quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:13 schreef Goelie het volgende:
[..]
Het invallen van Gaza: Blitzkrieg Tactiek
Het bombarderen van scholen en ziekenhuizen: Nazi strategie
Hij weet wel de kern van het conflict aan te stippen. Dat is dé reden dat beide partijen elkaar het licht in de ogen niet gunnen...quote:
Het inzetten van zulke wapens is verwerpelijk en dankbaar propagandamateriaal voor Hamas.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:08 schreef venomsnake het volgende:
Hele zooi witte fosfor wordt weer gebruikt.
Blitzkrieg is de (een) basis van de moderne krijgstactiek, zij het dat die is opgevolgd/uitgebreid met modernere tactieken.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:13 schreef Goelie het volgende:
[..]
Het invallen van Gaza: Blitzkrieg Tactiek
Die stonden er niet om bekend scholen en/of ziekenhuizen te bombarderen, tenminste, niet specifiek. (De geallieerden deden dat ook).quote:Het bombarderen van scholen en ziekenhuizen: Nazi strategie
Toch ik vraag ik me af wie hier heeft geroepen dat het goed is dat die school is platgegooid?quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:11 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Je leest het goed.
Mensen die het goedkeuren om kinderen te bombarderen wanneer deze als menselijk schild gebruikt worden, zijn ONDERMENSEN .
Verwerpelijk valt mee, dankbaar propagandamateriaal is het zeker.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:16 schreef Zero2Nine het volgende:
[..]
Het inzetten van zulke wapens is verwerpelijk en dankbaar propagandamateriaal voor Hamas.
Verwerpelijk? Verdrag van Genève heeft toch echt besloten dat het gebruik van chemische wapens wordt beschouwd als "Oorlogs Misdaad".quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:16 schreef Zero2Nine het volgende:
[..]
Het inzetten van zulke wapens is verwerpelijk en dankbaar propagandamateriaal voor Hamas.
Iedereen die roept dat het komt omdat ze als menselijk schild werden gebruikt door Hamas.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:18 schreef Zero2Nine het volgende:
[..]
Toch ik vraag ik me af wie hier heeft geroepen dat het goed is dat die school is platgegooid?
Witte fosfor is geen chemisch wapen.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:19 schreef Goelie het volgende:
[..]
Verwerpelijk? Verdrag van Genève heeft toch echt besloten dat het gebruik van chemische wapens wordt beschouwd als "Oorlogs Misdaad".
Even offtopic, dan adviseer ik de volgende plaat om tot rust te komen:quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:13 schreef Salvad0R het volgende:
Jawel.
Maar daar mag ik van de moeders niet over praten want zij zitten in relaties met idioten die denken dat het hun eigen kinderen zijn.
Het praat het niet goed, maar is wel correct. Toch?quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:20 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Iedereen die roept dat het komt omdat ze als menselijk schild werden gebruikt door Hamas.
Alsof dat het goedpraat.
LOL!!! Nice.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:23 schreef buachaille het volgende:
[..]
Even offtopic, dan adviseer ik de volgende plaat om tot rust te komen:
Daar valt over te twisten. Het is echt enorme zooi:quote:
Dan kan Israel toch met geen mogelijkheid stellen dat ze werden gebruikt als "menselijk schild"?quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:29 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Het praat het niet goed, maar is wel correct. Toch?
En het enige wat ik zei is dat als Hamas de kindertjes aan het zicht onttrekt, zodat Israël denkt veilig te kunnen vuren, maar dan toch een x aantal kinderen doodt... Dan kan je Israël daar toch niet verantwoordelijk voor houden?
En ik zei ook dat als Israël moedwillig door de kinderen heen schiet dat verwerpelijk is.
Ik snap je ophef niet zo eigenlijk.
En witte fosfor is inderdaad geen chemisch wapen.
Kruip nog de dieper de kont in van de Israeliers, hoe is het daarbinnen?quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:22 schreef Karrs het volgende:
[..]
Witte fosfor is geen chemisch wapen.
Jij bent echt bezig met onzin uitkramen de laatste tijd.
Daarom juist.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 14:39 schreef damian5700 het volgende:
[..]
'Investigation' betekent onderzoek.
Klopt, dus of ze hebben er moedwillig doorheen geschoten of zijn er achteraf achter gekomen dat er kinderen waren.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:30 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Dan kan Israel toch met geen mogelijkheid stellen dat ze werden gebruikt als "menselijk schild"?
Het moedwillig in de buurt blijven van opstandelingen door vrouwen & kinderen is ook verwerpelijk ja.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:33 schreef Mylene het volgende:
Het moedwillig het vuur openen op kinderen en vrouwen is verwerpelijk ja.
Het moedwillig in gevaar brengen van vrouwen en kinderen is ook verwerpelijk ja.
Er zijn inmiddels andere partijen dan de Israëlisch die hebben bevestigd dat Hamas en Hezbollah gebruik maken van menselijke schilden.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:30 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Dan kan Israel toch met geen mogelijkheid stellen dat ze werden gebruikt als "menselijk schild"?
Alsof Nederlandse verzetstrijders in de Tweede Wereldoorlog niet voor represailles (hedendaagse vergeldingsacties) hebben gezorgd door aanslagen te plegen op de Duitsers en zich te begeven onder de Nederlandse bevolking. Represailles waarbij veel onschuldige Nederlanders zijn omgekomen. Ik hoor geen enkele Nederlander die de schuld bij de verzetstrijders legt.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:33 schreef Mylene het volgende:
Het moedwillig het vuur openen op kinderen en vrouwen is verwerpelijk ja.
Het moedwillig in gevaar brengen van vrouwen en kinderen is ook verwerpelijk ja.
Als de Hamas kan investeren in ziekenhuizen kunnen ze ook zorg dragen voor fatsoenlijke schuilkelders. Ik vind dat er dus wel een keuze is.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:35 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Het moedwillig in de buurt blijven van opstandelingen door vrouwen & kinderen is ook verwerpelijk ja.
Alleen in de Gaza-strook heb je niet zoveel keuze.
Het is een VN-school gast, je weet wel, zo'n instantie die constant in bedrijf is om kinderen educatie te geven.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:34 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Klopt, dus of ze hebben er moedwillig doorheen geschoten of zijn er achteraf achter gekomen dat er kinderen waren.
Ik heb eigenlijk ook nog nergens gezien dat Israël zegt dat ze kinderen die onderdeel uitmaakten van een menselijk schild moedwillig hebben doodgeschoten...
Nee, niet echt.quote:
Toch wel een beetje triest dat je de inleiding over Israel dan niet quote...quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:38 schreef RAVW het volgende:
LOL
Stukje van NU.nl
Hamas
Hamas wijst de VN-resolutie over het Midden-Oosten af die in de nacht van donderdag op vrijdag is aangenomen door de Veiligheidsraad. In de resolutie wordt onder meer opgeroepen tot een staakt-het-vuren.
De resolutie zou niet in het belang zijn van het Palestijnse volk. Dit heeft Hamas-functionaris Raafat Morra in Beiroet gezegd tegen het Franse persbureau AFP.
Een andere hoge Hamas-functionaris, Ayman Taha, zei in de Gazastrook dat de islamitische verzetsbeweging zich niet betrokken voelt bij de resolutie: ''Hoewel wij de belangrijkste spelers aan de grond zijn in Gaza, zijn wij over deze resolutie niet geconsulteerd, en zij hebben geen rekening gehouden met onze visie en de belangen van ons volk.''
Bron:
http://www.nu.nl/algemeen(...)anitair-bestand.html
Hamas denkt in eens aan zijn burgers .... zal eens tijd worden maar ik denk dat het nu te laat zal zijn denk dat Israël nu door gaat tot de laatste hamas strijder on de grond ligt ...
lelaas maar ze willen het zelf ..
Dat is afhankelijk van het gebruik, het kan als rookgordijn worden ingezet, dan is het niet per se een chemisch wapen. Zodra je het tegen personen gebruikt wordt dat het wel want het schijnt echt heel gemeen spul te zijn.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:29 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Het praat het niet goed, maar is wel correct. Toch?
En het enige wat ik zei is dat als Hamas de kindertjes aan het zicht onttrekt, zodat Israël denkt veilig te kunnen vuren, maar dan toch een x aantal kinderen doodt... Dan kan je Israël daar toch niet verantwoordelijk voor houden?
En ik zei ook dat als Israël moedwillig door de kinderen heen schiet dat verwerpelijk is.
Ik snap je ophef niet zo eigenlijk.
En witte fosfor is inderdaad geen chemisch wapen.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Chemisch_wapenquote:Chemische wapens zijn niet-explosieve chemische stoffen die worden gebruikt om mensen buiten gevecht te stellen, te verwonden of te doden.
Het is de Verenigde Naties die deze scholen hebben gebouwd, Mylene.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:37 schreef Mylene het volgende:
[..]
Als de Hamas kan investeren in ziekenhuizen kunnen ze ook zorg dragen voor fatsoenlijke schuilkelders. Ik vind dat er dus wel een keuze is.
Daarom zette ik ook heel de link er bijquote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:39 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Toch wel een beetje triest dat je de inleiding over Israel dan niet quote...
JERUZALEM - Israëlische tanks hebben vrijdagmiddag op diverse plekken in de Gazastrook het vuur geopend ondanks een humanitair bestand. Dit hebben ooggetuigen gemeld.
Een Israëlische legerwoordvoerder had eerder gezegd dat de Joodse staat voor de derde achtereenvolgende dag een humanitair staakt-het-vuren in acht zou nemen van 12.00 tot 15.00 uur (onze tijd) om de Palestijnen de gelegenheid te geven om voedsel in te slaan.
Is natuurlijk niet te vergelijken.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:36 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Alsof Nederlandse verzetstrijders in de Tweede Wereldoorlog niet voor represailles (hedendaagse vergeldingsacties) hebben gezorgd door aanslagen te plegen op de Duitsers en zich te begeven onder de Nederlandse bevolking. Represailles waarbij veel onschuldige Nederlanders zijn omgekomen. Ik hoor geen enkele Nederlander die de schuld bij de verzetstrijders legt.
Hamas heeft wel een andere keuze, maar de kinderen in die verdomde school niet.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:39 schreef Mylene het volgende:
Dit is wel heel raar. Aan de ene kant hoor je nu dus geluiden dat de doden die zijn gevallen door de Israëlische bombardementen niet mogen worden goed gepraat, maar aan de andere kant wordt het gebruik van menselijke schilden door Hamas wel goed gepraat door vergelijkingen met de WOII en dat ze geen andere keuze hebben.
Wie heeft hier nu een plaat voor hun kop.
Dat weet ik en die mogen ook niet als doel getroffen worden, maar ook niet als doel worden gebruikt.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:40 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Het is de Verenigde Naties die deze scholen hebben gebouwd, Mylene.
bronquote:De aanval kwam er volgens de getuigen nadat militante Palestijnen in de aangrenzende zone Israëlische troepen met mortiergranaten hadden beschoten.
Dus als individuele opstandelingen uit een aangrenzende zone mortieren afvuren (eerst was het nog geweervuur vanuit de school, daarna raketten vanaf het schoolplein), dan is het okay om een meisjesschool plat te leggen?quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:43 schreef Mylene het volgende:
[..]
Dat weet ik en die mogen ook niet als doel getroffen worden, maar ook niet als doel worden gebruikt.
[..]
bron
Sorry, maar ik vertrouw dat dan niet.
Jouw argumenten en mening zijn heus wel duidelijk. Die hoef je niet kracht bij te zetten door op de man te spelen.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:42 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Hamas heeft wel een andere keuze, maar de kinderen in die verdomde school niet.
Haal je hoofd eens uit die jodenreet.
Alsof Nederlandse verzetstrijders in de Tweede Wereldoorlog niet voor represailles (hedendaagse vergeldingsacties) hebben gezorgd door aanslagen te plegen op de Duitsers en zich te begeven onder de Nederlandse bevolking. Represailles waarbij veel onschuldige Nederlanders zijn omgekomen. Ik hoor geen enkele Nederlander die de schuld bij de verzetstrijders legt.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:33 schreef Mylene het volgende:
Het moedwillig het vuur openen op kinderen en vrouwen is verwerpelijk ja.
Het moedwillig in gevaar brengen van vrouwen en kinderen is ook verwerpelijk ja.
Ken je geschiedenis.quote:Het verzet wist dat de executie van Krist niet zonder gevolgen zou blijven. Vooral omdat gedurende het laatste oorlogsjaar de confrontatie tussen verzet en bezetter steeds grimmiger werd.
White phosphorus (WP) is a flare- and smoke-producing incendiary weapon,[1] or smoke-screening agent, made from a common allotrope of the chemical element phosphorus. White phosphorus bombs and shells are incendiary devices, but can also be used as an offensive anti-personnel flame compound capable of causing serious burns or death.[2] The agent is used in bombs, artillery shells, and mortar shells, short range missiles which burst into burning flakes of phosphorus upon impact. White phosphorus is commonly referred to in military jargon as "WP".quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:22 schreef Karrs het volgende:
[..]
Witte fosfor is geen chemisch wapen.
Jij bent echt bezig met onzin uitkramen de laatste tijd.
Juist niet. Ik vind niet dat de IDF de juiste afweging heeft gemaakt.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:44 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Dus als individuele opstandelingen uit een aangrenzende zone mortieren afvuren (eerst was het nog geweervuur vanuit de school, daarna raketten vanaf het schoolplein), dan is het okay om een meisjesschool plat te leggen?
Genoteerd.
Sorry, maar dan vertrouw ik de VN-ers zelf wat meer. Die stellen dat er nogal een groot verschil is tussen "in de buurt van de school" en "vanuit de school". Oftewel, ik vertrouw dat dan niet.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:43 schreef Mylene het volgende:
[..]
Dat weet ik en die mogen ook niet als doel getroffen worden, maar ook niet als doel worden gebruikt.
[..]
bron
Sorry, maar ik vertrouw dat dan niet.
WAT LUL JE DAN !quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:45 schreef Mylene het volgende:
[..]
Juist niet. Ik vind niet dat de IDF de juiste afweging heeft gemaakt.
Hoe kan een school nou gebruikt worden als menselijk schild?quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:38 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Het is een VN-school gast, je weet wel, zo'n instantie die constant in bedrijf is om kinderen educatie te geven.
Nogmaals, de VN heeft voor Israel deze agressie uitte alle coordinaten van de VN scholen doorgeven aan het Israelische leger.
Het zou mij werkelijk niets verbazen als Israel moedwillig die scholen heeft gebombardeerd en achteraf loopt te zeiken dat het gebruikt werd als menselijk schild door Hamas.
Onee? Israel bombardeert vaak genoeg huizen van onschuldige Palestijnen enkel omdat ze banden zouden hebben met Palestijnen die zich in Israel opblazen.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:42 schreef ExTec het volgende:
[..]
Is natuurlijk niet te vergelijken.
Israel blaast natuurlijk niet een willekeurig huis/dorp op. Ze blazen de lokatie op waarvan hun computers ze vertellen dat de raket vandaan kwam.
De duitsers pakte wel een willekeurig dorp.
Als het NL verzet raketten vanuit dorpskernen afschoot op de duitsers, ging je vergelijking op.
Niet om iets goed te praten oid maar vallen die kassamraketten daar ook niet onder? Die werden overigens wel doelbewust op burgers afgevuurd.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:29 schreef Salvad0R het volgende:
Dan ga je geen non-discriminerende wapens inzetten op de burgers. Want dan ben je gewoon verwerpelijk.
SPOILER: schokkendOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.zie ondertitel :)
Jaja, nu kan je praten wat je wil, maar eerst beweert Israel te zijn beschoten vanuit het gebouw, daarna zijn er raketten afgevuurd vanaf het schoolplein, en nu opeens werden vanuit een "aangrenzende zone" mortieren afgevuurd?quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:47 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Hoe kan een school nou gebruikt worden als menselijk schild?
Ik denk dat je doelt op de mogelijkheid dat er misschien mensen de school aanwezig waren die Hamas misschien heeft gebruikt als menselijk schild?
Waar zou jij gaan zitten als Hamas strijder? Waar denk je dat je veilig bent om je mortier neer te zetten en eens lekker kunt gaan knallen en de kans redelijk klein is dat Israël op je durft te schieten of in ieder geval een plek waar een hoop gezeik van komt als ze er op schieten.
En als blijkt dat Israël zonder duidelijke reden of alleen ter destructie en het maken van burgerslachtoffers op de school geschoten heeft mogen ze van mij allemaal het gevang in. Maar ik acht de kans redelijk klein dat het zo is en redelijk de kans redelijk groot dat Israël een goede reden had om het vuur te openen op zo'n politiek lastig doelwit.
Maar ik ga uit van het goede van de mens, en das ook niet altijd even slim....
Dat kan niet, want ze zijn niet te richten. Eenmaal in de lucht weet je niet exact waar zo'n raket terecht komt.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:48 schreef g0dz0r het volgende:
[..]
Niet om iets goed te praten oid maar vallen die kassamraketten daar ook niet onder? Die werden overigens wel doelbewust op burgers afgevuurd.
Ach, jij weet ook wel dat de Hamas en Hezbollah niet vies zijn van het gebruik van menselijke schilden. Het heeft dus zo zijn geschiedenis waaruit ik het e.e.a concludeer. Ik kan je wel bronnen geven van Amnesty, HRW en ook de VN.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:45 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Sorry, maar dan vertrouw ik de VN-ers zelf wat meer. Die stellen dat er nogal een groot verschil is tussen "in de buurt van de school" en "vanuit de school". Oftewel, ik vertrouw dat dan niet.![]()
Echt een heldendaad, beetje dit soort zaken goedpraten.![]()
Reageer eens op mijn post Mylene.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:49 schreef Mylene het volgende:
[..]
Ach, jij weet ook wel dat de Hamas en Hezbollah niet vies zijn van het gebruik van menselijke schilden. Het heeft dus zo zijn geschiedenis waaruit ik het e.e.a concludeer. Ik kan je wel bronnen geven van Amnesty, HRW en ook de VN.
quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:48 schreef Reki het volgende:
Witte fosor geen chemisch wapen? . Kijk maar hoe de slachtoffers eruit zien (irak) . Het is ook gebruikt in libanon.Het is alleen een chemisch wapen als Saddam het gebruikt. Als Israël het gebruikt is het niet meer chemisch.SPOILER: schokkendOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Allah Al Watan Al Malik
22 dode Israeliers door die raketten sinds 2000 (Bron: Reuters)quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:48 schreef g0dz0r het volgende:
[..]
Niet om iets goed te praten oid maar vallen die kassamraketten daar ook niet onder? Die werden overigens wel doelbewust op burgers afgevuurd.
Doe maar.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:49 schreef Mylene het volgende:
[..]
Ach, jij weet ook wel dat de Hamas en Hezbollah niet vies zijn van het gebruik van menselijke schilden. Het heeft dus zo zijn geschiedenis waaruit ik het e.e.a concludeer. Ik kan je wel bronnen geven van Amnesty, HRW en ook de VN.
Ik heb dat nooit goed gepraat. Hoe kom je daar nu bijquote:
Of juist wel, en wil jij daar gewoon niet aan.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:51 schreef Mylene het volgende:
[..]
Ik heb dat nooit goed gepraat. Hoe kom je daar nu bij
Het is alleen niet zo zwart/wit als jij denkt.
Israël sloopt huizen van de ouders/ familie van Palestijnse zelfmoord terroristen. Deze familie krijgt vaak een 'groot' geldbedrag voor de daad van het familielid, dit om jonge martelaars aan te moedigen om zichzelf in Israël op te blazen. Israël heeft daartegenover geplaatst dat ze de huizen van (bekende) familieleden zal slopen om het weer minder aantrekkelijk te maken.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:47 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Onee? Israel bombardeert vaak genoeg huizen van onschuldige Palestijnen enkel omdat ze banden zouden hebben met Palestijnen die zich in Israel opblazen.
De Duitse represailles van vroeger kan je makkelijk vergelijken met de Israelische vergeldingsacties van nu.
Net zoals de Israëliërs er niet vies van zijn burgers het leven zuur te maken, al dan niet doormiddel van het bouwen van muren, het afsluiten van alle toevoerwegen en het bombarderen van scholen, huizen, vliegvelden en het stopzetten van tegoeden van Palestijnse banken, zodat niemand meer iets kan kopen? Dan geloof ik Amnesty, HRW en de VN ook als het gaat om Israël.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:49 schreef Mylene het volgende:
[..]
Ach, jij weet ook wel dat de Hamas en Hezbollah niet vies zijn van het gebruik van menselijke schilden. Het heeft dus zo zijn geschiedenis waaruit ik het e.e.a concludeer. Ik kan je wel bronnen geven van Amnesty, HRW en ook de VN.
Ik ook van jou!quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:48 schreef Salvad0R het volgende:
Ze liegen dat ze barsten en iedereen die het hier voor ze opneemt is de zuurstof op planeet Aarde onwaardig.
Ah ja, dan is het goed gepraat bij deze.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:49 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Dat kan niet, want ze zijn niet te richten. Eenmaal in de lucht weet je niet exact waar zo'n raket terecht komt.
Juist. 22 doden aan Israëls kant sinds 2000 door Hamas. Er zijn sinds 2000 in Israël meer doden door verkeersongelukken gevallen dan door Hamas.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:50 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
22 dode Israeliers door die raketten sinds 2000 (Bron: Reuters)
Dat aantal viel het eerste uur van Israel's onmenselijke offensief al in het niet bij het aantal Palestijnse slachtoffers.
Natuurlijk weet je dat wel, althans bij benadering. Feit blijft dat deze weldoelbewust op burgers werden afgeschoten.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:49 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Dat kan niet, want ze zijn niet te richten. Eenmaal in de lucht weet je niet exact waar zo'n raket terecht komt.
Tja, ik praat het gewoon goed op dezelfde manier als Mylene.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:53 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ah ja, dan is het goed gepraat bij deze.
Dat is contra-terreur volgens het tekstboek.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:47 schreef AryaMehr het volgende:
Israel bombardeert vaak genoeg huizen van onschuldige Palestijnen enkel omdat ze banden zouden hebben met Palestijnen die zich in Israel opblazen.
Nee, want de duitsers pakten niet familie van aanslagplegers, maar echt willekeurige mensen.quote:De Duitse represailles van vroeger kan je makkelijk vergelijken met de Israelische vergeldingsacties van nu.
Je kan het met allerlei leuke woorden proberen goed te praten maar zo werkt het niet. Feit is dat de Israeliers huizen slopen van onschuldige mensen.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:52 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Israël sloopt huizen van de ouders/ familie van Palestijnse zelfmoord terroristen. Deze familie krijgt vaak een 'groot' geldbedrag voor de daad van het familielid, dit om jonge martelaars aan te moedigen om zichzelf in Israël op te blazen. Israël heeft daartegenover geplaatst dat ze de huizen van (bekende) familieleden zal slopen om het weer minder aantrekkelijk te maken.
Beetje hakken met de botte bijl wel, dat klopt, maar niet geheel willekeurig.
Ik heb het nooit over dwingen gehad hè? Wel eerlijk blijven.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:50 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Doe maar.
En dan vooral de bronnen waarin staat dat Hamas haar bevolking DWINGT om als menselijk schild te fungeren, bitte.
quote:U.N. humanitarian chief accused Hezbollah on Monday of "cowardly blending" among Lebanese civilians and causing the deaths of hundreds during two weeks of cross-border violence with Israel.
"Consistently, from the Hezbollah heartland, my message was that Hezbollah must stop this cowardly blending ... among women and children," he said. "I heard they were proud because they lost very few fighters and that it was the civilians bearing the brunt of this. I don't think anyone should be proud of having many more children and women dead than armed men."
En Human Right Watch heeft Israël als zowel Hamas inmiddels opgeroepen om geen gebruik te maken van menselijk eschilden. Ik kan dat raport niet vinden.quote:Amnesty kritiseert Hamas en Fatah
In het heetst van de strijd gebruikten Hamas-strijders appartementencomplexen en ziekenhuizen als uitvalsbases voor hun aanvallen en werden aanhangers van de tegenpartij zelfs in hun ziekenhuisbed doodgeschoten. Er werd zwaar gevochten in dichtbevolkte buurten, waarbij kogels en granaten vanuit de ramen werden afgeschoten.
Dat betwijfel ik zeer, of ze doelbewust de burgers willen raken. Ik kan niet in hun hoofd kijken, noch in de hoofd van de Israëliërs. Ik kan slechts feiten opnoemen en dat is dat ze netzoals bij de bombardementen die Israëliërs uitvoeren, doorgaans burgers raken. DAT is wat telt, of ze het doelbewust doen of niet, kan mij geen reet schelen.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:54 schreef g0dz0r het volgende:
[..]
Natuurlijk weet je dat wel, althans bij benadering. Feit blijft dat deze weldoelbewust op burgers werden afgeschoten.
Zo hee, durven ze wel.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:54 schreef g0dz0r het volgende:
[..]
Natuurlijk weet je dat wel, althans bij benadering. Feit blijft dat deze weldoelbewust op burgers werden afgeschoten.
Per definitie slecht? Onzin. Dat ik ze met nazi's vergelijk is zo gek nog niet.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:55 schreef ExTec het volgende:
[..]
Dat is contra-terreur volgens het tekstboek.
Je mag jezelf ook de vraag stellen hoe onschuldig Mo senior en Fatima zijn als ze wensen hun ogen te sluiten voor het feit dat Mo junior een enkeltje martelaarschap ambieert.
[..]
Nee, want de duitsers pakten niet familie van aanslagplegers, maar echt willekeurige mensen.
Maar dat in jou boek israel per definitie slecht is, en ze vanzelfsprekend met de nazi's vergelijkt kunnen worden, what else is new
Ah dus zolang ze maar missen is het okee?quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:50 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
22 dode Israeliers door die raketten sinds 2000 (Bron: Reuters)
Nou ja, jij praat over dingen die je als feit aanneemt. Zie ik Mylene niet doen.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:54 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Tja, ik praat het gewoon goed op dezelfde manier als Mylene.
Ik wil het je nog wel een keer vragen:quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:55 schreef Mylene het volgende:
[..]
Ik heb het nooit over dwingen gehad hè? Wel eerlijk blijven.
Ten tijde van de Hezbollah oorlog:
[..]
[..]
En Human Right Watch heeft Israël als zowel Hamas inmiddels opgeroepen om geen gebruik te maken van menselijk eschilden. Ik kan dat raport niet vinden.
Nee, zolang de Israëliërs een MOAB gebruiken om een terroristje neer te knallen, is het ok.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:56 schreef g0dz0r het volgende:
[..]
Ah dus zolang ze maar missen is het okee?
Ik zeg fuck Hamas, ze weten waar ze aan beginnen; de kans dat ze Israel echt schade berokkenen is minimaal, de kans dat ze er iets mee bereiken is nihil, en de kans dat Israel keihard en volledig disproportioneel reageert is gegarandeerd. Toch vallen ze aan, tsja, dikke bult.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:54 schreef Goelie het volgende:
[..]
Juist. 22 doden aan Israëls kant sinds 2000 door Hamas. Er zijn sinds 2000 in Israël meer doden door verkeersongelukken gevallen dan door Hamas.
En dan toch deze vergeldingsacties, grond invasie, het gebruik van witte fosfor, bombardementen, 700+ doden bij de Palestijnen.
Ik zeg: Fuck Israël.
Om even een nuance aan te geven.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:56 schreef g0dz0r het volgende:
[..]
Ah dus zolang ze maar missen is het okee?
Niet? Ik raad je aan wat beter de posts van Schatje te inspecteren.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:57 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Nou ja, jij praat over dingen die je als feit aanneemt. Zie ik Mylene niet doen.
Nee, ik geloof niet dat het zo wart/wit is als jij denkt. Jij ziet enkel de Joden als de grote boemannen en de Hamas als een stel lieverdjes die het zo goed voor hebben met de Palestijnen.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:51 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Of juist wel, en wil jij daar gewoon niet aan.
Pot - Ketel. Maar goed, dat was al vanaf het begin duidelijk.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:58 schreef Mylene het volgende:
[..]
Nee, ik geloof niet dat het zo wart/wit is als jij denkt. Jij ziet enkel de Joden als de grote boemannen en de Hamas als een stel lieverdjes die het zo goed voor hebben met de Palestijnen.
Ja, want het is natuurlijk een veel betere optie om gewoon je land weg te geven en de oppressors hun gang te laten gaan met al hun wapentuig.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:58 schreef Wheelgunner het volgende:
[..]
Ik zeg fuck Hamas, ze weten waar ze aan beginnen; de kans dat ze Israel echt schade berokkenen is minimaal, de kans dat ze er iets mee bereiken is nihil, en de kans dat Israel keihard en volledig disproportioneel reageert is gegarandeerd. Toch vallen ze aan, tsja, dikke bult.
Je loopt toch ook niet op een tijger af om hem te porren met een stokje tot hij reageert? Zelfs al heeft hij net je moeder opgegeten.
Ik kan niet alles tegelijk hè? Ik heb ook nog een ander venster open staan van een forum dat ik moet modereren. Ik probeer het nog wel.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:57 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Ik wil het je nog wel een keer vragen:
Reageer eens op mijn post.
Hey, dat jij dat soort dingen goed wil praten is je eigen set van normen en waarden. Kijk dan niet raar op als ik het inderdaad niet normaal vind om gelijk maar naar geweld te grijpen.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:56 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Zo hee, durven ze wel.
Zomaar thuisgemaakte raketten afvuren op een volk wat daar zonder hun stem hun land heeft overgenomen en ze vervolgens als dieren behandelt. Hoe durven ze zeg.
Hé sinds die hitlerverering van een kudde marokkanen in utrecht gisteren kan dat onderschrift er wel weer eens vanaf!quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:59 schreef Mutant01 het volgende:
Pot - Ketel. Maar goed, dat was al vanaf het begin duidelijk.
Nou, ik denk dat je set van normen en waarden niet meer hetzelfde zal zijn na decennia lang getreiter van de staat Israël.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 17:00 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Hey, dat jij dat soort dingen goed wil praten is je eigen set van normen en waarden. Kijk dan niet raar op als ik het inderdaad niet normaal vind om gelijk maar naar geweld te grijpen.
Wel eerlijk blijven he!quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:58 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Om even een nuance aan te geven.
In 9 jaar 22 dooien, Israel maakt 22 Palestijnen dood in 9 minuten.
Neuh, ik hou ervan mensen belachelijk te maken. Dus die blijft mooi staan.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 17:01 schreef buachaille het volgende:
[..]
Hé sinds die hitlerverering van een kudde marokkanen in utrecht gisteren kan dat onderschrift er wel weer eens vanaf!
Tsja, als een oplossing gemakkelijk te verzinnen was zou het niet al 60 jaar aan de gang zijn. Punt blijft dat Hamas weet dat voor elke Jood die sneuvelt Israel zonder blikken of blozen honderden Palestijnen wegvaagt.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:59 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Ja, want het is natuurlijk een veel betere optie om gewoon je land weg te geven en de oppressors hun gang te laten gaan met al hun wapentuig.
Is dat nou niet juist het onderscheid tussen bananenrepublieken en beschaving?quote:Op vrijdag 9 januari 2009 17:01 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Nou, ik denk dat je set van normen en waarden niet meer hetzelfde zal zijn na decennia lang getreiter van de staat Israël.
Hij had blijkbaar wel een vooruitziende blik toen hij dat postte, of bedoelden ze gisteren in Utrecht wat anders met hun nazi gebaartjes? Hadden ze jeuk, of moesten ze iets aanwijzen?quote:Op vrijdag 9 januari 2009 17:02 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Neuh, ik hou ervan mensen belachelijk te maken. Dus die blijft mooi staan.
Als Israel het echt goed heeft gedaan, dan is 20% van de overledenen terrorist. En 80% dus burgerslachtoffer.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 17:01 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Wel eerlijk blijven he!
Dan moet je dus tellen hoeveel dode Palestijnse burgers er zijn gevallen vanwege moedwillig op burgers geschoten Israëlische raketten.
Het beleid van Israel naar Palestijnen in de loop der decennia is nou niet echt "constructief" te noemen, lijkt me.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 17:02 schreef Wheelgunner het volgende:
[..]
Tsja, als een oplossing gemakkelijk te verzinnen was zou het niet al 60 jaar aan de gang zijn. Punt blijft dat Hamas weet dat voor elke Jood die sneuvelt Israel zonder blikken of blozen honderden Palestijnen wegvaagt.
Maarja, misschien hebben ze het idee dat ze echt geen andere keuze hebben.
Gingen die raketten per ongeluk af dan?quote:Op vrijdag 9 januari 2009 17:01 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Wel eerlijk blijven he!
Dan moet je dus tellen hoeveel dode Palestijnse burgers er zijn gevallen vanwege moedwillig op burgers geschoten Israëlische raketten.
Als jij 300 mensen waarvan 10 mensen iets raars doen zo weet te generaliseren - op een volk van 34 miljoen, dan hoor jij wat mij betreft bij dezelfde mate van randdebieliteit als de persoon in sig.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 17:04 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Hij had blijkbaar wel een vooruitziende blik toen hij dat postte, of bedoelden ze gisteren in Utrecht wat anders met hun nazi gebaartjes? Hadden ze jeuk, of moesten ze iets aanwijzen?
Daar lijkt het wel een beetje op, helaas.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:50 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Het is alleen een chemisch wapen als Saddam het gebruikt. Als Israël het gebruikt is het niet meer chemisch.
Nee, want om de beschaving te behouden, vervalt menig land tot bananenrepubliek. De termen zijn inwisselbaar. Beschaving is slechts het moment waarop er een status quo is bereikt.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 17:02 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Is dat nou niet juist het onderscheid tussen bananenrepublieken en beschaving?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |