Gewoon al het bijzonder onderwijs afschaffen. De meeste scholen hebben niks meer met hun grondslag van doen en het voorkomt een hoop gedoe m.b.t. de islamitische scholen. Onderwijs = openbaar onderwijs.quote:Op donderdag 13 november 2008 23:13 schreef ExTec het volgende:
[..]
- Een zeer humaan justitieel systeem (hoe lang houden we dat nog overeind?)
- Vrijheid van onderwijs gebasseerd op godsdienst (hoe lang nog, voordat het op z'n voegen gaat kraken omdat volgens NRC meer dan 80% van alle islamitische scholen frauderen?)
Dat kan, maar ik verwacht van niet. Maar goed, dat is een vraag die pas over een jaar of 10/20 te beantwoorden is.quote:Op donderdag 13 november 2008 23:29 schreef Steeven het volgende:
[..]
Binnenkort kunnen we dus een neerwaartse spiraal verwachten als de cijfers kloppen.
Die huursubsidie moest de komende jaren maar eens worden afgebouwd door de kosten van bewoning terug te dringen. Dat scheelt op de kosten van rondpompen van geld en contrôle, scheve gezichten en... van ambtenaren en leuke dingen voor de mensen belovende politici afhankelijk gemaakt electoraat.quote:Op donderdag 13 november 2008 23:20 schreef ExTec het volgende:
[..]
Het werkt niet.
Bij mij in het centrum ook gezien, splik splinter nieuw appartamenten complex, helft dure koop, helft 'kansenbevolking' met vanzaelfsprekend tot aan de strot huursubsidie.
Ga jij 3-4 ton uitgeven om een woning naast kansenburen te kopen?
Bij bevolkingsgroei neemt natuurlijk ook het aantal HBO en WO deelnemenden toe...quote:Op donderdag 13 november 2008 23:29 schreef Steeven het volgende:
[..]
Binnenkort kunnen we dus een neerwaartse spiraal verwachten als de cijfers kloppen.
Je wilde me punt onderstrepen of niet?quote:Op donderdag 13 november 2008 23:31 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Gewoon al het bijzonder onderwijs afschaffen. De meeste scholen hebben niks meer met hun grondslag van doen en het voorkomt een hoop gedoe m.b.t. de islamitische scholen. Onderwijs = openbaar onderwijs.
Je lost de problemen er inderdaad niet zomaar mee op. Je moet toch veelal proberen binnen de wijken en steden een oplossing te vinden.quote:Op donderdag 13 november 2008 22:57 schreef ExTec het volgende:
[..]
Tuurlijk, als je goedkope woningen neerhaalt, en daar dure voor in de plaats zet, jaag je de prachtbewoners wel weg ja. Zijn ze heel goed in, de laatste jaren.
Maar op een bepaald moment kunnen de prachtbewoner nergens meer naar toe.
Werk je bij VROM?quote:Op donderdag 13 november 2008 23:15 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
Ik ben blij dat ik van haar af ben.
Daar kunnen ze met een commissietje wel vanaf zonder rollende koppen denk ik.quote:Op donderdag 13 november 2008 23:53 schreef Hexagon het volgende:
Tineke Huizinga zal nu wel de volgende worden als er weer een OV-chip misser komt
quote:Op donderdag 13 november 2008 23:23 schreef Apollyon het volgende:
Prachtig, dat die prachtwijkenmuts is opgestapt. Het zijn geen prachtwijken, het zijn onze sloppenwijken.
Nou, inderdaad.quote:Op vrijdag 14 november 2008 00:01 schreef du_ke het volgende:Sloppenwijken denk dat bijna ieder ander willekeurig land dolblij zou zijn met probleemwijken als de onze
.
Dat klopt niet, ik vind Amsterdam West (Geuzenveld, Slotermeer, Osdorp, Slotervaart, Bos en Lommer) verreweg het beste en mooiste gebied van Nederland.quote:Op donderdag 13 november 2008 23:23 schreef Apollyon het volgende:
Prachtig, dat die prachtwijkenmuts is opgestapt. Het zijn geen prachtwijken, het zijn onze sloppenwijken.
goede foto die ze erbij geplakt hebbenquote:Op vrijdag 14 november 2008 00:42 schreef Specularium het volgende:
Opvolger:
http://www.kvdl.nl/KVdL/n(...)erhard+van+der+Laan/
http://www.rtl.nl/(/actue(...)pvolger_vogelaar.xml
Ben ik nou gek of zie ik bij de twee linkjes twee verschillende personen...quote:Op vrijdag 14 november 2008 00:45 schreef Zero2Nine het volgende:
[..]
goede foto die ze erbij geplakt hebben
Ella Vogelaar zag er op haar best niet zo goed uit.quote:Op vrijdag 14 november 2008 00:45 schreef Zero2Nine het volgende:
[..]
goede foto die ze erbij geplakt hebben
1. Het is een grondrecht om je op straat te begeven.quote:Op donderdag 13 november 2008 22:24 schreef Steeven het volgende:
[..]
Als ze eens wat hangjongeren van straat mepten zou dat wel degelijk schelen. In ieder geval beter dan die 'kop in het zand'-figuren, meestal te vinden in linkse kringen en partijen.
Spreuk van Loesje::quote:Op vrijdag 14 november 2008 09:16 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
1. Het is een grondrecht om je op straat te begeven.
2. Definitie van hangjongeren
3. Stel, puntje 2 is benoemd, en ze zitten op een bankje, o.b.w. ga je ze op hun bek slaan ?
4. Wat is het verschil tussen een hangjongere en een jongere die even buiten staat om een peukie te roken en vervolgens een ME knuppel in zijn nek krijgt ?
quote:Op vrijdag 14 november 2008 00:01 schreef du_ke het volgende:
[..]Sloppenwijken denk dat bijna ieder ander willekeurig land dolblij zou zijn met probleemwijken als de onze
.
1. Eensquote:Op vrijdag 14 november 2008 09:16 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
1. Het is een grondrecht om je op straat te begeven.
2. Definitie van hangjongeren
3. Stel, puntje 2 is benoemd, en ze zitten op een bankje, o.b.w. ga je ze op hun bek slaan ?
4. Wat is het verschil tussen een hangjongere en een jongere die even buiten staat om een peukie te roken en vervolgens een ME knuppel in zijn nek krijgt ?
Wat mij betreft is het bijzonder onderwijs geen verworvenheid, maar een overblijfsel uit een eerdere periode van grote religieuze tegenstellingen. Toen was de oplossing voor deze tegenstellingen: hou ze in stand en segregreer de samenleving. Wat mij betreft moet de oplossing zijn: minimaliseer de tegenstellingen, haal mensen bij elkaar en geef ze allemaal hetzelfde onderwijs. Kerk en staat horen gescheiden te zijn, dan hoort de staat dus ook geen religieus onderwijs te financieren. Of het nu katholiek, protestants of islamitisch onderwijs is.quote:Op donderdag 13 november 2008 23:46 schreef ExTec het volgende:
[..]
Je wilde me punt onderstrepen of niet?
Dat wij bijzonder onderwijs hebben, is speciaal. In menig europees land, is men hoe men dat aanpakt er nog steeds niet over uit ('de schoolstrijd'). T'is een verworvenheid (ik geloof zelf trouwens niet, dat is het niet).
Die brief waarin zij aangeeft die database niet in te voeren is juist opgesteld in samenwerking met Rouvoet en Bijleveld. Dus die laatste zin is niet echt ter zaken doende.quote:Op vrijdag 14 november 2008 11:40 schreef Hexagon het volgende:
Overigens zit er wel een adder onder het gras.
De aanleiding van het vertrek (dat uiteindelijk toch wel was gekomen) was het weigeren van die antillianen-database. En dat is gezien de mate waarop de regering onze privacy serieus neemt een goede zaak geweest. Het klinkt misschien stoer tov rel-antillianen maar eigenlijk is het erg fout wanneer de overheid dit soort databases gaat bijhouden.
Ik hoop dat die Van der Laan dit niet uit de prullenbak vist en weerstand bied tegen types als Rouvoet, Hirsch Ballin en Guusje ter Dorst. .
Dat was niet de aanleiding denk ik maar meer de druppel die de emmer deed overlopen.quote:Op vrijdag 14 november 2008 11:40 schreef Hexagon het volgende:
Overigens zit er wel een adder onder het gras.
De aanleiding van het vertrek (dat uiteindelijk toch wel was gekomen) was het weigeren van die antillianen-database.
Het lijkt me dat ministers op de eerste plaats met kabinet en kamer moeten communiceren, en juist niet teveel met hun partij.quote:Op vrijdag 14 november 2008 12:19 schreef qonmann het volgende:
[..]
Dat was niet de aanleiding denk ik maar meer de druppel die de emmer deed overlopen.
Het zonder enige vorm van communicatie (zelfs niet met haar eigen Partij) niet doorzetten van de regeling was typerend voor haar. Ze was, lijkt het wel, doof voor kritiek.
Dat is wel erg kort door de bocht. Er is vanaf de zomer van 2007 een hele serie aan incidenten, er zijn volgens mij meerdere gesprekken geweest tussen Bos en Vogelaar over haar functioneren en met de bekentenissen van Dig Ishta in Vrij Nederland, het debat over dat schip in Rotterdam en het zeer ongelukkige optreden op de Antillen is de maat nu vol. De slechte communicatie tegenover de media speelt natuurlijk wel een rol, maar is volgens mij niet eens het belangrijkste.quote:Op vrijdag 14 november 2008 12:32 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Ze zal wel inhoudelijk ongeschikt zijn geweest en haar partij zal dat wel kunnen hebben vaststellen. Het lijkt er echter op dat zij dankzij haar GeenStijloptreden weg moet en zonder een dergelijke optreden had kunnen blijven. Dan leggen we ministers echt langs de verkeerde lat.
Dat ben ik met je eens.quote:Op vrijdag 14 november 2008 12:32 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Ze zal wel inhoudelijk ongeschikt zijn geweest en haar partij zal dat wel kunnen hebben vaststellen. Het lijkt er echter op dat zij dankzij haar GeenStijloptreden weg moet en zonder een dergelijke optreden had kunnen blijven. Dan leggen we ministers echt langs de verkeerde lat.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |