Taai taai taaitaaitaaitaaiquote:Op woensdag 12 november 2008 17:46 schreef stbabylon het volgende:
Pepernoten Pepernoten Pepernoten Pepernoten Pepernoten Pepernoten Pepernoten
Ik weet dat je heimelijk verliefd op me bent, maar je hoeft me niet overal te stalken hoor.quote:
ghgihgigquote:Op woensdag 12 november 2008 18:33 schreef Misstique het volgende:
[..]
Ik weet dat je heimelijk verliefd op me bent, maar je hoeft me niet overal te stalken hoor.
Ik ga er toch vanuit dat Van Orsouw (hoek Grote Markt - Vismarkt) en Lindeboom (Kerkstraat) dat toch wel hebben. Dat zijn toch wel 2 van de beste banketbakkers van Zwolle.quote:Op woensdag 12 november 2008 16:02 schreef Radobe het volgende:
[..]
Waar haal je die, welke bakker, waar? Die zoek ik echt al jaren hier in Zwolle
Pepernoten van de bakker Ik zit me al ruim een maand klem te eten aan die krengen....Z-A-L-I-G. Zal me worst wezen wanneer de buurman z'n jurk aan doet en een nepbaard opplakt en zaterdag op z'n schimmel het land binnenkomt. Kan je pepernoten ook invriezen trouwens? Die krengen moet je het hele jaar door kunnen eten.quote:Op woensdag 12 november 2008 17:46 schreef stbabylon het volgende:
Pepernoten Pepernoten Pepernoten Pepernoten Pepernoten Pepernoten Pepernoten
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Besef Regulier!
Trouble spelling diarrhoea? There's always the Ronseal standby of 'dire-rear'.
Ik doe al een paar jaar mee met de Geen pepernoten tot Sinterklaas actie. En ik moet zeggen, ze zijn extra lekker als je er mee wacht.quote:Op woensdag 12 november 2008 20:16 schreef kaatjejannie het volgende:
bijna pepernoten.. die dingen lagen begin augustus al in de winkel ( ook hier in zwolle)
Doe mij de chocoladepepernoten maar!
En ik wacht dus ook niet tot die vent zijn verkleedkleren weer van zolder getrokken heeft....
quote:Op woensdag 12 november 2008 20:23 schreef beelz het volgende:
OMFG de dierenwinkel op de hoek geeft gewoon heel erg openlijk toe een hekel te hebben aan Marokkanen!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Op dinsdag 13 maart 2007 15:37 schreef Tha-CheF het volgende:
rudedeltadude, wie heeft nou zo'n nickname !
Op vrijdag 6 maart 2009 00:34 schreef Gabbylicious het volgende:
Rudedeltatoedeloe :W
quote:Op woensdag 12 november 2008 20:23 schreef beelz het volgende:
OMFG de dierenwinkel op de hoek geeft gewoon heel erg openlijk toe een hekel te hebben aan Marokkanen!Alsof er enorme hoeveelheden Marokannen in Zwolle zijn.. laat staan dat er iemand last van heeft..SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Een maand geleden waren ze al extra lekker, ik wacht langer op pepernoten dan een crackhoer op haar baby na een verkrachting.quote:Op woensdag 12 november 2008 20:23 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Ik doe al een paar jaar mee met de Geen pepernoten tot Sinterklaas actie. En ik moet zeggen, ze zijn extra lekker als je er mee wacht.
Daar wacht ik niet op, ik heb geen principes.quote:
Ah het Ghizzer syndroom.... ook bekend als humor gehandicapt...quote:Op woensdag 12 november 2008 20:27 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Alsof er enorme hoeveelheden Marokannen in Zwolle zijn.. laat staan dat er iemand last van heeft..
Das om de hoek, ik denk dat ze wilden voorkomen dat Stbaby onprincipieel pepernoten ging halen.quote:Op woensdag 12 november 2008 20:38 schreef MM-Luna het volgende:
Zeg eh, welke poster was er zo gezellig overlast te veroorzaken rondom de vechtstraat? Allemaal plietsie met hun wapenstokkies zwaaien, Sinterklaas is met zijn negers nog niet eens in het land.
Pfshh.
De uitspraak: "uitgesteld genot is dubbel genot" is niet van toepassing op pepernoten hoor.quote:
Duidelijk dat je nog geen bruine rakker tot je hebt genomen.quote:
Avond!quote:
Heeft dit land ooit traditie gehad? Nederlanders kunnen alleen zeiken dat kerst/sinterklaas/pasen te vroeg of te laat komt of het weer is te nat of te warm of te koud etc etc etc. We houden van zeiken........jij eet pepernoten op 5 december, ik in augustus. Traditie my ass.......m'n smaakpupillen maken dagelijks een vreugdesprongetje, allemaal mogelijk gemaakt door die bruine rakkers.quote:Op woensdag 12 november 2008 22:24 schreef Richfield het volgende:
Het gaat gewoon om het principe, je eet toch ook geen paaseitjes in januari, het gevoel voor traditie is in dit land soms helemaal weg
Dat had ik willen zeggen alleen maak ik er een omslachtig verhaal van.quote:Op woensdag 12 november 2008 22:34 schreef kaatjejannie het volgende:
zodra er paaseitjes in de winkel zijn dan koop ik ze hoor. Of het nou januari is ofdat het nou juli is.
Wat een starheid zeg...
Nederland heeft inderdaad veel traditie om trots op te zijn... Slavernij, kolonisatie, struisvogelpolitiek in 2 wereldoorlogen en natuurlijk moeten we ook trots zijn op het feit dat Apartheid een Nederlands woord isquote:Op woensdag 12 november 2008 22:45 schreef Richfield het volgende:
Dit land heeft zeker wel traditie gehad, en IK vind het jammer dat er zoveel tradities verloren gaan, wat een ander daar van vind zal mij eigenlijk aan mijn anus oxideren. Maar ik neem dus zaterdag mijn eerste pepernoten van dit jaar nemen.
(misschien helpt het wat betreft sinterklaas ook wel dat ik een meid van 6 heb rondlopen, die ik dat stukje traditie wel wil meegeven)
Is gewoon een realistquote:Op woensdag 12 november 2008 23:02 schreef stbabylon het volgende:
Wat kun jij toch ook altijd heerlijk negatief zijn beelz
lightnen up dude
Toko Bali!quote:Op woensdag 12 november 2008 23:01 schreef mordradead het volgende:
Is er in Zwolle ook een goede Indische Toko?
* rustig doorgaat met een kamer zoeken
De enige toko in Nederland die eruit ziet alsof ze wel belasting betalenquote:
Geen idee, food is wel goedquote:Op woensdag 12 november 2008 23:19 schreef beelz het volgende:
[..]
De enige toko in Nederland die eruit ziet alsof ze wel belasting betalen
quote:Op woensdag 12 november 2008 23:25 schreef navvy het volgende:
Kut edit knop
En nog wat letters van het alfabetquote:
WTF?quote:Op woensdag 12 november 2008 23:28 schreef navvy het volgende:
[..]
En nog wat letters van het alfabet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |