Alleen ging die poll over de Israëlische actie in de Gazastrook na de ontvoering van een aantal van haar militairen.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 21:54 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Zowel de VS als Israël drongen aan op democratische verkiezingen omdat het onder Arafat en PLO gewoon 30 jaar lang niet heeft gewerkt en geen vooruitgang is geboekt ondanks de gemaakte afspraken met de PLO heeft Arafat zijn laatste jaren niet echt geleefd als een gesprekspartner van Israël, hij heeft letterlijk tussen tanks geleefd. In februari vorig jaar was volgens een poll 64% van Israël nog voor het direct onderhandelen met Hamas over een wapenstilstand dus ik snap niet waarom het meteen voor de hand moet liggen dat Hamas geweld afzweert voor de onderhandelingen? Ook Israël zou haar gebieden moeten afstaan dan voor de onderhandelingen beginnen.
niet vreemd als je beseft dat het de israeli a priori gaat om het vernietigen van structuren die hamas sterk maken. en niet direct om mensen.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 21:56 schreef Kees22 het volgende:
[..]
OK, als beide partijen in een conflict hetzelfde zeggen, zal het wel waar zijn.
Wel merkwaardig om iemand die je wilt vermoorden, te waarschuwen dat je er aan komt.
Klaarblijkelijk zijn de meeste top Hamas leden al ondergedoken en is de Israëlische actie in de Gazastrook primair gericht tegen haar infrastructuur om zodoende de raket- en mortierbeschietingen te verhinderen.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 21:56 schreef Kees22 het volgende:
[..]
OK, als beide partijen in een conflict hetzelfde zeggen, zal het wel waar zijn.
Wel merkwaardig om iemand die je wilt vermoorden, te waarschuwen dat je er aan komt.
Whatever the case may be steunt het volk van Israël onderhandelingen met Hamas wanneer het nodig is.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 22:04 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Alleen ging die poll over de Israëlische actie in de Gazastrook na de ontvoering van een aantal van haar militairen.
En dan ging het alleen over een staakt het vuren en onderhandelingen voor een gevangenenruil.
Oh daarover zullen we niet van meningsverschillen lijkt me, dat er wederzijdse erkenning moet staan, maar dat was de discussie ook niet, er wordt gesuggereerd dat het te voor de hand liggend is dat eerst Hamas concessies moet doen - opgeven van geweld - terwijl er te makkelijk voorbij wordt gegaan aan het punt dat Israël nog steeds grote gebieden onterecht bezet. Bij wederzijdse erkenning hoort ook wederzijdse gelijkwaardige concessies. Je bombardeert geen duurzame vrede, natuurlijk zijn de Israëlieten voor de militaire acties als Hamas ze momenteel niet veel te bieden / dreigen heeft.quote:Voor duurzame vrede zullen er gesprekken moeten komen op basis van wederzijdse erkenning. Zolang dat niet gebeurt (dus een blijvende ontkenning van het bestaansrecht van Israël door Hamas) is er geen enkele aanleiding voor het voeren van onderhandelingen of het zaken doen door de internationale gemeenschap met een Hamasregering.
De huidige actie in de Gazastrook wordt, overigens, door een ruime meerderheid van de Israëlische bevolking gesteund.
Abbas had de noodtoestand afgekondigd vanwege het gewapende conflict tussen Hamas en al-Fatah. De Grondwet was daardoor helemaal niet van kracht.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 21:06 schreef Triggershot het volgende:
[quote]Officiële instellingen ingenomen? Op basis van de grondwet behoorde de officiële instellingen officieel tot de door de meerderheid gekozen Hamas bestuur. Nogmaals Abbas heeft tegen de grondwet gehandeld
Het was een burgeroorlog, dat de Palestijnse bevolking verdeelder maakte dan ooit.quote:Ik noem het beschermen van de democratie.
Dit is echt geen solide gevolgtrekking aan de hand van één poll.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 22:14 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Whatever the case may be steunt het volk van Israël onderhandelingen met Hamas wanneer het nodig is.
Er is een verschil tussen een staakt het vuren en vredesonderhandelingen. Vredesonderhandelingen kunnen pas plaatsvinden na een staakt het vuren, maar ook nadat er wederzijdse erkenning is.quote:Oh daarover zullen we niet van meningsverschillen lijkt me, dat er wederzijdse erkenning moet staan, maar dat was de discussie ook niet, er wordt gesuggereerd dat het te voor de hand liggend is dat eerst Hamas concessies moet doen - opgeven van geweld - terwijl er te makkelijk voorbij wordt gegaan aan het punt dat Israël nog steeds grote gebieden onterecht bezet. Bij wederzijdse erkenning hoort ook wederzijdse gelijkwaardige concessies. Je bombardeert geen duurzame vrede, natuurlijk zijn de Israëlieten voor de militaire acties als Hamas ze momenteel niet veel te bieden / dreigen heeft.
Het gewapende conflict was door hem veroorzaakt door het kabinet te ontbinden, zo kan je alles dictatoriaal goedpraten door te spreken over een noodtoestand.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 22:17 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Abbas had de noodtoestand afgekondigd vanwege het gewapende conflict tussen Hamas en al-Fatah. De Grondwet was daardoor helemaal niet van kracht.
Net zo min er een legitimiteit was dat Fatah milities aanslagen pleegden op hamas leden, hamas leiders werden gearresteerd en gemarteld, allemaal onder mom van 'orde en stabiliteit' brengen.. Yeah right. Als je het over legitimiteit wilt hebben is er daar helemaal geen sprake van geweest tijdens het ontbinden van het kabinet, de gebruikte argumenten zijn nooit bevestigd, noch is er enig tijd gegeven aan de Hamas zich er van te distantieren of helpen de schuldigen uit te leveren.quote:Er was toen al een eenheidsregering, dus van een alleenheerschappij voor Hamas in Gaza was geen enkele legitimiteit. Al helemaal niet door al-Fatah leden standrechtelijk te executeren en hun hoofdkwartier in te nemen. Of het presidentieel paleis van Abbas.
De gebouwen van de Palestijnse Autoriteit is van de Palestijnse regering en die bestaat uit meer facties dan alleen Hamas.
[..]
Het was een burgeroorlog, dat de Palestijnse bevolking verdeelder maakte dan ooit.
De Israelische overheid heeft nooit gehoor gegeven aan de vraag om te onderhandelen met Hamas alvorens ze eiste dat eerst Hamas concessies zou doen en jij hebt het over solide gevolgtrekking ?quote:Op vrijdag 2 januari 2009 22:22 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Dit is echt geen solide gevolgtrekking aan de hand van één poll.
In eerste instantie steunde de Israëlische bevolking de militaire actie, maar toen de resultaten uitbleven en de actie nog meer slachtoffers eisten toen bedacht het dat de ontvoerde soldaten misschien wel door onderhandelingen terug zou kunnen komen.
Meestal gaan deze dingen zoals jij ook wel weet - historisch gezien iig - hand in hand. Staak het vuren en vredeshandelingen heeft als doel voor een bepaalde - afgesproken termijn - niet meer te vechten. In dat opzicht zijn ze hetzelfde, nu kan men wel met uitzonderingen komen, maar in beide gevallen gaat hetzelfde op, als een groep niet haar zin krijgt kan het vuur weer beginnen.quote:Er is een verschil tussen een staakt het vuren en vredesonderhandelingen. Vredesonderhandelingen kunnen pas plaatsvinden na een staakt het vuren, maar ook nadat er wederzijdse erkenning is.
Jij gebruikte een poll uit 2006, toen Hamas een Israëlische soldaat had ontvoerd, voor de bewering dat een bepaald percentage van de Israëlische bevolking voor directe onderhandelingen met Hamas is.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 22:29 schreef Triggershot het volgende:
[..]
De Israelische overheid heeft nooit gehoor gegeven aan de vraag om te onderhandelen met Hamas alvorens ze eiste dat eerst Hamas concessies zou doen en jij hebt het over solide gevolgtrekking ?
Een staakt het vuren is meestal tijdelijk. Vredesonderhandelingen zijn langdurig, maar het leidt naar de ambitie voor duurzame vrede en een einde van alle vijandelijkheden. Het gaat zeker niet hand in hand.quote:Meestal gaan deze dingen zoals jij ook wel weet - historisch gezien iig - hand in hand. Staak het vuren en vredesonderhandelingen heeft als doel voor een bepaalde - afgesproken termijn - niet meer te vechten. In dat opzicht zijn ze hetzelfde, nu kan men wel met uitzonderingen komen, maar in beide gevallen gaat hetzelfde op, als een groep niet haar zin krijgt kan het vuur weer beginnen.
quote:Op vrijdag 2 januari 2009 22:47 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Jij gebruikte een poll uit 2006, toen Hamas een Israëlische soldaat had ontvoerd, voor de bewering dat een bepaald percentage van de Israëlische bevolking voor directe onderhandelingen met Hamas is.
Ik stel dat de gevolgtrekking (aan de hand van één poll) te kort door de bocht is. Bij aanvang van het conflict, dus vlak nadat de militair was ontvoerd steunde de Israëlische bevolking een optreden die zou leiden tot de bevrijding.
3 dagen geleden was het nog steeds 2008 hoor, en over anderhalve maand wordt het pas één jaar. Ik snap even niet waar 2006 vandaan komt tenzij je het verwart met Hezbollah en Libanon 2006? Aan de hand van één poll? Volgens mij heb jij géén poll gelinkt dat de Israëlische aanval wordt gesteund. En al doe je het wel door het even op Haaretz op te zoeken vraag ik me af of je met meer naar voren komt dan één poll. Je kunt ook teveel detailgericht zijn en je beperken dat een ontvoerde soldaat - wat ik overigens zelf kort door de bocht vind - of je kunt concluderen dat het joodse volk in tegenstelling tot haar staat wel bereid is te onderhandelen waar nodig.quote:27/02/2008
Kom kom dat is onzin en dat weet je zelf ook, vredesonderhandelingen kunnen pas beginnen - echte vredesonderhandelingen, niet gedicteerde - als Israël Palestina erkent en Hamas terreur afzweert, daarvoor is het gewoon een staak het vuren. Een Palestijnse staat kan niet het gevolg zijn van vredesonderhandelingen, integendeel, vredesonderhandelingen horen het gevolg te zijn van een erkende Palestijnse staat.quote:Een staakt het vuren is meestal tijdelijk. Vredesonderhandelingen zijn langdurig, maar het leidt naar de ambitie voor duurzame vrede en een einde van alle vijandelijkheden. Het gaat zeker niet hand in hand.
Een staakt het vuren is bijvoorbeeld ook om gewonden van het slagveld te halen, de bevolking tijdelijk te ontzien, humanitaire hulp toe te laten, etc.
Het rouwen van mensen tijdens een begravenis "aandachts trekkerij" noemen...quote:Op vrijdag 2 januari 2009 21:43 schreef B4CO het volgende:
[..]
ach oorlog voeren met kinderen als aandacht trekkerij...
begravenis? nee, dit een schandelijke expositie van het zelfaangewende geweld, walgelijk!quote:Op vrijdag 2 januari 2009 23:01 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Het rouwen van mensen tijdens een begravenis "aandachts trekkerij" noemen...
Die foto vloekt natuurlijk met jouw "collage" van de werkelijkheid.
Net zo min als dat het een oude foto is (Roi?) is jouw "verbeelding" een weergave van de realiteit.
Israel maakt burgerdoden. Kinderen, mannen, vrouwen, oudere mensen.. En niet twee of drie maar honderden inmiddels. Jij mag er dan voor kiezen om er je ogen voor te sluiten, of wellicht kan het je niks schelen dat kan ook, je kunt andermans ogen niet sluiten. Ook niet met doorzichtige OP's.
En Hamas maakt geen burgerdoden??quote:Op vrijdag 2 januari 2009 23:01 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Het rouwen van mensen tijdens een begravenis "aandachts trekkerij" noemen...
Die foto vloekt natuurlijk met jouw "collage" van de werkelijkheid.
De openingspost van B4CO:
- Een demonstratie van Hamas
- Bom van Israel
- Gewonde volwassen mannen met de broek naar beneden op een ziekenhuisbed.
Tja en dooie kinderen, die willen we niet zien. Maar net zo min als dat het een oude foto is (Roi?) is jouw "verbeelding" geen weergave van de realiteit helaas.
Israel maakt burgerdoden. Kinderen, mannen, vrouwen, oudere mensen.. En niet twee of drie maar honderden inmiddels. Jij mag er dan voor kiezen om er je ogen voor te sluiten, of wellicht kan het je niks schelen dat kan ook, je kunt andermans ogen niet sluiten. Ook niet met doorzichtige OP's.
"Wir haben es nicht gesehen" gaat niet op iig.
het lulligste is dat hamas niet alleen israelische burgers doodt, maar ook palestijnse.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 23:07 schreef B4CO het volgende:
[..]
En Hamas maakt geen burgerdoden??
ach kom op.
pciesquote:Op vrijdag 2 januari 2009 23:10 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
het lulligste is dat hamas niet alleen israelische burgers doodt, maar ook palestijnse.
Wie gooit de bommen? Israelquote:Op vrijdag 2 januari 2009 23:05 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
begravenis? nee, dit een schandelijke expositie van het zelfaangewende geweld, walgelijk!![]()
over de rug van kinderen je eigen geweld goed proberen te praten is echt te barbaars voor woorden.
palestijnen en dan met name hamas maakt niets meer dan burgerdoden. ook eenwaard.
Moeten we Israel als wilsonbekwaam gaan zien volgens jou? Als geestelijk gestoord?quote:Er is sprake van wilsonbekwaamheid in één of meer van de volgende gevallen:
· de cliënt begrijpt de informatie over zijn ziekte of behandeling niet (meer);
· de cliënt kan geen goede beslissing over de behandeling nemen;
· de cliënt neemt beslissingen die ingaan tegen zijn gezondheid of gevaar opleveren voor hemzelf en de omgeving;
· de cliënt kan de gevolgen van zijn besluiten niet overzien.
sorryquote:Op vrijdag 2 januari 2009 23:13 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Wie gooit de bommen? Israel
Alleen wilsonbekwamen ontslaan we van verantwoordelijkheid voor hun eigen daden.
Wanneer wilsonbekwaam?
laten we nogmaals hopen op een partij die echt het beste voorheeft met de palestijnen.quote:
Dat artikel waarnaar jij zojuist linkte gaat over http://nl.wikipedia.org/wiki/Gilad_Shalitquote:Op vrijdag 2 januari 2009 22:57 schreef Triggershot het volgende:
3 dagen geleden was het nog steeds 2008 hoor, en over anderhalve maand wordt het pas één jaar. Ik snap even niet waar 2006 vandaan komt tenzij je het verwart met Hezbollah en Libanon 2006? Aan de hand van één poll? Volgens mij heb jij géén poll gelinkt dat de Israëlische aanval wordt gesteund. En al doe je het wel door het even op Haaretz op te zoeken vraag ik me af of je met meer naar voren komt dan één poll. Je kunt ook teveel detailgericht zijn en je beperken dat een ontvoerde soldaat - wat ik overigens zelf kort door de bocht vind - of je kunt concluderen dat het joodse volk in tegenstelling tot haar staat wel bereid is te onderhandelen waar nodig.
In de internationale diplomatie is allereerst een staakt het vuren nodig alvorens aan vredesbesprekingen te beginnen. In algemene zin bedoeld.quote:Kom kom dat is onzin en dat weet je zelf ook, vredesonderhandelingen kunnen pas beginnen - echte vredesonderhandelingen, niet gedicteerde - als Israël Palestina erkent en Hamas terreur afzweert, daarvoor is het gewoon een staak het vuren. Een Palestijnse staat kan niet het gevolg zijn van vredesonderhandelingen, integendeel, vredesonderhandelingen horen het gevolg te zijn van een erkende Palestijnse staat.
dan zullen de paarden dood gaan. prima, maar ook niet gaan mekkieren.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 23:18 schreef Meki het volgende:
Dit is een oorlog net als 5 slangen tegen paarden.
Maar de paarden die vechten ondanks door , ook al weten ze dat ze niet kunnen winnen, vechten de paarden door.
Maakt Israel toch niet al te makkelijk burgerslachtoffers bij de Palestijnen?quote:Op vrijdag 2 januari 2009 23:13 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Wie gooit de bommen? Israel
Alleen wilsonbekwamen ontslaan we van verantwoordelijkheid voor hun eigen daden.
Wanneer wilsonbekwaam?
[..]
Moeten we Israel als wilsonbekwaam gaan zien volgens jou? Als geestelijk gestoord?
dat israel tegen de moeilijkste vijand ter wereld vecht omdat de vijand laffe, oneerlijke honden zijn is bekend. alleen nog niet bij meki &cs.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 23:21 schreef Halcon het volgende:
[..]
Maakt Israel toch niet al te makkelijk burgerslachtoffers bij de Palestijnen?
Die indruk wordt gewekt door de Palestijnen. Zij proberen elk incident waarbij burgers zijn betrokken zo veel mogelijk op te blazen om propaganda redenen. Aangezien Israel alleen de waarheid wil vertellen wordt elk incident eerst grondig onderzocht op de ware toedracht. Daardoor is Israel altijd later in de berichtgeving. Vaak hebben de internationale media de Palestijnse leugens dan al verspreid. Achteraf blijken dan de slachtoffers toch geen burgers te zijn geweest, zijn ze niet door Israëlisch geweld omgekomen of is het aantal veel lager dan de Palestijnen beweerden.
Het bekendste voorbeeld is de zogenaamde massamoord op minstens 500 burgers in Jenin, dat alle Palestijnse leiders op alle zenders bij hoog en bij laag beweerden. (Er bleken uiteindelijk 7 burgerslachtoffers gevallen te zijn.) Zie hieronder meer daarover.
Maar er zijn voorbeelden te over: het Palestijnse jongentje dat schuilend achter zijn vader is neergeschoten (blijkt Palestijns vuur geweest te zijn), een groep burgers die zogenaamd vreedzaam voor de moskee stonden (was een vuurgevecht met bewapende terroristen) enz. enz.
Salam Fayyad misschien?quote:Op vrijdag 2 januari 2009 22:44 schreef zoalshetis het volgende:
laten we hopen op een hele sterke, eerlijke en vredelievende man/vrouw voor de palestijnen die een mooie staat wil oprichten.
Ze zullen als helden doodgaan, verzetshelden zijn het.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 23:21 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
dan zullen de paarden dood gaan. prima, maar ook niet gaan mekkieren.
Het zijn vooral doden eigenlijk.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 23:23 schreef Meki het volgende:
[..]
Ze zullen als helden doodgaan, verzetshelden zijn het.
Niet echt een onschuldig mannetje, toch?quote:Bij een Israëlische luchtaanval afgelopen donderdag werd Nizar Rayan gedood. Hij was een van de populairste politieke en militaire leiders van Hamas en was nauw betrokken bij de gewapende tak Al-Qassam. Nizar Rayan steunde zelfmoordaanslagen en stuurde zijn eigen 17-jaar oude zoon op een zelfmoordmissie. Daarmee werd Rayan het symbool van zelfopoffering voor de Palestijnen.
Rayan was ook de geestelijk vader van de tactiek om met menselijke schilden te werken, als antwoord op de Israëlische aanvallen vanaf 2005 tegen de huizen van Hamas activisten. Andere bewoners en buren werden door de Israëli's altijd van tevoren gewaarschuwd. Rayan zette als antwoord op deze waarschuwingen vrouwen en kinderen op de daken van gebouwen die gebombardeerd zouden gaan worden.
Ironisch genoeg werd hij het slachtoffer van een soortgelijke aanval op zijn eigen appartement. Een 1000 kilo bom begroef Nizar Rayan, zijn vier vrouwen en negen van zijn twaalf kinderen in de puinhopen van een vier verdiepingen tellend gebouw in het Gabalia vluchtelingenkamp in Gaza.
ja. soit. een dood paard is een dood paard, dat de druiven mogen smaken en er weer vrede op aarde is.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 23:23 schreef Meki het volgende:
[..]
Ze zullen als helden doodgaan, verzetshelden zijn het.
daar ga ik me eens in verdiepen!quote:
Dit klopt gewoon niet. Bovendien praat ik over het mandaat van de president. Het heeft niets met eigenmachtigheid of zoiets dergelijks te maken.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 22:26 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Het gewapende conflict was door hem veroorzaakt door het kabinet te ontbinden, zo kan je alles dictatoriaal goedpraten door te spreken over een noodtoestand.
Dit klopt ook niet. De Palestijnse president heeft het mandaat elk kabinet te ontbinden als dit in het belang is van het Palestijnse volk.quote:Net zo min er een legitimiteit was dat Fatah milities aanslagen pleegden op hamas leden, hamas leiders werden gearresteerd en gemarteld, allemaal onder mom van 'orde en stabiliteit' brengen.. Yeah right. Als je het over legitimiteit wilt hebben is er daar helemaal geen sprake van geweest tijdens het ontbinden van het kabinet, de gebruikte argumenten zijn nooit bevestigd, noch is er enig tijd gegeven aan de Hamas zich er van te distantieren of helpen de schuldigen uit te leveren.
Dat Palestina verdeeld raakte en er een burgeroorlog kwam was gevolg van de acties van Abbas, om dan even te stellen dat hij er mee weg kan komen door de grondwet te passeren om een eigen leider aan te stellen, toevallig van Fatah zelf allemaal onder mom van 'noodtoestand' is niets meer dan de uitslagen van de verkiezing tegenwerken Fatah zijnde.
dat vetgedrukte geeft wel aan dat jij hamas gelooft. hamas heeft echt de hele situatie en burgerslachtoffers aan zichzelf te danken.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 23:25 schreef Meki het volgende:
Humanitaire ramp
Intussen wordt er gevreesd voor een humanitaire catastrofe in de Gazastrook. Hoewel Israël beweert dat de aanvoer van voedsel en medische hulp naar de Gazastrook op volle kracht verloopt, zeggen mensen in het gebied dat de situatie onhoudbaar wordt.
Israel ontkent ramp, maar die mensen daar allemaal beweren allemaal van wel.
Dat lijkt me niet te ontkennen inderdaad.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 23:21 schreef Halcon het volgende:
[..]
Maakt Israel toch niet al te makkelijk burgerslachtoffers bij de Palestijnen?
Nee dat zit wel goed met "de waarheid vertellen".quote:The body, known as the National Information Directorate, was set up eight months ago following recommendations from an Israeli inquiry into the 2006 Lebanon war. Its role is to deal with hasbara - meaning, in Hebrew, "explanation", and referring variously to information, spin, and propaganda.
Special spin body gets media on message, says Israel
Als je de boodschap daar achter maar kan begrijpen.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 23:29 schreef sp3c het volgende:
het zijn vooral domme paarden aangezien ze veel harder weg kunnen rennen dan die slangen kunnen glibberen
maar het is vooral een domme vergelijking
ja dat mag van mij. en ik vind jou nog steeds een hele goede gesprekspartner. je bent erudiet en niet al te veel gehersenspoelt door hamas of andere radicale jodenhaters.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 23:30 schreef Triggershot het volgende:
Ik vraag me af hé
Als ik ZHI een achterlijke, arrogante kwal noem - en ja dat mag ik van hem -, in hoeverre is wat ik zeg dan eigenlijk nog serieus te nemen door the bystanders?
zoalshetis heeft helemaal niets te willenquote:Op vrijdag 2 januari 2009 23:30 schreef Triggershot het volgende:
Ik vraag me af hé
Als ik ZHI een achterlijke, arrogante kwal noem - en ja dat mag ik van hem -, in hoeverre is wat ik zeg dan eigenlijk nog serieus te nemen door the bystanders?
Ik hou ook van jou, maar dat was meer een voorbeeldquote:Op vrijdag 2 januari 2009 23:31 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ja dat mag van mij. en ik vind jou nog steeds een hele goede gesprekspartner.
niemand kan die boodschap begrijpenquote:Op vrijdag 2 januari 2009 23:31 schreef Meki het volgende:
[..]
Als je de boodschap daar achter maar kan begrijpen.
Als ik de geloofwaardigheid van Israel of Hamas moet kiezen. dan kies ik overduidelijk die van Hamas. waarom omdat de beelden over de hele wereld de gelijk bewijzen van HAMAS. en niet die van Israel.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 23:31 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
dat vetgedrukte geeft wel aan dat jij hamas gelooft. hamas heeft echt de hele situatie en burgerslachtoffers aan zichzelf te danken.
ik denk dat hamas heel erg veel steun gaat verliezen
quote:Ruime meerderheid in Israël voor voortzetten offensief
Intussen zijn meer dan tweederde van de Israëliërs voorstander om het offensief tegen Hamas in de Gazastrook voort te zetten. Dat blijkt uit een rondvraag van de Israëlische krant Haaretz. Bij de luchtaanvallen, die hun zesde dag ingaan, kwamen al 400 Palestijnen om het leven. Dat zeggen Palestijnse ziekenhuisbronnen. Zo’n 71 procent van de ondervraagden in Israël is voorstander van het voortzetten van het luchtoffensief op de Gazastrook. Twintig procent zou zelfs graag hebben dat er een grondoffensief wordt gestart. Amper 20 procent wil dat er een staakt-het-vuren komt, 9 procent heeft geen mening.
Uit de rondvraag blijkt ook dat de populariteit van de centrum-linkse partij van minister van Defensie Ehud Barak is toegenomen. Op 10 februari zijn er verkiezingen in Israël. Oppositiepartij Likoed staat in de peilingen wel nog steeds voorop.
De enquête werd afgenomen door het instituut Dialog, op basis van een representatief staal van 472 Israëli’s (joden en arabieren). De foutenmarge bedraagt 4,6 procent.
Look at the brider picturequote:Op vrijdag 2 januari 2009 23:33 schreef sp3c het volgende:
[..]
zoalshetis heeft helemaal niets te willen
dit subforum is van mij![]()
nu ja fok!
maar vooral van mij ... en van fok!
Waren zeker allemaal werkloze linkse tuigquote:Op vrijdag 2 januari 2009 23:32 schreef IHVK het volgende:
Het was superdruk in Rotterdam, ik ging even kijken tussen het werken door, en de mensen daar spraken van enkele duizenden? Natuurlijk kon ik dat niet beoordelen, maar het waren wel heel veel mensen.
(demonstratie tegen de bombardementen op Gaza)
maak je niet druk mannetje, ik heb zeker wat te willen. dit was tegen mij gericht. en niet tegen jou.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 23:33 schreef sp3c het volgende:
[..]
zoalshetis heeft helemaal niets te willen
dit subforum is van mij![]()
nu ja fok!
maar vooral van mij ... en van fok!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |