Chuckie. Die moeten ze ook doodsch... dat is echt Haags meubilair.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 23:52 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
![]()
Maar ze hebben wel blije kleren aan!
Ik vind die vent bij de AH in de binnenstad cool!
quote:Op dinsdag 3 februari 2009 23:53 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
(We hadden een heerlijk balkon)
Die hebben 12 dagen van 20.00 tot 23:00 uur voor ons hotel gestaan in Spanje op de boulevard,
met dezelfde liedjes, truien, cd's en dansjes die ik ook bij het CS altijd hoorde en zag.
Morgen het debat.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 23:51 schreef Gert het volgende:
Goed verhaal van Van Mierlo. Er zijn principes die niet onderhandelbaar zijn.
Ja die panfluiters loppen nu daar overal rond.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 23:53 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
(We hadden een heerlijk balkon)
Die hebben 12 dagen van 20.00 tot 23:00 uur voor ons hotel gestaan in Spanje op de boulevard,
met dezelfde liedjes, truien, cd's en dansjes die ik ook bij het CS altijd hoorde en zag.
Nogal ja.quote:Op woensdag 4 februari 2009 00:00 schreef Coos het volgende:
[..]
Morgen het debat.
Maar wat maakt die pvda zich ongeloofwaardig.![]()
Maar de teringherrie was wel echt.quote:Op woensdag 4 februari 2009 00:07 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Dat is geen echte, veel te weinig kleur!
Ik zat door die map te bladeren en zag ook deze:quote:
quote:Op woensdag 4 februari 2009 00:15 schreef Coos het volgende:
[..]
Ik zat door die map te bladeren en zag ook deze:
[ afbeelding ]
Nog zes maanden.
Het gaat na 2 dagen vervelen, was tot 23.00 uur, de bar van het hotel had ook levende muziekquote:Op woensdag 4 februari 2009 00:00 schreef Gert het volgende:THE HORROR! En was je vakantie toen verpest? Of had je oordoppen bij je?
En hun zakken vol dope. Want je denkt toch niet dat ze het van die nephorloges en kralenkettingen moeten hebben hè.quote:Op woensdag 4 februari 2009 00:19 schreef tuinfluiter het volgende:
\Waar we meer vermaak mee hadden waren de straatverkopers uit Nigeria
wanneer de politie om de hoek kwam, was rennen met de waren met de handel
langs ons hotel, door de tuinen op het strand..........
Dat wist ik niet.quote:Op woensdag 4 februari 2009 00:23 schreef Gert het volgende:
En hun zakken vol dope. Want je denkt toch niet dat ze het van die nephorloges en kralenkettingen moeten hebben hè.
Ik wist het ook niet, en dacht, mja laat maar, ik ben gewoon te naief.quote:
Ja, die sjokken de hele dag over het strand. De een met petjes de ander met zonnebrillen of dvd's. Als die gozer met de petjes kwam vroeg ik altijd of hij geen zonnebrillen had en als die gozer met zonnebrillen kwam vroeg ik altijd of hij geen dvd's had.quote:Op woensdag 4 februari 2009 00:19 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Waar we meer vermaak aan hadden waren de straatverkopers uit Nigeria
wanneer de politie om de hoek kwam, was het rennen met de handel
langs ons hotel, door de tuinen en op het strand..........ook wel weer sneu
dat jachtige leven.......
Nee, dat heb je fout Gert. Ome Coos heeft dat allang uitgevogeld.quote:Op woensdag 4 februari 2009 00:23 schreef Gert het volgende:
[..]
En hun zakken vol dope. Want je denkt toch niet dat ze het van die nephorloges en kralenkettingen moeten hebben hè.
Ik was het zo zat met dat verkoop op het strand, dat ik de laatste 3 dagen op een matras en handdoekquote:Op woensdag 4 februari 2009 00:28 schreef Coos het volgende:
Ja, die sjokken de hele dag over het strand. De een met petjes de ander met zonnebrillen of dvd's. Als die gozer met de petjes kwam vroeg ik altijd of hij geen zonnebrillen had en als die gozer met zonnebrillen kwam vroeg ik altijd of hij geen dvd's had.
Niet lullig!! Want als je een maand op het strand ziet en ze komen om het half uur langs dan wordt je het wel zat.
En er zijn ook van die zuid amerikaanse vrouwen die massage aanbieden op het strand. Stelt niks voor en nog eens onhygienisch ook. Ze wassen d'r jatten niet!
met die lui
quote:Op woensdag 4 februari 2009 00:33 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
het prettige ervan dat je dan ook wat meer uit kan doen.
Dus ik zeg dat die negers het van het dope dealen moeten hebben, en jij zegt dat ze drugs verkopen. Wat heb ik nou fout dan?quote:Op woensdag 4 februari 2009 00:30 schreef Coos het volgende:
[..]
Nee, dat heb je fout Gert. Ome Coos heeft dat allang uitgevogeld.
Wel lopen die negers in Salou hasj en vooral nephasj te verkopen aan die brooddronken jongeren.
En alles wat op een pilletje lijkt wordt verkocht als xtc.![]()
Tuurlijk vogel ik dat uit.
quote:Op woensdag 4 februari 2009 00:37 schreef Gert het volgende:
Dus ik zeg dat die negers het van de dope moeten hebben, en jij zegt dat ze drugs verkopen.
Wat heb ik nou fout dan?![]()
De negâhs moet je niet generaliserenquote:Op woensdag 4 februari 2009 00:37 schreef Gert het volgende:
[..]
Dus ik zeg dat die negers het van het dope dealen moeten hebben, en jij zegt dat ze drugs verkopen. Wat heb ik nou fout dan?![]()
Dus het zijn niét allemaal kleine zelfstandigen en de állerdomsten mogen niet met dope leuren.Wat heb jij dat knap uitgevogeld Coos.quote:Op woensdag 4 februari 2009 00:41 schreef Coos het volgende:
[..]
De negâhs moet je niet generaliseren![]()
Er is een strikte scheiding tussen die slome (domme) (daar kunnen ze niets aan doen vanwege hun afkomst) die op het strand sjokken en tussen de wat meer geciviliseerde. Ze zijn allemaal in loondiens van een bende!!
Dat dus.
Ik had nog geeditquote:Op woensdag 4 februari 2009 00:44 schreef Gert het volgende:
[..]
Dus het zijn niét allemaal kleine zelfstandigen en de állerdomsten mogen niet met dope leuren.Wat heb jij dat knap uitgevogeld Coos.
quote:
Hahahahah tof!quote:Op woensdag 4 februari 2009 00:53 schreef Coos het volgende:
En zo ziet het er bij nacht uit.![]()
[ afbeelding ]
Koopt Hollandsche Waar!quote:Op woensdag 4 februari 2009 00:53 schreef Coos het volgende:
En zo ziet het er bij nacht uit.![]()
[ afbeelding ]
Veel Colombiaanse ook toen.quote:
Het zijn drie spanjaarden en een italiaanquote:
Ja maar hoe neem je dat mee dan? In Havo 4 gingen we naar londen, super tof en mijn vriendinnetje en ik wilden daar blowen, dus weed mee. Heenweg alles goed, terwijl de hele reis ons hart vasthielden. Wij in Londen. durfden we niet te blowen.quote:
Dat gaat heel makkelijk. Maar dat ga ik natuurlijk niet op internet vertellen en dan mijn eigen glazen ingooien.quote:Op woensdag 4 februari 2009 01:01 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Ja maar hoe neem je dat mee dan?
In frankrijk kwam ik het altijd wel ergens toevallig tegen!quote:Op woensdag 4 februari 2009 01:05 schreef Coos het volgende:
Nee hoor.
Je kan het gewoon overal in Europa kopen.
Ask the barman.
quote:Op woensdag 4 februari 2009 01:01 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Ja maar hoe neem je dat mee dan? In Havo 4 gingen we naar londen, super tof en mijn vriendinnetje en ik wilden daar blowen, dus weed mee. Heenweg alles goed, terwijl de hele reis ons hart vasthielden. Wij in Londen. durfden we niet te blowen.! Serieus, we scheten hem 7 kleuren. Dus moesten we de weed weer mee terugsmokkelen naar Nederland. (Weggooien was ook zo zonde
) En toen waren we bij de boot/ en toen kwam er iemand de bus in, en toen toen hoorden we een leraar zeggen: dit heb ik nog nooit meegemaakt. Toen dachten we dat we betrapt waren en gingen we dood. Die man kwam vertellen dat we een boot eerder konden nemen, en er was dus niets aan de hand, maar sindsdien heb ik nooit meer drugs meegenomen naar het buitenland.
quote:Op woensdag 4 februari 2009 01:12 schreef Gert het volgende:
[..]
klinkt wel als een spannend schoolreisje.![]()
Fann zal zo toch wel komen?quote:Op woensdag 4 februari 2009 01:25 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
We moeten streven naar kwaliteit.
Dan moeten we wachten op kwaliteitposters.quote:Op woensdag 4 februari 2009 01:25 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Nee, ik sla hem wel op in Word.
We moeten streven naar kwaliteit.
Ruim je het ook weer even op . . ,quote:
quote:Op woensdag 4 februari 2009 01:27 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Dan moeten we wachten op kwaliteitposters.
quote:Op woensdag 4 februari 2009 01:36 schreef SpiekerJozef het volgende:
[..]
Ruim je het ook weer even op . . ,![]()
Goedenavond
Klinkt erg overtuigendquote:
ik was aan het zappen..... en toen dacht ik eens kijken welke kwaliteitsposters er nog wakker zijn.......quote:Op woensdag 4 februari 2009 01:37 schreef liesje1979 het volgende:
Waar komen jullie opeens vandaan?!
kwaliteitposters zoch je toch?quote:Op woensdag 4 februari 2009 01:37 schreef liesje1979 het volgende:Waar komen jullie opeens vandaan?!
Nou ja, hoi dan maar!quote:Op woensdag 4 februari 2009 01:38 schreef FANN het volgende:
[..]
ik was aan het zappen..... en toen dacht ik eens kijken welke kwaliteitsposters er nog wakker zijn.......
yes we are........ don't you think so.....?quote:Op woensdag 4 februari 2009 01:38 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Hi there, fellow quality user.
kwaliteitpostersquote:Op woensdag 4 februari 2009 01:39 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Precies. Just say the word.
quote:Op woensdag 4 februari 2009 01:39 schreef FANN het volgende:
[..]
yes we are........ don't you think so.....?
is there something new onder de zon hier?
Ach doe eens gek, fake het eensquote:Op woensdag 4 februari 2009 01:40 schreef FANN het volgende:
[..]
daar hadden we het toch al een keer over gehad...... geen nadia...... sorry.....
geil......quote:Op woensdag 4 februari 2009 01:40 schreef liesje1979 het volgende:![]()
[..]
Een nieuwe gluurder in je fobo! http://fotoboek.fok.nl/CasB
quote:
quote:Op dinsdag 3 februari 2009 22:05 schreef LXIV het volgende:
Er is nu een film over een Thaise vrouwengevangenis op TV. Er zitten ook blanke sletjes tussen.
Je zult maar in Thailand de een of andere archaische en bizarre wet overtreden waarop de straf staat dat jij (als man) 5 jaar in een vrouwengevangenis moet doorbrengen.
Dan ben je mooi de Pisang.
Feeks . .quote:Op woensdag 4 februari 2009 01:44 schreef FANN het volgende:
[..]
ikke niet...... ben d'r gek zeg la maar werken die kerels.....![]()
Zou je dat wel doen?quote:Op woensdag 4 februari 2009 01:46 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Vrijdag de 13e moet ik pas weer werken!
Da's geen banaan, da's een chick-ita.quote:
quote:Op woensdag 4 februari 2009 01:46 schreef Peter6000 het volgende:
Die film (RTL8) heb ik opgenomen.![]()
Leek me wel g uhh gaaf, zo`n vrouwengevangenis.
quote:Op woensdag 4 februari 2009 01:46 schreef Peter6000 het volgende:
Die film (RTL8) heb ik opgenomen.![]()
Leek me wel g uhh gaaf, zo`n vrouwengevangenis.
wat lijkt je gaaf aan een vrouwengevangenis dan?quote:Op woensdag 4 februari 2009 01:46 schreef Peter6000 het volgende:
Die film (RTL8) heb ik opgenomen.![]()
Leek me wel g uhh gaaf, zo`n vrouwengevangenis.
Jij zag je daar al in een uhh...."slachtofferrol"?quote:Op woensdag 4 februari 2009 01:46 schreef Peter6000 het volgende:
Die film (RTL8) heb ik opgenomen.![]()
Leek me wel g uhh gaaf, zo`n vrouwengevangenis.
bitchfightquote:Op woensdag 4 februari 2009 01:47 schreef FANN het volgende:
[..]
wat lijkt je gaaf aan een vrouwengevangenis dan?
Het educatieve element, en de drugscontroles.quote:Op woensdag 4 februari 2009 01:47 schreef FANN het volgende:
[..]
wat lijkt je gaaf aan een vrouwengevangenis dan?
quote:Op woensdag 4 februari 2009 01:50 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Het educatieve element, en de drugscontroles.
Tis lang stilquote:Op woensdag 4 februari 2009 01:51 schreef FANN het volgende:
[..]
![]()
jij zou de drugscontroles wel willen doen?
Is leuker dan full-time zakkenrollen . . .quote:Op woensdag 4 februari 2009 01:51 schreef FANN het volgende:
[..]
![]()
jij zou de drugscontroles wel willen doen?
Cheers matequote:Op woensdag 4 februari 2009 01:57 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Same here![]()
![]()
Verse koffie is net klaar
Als ik gedronken heb krijg ik altijd een ongeluk, dan rijdt mijn vrouw namelijkquote:Op woensdag 4 februari 2009 01:58 schreef FANN het volgende:
[..]
tuste........ ik zat effe hier.......
Vrouwen kunnen niet autorijden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |