+ het feit dat er meer reclameblokken zijn bij het schaatsen.quote:Op dinsdag 10 maart 2009 15:52 schreef Prosac het volgende:
[..]
Jup. Meer kijkers he en de winst is daarmee ook groter.
Als eredivisielive Ajax uit zou zenden nu ipv de NOS zou ik er ook geen problemen mee hebben hoor. Dus dat is gewoon appels met appels vergelijkenquote:Op dinsdag 10 maart 2009 15:52 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
De reden daarvan is dat de NOS het niet uitzond. Dus dat is appels met peren vergelijken.
Ik weet wel bijna zeker dat je meer reclameblokken hebt bij het voetbal. Dat zijn er namelijk 4 in iets meer dan 105 minuten. Denk niet dat het schaatsen dat gaat overtreffen vrindquote:Op dinsdag 10 maart 2009 15:54 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
+ het feit dat er meer reclameblokken zijn bij het schaatsen.
Dus de NOS zou een dief van zijn eigen portemonnee zijn als ze Ajax ipv het schaatsen uit zouden zenden.
Ten eerste, noem me geen vriend.quote:Op dinsdag 10 maart 2009 15:59 schreef TIM-846 het volgende:
[..]
Ik weet wel bijna zeker dat je meer reclameblokken hebt bij het voetbal. Dat zijn er namelijk 4 in iets meer dan 105 minuten. Denk niet dat het schaatsen dat gaat overtreffen vrind
Schaatsen ook toch?quote:Op dinsdag 10 maart 2009 12:14 schreef Bullet-tooth het volgende:
[..]
De wedstrijd is ook op andere manieren te volgen dan de NOS.
Zet anders teletekst aan ofzo.
Ik heb tot nu toe nog geen enkele schaatsfan gehoord over het feit dat de 3000m voor vrouwen niet live wordt uitgezonden, blijkbaar zoeken zij wel het stadion op.quote:
Misschien omdat er geen schaatsfans zijn.quote:Op dinsdag 10 maart 2009 16:16 schreef Bullet-tooth het volgende:
[..]
Ik heb tot nu toe nog geen enkele schaatsfan gehoord over het feit dat de 3000m voor vrouwen niet live wordt uitgezonden, blijkbaar zoeken zij wel het stadion op.
Je bedoelt die drie polonaiselopers van Kleintje Pils?quote:Op dinsdag 10 maart 2009 16:16 schreef Bullet-tooth het volgende:
[..]
Ik heb tot nu toe nog geen enkele schaatsfan gehoord over het feit dat de 3000m voor vrouwen niet live wordt uitgezonden, blijkbaar zoeken zij wel het stadion op.
Sorry maatquote:Op dinsdag 10 maart 2009 16:05 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Ten eerste, noem me geen vriend.
Ten 2de, er zijn donderdag 3 schaatsblokken. Dat zijn dus sowieso 3x 2 = 6 reclameblokken. Daarnaast heb je ook nog dweilpauzes die ze ook altijd vullen met reclameblokken.
Dan is het voor jou positief dat het in Vancouver isquote:Op dinsdag 10 maart 2009 17:10 schreef Chuck_Norris het volgende:
WK SchaatsenIk word al gek elke keer als er weer van dat kansloze schaatsvolk in Heerenveen komt.
quote:'Kaartentrekker' Bebek fluit Ajax
De Kroatische scheidsrechter Ivan Bebek is donderdag de leidsman van het UEFA Cup-duel tussen Olympique Marseille en Ajax. In Bebek krijgen de Amsterdammers een arbiter met een reputatie.
Immers hield de 31-jarige scheidsrechter de kaarten nooit op zak, in de eerdere vijftien wedstrijden die hij in Europees verband floot. Eyong Enoh, Rasmus Lindgren, Luis Suárez en Thomas Vermaelen zijn geschorst bij een volgende gele kaart.
Eerder leidde Bebek wedstrijden van andere Nederlandse clubs. Hij leidde vorig seizoen FC Twente-Getafe (3-2) in goede banen, hoewel hij Twente-spits Blaise N'Kufo met rood van het veld stuurde. Ook was hij de arbiter bij Feyenoord-Lokomotiv Sofia (0-0).
quote:Op dinsdag 10 maart 2009 12:35 schreef Madhouse11 het volgende:
Zowel Voetbal als Schaatsen wordt goed bekeken. Waar is de tijd gebleven dat de NOS gewoon allebei uitzond op 2 kanalen ?
Wel logisch, een wedstrijd van Ajax in de dweilpauzes. Ze spelen tegenwoordig als een dweil.
quote:Gerets geprikkeld door Ajax
MARSEILLE - Erik Gerets kijkt uit naar de confrontatie tussen zijn ploeg Olympique Marseille en Ajax van morgen in de UEFA Cup. "Ik heb goede herinneringen aan wedstrijden met Ajax. Meestal stapte ik als winnaar van het veld", glundert de trainer van de Franse ploeg.
De Belg speelde als voetballer voor PSV en werd later ook trainer van de club uit Eindhoven. "Van mijn periode als speler herinner ik me vooral de duels met Brian Roy (buitenspeler van Ajax, red.). Dat waren wedstrijden op zich."
Een journalist vergiste zich tijdens de persconferentie en stelde dat Gerets ooit speler was van Ajax. "Nee, PSV, alstublieft zeg!", reageerde Gerets ad rem. "Als je ooit voor PSV hebt gespeeld kun je nooit naar Ajax gaan, vind ik."
Telegraaf
Zo geweldig is dat Marseille toch ook weer niet?quote:Op woensdag 11 maart 2009 18:34 schreef DirkZz het volgende:
Helaas voor het nederlandse voetbal dat het na deze ronde is afgelopen
Ik geef Ajax ook wel een redelijke kans. Marseille is geen bijzondere ploeg, een stuk minder dan Fiorentina.quote:Op woensdag 11 maart 2009 18:38 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Zo geweldig is dat Marseille toch ook weer niet?
Wij ook niet hoor, maar om op voorhand te zeggen dat wij eruit vliegen? Nee, dat lijkt me niet. Ik geef ons wel een aardige kans.
Ben d'r bang voor dat ze over ajax heen zullen gaan lopen.quote:Op woensdag 11 maart 2009 18:38 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Zo geweldig is dat Marseille toch ook weer niet?
Wij ook niet hoor, maar om op voorhand te zeggen dat wij eruit vliegen? Nee, dat lijkt me niet. Ik geef ons wel een aardige kans.
Leo is als invaller belangrijk geweest dit toernooiquote:
Naai die Ben Arfa maar een kaart aan zal het advies van MvB aan zijn spelers zijn hoop ik.quote:Op woensdag 11 maart 2009 13:59 schreef TheClown1 het volgende:
Bakary Koné en Hatem Ben Arfa moeten vrezen voor een gele kaart indien ze de return willen meemaken.
bij ajax
Eyong Enoh, Rasmus Lindgren, Luis Suárez en Thomas Vermaelen
Talpaquote:Op dinsdag 10 maart 2009 12:09 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Ajax wint met 0-2.
NOS.
Schaatsen.
Van Basten.
Gedaan! Wat een achterlijke zaak zeg! Voetbal is volkssport nummer 1 niet dat pauperige suffe schaats rotzooi.quote:Op dinsdag 10 maart 2009 11:59 schreef Hephaistos. het volgende:
Klachten mailen kan naar: publieksreacties@rtv.nos.nl
Ach je moet gewoon je bek houden, hij heeft gelijk. Ga jij maar lekker naar dat gare kut schaatsen kijken, stelletje suffe homo's gehuld in gekleurde condooms op hun gare ijzers die constant rondjes draaien op een ijsbaantje, ja lekker innoverend.quote:Op dinsdag 10 maart 2009 15:23 schreef Bullet-tooth het volgende:
[..]
Zo zonde dat je al die tijd hebt gestoken in het typen van die tekst waar de enige gepaste reactie er als volgt uitziet:
maar naar het schaatsen kijken meer mensenquote:Op donderdag 12 maart 2009 00:49 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Gedaan! Wat een achterlijke zaak zeg! Voetbal is volkssport nummer 1 niet dat pauperige suffe schaats rotzooi.
Onzin, sowieso niet iets wat je op voorhand kunt weten.quote:Op donderdag 12 maart 2009 01:02 schreef rubbereend het volgende:
Ajax is voor mij favoriet, ben niet zo onder de indruk van OM, PSV had ze al moeten hebben en Twente ook. Aan Ajax de eer
[..]
maar naar het schaatsen kijken meer mensen
En zie hier dat je conclusie al helemaal op stront slaat:quote:Op donderdag 12 maart 2009 01:02 schreef rubbereend het volgende:
Ajax is voor mij favoriet, ben niet zo onder de indruk van OM, PSV had ze al moeten hebben en Twente ook. Aan Ajax de eer
[..]
maar naar het schaatsen kijken meer mensen
quote:Op donderdag 12 maart 2009 01:15 schreef Apekoek het volgende:
[..]
En zie hier dat je conclusie al helemaal op stront slaat:
Een soort gelijke glij-evenement als vanavond trok in 2007 op donderdag avond 1,5 miljoen kijkers, bron: http://www.mediacourant.nl/?p=2812
Ajax - Fiorentina laatste keer op donderdag rond de 2 miljoen:
http://www.medianed.com/2(...)t-rampverslaggeving/
Daarbij is het ongegrond om te zeggen dat de kijkcijfers voor een inferieure glijpartij (ook wel schaatsen genoemd) in het voordeel uitvallen, dat zal dus niet zo zijn gebaseerd op deze bovenstaande cijfers.
Ook niet om te vergeten, we zijn een ronde verder in het europese voetbal toernooi wat garant staat voor meer kijkers dan de laatste ronde tegen Fiorentina, think about it.
quote:Op dinsdag 10 maart 2009 15:34 schreef Prosac het volgende:
[..]
Klopt.. maar de NOS is niet wereldwijd, maar NL. En uit kijkcijfers blijkt dat er meer mensen kijken naar schaatsen dan naar clubvoetbal.
de top 100 uit 2008 wordt gedomineerd (uiteraard) door het EK voetbal. Zelfs naar Domino Day (2,7 miljoen) keken meer mensen dan naar de wedstrijd PSV - Tottenham (1,9 miljoen)
Deze wedstrijd komt achter allerlei schaatswedstrijden waar meer dan 2 miljoen mensen naar keken. In de top 100 2008 komt geen wedstrijd van Ajax voor.
In 2007 staat er zowaar in de top 10 een wedstrijd met Ajax, de bekerfinale AZ - Ajax 2,9 miljoen mensen (plek 6). Echter daarboven staan op 1 en 2, jawel, het WK Allround schaatsen met 3,2 en 3,3 miljoen kijkers.
Ook in 2006 staat het schaatsen ver boven de eerste clubvoetbal wedstrijd. Schaatsen OS op plek 6 tegen PSV - Ajax (beker) op plek 54.
(bron: http://www.kijkonderzoek.nl/)
Ik had ook liever de hele wedstrijd gezien, maar de kijkcijfers bewijzen gewoon het gelijk van NOS om te kiezen voor het schaatsen.
PS: Schaatsen
Ik moet eerst nog zien of die stream het gaat houden als 1 miljoen mensen hem tegelijk probeert te bezoeken.quote:Op donderdag 12 maart 2009 01:31 schreef Rots het volgende:
Joh niet zo bitchen hier allemaal op de NOS. Die gaan gewoon voor kijkcijfers, en wat boeit het nou om het eerste wat is het, half uurtje?, op nos.nl te kijken. Zal vast een prima stream zijn, wel netjes dat ze alles via de site aanbieden trouwens.
Jawel, via M6 en M6-HD, heb ik hier ook op de satelliet zie ik net. Dus morgen maar eens kijken in glorious high definition quality.quote:Op dinsdag 10 maart 2009 14:31 schreef FireFox1 het volgende:
Is het duel niet op de Franse televisie te zien?
Klote schaatsen.quote:Op donderdag 12 maart 2009 03:11 schreef Aanvoerder het volgende:
Zullen we nu niet meer over het schaatsen door blijven ouwehoeren na deze streep:
* ________________________________________________________________
Tijd voor voetbal!
Ga weg met je schaatsenquote:Op donderdag 12 maart 2009 10:35 schreef OmniRocket het volgende:
2e helft wordt ook maar 15 minuten van uitgezonden hoor
20:25 Schaatsen WK Afstanden Vancouver
21:13 NOS UEFA Cup: 1ste helft Olympique Marseille - Ajax
21:35 Schaatsen WK Afstanden Vancouver
22:00 NOS UEFA Cup: 2de helft Olympique Marseille - Ajax
22:15 Schaatsen WK Afstanden Vancouver
WK Schaatsen is veel interessanter dan een heenwedstrijd
Ajax is volgende week (?) ook weer, en dan is de beslissing.
tvgids.nl klopt niet. NOS heeft al een persbericht uitgegeven.quote:Op donderdag 12 maart 2009 10:35 schreef OmniRocket het volgende:
2e helft wordt ook maar 15 minuten van uitgezonden hoor
20:25 Schaatsen WK Afstanden Vancouver
21:13 NOS UEFA Cup: 1ste helft Olympique Marseille - Ajax
21:35 Schaatsen WK Afstanden Vancouver
22:00 NOS UEFA Cup: 2de helft Olympique Marseille - Ajax
22:15 Schaatsen WK Afstanden Vancouver
WK Schaatsen is veel interessanter dan een heenwedstrijd
Ajax is volgende week (?) ook weer, en dan is de beslissing.
Utrecht in de achtste finale van de UEFA cup??? grapjas :pquote:Op donderdag 12 maart 2009 10:38 schreef toma het volgende:
[..]
Ga weg met je schaatsen
Zou je er ook zo over denken als Utrecht in de achtste finale vd UEFA cup zou staan?
Lekkere voetbalfan ben je dan. "Ja ik vind het wel vervelend, maar ach...."quote:Op donderdag 12 maart 2009 10:55 schreef OmniRocket het volgende:
[..]
Utrecht in de achtste finale van de UEFA cup??? grapjas :p
En ik zou het via internet gaan kijken dan als het niet wordt uitgezonden door een andere sport, ga me niet druk maken dat het niet via TV gaat.
Zou het wel jammer vinden natuurlijk.
Naar schaatsen kijken meer mensen dan naar Ajaxquote:Op donderdag 12 maart 2009 10:38 schreef toma het volgende:
[..]
Ga weg met je schaatsen
Zou je er ook zo over denken als Utrecht in de achtste finale vd UEFA cup zou staan?
Nou en? Laat ze lekker doodgaan met hun schaatsenquote:Op donderdag 12 maart 2009 11:13 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Naar schaatsen kijken meer mensen dan naar Ajax
Ik kan het toch zien? Waarom zou ik me er dan druk erover gaan maken? Maakt mij niet uit hoe, als ik het maar kan zienquote:Op donderdag 12 maart 2009 11:08 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
Lekkere voetbalfan ben je dan. "Ja ik vind het wel vervelend, maar ach...."
Wat is dat voor een zaalsportfan instelling?
Wie wil je daar voor meenemen?quote:Op donderdag 12 maart 2009 12:41 schreef Cyberia18 het volgende:
Laten we die Belg met zijn kutsmoel maar eens trakteren op een oorwassing. 0-3.
Jou in ieder geval niet.quote:Op donderdag 12 maart 2009 12:43 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Wie wil je daar voor meenemen?
Nope het is iets anders, ik heb serieus een klacht mail gestuurd met het volgende als antwoordquote:Op donderdag 12 maart 2009 10:35 schreef OmniRocket het volgende:
2e helft wordt ook maar 15 minuten van uitgezonden hoor
20:25 Schaatsen WK Afstanden Vancouver
21:13 NOS UEFA Cup: 1ste helft Olympique Marseille - Ajax
21:35 Schaatsen WK Afstanden Vancouver
22:00 NOS UEFA Cup: 2de helft Olympique Marseille - Ajax
22:15 Schaatsen WK Afstanden Vancouver
WK Schaatsen is veel interessanter dan een heenwedstrijd
Ajax is volgende week (?) ook weer, en dan is de beslissing.
quote:Beste Kijker
De NOS zendt op donderdag 12 maart twee belangrijke sportevenementen uit; de 8e finales van de UEFA Cup en de WK Afstanden schaatsen in Vancouver. We kunnen maar op 1 net uitzenden, wat betekent dat we keuzes moeten maken. W e laten beide evenementen op de - binnen onze mogelijkheden - best mogelijke manier zien. Het schaatsen begint om 20.30. Dan is het voetbal nog niet bezig. Logischerwijs maken we de eerste afstand bij het schaatsen af, waardoor we de eerste 20 minuten van de wedstrijd OM-Ajax missen. Daarvan laten we vervolgens kort de hoogtepunten zien om de resterende 65 minuten live uit te zenden. Het grootste deel van de wedstrijd Olympique Marseille-Ajax wordt dus live uitgezonden. De huldiging van het schaatsen wordt later uitgezonden en de 3000 meter (dames) is pas na het voetbal - in uitgebreide samenvatting - te zien. Wij denken daarmee het grootste deel van het publiek te bedienen.
Daarnaast is zojuist besloten dat de UEFA Cup-wedstrijd Olympique Marseille-Ajax geheel live is te volgen via
www.nos.nl
Met vriendelijke groet
N. Kosterman
NOS Publieksvoorlichting
Dat doen ze ook. Via www.nos.nlquote:Op donderdag 12 maart 2009 13:09 schreef x2_Shade het volgende:
Maar als je de voetbaluitzendrechten koopt moet je wel een belangrijke wedstrijd als deze VOLLEDIG uitzenden het kan me niet schelen hoe ze het regelen...
Waarom kunnen niet op Ned 1, rtl 5 of 7 uitzenden het voetbalquote:Op donderdag 12 maart 2009 10:35 schreef OmniRocket het volgende:
2e helft wordt ook maar 15 minuten van uitgezonden hoor
20:25 Schaatsen WK Afstanden Vancouver
21:13 NOS UEFA Cup: 1ste helft Olympique Marseille - Ajax
21:35 Schaatsen WK Afstanden Vancouver
22:00 NOS UEFA Cup: 2de helft Olympique Marseille - Ajax
22:15 Schaatsen WK Afstanden Vancouver
WK Schaatsen is veel interessanter dan een heenwedstrijd
Ajax is volgende week (?) ook weer, en dan is de beslissing.
Nederland 1 is finale wie is de molquote:Op donderdag 12 maart 2009 13:19 schreef Anonymousz het volgende:
[..]
Waarom kunnen niet op Ned 1, rtl 5 of 7 uitzenden het voetbal
RTLquote:Op donderdag 12 maart 2009 13:19 schreef Anonymousz het volgende:
[..]
Waarom kunnen niet op Ned 1, rtl 5 of 7 uitzenden het voetbal
Ook dat nog.quote:
Omdat er dus meer mensen naar Schaatsen kijken dan naar Voetbal *zuchtquote:Op donderdag 12 maart 2009 13:09 schreef x2_Shade het volgende:
Klachtenmail verstuurd naar publieksreacties@rtv.nos.nl
Snap dat mensen schaatsen willen zien, ik vind het ook wel interessant. Maar als je de voetbaluitzendrechten koopt moet je wel een belangrijke wedstrijd als deze VOLLEDIG uitzenden het kan me niet schelen hoe ze het regelen...
Hoelang denk je dat de analyse van de CL is bij de NOS in de rustquote:Op donderdag 12 maart 2009 13:24 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
RTL![]()
![]()
Opgetyft met hun tergend lange reclames en analyses van een minuut.
Ruim twee minuten.quote:Op donderdag 12 maart 2009 13:29 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Hoelang denk je dat de analyse van de CL is bij de NOS in de rust
Ik denk vermeerquote:Op donderdag 12 maart 2009 13:32 schreef golfer het volgende:
Wie staat er op doel? Steek of Vermeer?
Dat zullen we pas in de voorbeschouwing achter weten te komen. Marco is er voor zichzelf uit, hij zal het alleen eerst de keepers persoonlijk vertellen.quote:Op donderdag 12 maart 2009 13:32 schreef golfer het volgende:
Wie staat er op doel? Steek of Vermeer?
die site gaat dus plat vanavondquote:NOS verwacht vanavond piekbelasting van de internetsite
donderdag 12 maart 2009, 10:20 | link
De NOS verslaat vanavond via internet zowel het WK Schaatsen als de UEFA-cup wedstrijd tussen Olympique Marseille - Ajax. Beide evenementen zijn gelijktijdig te zien, dus de omroep verwacht een piekbelasting van de NOS-site. Hoofd Nieuwe Media Roeland Stekelenburg vraagt zich af de site dit aan kan. De internetproviders en netwerkbeheerders kunnen hun borst natmaken, schrijft hij.
Op televisie zijn harde keuzes onvermijdelijk en is eerst de 1500 meter van de mannen en daarna de tweede helft van Ajax live te volgen, zegt Roeland Stekelenburg. Kijkers die daar niet tevreden mee zijn kunnen terecht op internet. Tenminste …. als het er niet teveel zijn.
De capaciteit van internet is nog altijd beperkt, zegt hij. Bij plotselinge piekbelasting kan het daardoor gebeuren dat websites compleet onbereikbaar worden. Tijdens de vorig jaar gehouden Olympische Spelen keken 100.000 mensen tegelijk naar de livestrams op de NOS-site. Ik sluit niet uit dat we donderdag ook dit soort aantallen gaan zien en dan hebben we wel een probleem.
Stekelenburg gaat echter niet zo ver dat hij mensen afraadt naar de streams te kijken. Het op zeker spelen en vermijden van risico heeft volgens mij nog nooit tot innovatie geleid en we hebben het afgelopen jaar de grenzen van het internet wel vaker verkend. We gaan gewoon aan de slag de komende dagen om te kijken hoe we zoveel mogelijk kijkers zo goed mogelijk kunnen bedienen donderdagavond.
Als dat gebeurdquote:Op donderdag 12 maart 2009 13:39 schreef rubbereend het volgende:
[..]
die site gaat dus plat vanavond
Er zullen denk ik nog wel een stuk meer dan 100.000 mensen via internet kijken vanavond.quote:"Tijdens de vorig jaar gehouden Olympische Spelen keken 100.000 mensen tegelijk naar de livestrams op de NOS-site. Ik sluit niet uit dat we donderdag ook dit soort aantallen gaan zien en dan hebben we wel een probleem."
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |