Ik wil het je nog wel een keer vragen:quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:55 schreef Mylene het volgende:
[..]
Ik heb het nooit over dwingen gehad hè? Wel eerlijk blijven.
Ten tijde van de Hezbollah oorlog:
[..]
[..]
En Human Right Watch heeft Israël als zowel Hamas inmiddels opgeroepen om geen gebruik te maken van menselijk eschilden. Ik kan dat raport niet vinden.
Nee, zolang de Israëliërs een MOAB gebruiken om een terroristje neer te knallen, is het ok.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:56 schreef g0dz0r het volgende:
[..]
Ah dus zolang ze maar missen is het okee?
Ik zeg fuck Hamas, ze weten waar ze aan beginnen; de kans dat ze Israel echt schade berokkenen is minimaal, de kans dat ze er iets mee bereiken is nihil, en de kans dat Israel keihard en volledig disproportioneel reageert is gegarandeerd. Toch vallen ze aan, tsja, dikke bult.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:54 schreef Goelie het volgende:
[..]
Juist. 22 doden aan Israëls kant sinds 2000 door Hamas. Er zijn sinds 2000 in Israël meer doden door verkeersongelukken gevallen dan door Hamas.
En dan toch deze vergeldingsacties, grond invasie, het gebruik van witte fosfor, bombardementen, 700+ doden bij de Palestijnen.
Ik zeg: Fuck Israël.
Om even een nuance aan te geven.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:56 schreef g0dz0r het volgende:
[..]
Ah dus zolang ze maar missen is het okee?
Niet? Ik raad je aan wat beter de posts van Schatje te inspecteren.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:57 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Nou ja, jij praat over dingen die je als feit aanneemt. Zie ik Mylene niet doen.
Nee, ik geloof niet dat het zo wart/wit is als jij denkt. Jij ziet enkel de Joden als de grote boemannen en de Hamas als een stel lieverdjes die het zo goed voor hebben met de Palestijnen.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:51 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Of juist wel, en wil jij daar gewoon niet aan.
Pot - Ketel. Maar goed, dat was al vanaf het begin duidelijk.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:58 schreef Mylene het volgende:
[..]
Nee, ik geloof niet dat het zo wart/wit is als jij denkt. Jij ziet enkel de Joden als de grote boemannen en de Hamas als een stel lieverdjes die het zo goed voor hebben met de Palestijnen.
Ja, want het is natuurlijk een veel betere optie om gewoon je land weg te geven en de oppressors hun gang te laten gaan met al hun wapentuig.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:58 schreef Wheelgunner het volgende:
[..]
Ik zeg fuck Hamas, ze weten waar ze aan beginnen; de kans dat ze Israel echt schade berokkenen is minimaal, de kans dat ze er iets mee bereiken is nihil, en de kans dat Israel keihard en volledig disproportioneel reageert is gegarandeerd. Toch vallen ze aan, tsja, dikke bult.
Je loopt toch ook niet op een tijger af om hem te porren met een stokje tot hij reageert? Zelfs al heeft hij net je moeder opgegeten.
Ik kan niet alles tegelijk hè? Ik heb ook nog een ander venster open staan van een forum dat ik moet modereren. Ik probeer het nog wel.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:57 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Ik wil het je nog wel een keer vragen:
Reageer eens op mijn post.
Hey, dat jij dat soort dingen goed wil praten is je eigen set van normen en waarden. Kijk dan niet raar op als ik het inderdaad niet normaal vind om gelijk maar naar geweld te grijpen.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:56 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Zo hee, durven ze wel.
Zomaar thuisgemaakte raketten afvuren op een volk wat daar zonder hun stem hun land heeft overgenomen en ze vervolgens als dieren behandelt. Hoe durven ze zeg.
Hé sinds die hitlerverering van een kudde marokkanen in utrecht gisteren kan dat onderschrift er wel weer eens vanaf!quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:59 schreef Mutant01 het volgende:
Pot - Ketel. Maar goed, dat was al vanaf het begin duidelijk.
Nou, ik denk dat je set van normen en waarden niet meer hetzelfde zal zijn na decennia lang getreiter van de staat Israël.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 17:00 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Hey, dat jij dat soort dingen goed wil praten is je eigen set van normen en waarden. Kijk dan niet raar op als ik het inderdaad niet normaal vind om gelijk maar naar geweld te grijpen.
Wel eerlijk blijven he!quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:58 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Om even een nuance aan te geven.
In 9 jaar 22 dooien, Israel maakt 22 Palestijnen dood in 9 minuten.
Neuh, ik hou ervan mensen belachelijk te maken. Dus die blijft mooi staan.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 17:01 schreef buachaille het volgende:
[..]
Hé sinds die hitlerverering van een kudde marokkanen in utrecht gisteren kan dat onderschrift er wel weer eens vanaf!
Tsja, als een oplossing gemakkelijk te verzinnen was zou het niet al 60 jaar aan de gang zijn. Punt blijft dat Hamas weet dat voor elke Jood die sneuvelt Israel zonder blikken of blozen honderden Palestijnen wegvaagt.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:59 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Ja, want het is natuurlijk een veel betere optie om gewoon je land weg te geven en de oppressors hun gang te laten gaan met al hun wapentuig.
Is dat nou niet juist het onderscheid tussen bananenrepublieken en beschaving?quote:Op vrijdag 9 januari 2009 17:01 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Nou, ik denk dat je set van normen en waarden niet meer hetzelfde zal zijn na decennia lang getreiter van de staat Israël.
Hij had blijkbaar wel een vooruitziende blik toen hij dat postte, of bedoelden ze gisteren in Utrecht wat anders met hun nazi gebaartjes? Hadden ze jeuk, of moesten ze iets aanwijzen?quote:Op vrijdag 9 januari 2009 17:02 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Neuh, ik hou ervan mensen belachelijk te maken. Dus die blijft mooi staan.
Als Israel het echt goed heeft gedaan, dan is 20% van de overledenen terrorist. En 80% dus burgerslachtoffer.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 17:01 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Wel eerlijk blijven he!
Dan moet je dus tellen hoeveel dode Palestijnse burgers er zijn gevallen vanwege moedwillig op burgers geschoten Israëlische raketten.
Het beleid van Israel naar Palestijnen in de loop der decennia is nou niet echt "constructief" te noemen, lijkt me.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 17:02 schreef Wheelgunner het volgende:
[..]
Tsja, als een oplossing gemakkelijk te verzinnen was zou het niet al 60 jaar aan de gang zijn. Punt blijft dat Hamas weet dat voor elke Jood die sneuvelt Israel zonder blikken of blozen honderden Palestijnen wegvaagt.
Maarja, misschien hebben ze het idee dat ze echt geen andere keuze hebben.
Gingen die raketten per ongeluk af dan?quote:Op vrijdag 9 januari 2009 17:01 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Wel eerlijk blijven he!
Dan moet je dus tellen hoeveel dode Palestijnse burgers er zijn gevallen vanwege moedwillig op burgers geschoten Israëlische raketten.
Als jij 300 mensen waarvan 10 mensen iets raars doen zo weet te generaliseren - op een volk van 34 miljoen, dan hoor jij wat mij betreft bij dezelfde mate van randdebieliteit als de persoon in sig.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 17:04 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Hij had blijkbaar wel een vooruitziende blik toen hij dat postte, of bedoelden ze gisteren in Utrecht wat anders met hun nazi gebaartjes? Hadden ze jeuk, of moesten ze iets aanwijzen?
Daar lijkt het wel een beetje op, helaas.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:50 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Het is alleen een chemisch wapen als Saddam het gebruikt. Als Israël het gebruikt is het niet meer chemisch.
Nee, want om de beschaving te behouden, vervalt menig land tot bananenrepubliek. De termen zijn inwisselbaar. Beschaving is slechts het moment waarop er een status quo is bereikt.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 17:02 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Is dat nou niet juist het onderscheid tussen bananenrepublieken en beschaving?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |