Dit dusquote:Op donderdag 12 maart 2009 10:48 schreef Specularium het volgende:
Ik wil het allemaal niet verpesten, maar waarschijnlijk heeft ze dan een ander.
Dan zit ie straks 3 maanden zonderquote:Op donderdag 12 maart 2009 11:02 schreef jslavenburg het volgende:
Je kan het ook even omdraaien: Geen seks meer met haar tot zij begint te zeuren dat ze sex wilt, en dan haar afwijzen dat je geen zin hebt.
Maar hij heeft wel een punt gemaakt.quote:Op donderdag 12 maart 2009 11:03 schreef Florian_ het volgende:
[..]
Dan zit ie straks 3 maanden zonder
TS kan i.p.v. sex met vriendin dan ook als tijdelijke oplossing porno kijkenquote:Op donderdag 12 maart 2009 11:03 schreef Florian_ het volgende:
[..]
Dan zit ie straks 3 maanden zonder
Dat had ik toen ook geprobeerd.. maar ja.. ALS ze dan een keer zin heeft.. ben ik niet zo sterk om dan te zeggen dat we het niet zouden doen:pquote:Op donderdag 12 maart 2009 11:02 schreef jslavenburg het volgende:
Je kan het ook even omdraaien: Geen seks meer met haar tot zij begint te zeuren dat ze sex wilt, en dan haar afwijzen dat je geen zin hebt.
Niet iedereen is hetzelfde.quote:Op donderdag 12 maart 2009 11:13 schreef probleemgeval2 het volgende:
[..]
Nogal, maar ik ook en dat houd mij ook niet tegen!
Ik begon ook iet over het gemiddelde in de samenleving, maar dat deed zij. ik gaf voor mezelf een gemiddelde aan om te illustreren wat mijn behoefte is.quote:Ik zou je vooral niet meten aan wat 'het gemiddelde is'. Stel dat ik 8 keer per week zin heb in seks en mijn vriend ook, ga ik toch ook niet zeggen: 5 keer mogen we er niet aan toegeven want 3 is het gemiddelde? Je moet doen waar je je allebei prettig bij voelt..
Bij jullie is dat nu blijkbaar niet het geval en ik denk dat je er verstandig aan doet om te onderzoeken wat er is veranderd in die tijd en wat de oorzaak hiervan zou kunnen zijn. Zien jullie elkaar meer of minder dan toen alles nog wel naar jouw wens was? Heeft ze een drukker leven gekregen (studeerde ze bijv eerst maar heeft ze nu een baan) Zijn jullie ondertussen samen gaan wonen?
Wat ik wel vreemd vind, is dat ze er niet met je over wil praten. In mijn beleving (en relatie) moet dat anders gaan: je hebt 'samen' een probleem, je lost het samen op!
Join the fucking club....quote:Op donderdag 12 maart 2009 11:16 schreef probleemgeval2 het volgende:
Sta ik daar iedere ochtend te fappen onder de douche
Precies! Dat heb ik dus ook zo geprobeerd en zo ervaren!quote:quote:
Op donderdag 12 maart 2009 11:02 schreef jslavenburg het volgende:
Je kan het ook even omdraaien: Geen seks meer met haar tot zij begint te zeuren dat ze sex wilt, en dan haar afwijzen dat je geen zin hebt.
Dat had ik toen ook geprobeerd.. maar ja.. ALS ze dan een keer zin heeft.. ben ik niet zo sterk om dan te zeggen dat we het niet zouden doen:p
Je moet er wel de ballen voor hebben om het dan nog te weigeren..
Nee, the non-fucking clubquote:
Daarom ook. Over een jaar of vijf kan ik dan mezelf net zo goed tot eneuch laten versleutelen en dat ben ik dus NIET van plan.quote:25 en nog maar 1 keer per week willen, tja, zal zeker niet meer worden in de loop van de jaren.
Dus je gaat er vanavond over praten?quote:Op donderdag 12 maart 2009 11:20 schreef probleemgeval2 het volgende:
[..]
Daarom ook. Over een jaar of vijf kan ik dan mezelf net zo goed tot eneuch laten versleutelen en dat ben ik dus NIET van plan.
Voor betere sex moet je over het algemeen in het professionele circuit zijn....quote:Op donderdag 12 maart 2009 11:19 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
Wellicht moet je eens wat meer moeite doen voor betere sex. Even erop en weer eraf is voor een vrouw meestal niet voldoende
Dat zou je zeggen he. Alleen ben ik in dit geval juist degene die aan de gang wil met verschillende technieken, hulp- en kledingstukken en dan het liefst uren achter elkaar en dan als het kan op een draaiende wasmachine ofzo.quote:Wellicht moet je eens wat meer moeite doen voor betere sex. Even erop en weer eraf is voor een vrouw meestal niet voldoende
Ervaring mee?quote:Voor betere sex moet je over het algemeen in het professionele circuit zijn....
Vrouwen met een zelfde behoefte aan sex als een man zijn zeeer zeldzaam.
quote:Op donderdag 12 maart 2009 11:23 schreef 49R het volgende:
[..]
Voor betere sex moet je over het algemeen in het professionele circuit zijn....![]()
Vrouwen met een zelfde behoefte aan sex als een man zijn zeeer zeldzaam.
Begrijp je me nou niet of zit je gewoon een beetje te oreren? Dat bedoel ik toch ook. De TS kan wellicht wat meer moeite doen om ook in de behoeftes van zijn vriendin te voorzien.quote:Op donderdag 12 maart 2009 11:23 schreef 49R het volgende:
[..]
Voor betere sex moet je over het algemeen in het professionele circuit zijn....![]()
Vrouwen met een zelfde behoefte aan sex als een man zijn zeeer zeldzaam.
Nee gisteravond en dus kan ik er nu helemaal een paar weken naar fluiten.quote:quote:
Op donderdag 12 maart 2009 11:20 schreef probleemgeval2 het volgende:
[..]
Daarom ook. Over een jaar of vijf kan ik dan mezelf net zo goed tot eneuch laten versleutelen en dat ben ik dus NIET van plan.
Dus je gaat er vanavond over praten?
Ja dat doe ik ook door de hand maar weer eens aan mezelf te slaan. Zij is niet geinteresseerd in enigerlei variatie.quote:Begrijp je me nou niet of zit je gewoon een beetje te oreren? Dat bedoel ik toch ook. De TS kan wellicht wat meer moeite doen om ook in de behoeftes van zijn vriendin te voorzien.
Ik had vroeger ook zo'n meisje. Inmiddels is dat al weer een tijdje mijn vrouw. Geloof me, de behoefte aan sex bij een vrouw neemt af met de tijd.quote:Op donderdag 12 maart 2009 11:28 schreef Daniel1976 het volgende:
[..]
Wat een onzin hey
Gewoon meisje zoeken dat qua seks wel aansluit bij je behoeften. Seks is namelijk redelijk essentieel deel van een relatie.
Ja dat weet ik, maar daar wordt de behoefte niet echt minder vanquote:TS kan i.p.v. sex met vriendin dan ook als tijdelijke oplossing porno kijken
En m'n harde schijf is nu volquote:quote:
TS kan i.p.v. sex met vriendin dan ook als tijdelijke oplossing porno kijken
Ja dat weet ik, maar daar wordt de behoefte niet echt minder van
Jouw vrouw zit niet op FOK?quote:Op donderdag 12 maart 2009 11:33 schreef 49R het volgende:
[..]
Ik had vroeger ook zo'n meisje. Inmiddels is dat al weer een tijdje mijn vrouw. Geloof me, de behoefte aan sex bij een vrouw neemt af met de tijd.
Oef, ik heb geluld als brugman, maar dat lijkt alleen een averechts effect te hebben. Ik geef dan volgens haar namelijk aan dat ik niet tevreden ben terwijl zij geen problemen ziet en DUS ligt het aan mij. Dat pik ik dan weer niet en dan hebben we de poppen aan het dansen.quote:TS moet zorgen dat zijn vriendin eens op de praatstoel gaat zitten. Gewoon: "Ik voel dat het niet echt lekker gaat tussen ons (ook al is het wel zo, gewoon zeggen ), en ik wil graag weten wat jij vindt van onze relatie". Wel doorvragen natuurlijk, en ook over je seksleven hebben. Als ze er niet over wilt praten heb je gewoon een kutrelatie, maar dat terzijde.
No shit! Maar de buit heeft gelukkig ook voeten! En die lopen gewoon naar een welwillende schoone als het moet!quote:Tja, de buit is binnen (relatie), dus hoeft er minder werk in gestoken te worden
Tja, ieder reageert daar anders op, waar de een juist meer behoefte krijgt zal de ander te moe zijn en willen pitten.quote:Op donderdag 12 maart 2009 11:13 schreef probleemgeval2 het volgende:
[..]
Nogal, maar ik ook en dat houd mij ook niet tegen!
Kijk, DAT is pas een reactie. Dank je wel! Ik zal blijven praten als ik ergens mee zit. Op een gegeven moment moet de boodschap toch wel overkomen hoop ik.quote:Ik denk dat je haar meer probleemhouder moet maken. Naar je beschrijving duurt een gesprek met haar hierover niet al te lang en doet ze het af met :"er een punt van maken is ook niet echt bevordelijk" en "Ik vind het wel ok zo, tis toch niet weinig 1 x p/w" etc. Geef inderdaad aan dat je niet lekker in je vel zit.
Ook al lijkt het wel zo in de beginjaren, nu lijkt het erop dat OOK jullie relatie niet PERFECT is. Wat je in het begin op gevoel kan doen(is ook makkelijk zolang alles nog goed gaat) moet je nu toch meer over gaan praten. Kennelijk is zij nog niet op dat punt. Vertellen dat je niet lekker in je vel zit en met een naar gevoel in je maag(want dat heb je), vragen hoe zij de relatie vond gaan ed. Daardoor gaat ze wellicht meer nadenken en wordt ze wat meer probleemhouden.
Je relatie wordt hierdoor echter en hoort er bij bij een langdurige relatie, als je niet door dat punt heen kan komen voorspel ik zowiezo een afnemend geluksgevoel over je relatie, niet alleen op sexgebied. Bijna ELK stel moet wel door zo'n fase.
Vroeger ging alles vanzelf, waren we verliefd(ik zeg niet dat je dat nu niet meer bent!!) en ging alles makkelijk en vanzelf, geen trubbles ed. Zo gaat dat. betekend niet dat je relatie verslechterd,,als je het goed oppakt juist integendeel!!!!
Succes ermee en laat je niet afsnauwen, als je er mee zit blijf het zeggen laat je niet wegcijferen!! (wel geclusterd op een goed moment en niet te gefragmenteerd continu zeuren en steken onder water geven erover!!!) Een goed gesprek op een goed moment en laat je niet afschepen!
Hou um haaks!
Waarschijnlijk. Maar de rapen, die zijn toch echt wel gaar.quote:quote:
Op donderdag 12 maart 2009 11:44 schreef probleemgeval2 het volgende:
[..]
Oef, ik heb geluld als brugman, maar dat lijkt alleen een averechts effect te hebben. Ik geef dan volgens haar namelijk aan dat ik niet tevreden ben terwijl zij geen problemen ziet en DUS ligt het aan mij. Dat pik ik dan weer niet en dan hebben we de poppen aan het dansen.
natuurlijk geen echte poppen.... die opeens gaan dansen, maar de spreekwoordelijke poppen...
Ja dat is allemaal wel helemaal waar, maar ik probeer dat allemaal al. Het handje in handje doe ik altijd, evenals lieve dingen zeggen (die ik ook nog meen ook!) en ik wil het juist op andere tijden, plaatsen manieren enz. maar zij niet. Zij vindt het het leukst in bed, op haar rug, maar haar ogen dicht! En ik ben nog wel een vaste bezoeker van de sportschool ook!quote:Tja, ieder reageert daar anders op, waar de een juist meer behoefte krijgt zal de ander te moe zijn en willen pitten.
Beetje respect daarvoor mag best, als er duidelijk een goede reden is zoals idd kapotmoe zijn van het werken.
Het lijkt mij dan ook dat jullie in de avond seks hebben, zo voor het slapen gaan en dat dat juist vaak op een nee uitloopt.
Dat is alles behalve raar te noemen, moe van het werk, even ontspannen thuis en dan slapen, het is een vrij normale gewoonte te noemen.
Als je dus meer seks wil is het misschien verstandig seks hier en daar te verplaatsen naar andere tijdstippen, samen met aandacht aan elkaar besteden op een normale manier waardoor je ook in de mogelijkheid komt om tot seks te komen vanuit wat anders.
Wat minder in het vaste riedeltje van bedtijd=sekstijd, maar openingen maken voor spontane seks.
Praat eens over hoe zouden we die vonk weer wat extra leven in kunnen blazen en niet over jij geeft me te weinig en nu ben ik zielig.
Praat over fantasieen, over dingen om wat minder moe te zijn hier en daar, over leuke dingen die je samen kan doen, dingen binnen en buiten het bed, niet alleen seks, intimiteit, daar gaat het om, knuffelen, lachen, handje in handje lopen en natuurlijk ook wel seks opzich.
van twee walletjes eten 2 + 2 = 4x per weekquote:Op donderdag 12 maart 2009 10:48 schreef Specularium het volgende:
Ik wil het allemaal niet verpesten, maar waarschijnlijk heeft ze dan een ander.
Heb je helemaal gelijk in. Maar ik laat me niet kisten hoor. Als het zo blijft dat ze alles op mij afschuift (eigenlijk is dat wel zo met alles in de relatie) dan ga ik er vroeg of laat van tussen. Ik heb nog meer te doen zeg! Want als zij straks in de 30 is, en dan zijn vrouwen op hun geilst schijnt, dan zal ze vast met de 1 of andere melkboer gaan liggen feesten en dan NOG zeggen dat het aan mij ligt (omdat ik dan weer ineens te weinig sex wil). Ik ben altijd de pineut, maar ik laat me niet pineuteren.quote:@ probleemgeval2 volgens mij bij jij trouwens ook de enige probleemhouder als ik het zo lees, althans in die hoek laat je je wel drijven kom op man! dan zijn de poppen maar eens aan het dansen toch? Zo is het toch ook geen leven?
moet je dan sowieso niet eens opzoek naar een ander? jezelf aftrekken is spannender dan dat.quote:Op donderdag 12 maart 2009 11:54 schreef probleemgeval2 het volgende:
[..]
Ja dat is allemaal wel helemaal waar, maar ik probeer dat allemaal al. Het handje in handje doe ik altijd, evenals lieve dingen zeggen (die ik ook nog meen ook!) en ik wil het juist op andere tijden, plaatsen manieren enz. maar zij niet. Zij vindt het het leukst in bed, op haar rug, maar haar ogen dicht! En ik ben nog wel een vaste bezoeker van de sportschool ook!
Probeer iets spannends en leuk of romantisch, ik denk ook dat de sleur erin geslopen is. Maak onderlinge afspraken over de sexrelatie is ook een tip, dat jullie tijd maken voor intieme momenten.quote:
Inderdaad, maar ookal is ze daar ook absoluut niet het type voor (en heeft ze het volgens mij ook te druk) heb ik geleerd van het verleden en van situaties van anderen, dat het helaas mogelijk is, en voorkomt, dat mensen die het volste vertrouwen in hun partner hebben alsnog vierkant op hun bek gaan. Hoewel ik dus geen directe bewijzen heb ik er wel sprake van enige achterdocht. Uiteindelijk is vrijwel niemand te vertrouwen.quote:het is trouwens he-le-maal geen indicatie dat ze een ander heeft, niet stoken mensen..
Ja weet je wat het ook is. Alles wat er in het verleden gebeurd en gezegd is tussen ons lijkt mee te wegen in alles wat er verder in de relatie gebeurt. M.a.w. iedere keer wordt alles net iets ingewikkelder en zwaarder. Als wij woorden hebben over zoiets als dit bijvoorbeeld moet ik weer verantwoording afleggen voor dingen die ik maanden geleden heb gezegd en die toen ook al zijn uitgepraat. Ik ben echt nog steeds gek op haar, maar op deze manier komt het gewicht van het negatieve steeds dichter in de buurt van het positieve. Daarbij komt dat een breuk vreselijk ingewikkeld zou worden (huis, geld, tijd. arbeidssituatie enz.) en dat maakt het een knap lastig verhaal. Zo zie je ( en ik nu ook merk ik) maar weer: er is meer aan de hand.quote:Op donderdag 12 maart 2009 12:31 schreef Sjarrel78 het volgende:
Als je nader tot elkaar kunt komen door veel te praten en samen weer op zoek te gaan naar leuke dingen, komt een dergelijke waarheid vanzelf boven water.
Maar laat je in de 1e instantie niet teveel afleiden door je achterdocht. Concentreer je eerst op verbetering van de huidige situatie. Als dat echt niet lukt...en als ze echt niet gevoelig is voor jou acties om de relatie weer te verbeteren..kun je zowieso afvragen of ze de ware is voor je..en kunnen er inderdaad andere dingen aan de hand zijn.
Helemaal waar. Als de relatie alleen om de sex zou draaien was er ook al lang van tussen.quote:Op donderdag 12 maart 2009 12:01 schreef Pony-Lover het volgende:
[..]
moet je dan sowieso niet eens opzoek naar een ander? jezelf aftrekken is spannender dan dat.
Zonder (dit soort) problemen?quote:Oh ik lees nu pas je reactie...
en wel lief blijven he! Tis gewoon niet altijd makkelijk hoor een relatie, maar single zijn ook niet ,,alles heeft zo z'n voor en nadelen, maar doe mij maar een leuke relatie,,gelukkig heb ik dat ook al 7,5 jaar..!
Een kind? Een huis?quote:Op donderdag 12 maart 2009 12:49 schreef probleemgeval2 het volgende:
[..]
Helemaal waar. Als de relatie alleen om de sex zou draaien was er ook al lang van tussen.
Er is alleen net iets meer......
Inderdaad.. Komt zeker vaker voor.. Alleen niet iedereen praat er over..quote:Op donderdag 12 maart 2009 15:48 schreef speknek het volgende:
Probleemgeval? Volgens mij geldt dit voor negentig procent van de relaties.
Huis, vrienden, levens, bankrekeningen, airmiles, de hele mikmak!quote:quote:
Op donderdag 12 maart 2009 12:49 schreef probleemgeval2 het volgende:
[..]
Helemaal waar. Als de relatie alleen om de sex zou draaien was er ook al lang van tussen.
Er is alleen net iets meer......
Een kind? Een huis?
Daar kwam zij ook mee, dus er zit waarschijnlijk wel iets in. Ik kan alleen niet even alles terugnemen wat ik in de afgelopen drie jaar heb gezegd. :squote:Wat wel werkt is kijken naar wat er wél goed gaat, samen. Het in een open gesprek hebben over waarom je voor elkaar hebt gekozen, wát precies je zo leuk vindt aan elkaar en waarom je het zo fijn vindt om samen te zijn. Je creeert hiermee een 'samen'-gevoel, veel beter dan een 'ik vind dit en jij vindt dat, we zijn het niet eens en nu vind ik je stom'-idee.
Goed tips, edoch sommigen heb ik al zonder succes geprobeerd en anderen zijn niet mogelijk.quote:Je kan eens proberen met haar op vakantie te gaan. (2 weken of zo)
Een echte relaxvakantie uitrusten, uitslapen, rustig aan.
Kijk of haar behoefte aan sex toe neemt, ze is immers niet moe meer, en je hebt een andere omgeving en sfeer
Je kan zoals Erodome voorstelt ook een ander moment uitkiezen, bijvoorbeelt als je wakker wordt.
Lekker loom tegen elkaar aanliggen (lepeltje-lepeltje houding).
Je kan onopvallend een uitzoeken wat je vrindien wel geil vind.
En berust je wel op het volgende, sommige vrouwen vinden niks aan sex, en zien het als een verplicht onderdeel, wat je ook probeert.
In dat laatste geval ben jij degene die keuzes moet maken, of de situatie accepteren en minder sex hebben dan je wilt, of relatie beeindigen.
Bedenk wel elke vrouw is anders, en niet iedereen houd van even vaak sex dan jij.
Toch s6 gewenst.
Heb je een relatie met een opblaaspop?quote:Op donderdag 12 maart 2009 11:54 schreef probleemgeval2 het volgende:
Zij vindt het het leukst in bed, op haar rug, maar haar ogen dicht!
Dan hoor je geen gezeik: Ik ben moe, heb hoofdpijn, geen zin.........quote:Op donderdag 12 maart 2009 16:10 schreef Xebrozius het volgende:
[..]
Heb je een relatie met een opblaaspop?
quote:Op donderdag 12 maart 2009 16:10 schreef Xebrozius het volgende:
[..]
Heb je een relatie met een opblaaspop?
Op zich wel een goede, maar als zij me dan op een lieve manier benaderd en/of sex wil dan zwicht ik altijdquote:Op donderdag 12 maart 2009 16:15 schreef tijger74 het volgende:
Als jij vriendin met haar ogen dicht op bed ligt, en verder niks doet, denk ik serieus dat ze aan iemand anders ligt te denken, of hoopt dat jij zo snel mogelijk klaar bent.
Misschien is het toch beter na te gaan gaan of deze relatie wel is, wat jij wilt dat het graag is.
Met andere woorden: houd jouw vriendin wel evenveel van jouw als andersom?
Als je haar dit direct vraagt zal ze waarschijnlijk ja antwoorden, dus kan je dit beter eens vragen aan een gezamelijke vriend(in).
Je kan je relatie ook op een laag pitje zetten, minder uitgaan, nog minder of geen sex, maar ook niet mee gaan boodschappen doen, minder complimentjes maken. enz
Meer tijd voor jezelf maken dus.
Als zij echt voor jullie relatie gaat zal ze snel genoeg zien dat jij dingen anders doet dan normaal, en zal dan echt wel vragen stellen.
Dan heb je de situatie dat ze wel wil praten, maak dan alleen niet de fout te zeggen dat jij dit allemaal doet om meer sex te krijgen, maar dat jij twijfelt aan de hele relatie.(referent aan frequentie en doe kwaliteit van de sex, en op haar manier van problemen uit te praten.)
JAA, die is goed!! Dat is ook al bijna zover bij haar. Aah, de dagen van sex breken weer aan.quote:Zo niet, dan zul je moeten wachten tot ze kinderen wil en laat jij je stiekem steriliseren, zodoende kun je zo vaak met d'r neuken als je wilt
Je bent te goed voor deze wereld.quote:Op donderdag 12 maart 2009 16:23 schreef probleemgeval2 het volgende:
[..]
Op zich wel een goede, maar als zij me dan op een lieve manier benaderd en/of sex wil dan zwicht ik altijdDaarbij heeft ze snel door als ik iets niet zeg, dus vraagt ze het meestel direct en ik, eerlijke rakker dat ik ben, beken dan meestal meteen.
Ik zou daar toch voor skippen... Als ze koters wilt kan het wel... Nou dan helemaal niet. Maar ieder zijn ding natuurlijk.quote:Op donderdag 12 maart 2009 16:25 schreef probleemgeval2 het volgende:
[..]
JAA, die is goed!! Dat is ook al bijna zover bij haar. Aah, de dagen van sex breken weer aan.
Zodra ze seks wil om kinderen moet je het gewoon keihard omdraaien:quote:Op donderdag 12 maart 2009 16:31 schreef Aneurism het volgende:
[..]
Ik zou daar toch voor skippen... Als ze koters wilt kan het wel... Nou dan helemaal niet. Maar ieder zijn ding natuurlijk.
Print dit uit TS en confronteer haar hier ongenadig hard mee, dat zou moeten werken!quote:Op donderdag 12 maart 2009 16:53 schreef speknek het volgende:
[ afbeelding ]
(rood is 2005).
En 115 x per jaar is dus ruim twee keer per week. En dat geldt voor alle leeftijden. Ik denk dat een keer per week voor twintigers weldegelijk aardig aan de lage kant zit. Maarja, er zitten ontzettend veel mensen in hetzelfde schuitje als TS, en als er een oplossing voor was, was dat niet zo.
quote:Op donderdag 12 maart 2009 16:35 schreef lievesuus het volgende:
Wel onhandig dat jullie behoeften nu uit elkaar liggen. Maar het slechtste dat je nu kunt doen, is kansloos blijven aandringen bij je vriendin als ze aangeeft dat ze geen zin heeft. Jij voelt je alleen maar afgewezen en zij voelt zich onder druk gezet. Op die manier wordt seks ook een verplichtig voor haar. Ze moet het natuurlijk wel leuk vinden.
quote:Op donderdag 12 maart 2009 16:22 schreef speknek het volgende:
Of prik stiekem een testosteron spuit in 'r wanneer ze ligt te slapen. Dat schijnt het hoofdhormoon van zin in seks te zijn (en de reden waarom mannen vaker zin hebben en vrouwen soms hun lust kwijtraken door de pil).
quote:Bij mij heeft het ook nog een ander voordeel, ik wil 2 a 3 keer seks per week met mijn vriendin maar voor mijn vriendin was 1 keer genoeg per week.
Ik had niks verteld dat ik androgel gebruikte, ik ging altijd tegen haar aanliggen als ik ging slapen, zie sliep dan al want zij moet vroeg op en gaat om 22.00 al slapen.
Na drie a vier dagen werd ze veel geiler, en wilde zelf weer meer seks.
Ik wist van de overdracht van testo op haar en het werkt echt maar na 10 dagen wilde ze bijna elke dag seks, was nog leuk maar na drie weken wilde ze in het wekend wel 4 a 6 keer + dat ze wel 2 a 3 keer klaar wilde per seks beurt. Als ze thuis kwam van haar werkt om 17.00 dan trekt ze direct mijn broek naar beneden en begon ze te pijpen en wil ze zelf ook weer neuken, als we daarna gingen slapen dan maakte ze mij weer wakker om 2 uur in de nacht voor weer, ik ben direct gestopt met smeren want ik durfde het niet te zeggen.
Mijn lul was van 15 naar 17cm gegaan en de omtrek van 13 naar 15cm, zware lul had gekregen maar wat wil je als je 20 uur zit te neuken per week.
Je zult wel denken maar dit is echt gebeurd.
Na twee weken te stoppen met androgel was alles bijna terug normaal.
Nu is het twee keer per week, ik ben blij dat het voorbij was want het was niet meer te doen.
Bron: DBB
ben ik het helemaal eens. Als je blijft aandringen dan gaat ze het als verplichting zien, dan heeft ze geen zin meer (omdat het "moet") en komt ze in een vicieuze cirkel terecht en zal ze misschien gaan toegeven en er dan inderdaad gewoon maar bijliggen en wachten tot het over is.quote:Maar het slechtste dat je nu kunt doen, is kansloos blijven aandringen bij je vriendin als ze aangeeft dat ze geen zin heeft. Jij voelt je alleen maar afgewezen en zij voelt zich onder druk gezet. Op die manier wordt seks ook een verplichtig voor haar. Ze moet het natuurlijk wel leuk vinden.
Dat had je dus niet moeten doen. Als ze jouw kinderen baart, krijg je trouwens nooit meer seks.quote:Op donderdag 12 maart 2009 11:16 schreef probleemgeval2 het volgende:
We zien elkaar nu meer dan in het begin, want we wonen nu samen.
Om toch weer advocaat van de duivel te spelen: na testosterongel zoals hierboven genoemd, is de beste manier om een hoger libido te krijgen het vaker te doen. Je lichaam went aan hoe vaak je seks hebt--ook dat is een reden waarom mannen, die zich in de puberteit suf rukken, op latere leeftijd vaker zin hebben dan vrouwen. Heb een keer een interview met een seksuologe gelezen, en die zei ook: zet het desnoods maar in je agenda. Niet romantisch, wel effectief.quote:Op donderdag 12 maart 2009 20:12 schreef Karina het volgende:
Met wat lievesuus zegt
ben ik het helemaal eens. Als je blijft aandringen dan gaat ze het als verplichting zien, dan heeft ze geen zin meer (omdat het "moet") en komt ze in een vicieuze cirkel terecht en zal ze misschien gaan toegeven en er dan inderdaad gewoon maar bijliggen en wachten tot het over is.
Neei uiteraard ook niet zonder problemen(als je geen problemen hebt in een relatie moet je ook achter je oor krabben denk ik hoor..:), Maar mijn vriendin is wel een schatje en wij vinden elkaar ook wel weer erg lief...:) Als we praten luisteren we ook naar elkaar. Natuurlijk worden we ook wel eens boos op elkaar, maar dan maken we het ook maar al te snel weer goed.quote:Op donderdag 12 maart 2009 12:51 schreef probleemgeval2 het volgende:
[..]
Zonder (dit soort) problemen?
In principe hoeft ze me meer 1 keer zo ver te krijgen om een kind te produceren natuurlijk ;-)quote:Als ze graag kinderen wil met je is ze trouwens daarmee toch ook probleemhouder hiervan..Zo kan dat toch niet?
Interessant onderzoek! Maar zou dat dan betekenen dat 1, of beide partners in het begin tegen hun zin in moeten gaan lopen sexen om er voor te zorgen dat ze er later wel zin in hebben? Dat zou dan namelijk nog even lastig zijn, tenzij je er een gewoonte van maakt om in die beginperiode ineens meer sterke drank in huis te hebben. Maarja, dat gaat dan weer ten koste van de prestatie.........quote:Op donderdag 12 maart 2009 21:53 schreef mistdeja1 het volgende:
door: Martine @ 08-02-2009
Jij dacht dat je met een gemiddelde van drie keer per week goed zat? Vergeet het maar: om je relatie op en top te houden moet je iedere dag seks hebben. Dat zegt Times-journalist Tim Scott althans.
Seksen zullen we!
Smoesjes als: 'Ik ben moe' of 'schatje, ik heb hoofdpijn' zijn uit den boze. Seksen zullen we! Toen Scott en zijn vrouw na de geboorte van hun kind een beetje uitgeblust raakten op seksgebied, namen ze zich voor voortaan iedere dag seks te hebben. Zin of geen zin. En wat bleek? Hun relatie leefde helemaal op, en niet alleen tussen de lakens.
Seksgebrek ten koste van liefde
Te weinig seks zou volgens Scott zorgen voor een gebrek aan intimiteit, passie, vertrouwen en respect, wat volgens hem de fundamenten van een relatie zijn. Ook al denk je nu misschien dat alles oké zit; je moet alert blijven. Seksgebrek heeft altijd gevolgen: uiteindelijk breekt het je op en kan het zelfs de liefde kapotmaken.
Seks verbetert communicatie
Dat seks niet alleen maar fijn hoeft te zijn, neemt mevrouw Scott blijkbaar voor lief: "Eerst was het helemaal niet leuk. Het was een verplichting waar ik elke dag tegenop zag." Gelukkig werd het volgens eigen zeggen leuker naarmate de tijd vorderde. Het grootste voordeel van het elke dag te doen, vindt het koppel Scott echter dat de communicatie tussen hen zo verbeterd is. "Het was alsof onze breinen werden afgestemd op onze lichamen."
"Doe het gewoon"
Ook sekstherapeute Bettina Arndt is voor een dagelijkse vrijpartij. "Doe het gewoon, of je nu zin hebt of niet. Lust is een keuze." Scott nuanceert wel enigszins: het is niet altijd makkelijk om iedere dag de koffer in te duiken. Eén van de twee wil het altijd liever dan de ander. Hij adviseert daarom een compromis te sluiten. "Drie aaneensluitende dagen seks, en de daarop volgende dagen absoluut niet bijvoorbeeld."
Dus... hang je schema maar vast op de koelkast!
Heb ik dan in mijn puberteit in mijn onwetendheid mijn libido voor de rest van mijn leven tot grote hoogten gefapt?quote:Op donderdag 12 maart 2009 21:52 schreef speknek het volgende:
[..]
Om toch weer advocaat van de duivel te spelen: na testosterongel zoals hierboven genoemd, is de beste manier om een hoger libido te krijgen het vaker te doen. Je lichaam went aan hoe vaak je seks hebt--ook dat is een reden waarom mannen, die zich in de puberteit suf rukken, op latere leeftijd vaker zin hebben dan vrouwen. Heb een keer een interview met een seksuologe gelezen, en die zei ook: zet het desnoods maar in je agenda. Niet romantisch, wel effectief.
Daar ben je zelf bij natuurlijk...er zijn middelen voor ook voor de manquote:Op vrijdag 13 maart 2009 10:15 schreef probleemgeval2 het volgende:
[..]
In principe hoeft ze me meer 1 keer zo ver te krijgen om een kind te produceren natuurlijk ;-)
Het is verbazend hoe snel iemand zich ergens bij neerlegt wanneer de partner in gesprekken toch keer op keer laat weten dat ze erg tevreden is met de sex! Zo zou ze haar ogen dicht hebben omdat ze het zo lekker vindt en er op die manier NOG meer van kan genieten.quote:Op donderdag 12 maart 2009 21:02 schreef Xennia het volgende:
[..]
Dat had je dus niet moeten doen. Als ze jouw kinderen baart, krijg je trouwens nooit meer seks.
Als ze al die jaren alleen maar op haar rug heeft gelegen met haar ogen dicht, snap ik eigenlijk sowieso niet dat jullie het zo lang vol hebben gehouden. Dat was toch een teken aan de wand. Zij geniet duidelijk niet van seks zoals jij dat doet en dan heb je natuurlijk ook minder behoefte eraan. In een relatie vind ik het erg belangrijk ook seksueel te levelen.
Dat is waar, maar (het is wellicht a-modern) mij krijg je niet aan de condooms. Gatver, ondingen! Claustrofobie-opwekkende veel-te-strakke rubber bloedsomloopafknellers! In mezelf laten verknippen, dat al helemaal niet!quote:Op vrijdag 13 maart 2009 10:23 schreef Sjarrel78 het volgende:
[..]
Daar ben je zelf bij natuurlijk...er zijn middelen voor ook voor de man
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |