Ik ook niet hoor... wist niet eens wat NOD betekendequote:Op dinsdag 17 februari 2009 19:12 schreef MinnieMin het volgende:
Wat is er trouwens gebeurd met de betekenis van alle termen hier? Inmiddels is het me wel duidelijk, maar in het begin snapte ik er de ballen niet van
Heb ik nietquote:Op dinsdag 17 februari 2009 20:12 schreef RockabeIIa het volgende:
cisco, heb je al een ovulatietestje geprobeerd?
Het is wel voor iedereen anders,ik kon er mijn ovulatie niet mee vinden en werd echt heel onzeker en gestressed ervan.Maar als je er juist heel snel je ovulatie mee vind kan ik me voorstellen dat het wel prettig is.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 12:33 schreef Fiemeeltje het volgende:
Die ovutesten zijn echt ideaal. Ik heb er ook mee geleerd dat ik gewoon op mijn lichaam kan vertrouwen. Ik had ineens slijm en ja hoor, ik pieste netjes twee streepjes.Nu over twee weken nog een keer dubbele streepjes doen en dan ben ik helemaal tevreden
Durf ik niet want hij was al een keer negatiefquote:Op woensdag 18 februari 2009 16:27 schreef CrazyPrincess het volgende:
Ik heb me nooit gerealiseerd dat dat wachten zo vreselijk is
En cisco, ik snap het niet helemaal. Kun je niet gewoon een test doen?
Straks..... wil niet testen zonder mijn man erbij!quote:
Oké!quote:Op woensdag 18 februari 2009 17:13 schreef Ciscostar het volgende:
[..]
Straks..... wil niet testen zonder mijn man erbij!
Dus als ik het straks durft dan op zijn laatst weten jullie het 19 uur...
Haha duimsmile zou wel handig zijn jaquote:Op woensdag 18 februari 2009 17:24 schreef huuphuup het volgende:
Shit 7 uur ben ik al weg![]()
dan maar onbeschoft tijdens het uit eten op mn telefoon kijken![]()
*duimduimduimduim!*
ik wil een duim smiley!
Ik kon deze vinden!quote:Op woensdag 18 februari 2009 17:24 schreef huuphuup het volgende:
Shit 7 uur ben ik al weg![]()
dan maar onbeschoft tijdens het uit eten op mn telefoon kijken![]()
*duimduimduimduim!*
ik wil een duim smiley!
foto maken heeft geen zin want het is echt niks... alleen beetje als je licht tegenhoud of schuinquote:Op woensdag 18 februari 2009 18:37 schreef happyme28 het volgende:
oehh... foto foto, dat klinkt wel als een licht streepje toch? Een streepje, hoe licht ook, is een streepje hoor
quote:Op woensdag 18 februari 2009 18:39 schreef Ciscostar het volgende:
[..]
foto maken heeft geen zin want het is echt niks... alleen beetje als je licht tegenhoud of schuin
met blote oog moeten we nog turen..
Ah als ik vrijdag nog niet ben dan weer... ga zo wel ffies bij de AH kijken of ze wat hebben
kruidvat iddquote:Op woensdag 18 februari 2009 18:45 schreef RockabeIIa het volgende:
Niet om het een of ander maar ik zie dagelijks kruitvat voorbij komen maar het is toch kruidvat!?
Cisco, pregnant until proven otherwise oftewel PUPO!!!
PUPOquote:Op woensdag 18 februari 2009 18:45 schreef RockabeIIa het volgende:
Niet om het een of ander maar ik zie dagelijks kruitvat voorbij komen maar het is toch kruidvat!?
Cisco, pregnant until proven otherwise oftewel PUPO!!!
welke topic? mis ik een streepje? ik zag er geen in Z&G...quote:Op woensdag 18 februari 2009 20:20 schreef mefke79 het volgende:
Ciscostar, als je net zo'n streep hebt als die in het andere topic en dit is niet met ochtendurine, dan is het echt een streep hoor. Oke, beginnende streep, maar toch. Als je niet zwanger bent komt er echt geen streep (en dat heb ik net iets te vaak gezien!). En anders toch proberen een CB test te doen, die zijn op dat gebied heel duidelijk, daar heb ik nog nooit halve streepjes van gezien, wel vage, maar licht = streep.
Succes en ik duim voor je!
Zie pmquote:Op woensdag 18 februari 2009 21:27 schreef mijsje het volgende:
[..]
vraagje, (way off topic) hoe kun je je ticker in een link anders noemen? Ik zie steeds bij mensen een link met een leuk woord, en ik kan alleen de tickerpagina erin zetten...(beetje aan het pruilen hier...)
Kun je die ook ffies aan mijn sturen, ik zit ook steeds daarmee als ik een link eronder wil zettenquote:
Gelukt!quote:
quote:Op donderdag 19 februari 2009 09:29 schreef prinseszondererwt het volgende:
Oh ja, dat bedoel ik ook niet hoor! Kom al lekker kletsen en hopelijk snel weer hyperen als vanouds. Zo, da's beter/duidelijker.
quote:Op vrijdag 20 februari 2009 16:41 schreef prinseszondererwt het volgende:
Ah, judes heeft een ei! [ afbeelding ] Have fun.
Als je nu al blozen moet... lees maar even terug. Ik lag met mijn benen wijd nog bijna aan Fok te denken.![]()
Hihi, iedereen hier doet denk ik wel hetzelfde wanneer er een ei is of men denkt in de vruchtbare periode te zitten. Je kunt hier niemand wijsmaken dat je kindjes tussen de bloemkolen vindtquote:Op vrijdag 20 februari 2009 16:35 schreef judes het volgende:
lol, ik bloos ervan, Poezebeest. Had er even niet bij stilgestaan dat jullie nu allemaal weten wat ik vanavond ga doen...
Mijn schoon.oeder vraagt nergens naar. En als ze dat wel es doet kan ik met lekkere korte antwoorden haar stil krijgen. Iemand die in me geinteresseerd is kan het hele verhaal te horen krijgen. Maar als je voelt dat het ze niet boeit, dan vertel ik ze ook niks. Simpel zatquote:Op vrijdag 20 februari 2009 17:31 schreef prinseszondererwt het volgende:
In de familie weet niemand het, vrienden ook niet. Op mijn werk weet bijna iedereen het. Rare situatie, maar voor ons even prima zo. Ik heb geen behoefte aan overbezorgde (schoon)moeders/oma's/schoonzussen/etc.
Check, dat heb ik dus ook. Totaal geen klik. En als die er wel naar is vertrouw ik het bedrijf an sich gewoon niet. De bedrijfsarts raadde ook aan vooral niets te zeggen aangezien het prive aangelegenheid is die ze niets aangaat.quote:Op vrijdag 20 februari 2009 17:36 schreef prinseszondererwt het volgende:
Jij hebt een fijne, zo te horen. Pfft. Zo erg is het bij mij niet, maar echt klikken doet het ook niet. Andere golflengte zullen we maar zeggen...
Ik werk als adviseur en zit steeds bij verschillende klanten. Collega's zie ik dus niet zo vaak (niet elke dag iigquote:Op vrijdag 20 februari 2009 17:36 schreef prinseszondererwt het volgende:
Jij hebt een fijne Vlindur, zo te horen. Pfft. Zo erg is het bij mij niet, maar echt klikken doet het ook niet. Andere golflengte zullen we maar zeggen...
CP, ik vind het juist fijn het om met mijn collega's te delen. Ze zijn heel lief als ik even naar het zkh moet of als er weer eens eentje zwanger is.
Ach. Dat mens is wereldvreemd. Het went. Totaal geen interesse in andere mensen. Heel raar. Ze is wel aardig, maar je kunt er niks mee.quote:Op vrijdag 20 februari 2009 17:36 schreef prinseszondererwt het volgende:
Jij hebt een fijne Vlindur, zo te horen. Pfft. Zo erg is het bij mij niet, maar echt klikken doet het ook niet. Andere golflengte zullen we maar zeggen...
CP, ik vind het juist fijn het om met mijn collega's te delen. Ze zijn heel lief als ik even naar het zkh moet of als er weer eens eentje zwanger is.
Tsja, ik ben juf en de onderwijswereld is wat dat betreft wel apart. Totaal niet zakelijk. En een echte vrouwenwereld. Ik snap heel goed dat dat bij andere beroepen anders is, als ik naar andere banen terug kijk zou ik het ook nooooit hebben gezegd.quote:Op vrijdag 20 februari 2009 17:40 schreef CrazyPrincess het volgende:
[..]
Ik werk als adviseur en zit steeds bij verschillende klanten. Collega's zie ik dus niet zo vaak (niet elke dag iig). Ik heb het wel aan 1 collega bij een klant verteld, maar die vertrouwensband was er dan ook
Heb het totaal niet in de gaten gehouden en ik merkl het ook niet altijd dus geen idee deze maand.quote:Op vrijdag 20 februari 2009 11:42 schreef RockabeIIa het volgende:
PP, weet je wanneer je een eitje hebt gelegd?
Dat is bij mij ook zo bijna de situatie, behalve dan mijn ma, schoonouders (medicijnen toegediend krijgen bij hen thuis), mijn zus en haar man en de tante van mijn man (apotheek).quote:Op vrijdag 20 februari 2009 17:31 schreef prinseszondererwt het volgende:
In de familie weet niemand het, vrienden ook niet. Op mijn werk weet bijna iedereen het. Rare situatie, maar voor ons even prima zo. Ik heb geen behoefte aan overbezorgde (schoon)moeders/oma's/schoonzussen/etc.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |