Ah, een goed voorbeeld voor TS. Het lijkt mij persoonlijk ook lekkerder leven wanneer je geen schulden hebt (behalve een hypotheek dan) of wanneer je in ieder geval je schulden afbetaalt.quote:Op woensdag 18 november 2009 12:09 schreef csite het volgende:
[..]
die heb ik allang terug betaald in stappen natuurlijk ging niet om reuze bedragen minder dan 10.000
is belangrijk dat je dat snel doet ook daar vragen de bedrijven en instanties rente op contact op nemen met schuld eisers betalings regeling treffen en je er ook aan houden
Dat ligt niet alleen aan de vluchtende partijen, maar vooral ook aan de onnozelheid van de (vooral grotere) organisaties.quote:Op woensdag 18 november 2009 12:22 schreef lighted het volgende:
Asosociale mensen die niet weten watvoor ze problemen veroorzaken voor de achterblijvers. Ook 2 jaar langs met incassobureau's mogen ruzien omdat 1 of andere ALI (vorige bewoner) hem gewoon gepeerd was. Hele romslomp om te bewijzen dat je ALI niet bent, ook al valt dat uit alles op te maken.
En je punt is? Waar ben je nou bezig man met je gebrekkige teksten. Je bent toch rijk? Ga dan ergens een cursusje doen om jezelf normaal te kunnen verwoorden...quote:Op woensdag 18 november 2009 12:25 schreef csite het volgende:
het is mij al gebeurt dat ik in 2 dagen op 7 plaatsen kon beginne dat is makelijk ik kon de beste gewoon uitzoeken veel factoren spelen mee de kamer die je krijgt heb je douche wc voor je eigen werken er veel polen wat meestal in hotels zo is in gasthuizen niet zo de werkplek moet je bevallen en natuurlijk de indruk van je baas en colega,s
Deels true. Maar het begint natuurlijk bij de vluchtende partijen. Maar ben het ermee eens dat er idd grote onnozelheid is bij de grote organisaties, wat ik allemaal heb moeten doen om te bewijzen dat ik MR. Ali niet benquote:Op woensdag 18 november 2009 12:27 schreef ShaoliN het volgende:
[..]
Dat ligt niet alleen aan de vluchtende partijen, maar vooral ook aan de onnozelheid van de (vooral grotere) organisaties.
Daar heb je wel gelijk in. Ik ben trouwens van mening dat die grote organisaties ook wel eens beboet mogen worden vanwege hun onnozelheid. De tijd en energie die het kost om die kloothommels iets aan het verstand te peuteren is gewoon onacceptabel. Bijv Nuon, UPC, KPN en de belastingdienst heb ik al vergelijkbare ervaringen mee. (Maargoed dat is eigenlijk weer een ander topic)quote:Op woensdag 18 november 2009 12:29 schreef lighted het volgende:
[..]
Deels true. Maar het begint natuurlijk bij de vluchtende partijen. Maar ben het ermee eens dat er idd grote onnozelheid is bij de grote organisaties, wat ik allemaal heb moeten doen om te bewijzen dat ik MR. Ali niet ben
ik heb al de Anwärter ;-) toch bedanktquote:Op woensdag 18 november 2009 11:58 schreef csite het volgende:
[..]
heb je geen lening voor nodig die opleiding kun je hier gewoon doen zijn velen die het doen en als je al kan snowborden is het nog makelijker weet ook niet precies hoe
als je dat seriuus van plan bent kan ik het voor je uitzoekken
wat bedoel je vluchten voor je schuld of werken in het buitenland en terug betalen ????quote:Op woensdag 18 november 2009 13:30 schreef Dawwa het volgende:
Hoe zit het met studieschuld, kun je dan ook zoiets flikken?
Het eerste, opereert de IB Groep ook internationaal?quote:Op woensdag 18 november 2009 13:38 schreef csite het volgende:
[..]
wat bedoel je vluchten voor je schuld of werken in het buitenland en terug betalen ????
Tja. In Duitsland of Belgie zullen ze wel incasseren bij je, maar in de Amazone in Brazilie gaan ze je niet vinden.quote:Op woensdag 18 november 2009 13:42 schreef Dawwa het volgende:
[..]
Het eerste, opereert de IB Groep ook internationaal?
Haha,quote:Op zaterdag 28 november 2009 03:15 schreef FCZwolleZuid het volgende:
Ben blij dat ik nu eindelijk mijn studieschuld heb afbetaald (¤2500 was het ofzo). Ik zou er niet aan moeten denken om met schulden te leven. Mij is geleerd dat je er maar voor moet werken en sparen en als je het geld er niet voor hebt kun je het ook niet kopen.
Bij een huis of een eigen bedrijf is het wel anders want niet iedereen heeft ff ¤200.000 op z'n bank staan om wat te kunnen beginnen.
Ik wil toch deze even quotenquote:Op zaterdag 8 november 2008 00:35 schreef Emimich het volgende:
Vluchtgedrag is vrij kansloos.
inderdaad, daar heb je behoorlijk wat aan als je 65/67 bent....quote:Op zaterdag 28 november 2009 12:02 schreef Elkafila het volgende:
[..]
Haha,
Je kan beter investeren in kennis en studie dan in een huis.
Een opleiding is veel minder aan prijs stijging of daling onderhevig.
Bovendien is de return on investment, als je een beetje normale studie volgt, veeeeeeeeele male groter als je investeert in een studie ipv een huis...
Echt ik denk wel 1000%
Ik vind het wel tof dat je gewoon vertrokken bentquote:Op dinsdag 17 november 2009 23:44 schreef godinfrankrijk het volgende:
Zal dan maar even een soort van update geven:
Ben dus in april 2005 naar een andere plek verhuist waar ik gewoon mijn eigen (huur)huis heb, en werk en woon niet meer als vrijwilliger.
Heb af en aan wit gewerkt, is nu even af omdat de winter eraan komt en ik in restaurants werk.
Er is in de tussentijd niemand aan mijn deur komen kloppen en ik heb zelfs een jaar of twee geleden een nieuw paspoort aan moeten vragen omdat de mijne verlopen was en heb die ook gewoon gekregen.
Groetjes!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |