Ik had niets gemist, ik dacht dat je gediplomeerd verzorgende was, dus kun je aan de slag met open wonden, drains, stoma's, spuiten ed. Werk plentyquote:Op dinsdag 3 februari 2009 11:57 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Je had de weiger gemist geloof ik hè![]()
Ik ga mijzelf even optuigen.
Dat is dan wel weer een voordeel van mijn werk. Zolang ik een telefoon en een computer heb, kan ik werken. Ook met een gebroken enkel.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 12:05 schreef Deisyy het volgende:
Zelfstandig is leuk, maar toch een stuk minder als je je enkel breekt en al 3 weken op de bank het geld op ligt te maken, zoals mijn man
En kunnen de rekeningen gewoon verstuurd wordenquote:Op dinsdag 3 februari 2009 12:07 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dat is dan wel weer een voordeel van mijn werk. Zolang ik een telefoon en een computer heb, kan ik werken. Ook met een gebroken enkel.
En misschien krijg je ook wel spijt als je het nooit geprobeerd hebt. Maar.. het is niet de makkelijkste branche, de tekstschrijverij, en acquisitie vormt een wezenlijk onderdeel. Net als zorgen dat je je klotegeld binnen krijgt van die klotewerkgevers die freelancers structureel maanden te laat betalen.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 11:39 schreef Copycat het volgende:
Diverse dingen. Laatste tijd veel gesprekken gehad met diverse mensen hierover en langzaam maar zeker ben ik steeds meer die richting in aan het denken.
Maar dat is allemaal nu nog veel te vroeg om te bespreken, had ik afgesproken.
Ja, maar vandaag " bento", vanaf de werkplek.quote:
Ahhh, nóg eentje.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 12:49 schreef Copycat het volgende:
Ik heb volgende week een afspraak bij de huisarts. Een 'ik wil stoppen met roken'-afspraak welteverstaan.
Opeens ging ik bellen. Vanuit het niets.
Ik schaar het onder een kwelgeest die bezit van mijn doorrookte lijf heeft genomen.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 12:57 schreef Gert het volgende:
Ahhh, nóg eentje.![]()
"Vanuit het niets" schaar ik even onder eh.. dichterlijke vrijheid.
We kunnen hier zo onderhand een ex-rokerspraatgroepje oprichtenquote:Op dinsdag 3 februari 2009 12:49 schreef Copycat het volgende:
Ik heb volgende week een afspraak bij de huisarts. Een 'ik wil stoppen met roken'-afspraak welteverstaan.
Opeens ging ik bellen. Vanuit het niets.
ik zie die ava's nooit in beeld, maar heb nu bij je profiel gekeken - wat Frits (die geen Frits heet) zegtquote:
Auw, m'n ogenquote:Op dinsdag 3 februari 2009 15:04 schreef Gert het volgende:
[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
Vergeleken bij die 295 Euro is 88 Euro inderdaad peanuts. Durf je het aan om ze te gaan inleveren?quote:Op dinsdag 3 februari 2009 15:12 schreef CarOnline het volgende:
Oh jee, net een rekening van de Bieb, 295 euro![]()
Ik in de stress, en dat omdat ik Alias seizoen 1 niet terug had gebracht, en nog wat series![]()
Is die rekening niet van mij, zat ie gewoon in een envelop áán mij, de vergeten boeken.
Ik hoef maar 87,96 te betalen![]()
En als ik de boeken inlever 28 euro.
*phew*
Ja, zal wel moeten, de huisbazin van het leenhuis is de rekeningen en dreigbrieven van de bieb nu wel zatquote:Op dinsdag 3 februari 2009 15:15 schreef Copycat het volgende:
[..]
Vergeleken bij die 295 Euro is 88 Euro inderdaad peanuts. Durf je het aan om ze te gaan inleveren?
Nee!quote:Op dinsdag 3 februari 2009 15:33 schreef Manu82 het volgende:
Hebben ze bij jullie bij de AH ook van die hekken voor de uitgang staan waar kinderen achter staan om voetbalplaatjes te schreeuwen![]()
Pics!!!quote:Op dinsdag 3 februari 2009 15:33 schreef Manu82 het volgende:
Hebben ze bij jullie bij de AH ook van die hekken voor de uitgang staan waar kinderen achter staan om voetbalplaatjes te schreeuwen![]()
Uhuh ik heb jou mooi een hoop van die flauwekul-pillen bespaard!quote:
Maak ik morgen wel even, ga vandaag niet meer naar buiten en morgen is het nog woensdagmiddag ookquote:
Het werkt niet. Heb net al een stiekeme peuk op de werkplek gerookt.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 15:41 schreef Gert het volgende:
Uhuh ik heb jou mooi een hoop van die flauwelul-pillen bespaard!
Let maar op: je hebt vanaf nu nooit meer zin in een sigaret!![]()
want te veel hoofdpijn
Ja, zoiets heeft Manu ook gedaan en het schijnt wel te werkenquote:Op dinsdag 3 februari 2009 15:43 schreef Copycat het volgende:
[..]
Het werkt niet. Heb net al een stiekeme peuk op de werkplek gerookt.
Ik neig toch erg naar de lasertherapie. Of pillen waardoor ik een jaar dood ben om vervolgens met schone longen en zonder nicotinetrek weer levend te worden.
Ja, misschien wel.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 15:39 schreef Copycat het volgende:
Tweedehands boekenmarkten zijn misschien een betere optie?
Nee, hier zijn de kinderen nog welopgevoed, Manu.
Nee! Wat een gekken johquote:Op dinsdag 3 februari 2009 15:43 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Maak ik morgen wel even, ga vandaag niet meer naar buiten en morgen is het nog woensdagmiddag ook
Stonden gewoon iets van 15 kinderen achter dat hek
Bij ons staan ze aan het eind van de roltrap naar de parkeergarage. Je kan er gewoon niet meer tussendoor voordat je die pakjes hebt afgegeven aan ze.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 15:33 schreef Manu82 het volgende:
Hebben ze bij jullie bij de AH ook van die hekken voor de uitgang staan waar kinderen achter staan om voetbalplaatjes te schreeuwen![]()
Weet ik niet. Ook voor mezelf niet. Om zes uur staat er een vriendin uit Am*Dam voor de deur en dat is een nog moeilijkere eter dan ik ben, dus ik laat het lekker van haar afhangen.quote:
En wat dacht je van de gasten die óp de voetbalplaatjes staan. Die verdienen helemaal crimineel veel geld!quote:Op dinsdag 3 februari 2009 15:49 schreef lies1958 het volgende:
[..]
Bij ons staan ze aan het eind van de roltrap naar de parkeergarage. Je kan er gewoon niet meer tussendoor voordat je die pakjes hebt afgegeven aan ze.
Zijn eigenlijk gewoon voetbalplaatjes criminelen als ik het zo bekijk. Die kids mogen bij onze ah niet meer naar binnen toe want ze stonden je eerst bij de kassa op te vangen tijdens het inpakken van je boodschappen.
Bij nader inzien ga ik vasten vandaag.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 15:49 schreef dieenebart het volgende:
Bweehhhh!
Moest net niezen, en er zat zo veel interne druk in m'n hoofd, dat er nu stukjes trommelvlies op de muur zitten
Geef d'r lekker een leeg bord en een leeg glas erbij.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 15:49 schreef Copycat het volgende:
[..]
Weet ik niet. Ook voor mezelf niet. Om zes uur staat er een vriendin uit Am*Dam voor de deur en dat is een nog moeilijkere eter dan ik ben, dus ik laat het lekker van haar afhangen.
quote:Op dinsdag 3 februari 2009 15:50 schreef dieenebart het volgende:
[..]
En wat dacht je van de gasten die óp de voetbalplaatjes staan. Die verdienen helemaal crimineel veel geld!
Kip of rund met gegrillde groenten!quote:
WTF!!!??quote:
Mijn eerste baantje was in mn vaders drukkerij, droogrekken vullen.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 15:48 schreef Copycat het volgende:
Mijn eerste bijbaantje was boodschappentassen inpakken voor klanten bij de AH. Wat een kutjob was dat. Voor drie piek per uur of zo.
Je kunt het ook overdrijven met het je gasten naar de zin maken. Het zal wel iets van pasta worden. Of sushi. Of misschien gaan we wel naar de Thai.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 15:51 schreef dieenebart het volgende:
Geef d'r lekker een leeg bord en een leeg glas erbij.![]()
Of koop allemaal tofu-ellende.
In de bioscoop met mijn neefjes en heel veel popcornquote:Over tofu gesproken: wie heeft Kung-fu panda gezien?
Ja, zo bijdehand waren we zelf vroeger toch ook wel. Een Zwarte Piet zonder jutezak is gewoon een geschminkte blanke homo.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 15:52 schreef Dementor het volgende:
Die kinderen kijken ook gewoon of je een target (volle tas) bent of niet.
Nee, ik doe ME.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 15:52 schreef Gert het volgende:
[..]
Kip of rund met gegrillde groenten!
Of doe je SHE niet?
Op de grill (of eronder)quote:Op dinsdag 3 februari 2009 15:54 schreef CarOnline het volgende:
[..]
Nee, ik doe ME.
Kip is wel lekker. Maar hoe grill je groenten
Haha ik geloof dat ik voorlopig ook maar niet naar de Appie ga als ik dat zo zie.quote:
Oh! ...quote:
Een beetje prutser ben je welquote:Op dinsdag 3 februari 2009 15:59 schreef CarOnline het volgende:
En dat staat dan op de huishoudafdeling magnetrons te verkopen![]()
Zie je het voor je
Over SHE gesproken, hoe staat het met de reportage?quote:Op dinsdag 3 februari 2009 15:52 schreef Gert het volgende:
[..]
Kip of rund met gegrillde groenten!
Of doe je SHE niet?
We hebben geen snackbar!quote:Op dinsdag 3 februari 2009 16:00 schreef Gert het volgende:
Of in een grilpan.
Maar als je niet weet of je die hebt, dan heb je die denk ik ook niet.
Recept:
http://www.mijnreceptenbo(...)de-groenten-414.html
Recept:
http://www.smulweb.nl/koken/recepten/detail.php?recept=1250174
Overigens is dit onderdeel van het SHE-dieet. Het kan best zijn dat je er uiteindelijk aan dood gaat, of echt téringveel honger blijft houden en naar de snackbar waggelt.
Getsie.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 16:00 schreef Copycat het volgende:
Courgettes, aubergines, paprika's, van die grote paddenstoelen ...
O da's al heel beleefd hoor. Tot voor kort reageerde Caro op zo'n vraag als volgt:quote:Op dinsdag 3 februari 2009 16:01 schreef dieenebart het volgende:
[..]
Een beetje prutser ben je wel![]()
Goedemiddag mevrouw, verkoopt u ook magnetrons?
-Kweenie
Ja, dan zeg ik 'Ja, die staan daar en als u wilt, haal ik er even een collega bij'.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 16:01 schreef dieenebart het volgende:
[..]
Een beetje prutser ben je wel![]()
Goedemiddag mevrouw, verkoopt u ook magnetrons?
-Kweenie
Geen idee!quote:Op dinsdag 3 februari 2009 16:06 schreef Marrije het volgende:
[..]
Over SHE gesproken, hoe staat het met de reportage?
Ik grill ook nooit, maar dat zijn groenten waarvan ik me een gegrilde variant wel kan voorstellen, itt spinazie en bloemkool.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 16:09 schreef CarOnline het volgende:
Getsie.
Nee, laat maar.
Echt? Bleh![]()
Paprika gaat wel en de paddestoelen zou evt óók nog kunnen maar de rest...
En in combinatie...
Ja, dat klopt dan wel zo ongeveerquote:Op dinsdag 3 februari 2009 16:09 schreef Gert het volgende:
[..]
O da's al heel beleefd hoor. Tot voor kort reageerde Caro op zo'n vraag als volgt:
[ afbeelding ]
Nou, niet hier!quote:Op dinsdag 3 februari 2009 16:13 schreef Gert het volgende:
[..]
Geen idee!
Ze is niet meer op FOK! geweest sinds de bonje. Althans: niet als SHE.
Maar je hebt toch wel een imbiss Caro! Ein bisschen intergrieren sollst du!
En anders op de fiets naar Nl. Wat is 't, 10 km? Is heen en terug toch een goed uur fietsen en dan heb je die patat oorlog er meteen weer af.
Ik grill echt nooit.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 16:13 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik grill ook nooit, maar dat zijn groenten waarvan ik me een gegrilde variant wel kan voorstellen, itt spinazie en bloemkool.
Ik lieg trouwens, ik grill af en toe. Perzikpartjes voor over mijn salade.
Zo.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 16:18 schreef CarOnline het volgende:
[..]
Ik grill echt nooit.
Ik zou niet eens weten hoe het moet.
BBQ-en is óók grillen. Zie je wel dat je het kunt.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 16:26 schreef CarOnline het volgende:
[..]
Oh, toevallig!
Dat ziet er precies hetzelfde uit als barbequeën!
Tis nu Sheba19 zoveel toch?quote:Op dinsdag 3 februari 2009 16:13 schreef Gert het volgende:
[..]
Geen idee!
Ze is niet meer op FOK! geweest sinds de bonje. Althans: niet als SHE.
Bedankt voor de tips, maar dat is me allemaal veel te ingewikkeldquote:Op dinsdag 3 februari 2009 16:37 schreef Gert het volgende:
[..]
BBQ-en is óók grillen. Zie je wel dat je het kunt.![]()
En er is dus apparatuur om dat ook binnen te kunnen doen. Oven, grill, grillpan. Maar OK, doe vandaag dan maar kip met salade: komkommer, tomaat, paprika, olijven, pijnboompitjes, dat werk.
En uiteraard een paar ons uitgebakken spekjes en blokken volvette kaas er doorheen, om de smaak van dat gore groenvoer een beetje te verdoezelen.
Ja hou op schei uit met al die liflafjes!quote:Op dinsdag 3 februari 2009 16:37 schreef Gert het volgende:
Dressing: niks olijfolie met balsamico en een beetje mosterd. Van dáttum!
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 3 februari 2009 16:46 schreef Gert het volgende:
Wat is er nou ingewikkeld aan salade? Je hoeft het alleen maar in hompen te hakken en bij elkaar te flikkeren.
Ja, vies en ingewikkeld.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 16:46 schreef Gert het volgende:
Wat is er nou ingewikkeld aan salade? Je hoeft het alleen maar in hompen te hakken en bij elkaar te flikkeren.
Je vindt het gewoon vies hè, mijn recept.![]()
Lees dan niet steeds nog een keer terug, drie keer per seconde F5-ende culibarbarin!quote:Op dinsdag 3 februari 2009 16:49 schreef CarOnline het volgende:
[..]
Ja, vies en ingewikkeld.
Sorry! Echt!![]()
En hou eens op met je post steeds te editten!
Ha Coos, nou vertel eens: welk onderdeel van het onvolgroeide schaap staat er vanavond op het menu.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 16:51 schreef Coos het volgende:
Toch zou gegrilde duif vandaag ook wel lekker zijn.![]()
http://www.nieuwsblad.be/(...)leID=DMF03022009_045
Dat was gisteren.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 16:54 schreef Gert het volgende:
[..]
Ha Coos, nou vertel eens: welk onderdeel van het onvolgroeide schaap staat er vanavond op het menu.
Die foto ook.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 16:51 schreef Coos het volgende:
Toch zou gegrilde duif vandaag ook wel lekker zijn.![]()
http://www.nieuwsblad.be/(...)leID=DMF03022009_045
Ah, canneloni. Ja die laat ik ook altijd heelquote:
Maar gelukkig bijna geen haar op zijn benen.quote:
Ja? Klaar?quote:Op dinsdag 3 februari 2009 16:53 schreef Gert het volgende:
[..]
Lees dan niet steeds nog een keer terug, drie keer per seconde F5-ende culibarbarin!
Ik heb echt nog nooit "zaanse mayo" als dressing gedaan.
boe![]()
quote:Op dinsdag 3 februari 2009 16:58 schreef Copycat het volgende:
Beharing is niet erg
Ja maar bijknippen of scheren is ook zo wat!quote:Op dinsdag 3 februari 2009 16:58 schreef Copycat het volgende:
Beharing is niet erg, maar je kunt overdrijven.
Ja, beharing bij vrouwen is een ander verhaal, maar bij mannen mag haar wat mij betreft, zij het met mate en dit is mateloos.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 17:02 schreef Coos het volgende:
![]()
Heb weleens met een franciase gerotzooid en al doende voelden die benen aan als op die foto.Ondanks dat het donker was heb ik de handdoek in de ring gegooid.
Was het geen fransoos?quote:Op dinsdag 3 februari 2009 17:02 schreef Coos het volgende:
[..]
![]()
Heb weleens met een franciase gerotzooid en al doende voelden die benen aan als op die foto.Ondanks dat het donker was heb ik de handdoek in de ring gegooid.
quote:Op dinsdag 3 februari 2009 17:03 schreef CarOnline het volgende:
[..]
Ja maar bijknippen of scheren is ook zo wat!
zit ik ook net te lezen.... vuile dierenbeul.......quote:Op dinsdag 3 februari 2009 16:51 schreef Coos het volgende:
Toch zou gegrilde duif vandaag ook wel lekker zijn.![]()
http://www.nieuwsblad.be/(...)leID=DMF03022009_045
Ik mankeer niets aan mijn ogen.quote:
Dat ook!quote:Op dinsdag 3 februari 2009 17:06 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Coos wil enkel een kale doos
En return je wel de favour?quote:Op dinsdag 3 februari 2009 17:07 schreef Coos het volgende:
Dat ook!![]()
Lekker hoor happen in een ontplofte mol![]()
Ik ben net een uil.quote:
Alleen als ze een strippenkaart of abonnement heeft.quote:
Meestal blijft het bij een enkeltje?quote:Op dinsdag 3 februari 2009 17:09 schreef Coos het volgende:
Alleen als ze een strippenkaart of abonnement heeft.
nou inderdaad, voor een 23-jarige. . .quote:Op dinsdag 3 februari 2009 16:57 schreef Coos het volgende:
[..]
Maar gelukkig bijna geen haar op zijn benen.
quote:Op dinsdag 3 februari 2009 17:07 schreef Coos het volgende:
[..]
Dat ook!![]()
Lekker hoor happen in een ontplofte mol![]()
Soep, peppersteak, aardappelwafeltjes, worteltjes en doperwtjesquote:Op dinsdag 3 februari 2009 17:20 schreef Smash-it het volgende:
Hello! Wat schaft de pot vanavond?
Ik heb werkelijk waar nog geen enkel idee.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 17:28 schreef Manu82 het volgende:
Soep, peppersteak, aardappelwafeltjes, worteltjes en doperwtjes![]()
En jij?
Geen gaatjes!quote:
quote:Op dinsdag 3 februari 2009 19:05 schreef Copycat het volgende:
Staat die muts in de file. Al twee uur. Nou ja, tijd genoeg om boodschappen te doen en mijn onvolprezen pasta Caprese voor te bereiden. Met hele spaghettistengels.
Over dát recept zijn we völlig einverstanden.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 17:01 schreef CarOnline het volgende:
En ik heb ook nooit zaanse mayo als dressing gedaan hoor. Ik maak nooit dressing.
Zaanse mayo, daar hoort friet in
Jij hebt wel vaker moeite met LEZEN.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 19:08 schreef Gert het volgende:
[..]
Wat lees ik nou Coos, laat jij je door harige Franse mannen neuken?
Geeft niets hoor, daar niet van, maar ik had dat niet "achter je gezocht".
Je post in elke SC hier mutsquote:
Whehehequote:
Vrolijk omdat je week vrij hebt?quote:
Lekker toch weer werken.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 17:34 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Geen gaatjes!![]()
Of bedoelde je niet hoe het bij de tandarts ging?![]()
Heb net nog ff de test gedaan (callcentertest) maar de intercedente was vantevoren al wel obvertuigd van mijn kunnen. April begint de opleiding.(6weken fulltime) en daarna 20 uur per week werken voor een hongerloon
![]()
Hé jij, Groundhog day goeroe, moet je niets aan de sterfdag van Buddy Hollie doen??quote:
Nee man, de PastaPizzaquote:Op dinsdag 3 februari 2009 19:08 schreef Gert het volgende:
[..]
Over dát recept zijn we völlig einverstanden.
En Dr. Oetker roels de pan uit. Vooral de funghi en salami. En spaghetti mag je best snijden.
Zie, je ne suis pas un culisnob.![]()
Wat lees ik nou Coos, laat jij je door harige Franse mannen neuken?
Geeft niets hoor, daar niet van, maar ik had dat niet "achter je gezocht".
quote:Op dinsdag 3 februari 2009 17:34 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Geen gaatjes!![]()
Of bedoelde je niet hoe het bij de tandarts ging?![]()
Heb net nog ff de test gedaan (callcentertest) maar de intercedente was vantevoren al wel obvertuigd van mijn kunnen. April begint de opleiding.(6weken fulltime) en daarna 20 uur per week werken voor een hongerloon
![]()
Voor m'n tijd Coos.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 19:36 schreef Coos het volgende:
[..]
Hé jij, Groundhog day goeroe, moet je niets aan de sterfdag van Buddy Hollie doen??
Die ken ik niet! Doen ze dan pásta op de pizza?quote:
quote:Op dinsdag 3 februari 2009 17:34 schreef debuurvrouw het volgende:
April begint de opleiding.(6weken fulltime) en daarna 20 uur per week werken voor een hongerloon
![]()
Altijd positief als een bedrijf je de kans geeft om om te scholen. Tof dus.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 20:32 schreef Gert het volgende:
Buuf.![]()
En halve dagen werken voor een "hongerloon" is aan het eind van de maand ineens best een leuk bedrag.![]()
Wat een heftige inwerkperiode trouwens! Zes weken full time!
Ja nou ja, na 6 weken moet ik dan wel in staat zijn om mensen te begeleiden bij het invullen van hun aangifteformulier.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 20:32 schreef Gert het volgende:
Buuf.![]()
En halve dagen werken voor een "hongerloon" is aan het eind van de maand ineens best een leuk bedrag.![]()
Wat een heftige inwerkperiode trouwens! Zes weken full time!
Wil je dan niet meer in de zorg richting werken ?? Daar ligt toch je verleden zeg maar. Ik verwacht mijn ontslag binnen twee maanden. Moet het afwachten.. Ik denk wel dat ik niet meer in mijn straatje wil werken.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 20:42 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Ja nou ja, na 6 weken moet ik dan wel in staat zijn om mensen te begeleiden bij het invullen van hun aangifteformulier.Dus dán valt het wel weer mee. Net al even zitten passen en meten en we kunnen het zelfs oplossen zónder BSO en andere opvang!!
![]()
Dat is echt ziekquote:Op dinsdag 3 februari 2009 21:02 schreef debuurvrouw het volgende:
Oh, ik dacht dat dat wel duidelijk was inmiddels?Nee, dat is niet mijn kopje thee zo gezegd.
En ff iets heel anders. Binnenkort komt er een folder uit van een groep christenen die vinden dat de schepping terug moet in het onderwijs, en dat de evolutietheorie eigenlijk niet klopt. (ik heb me daar al heel kwaad over gemaakt, dus ik probeer me nu niet op te winden) Wil je die folder nou ook niet, dan kan je hier een afbeelding downloaden om op je voordeur te plakken (want de stickers zijn al op!)
Maar uh leuk voor je .. Ik sta in de vet negeer stand he?quote:Op dinsdag 3 februari 2009 21:02 schreef debuurvrouw het volgende:
Oh, ik dacht dat dat wel duidelijk was inmiddels?Nee, dat is niet mijn kopje thee zo gezegd.
Is bij de onderzoeken naar doodsoorzaak nummer 1 blijkbaar niet meegenomenquote:Op dinsdag 3 februari 2009 21:07 schreef Soury het volgende:
[..]
Dat is echt ziekDe site is druk dus ik heb het niet gezien. Maar dat hoeft ook niet
![]()
Kut geloof
Echt waarquote:Op dinsdag 3 februari 2009 21:16 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Is bij de onderzoeken naar doodsoorzaak nummer 1 blijkbaar niet meegenomen![]()
![]()
Maar ik zet wel mijn vraagtekens bij onderzoeken..quote:Op dinsdag 3 februari 2009 21:16 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Is bij de onderzoeken naar doodsoorzaak nummer 1 blijkbaar niet meegenomen![]()
![]()
Lul ff normaal in nederlandsquote:
Huh?quote:Op dinsdag 3 februari 2009 21:10 schreef Soury het volgende:
[..]
Maar uh leuk voor je .. Ik sta in de vet negeer stand he?
Daar leek het op.. Sorry maar ik tikte complete verhalen ..quote:
Ben ik wel met je eens, naar mijn idee zijn er veel onderzoekers die de pers willen halen met een lulverhaal. Zonder vette cijfers (onderzoek onder een miljoen personen of zo) hecht ik er geen waarde aan.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 21:23 schreef Soury het volgende:
[..]
Maar ik zet wel mijn vraagtekens bij onderzoeken..
http://www.telegraaf.nl/v(...)met_grote_kin__.html
Bedoel maar ...
Laat maar Buuf Tis Fokquote:
Vulling is hetquote:Op dinsdag 3 februari 2009 21:29 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Ben ik wel met je eens, naar mijn idee zijn er veel onderzoekers die de pers willen halen met een lulverhaal. Zonder vette cijfers (onderzoek onder een miljoen personen of zo) hecht ik er geen waarde aan.![]()
Ja, sorry, was nog ff aan het multitasken.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 21:28 schreef Soury het volgende:
[..]
Daar leek het op.. Sorry maar ik tikte complete verhalen ..
Ik denk dat ik de zorg inga ... Maar dan hebben ze een harde dobber aan me want ik scheld ze allemaal verrotquote:Op dinsdag 3 februari 2009 21:31 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Ja, sorry, was nog ff aan het multitasken.(printen, met man overleggen over werkuren, kind naar bed, nou je weet wel.
)
Maar wat ik me afvraag: wat wil je wel gaan doen dan? Ik liep nu toch echt tegen het feit aan dat er minder banen komen enzo.
Ja, nou ja, als je die mogelijkheid hebt! Het lijkt mij gevaarlijk. Als ik al merk dat ik met mijn 35 en 6 jaar uit het actieve arbeidsproces al zo veel hindernissen vind.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 21:38 schreef Soury het volgende:
[..]
Ik denk dat ik de zorg inga ... Maar dan hebben ze een harde dobber aan me want ik scheld ze allemaal verrot![]()
Buuf ik weet het niet .. Ik weet het niet Ik weet het niet.... Maar wat ik wel weet als ik met een zak geld wegga dan ga ik iets menselijks doen.. Geen IT gedoe, maar broodjes smeren of papier prikken in de berm van de snelweg. Niet denken dusDat hou ik dan een jaar of twee vol en dan moet ik toch wel weer serieus aan de bak want het geld is dan echt op
Inderdaad.. Uit het hart gegrepen Buuf.. Alle jaren stres en gedoe. Klinkt raar maar dat zou echt mooi zijn waar je je hart in kwijt kan Dat is denk ik ook wat ik als overbrugging zeker zou doenquote:Op dinsdag 3 februari 2009 21:43 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Ja, nou ja, als je die mogelijkheid hebt! Het lijkt mij gevaarlijk. Als ik al merk dat ik met mijn 35 en 6 jaar uit het actieve arbeidsproces al zo veel hindernissen vind.Ik zou het risico niet durven nemen geloof ik.
Ik hoop dat je iets vind . dat is het allermooiste. Zoiets zoek ik ook nog.
Beter.. We missen je nietquote:Op dinsdag 3 februari 2009 22:04 schreef ruudpuntenel het volgende:
De groeten Fok! Ik zap even naar een ander land, waar ze mijn moerstaal niet spreken.![]()
Ciouwwaavvoohhhquote:
quote:Op dinsdag 3 februari 2009 22:42 schreef Deisyy het volgende:
Hey Buuv, gefeliciteerd![]()
Ik las ergens dat je call-girl wordt
Echt hoorquote:
Training denk niet dat ze dat volhoud ... Ze neemt de leidingquote:Op dinsdag 3 februari 2009 22:45 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Echt hoorZe gaat toch in een callcenter werken
Ik heb ooit een keer voor het Nipo gewerkt, was thuiswerk. Ik heb het denk ik niet eens een maand volgehouden. Sowieso is thuiswerk niets voor mij, want daar heb je discipline voor nodig.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 22:45 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Echt hoorZe gaat toch in een callcenter werken
Dan mag ze dus lekker de baas spelenquote:Op dinsdag 3 februari 2009 22:47 schreef Soury het volgende:
[..]
Training denk niet dat ze dat volhoud ... Ze neemt de leiding
Ik zou na één dag als telemusketier al jankend naar huis gaanquote:Op dinsdag 3 februari 2009 22:49 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Ik heb ooit een keer voor het Nipo gewerkt, was thuiswerk. Ik heb het denk ik niet eens een maand volgehouden. Sowieso is thuiswerk niets voor mij, want daar heb je discipline voor nodig.Daarnaast kon ik niet zo goed tegen de onbeschoftheid van de mensen die je 'moest bellen. En dan hoefde ik niet eens wat te verkopen, gewoon alleen een paar vraagjes stellen.
Buuf is een toppie.. Die kan alles aan.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 22:50 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Dan mag ze dus lekker de baas spelen
Die onbeschofte mensen zijn juist leuk en helemaal als je in de computer dat ze om het uur gebeld moeten wordenquote:Op dinsdag 3 februari 2009 22:52 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ik zou na één dag als telemusketier al jankend naar huis gaan![]()
Zo frustrerend al die onbeschofte mensen aan de telefoon, wat ik ook wel weer kan begrijpen, want met de regelmaat van de klok wordt je helemaal gek gebeld.
Heej, en hoe is het met Manu?quote:Op dinsdag 3 februari 2009 23:00 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Die onbeschofte mensen zijn juist leuk en helemaal als je in de computer dat ze om het uur gebeld moeten worden![]()
quote:Op dinsdag 3 februari 2009 23:04 schreef Manu82 het volgende:
[..]
![]()
Morgen even naar ziekenhuis en donderdag naar fysio![]()
![]()
Bij mij aan de overkant zit een callcenter. Iedere dag om vijf uur sta ik kwijlend voor het raam. Allemaal lekkere wijven en in alle kleuren.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 22:52 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Zo frustrerend al die onbeschofte mensen aan de telefoon, wat ik ook wel weer kan begrijpen, want met de regelmaat van de klok wordt je helemaal gek gebeld.
quote:
Straks blijk je allergisch voor Fok te zijn.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 23:06 schreef Manu82 het volgende:
[..]fysio is voor m'n schouder en in ziekenhuis even naar dermatoloog ofzo om te kijken of ik ergens allergisch voor ben
Zal wel niet, toen ik niet op Fok kon was alles primaquote:Op dinsdag 3 februari 2009 23:07 schreef Coos het volgende:
[..]
Straks blijk je allergisch voor Fok te zijn.
quote:Op dinsdag 3 februari 2009 23:08 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Zal wel niet, toen ik niet op Fok kon was alles prima
Alleen huiduitslag, maar komt waarschijnlijk door medicijnenquote:Op dinsdag 3 februari 2009 23:09 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
En nu heb je opeens weer last van huisuitslag en branderige ogen?
Als die smeerlappen of smeerlappinnen mij bellen, krijgen ze ook een onbeschofte Peter6000 aan de lijn.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 22:49 schreef liesje1979 het volgende:
Daarnaast kon ik niet zo goed tegen de onbeschoftheid van de mensen die je 'moest bellen.
Was jij dat?quote:Op dinsdag 3 februari 2009 23:16 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Als die smeerlappen of smeerlappinnen mij bellen, krijgen ze ook een onbeschofte Peter6000 aan de lijn.
Of ik klik ze meteen weg.
Opflikkeren met die telefoonterreur.
Ja, maar ze moeten echt gewoon oppleuren.quote:
quote:Op dinsdag 3 februari 2009 23:09 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
En nu heb je opeens weer last van huisuitslag en branderige ogen?
Ja, verkoop had ik helemaal niet gekund, maar er waren wel meer mensen die NIPO ook wel ok vonden.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 23:23 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Ja, maar ze moeten echt gewoon oppleuren.![]()
Het NIPO vind ik trouwens wel een fijne organisatie.
Ik doe mee met enquettes, en krijg daar Bol.com bonnen voor.
Ik heb zelfs een keer een mening gegeven over de Bolletje Beschuitbus.
Dat was dus een vrachtwagen met een enorme beschuitbus erop, waarmee ze door het land trokken.![]()
Ik weet niet meer wat ik ervan vond.
Werd vanmiddag op het Koningsplein nageroepen door mensen van een goed doel,quote:Op dinsdag 3 februari 2009 23:16 schreef Peter6000 het volgende:
Als die smeerlappen of smeerlappinnen mij bellen, krijgen ze ook een onbeschofte Peter6000 aan de lijn.
Of ik klik ze meteen weg.
Opflikkeren met die telefoonterreur.
Ik vind het nu een infantiel idee.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 23:26 schreef liesje1979 het volgende:
Maar wat vind je nu van die beschuit bus dan? Misschien is het nog wel hetzelfde als toen?
Bij AH staan ze weleens van de een of andere natuurorganisatie. Folders van beessies en de onvermijdelijke zeehondjes en dan, "meneer mag ik u wat vragen"? Mijn tegenvraag is altijd, "heb je recepten".quote:Op dinsdag 3 februari 2009 23:27 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Werd vanmiddag op het Koningsplein nageroepen door mensen van een goed doel,
dat ik "nou zeg wat bent u onvriendelijk en bot " was.
Het ergste vind ik nog wel dat dat geen vrijwilligers zijn die vanuit hun roeping mensen werven, maar het zijn studenten of andere mensen die dat tegen betaling doen.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 23:27 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Werd vanmiddag op het Koningsplein nageroepen door mensen van een goed doel,
dat ik "nou zeg wat bent u onvriendelijk en bot " was.
Doooootttt moeten ze die draaiorgels!!quote:Op dinsdag 3 februari 2009 23:30 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Al is de draaiorgelman in het centrum van Apeldoorn een nòg grotere ergernis, met zijn gezellige Oud-Hollandsche herrie.
EN DIE SMEERLAP DRAAIT NIET EENS ZELF, DAT GAAT AUTOMATISCH.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 23:31 schreef Coos het volgende:
[..]
Doooootttt moeten ze die draaiorgels!!
Het zit je echt hoog he?quote:Op dinsdag 3 februari 2009 23:33 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
EN DIE SMEERLAP DRAAIT NIET EENS ZELF, DAT GAAT AUTOMATISCH.
EN HIJ STAAT MAAR MET ZIJN CENTENBAKJE UIT HET JAAR NUL TE SCHUDDEN.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
In Utrecht staat ook een draaiorgel , na een middagje winkelen of na een beurs in deJaarbeurs,quote:Op dinsdag 3 februari 2009 23:33 schreef Peter6000 het volgende:
EN DIE SMEERLAP DRAAIT NIET EENS ZELF, DAT GAAT AUTOMATISCH.
EN HIJ STAAT MAAR MET ZIJN CENTENBAKJE UIT HET JAAR NUL TE SCHUDDEN.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ik zie op Utrecht ook weleens iemand met een gitaar op de grond zitten, die wel echt speelt.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 23:42 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
In Utrecht staat ook een draaiorgel , na een middagje winkelen of na een beurs in de Jaarbeurs,
weer richting de treinen en dan boven aan de roltrap een man met schuddende centenbak .
Na afloop van een beurs staat buiten bij de RAI richting station Rai een Engelsmanquote:Op dinsdag 3 februari 2009 23:43 schreef Peter6000 het volgende:
Ik zie op Utrecht ook weleens iemand met een gitaar op de grond zitten, die wel echt speelt.
Dat heeft wel wat, vind ik.
quote:Op dinsdag 3 februari 2009 23:51 schreef Gert het volgende:
Goed verhaal van Van Mierlo. Er zijn principes die niet onderhandelbaar zijn.
p.s. een dieptepunt in de straatmuzikantengeschiedenis vond ik de de panfluit-terreur uit Latijns-Amerika. Met hun rode poncho's.
(We hadden een heerlijk balkon)quote:Op dinsdag 3 februari 2009 23:51 schreef Gert het volgende:
p.s. een dieptepunt in de straatmuzikantengeschiedenis vond ik de de panfluit-terreur uit Latijns-Amerika. Met hun rode poncho's.
Chuckie. Die moeten ze ook doodsch... dat is echt Haags meubilair.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 23:52 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
![]()
Maar ze hebben wel blije kleren aan!
Ik vind die vent bij de AH in de binnenstad cool!
quote:Op dinsdag 3 februari 2009 23:53 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
(We hadden een heerlijk balkon)
Die hebben 12 dagen van 20.00 tot 23:00 uur voor ons hotel gestaan in Spanje op de boulevard,
met dezelfde liedjes, truien, cd's en dansjes die ik ook bij het CS altijd hoorde en zag.
Morgen het debat.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 23:51 schreef Gert het volgende:
Goed verhaal van Van Mierlo. Er zijn principes die niet onderhandelbaar zijn.
Ja die panfluiters loppen nu daar overal rond.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 23:53 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
(We hadden een heerlijk balkon)
Die hebben 12 dagen van 20.00 tot 23:00 uur voor ons hotel gestaan in Spanje op de boulevard,
met dezelfde liedjes, truien, cd's en dansjes die ik ook bij het CS altijd hoorde en zag.
Nogal ja.quote:Op woensdag 4 februari 2009 00:00 schreef Coos het volgende:
[..]
Morgen het debat.
Maar wat maakt die pvda zich ongeloofwaardig.![]()
Maar de teringherrie was wel echt.quote:Op woensdag 4 februari 2009 00:07 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Dat is geen echte, veel te weinig kleur!
Ik zat door die map te bladeren en zag ook deze:quote:
quote:Op woensdag 4 februari 2009 00:15 schreef Coos het volgende:
[..]
Ik zat door die map te bladeren en zag ook deze:
[ afbeelding ]
Nog zes maanden.
Het gaat na 2 dagen vervelen, was tot 23.00 uur, de bar van het hotel had ook levende muziekquote:Op woensdag 4 februari 2009 00:00 schreef Gert het volgende:THE HORROR! En was je vakantie toen verpest? Of had je oordoppen bij je?
En hun zakken vol dope. Want je denkt toch niet dat ze het van die nephorloges en kralenkettingen moeten hebben hè.quote:Op woensdag 4 februari 2009 00:19 schreef tuinfluiter het volgende:
\Waar we meer vermaak mee hadden waren de straatverkopers uit Nigeria
wanneer de politie om de hoek kwam, was rennen met de waren met de handel
langs ons hotel, door de tuinen op het strand..........
Dat wist ik niet.quote:Op woensdag 4 februari 2009 00:23 schreef Gert het volgende:
En hun zakken vol dope. Want je denkt toch niet dat ze het van die nephorloges en kralenkettingen moeten hebben hè.
Ik wist het ook niet, en dacht, mja laat maar, ik ben gewoon te naief.quote:
Ja, die sjokken de hele dag over het strand. De een met petjes de ander met zonnebrillen of dvd's. Als die gozer met de petjes kwam vroeg ik altijd of hij geen zonnebrillen had en als die gozer met zonnebrillen kwam vroeg ik altijd of hij geen dvd's had.quote:Op woensdag 4 februari 2009 00:19 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Waar we meer vermaak aan hadden waren de straatverkopers uit Nigeria
wanneer de politie om de hoek kwam, was het rennen met de handel
langs ons hotel, door de tuinen en op het strand..........ook wel weer sneu
dat jachtige leven.......
Nee, dat heb je fout Gert. Ome Coos heeft dat allang uitgevogeld.quote:Op woensdag 4 februari 2009 00:23 schreef Gert het volgende:
[..]
En hun zakken vol dope. Want je denkt toch niet dat ze het van die nephorloges en kralenkettingen moeten hebben hè.
Ik was het zo zat met dat verkoop op het strand, dat ik de laatste 3 dagen op een matras en handdoekquote:Op woensdag 4 februari 2009 00:28 schreef Coos het volgende:
Ja, die sjokken de hele dag over het strand. De een met petjes de ander met zonnebrillen of dvd's. Als die gozer met de petjes kwam vroeg ik altijd of hij geen zonnebrillen had en als die gozer met zonnebrillen kwam vroeg ik altijd of hij geen dvd's had.
Niet lullig!! Want als je een maand op het strand ziet en ze komen om het half uur langs dan wordt je het wel zat.
En er zijn ook van die zuid amerikaanse vrouwen die massage aanbieden op het strand. Stelt niks voor en nog eens onhygienisch ook. Ze wassen d'r jatten niet!
met die lui
quote:Op woensdag 4 februari 2009 00:33 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
het prettige ervan dat je dan ook wat meer uit kan doen.
Dus ik zeg dat die negers het van het dope dealen moeten hebben, en jij zegt dat ze drugs verkopen. Wat heb ik nou fout dan?quote:Op woensdag 4 februari 2009 00:30 schreef Coos het volgende:
[..]
Nee, dat heb je fout Gert. Ome Coos heeft dat allang uitgevogeld.
Wel lopen die negers in Salou hasj en vooral nephasj te verkopen aan die brooddronken jongeren.
En alles wat op een pilletje lijkt wordt verkocht als xtc.![]()
Tuurlijk vogel ik dat uit.
quote:Op woensdag 4 februari 2009 00:37 schreef Gert het volgende:
Dus ik zeg dat die negers het van de dope moeten hebben, en jij zegt dat ze drugs verkopen.
Wat heb ik nou fout dan?![]()
De negâhs moet je niet generaliserenquote:Op woensdag 4 februari 2009 00:37 schreef Gert het volgende:
[..]
Dus ik zeg dat die negers het van het dope dealen moeten hebben, en jij zegt dat ze drugs verkopen. Wat heb ik nou fout dan?![]()
Dus het zijn niét allemaal kleine zelfstandigen en de állerdomsten mogen niet met dope leuren.Wat heb jij dat knap uitgevogeld Coos.quote:Op woensdag 4 februari 2009 00:41 schreef Coos het volgende:
[..]
De negâhs moet je niet generaliseren![]()
Er is een strikte scheiding tussen die slome (domme) (daar kunnen ze niets aan doen vanwege hun afkomst) die op het strand sjokken en tussen de wat meer geciviliseerde. Ze zijn allemaal in loondiens van een bende!!
Dat dus.
Ik had nog geeditquote:Op woensdag 4 februari 2009 00:44 schreef Gert het volgende:
[..]
Dus het zijn niét allemaal kleine zelfstandigen en de állerdomsten mogen niet met dope leuren.Wat heb jij dat knap uitgevogeld Coos.
quote:
Hahahahah tof!quote:Op woensdag 4 februari 2009 00:53 schreef Coos het volgende:
En zo ziet het er bij nacht uit.![]()
[ afbeelding ]
Koopt Hollandsche Waar!quote:Op woensdag 4 februari 2009 00:53 schreef Coos het volgende:
En zo ziet het er bij nacht uit.![]()
[ afbeelding ]
Veel Colombiaanse ook toen.quote:
Het zijn drie spanjaarden en een italiaanquote:
Ja maar hoe neem je dat mee dan? In Havo 4 gingen we naar londen, super tof en mijn vriendinnetje en ik wilden daar blowen, dus weed mee. Heenweg alles goed, terwijl de hele reis ons hart vasthielden. Wij in Londen. durfden we niet te blowen.quote:
Dat gaat heel makkelijk. Maar dat ga ik natuurlijk niet op internet vertellen en dan mijn eigen glazen ingooien.quote:Op woensdag 4 februari 2009 01:01 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Ja maar hoe neem je dat mee dan?
In frankrijk kwam ik het altijd wel ergens toevallig tegen!quote:Op woensdag 4 februari 2009 01:05 schreef Coos het volgende:
Nee hoor.
Je kan het gewoon overal in Europa kopen.
Ask the barman.
quote:Op woensdag 4 februari 2009 01:01 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Ja maar hoe neem je dat mee dan? In Havo 4 gingen we naar londen, super tof en mijn vriendinnetje en ik wilden daar blowen, dus weed mee. Heenweg alles goed, terwijl de hele reis ons hart vasthielden. Wij in Londen. durfden we niet te blowen.! Serieus, we scheten hem 7 kleuren. Dus moesten we de weed weer mee terugsmokkelen naar Nederland. (Weggooien was ook zo zonde
) En toen waren we bij de boot/ en toen kwam er iemand de bus in, en toen toen hoorden we een leraar zeggen: dit heb ik nog nooit meegemaakt. Toen dachten we dat we betrapt waren en gingen we dood. Die man kwam vertellen dat we een boot eerder konden nemen, en er was dus niets aan de hand, maar sindsdien heb ik nooit meer drugs meegenomen naar het buitenland.
quote:Op woensdag 4 februari 2009 01:12 schreef Gert het volgende:
[..]
klinkt wel als een spannend schoolreisje.![]()
Fann zal zo toch wel komen?quote:Op woensdag 4 februari 2009 01:25 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
We moeten streven naar kwaliteit.
Dan moeten we wachten op kwaliteitposters.quote:Op woensdag 4 februari 2009 01:25 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Nee, ik sla hem wel op in Word.
We moeten streven naar kwaliteit.
Ruim je het ook weer even op . . ,quote:
quote:Op woensdag 4 februari 2009 01:27 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Dan moeten we wachten op kwaliteitposters.
quote:Op woensdag 4 februari 2009 01:36 schreef SpiekerJozef het volgende:
[..]
Ruim je het ook weer even op . . ,![]()
Goedenavond
Klinkt erg overtuigendquote:
ik was aan het zappen..... en toen dacht ik eens kijken welke kwaliteitsposters er nog wakker zijn.......quote:Op woensdag 4 februari 2009 01:37 schreef liesje1979 het volgende:
Waar komen jullie opeens vandaan?!
kwaliteitposters zoch je toch?quote:Op woensdag 4 februari 2009 01:37 schreef liesje1979 het volgende:Waar komen jullie opeens vandaan?!
Nou ja, hoi dan maar!quote:Op woensdag 4 februari 2009 01:38 schreef FANN het volgende:
[..]
ik was aan het zappen..... en toen dacht ik eens kijken welke kwaliteitsposters er nog wakker zijn.......
yes we are........ don't you think so.....?quote:Op woensdag 4 februari 2009 01:38 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Hi there, fellow quality user.
kwaliteitpostersquote:Op woensdag 4 februari 2009 01:39 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Precies. Just say the word.
quote:Op woensdag 4 februari 2009 01:39 schreef FANN het volgende:
[..]
yes we are........ don't you think so.....?
is there something new onder de zon hier?
Ach doe eens gek, fake het eensquote:Op woensdag 4 februari 2009 01:40 schreef FANN het volgende:
[..]
daar hadden we het toch al een keer over gehad...... geen nadia...... sorry.....
geil......quote:Op woensdag 4 februari 2009 01:40 schreef liesje1979 het volgende:![]()
[..]
Een nieuwe gluurder in je fobo! http://fotoboek.fok.nl/CasB
quote:
quote:Op dinsdag 3 februari 2009 22:05 schreef LXIV het volgende:
Er is nu een film over een Thaise vrouwengevangenis op TV. Er zitten ook blanke sletjes tussen.
Je zult maar in Thailand de een of andere archaische en bizarre wet overtreden waarop de straf staat dat jij (als man) 5 jaar in een vrouwengevangenis moet doorbrengen.
Dan ben je mooi de Pisang.
Feeks . .quote:Op woensdag 4 februari 2009 01:44 schreef FANN het volgende:
[..]
ikke niet...... ben d'r gek zeg la maar werken die kerels.....![]()
Zou je dat wel doen?quote:Op woensdag 4 februari 2009 01:46 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Vrijdag de 13e moet ik pas weer werken!
Da's geen banaan, da's een chick-ita.quote:
quote:Op woensdag 4 februari 2009 01:46 schreef Peter6000 het volgende:
Die film (RTL8) heb ik opgenomen.![]()
Leek me wel g uhh gaaf, zo`n vrouwengevangenis.
quote:Op woensdag 4 februari 2009 01:46 schreef Peter6000 het volgende:
Die film (RTL8) heb ik opgenomen.![]()
Leek me wel g uhh gaaf, zo`n vrouwengevangenis.
wat lijkt je gaaf aan een vrouwengevangenis dan?quote:Op woensdag 4 februari 2009 01:46 schreef Peter6000 het volgende:
Die film (RTL8) heb ik opgenomen.![]()
Leek me wel g uhh gaaf, zo`n vrouwengevangenis.
Jij zag je daar al in een uhh...."slachtofferrol"?quote:Op woensdag 4 februari 2009 01:46 schreef Peter6000 het volgende:
Die film (RTL8) heb ik opgenomen.![]()
Leek me wel g uhh gaaf, zo`n vrouwengevangenis.
bitchfightquote:Op woensdag 4 februari 2009 01:47 schreef FANN het volgende:
[..]
wat lijkt je gaaf aan een vrouwengevangenis dan?
Het educatieve element, en de drugscontroles.quote:Op woensdag 4 februari 2009 01:47 schreef FANN het volgende:
[..]
wat lijkt je gaaf aan een vrouwengevangenis dan?
quote:Op woensdag 4 februari 2009 01:50 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Het educatieve element, en de drugscontroles.
Tis lang stilquote:Op woensdag 4 februari 2009 01:51 schreef FANN het volgende:
[..]
![]()
jij zou de drugscontroles wel willen doen?
Is leuker dan full-time zakkenrollen . . .quote:Op woensdag 4 februari 2009 01:51 schreef FANN het volgende:
[..]
![]()
jij zou de drugscontroles wel willen doen?
Cheers matequote:Op woensdag 4 februari 2009 01:57 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Same here![]()
![]()
Verse koffie is net klaar
Als ik gedronken heb krijg ik altijd een ongeluk, dan rijdt mijn vrouw namelijkquote:Op woensdag 4 februari 2009 01:58 schreef FANN het volgende:
[..]
tuste........ ik zat effe hier.......
Vrouwen kunnen niet autorijden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |