Je moet connecties hebben op de juiste plaatsquote:Op zondag 1 februari 2009 12:38 schreef Kriegel het volgende:
http://www.vi.nl/NieuwsIt(...)inouhNaarHamburg.htm
Sinouh naar HSVWtf...
quote:Op zondag 1 februari 2009 02:06 schreef Scorpie het volgende:
[..]
*zoveel* ? Er zijn nog 14 wedstrijden te spelen, dat is nog 40%.......je hebt 9 punten voorsprong morgen, dan mag je er 3 van die 14 verkloten en heb je nog een veilige marge op doelsaldo......moet wel gek lopen willen jullie nu opeens punten gaan morsen, aangezien jullie dat de afgelopen weken ook niet deden.
Fail Been.quote:Op zondag 1 februari 2009 14:00 schreef venomsnake het volgende:
NEC: Babos; Fernández, Pothuizen, Koenders, El-Akchaoui; Sibum, Schöne, Davids; Rommedahl, Van Beukering en Bouaouzan.
Feyenoord: Timmer; Tiendalli, Nieveld, Hofland, Van Bronckhorst; Slory, El Ahmadi, Wijnaldum, Fer; Biseswar en Makaay.
De lul, dat heeft hij bij AZ ook zo vaak gedaan.quote:Op zondag 1 februari 2009 16:23 schreef thewishmaster het volgende:
Milano Koenders heeft Feyenoord zojuist in blessuretijd een nederlaag bezorgd.
Kennelijk niet goed genoeg voor het huidige AZ. Te goed voor jouw cluppie Feyenoord..quote:Op zondag 1 februari 2009 16:28 schreef jorienvdherik het volgende:
Koenders speelde al goed hoor deze wedstrijd
Oh, wacht.. Je hebt een nieuwe club gevondenquote:az gewonnen![]()
Bedankt, komt goed.quote:Op donderdag 29 januari 2009 14:13 schreef Kriegel het volgende:
Nou, veel plezier ermee zou ik zeggen.
Minpunten: Romero (die gast trapt de helft van de ballen verkeerd uit, 't lijkt net Didulica), Luijckx (heel dom paar keer door midden balverlies), Martens (op die ene assist na) en El Hamdaoui (op dat ene doelpunt na)quote:Op zondag 1 februari 2009 16:35 schreef xFriendx het volgende:
Oh ja, over AZ.
De Zeeuw was wat onbesuisd deze wedstrijd. Overtredingen prima, zolang deze praktisch blijven. Dat was nu niet het geval.
Luijcks speelde erg prima, hij groeit goed mee met de rest heb ik het idee. Ging wel wat lastig. Maar dat was ook een deel te danken aan Sparta wat flink veel energie in de wedstrijd stopte en leuk stond te ballen. Veel storen en veel meters maken, daar ontregel je wel wat mee.
Uiteindelijk nu toch de 9 punten verschil
Ach flikker op man.quote:Op zondag 1 februari 2009 16:27 schreef DuvelDuvel het volgende:
Gefeliciteerd met het kampioenschap 08/09.
Ach, zo krijgt de TT een dubbele betekenisquote:Op zondag 1 februari 2009 16:23 schreef thewishmaster het volgende:
Milano Koenders heeft Feyenoord zojuist in blessuretijd een nederlaag bezorgd.
Het is gewoon dieptreurig dat je je als club achter blessures moet verschuilen. Dat wel. Oftewel, je hebt niet voor jan lul 25 spelersquote:Op zondag 1 februari 2009 19:14 schreef Barca het volgende:
AZ is een kleine club volgens Van Gaal, en Ajax heeft volgens Lowietje geen probleem. Want, ze hebben 25 spelers, een coach, een assistent-coach, een fysiotherapeut. Okay, ze verliezen eens een wedstrijd. Nou en? Het is maar een spelletje.
Arrogantie aan AZ? Vind dat AZ juist totaal het tegenovergestelde doet. Van Gaal die zegt nog steeds niet hardop dat hij voor het kampioenschap gaat. AZ staat 9! punten los in theorie kan het nog maar dan zou AZ 3 keer moeten verliezen en Ajax geen puntverlies moeten lijden. Vind het zelfs beetje zwak van van Gaal dat hij niet gewoon uitspreekt dat AZ voor het kampioenschap gaat. Wie wil hij voor de gek houden eigenlijk.quote:Op zondag 1 februari 2009 17:04 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Ach flikker op man.
Jij en al die andere Ajacieden die hier komen huilen zijn het levende bewijs dat veel van de arrogantie die door de media aan AZ wordt toegedicht eigenlijk gewoon van supporters van andere clubs komen.We zijn pas op de HELFT en alles kan nog gebeuren.
Wil je deze quote opslaan en je collega Ajax-supporters ermee confronteren als AZ weer eens arrogant (in plaats van ambitieus) wordt genoemd door hen?quote:Op zondag 1 februari 2009 21:20 schreef DuvelDuvel het volgende:
[..]
Arrogantie aan AZ? Vind dat AZ juist totaal het tegenovergestelde doet.
14 wedstrijdenquote:Op zondag 1 februari 2009 21:48 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Wil je deze quote opslaan en je collega Ajax-supporters ermee confronteren als AZ weer eens arrogant (in plaats van ambitieus) wordt genoemd door hen?
Kijk, ik snap wel dat het een beetje moedeloos wordt voor Ajax, maar met nog friggin 13 !!!! wedstrijden te gaan is ALLES nog open, in theorie én praktijk.
Nu al legendarisch.quote:
The bullshit only stops when the flag drops.quote:Op zondag 1 februari 2009 21:53 schreef DuvelDuvel het volgende:
Vind dat AZ zich juist verschuild achter hun doelstelling ipv te zeggen dat ze kampioen willen worden. Kan ze zelfs niet ambitieus meer noemen aangezien hun kampioenschap al bijna een feit is.
Die Heerenveensupporters erachter zijn ook leuk.quote:Op zondag 1 februari 2009 22:10 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Nu al legendarisch.
Deze jongen heeft de lompschool nog niet afgemaakt. En dan te bedenken dat ik altijd dacht dat dit soort gasten alleen bij Feyenoord gingen kijken.²
Stereo type van een ajax fanquote:Op zondag 1 februari 2009 22:10 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Nu al legendarisch.
Deze jongen heeft de lompschool nog niet afgemaakt. En dan te bedenken dat ik altijd dacht dat dit soort gasten alleen bij Feyenoord gingen kijken.²
Ik acht de kans op een kampioensschap toch wel 98%. AZ speelt niet altijd meer even sprankelend, maar wel verdomdemieters effectief en zakelijk.quote:Op maandag 2 februari 2009 08:25 schreef fuckbuddy het volgende:
Lompschool........
De kans op het kampioenschap acht ik 80%, maar idd ik denk na die keiharde klap van 2 seizoenen terug ik lekker mijn mond houd totdat het een feit is.
Dat kan ik echt niet nog een keer hebben, maar een walk-over zal het niet worden.
We hebben nogal wat wedstrijden voor de boog tegen kleintjes, maar ook tegen de grote en als je die niet goed speelt dan zijn die 9 punten als sneeuw voor de zon verdwenen.
Zou je dat ook zeggen als ie een Duitser/Fransoos zou zijn?!quote:Op maandag 2 februari 2009 09:42 schreef BansheeBoy het volgende:
En ze hebben El Hamdaoui. Hij valt ietwat tegen de 2de seizoenshelft, maar hij is nog steeds heel goed.²
Deze gozer heeft wel hart voor zijn club. Daar kan jij een voorbeeld aan nemen..quote:Op maandag 2 februari 2009 07:15 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Stereo type van een ajax fan
Weer geen kampioen met zo begrotingquote:Op maandag 2 februari 2009 10:25 schreef navigator het volgende:
[..]
Deze gozer heeft wel hart voor zijn club. Daar kan jij een voorbeeld aan nemen..
Het ziet er goed uit voor jullie, maar je weet het nooit. Ook jullie kunnen 2 potjes achtermekaar verliezen al zie ik dat niet heel snel gebeuren. MIsschien tegen het einde nog spannend al moeten wij dan nu wel alles winnen. Ook dat zie ik eigenlijk niet gebeuren met dat slappe zooitje.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |