quote:Op donderdag 7 april 2005 11:08 schreef godinfrankrijk het volgende:
Vorig jaar september heb ik besloten om uit Nederland te vertrekken omdat ik door de bomen het bos niet meer zag.
Ik heb twee leningen, was namelijk 'voor mezelf' begonnen, maar ben niet geslaagd om geld te verdienen.
Ik heb alles gelaten zoals het was, ik heb mijn huur niet opgezegd, niets.
Ik ben gewoon vertrokken.
Ik ben als vrijwilliger op een plek in Frankrijk gaan werken.
Nu ik weer een beetje bij mijn positieven aan het komen ben heb ik eens wat rondgebeld, oa naar schuldhulp bureau's, maar die zeggen mij niet te kunnen helpen omdat je daarvoor in Nederland aanwezig dient te zijn.
In de tussentijd heb ik nog steeds geen geld, waardoor het onmogelijk is voor mij om naar Nederland terug te komen.
Ik zal toch zeker niet de eerste zijn die zoiets [debiels, ik weet het...] doet?
Heeft iemand een idee wat ik zou kunnen doen, of welke instantie ik zou kunnen bellen?
En hoe ga je dit oplossen dan? Via belastingbetalend nederland? Of heb je een betere oplossing?quote:Op zaterdag 8 november 2008 00:31 schreef Dolphinkane het volgende:
Ik zit op dit moment in een vergelijkbare situatie.
[..]
Uitleg geven of nokken, zo makkelijk zit het in elkaar.quote:Op zaterdag 8 november 2008 00:31 schreef Dolphinkane het volgende:
Ik zit op dit moment in een vergelijkbare situatie.
Zeg Klonk, ben je homo ofzo dat je tieten weg zit te editten?quote:Op zaterdag 8 november 2008 10:14 schreef Klonk het volgende:
zo, tieten en baggervrij gemaakt en een hint dat wil ik graag zo houden
De rente tikt wel door inderdaad. Maar zolang je niet in Nederland ingeschreven bent, zal men je niet zoveel kunnen maken (hoewel je moreel gezien natuurlijk wel je vraagtekens kan zetten).quote:Op zaterdag 8 november 2008 11:14 schreef vosss het volgende:
[..]
OT: interessant. Ik zou ook wel eens willen weten hoe dat dan zit. Als je niks opzegt mag ik toch aannemen dat er elkje maand flink wat schuld bijkomt van huur, zorgverzekering etc etc.
TS: hoe is jouw situatie precies en waarom zou je weg willen gaan zonder hier alles op te zeggen?
Donder op manquote:Op zaterdag 8 november 2008 00:35 schreef Emimich het volgende:
Vluchtgedrag is vrij kansloos.
Ik denk alleen niet dat TS ooit nog terug hoeft te komen in Nederland.. Oerstomme zet, is mijn mening.quote:Op zaterdag 8 november 2008 11:35 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
De rente tikt wel door inderdaad. Maar zolang je niet in Nederland ingeschreven bent, zal men je niet zoveel kunnen maken (hoewel je moreel gezien natuurlijk wel je vraagtekens kan zetten).
Een belastingschuld zal voor meer problemen kunnen zorgen. Bijvoorbeeld op Schiphol, of als je bij een ambassade een paspoort wil laten verlengen.
alleen jammer dat vrijwel alle kredietbureaus onderdeel zijn van DSB... en bij banken krijg je nu ook niet zoveel meer losquote:Op zaterdag 8 november 2008 18:31 schreef Chriz2k het volgende:
Hey, mijn levensdoel.
Teringveel geld lenen om vervolgens op een tropisch eiland te gaan chillen.
Je kan een nieuw paspoort aanvragen bij de ambassade waar je woont. Je zal dan wel moeten aantonen dat je in dat land gevestigd bent. Bijvoorbeeld met een verblijfsvergunning, of op een andere manier aantoonbaar maken dat je daar gevestigd bent. Ik weet eigenlijk niet hoe het zit als je nog op je oude adres staat ingeschreven, je krijgt in ieder geval een aantal vragen ben ik bang.quote:Op zaterdag 8 november 2008 23:48 schreef geevee het volgende:
Hoe gaat het eigenlijk als na verloop van tijd je paspoort is verlopen en je een nieuwe aan moet vragen?
Tegenwoordig moet je dat doen bij de gemeente waar je staat ingeschreven en dan krijg je na verloop van tijd bericht dat je het paspoort kan komen ophalen of blijf je dan gewoon rondlopen zonder een geldig paspoort?
quote:Op zaterdag 8 november 2008 23:48 schreef geevee het volgende:
Hoe gaat het eigenlijk als na verloop van tijd je paspoort is verlopen en je een nieuwe aan moet vragen?
Tegenwoordig moet je dat doen bij de gemeente waar je staat ingeschreven en dan krijg je na verloop van tijd bericht dat je het paspoort kan komen ophalen of blijf je dan gewoon rondlopen zonder een geldig paspoort?
Tenzij er nog wat boetes of belastingen open staan waarschijnlijkquote:Op zondag 9 november 2008 07:25 schreef popolon het volgende:
[..]
Dat kan gewoon bij de ambassade. Heel makkelijk gaat dat. Binnen een week of twee heb je een nieuw paspoort.
Ik had binnen twee weken een nieuw paspoort.quote:Op zondag 9 november 2008 07:32 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Tenzij er nog wat boetes of belastingen open staan waarschijnlijk![]()
Twee weken maar ? Moet binnenkort ook een nieuw paspoort maar 2 weken lijkt mij wel supersnel ?
Jawel.quote:Op zondag 9 november 2008 08:01 schreef Halcon het volgende:
Bij het aanvragen van een paspoort kijken ze ook niet naar eventuele schulden natuurlijk. Het hebben van een schuld is niet strafbaar.
Nee, even los van door de overheid opgelegde boete's: het is niet strafbaar om bv je hypotheek niet te betalen. Je kunt dan nog gewoon reizen en staat nergens gesignaleerd. Hetzelfde geldt voor rekeningen van Tele 2 of de ziektekostenverzekering. Het is niet zo dat ze op Schiphol even in je BKR kijken of er nog wat openstaat.quote:
Een (NL) vriend van mij woont en werkt al een jaar of 5 illegaal in de VS. Als toerist binnengekomen en nooit meer weggegaan. Maar zijn NL paspoort is al een tijd verlopen dus hij heeft geen enkel geldig ID meer. Hij kan uiteraard ook het land niet uit want dan wordt ie gesnapt. Zou hij via de NL ambassade een nieuw paspoort kunnen krijgen zonder dat hij het land uit wordt getrapt? Want als zijn entry stamp wordt gecheckt dan is hij natuurlijk zuurquote:Op zondag 9 november 2008 07:25 schreef popolon het volgende:
[..]
Dat kan gewoon bij de ambassade. Heel makkelijk gaat dat. Binnen een week of twee heb je een nieuw paspoort.
Ik vraag me werkelijk af wat de toekomstverwachtingen van mensen zoals die vriend van jou zijn.quote:Op zondag 9 november 2008 09:00 schreef SeLang het volgende:
[..]
Een (NL) vriend van mij woont en werkt al een jaar of 5 illegaal in de VS. Als toerist binnengekomen en nooit meer weggegaan. Maar zijn NL paspoort is al een tijd verlopen dus hij heeft geen enkel geldig ID meer. Hij kan uiteraard ook het land niet uit want dan wordt ie gesnapt. Zou hij via de NL ambassade een nieuw paspoort kunnen krijgen zonder dat hij het land uit wordt getrapt? Want als zijn entry stamp wordt gecheckt dan is hij natuurlijk zuur
Goede vraag eingenlijk wel. Wat als ze wat ouder worden en realiseren dat ze niks aan het opbouwen zijn en later helemaal met lege handen komen te staan? Realiseren ze zich dat wel, of kan het ze niks schelen, wie dan leeft, dan zorgt.quote:Op zondag 9 november 2008 11:12 schreef Miracle_Drug het volgende:
[..]
Ik vraag me werkelijk af wat de toekomstverwachtingen van mensen zoals die vriend van jou zijn.
Aangezien er 12 miljoen illegalen in de VS rondlopen zal het wel meevallen.quote:Op zondag 9 november 2008 11:12 schreef Miracle_Drug het volgende:
Ik vraag me werkelijk af wat de toekomstverwachtingen van mensen zoals die vriend van jou zijn.
Hij is inmiddels getrouwd met een andere illegaal!quote:Op zondag 9 november 2008 11:12 schreef Miracle_Drug het volgende:
[..]
Ik vraag me werkelijk af wat de toekomstverwachtingen van mensen zoals die vriend van jou zijn.
Hij is nu 35jr en heeft wat gespaard. Ze zijn aan het nadenken wat ze nu gaan doen. Ze wonen leuk en hebben allebei een goede baan in een kliniek, dus het is moeilijk om dat op te geven maar ze leven continue met de dreiging dat alles uitkomt. Ik weet ook niet of ze problemen krijgen als dat kind over een paar jaar naar school moet, dus ze zijn hun opties aan het bekijken.quote:Op zondag 9 november 2008 11:32 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Goede vraag eingenlijk wel. Wat als ze wat ouder worden en realiseren dat ze niks aan het opbouwen zijn en later helemaal met lege handen komen te staan? Realiseren ze zich dat wel, of kan het ze niks schelen, wie dan leeft, dan zorgt.
Het aangeven van hun kind lijkt me al problematisch.quote:Op zondag 9 november 2008 12:50 schreef SeLang het volgende:
[..]
Hij is inmiddels getrouwd met een andere illegaal!
Alleen voor de kerk natuurlijk, want hij staat verder niet geregistreerd (zij ook niet).
Zijn vrouw is nu zwanger. Die baby is straks automatisch Amerikaan, maar het is de vraag of ze daar wat aan hebben.
[..]
Hij is nu 35jr en heeft wat gespaard. Ze zijn aan het nadenken wat ze nu gaan doen. Ze wonen leuk en hebben allebei een goede baan in een kliniek, dus het is moeilijk om dat op te geven maar ze leven continue met de dreiging dat alles uitkomt. Ik weet ook niet of ze problemen krijgen als dat kind over een paar jaar naar school moet, dus ze zijn hun opties aan het bekijken.
Ik zou gewoon teruggaan (ook al kost dat veel moeite) en schuldsanering aanvragen (bedrijven genoeg op internet, wel je research doen want die bedrijven willen nog wel eens van elkaar verschillen in bv hoeveel geld je krijgt elke week, hoeveel geld er naar hun gaat om die schuldsanering te regelen enz). Die schuldsanering, daar zit je dan wel een paar jaar aan vast maar dat is ook nog wel vol te houden, ik spreek uit eigen ervaring. Na een paar jaar ben je klaar met betalen en proberen ze (als je het juiste buro hebt, of de rest van de schulden weggescholden kunnen worden)Oh ja, wel meteen naar de kantonrechter laten gaan om je onbekwaam te laten verklaren, want dan kunnen ze je niet uit je huis/flat zetten, omdat je zelf actie hebt ondernomen. Ja, misschien is dat wel al gebeurd omdat je in het buitenland zit.quote:Op zaterdag 8 november 2008 00:31 schreef Dolphinkane het volgende:
Ben zeer benieuwd hoe het allemaal is afgelopen met "godinfrankrijk" Ik zit op dit moment in een vergelijkbare situatie.
[..]
Wat een held.quote:Op zondag 9 november 2008 18:35 schreef sieske het volgende:
mijn neef doet dit ook altijd. Als ie hier woont betaalt ie altijd netjes de rekeningen tot na ongeveer 1 jaar de klad erin komt. Dan denkt ie: hè, ik wil mijn geld eigenlijk helemaal niet uitgeven aan die onzindingen (ziektekosten, verzekeringen, gas en stroom) Dus dan stopt ie ermee, tot ie ongeveer 20 aanmaningen en een aantal deurwaarders heeft gehad en dan besluit ie om zijn spullen (wat kleding, paspoort) te pakken en te gaan, zonder iemand dan ook maar wat te zeggen, leuk hè. Naar een willekeurig land.
Bij Schiphol wordt ie dan niet aangehouden want daar kijken ze niet naar schulden zegt ie altijd. Waar ie ook terechtkomt dan gaat ie werken, boeit niet wat (als ie maar kan eten en slapen) en als het daar om de een of adere reden niet leuk meer is, komt ie terug, spreekt regelingen af met de instanties om terug t betalen, doet dat netjes een jaartje ofzo tot het weer begint te kriebelen en dan is het weeren begint alles weer van voren af aan.
Het lijkt me alleen zo kut dat je dan als je thuiskomt tegen een gigantische tering tievus berg qua schuld aankijkt .. en het jaren duurt voordat je daar weer vanaf bent..quote:
Ach dat hoeft nieteens, gewoon met handige constructie failliet gaan en geen vuiltje aan de lucht.quote:Op maandag 10 november 2008 00:56 schreef Niek. het volgende:
Kansloze mensen die vluchten voor hun schulden, mogen ze wat mij betreft keihard aanpakken.
Sommige mensen kijken daar nogal makkelijk tegenaan en die boeit het vrij weinig. Dat zijn toevallig doorgaans vaak ook de wat minder bedeelden qua hersenpan inhoud.quote:Op maandag 10 november 2008 00:38 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Het lijkt me alleen zo kut dat je dan als je thuiskomt tegen een gigantische tering tievus berg qua schuld aankijkt .. en het jaren duurt voordat je daar weer vanaf bent..
Ik zou er opzich wel van kunnen slapen .. alleen het idee dat je 'bewust' schulden laat oplopen lijkt me nogal gestoord ?quote:Op maandag 10 november 2008 01:01 schreef aaipod het volgende:
[..]
Sommige mensen kijken daar nogal makkelijk tegenaan en die boeit het vrij weinig. Dat zijn toevallig doorgaans vaak ook de wat minder bedeelden qua hersenpan inhoud.
Persoonlijk zou ik geen nacht meer kunnen slapen denk ik
Ben je dan ook aan het sparen om je schulden later af te lossen of ben je niet meer van plan dat te doen? Ik zou echt niet gelukkig in een ander land kunnen worden met de wetenschap nog schulden open te hebben staan, kun jij dat wel? M.a.w., lig je er snachts wakker van of vind je het wel prima zo?quote:Op dinsdag 17 november 2009 23:44 schreef godinfrankrijk het volgende:Vond dit topic stomtoevallig (doordat ik de mijne zocht) en was al heel lang mijn inloggegevens kwijt maar met behulp van een moderator toch weer hier.
Zal dan maar even een soort van update geven:
Ben dus in april 2005 naar een andere plek verhuist waar ik gewoon mijn eigen (huur)huis heb, en werk en woon niet meer als vrijwilliger.
Heb af en aan wit gewerkt, is nu even af omdat de winter eraan komt en ik in restaurants werk.
Er is in de tussentijd niemand aan mijn deur komen kloppen en ik heb zelfs een jaar of twee geleden een nieuw paspoort aan moeten vragen omdat de mijne verlopen was en heb die ook gewoon gekregen.
Weet eigenlijk niet of je op Fok in zo'n oud topic mag reageren maar ga ervan uit dat het vanzelf op slot gaat als dat niet de bedoeling is.
Mocht het openblijven en er nog vragen zijn wil ik die met alle liefde beantwoorden.
Groetjes!
Ik denk dat het komt omdat je een overeenkomst naar Nederlands recht afsluit (als je dus een lening afsluit bijvoorbeeld), en terugbetaling via een Franse rechter dus niet af te dwingen is ?quote:Op woensdag 18 november 2009 11:15 schreef egeltje1985 het volgende:
Eigenlijk vind ik dat maar raar, dat in Europa de schuldeisers je niet achtervolgen, vooral als het om zoveel geld gaat. Ik denk dat het niet lang gaat duren voordat dat gebeurt eigenlijk, dus dat vluchten naar België of Frankrijk niet meer genoeg is.
Los van het morele aspect, het blijkt gewoon mogelijk te zijn. Er zijn meerdere Nederlanders die failliet zijn gegaan en vervolgens in het buitenland mooi weer zitten te spelen.quote:Op woensdag 18 november 2009 11:15 schreef egeltje1985 het volgende:
Gek eigenlijk dat dit topic toch best normale reacties oplevert. Het is eigenlijk gewoon crimineel gedrag, schulden maken en ze niet aflossen maar wegrennen. Een topic over 'ik jat auto's en beroof mensen op straat' zou toch wat andere reacties opleveren, lijkt mij zo.
Ik lig er niet wakker van, ik denk er eigenlijk nooit aan.quote:Op woensdag 18 november 2009 11:15 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
M.a.w., lig je er snachts wakker van of vind je het wel prima zo?
Weet niet of je het over het gezin in dat programma hebt of over mij, ik heb mijn topic er nog eens op na gelezen en ik heb nergens gezegd om hoeveel geld het ging. Het ging in mijn geval om een lening van 17.000 euro bij een bank.quote:vooral als het om zoveel geld gaat.
Dat vind ik wel een beetje appels met peren vergelijken, het eerste heb ik gedaan en keur ik van mezelf niet goed en ben ik ook niet trots op maar het tweede zou ik nooit kunnen doen.quote:Gek eigenlijk dat dit topic toch best normale reacties oplevert. Het is eigenlijk gewoon crimineel gedrag, schulden maken en ze niet aflossen maar wegrennen. Een topic over 'ik jat auto's en beroof mensen op straat' zou toch wat andere reacties opleveren, lijkt mij zo.
Zo is het natuurlijk niet helemaal gegaan, ik ben een bedrijfje begonnen en op mijn snuit gegaan en toen vertrokken, zoals jij het zegt klinkt het inderdaad nog een stuk asocialer dan het in werkelijkheid gegaan is.quote:Op woensdag 18 november 2009 11:54 schreef Vono het volgende:
ik ga ook een lening aanvragen en dan naar oostenrijk als snowboardleraar....
heb je geen lening voor nodig die opleiding kun je hier gewoon doen zijn velen die het doen en als je al kan snowborden is het nog makelijker weet ook niet precies hoequote:Op woensdag 18 november 2009 11:54 schreef Vono het volgende:
ik ga ook een lening aanvragen en dan naar oostenrijk als snowboardleraar....
Ik bedoelde inderdaad dat gezin, dat had wel iets meer dan 17.000 schuld, bij heel veel verschillende bedrijven ook.quote:Op woensdag 18 november 2009 11:52 schreef godinfrankrijk het volgende:
[..]
Ik lig er niet wakker van, ik denk er eigenlijk nooit aan.
[..]
Weet niet of je het over het gezin in dat programma hebt of over mij, ik heb mijn topic er nog eens op na gelezen en ik heb nergens gezegd om hoeveel geld het ging. Het ging in mijn geval om een lening van 17.000 euro bij een bank.
[..]
Nee inderdaad, ik vind zelf ook het stelen van auto's en dergelijke natuurlijk veel erger, maar het is natuurlijk wel crimineel om je schulden te ontvluchten, bedrijven en banken blijven met de zooi zitten. Ik verbaas me er eigenlijk over dat het jatten van een fiets ofzo bij mij in ieder geval (en ook bij anderen volgens mij) eigenlijk een bozere reactie oproept dan schulden maken en die niet betalen. Misschien omdat banken enzo veel onpersoonlijker overkomen...quote:Dat vind ik wel een beetje appels met peren vergelijken, het eerste heb ik gedaan en keur ik van mezelf niet goed en ben ik ook niet trots op maar het tweede zou ik nooit kunnen doen.
die heb ik allang terug betaald in stappen natuurlijk ging niet om reuze bedragen minder dan 10.000quote:Op woensdag 18 november 2009 12:04 schreef egeltje1985 het volgende:
@csite:
Knap dat je zo in een ander land een leven hebt weten op te bouwen. Maar ben je nog van plan die schulden die je nog hebt af te betalen? Of kom je gewoon nooit meer terug naar Nederland en laat je die schulden voor wat ze zijn?
Ah, een goed voorbeeld voor TS. Het lijkt mij persoonlijk ook lekkerder leven wanneer je geen schulden hebt (behalve een hypotheek dan) of wanneer je in ieder geval je schulden afbetaalt.quote:Op woensdag 18 november 2009 12:09 schreef csite het volgende:
[..]
die heb ik allang terug betaald in stappen natuurlijk ging niet om reuze bedragen minder dan 10.000
is belangrijk dat je dat snel doet ook daar vragen de bedrijven en instanties rente op contact op nemen met schuld eisers betalings regeling treffen en je er ook aan houden
Dat ligt niet alleen aan de vluchtende partijen, maar vooral ook aan de onnozelheid van de (vooral grotere) organisaties.quote:Op woensdag 18 november 2009 12:22 schreef lighted het volgende:
Asosociale mensen die niet weten watvoor ze problemen veroorzaken voor de achterblijvers. Ook 2 jaar langs met incassobureau's mogen ruzien omdat 1 of andere ALI (vorige bewoner) hem gewoon gepeerd was. Hele romslomp om te bewijzen dat je ALI niet bent, ook al valt dat uit alles op te maken.
En je punt is? Waar ben je nou bezig man met je gebrekkige teksten. Je bent toch rijk? Ga dan ergens een cursusje doen om jezelf normaal te kunnen verwoorden...quote:Op woensdag 18 november 2009 12:25 schreef csite het volgende:
het is mij al gebeurt dat ik in 2 dagen op 7 plaatsen kon beginne dat is makelijk ik kon de beste gewoon uitzoeken veel factoren spelen mee de kamer die je krijgt heb je douche wc voor je eigen werken er veel polen wat meestal in hotels zo is in gasthuizen niet zo de werkplek moet je bevallen en natuurlijk de indruk van je baas en colega,s
Deels true. Maar het begint natuurlijk bij de vluchtende partijen. Maar ben het ermee eens dat er idd grote onnozelheid is bij de grote organisaties, wat ik allemaal heb moeten doen om te bewijzen dat ik MR. Ali niet benquote:Op woensdag 18 november 2009 12:27 schreef ShaoliN het volgende:
[..]
Dat ligt niet alleen aan de vluchtende partijen, maar vooral ook aan de onnozelheid van de (vooral grotere) organisaties.
Daar heb je wel gelijk in. Ik ben trouwens van mening dat die grote organisaties ook wel eens beboet mogen worden vanwege hun onnozelheid. De tijd en energie die het kost om die kloothommels iets aan het verstand te peuteren is gewoon onacceptabel. Bijv Nuon, UPC, KPN en de belastingdienst heb ik al vergelijkbare ervaringen mee. (Maargoed dat is eigenlijk weer een ander topic)quote:Op woensdag 18 november 2009 12:29 schreef lighted het volgende:
[..]
Deels true. Maar het begint natuurlijk bij de vluchtende partijen. Maar ben het ermee eens dat er idd grote onnozelheid is bij de grote organisaties, wat ik allemaal heb moeten doen om te bewijzen dat ik MR. Ali niet ben
ik heb al de Anwärter ;-) toch bedanktquote:Op woensdag 18 november 2009 11:58 schreef csite het volgende:
[..]
heb je geen lening voor nodig die opleiding kun je hier gewoon doen zijn velen die het doen en als je al kan snowborden is het nog makelijker weet ook niet precies hoe
als je dat seriuus van plan bent kan ik het voor je uitzoekken
wat bedoel je vluchten voor je schuld of werken in het buitenland en terug betalen ????quote:Op woensdag 18 november 2009 13:30 schreef Dawwa het volgende:
Hoe zit het met studieschuld, kun je dan ook zoiets flikken?
Het eerste, opereert de IB Groep ook internationaal?quote:Op woensdag 18 november 2009 13:38 schreef csite het volgende:
[..]
wat bedoel je vluchten voor je schuld of werken in het buitenland en terug betalen ????
Tja. In Duitsland of Belgie zullen ze wel incasseren bij je, maar in de Amazone in Brazilie gaan ze je niet vinden.quote:Op woensdag 18 november 2009 13:42 schreef Dawwa het volgende:
[..]
Het eerste, opereert de IB Groep ook internationaal?
Haha,quote:Op zaterdag 28 november 2009 03:15 schreef FCZwolleZuid het volgende:
Ben blij dat ik nu eindelijk mijn studieschuld heb afbetaald (¤2500 was het ofzo). Ik zou er niet aan moeten denken om met schulden te leven. Mij is geleerd dat je er maar voor moet werken en sparen en als je het geld er niet voor hebt kun je het ook niet kopen.
Bij een huis of een eigen bedrijf is het wel anders want niet iedereen heeft ff ¤200.000 op z'n bank staan om wat te kunnen beginnen.
Ik wil toch deze even quotenquote:Op zaterdag 8 november 2008 00:35 schreef Emimich het volgende:
Vluchtgedrag is vrij kansloos.
inderdaad, daar heb je behoorlijk wat aan als je 65/67 bent....quote:Op zaterdag 28 november 2009 12:02 schreef Elkafila het volgende:
[..]
Haha,
Je kan beter investeren in kennis en studie dan in een huis.
Een opleiding is veel minder aan prijs stijging of daling onderhevig.
Bovendien is de return on investment, als je een beetje normale studie volgt, veeeeeeeeele male groter als je investeert in een studie ipv een huis...
Echt ik denk wel 1000%
Ik vind het wel tof dat je gewoon vertrokken bentquote:Op dinsdag 17 november 2009 23:44 schreef godinfrankrijk het volgende:
Zal dan maar even een soort van update geven:
Ben dus in april 2005 naar een andere plek verhuist waar ik gewoon mijn eigen (huur)huis heb, en werk en woon niet meer als vrijwilliger.
Heb af en aan wit gewerkt, is nu even af omdat de winter eraan komt en ik in restaurants werk.
Er is in de tussentijd niemand aan mijn deur komen kloppen en ik heb zelfs een jaar of twee geleden een nieuw paspoort aan moeten vragen omdat de mijne verlopen was en heb die ook gewoon gekregen.
Groetjes!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |