Ik weet niet of je hier wat aan heb , maar dit is alles wat ik kon vinden op de flesquote:
Stiekeme lurkertquote:Op zondag 15 maart 2009 22:40 schreef motorbloempje het volgende:
je kunt het kwak!
en wat een leuke foto in het andere topic![]()
Ik vind het superstoer!!!quote:Op zaterdag 14 maart 2009 16:56 schreef omearos het volgende:
Ben weer terug. Heb er 44:01 over gedaan volgens de site, en ik was allerlaatste.Maar ik heb hem helemaal gerend en niet gewandeld
![]()
26 april is de volgende, eens kijken of ik mijn snelheid omhoog kan brengen.
ja relax he! en als t goed is krijg ik weer zo'n uitdraai mee van de weegschaalquote:Op maandag 16 maart 2009 07:49 schreef YPPY het volgende:
Jaaaaaaaaaaaaaaaaa, en kwak gaat vandaag hardlopen!
Dat is leuk mr. Spliffy, nu weer een fittest, zie je mooi wat je vorderingen zijn.
Nou ik heb hem hoorquote:Op donderdag 12 maart 2009 21:06 schreef Miss_S het volgende:
[..]
Nouja als ie te groot is is het niet erg, kan altijd kleiner
Maar groter is iets moeilijker
Deze jurk:
[ afbeelding ]
Dat kan, wat vind je er niet mooi aan?quote:Op donderdag 19 maart 2009 21:45 schreef octopussy het volgende:
Ruben krijgt een brusje![]()
Miss_s, ik vind de jurk eerlijk gezegd niet echt mooi.
Juist door de lijnen lijkt mijn taille superslank, maar dat wil niet echt op de foto overkomenquote:Op donderdag 19 maart 2009 21:51 schreef Liejannuh het volgende:
Ik vind het model nu ook niet bepaald flatterend. De schouderbandjes zitten vrij dicht bij elkaar en daardoor lijken je schouders echt enorm breed.
Daarnaast lijkt je taille niet echt geaccentueerd te worden en lijken je heupen huge.
Maar dat kan natuurlijk ook allemaal vertekening zijn door de donkere foto.
Ander model jurk uitzoeken.quote:Op donderdag 19 maart 2009 21:54 schreef Miss_S het volgende:
[..]
Juist door de lijnen lijkt mijn taille superslank, maar dat wil niet echt op de foto overkomen
En van die heupen klopt misschien, maar in combinatie met mijn taille vind ik dat niet erg omdat het juist voor een zandloperfiguur zorgt
En mijn schouders tja.......weinig aan te doen
En daar gaat het om!quote:Ik voel me er wel supersexy in
quote:Op donderdag 19 maart 2009 22:02 schreef Liejannuh het volgende:
[..]
Ander model jurk uitzoeken.![]()
[..]
En daar gaat het om!
Dat is wel de bedoelingquote:Op vrijdag 20 maart 2009 07:50 schreef computergirl het volgende:
Ga je er wel een strapless bh onder doen Miss_s?
Sta er echt van te kijken dat niemand hem leuk vind, maar goed daar gaat het ook niet opquote:Op vrijdag 20 maart 2009 09:43 schreef Sjeen het volgende:
Feli Troel
Miss_S, de jurk zou niet mijn keuze geweest zijn, maar ik ga normaal gezien ook maar voor het decolletéDenk trouwens dat hij inderdaad niet helemaal tot zijn recht komt met de donkere achtergrond...
Daar ga ik mijn best voor doenquote:Op vrijdag 20 maart 2009 09:48 schreef Sjeen het volgende:
Ik wil natuurlijk wel een foto van het totaalplaatje zien, inclusief hairdo en make upEn dan tegen een lichte achtergrond
Haar zou ik ook niet zo weten, misschien lekker wild föhnen? Ik zou sowieso flink zwarte ogen doen en waarschijnlijk ook zwarte lippen of juist knalrood! Shocking in elk geval, beter te veel dan te weinig! Ben heel nieuwsgierig naar het eindresultaatquote:Op vrijdag 20 maart 2009 09:49 schreef Miss_S het volgende:
[..]
Daar ga ik mijn best voor doen
Alleen weet ik nog niet wat ik wil met mijn haar en make up..............nog 2 dagen om over na te denken
In ieder geval flink fohnen, maarja moet ook weer een half uur fietsen ermee dus veel zal er niet van overblijvenquote:Op vrijdag 20 maart 2009 09:55 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Haar zou ik ook niet zo weten, misschien lekker wild föhnen? Ik zou sowieso flink zwarte ogen doen en waarschijnlijk ook zwarte lippen of juist knalrood! Shocking in elk geval, beter te veel dan te weinig! Ben heel nieuwsgierig naar het eindresultaat
Waarom maken je sociale verplichtingen uit of je alcohol drinkt? En dronk je dan zoveel dat het nodig is om het te beperken? Anders gewoon drinken als de situatie daar voor is en niet teveel bij nadenken (en vooral genietenquote:Op vrijdag 20 maart 2009 09:43 schreef Sjeen het volgende:
Feli Troel
Miss_S, de jurk zou niet mijn keuze geweest zijn, maar ik ga normaal gezien voor het decolletéDenk trouwens dat hij inderdaad niet helemaal tot zijn recht komt met de donkere achtergrond...
Zo... ik had eigenlijk besloten dat ik alleen in het weekend alcohol zou doen. Die afspraak heb ik inmiddels iets aangepast, max drie dagen in de week. Gezien mijn sociale verplichtingen is dat iets makkelijker te realiserenDinsdag en gisteren al gehad...
Nou, ik heb graag een glas wijn of port zo 's avonds thuis. En omdat ik vond dat het afvaltechnisch gezien slim is om dat niet al te vaak te doen, had ik bedacht dat het gemakkelijk was om alleen op vrijdag, zaterdag en zondagavond daaraan toe te geven en de andere avonden lekker een kop thee te maken. Op zich een prima plan en ook heel goed uit te voeren, want ik vind thee ook erg lekkerquote:Op vrijdag 20 maart 2009 10:06 schreef omearos het volgende:
[..]
Waarom maken je sociale verplichtingen uit of je alcohol drinkt? En dronk je dan zoveel dat het nodig is om het te beperken? Anders gewoon drinken als de situatie daar voor is en niet teveel bij nadenken (en vooral genieten)
quote:Op vrijdag 20 maart 2009 10:28 schreef Isabeau het volgende:
Miss S, ik dacht bij een eerste blik op de foto ook: jeetje, dat oogt lang zo slank niet als ze is! Maar toen zag ik dat het middenstuk doorzichtig was en het beeld vertekent werd doordat de achtergrond donker is. Dus ik begrijp waar de reacties vandaan komen, ik denk dat het er in het echt veel flateuzer uitziet. Verder een super toffe jurk voor zo'n feest
7 weken, dus da's nog niets, maar wel metquote:
De user Maok heeft ooit iets soortgelijks gedaan! En die was ZOOOOO tof!quote:Op vrijdag 20 maart 2009 10:35 schreef Miss_S het volgende:
[..]dus het gaat helemaal goed komen
en thanks voor de tip octo
je bedoeld die keer dat ze als corpse bride ging? Dat was toen echt tof!quote:Op vrijdag 20 maart 2009 11:01 schreef freecell het volgende:
[..]
De user Maok heeft ooit iets soortgelijks gedaan! En die was ZOOOOO tof!
Dus als je nog tips wilt, moet je haar even opsporen in het Groningen stad topic en PMmen (en zeggen dat ik je gestuurd heb, haha ) Die is zo idioot creatief in dat soort dingen!
ja thnx!! op naar de 90 kg... dan mag ik van mezelf een dikke LCD tv kopen...quote:Op vrijdag 20 maart 2009 10:28 schreef Isabeau het volgende:
Miss S, ik dacht bij een eerste blik op de foto ook: jeetje, dat oogt lang zo slank niet als ze is! Maar toen zag ik dat het middenstuk doorzichtig was en het beeld vertekent werd doordat de achtergrond donker is. Dus ik begrijp waar de reacties vandaan komen, ik denk dat het er in het echt veel flateuzer uitziet. Verder een super toffe jurk voor zo'n feest
Troel, van harte gefeliciteerd!
En MrSpliffy ook gefeliciteerd! Mooi resultaat, op naar het volgende doel.
En ik dacht dat ik goed was in het mezelf belonen voor verloren kilo'squote:Op zaterdag 21 maart 2009 07:57 schreef mrSPLIFFY het volgende:
[..]
ja thnx!! op naar de 90 kg... dan mag ik van mezelf een dikke LCD tv kopen...
dat kan dan ook makkelijk van al t boodschappen geld wat ik over hou
Kijk dat willen we horenquote:Op zaterdag 21 maart 2009 07:57 schreef mrSPLIFFY het volgende:
[..]
enne miss S ik vind em wel![]()
![]()
![]()
erg mooi staan hoor!!
Hier hetzelfde probleem. En ik ben bezig met een cursus slijtersvak dus ik moet proeven. En ik heb over minder dan twee maanden examen.quote:Op vrijdag 20 maart 2009 10:58 schreef ColdFeet het volgende:
Sjeen, rot hè, dat alcohol zo slecht is voor de lijnIk hou erg van een lekkere whisky 's avonds laat, ofzo. Maar ik merk echt dat ik beter afval als ik wat minder drink
Vanavond ga ik peach cosmo's maken, trouwens
Ja, en dan vooral als je veel te weinig kcal binnen krijgt. Maar dat niet alleen, ook als je lichter wordt heeft je lichaam minder kcal nodig om dat gewicht te onderhouden. Bij elkaar opgeteld kan het best zo zijn dat je steeds langzamer afvalt.quote:Op dinsdag 24 maart 2009 12:53 schreef dyna18 het volgende:
Wat ik mij nou nog afvraag, kan het zijn dat je lichaam went aan de lagere calorieinname en dat je daardoor dus steeds minder gaat afvallen?
Feli dat je hem volbracht hebt.quote:Op zaterdag 14 maart 2009 16:56 schreef omearos het volgende:
Ben weer terug. Heb er 44:01 over gedaan volgens de site, en ik was allerlaatste.Maar ik heb hem helemaal gerend en niet gewandeld
![]()
26 april is de volgende, eens kijken of ik mijn snelheid omhoog kan brengen.
je laat je ook wel weer lekker op de kast jagen zeg. 1 reactie, en je vertrekt gelijk weer.quote:Op woensdag 25 maart 2009 11:36 schreef ymme het volgende:
Zoiets doe je samen. En niet alleen...
* zucht * de te verwachten reacties hier in dit topic.
lekker voor de hand liggend weer.
DOEI
Ik had nog nooit van zoiets als een plateau gehoord. Is dat niet psychologisch?quote:Op dinsdag 24 maart 2009 13:10 schreef octopussy het volgende:
Dyna, je kan ook best wel eens op het welbekende plateau zitten. Volhouden met je eetpatroon (sowieso veel variëren) is het devies.
Ik heb wel eens gelezen dat het lichaamsgewicht wat je bij een plateau hebt een gewicht is wat je eerder langdurig hebt gehad. Bij mij klopte dat ook wel redelijk.
Niet per se. Bij mijn weten is het samen in verwachting, vrouw zwanger!quote:Op woensdag 25 maart 2009 11:52 schreef kwakveense het volgende:
gefeliciteerd ymme. enneh, ook als je zwanger bent moet je goed op je eten letten hoor! juist extra! bovendien hóef je als vrouw geen 30 kilo aan te komen (kijk maar naar freecell). veel succes ermee!
(ik vind het persoonlijk gewoon jeukend irritant als mensen zeggen dat ze samen zwanger zijn... maar dat is een kwestie van smaak. samen een kindje krijgen, ja, samen zwanger, nee. kwestie van persoonlijke stylistische voorkeuren)
Ik ben gewoon een zoetekauw en hou echt heel erg van (dingen met) suiker.quote:Op woensdag 25 maart 2009 11:53 schreef teigan het volgende:
[..]
Levitation, wat balen, maar wat ik me dan afvraag is hoe het snoepen er steeds weer insluipt. Is daar een reden voor? (stress oid?). Hopen dat je het nu weer een beetje vol kan houden.
Dat dus inderdaad. Al die vrouwen die zeuren om dat aankomen, daar stond ik dan met zoveel kilo's kwijtquote:Op woensdag 25 maart 2009 13:10 schreef freecell het volgende:
Gefeliciteerd Ymme
Hier was het ook: samen in verwachting, maar ik alleen zwanger
(al komen sommige mannen wel netjes met hun vrouw mee aan)
Dat ik niet veel zwangerschapskilo's over heb is trouwens dankzij mijn lijf en niet dankzij mij hoor!(fudge-craving!)
Maar jouw lijf is dan ook niet helemaal normaalquote:Op woensdag 25 maart 2009 14:29 schreef Troel het volgende:
[..]
Dat dus inderdaad. Al die vrouwen die zeuren om dat aankomen, daar stond ik dan met zoveel kilo's kwijt
Heb je dat eigenlijk nog steeds volgehouden zoveel te sporten?quote:Op woensdag 25 maart 2009 22:51 schreef dyna18 het volgende:
Veel succes Pallas Athena.
Als ik je een tip mag geven. Maak je plan voor afvallen heel concreet en met details.
Meer bewegen: wat ga je doen dan? Hoe vaak en hoe lang?
Regelmatiger eten: je bedoelt op vaste tijden? En wat ga je eten dan?
Dat helpt je hopelijk om de plannen concreet te maken (en dus makkelijk om uit te voeren).
En natuurlijk helpen wij je wel.
Ter voorbeeld mijn plan waarmee ik begonnen ben:
Ik wil een halve kg per week afvallen.
Ik ga daarvoor 3x per week fitnessen 1,5 uur lang.
Met eten ga ik letten op gezond eten, weinig vet, weinig kcal en veel water.
quote:Op woensdag 25 maart 2009 22:53 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Maar jouw lijf is dan ook niet helemaal normaal
Is er een concreet plan om te voorkomen dat het dit keer weer gebeurt?
Hier hetzelfde probleem. Maaltijden zijn niet erg veranderd, alleen zoet beleg wat vaker en tussendoor snoepen, en nu zit ik ook boven de 90kgquote:Op woensdag 25 maart 2009 13:17 schreef Levitation het volgende:
[..]
Ik ben gewoon een zoetekauw en hou echt heel erg van (dingen met) suiker.Ook als ik een tijd niet gesnoept heb, blijft zoetigheid een gigantische verleiding. Reden is dus hooguit gebrek aan ruggegraat.
Maar, gewoon weer kiezen op elkaar (letterlijk en figuurlijk
) en gewoon weer dapper proberen.
Jij ook succes!quote:Op donderdag 26 maart 2009 14:55 schreef omearos het volgende:
Welkom Pallas_Athena
[..]
Hier hetzelfde probleem. Maaltijden zijn niet erg veranderd, alleen zoet beleg wat vaker en tussendoor snoepen, en nu zit ik ook boven de 90kgEn ondanks dat ik er flink van baal kan ik me niet genoeg motiveren om er mee te stoppen. Beetje het gevoel alsof het toch niet helpt, ook al weet ik wel beter.
Succes met de kiezen op elkaar
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |