67700278
Ga denk ik nog wel de laatste uitwedstrijd van Fortuna mee, ook al is het in Velsen. Het gerucht gaat dat ze de derby (thuis) tegen MVV zonder publiek willen spelen omdat ze bang zijn voor rellen. Tuurlijk neem de mensen dat ook nog even af ...
  zaterdag 4 april 2009 @ 11:49:41 #163
206623 Timmie1983
The name is Smith, Agent Smith
pi_67700298
quote:
Op zaterdag 4 april 2009 11:41 schreef Zero2Nine het volgende:
Gaan er nu nog uitspupporters van Roda naar de wedstrijden? 18 April komt Roda naar Nijmegen. Best een raar idee dat dit waarschijnlijk de laatste keer is om Roda JC in actie te zien.
Voor zover ik weet niet, tenminste geen georganiseerde busreizen meer. Dat is al sinds februari zo. De supporters die naar de uitwedstrijden gaan, doen dit met eigen vervoer en mochten tot nu toe plaatsnemen op de hoofdtribune van de thuisploeg.
Supporter van Roda JC Kerkrade - Manchester United - Celtic Glasgow - FC Barcelona - Dinamo Zagreb - Gamba Osaka
pi_67700305
quote:
Op zaterdag 4 april 2009 11:48 schreef Rucebo het volgende:
Ga denk ik nog wel de laatste uitwedstrijd van Fortuna mee, ook al is het in Velsen. Het gerucht gaat dat ze de derby (thuis) tegen MVV zonder publiek willen spelen omdat ze bang zijn voor rellen. Tuurlijk neem de mensen dat ook nog even af ...
Zou jammer zijn, komen een hoop ramptoeristen op die wedtrijd af denk ik... heb er zelf ook even over gedacht ware het niet dat ik dat weekend weg ben.
pi_67700310
quote:
Op zaterdag 4 april 2009 11:48 schreef Rucebo het volgende:
Ga denk ik nog wel de laatste uitwedstrijd van Fortuna mee, ook al is het in Velsen. Het gerucht gaat dat ze de derby (thuis) tegen MVV zonder publiek willen spelen omdat ze bang zijn voor rellen. Tuurlijk neem de mensen dat ook nog even af ...

Hopelijk met publiek

Alleen zet ik mijn auto nu op een andere plaats neer dan de vorige derby. Toen vlogen de stenen eromheen
U MAD?
  zaterdag 4 april 2009 @ 12:03:02 #166
91676 Plato1980
Gloriosus et liber
pi_67700554
quote:
Op zaterdag 4 april 2009 11:48 schreef Rucebo het volgende:
Ga denk ik nog wel de laatste uitwedstrijd van Fortuna mee, ook al is het in Velsen. Het gerucht gaat dat ze de derby (thuis) tegen MVV zonder publiek willen spelen omdat ze bang zijn voor rellen. Tuurlijk neem de mensen dat ook nog even af ...
Dat zou inderdaad een schande zijn, maar dat interesseert die lui niet, zolang ze in juli maar van start kunnen gaan met Sporting Vriendenrepubliek (vanaf nu ga ik de club zo noemen) vinden ze alles best.
Giallo e nero è il tuo colore,
giallo e nero Roda nel cuore.
  zaterdag 4 april 2009 @ 12:14:59 #167
194154 BigKahuna
De Eindbaars.
pi_67700760
quote:
Op vrijdag 3 april 2009 18:59 schreef Timmie1983 het volgende:

[..]

Maak je geen zorgen, voor de gemiddelde Sjeng houdt de provincie Limburg op ter hoogte van Sittard, want 'wat doo boove liek, is toch neet te verstoon'. Een Sjeng wordt geboren in MESTreech, groeit op in MESTreech en sterft in MEStreech. Zal hij/zij de gemeente (of land)grens (het is maar hoe je het bekijkt) moeten oversteken, dan is dat uit pure noodzaak of voor een vakantie. Een Sjeng heeft niets met de rest van Limburg en ziet MESTreech als een autonoom gebied.
Haat tussen Limburgers onder elkaar.
quote:
Op zaterdag 4 april 2009 00:26 schreef iehlaak het volgende:
Ik weet niet of ik ooit nog wel met plezier naar de Nederlandse competitie kan kijken.

Dramaqueen.
><(({°>
  zaterdag 4 april 2009 @ 12:22:57 #168
46672 DarkShine
Mijnstreek Oost
pi_67700907
quote:
Op zaterdag 4 april 2009 11:41 schreef Zero2Nine het volgende:
Gaan er nu nog uitspupporters van Roda naar de wedstrijden? 18 April komt Roda naar Nijmegen. Best een raar idee dat dit waarschijnlijk de laatste keer is om Roda JC in actie te zien.
Wij boycotten uitwedstrijden al weken. Het boycot is sinds het bestuur de intentie heeft uitgesproken om te fuseren.
Vreuger, wie de beerkratte nog va hoots woare en se moëts blieve durchdrinke um d\'r kachel a te hotte
Planning:
-
  zaterdag 4 april 2009 @ 12:28:00 #169
206623 Timmie1983
The name is Smith, Agent Smith
pi_67701018
quote:
Op zaterdag 4 april 2009 12:14 schreef BigKahuna het volgende:

[..]

Haat tussen Limburgers onder elkaar.
[..]
Je moest eens weten. Om een paar voorbeelden te geven: Heerlen en Kerkrade liggen elkaar absoluut niet, Landgraaf is nog steeds verdeelt in Schaesberg, Nieuwenhagen, Waubach en Rimburg, in Hoensbroek en Eijgelshoven borrelt het omdat beide zijn opgeslokt door respectievelijk Heerlen en Kerkrade en Sittard-Geleen is als water en vuur. En dan zijn er mensen die niet kunnen begrijpen waarom wij Limburgers zo moeilijk doen over deze fusie...
Supporter van Roda JC Kerkrade - Manchester United - Celtic Glasgow - FC Barcelona - Dinamo Zagreb - Gamba Osaka
  zaterdag 4 april 2009 @ 12:37:23 #170
141379 postmortum
Knuffelpool
pi_67701203
ik ga nog zoveel mogelijk wedstrijden kijken uit en thuis , telstar zal de laaste zijn helaas
Op dinsdag 22 september 2009 19:25 schreef Adelante het volgende:
Met jou als KLB vriend hebben we geen vijanden meer nodig nee :')
pi_67701419
quote:
Op zaterdag 4 april 2009 12:28 schreef Timmie1983 het volgende:

[..]

Je moest eens weten. Om een paar voorbeelden te geven: Heerlen en Kerkrade liggen elkaar absoluut niet, Landgraaf is nog steeds verdeelt in Schaesberg, Nieuwenhagen, Waubach en Rimburg, in Hoensbroek en Eijgelshoven borrelt het omdat beide zijn opgeslokt door respectievelijk Heerlen en Kerkrade en Sittard-Geleen is als water en vuur. En dan zijn er mensen die niet kunnen begrijpen waarom wij Limburgers zo moeilijk doen over deze fusie...
Ik begrijp het moeilijk doen over de fusie wel vanuit clubliefde. Maar die haat... begrijp ik als noorderling, net als de rest van Nederland volgens mij, helemaal niks van. Wat maakt het dat jullie elkaar niet lief vinden? Waarom haten jullie elkaar?
pi_67701495
quote:
Op zaterdag 4 april 2009 12:22 schreef DarkShine het volgende:

[..]

Wij boycotten uitwedstrijden al weken. Het boycot is sinds het bestuur de intentie heeft uitgesproken om te fuseren.
Of er nou 3 gaan of 30 zoals vorige jaren
Sjakie Wolfs 1931-2008
Bobby Haarms 1934-2009
Michael Jackson 1958-2009
  zaterdag 4 april 2009 @ 12:55:33 #173
248754 HairyArsedIrishman
I just raped your sheep...
pi_67701580
quote:
Op zaterdag 4 april 2009 12:48 schreef Molon.Labe het volgende:

[..]

Ik begrijp het moeilijk doen over de fusie wel vanuit clubliefde. Maar die haat... begrijp ik als noorderling, net als de rest van Nederland volgens mij, helemaal niks van. Wat maakt het dat jullie elkaar niet lief vinden? Waarom haten jullie elkaar?
Die onderlinge haat is vooral in zuid Limburg erg. Bij ons heeft men vooral een afkeer tegen Maastricht en in mindere mate zuid Limburg in zijn algemeen.
En hier in Noord Limburg heb je de rivaliteit tussen Venlo en het platteland waar ik vandaan kom.

Maar hier is het geen haat, gewoon gezonde rivaliteit. Alleen tegen Maastricht lijkt het soms wel op haat.
Messin' with the Kid.
Alt en gries durf ge werre, bloos neej vrèk...
Celtic FC | VVV Venlo | Nijmegen Devils | Edmonton Oilers | FC Nordsjælland
  zaterdag 4 april 2009 @ 12:58:50 #174
194154 BigKahuna
De Eindbaars.
pi_67701660
quote:
Op zaterdag 4 april 2009 12:28 schreef Timmie1983 het volgende:

[..]

Je moest eens weten. Om een paar voorbeelden te geven: Heerlen en Kerkrade liggen elkaar absoluut niet, Landgraaf is nog steeds verdeelt in Schaesberg, Nieuwenhagen, Waubach en Rimburg, in Hoensbroek en Eijgelshoven borrelt het omdat beide zijn opgeslokt door respectievelijk Heerlen en Kerkrade en Sittard-Geleen is als water en vuur. En dan zijn er mensen die niet kunnen begrijpen waarom wij Limburgers zo moeilijk doen over deze fusie...
Wat aandoenlijk.
><(({°>
  zaterdag 4 april 2009 @ 13:03:24 #175
206623 Timmie1983
The name is Smith, Agent Smith
pi_67701744
quote:
Op zaterdag 4 april 2009 12:58 schreef BigKahuna het volgende:

[..]

Wat aandoenlijk.
Daarom bespaar ik me de moeite 't nog eens uit te leggen aan een vusjmoel
Supporter van Roda JC Kerkrade - Manchester United - Celtic Glasgow - FC Barcelona - Dinamo Zagreb - Gamba Osaka
pi_67702250
quote:
Op zaterdag 4 april 2009 12:22 schreef DarkShine het volgende:

[..]

Wij boycotten uitwedstrijden al weken. Het boycot is sinds het bestuur de intentie heeft uitgesproken om te fuseren.
Hebben wij ook over nagedacht, maar uiteindelijk niet gedaan.
Ten eerste kunnen de spelers er niet veel aan doen wat het bestuur ze allemaal flikt en worden zij net zo hard genaaid. Ten tweede is het weer een goede mogelijkheid om je ongenoegen kenbaar te maken, en ook wat frustraties te uiten.

Dus ik zal de laatste vijf wedstrijden van Fortuna ook gaan, net zoals ik alle wedstrijden dit seizoen heb gezien. Als is het maar om gepast afscheid te nemen van onze club.

Er zaten gister trouwens wel 1000 toeschouwers op de tribune, als het er niet minder waren. De 2300 klopte echt niet op het scorebord.
pi_67702385
quote:
Op zaterdag 4 april 2009 13:26 schreef Evertje het volgende:

[..]

Hebben wij ook over nagedacht, maar uiteindelijk niet gedaan.
Ten eerste kunnen de spelers er niet veel aan doen wat het bestuur ze allemaal flikt en worden zij net zo hard genaaid. Ten tweede is het weer een goede mogelijkheid om je ongenoegen kenbaar te maken, en ook wat frustraties te uiten.

Dus ik zal de laatste vijf wedstrijden van Fortuna ook gaan, net zoals ik alle wedstrijden dit seizoen heb gezien. Als is het maar om gepast afscheid te nemen van onze club.

Er zaten gister trouwens wel 1000 toeschouwers op de tribune, als het er niet minder waren. De 2300 klopte echt niet op het scorebord.
Hmm oke, op C/D was het nog redelijk voor zover ik het kon zien, maar op de N-side zat erg weinig...
pi_67702749
quote:
04/04 Erkens stuurt duizenden euro's naar eigen rekening!
04 April 2009
Fortunahome.com blijft doorgraven in de wereld van List & Bedrog. U heeft de laatste week vast de twee financiele trucs gezien waarme de stuurgroep een beslissing voor de fusie heeft afgedwongen. In beide gevallen is het voor de gewone burger niet te vatten.

De eerste financiele truc heet een loopplank-financiering. De vaagheid ervan werd gisteren nog vager toen Leon Frissen, welke eigenaar is achter deze financiering, het plotsklaps een dienstencontract ging noemen. Snapt u het?

De tweede truc is de activa-passiva truc. Men neme een bedrijf, men haalt er de waardevolle zaken uit (personeel en bezit) en men laat de passiva (schulden) achter. Dat lukt je als normaal bedrijfje dus niet. De stuurgroep komt er echter gewoon mee weg. De overheid reageert niet en de Limburgse media heeft het te druk met het Sporting limburg logo's te photoshoppen. De gewone burger snap er helemaal niets meer van.

Maar. Fortunahome.com kan u iets voorleggen wat wel voor de gewone burger te snappen is. Vlak voordat de activa-passiva truc is ingediend en de schuldeisers dus geen beslag meer op tegoeden kunnen leggen, heeft Hans Erkens nog snel een bedrag van 7000,00 euro van de rekening van Fortuna Sittard naar "Erkens Events" laten overmaken! Het zou gaan om een onkostenvergoeding in het kader van het "ontmantelen van Fortuna Sittard". Het blijft gissen wat dergelijke onkosten dan zijn, maar te denken valt aan cadeautjes, taxikosten, etentjes en hotel,- en kledinggeld of misschien wel zwijggeld.

Ja. Daar zakt u de broek toch van af. Maar houdt u hem nog maar even aan. Hier blijft het niet bij. Hans Erkens heeft altijd beweerd dat die "zijn werk" tegen minimale (on)kosten heeft gedaan. Daarnaast zouden zijn "FC limburg onderzoeksuren" door de Provincie (uit die belastingpot van 200.000 euro) worden vergoed. Onjuist. Hans Erkens is door Fortuna Sittard betaald geworden en het gedeclareerde bedrag per uur bedraagt... 100 euro.

U kunt uw broek weer ophalen. Fortunahome.com raakt er langzaam aan gewend dat onze bestuurders manipuleren, bedriegen, bedreigen en fraude plegen. Maar aan dit rijtje kunnen we nu dus ook "graaien" toevoegen.

"Sporting Limburg houdt van respect"

Bron: Fortunahome.com

  zaterdag 4 april 2009 @ 13:56:23 #179
23982 planethugo
Forza Roda!
pi_67702845


pi_67702859
quote:
Op zaterdag 4 april 2009 12:28 schreef Timmie1983 het volgende:

[..]

Je moest eens weten. Om een paar voorbeelden te geven: Heerlen en Kerkrade liggen elkaar absoluut niet, Landgraaf is nog steeds verdeelt in Schaesberg, Nieuwenhagen, Waubach en Rimburg, in Hoensbroek en Eijgelshoven borrelt het omdat beide zijn opgeslokt door respectievelijk Heerlen en Kerkrade en Sittard-Geleen is als water en vuur. En dan zijn er mensen die niet kunnen begrijpen waarom wij Limburgers zo moeilijk doen over deze fusie...
maar wáárom is het zo'n haat en nijd tussen die verschillende steden/dorpen/groeperingen binnen zuid-limburg? In principe zou je, als buitenstaander, zeggen dat al die groepen toch best wel veel overeenkomsten en gemeenschappelijke historie hebben?
  zaterdag 4 april 2009 @ 13:59:16 #181
100980 Zero2Nine
Fatsoen moet je doen
pi_67702906
quote:
Op zaterdag 4 april 2009 13:56 schreef planethugo het volgende:
[ afbeelding ]

[ afbeelding ]
mooi gemaakt
---
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
  zaterdag 4 april 2009 @ 14:08:54 #182
23982 planethugo
Forza Roda!
pi_67703111
quote:
Op zaterdag 4 april 2009 13:59 schreef Zero2Nine het volgende:

[..]

mooi gemaakt
thnx
moest m'n ei ff kwijt
  zaterdag 4 april 2009 @ 14:17:04 #183
122102 blonchi
Blauwgilborgel
pi_67703279
quote:
Op zaterdag 4 april 2009 09:24 schreef Timmie1983 het volgende:
WTF Blonchi? Wat voor nep forumtrol ben jij ? Je eerste reacties pas op pagina 6. Dat valt me echt van je tegen . Shame on you


Sorry, maar ik heb ook nog een leven. Moeten sommigen hier ook eens proberen

Fusies brengen altijd gedonder met zich mee. Maar het gaat goedkomen, heus
Ik moet helaas vernechten dat dit plochterig gerinf uiterst vlamelig en imprumptueel verjuind is.
Bovendien jiften de druimels me teveel in de luimtenissen van kwappipappi.
  zaterdag 4 april 2009 @ 14:51:04 #184
206623 Timmie1983
The name is Smith, Agent Smith
pi_67704000
quote:
Op zaterdag 4 april 2009 14:17 schreef blonchi het volgende:

[..]



Sorry, maar ik heb ook nog een leven. Moeten sommigen hier ook eens proberen

Fusies brengen altijd gedonder met zich mee. Maar het gaat goedkomen, heus
Begon me al langzaam zorgen om je te maken. Maar goed, je bent er weer.
quote:
Op zaterdag 4 april 2009 13:57 schreef Repsak het volgende:
[..]
maar wáárom is het zo'n haat en nijd tussen die verschillende steden/dorpen/groeperingen binnen zuid-limburg? In principe zou je, als buitenstaander, zeggen dat al die groepen toch best wel veel overeenkomsten en gemeenschappelijke historie hebben?
Zomaar enkele dingen die me te binnen schieten:
* Eigen trots; je bent trots op de wijk waar je woont, bijv. Bleijerheide in Kerkrade, de stad of het dorp.
* Het verleden; de geschiedenis van Nieuwenhagen is bijvoorbeeld totaal anders dan die van Schaesberg, ook al vormen ze nu een deel van de gemeente Landgraaf
* De houding/attitude van een stad of dorp t.o.v. buurgemeenten. Een Kerkradenaar ziet een Heerlenaar als een arrogante blaaskaak, een windbuil (vandaar de naam Winkbuul in het dialect), terwijl een Heerlenaar weinig opheeft met die 'reserve-Pruusen'.
* Eigen dialect, iedere stad of dorp heeft zijn eigen dialect. Het dialect van Heerlen is bijvoorbeeld niet te vergelijken met dat van buurgemeente Kerkrade. Ook binnen een gemeente, zoals Landgraaf, zijn er duidelijke verschillen.
* Lijkenpikkerij; denk bijv. aan het sluiten van de mijnen. Welke stad heeft hiervan 't meest geprofiteerd? Jawel, de voorstad van Luik.
* Uitstraling; in Maastricht zijn ze erg bezig met uitstraling en allure, terwijl ze in Heerlen een lelijke, betonnen parkeergarage durven te bouwen naast een monumentale kerk.
* Minachting
* Rivaliteit

@ PlanetHugo... het resultaat mag er zijn toppie
Supporter van Roda JC Kerkrade - Manchester United - Celtic Glasgow - FC Barcelona - Dinamo Zagreb - Gamba Osaka
  zaterdag 4 april 2009 @ 14:56:28 #185
122102 blonchi
Blauwgilborgel
pi_67704121
quote:
Op zaterdag 4 april 2009 14:51 schreef Timmie1983 het volgende:

[..]

Begon me al langzaam zorgen om je te maken. Maar goed, je bent er weer.
[..]

Zomaar enkele dingen die me te binnen schieten:
* Eigen trots; je bent trots op de wijk waar je woont, bijv. Bleijerheide in Kerkrade, de stad of het dorp.
* Het verleden; de geschiedenis van Nieuwenhagen is bijvoorbeeld totaal anders dan die van Schaesberg, ook al vormen ze nu een deel van de gemeente Landgraaf
* De houding/attitude van een stad of dorp t.o.v. buurgemeenten. Een Kerkradenaar ziet een Heerlenaar als een arrogante blaaskaak, een windbuil (vandaar de naam Winkbuul in het dialect), terwijl een Heerlenaar weinig opheeft met die 'reserve-Pruusen'.
* Eigen dialect, iedere stad of dorp heeft zijn eigen dialect. Het dialect van Heerlen is bijvoorbeeld niet te vergelijken met dat van buurgemeente Kerkrade. Ook binnen een gemeente, zoals Landgraaf, zijn er duidelijke verschillen.
* Lijkenpikkerij; denk bijv. aan het sluiten van de mijnen. Welke stad heeft hiervan 't meest geprofiteerd? Jawel, de voorstad van Luik.
* Uitstraling; in Maastricht zijn ze erg bezig met uitstraling en allure, terwijl ze in Heerlen een lelijke, betonnen parkeergarage durven te bouwen naast een monumentale kerk.
* Minachting
* Rivaliteit

@ PlanetHugo... het resultaat mag er zijn toppie
Sorry hoor, dat is waarschijnlijk zoals jij er over denkt. De tegenwoordige samenleving in Zuid-Limburg is toch wel iets homogener te noemen zoals jij die schetst.

Erg kort door de bocht.
Ik moet helaas vernechten dat dit plochterig gerinf uiterst vlamelig en imprumptueel verjuind is.
Bovendien jiften de druimels me teveel in de luimtenissen van kwappipappi.
  zaterdag 4 april 2009 @ 14:57:35 #186
122102 blonchi
Blauwgilborgel
pi_67704148
quote:
Op zaterdag 4 april 2009 14:08 schreef planethugo het volgende:

[..]

thnx
moest m'n ei ff kwijt
Een kip zonder kop die zijn ei kwijt moet, is nooit grappig...
Ik moet helaas vernechten dat dit plochterig gerinf uiterst vlamelig en imprumptueel verjuind is.
Bovendien jiften de druimels me teveel in de luimtenissen van kwappipappi.
  zaterdag 4 april 2009 @ 15:07:00 #187
248754 HairyArsedIrishman
I just raped your sheep...
pi_67704338
quote:
Op zaterdag 4 april 2009 14:56 schreef blonchi het volgende:

[..]

Sorry hoor, dat is waarschijnlijk zoals jij er over denkt. De tegenwoordige samenleving in Zuid-Limburg is toch wel iets homogener te noemen zoals jij die schetst.

Erg kort door de bocht.
Het is inderdaad erg overtrokken. Maar in feite leeft het daar nog steeds.

Limburgers moeten altijd een vorm van rivaliteit hebben, altijd ergens tegenaan kunnen trappen.

Is het niet tegen een ander land, dan tegen een niet-Limburger. Anders tegen iemand uit een ander deel van de provincie. Lukt dat ook niet dan maar tegen iemand uit een andere stad of dorp. Lukt dát ook niet kan je natuurlijk altijd tegen een andere wijk gaan zeiken. Lukt dat niet kan je zelfs een rivaliteit hebben tussen 2 kanten van de straat...

Dit leeft dan weer vooral in het diepe zuiden...

Een paar postings terug had ik geschreven dat wij daar in het Noorden van de provincie een stuk nuchterder mee omspringen...
Messin' with the Kid.
Alt en gries durf ge werre, bloos neej vrèk...
Celtic FC | VVV Venlo | Nijmegen Devils | Edmonton Oilers | FC Nordsjælland
  zaterdag 4 april 2009 @ 15:08:12 #188
248754 HairyArsedIrishman
I just raped your sheep...
pi_67704359
quote:
Op zaterdag 4 april 2009 13:56 schreef planethugo het volgende:
[ afbeelding ]

[ afbeelding ]


Geniaal!

Kan je nog zo een paar maken met VVV of MVV erbij?
Messin' with the Kid.
Alt en gries durf ge werre, bloos neej vrèk...
Celtic FC | VVV Venlo | Nijmegen Devils | Edmonton Oilers | FC Nordsjælland
  zaterdag 4 april 2009 @ 15:09:11 #189
121310 venomsnake
El Saltador
pi_67704375
quote:
Op zaterdag 4 april 2009 13:56 schreef planethugo het volgende:
[ afbeelding ]

[ afbeelding ]
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
  zaterdag 4 april 2009 @ 15:20:11 #190
194154 BigKahuna
De Eindbaars.
pi_67704614
quote:
Op zaterdag 4 april 2009 13:03 schreef Timmie1983 het volgende:

[..]

Daarom bespaar ik me de moeite 't nog eens uit te leggen aan een vusjmoel
OMG JE NOEMT ME EEN VUSJMOEL .
><(({°>
  zaterdag 4 april 2009 @ 15:26:23 #191
206623 Timmie1983
The name is Smith, Agent Smith
pi_67704742
quote:
Op zaterdag 4 april 2009 14:56 schreef blonchi het volgende:

[..]

Sorry hoor, dat is waarschijnlijk zoals jij er over denkt. De tegenwoordige samenleving in Zuid-Limburg is toch wel iets homogener te noemen zoals jij die schetst.

Erg kort door de bocht.
Persoonlijk zal het mij een zorg zijn of iemand nu uit Heerlen, Kerkrade, Sittard, Roermond, Venray of uit Mook komt. Ik heb daar geen probleem mee. Ik ben geboren in Heerlen, heb daar gewerkt, ben opgegroeid in Landgraaf, ben ik Kerkrade naar school geweest, heb ik Maastricht gestudeerd en gewerkt, ga in de winter regelmatig naar Geleen voor een wedstrijd van de Eaters en heb gewoond in België en Japan, dus nee, zo denk ik er zelf absoluut niet over en het zou ook hardstikke zwart-wit zijn als je zo in hokjes denkt (m.u.v. van Maastricht ), maar het is wel hetgeen wat ik om me heen heb gezien en gehoord en nog steeds zie en hoor. Zeiken, zeuren, zeveren, knotteren, hoe je het wilt noemen is (helaas) onderdeel van de Zuid-Limburgse cultuur. Het houdt de mensen bezig...
Supporter van Roda JC Kerkrade - Manchester United - Celtic Glasgow - FC Barcelona - Dinamo Zagreb - Gamba Osaka
  zaterdag 4 april 2009 @ 15:31:54 #192
248754 HairyArsedIrishman
I just raped your sheep...
pi_67704857
quote:
Op zaterdag 4 april 2009 15:26 schreef Timmie1983 het volgende:
ga in de winter regelmatig naar Geleen voor een wedstrijd van de Eaters
Eaters fan, hè? Goed zo.

Kijk dan meteen effe hier: [IJshockey] Eredivisie 2008/2009
Messin' with the Kid.
Alt en gries durf ge werre, bloos neej vrèk...
Celtic FC | VVV Venlo | Nijmegen Devils | Edmonton Oilers | FC Nordsjælland
pi_67704977
Best gaar dat de jeugd een stadion krijgt
Dat ding kost alleen maar geld....

Maar van 1 kant ben ik best wel gewend geraakt aan het stadion.
Vooral omdat ik het elke dag zie ( ik hoef maar door het raam naar buiten te kijken )
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 4 april 2009 @ 15:39:28 #194
92686 crew  borisz
Keurmeester
pi_67705022
quote:
Op zaterdag 4 april 2009 13:56 schreef planethugo het volgende:
[ afbeelding ]

[ afbeelding ]
Whehehehe
winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM
  zaterdag 4 april 2009 @ 16:03:33 #195
194154 BigKahuna
De Eindbaars.
pi_67705498
Wat voor mening hadden de mensen uit Geleen en Sittard in 1968 toen Sittardia en Fortuna '54 samen gingen?
><(({°>
  zaterdag 4 april 2009 @ 16:16:18 #196
23186 FrankyMcG
I'd rather have the scar
pi_67705771
Dat logo is trouwens echt fuckin lelijjk, maar die conclusie zal ik dit topic al vaker getrokken zijn lijkt me...
[b]It doesn't take a big man to knock somebody down. Just a little courage to lift him off the ground[/b]
  zaterdag 4 april 2009 @ 16:30:14 #197
23982 planethugo
Forza Roda!
pi_67706048
quote:
Op zaterdag 4 april 2009 15:37 schreef the_legend_killer het volgende:
Best gaar dat de jeugd een stadion krijgt
Dat ding kost alleen maar geld....

maakt niet uit, de stuurgroep heeft geld zat bij elkaar verzameld voor de komende jaren!
quote:
Op zaterdag 4 april 2009 15:08 schreef HairyArsedIrishman het volgende:

[..]



Geniaal!

Kan je nog zo een paar maken met VVV of MVV erbij?
mwa heb al teveel tijd hieraan besteed
  zaterdag 4 april 2009 @ 17:19:05 #198
55783 Geomancer
Uit luiheid geboren
pi_67707181
Sporting Limburg is gedrocht waar ik nu al een enorme afkeer tegen heb, laat staan om het woord 'haat' te gebruiken. Het betaalde voetbal boeit mij nu geen klote meer, ben er helemaal klaar mee. Slechts sporadisch zal ik een wedstrijd van MVV gaan bekijken -wel een club die hun eigen historie en traditie prefereert boven een miljoenensubsidie- maar voor de rest zal het mij niks meer boeien. Sporting Limburg zal de rest van mijn leven een haatpunt worden.
Leef met de dag, pluk een appel.
  zaterdag 4 april 2009 @ 17:41:22 #199
44745 Ixnay
On The Hombre
pi_67707673
quote:
Op zaterdag 4 april 2009 14:51 schreef Timmie1983 het volgende:

[..]

Begon me al langzaam zorgen om je te maken. Maar goed, je bent er weer.
[..]

Zomaar enkele dingen die me te binnen schieten:
* Eigen trots; je bent trots op de wijk waar je woont, bijv. Bleijerheide in Kerkrade, de stad of het dorp.
* Het verleden; de geschiedenis van Nieuwenhagen is bijvoorbeeld totaal anders dan die van Schaesberg, ook al vormen ze nu een deel van de gemeente Landgraaf
* De houding/attitude van een stad of dorp t.o.v. buurgemeenten. Een Kerkradenaar ziet een Heerlenaar als een arrogante blaaskaak, een windbuil (vandaar de naam Winkbuul in het dialect), terwijl een Heerlenaar weinig opheeft met die 'reserve-Pruusen'.
* Eigen dialect, iedere stad of dorp heeft zijn eigen dialect. Het dialect van Heerlen is bijvoorbeeld niet te vergelijken met dat van buurgemeente Kerkrade. Ook binnen een gemeente, zoals Landgraaf, zijn er duidelijke verschillen.
* Lijkenpikkerij; denk bijv. aan het sluiten van de mijnen. Welke stad heeft hiervan 't meest geprofiteerd? Jawel, de voorstad van Luik.
* Uitstraling; in Maastricht zijn ze erg bezig met uitstraling en allure, terwijl ze in Heerlen een lelijke, betonnen parkeergarage durven te bouwen naast een monumentale kerk.
* Minachting
* Rivaliteit

@ PlanetHugo... het resultaat mag er zijn toppie
Klopt allemaal grotendeels. Ik heb zelf als Winkbuul zijnde totaal geen problemen met Kerkrade, Landgraaf, Sittard of Maastricht.
Wel vind ik dat MVV bij Maastricht hoort, Roda bij Parkstad en Fortuna bij de Westelijke Mijnstreek. 3 stedelijke gebieden met een heel ander imago. Die kun je niet mengen. Net als Amsterdam en Rotterdam en ik geloof echt dat er tussen die 2 steden minder verschil zit dan tussen de 3 Zuid-Limburgse steden.
  zaterdag 4 april 2009 @ 19:56:05 #200
125844 Votz
Petomaan
pi_67710753
Dit is nog eens een mooi logo:
Women fart just as much as men. It's just that most men take more pride in it than most women.
FART FAQ:
http://www.heptune.com/farts.html
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')