Werk ze en jij ook een goedemorgen, ondanks je zielig piepenquote:Op woensdag 3 december 2008 11:41 schreef Anosmie het volgende:
Ja gofter! Afwijzing binnen. Nog 1 solli lopend. Grumbl..
Verders druk op t werk en met t verrassingsfeestje voor mijn mams.
En met Sint en de bijbehorende rijmelarij en met niet slapen en met.. erm.. nee. Dat was het wel.
Ik kwam even zielig piepen en jullie een hele goedemorgen wensen poppetjes!
* Weer gaat werken.*
Nou ik stond drie weken geleden opeens 500 euro rood (en ik kan pas 2 maanden rood staan en maximaal 500 euro!) en al m'n spaargeld was opeens op!quote:Op woensdag 3 december 2008 11:54 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Moet je zo drastisch bezuinigen, of ben je nu aan het doorschieten? Het is nogal verleidelijk om in je enthousiasme overambitieuze plannen te maken. Ik heb het tegen Moblo ookal gezegd, maar je doet er beter aan een haalbaar plan te maken. Voor mij werkt een begroting heel aardig:
- Mijn reiskosten worden al afgetrokken van mijn salaris.
- Als ik mijn geld binnen heb, stort ik eerst alle vaste lasten op een aparte rekening (huur, gas/water/licht, boodschappen inclusief een bedrag voor cadeautjes).
- Dan maak ik een bedrag over op mijn spaarrekening.
- Ik betaal meteen al mijn verzekeringen (woonverzekering, uitvaartverzekering, zorgverzekering), mijn internetkosten en de telefoonrekening.
- De rest van mijn geld mag ik uitgeven aan wat ik maar wil: boeken, kleding, et cetera.
dat issie gisteren nog gedaan geloof ik na een topic over weekelijkse eet-kostenquote:Op woensdag 3 december 2008 11:59 schreef Greys het volgende:
[..]
Misschien moet je het Kniertentopic weer even omhoog schoppen!
Kijk je er tegenop, of is het onderdeel geworden van je leven?quote:Op woensdag 3 december 2008 12:00 schreef Muis006 het volgende:
En vrijdag moet ik naar het AMC voor een intake-gesprek, en er is geen wachtlijst voor bestraling dus misschien gebeurt het volgende week al! Anders waarschijnlijk de week daarop, maar ik hoop volgende week want die daarna heb ik tentamen.
Het klinkt zo gek zoals jij het zegt, 'Er is geen wachtlijst voor bestraling!'. Je roept er nog net geen JIPPIE!!!! achteraan!quote:Op woensdag 3 december 2008 12:00 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Ik heb mijn mandarijntjes op maar in de fruitschaal beneden liggen er nog 20![]()
En vanavond eet ik spaghetti![]()
En vrijdag moet ik naar het AMC voor een intake-gesprek, en er is geen wachtlijst voor bestraling dus misschien gebeurt het volgende week al! Anders waarschijnlijk de week daarop, maar ik hoop volgende week want die daarna heb ik tentamen.
ok (mijn studeiadviseur had ik gewoon niks aan...vandaar...) maar k hoop dat die je idd. verder kan helpen.quote:Op woensdag 3 december 2008 11:57 schreef Faithy het volgende:
ik had toch al gezegd dat ik naar de studieadviseur ging? da's genoeg
Mwoahquote:Op woensdag 3 december 2008 12:02 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Kijk je er tegenop, of is het onderdeel geworden van je leven?
Oh dan ga ik weer even kijken, inspiratie opdoen en geld besparen!quote:Op woensdag 3 december 2008 12:01 schreef Faithy het volgende:
[..]
dat issie gisteren nog gedaan geloof ik na een topic over weekelijkse eet-kosten
quote:Op woensdag 3 december 2008 12:03 schreef Muis006 het volgende:
En als de bestraling zijn werk doet ben ik hopelijk van al het gezeik afdus daar doen we het voor.
Haha ja, ik wil écht zo snel mogelijk geholpen worden. Want die tumor groeit vrolijk door en dadelijk is 'ie te groot om bestraald te worden. Maar ik wil bijv. ook niet in de week van kerst bestraald worden, dan wil ik het eigenlijk al achter de rug hebben.quote:Op woensdag 3 december 2008 12:02 schreef Greys het volgende:
[..]
Het klinkt zo gek zoals jij het zegt, 'Er is geen wachtlijst voor bestraling!'. Je roept er nog net geen JIPPIE!!!! achteraan!Ik vind je een bikkel!
neequote:Op woensdag 3 december 2008 12:03 schreef Tinkepink het volgende:
Moblo: weet jij toevallig hoeveel kcal er zittenn in 5 opscheplepels roerbakgroenten met currysaus en naar ik vermoed veel olie?
Ja inderdaadquote:Op woensdag 3 december 2008 12:03 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Mwoahik heb al zoveel artsen gezien dat het normaal is. Nog een arts erbij, het gaat goed met de maatschappij zullen we maar zeggen.
En als de bestraling zijn werk doet ben ik hopelijk van al het gezeik afdus daar doen we het voor.
CULquote:Op woensdag 3 december 2008 12:04 schreef Greys het volgende:
[..]
Oh dan ga ik weer even kijken, inspiratie opdoen en geld besparen!
Stond ie nou in CUL of in LIF? Eeeeeeeeeeeeerst zoeken Greys, dan pas gillen.... oke....
Hangt er vanaf wat je als ziek beschouwtquote:Op woensdag 3 december 2008 12:04 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Bestraling? Ik heb wat gemist geloof ik. Ben je erg ziek Muis?
Het grote Knierten-en-Krenten-Culi-Topic! (2)quote:
Ach, ik bedoel alleen maar te zeggen dat het fijn is als je een systeem hebt dat je vrij makkelijk je leven lang vol kunt houden. Net als met diëten eigenlijk.quote:Op woensdag 3 december 2008 12:01 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Nou nu sta ik nog -150 of zo.. Alleen komt kerst er nog aanEn nee ik sla niet door. Ik SLOEG door. Soms heb ik meer dan 200 euro als ik meer werk, maar dat is heel flexibel. Vorige maand 50 die maand daarvoor 0 deze maand 170. Dus ik hoop dat er nog heel veel aankomt maar die declaraties moet ik volgens mij nog invullen..
Ja natuurlijk! Maar ik hoop de rest van mijn leven wel wat meer geld te hebbenquote:Op woensdag 3 december 2008 12:08 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ach, ik bedoel alleen maar te zeggen dat het fijn is als je een systeem hebt dat je vrij makkelijk je leven lang vol kunt houden. Net als met diëten eigenlijk.
Eng is het he?! Om jezelf bloot te geven en te praten over dingen die niet leuk zijn. Die muur om je heen is lekker veilig.quote:Op woensdag 3 december 2008 11:55 schreef Faithy het volgende:
kwak: ik heb de psycholoog al een keer bezocht en dat was niet aan mij besteed.. nare mensen vind ik het, al kunnen ze voor anderen prima werken
ik botvier mijn frustraties wel in WoW enzo
Hey wel aardig doen hequote:
Er is best veel onderzoek gedaan naar de manier waarop patiënten en 'de samenleving' zoiets als 'quality of life' beoordelen. Iemand die te maken krijgt met een ziekte of kwaal zal vrij snel zijn doelen en verwachtingen bijstellen en schat daardoor zijn eigen quality of life hoger in dan een buitenstaander zou doen. Het menselijk brein is een fantastisch ding.quote:Op woensdag 3 december 2008 12:04 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Haha ja, ik wil écht zo snel mogelijk geholpen worden. Want die tumor groeit vrolijk door en dadelijk is 'ie te groot om bestraald te worden. Maar ik wil bijv. ook niet in de week van kerst bestraald worden, dan wil ik het eigenlijk al achter de rug hebben.
nou geweldig voor jequote:Op woensdag 3 december 2008 12:12 schreef Miss_S het volgende:
[..]
Hey wel aardig doen heis toch mooi dat het goed gaat voor iemand die nooit gedacht had op de uni te komen
En in het 1e jaar heb je er maar 45 nodig om naar het 2e te gaan
Ik deed goede doelen aansmerenquote:Op woensdag 3 december 2008 12:13 schreef Anneque het volgende:
wat doe je voor werk dan Principessa?
Bedenk me ineens dat ik thuis prei en venkel heb.. soep!
En dan durf jij iets over liejannuh te zeggen....quote:
volgens mij bedoelde ze het dus aardig...als in "ik ken het gevoel"...quote:
Ja je hebt helemaal gelijkquote:Op woensdag 3 december 2008 12:13 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Er is best veel onderzoek gedaan naar de manier waarop patiënten en 'de samenleving' zoiets als 'quality of life' beoordelen. Iemand die te maken krijgt met een ziekte of kwaal zal vrij snel zijn doelen en verwachtingen bijstellen en schat daardoor zijn eigen quality of life hoger in dan een buitenstaander zou doen. Het menselijk brein is een fantastisch ding.
Daarmee wil ik natuurlijk geen afbreuk doen aan je positieve houding! Er zijn genoeg mensen die zich alleen maar een slachtoffer van hun situatie kunnen voelen (zelfs al mankeert hun niets noemenswaardigs).
Nou gelukkig maarquote:Op woensdag 3 december 2008 12:05 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Hangt er vanaf wat je als ziek beschouwtik ga er niet dood aan in ieder geval!
Ik heb NF2
You don't solve money problems with money, m'kay?quote:Op woensdag 3 december 2008 12:10 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
[..]
Ja natuurlijk! Maar ik hoop de rest van mijn leven wel wat meer geld te hebben200 euro met een fulltime baan is zielig.
volgens mij bedoelde moblo dat óók niet zo onaardig. misschien moesten we maar stoppen met elkaar interpreteren...quote:Op woensdag 3 december 2008 12:15 schreef Miss_S het volgende:
[..]
En dan durf jij iets over liejannuh te zeggen....
Het is kut dat het niet lekker gaat met je studie maar dan hoef je toch nog niet zo te doen?
Ik ga uit van minimaal een uitkering jeweetssquote:Op woensdag 3 december 2008 12:20 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
You don't solve money problems with money, m'kay?
[ afbeelding ]
Feestjequote:Op woensdag 3 december 2008 12:12 schreef cyclechick het volgende:
Zo, even wat positieve vibes hier rondgestrooid, het is tenslotte bijna sinterklaas
Juist!quote:
quote:Op woensdag 3 december 2008 12:24 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Hoe mooier en dunner je wordt hoe onaardiger chicks tegen je doen
en dudes praten niet meer met je om je persoonlijkheid.
Dun en mooi zijn is een last, begin er niet aan!!
Nou, zo was het niet bedoeld hoor. Ik vind het ook doodeng om me open op te stellen naar vreemden en krijg verschrikkelijke jeuk van mensen die mij proberen te analyseren. Maar dat neemt niet weg dat het soms wel eens heel erg goed voor je kan zijn om eens met een professional te praten die misschien de juiste vragen kan stellen waardoor jij zelf je problemen op kunt lossen.quote:
Dan moet je vriendjes worden met Sigme! Die weet alles van groenten verbouwen!quote:Op woensdag 3 december 2008 12:22 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
[..]
Ik ga uit van minimaal een uitkering jeweetss
en dan verbouw ik mijn eigen groente wel.
Dankjequote:Op woensdag 3 december 2008 12:26 schreef Anneque het volgende:
Hey muis, Ik vind het wel knap wat je doet. Hoe simpel je het ook laat klinken. chapeau.
Ik wel, waarom denk je dat ik systeembeheerder ben geworden?quote:Op woensdag 3 december 2008 12:33 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Jullie geloven mij niet eh
Ik had het over de fruitella, waar had jij het overquote:Op woensdag 3 december 2008 12:35 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Ik wel, waarom denk je dat ik systeembeheerder ben geworden?.
Oh, ik had het erover dat meisjes niet aardig tegen je waren als je dun wasquote:Op woensdag 3 december 2008 12:38 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
[..]
Ik had het over de fruitella, waar had jij het over?
Oh en omdat ik sociaal ben ga ik mijn eigen was en die van de rest ook opvouwenGreys kom je strijken?
Tot later, en ik meen het van die group hug
Dat is goed hoor, laat maar weten wanneer je er klaar voor bent!quote:Op woensdag 3 december 2008 12:38 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
[..]
Ik had het over de fruitella, waar had jij het over?
Oh en omdat ik sociaal ben ga ik mijn eigen was en die van de rest ook opvouwenGreys kom je strijken?
Tot later, en ik meen het van die group hug
OMG.. Je hebt het spelletje wel goed doorzien PF, hulde!quote:Op woensdag 3 december 2008 12:43 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Greys?? Kom je??? de was wacht!!
Een jongens opleiding geeft je gegarandeerd mannelijk aandacht. Een vriendenkring met alleen mannen ook. Het is zo leerzaam om op een 95% vrouw opleiding te zitten. Tactieken, schijnheiligheid, je zelf boven een ander zetten maar het niet laten merken uit eigen belang, altijd aardig zijn zodat iedereen jou ook aardig vindt. Met de goede mensen omgaan omdat als je met de verkeerde mensen omgaat de "leuke" mensen jou niet leuk vinden enz enz. En dit is nog maar het begin
Oh een tip: kleed je zoals hun, iedereen is opeens zo aardig.
tip 2: begin niet over belangrijke zaken in het leven. geef een complimentje over haar uggs. en over haar haar. en o wat een leuke tas. succes gegarandeerd. (niet alles tegelijk)
O: Brinta met halfvolle melk & zoetstof en kaneel (goeie tip was dat!)quote:Op woensdag 3 december 2008 12:53 schreef SHE het volgende:
Ik zie te weinig eetlijstjes.
Hop, met de billen bloot ladies.
Te weinigquote:Op woensdag 3 december 2008 12:56 schreef BlaatschaaP het volgende:. Lijstje:
O: Dubbele boterham pindakaas, 1 boterham jam
D: Geen idee,kookt
.
Het lijstje is prima hoor, zelfs zonder sport.quote:Op woensdag 3 december 2008 12:58 schreef Syrena het volgende:
[..]
O: Brinta met halfvolle melk & zoetstof en kaneel (goeie tip was dat!)
T: Sneetje met kalkoen
L: Twee sneetjes met kalkoen
T: Appel
D: Vega lasagna
En dan proberen te vergeten dat er Cote D'or in de kast ligt. En speculaas. En dat ik de zandkoekjes in de berging heb verstopt. En dat er drop is. En dat als ik zou sporten het allemaal wat minder uit zou maken![]()
Waarom haat ik sport?! WHY?
* Syrena gaat maar braaf boodschappenlijstje maken
Dat had ik gemistquote:Op woensdag 3 december 2008 12:58 schreef Greys het volgende:
PF, darlinggggg. Die was moet even wachten, want ik ben op het werk (ik weet, zo lijkt het soms niet, maar het is echt zo).
Jamaar, ik ben net pas wakker! Dus het is meer ontbijt/lunch! En ik wil tot 6 uur even niets meer eten. Misschien vanavond na het eten nog wel iets, maar we hebben niet echt iets in huisquote:
In mijn vakgroep zitten alleen maar vrouwen (op mijn promotor na) en ik heb er nooit problemen mee. Dikke pret hier. Ben ik nu lelijk of een conformist?quote:Op woensdag 3 december 2008 12:56 schreef cyclechick het volgende:
OMG.. Je hebt het spelletje wel goed doorzien PF, hulde!
Maarrr wat ben ik blij dat ik gewoon lekker genoeg mannen in mijn omgeving heb, die zijn zoveel simpeler
Ja het is de chocolade die me nekt. En het feit dat ineens na mijn 32e mijn stofwisseling zegtquote:Op woensdag 3 december 2008 12:59 schreef SHE het volgende:
[..]
Het lijstje is prima hoor, zelfs zonder sport.
Waarom wil je niets meer eten tot 6 uur?quote:Op woensdag 3 december 2008 13:05 schreef BlaatschaaP het volgende:
[..]
Jamaar, ik ben net pas wakker! Dus het is meer ontbijt/lunch! En ik wil tot 6 uur even niets meer eten. Misschien vanavond na het eten nog wel iets, maar we hebben niet echt iets in huis. Hopen dat meneer boodschappen gaat doen.
quote:Op woensdag 3 december 2008 13:07 schreef SHE het volgende:
[..]
Waarom wil je niets meer eten tot 6 uur?
Je moet eten. Veel.
Van te weinig eten word je dik, lelijk en chagerijnig.
Heel Claudiaans. Een voorbeeldig lijstje. Genoeg en meest voedzaam.quote:Op woensdag 3 december 2008 13:06 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
In mijn vakgroep zitten alleen maar vrouwen (op mijn promotor na) en ik heb er nooit problemen mee. Dikke pret hier. Ben ik nu lelijk of een conformist?![]()
Eetlijstje voor vandaag dan maar:
O: 2 geroosterde volkoren boterhammen met 2 gekookte eitjes
T: bak magere yoghurt en een appel
L: 2 volkoren boterhammen pindakaas
T: 1 volkoren boterham met weetiknogniet
T: een appel
D: gegrilde zalm/sla/roze peperkorrels/citroen/olijfolie, misschien een paprikasoepje vooraf
Ik had geen fruit vandaag, dus ik heb de pindakaas vervangen door äppelströöpquote:Op woensdag 3 december 2008 12:53 schreef SHE het volgende:
Ik zie te weinig eetlijstjes.
Hop, met de billen bloot ladies.
Dit slaat echt he-le-maal nergens op.quote:Op woensdag 3 december 2008 13:04 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
[..]
Dat had ik gemistWaar werk je/wat voor werk doe je?
Mijn lijstje:
O: enorme capuchinno met magere melk, met echte grote pepernoten, 7 of zo (kwam door m'n moeder)
T: 1 mandarijntje 1 rol fruitella op 3 na
L: 4 kleine merci crocant
niet slaanIk ga zo iets goeds eten, weet nog niet wat.
Nadat ik klaar ben met mijn kamer. Misschien moet ik buiten gezonder ook meer eten want ik ben steeds duizelig. Net ook al.![]()
![]()
Tuurlijk smart. ijzer verzamelen!quote:Op woensdag 3 december 2008 13:10 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Ik had geen fruit vandaag, dus ik heb de pindakaas vervangen door äppelströöp.
Smart thinking?
O: 2 boterhammen met appelstroop
L: 2 boterhammen met appelstroop
Bakje milde yoghurt met cruesli
D: ??? Ik ben eigenlijk wel voor de nicoise. Maar dan moet ik vis regelen, want die van de Appie is.
Geen idee dus nog.
Meest calorie rijke onder de noten, maar ook redelijk gezond. Cholesterol patientjes moeten zich er vooral te goed aan doen.quote:Op woensdag 3 december 2008 13:12 schreef Syrena het volgende:
Oja, de eieren! Die moet ik er ook weer in gaan gooien
En hoe slecht zijn walnoten als notentussendoortje?
Nee hequote:Op woensdag 3 december 2008 13:11 schreef SHE het volgende:
[..]
Dit slaat echt he-le-maal nergens op.
Eigenlijk verdien jij het helemaal niet om graatmager te zijn
Leuk verhaal, maar je bent een grote meid. Je poten werken ook prima dus je kan best even naar de super wandelen om normaal voedsel te halen.quote:Op woensdag 3 december 2008 13:15 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
[..]
Nee heNiet slaaan.
Ik wil iets eten maar het aanbod is beperkt (mijn ouders leven op pepernoten en speculaas)
broodje bapao, mandarijnen, meer koekjes, meer chocolade of oud brood. en misschien is er soep maar dan hoef ik meteen de rest van de dag niet meer te eten.
Oud brood toasten met appel- en wortelschijfjes (schijfjes kan je met de kaasschaaf maken)quote:Op woensdag 3 december 2008 13:15 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
[..]
Nee heNiet slaaan.
Ik wil iets eten maar het aanbod is beperkt (mijn ouders leven op pepernoten en speculaas)
broodje bapao, mandarijnen, meer koekjes, meer chocolade of oud brood. en misschien is er soep maar dan hoef ik meteen de rest van de dag niet meer te eten.
Steeds als ik je voorbij zie komen denk ik aan pastaquote:Op woensdag 3 december 2008 13:15 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
[..]
Nee heNiet slaaan.
Ik wil iets eten maar het aanbod is beperkt (mijn ouders leven op pepernoten en speculaas)
broodje bapao, mandarijnen, meer koekjes, meer chocolade of oud brood. en misschien is er soep maar dan hoef ik meteen de rest van de dag niet meer te eten.
quote:Op woensdag 3 december 2008 13:19 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Oud brood toasten met appel- en wortelschijfjes (schijfjes kan je met de kaasschaaf maken)
Mandarijen met melk
Soep
Genoeg gezonds
Zelf hummus maken? Blik kikkererwten uitlekken, knoflookje erbij, beetje kerriepoeder of kurkuma ofzo, beetje citroensap, evt. beetje olie. Pureren klaar. Ook andere combinaties zijn mogelijk.quote:Op woensdag 3 december 2008 13:19 schreef vergeetmewelletje het volgende:
Lijstje had ik al geplaats, maar ik heb nog wel een OT-vraag.![]()
Volgens mij is mijn Slankie op knackebrot niet zo'n gezond idee?![]()
Wat is een beter alternatief als mijn hummus op is?
Zoet vind ik vies, vlees en vis eet ik niet en pindakaas gaat niet goed.
Slankie kan geen kwaad; het bevat weinig kcal en nauwelijks vet.quote:Op woensdag 3 december 2008 13:19 schreef vergeetmewelletje het volgende:
Lijstje had ik al geplaats, maar ik heb nog wel een OT-vraag.![]()
Volgens mij is mijn Slankie op knackebrot niet zo'n gezond idee?![]()
Wat is een beter alternatief als mijn hummus op is?
Zoet vind ik vies, vlees en vis eet ik niet en pindakaas gaat niet goed.
Gelukkig. Mijn vader heeft problemen met z'n cholesterol, en dat kan erfelijk zijn.quote:Op woensdag 3 december 2008 13:15 schreef SHE het volgende:
[..]
Meest calorie rijke onder de noten, maar ook redelijk gezond. Cholesterol patientjes moeten zich er vooral te goed aan doen.
Als je verder geen vetten tot je neemt vandaag, dan kan je best een flinke hand hebben.
Ik eet nooit pasta omdat ik dat zonde van m'n energie en eetlust vind. Het is altijddddd koud of te heet. Ik eet liever vlees met groente en 1 sliertje pasta voor de vorm. Stupid, i knowzquote:Op woensdag 3 december 2008 13:19 schreef Anneque het volgende:
[..]
Steeds als ik je voorbij zie komen denk ik aan pasta
In de zakken soep van Unox ( de reeks met tomatensoepen, kippensoep e.d. ) zitten geen kleur-geur en smaakstoffen en geen conserveringsmiddelen. Ook bevat het echt nauwelijks suikers en zit het boordevol gezonde groenten.quote:Op woensdag 3 december 2008 13:21 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
[..]
Gister een halve tot een liter melk gedronken dus wel weer genoeg schat ik. En nog een mandarijn eet ik uiteraard. mandarijnen stinken. Ik eet eigenlijk alleen zelfgemaakte soep anders heb ik het idee dat ik er ziek van wordt of zo. 1. ze smaken allemaal het zelfde 2. er zitten vast nare dingen in. Dus ga ik zoeken of er nog zelfgemaakte pompoensoep is.
Oh, het was poedersoepquote:Op woensdag 3 december 2008 13:21 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
[..]
Gister een halve tot een liter melk gedronken dus wel weer genoeg schat ik. En nog een mandarijn eet ik uiteraard. mandarijnen stinken. Ik eet eigenlijk alleen zelfgemaakte soep anders heb ik het idee dat ik er ziek van wordt of zo. 1. ze smaken allemaal het zelfde 2. er zitten vast nare dingen in. Dus ga ik zoeken of er nog zelfgemaakte pompoensoep is.
Ja die soep in zak is de enige die ik wel eet, die smaakt naar tomaat en zo! Ik ga even naar de schuur. Waarom staat een schuur altijd achterin de tuin. Veel te ver. Alleen zit ik na een half kommetje soep al vol en krijg ik het veel te warm met gevolg dat ik daarna NIETS meer op krijg. En meestal krijg ik te veel dorst van soep.quote:Op woensdag 3 december 2008 13:24 schreef SHE het volgende:
[..]
In de zakken soep van Unox ( de reeks met tomatensoepen, kippensoep e.d. ) zitten geen kleur-geur en smaakstoffen en geen conserveringsmiddelen. Ook bevat het echt nauwelijks suikers en zit het boordevol gezonde groenten.
De KH's zijn ook superlaag, dus echt helemaal failproof.
Ik heb ze standaard in de koelkast ; vooral de tomaten-paprika soep met cayennepeper. Die is licht pittig en heeft flinke stukken tomaat erdoor.
Echt fantastisch spul.
De rest van de prefab soepen heb ik allemaal doorgelicht en zijn stuk voor stuk crap.
Unox krijgt een lintje van Sjors.
Pepers hebben een positief effect op je darmflora. ( Ook een goed middel tegen buikpijn trouwens )quote:
Ze staan op de lijst! En ik ga je quoten als de wederhelft gaat mekkeren dat het uit een zak komtquote:Op woensdag 3 december 2008 13:24 schreef SHE het volgende:
[..]
In de zakken soep van Unox ( de reeks met tomatensoepen, kippensoep e.d. ) zitten geen kleur-geur en smaakstoffen en geen conserveringsmiddelen. Ook bevat het echt nauwelijks suikers en zit het boordevol gezonde groenten.
De KH's zijn ook superlaag, dus echt helemaal failproof.
Ik heb ze standaard in de koelkast ; vooral de tomaten-paprika soep met cayennepeper. Die is licht pittig en heeft flinke stukken tomaat erdoor.
Echt fantastisch spul.
De rest van de prefab soepen heb ik allemaal doorgelicht en zijn stuk voor stuk crap.
Unox krijgt een lintje van Sjors.
Gazpachoquote:Op woensdag 3 december 2008 13:26 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
[..]
Ja die soep in zak is de enige die ik wel eet, die smaakt naar tomaat en zo! Ik ga even naar de schuur. Waarom staat een schuur altijd achterin de tuin. Veel te ver. Alleen zit ik na een half kommetje soep al vol en krijg ik het veel te warm met gevolg dat ik daarna NIETS meer op krijg. En meestal krijg ik te veel dorst van soep.
Oplossing = koude soep eten?
Zou ik sowieso liever doen, maar dat is zo kort houdbaar.quote:Op woensdag 3 december 2008 13:21 schreef Tinkepink het volgende:
Zelf hummus maken?
Ah, ok, dat valt nogal mee.quote:Op woensdag 3 december 2008 13:22 schreef SHE het volgende:
Slankie kan geen kwaad; het bevat weinig kcal en nauwelijks vet.
Als je er nog wat sambal opgooit dan heeft het zelfs nog iets nuttigs.
Pff, het is ook allemaal ingewikkeld.quote:Een teveel aan voedingswaarden is ook niet goed he.
Dat is man eigen volgens mij. Als ik fris in huis haal gaan er ook liters doorheen per dag.quote:Op woensdag 3 december 2008 13:32 schreef Syrena het volgende:
Zijn record is trouwens 6 anderhalf literpakken Dubbelfris in vier dagen. I kid you not, ik heb van 1 pak net 1 glaasje kunnen drinken, toen was het al op.
Voeg er brinta aan toe en je hebt het standaard ontbijt van mijn man (afgewisseld met vanillesmaakk en chocolade).quote:Op woensdag 3 december 2008 13:41 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Milkshake a la PF!
3 scheppen havermout
3 scheppen whey poeder aardbei
aanvullen met 250 ml koude magere melk
even mixen en meteen opdrinken.
Je moet wel een sukkel hebben die zo stom is om whey poeder te kopen
[ afbeelding ]
quote:Op woensdag 3 december 2008 13:45 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Voeg er brinta aan toe en je hebt het standaard ontbijt van mijn man (afgewisseld met vanillesmaakk en chocolade).
Wij hebben hier drie 10 literemmers in de kast staan (of misschien zelfs wel 15-20 liter, ben niet zo goed met maten en gewichtenquote:Op woensdag 3 december 2008 13:47 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
[..]
Ik vind het lekker en het duurt tenminste niet zo lang. ik wil er ook nog een keer kwarktaart van maken maar dat vind m'n broertje vast al helemaal geen goed idee
Ja, zo groot. Dat met die biscuitjes klinkt wel lekker,maar ik vraag me af of het wel stevig genoeg wordt (en niet ongezond is)quote:Op woensdag 3 december 2008 13:52 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
[ afbeelding ]
5lbs/2.2 kg hier. Ik denk ook 10 liter??
Joh dat is heus niet bedacht door de schrijvers van six feet under. Ga maar eens zoeken op internet en je komt het op allerlei sites van overleden kindjes tegen en dat gaat nog wel verder terug dan 2001.quote:Op woensdag 3 december 2008 13:07 schreef Viking84 het volgende:
Even hoi zeggen, want MoBlo mist me en ik wilde even zeggen dat jullie niet zo kribbig tegen elkaar moeten doen
.
Ik ben naar Six Feet Under aan 't kijken en ik heb net ontdekt dat een gedeelte uit het boek Schaduwkind van Thomèse rechtstreeks teruggaat op Six Feet Under
Six Feet Under (2001): 'If you lose a spouse, you're called a widow or a widower. If you're a child and you lose
your parents, then you're an orphan. But what's the word to describe a parent who loses a child?'
Thomèse (2003): 'Een vrouw die haar man begraaft, wordt weduwe genoemd, een man die zonder zijn vrouw achterblijft, weduwnaar. Een kind zonder ouders is wees. Maar hoe heten vader en moeder van een gestorven kind?'
Plagiaat!
Zijn dat jouw nagels? tssssquote:Op woensdag 3 december 2008 13:41 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Milkshake a la PF!
3 scheppen havermout
3 scheppen whey poeder aardbei
aanvullen met 250 ml koude magere melk
even mixen en meteen opdrinken.
Je moet wel een sukkel hebben die zo stom is om whey poeder te kopen
[ afbeelding ]
Hee, dat klinkt best lekker! welk bedrijf had de afwijzing gedaan?quote:Op woensdag 3 december 2008 14:41 schreef Anosmie het volgende:
D: Velderwtjes met geruld rundergehakt, knof, ui en net voor t opdienen een flinke hand fijngesneden ijsbergsla erop.
Koop een 1e klas kaartje, daar is stroomquote:Op woensdag 3 december 2008 15:06 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Is het raar om gossip girl te kijken in de trein of maak ik dan kans dat ik overvallen word?
Hangt er vanaf waar je trein naar toe gaatquote:Op woensdag 3 december 2008 15:06 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Is het raar om gossip girl te kijken in de trein of maak ik dan kans dat ik overvallen word?
adam centraalquote:Op woensdag 3 december 2008 15:14 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Hangt er vanaf waar je trein naar toe gaat
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |