FOK!forum / Politiek / Amerikaanse Presidentsverkiezingen #63 Clusterfuck Nation
schoeljedinsdag 4 november 2008 @ 12:34
Vorig deel: Amerikaanse Presidentsverkiezingen #62 Closing Arguments
quote:
Obama is op dit moment een reclameproduct. Een zorgvuldig in elkaar gezet fenomeen. Maar wat is zijn ware aard? Waarom mag zijn scriptie, die hij bij Edward Saïd heeft geschreven, niet openbaar worden gemaakt?

Waarom maakt de Los Angeles Times het bandje niet openbaar waarin hij te zien is op een feestje van een radicale Palestijn? Waarom vertelt hij zelf niet wat op dat bandje te zien zou zijn?
Obama een reclameproduct?

Livestream op Fox: http://www.foxnews.com/video2/live.html?chanId=3&openAIR=true

[ Bericht 41% gewijzigd door schoelje op 04-11-2008 16:43:37 ]
Monidiquedinsdag 4 november 2008 @ 12:35
Stilte voor de storm, nog twaalf uur.
Dr.Daggladinsdag 4 november 2008 @ 12:38
OBAMA! OBAMA! OBAMA!! OBAMA! OBAMA!
Wheelgunnerdinsdag 4 november 2008 @ 12:39
http://ap.google.com/arti(...)mZ-bIhfAQ6AD947MHVO1
Scandalousdinsdag 4 november 2008 @ 12:40
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 12:35 schreef Monidique het volgende:
Stilte voor de storm, nog twaalf uur.


Zit je nou nog in NY, Daggla?
JackHerrerdinsdag 4 november 2008 @ 12:40
Zo even wat bier en hot dogs voor de lange nacht halen.
Redinsdag 4 november 2008 @ 12:44
spannend
boriszdinsdag 4 november 2008 @ 12:44
Cola is aanwezig
#ANONIEMdinsdag 4 november 2008 @ 12:47
quote:
Dat geldt voor elke presidentskandidaat, allemaal reclame/marketing producten alleen lijkt dit keer Obama succesvoller weg gezet te worden dan McCain.

Matige column, dat Obama eventueel op een feestje is geweest bij een 'radicale Palestijn' lijkt me minder schokkend dan dat dezelfde 'radicale Palestijn' geld heeft ontvangen van een stichting waar McCain destijds de voorzitter van was.
AlanSmitheeJrdinsdag 4 november 2008 @ 12:47
Leuk om te zien Ellian Obama op dezelfde manier aanvalt als eerst Clinton en daarna McCain gedaan hebben. Kansloos dus.
Hexagondinsdag 4 november 2008 @ 12:58
Ach als er geen enkele goede reden te bedenken is om voor McCain te gaan moet je maar wanhopig dingen gaan verzinnen waarom Obama kut is.
Dr.Daggladinsdag 4 november 2008 @ 13:00
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 12:40 schreef Scandalous het volgende:

[..]



Zit je nou nog in NY, Daggla?
Nee, gister teruggekomen.
Wilde heeeeeel graag nog blijven voor de verkiezingen, maar NYC is nou niet bepaald de goedkoopste stad en ik moet vakantiedagen overhouden voor kerst en oud en nieuw (naar Canada .)
Maar ik heb de Halloweenparade in Greenwich Village mee mogen maken .

Geen idee wie die dude links is btw.
Montovdinsdag 4 november 2008 @ 13:03


#ANONIEMdinsdag 4 november 2008 @ 13:04
TV, P
Scandalousdinsdag 4 november 2008 @ 13:06
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 13:00 schreef Dr.Daggla het volgende:

Nee, gister teruggekomen.
Wilde heeeeeel graag nog blijven voor de verkiezingen, maar NYC is nou niet bepaald de goedkoopste stad en ik moet vakantiedagen overhouden voor kerst en oud en nieuw (naar Canada .)
Maar ik heb de Halloweenparade in Greenwich Village mee mogen maken .
[ afbeelding ]
Geen idee wie die dude links is btw.
Vet! Mijn uitnodiging is zeker kwijtgeraakt bij de post?
Wel jammer dat je er net niet bij kunt zijn ja, maar ja.
#ANONIEMdinsdag 4 november 2008 @ 13:06
Als Obama vanavond wint, ga ik binnenkort een keer een negerin uitwonen!
Dr.Daggladinsdag 4 november 2008 @ 13:13
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 13:06 schreef Scandalous het volgende:

[..]

Vet! Mijn uitnodiging is zeker kwijtgeraakt bij de post?
Wel jammer dat je er net niet bij kunt zijn ja, maar ja.
Heb je je ticket niet gehad?
Had um voor je achtergelaten bij de Republiek .
Bananenmandinsdag 4 november 2008 @ 13:13
O-ba-ma!
pberendsdinsdag 4 november 2008 @ 13:15
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 11:35 schreef AlanSmitheeJr het volgende:
Dit wordt het:



Misschien iets te optimistisch wat betreft MT en ND. Ik denk dat Obama 54 procent krijgt, 44 voor McCain. In IN komt Obama net wat te kort. GA en NC wint hij met een redelijke marge. FL en MO nipt.
Ik denk ook deze kaart .
#ANONIEMdinsdag 4 november 2008 @ 13:17
Obama gaat dik over de 400 heen!
Trystardinsdag 4 november 2008 @ 13:22
Obama!
Dr.Daggladinsdag 4 november 2008 @ 13:24


"I just have one word for you; tomorrow" .

Gevonden in dit stukje trouwens: Klikkerdeklikklik
quote:
Chuck toont trots zijn felgele 'Firemen for Obama' shirt. "Ik sta hier al sinds acht uur, maar dat was het echt wel waard. Toch?" Chuck wordt beloond voor zijn geduld; hij is slechts meters verwijderd van het podium waarop Obama zijn toespraak zal houden. "Vroeger stemde ik net zoals mijn collega's Republikeins. Dit jaar zijn we allemaal overgestapt op Obama."

Meer dan een uur na de officiële starttijd is het dan zo ver. Door de vertraging worden de introducties kort gehouden, en enkele minuten na aankomst staat Obama al achter de microfoon. Chuck, een boom van een kerel, springt op en neer als een klein meisje.
Hexagondinsdag 4 november 2008 @ 13:27
Ik ga morgen echt een dikke kegel hebben als Obama wint
Redinsdag 4 november 2008 @ 13:28
quote:
LOCATOR: SHOESMITH SCHOOL GYMNASIUM IN CHICAGO, IL
WHAT: OBAMA WILL CAST HIS BALLOT AT HIS LOCAL POLLING STATION APPROX 0810 EST ACCORDING TO MOST RECENT SCHEDULE.
quote:
LOCATOR: WILMINGTON, DE
CBS is 5 net pool for Sen. Biden voting in Wilmington DE. The Biden campaign is allowing CBS to cable into the polling site. Approx 0800 EST

foxnews urgent queue is tof

[ Bericht 26% gewijzigd door Re op 04-11-2008 13:33:55 ]
__Saviour__dinsdag 4 november 2008 @ 13:30
ub40_bboydinsdag 4 november 2008 @ 13:31
Ik hoop dat obama arizona wint dat zou mooi zijn.
superwormdinsdag 4 november 2008 @ 13:36
tayvaypay
pberendsdinsdag 4 november 2008 @ 13:36
Wie heeft de OP zo verkracht trouwens?
schoeljedinsdag 4 november 2008 @ 13:42
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 13:36 schreef pberends het volgende:
Wie heeft de OP zo verkracht trouwens?
Klachten kunt u alleen schriftelijk en in drievoud indienen bij mijn secretaris en voor leuke plaatjes zoek je zelf maar met google.
superwormdinsdag 4 november 2008 @ 13:43
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 13:42 schreef schoelje het volgende:

[..]

Klachten kunt u alleen schriftelijk en in drievoud indienen bij mijn secretaris en voor leuke plaatjes zoek je zelf maar met google.
popolondinsdag 4 november 2008 @ 13:47
Eindelijk voorbij, nog net even de laatste irritante campagnespotjes op tv meegepikt. Opdonderen met die verkiezingen.
Dr.Daggladinsdag 4 november 2008 @ 13:48
Ik had de NOS net gemaild met de vraag of de uitzendingen ook op internet te volgen zijn en dit kreeg ik als antwoord.
quote:
Op www.nos.nl/amerikakiest zijn de verkiezingen op een unieke manier te volgen. Niet alleen kunnen bezoekers de uitzendingen van Radio 1 en Nederland 1 live via internet zien, ook worden de beelden van de Amerikaanse nieuwszenders Fox en CBS live gestreamd (overigens alleen in Nederland te bekijken). De NOS site biedt de bezoekers op deze manier volop gelegenheid om het nieuws te volgen zoals ze zelf wensen.
Verder kunnen de bezoekers van de site de uitslagen per staat live volgen. De meest recente tussenstanden, en een actuele uitleg van de stand van zaken per staat, worden meteen zichtbaar gemaakt op een kaart van de Verenigde Staten.
Bij de verslaggeving van de verkiezingen wordt ook Twitter ingezet. In beide ‘kampen’ houden de NOS-verslaggevers het publiek op de hoogte van de actuele gebeurtenissen. Een verslaggever maakt op de verkiezingsdag in New York een roadtrip van Ground Zero naar Harlem, de 'zwarte hoofdstad van de VS', om daar de reacties te peilen.
Althans, deel van een heel lang .doc bestand.
Ja dus, de TV uitzending is ook op internet te volgen .
LouLoudinsdag 4 november 2008 @ 13:51
"Fired up and ready to go!"

Martijn_fijndinsdag 4 november 2008 @ 13:54
Ik vind het toch ook wel bijzonder dat Obama Florida lijkt te winnen.
Tomatenboerdinsdag 4 november 2008 @ 13:55
Ik ga het komende nacht ongetwijfeld volgen, maar ik denk via CNN ipv via het nietszeggende NOS, en ik zal vannacht een paar biertjes drinken zodra de overwinning van Obama binnen is.
Wheelgunnerdinsdag 4 november 2008 @ 14:01
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 13:47 schreef popolon het volgende:
Eindelijk voorbij, nog net even de laatste irritante campagnespotjes op tv meegepikt. Opdonderen met die verkiezingen.
He! Niet zo onpatriotisch he!

One_of_the_fewdinsdag 4 november 2008 @ 14:01
Als Astrid Kerssenboom net als de debatten nu weer het verslag doet kijk ik NOS, ander CNN of misschien BBC world als die het uitzenden.
marcodejdinsdag 4 november 2008 @ 14:02
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 13:51 schreef LouLou het volgende:
"Fired up and ready to go!"
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
Echt bizar slecht eigenlijk. Eigenlijk is de opkomst voor zo'n presidentsverkiezing niet zo extreem hoog (61% de vorige keer dacht ik, best laag dus ook gewoon) en dan nog staan er van die enorme lange rijen waar je soms 8 uur lang moet wachten. Als 80 tot 90% gaat stemmen wordt het helemaal een chaotische bende...
Googolplexiandinsdag 4 november 2008 @ 14:03
Martijn_fijndinsdag 4 november 2008 @ 14:03
Ik sla straks nog even Martini, wat olijven en een pizza in, duik na het avondeten nog even het bed in, om vervolgens de hele nacht wakker te blijven samen met mijn huisgenoot.
Monolithdinsdag 4 november 2008 @ 14:05
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 13:51 schreef LouLou het volgende:
"Fired up and ready to go!"
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
Best veel negersObama stemmers.
febsterdinsdag 4 november 2008 @ 14:07
Had iemand trouwens Nova gezien over de verkiezingen? Stond een journaliste bij het GOP HQ in Arizona, en die stond te trillen als een rietje, die stond de eerste keer voor de camera, zo zenuwachtig leek ze .
#ANONIEMdinsdag 4 november 2008 @ 14:09
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 14:07 schreef febster het volgende:
Had iemand trouwens Nova gezien over de verkiezingen? Stond een journaliste bij het GOP HQ in Arizona, en die stond te trillen als een rietje, die stond de eerste keer voor de camera, zo zenuwachtig leek ze .
Vond het lijken op dat belspelmeisje wat knock-out ging, bizarre tv.
Monolithdinsdag 4 november 2008 @ 14:09
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 14:07 schreef febster het volgende:
Had iemand trouwens Nova gezien over de verkiezingen? Stond een journaliste bij het GOP HQ in Arizona, en die stond te trillen als een rietje, die stond de eerste keer voor de camera, zo zenuwachtig leek ze .
Volgens mij heb ik die gezien ja. Die hoefde maar iets van 6 zinnetjes te zeggen en vervolgens een reportage aan te kondingen toch? Duurde vrij lang.
One_of_the_fewdinsdag 4 november 2008 @ 14:09
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 14:07 schreef febster het volgende:
Had iemand trouwens Nova gezien over de verkiezingen? Stond een journaliste bij het GOP HQ in Arizona, en die stond te trillen als een rietje, die stond de eerste keer voor de camera, zo zenuwachtig leek ze .
Goed he?
Ik had echt zoiets: wat is dit?
Leek of ze elk moment kon omvallen. Heel bizar om zo te zien.
schoeljedinsdag 4 november 2008 @ 14:10
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 14:03 schreef Martijn_fijn het volgende:
Ik sla straks nog even Martini, wat olijven en een pizza in, duik na het avondeten nog even het bed in, om vervolgens de hele nacht wakker te blijven samen met mijn huisgenoot.
De hele nacht is waarschijnlijk niet nodig. Misschien al om 1 of om 2 uur zal uit de exit polls naar voren komen dat obama president is.
LouLoudinsdag 4 november 2008 @ 14:11
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 14:07 schreef febster het volgende:
Had iemand trouwens Nova gezien over de verkiezingen? Stond een journaliste bij het GOP HQ in Arizona, en die stond te trillen als een rietje, die stond de eerste keer voor de camera, zo zenuwachtig leek ze .
Ja! Die zag ik ook stuntelen, ik dacht eerst nog dat het aan de audio lag (vertraagd ofzo via haar oortje), maar met dat beven erbij moest het wel haast haar vuurdoop voor de camera zijn geweest.
Daardoor heb ik trouwens weinig meegekregen van de boodschap.
superwormdinsdag 4 november 2008 @ 14:12
Nova terug te zien? Ben nu wel benieuwd
Martijn_fijndinsdag 4 november 2008 @ 14:14
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 14:12 schreef superworm het volgende:
Nova terug te zien? Ben nu wel benieuwd
Here you go:

http://www.uitzendinggemist.nl/index.php/aflevering?aflID=8211030&md5=df5d6ce71f91bf59f89b25a9ad5b247b

Na een minuut of 11 zie je Ellen Brands.
Scandalousdinsdag 4 november 2008 @ 14:14
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 14:09 schreef One_of_the_few het volgende:

[..]

Goed he?
Ik had echt zoiets: wat is dit?
Leek of ze elk moment kon omvallen. Heel bizar om zo te zien.
Ja ik zag het ook, ik kreeg bijna plaatsvervangende tranen in mijn ogen
Monolithdinsdag 4 november 2008 @ 14:15
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 14:10 schreef schoelje het volgende:

[..]

De hele nacht is waarschijnlijk niet nodig. Misschien al om 1 of om 2 uur zal uit de exit polls naar voren komen dat obama president is.
Het duurt toch zeker tot een uurtje of 4 voordat de eerste betrouwbare polls uit de swingstates komen.
marcodejdinsdag 4 november 2008 @ 14:16
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 14:14 schreef Scandalous het volgende:

[..]

Ja ik zag het ook, ik kreeg bijna plaatsvervangende tranen in mijn ogen
Idd, je zag haar bijna letterlijk door de grond zakken... Was echt bizar. Leek wel of ze elke zin die ze moest zeggen een voor een via haar oortje binnen kreeg.
schoeljedinsdag 4 november 2008 @ 14:18
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 14:16 schreef marcodej het volgende:
Idd, je zag haar bijna letterlijk door de grond zakken... Was echt bizar. Leek wel of ze elke zin die ze moest zeggen een voor een via haar oortje binnen kreeg.
Kan gebeuren, Rik Nieman (heet hij geloof ik) is het ook een keertje overkomen toen hij net begon en daar is het ook goed mee gekomen.
marcodejdinsdag 4 november 2008 @ 14:19
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 14:18 schreef schoelje het volgende:

[..]

Kan gebeuren, Rik Nieman (heet hij geloof ik) is het ook een keertje overkomen toen hij net begon en daar is het ook goed mee gekomen.
Oh absoluut, maar kreeg gister gewoon plaatsvervangende schaamte...
Googolplexiandinsdag 4 november 2008 @ 14:20
Rens_Wildersdinsdag 4 november 2008 @ 14:28
Was wel zielig inderdaad bij NOVA gisteren. Had bijna medelijden toen die lampen in de zaal ook nog eens gingen knipperen om 't haar moeilijker te maken
marcodejdinsdag 4 november 2008 @ 14:28
quote:
Blijkbaar zijn er dus nog steeds mensen die denken dat dit echt is? Ze zullen Palin vast gebeld hebben, maar de grap is duidelijk 'verlengd' door er wat vragen en soundbites van Palin als antwoord tussen te plakken...
alorsdinsdag 4 november 2008 @ 14:32
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 13:48 schreef Dr.Daggla het volgende:
Ik had de NOS net gemaild met de vraag of de uitzendingen ook op internet te volgen zijn en dit kreeg ik als antwoord.
[..]

Althans, deel van een heel lang .doc bestand.
Ja dus, de TV uitzending is ook op internet te volgen .
Perfect!
Semisanedinsdag 4 november 2008 @ 14:33
tuvupu
agterdinsdag 4 november 2008 @ 14:33
TerugVindPresident
Googolplexiandinsdag 4 november 2008 @ 14:35
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 14:28 schreef marcodej het volgende:

[..]

Blijkbaar zijn er dus nog steeds mensen die denken dat dit echt is? Ze zullen Palin vast gebeld hebben, maar de grap is duidelijk 'verlengd' door er wat vragen en soundbites van Palin als antwoord tussen te plakken...
Bron?
marcodejdinsdag 4 november 2008 @ 14:36
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 14:35 schreef Googolplexian het volgende:

[..]

Bron?
Dat denk ik.
Rens_Wildersdinsdag 4 november 2008 @ 14:37
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 14:28 schreef marcodej het volgende:

[..]

Blijkbaar zijn er dus nog steeds mensen die denken dat dit echt is? Ze zullen Palin vast gebeld hebben, maar de grap is duidelijk 'verlengd' door er wat vragen en soundbites van Palin als antwoord tussen te plakken...
Alsof dan niet al laaaaang een bericht was uitgegaan door de Repub.?
alorsdinsdag 4 november 2008 @ 14:39
Weer 2 stemmen voor Obama
superwormdinsdag 4 november 2008 @ 14:43
Arme Nova-Ellen. Idd plaatsvervangende schaamte, maar aan de andere kant heeft ze als het goed is nu d'r vuurdoop gehad.
Redinsdag 4 november 2008 @ 14:44
Obama is aan het stemmen
marcodejdinsdag 4 november 2008 @ 14:46
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 14:44 schreef Re het volgende:
Obama is aan het stemmen
Toch nog best moeilijk lijkt wel.... Moet natuurlijk ook zn favoriete sherif, lijkschouwer en rechter aanwijzen...
geenIDdinsdag 4 november 2008 @ 14:46


Wow, wat een verassing. Of is dit een hoax?
Dos37dinsdag 4 november 2008 @ 14:47
Hup Obama
Redinsdag 4 november 2008 @ 14:48
MrX1982dinsdag 4 november 2008 @ 14:48
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 14:46 schreef geenID het volgende:
[ afbeelding ]

Wow, wat een verassing. Of is dit een hoax?
SGP vs CU. Daar zit inderdaad weinig verschil tussen .
Tomatenboerdinsdag 4 november 2008 @ 14:49
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 14:46 schreef marcodej het volgende:

[..]

Toch nog best moeilijk....
Inderdaad, CNN zend het stemmen van Obama live uit, ik weet niet wat je in Amerika allemaal moet invullen als je gaat stemmen maar hij is op dit moment al een kwartier bezig.
geenIDdinsdag 4 november 2008 @ 14:49
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 14:48 schreef MrX1982 het volgende:

[..]

SGP vs CU. Daar zit inderdaad weinig verschil tussen .
Economisch gezien is de SGP wellicht wel de meest liberale partij van NL.
Dos37dinsdag 4 november 2008 @ 14:51
Waarom duurt dat stemmen zo lang
#ANONIEMdinsdag 4 november 2008 @ 14:53
je moet vast eerst 35 vragen beantwoorden om vast te stellen dat je geen terrorist bent
popolondinsdag 4 november 2008 @ 14:54
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 14:49 schreef Tomatenboer het volgende:

[..]

Inderdaad, CNN zend het stemmen van Obama live uit, ik weet niet wat je in Amerika allemaal moet invullen als je gaat stemmen maar hij is op dit moment al een kwartier bezig.
Je stemt ook meteen op rechters, sheriffs etc. Kan een hele lange lijst zijn.
rvlaak_werkdinsdag 4 november 2008 @ 14:54
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 14:53 schreef Nielsch het volgende:
je moet vast eerst 35 vragen beantwoorden om vast te stellen dat je geen terrorist bent
En de antwoorden zijn:
Ja
Ja
Nee
Nee
Ja
Nee
Ja
(5 keer herhalen)
Monolithdinsdag 4 november 2008 @ 14:55
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 14:49 schreef geenID het volgende:

[..]

Economisch gezien is de SGP wellicht wel de meest liberale partij van NL.
Nou ja, ze zien liever dat de 'zwakkeren' afhankelijk zijn van de kerk dan van de overheid, maar dat maakt ze nog niet direct de meest economisch liberale partij. Zaken als de openingstijden van winkels hebben ook met het economische aspect van liberalisme te maken.
Trystardinsdag 4 november 2008 @ 14:55
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 14:53 schreef Nielsch het volgende:
je moet vast eerst 35 vragen beantwoorden om vast te stellen dat je geen terrorist bent
_!!
#ANONIEMdinsdag 4 november 2008 @ 14:55
Biden is aan het stemmen!
#ANONIEMdinsdag 4 november 2008 @ 14:56
Biden is echt in 5 seconden klaar...
agterdinsdag 4 november 2008 @ 14:56
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 14:51 schreef Dos37 het volgende:
Waarom duurt dat stemmen zo lang
Geen stemmachines...
Redinsdag 4 november 2008 @ 14:57
wat zou die gestemd hebben?
AlanSmitheeJrdinsdag 4 november 2008 @ 14:58
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 14:46 schreef geenID het volgende:
[ afbeelding ]

Wow, wat een verassing. Of is dit een hoax?
Dit is geen hoax, dit is een wetenschappelijk feit.
popolondinsdag 4 november 2008 @ 14:59
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 14:56 schreef agter het volgende:

[..]

Geen stemmachines...
Dat is het probleem niet.

Afhankelijk van de staat/district stem je ook op o.a. rechters, politiehoofden etc.
Martijn_fijndinsdag 4 november 2008 @ 15:01
Ik ben benieuwd hoeveel stemmen Nader en Gonzalez van Obama nog wegsnoepen.
MrX1982dinsdag 4 november 2008 @ 15:03
Waarom doet Nadar eigenlijk mee? Wat is het nut van zijn bijdrage daar hij volslagen kansloos is.
Montovdinsdag 4 november 2008 @ 15:04
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 14:49 schreef Tomatenboer het volgende:

[..]

Inderdaad, CNN zend het stemmen van Obama live uit, ik weet niet wat je in Amerika allemaal moet invullen als je gaat stemmen maar hij is op dit moment al een kwartier bezig.
Dit zijn Obama's 15 minutes of fame.
Argentodinsdag 4 november 2008 @ 15:07
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 15:03 schreef MrX1982 het volgende:
Waarom doet Nadar eigenlijk mee?
uit gewoonte
Argentodinsdag 4 november 2008 @ 15:08
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 15:01 schreef Martijn_fijn het volgende:
Ik ben benieuwd hoeveel stemmen Nader en Gonzalez van Obama nog wegsnoepen.
ik schat zon 142 stemmen
Martijn_fijndinsdag 4 november 2008 @ 15:08
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 15:03 schreef MrX1982 het volgende:
Waarom doet Nadar eigenlijk mee? Wat is het nut van zijn bijdrage daar hij volslagen kansloos is.
Het lijkt mij een sympathieke vent, maar in 2000 leverde hij wel een aanzienlijke bijdrage aan de overwinning van Bush op Gore.
pberendsdinsdag 4 november 2008 @ 15:13
Nader, wat een klootviool is dat. Hoe zo'n kutmongool zoveel invloed kan hebben op de wereldhistorie .
MrX1982dinsdag 4 november 2008 @ 15:14
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 15:08 schreef Martijn_fijn het volgende:

[..]

Het lijkt mij een sympathieke vent, maar in 2000 leverde hij wel een aanzienlijke bijdrage aan de overwinning van Bush op Gore.
Hij is stiekem gewoon een Republikein .
Zijn luis in de pels streek zal dit keer niet gebeuren omdat de voorsprong van Obama op McCain aanzienlijk is.
MoltiSantidinsdag 4 november 2008 @ 15:15
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 13:30 schreef __Saviour__ het volgende:
[ afbeelding ]
MrX1982dinsdag 4 november 2008 @ 15:18
Wat een zwakke speech over zijn overleden oma. Alsof hij het heeft over een onbekend iemand.

http://edition.cnn.com/vi(...)bama.grandmother.cnn
Rescodinsdag 4 november 2008 @ 15:19
Tvp
pberendsdinsdag 4 november 2008 @ 15:20


Speech van Cheney afgelopen 1 november, zegt ie "I think at this moment in history the right leader is John McCain *KUCH*" .

Over Palin zegt ie: "She has common-sense en toughness" LOL!
schoeljedinsdag 4 november 2008 @ 15:25
Ik weet niet of de link het bij jullie doet, maar The Clinton's cast their vote.
Martijn_fijndinsdag 4 november 2008 @ 15:31
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 15:25 schreef schoelje het volgende:
Ik weet niet of de link het bij jullie doet, maar The Clinton's cast their vote.
Doet het prima. In een kanaal verderop Fox hebben ze een verhitte rassendiscussie.

http://www.foxnews.com/video2/live.html?chanId=3
marcodejdinsdag 4 november 2008 @ 15:32
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 15:25 schreef schoelje het volgende:
Ik weet niet of de link het bij jullie doet, maar The Clinton's cast their vote.
Ik heb alleen geen geluid.
Redinsdag 4 november 2008 @ 15:33
quote:
Intelligence sources in the Middle East tell Fox News the following message has appeared on a prominent Al Qaeda website:

"Agents of the CIA, Place this report on the desk of your new president

'This time, the terrorists have prepared great events which we cannot even imagine. Yes, they have prepared them and the matter has been completed for a few weeks now. The only thing remaining is to press the button to proceed, wherever and whenever Usama(bin Ladin) decides. At that time, we will see that which will make us forget the blackness of September.
iig wat te doen voor Obama
Monolithdinsdag 4 november 2008 @ 15:34
quote:
Intelligence sources in the Middle East tell Fox News the following message has appeared on a prominent Al Qaeda website
Nou, dat zal het nodige speurwerk hebben gekost.
maartenadinsdag 4 november 2008 @ 15:37
Ja hoor.... de zomer is voorbij in Southern California. Hele zomer geen regen, en uitgerekend vandaag komt het met bakken uit de hemel..... hopelijk blijven mensen niet thuis, en wordt er toch gestemd! Gelukkig heb ik al gestemd middels early voring vorige week.
Semisanedinsdag 4 november 2008 @ 15:38
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 15:33 schreef Re het volgende:

[..]

iig wat te doen voor Obama
Netjes Engels voor een Arabische terrorist. Gelukkig maar, wacht McCain spreekt geen woord Arabisch.
Semisanedinsdag 4 november 2008 @ 15:39
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 15:37 schreef maartena het volgende:
Ja hoor.... de zomer is voorbij in Southern California. Hele zomer geen regen, en uitgerekend vandaag komt het met bakken uit de hemel..... hopelijk blijven mensen niet thuis, en wordt er toch gestemd! Gelukkig heb ik al gestemd middels early voring vorige week.
In California is het idee van de paraplu nog niet door gedrongen?
Gimmickdinsdag 4 november 2008 @ 15:40
Bill Ayers heeft ook gestemd, live op Fox News . In het zelfde kantoor als Obama, gelukkig kwamen ze elkaar niet tegen. Hij heeft niet gezegd op wie hij stemde.
Zero2Ninedinsdag 4 november 2008 @ 15:41
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 15:37 schreef maartena het volgende:
Ja hoor.... de zomer is voorbij in Southern California. Hele zomer geen regen, en uitgerekend vandaag komt het met bakken uit de hemel..... hopelijk blijven mensen niet thuis, en wordt er toch gestemd! Gelukkig heb ik al gestemd middels early voring vorige week.
Zijn die "early votes" al geteld en de resultaten bekend?
maartenadinsdag 4 november 2008 @ 15:41
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 14:49 schreef Tomatenboer het volgende:
Inderdaad, CNN zend het stemmen van Obama live uit, ik weet niet wat je in Amerika allemaal moet invullen als je gaat stemmen maar hij is op dit moment al een kwartier bezig.
Je stemt tevens op lokale en/of staats politici, zoals burgemeesters, rechters, treasurer, assemblymen, senators, representatives, etc..... en ook nog eens lokale referenda, hier meestal "propositions" genoemd. In totaal had ik 26 items op het stembiljet hier in California.
maartenadinsdag 4 november 2008 @ 15:42
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 15:39 schreef Semisane het volgende:
In California is het idee van de paraplu nog niet door gedrongen?
Je probeert grappig te zijn. Regen heeft echter wel degelijk invloed op de opkomst bij het stemmen, dat heeft het in Nederland ook.
maartenadinsdag 4 november 2008 @ 15:43
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 15:41 schreef Zero2Nine het volgende:
Zijn die "early votes" al geteld en de resultaten bekend?
Nee, die worden ook vandaag geteld.... dat mogen ze ook niet van te voren doen, om te voorkomen dat het stemgedrag op election day wordt beïnvloed.
maartenadinsdag 4 november 2008 @ 15:53
http://www.nu.nl/news/182(...)ag_bekent_kleur.html

"De coalitiepartners PvdA, CDA en ChristenUnie staan achter de Democratische kandidaat, alsmede oppositiepartijen SP, GroenLinks, D66 en de fractie Verdonk.

De VVD en SGP lieten tegenover NU.nl weten dat hun voorkeur uitgaat naar John McCain. De PVV spreekt geen voorkeur uit, voorman Geert Wilders zou op McCain stemmen. De Partij voor de Dieren duimt voor de onafhankelijke kandidaat Ralph Nader. "
#ANONIEMdinsdag 4 november 2008 @ 15:56
Jezus, net op CNN van die ontiegelijk lange rijen van mensen die willen stemmen. Het lijkt wel een of ander 3de wereldland op deze manier.
agterdinsdag 4 november 2008 @ 15:57
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 15:56 schreef Nielsch het volgende:
Jezus, net op CNN van die ontiegelijk lange rijen van mensen die willen stemmen. Het lijkt wel een of ander 3de wereldland op deze manier.
Ja. Vind het ook vaag dat je je moet inschrijven om te mogen stemmen.
Hier krijg je gewoon een uitnodiging...
Monolithdinsdag 4 november 2008 @ 16:00
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 15:53 schreef maartena het volgende:
http://www.nu.nl/news/182(...)ag_bekent_kleur.html

"De coalitiepartners PvdA, CDA en ChristenUnie staan achter de Democratische kandidaat, alsmede oppositiepartijen SP, GroenLinks, D66 en de fractie Verdonk.

De VVD en SGP lieten tegenover NU.nl weten dat hun voorkeur uitgaat naar John McCain. De PVV spreekt geen voorkeur uit, voorman Geert Wilders zou op McCain stemmen. De Partij voor de Dieren duimt voor de onafhankelijke kandidaat Ralph Nader. "
De PvdD lijkt in ieder geval de enige die de standpunten van hun keuze heeft gespiegeld aan de eigen standpunten.
#ANONIEMdinsdag 4 november 2008 @ 16:00
Ha, op een channel van Fox hebben ze een live stream van een rij wachtenden en het schiet werkelijk voor geen METER op!
TheArtdinsdag 4 november 2008 @ 16:00
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 15:53 schreef maartena het volgende:
http://www.nu.nl/news/182(...)ag_bekent_kleur.html

"De coalitiepartners PvdA, CDA en ChristenUnie staan achter de Democratische kandidaat, alsmede oppositiepartijen SP, GroenLinks, D66 en de fractie Verdonk.

De VVD en SGP lieten tegenover NU.nl weten dat hun voorkeur uitgaat naar John McCain. De PVV spreekt geen voorkeur uit, voorman Geert Wilders zou op McCain stemmen. De Partij voor de Dieren duimt voor de onafhankelijke kandidaat Ralph Nader. "
speknekdinsdag 4 november 2008 @ 16:04
Grappig, gisteren op Dulles Airport, die boetiekjes gaan helemaal wild met Obama en McCain parafernalia. Nu in Florida, dus de tv staat aan, maar verkiezingen (en verkiezingprogramma's) zijn hier eigenlijk precies hetzelfde als in Nederland.
Redinsdag 4 november 2008 @ 16:05
over het gehele land komen de verhalen over voting machine breakdown ...
One_of_the_fewdinsdag 4 november 2008 @ 16:09
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 16:00 schreef TheArt het volgende:

[..]


Lijkt me niet zo raar hoor. McCain en Obama nemen standpunten in die in Nederland niemand inneemt en als nederlanders ze in zouden nemen radicaal zouden vinden. Zijn standpunt over drugs en the war on drugs zijn dezelfde als bijna elke nederlander dat heeft.

Ik vind het schokkender dat er zoveel andere zijn die obama/mccain stemmen en dat in een typisch nederlands links rechts terwijl het in de vs niet zo werkt.
Redinsdag 4 november 2008 @ 16:11
http://politicalticker.blogs.cnn.com/category/voter-problems/
agterdinsdag 4 november 2008 @ 16:12
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 16:05 schreef Re het volgende:
over het gehele land komen de verhalen over voting machine breakdown ...
Zijn er wel VN waarnemers te plaatse? Om te zien of het wel eerlijk gaat?
Vond dat 4 jaar geleden namelijk nogal dubieus.
pberendsdinsdag 4 november 2008 @ 16:15
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 16:00 schreef TheArt het volgende:

[..]


quote:
De VVD en SGP lieten tegenover NU.nl weten dat hun voorkeur uitgaat naar John McCain.
Kan iemand de VVD nog serieus nemen? Waarom uberhaupt het risico willen lopen dat Palin president wordt .
basiliskdinsdag 4 november 2008 @ 16:16
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 16:00 schreef TheArt het volgende:

[..]


Eigenlijk is het vreemd dat partijen als GroenLinks en SP ook niet achter Ralph Nader staan. Die heeft w.b.t. partij programma veel meer overeenkomsten dan Obama.
Gitankidinsdag 4 november 2008 @ 16:19
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 16:12 schreef agter het volgende:

[..]

Zijn er wel VN waarnemers te plaatse? Om te zien of het wel eerlijk gaat?
Vond dat 4 jaar geleden namelijk nogal dubieus.
om nog maar te zwijgen over 8 jaar geleden.
Fokskidinsdag 4 november 2008 @ 16:21
quote:
Alleen jammer dat er geen hol van klopt.
kevin85dinsdag 4 november 2008 @ 16:21
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 16:15 schreef pberends het volgende:

[..]


[..]

Kan iemand de VVD nog serieus nemen? Waarom uberhaupt het risico willen lopen dat Palin president wordt .
Valt mij ook ontzettend tegen van de VVD, toch mijn partij..
Zeer twijfelachtige beslissing..

Nu vind ik Hans van Baalen, die zich hierover al openlijk uitgesproken heeft, sowieso een eikel 1e klas maar ik had van wat andere (intellectuele) partijleden toch wel andere geluiden verwacht..
HassieBassiedinsdag 4 november 2008 @ 16:22
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 15:33 schreef Re het volgende:

Intelligence sources in the Middle East tell Fox News the following message has appeared on a prominent Al Qaeda website:

"Agents of the CIA, Place this report on the desk of your new president

'This time, the terrorists have prepared great events which we cannot even imagine. Yes, they have prepared them and the matter has been completed for a few weeks now. The only thing remaining is to press the button to proceed, wherever and whenever Usama(bin Ladin) decides. At that time, we will see that which will make us forget the blackness of September.

Fox doet nog een laatste poging om dmv angst kiezers in de armen van McCain te drijven. Fair and Balanced, dat spreekt voor zich.
Fokskidinsdag 4 november 2008 @ 16:22
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 15:56 schreef Nielsch het volgende:
Jezus, net op CNN van die ontiegelijk lange rijen van mensen die willen stemmen. Het lijkt wel een of ander 3de wereldland op deze manier.
Dat is de enige reden waarom Republikeinen zo vaak winnen. Op het platteland en de buitenwijken hoef je niet zo lang te wachten maar in de steden mag je tot 10 uur gaan wachten.
#ANONIEMdinsdag 4 november 2008 @ 16:23
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 16:15 schreef pberends het volgende:

[..]


[..]

Kan iemand de VVD nog serieus nemen? Waarom uberhaupt het risico willen lopen dat Palin president wordt .
SP, GL en PvdA voor Obama slaat gezien hun standpunten ook nergens op.

Het blijft vreemd dat de VVD McCain graag als president ziet aangezien dit de partij in Nederland is die het dichtste bij de democraten staat.
Redinsdag 4 november 2008 @ 16:24
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 16:22 schreef Fokski het volgende:

[..]

Dat is de enige reden waarom Republikeinen zo vaak winnen. Op het platteland en de buitenwijken hoef je niet zo lang te wachten maar in de steden mag je tot 10 uur gaan wachten.
en volgens mij krijg je maar 2 uur vrij van je werkgever dus ik denk dat het nog erg druk wordt in de laatste uurtjes
MrFl0ppYdinsdag 4 november 2008 @ 16:25
Wat is dat Fox toch voor een achterlijk media netwerk? Dat kun je toch helemaal niet serieus nemen als ze zo gekleurd nieuws verspreiden. Het is bijna propaganda.
basiliskdinsdag 4 november 2008 @ 16:26
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 16:25 schreef MrFl0ppY het volgende:
Wat is dat Fox toch voor een achterlijk media netwerk? Dat kun je toch helemaal niet serieus nemen als ze zo gekleurd nieuws verspreiden. Het is bijna propaganda.
Inderdaad. Het lijkt de publieke omroep wel.
Hexagondinsdag 4 november 2008 @ 16:27
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 16:23 schreef Chewie het volgende:

[..]

SP, GL en PvdA voor Obama slaat gezien hun standpunten ook nergens op.

Het blijft vreemd dat de VVD McCain graag als president ziet aangezien dit de partij in Nederland is die het dichtste bij de democraten staat.
Of de VVD wil even "lekker rebels" tegen de stroom inzwemmen of ze hebben alleen de mening van Van Baalen gevraagt en die als VVD-mening opgeschreven
Semisanedinsdag 4 november 2008 @ 16:28
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 16:23 schreef Chewie het volgende:

[..]

SP, GL en PvdA voor Obama slaat gezien hun standpunten ook nergens op.

Het blijft vreemd dat de VVD McCain graag als president ziet aangezien dit de partij in Nederland is die het dichtste bij de democraten staat.
Ach de meesten Nederlanders denken over Obama/McCain precies zoals ze over de Nederlandse politiek denken, in links/rechts termen, de politieke partijen spelen met hun keuze enkel in op die denkwijze, dat Obama voor Nederlandse begrippen gewoon conservatief is ontgaat de meesten hier.
One_of_the_fewdinsdag 4 november 2008 @ 16:30
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 16:23 schreef Chewie het volgende:

[..]

SP, GL en PvdA voor Obama slaat gezien hun standpunten ook nergens op.

Het blijft vreemd dat de VVD McCain graag als president ziet aangezien dit de partij in Nederland is die het dichtste bij de democraten staat.
Ik vraag mij alleen af wat de vraagstelling was. als iedereen alleen naar de standpunten had gekeken was er een ander antwoord gekomen denk ik. zo zou ik ook Obama gezegd hebben terwijl Nader meer mijn ideeën verwoord. Alleen economisch gezien niet zo, verder wel over het algemeen. Maar Nader maakt toch geen kans en dan zou ik er alles aan doen om geen McCain/Palin erin te krijgen. Maar vraag me af of iedereen in de Kamer daar over nadenkt bij het geven van een antwoord.

McCain had 8 jaar geleden presidentskandidaat moeten zijn.
agterdinsdag 4 november 2008 @ 16:31
Ach, het doet er helemaal niet toe was we in NL denken. WIj hoeven niet te stemmen.
Vind het alleen wel riskant als politici nu al vooruit lopen of wie gaat winnen.
Stel dat McCain wint...en onze politici zetten allemaal in op Obama en verkondigen dat zo in de pers...ik vind dat niet slim.

Als de koning dood is, en je wilt "Lang leven de koning" roepen, moet je wel weten wie koning is.
Hexagondinsdag 4 november 2008 @ 16:34
Waar zouden we Obama eigenlijk kunnen plaatsen in Nederland?

Ik zou zeggen een linkse CDA'ert.
Fokskidinsdag 4 november 2008 @ 16:38
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 14:14 schreef Martijn_fijn het volgende:

[..]

Here you go:

http://www.uitzendinggemist.nl/index.php/aflevering?aflID=8211030&md5=df5d6ce71f91bf59f89b25a9ad5b247b

Na een minuut of 11 zie je Ellen Brands.
Wat een waardeloze vertaling weer. "Going rogue" vertalen als "gaan als een speer".
kevin85dinsdag 4 november 2008 @ 16:41
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 16:34 schreef Hexagon het volgende:
Waar zouden we Obama eigenlijk kunnen plaatsen in Nederland?

Ik zou zeggen een linkse CDA'ert.
Een ietwat conservatie VVD'er.
marcodejdinsdag 4 november 2008 @ 16:42
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 16:31 schreef agter het volgende:
Stel dat McCain wint...en onze politici zetten allemaal in op Obama en verkondigen dat zo in de pers...ik vind dat niet slim.

Als de koning dood is, en je wilt "Lang leven de koning" roepen, moet je wel weten wie koning is.
Alsof McCain één nacht wakker zou liggen van wat enkele Kamerleden in Nederland zeggen... Een vertegenwoordiger van het kabinet (zoals Bos die enkele maanden geleden een voorkeur voor Obama uitsprak) is wel wat anders...
agterdinsdag 4 november 2008 @ 16:44
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 16:42 schreef marcodej het volgende:

[..]

Alsof McCain één nacht wakker zou liggen van wat enkele Kamerleden in Nederland zeggen... Een vertegenwoordiger van het kabinet (zoals Bos die enkele maanden geleden een voorkeur voor Obama uitsprak) is wel wat anders...
Het is sowieso niet interessant wat de kamerleden in NL zeggen. Zij hebben geen invloed.
Fokskidinsdag 4 november 2008 @ 16:44
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 14:51 schreef Dos37 het volgende:
Waarom duurt dat stemmen zo lang
In de ene staat wordt er voor meer gestemd dan de ander. Sommige stembiljetten hebben een simpele "straight Democrat" of "straight Republican" vinkje waar je direct alle kandidaten pakt. Bij andere moet je elke kandidaat apart aanvinken. Andere stembiljetten hebben ook referenda, verkiezingen van officieren van justitie, districtschooldirecteurs, ect.
Co_OLdinsdag 4 november 2008 @ 16:45
Op wie zou Obama gestemd hebben?
miodziodinsdag 4 november 2008 @ 16:47
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 16:45 schreef Co_OL het volgende:
Op wie zou Obama gestemd hebben?
McCain, daar bestaat geen twijfel over.
Rumilledinsdag 4 november 2008 @ 16:48
Is het al eens voorgekomen dat een presidentskandidaat niet op zich zelf stemde? Gewoon voor de lol?
Bananenmandinsdag 4 november 2008 @ 16:49
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 16:34 schreef Hexagon het volgende:
Waar zouden we Obama eigenlijk kunnen plaatsen in Nederland?

Ik zou zeggen een linkse CDA'ert.
Vrij lastig om te zeggen. Op sommige punten is het meer een VVDer, op andere punten weer totaal niet.
schoeljedinsdag 4 november 2008 @ 16:50
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 16:48 schreef Rumille het volgende:
Is het al eens voorgekomen dat een presidentskandidaat niet op zich zelf stemde? Gewoon voor de lol?
Alleen een president met extreem veel zelfvertrouwen, waarschijnlijk George W. Bush.
schoeljedinsdag 4 november 2008 @ 16:50
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 16:49 schreef Bananenman het volgende:

Vrij lastig om te zeggen. Op sommige punten is het meer een VVDer, op andere punten weer totaal niet.
Eerder een rechtse D66-ert
Bananenmandinsdag 4 november 2008 @ 17:00
Vind het niet gek trouwens dat stemmen zo achterlijk lang duurt in sommige staten, in Michigan bijvoorbeeld stemt men ook meteen over medisch gebruik van marijuana en nog talloze onderwerpen.
Gitankidinsdag 4 november 2008 @ 17:01
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 16:48 schreef Rumille het volgende:
Is het al eens voorgekomen dat een presidentskandidaat niet op zich zelf stemde? Gewoon voor de lol?
al gore, die het verkeerde gaatje in zijn stemkaart prikte
Hexagondinsdag 4 november 2008 @ 17:02
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 16:50 schreef schoelje het volgende:

[..]

Eerder een rechtse D66-ert
Voor D66 is Obama toch te conservatief imo (homohuwelijk, drugs etc.). Vandaar dat ik hem eerder bij het CDA in zou delen omdat die qua sociaal-economische standpunten ongeveer hetzelfde zijn maar wel conservatiever op immateriele zaken.
Monolithdinsdag 4 november 2008 @ 17:02
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 16:50 schreef schoelje het volgende:

[..]

Eerder een rechtse D66-ert
Conservatieve bedoel je.
Semisanedinsdag 4 november 2008 @ 17:04
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 16:50 schreef schoelje het volgende:

[..]

Eerder een rechtse D66-ert
Neuh, Obama is best wel conservatief voor Nederlandse opvattingen hoor, hij zal idd eerder tussen de VVD en de CDA zitten dan de D66, die toch echt wel wat te progressief zijn voor een gemiddelde Amerikaanse presidents kandidaat.
Monolithdinsdag 4 november 2008 @ 17:05
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 17:04 schreef Semisane het volgende:

[..]

Neuh, Obama is best wel conservatief voor Nederlandse opvattingen hoor, hij zal idd eerder tussen de VVD en de CDA zitten dan de D66, die toch echt wel wat te progressief zijn voor een gemiddelde Amerikaanse presidents kandidaat.
Ook de VVD is veel te progressief, hoewel er wel wat subversieve conservatieve elementen te vinden zijn.
Dunckiedinsdag 4 november 2008 @ 17:05
Wie van onze Amerikaanse fokkers hebben er al gestemd?
Redinsdag 4 november 2008 @ 17:07
Toaddinsdag 4 november 2008 @ 17:08
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 16:48 schreef Rumille het volgende:
Is het al eens voorgekomen dat een presidentskandidaat niet op zich zelf stemde? Gewoon voor de lol?
Ik zie Sarah Palin nu op CNN...
Martijn_fijndinsdag 4 november 2008 @ 17:08
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 16:34 schreef Hexagon het volgende:
Waar zouden we Obama eigenlijk kunnen plaatsen in Nederland?

Ik zou zeggen een linkse CDA'ert.
Ik zou zeggen een rechtse Christenunie'ert.
Kabouter_Krulleputdinsdag 4 november 2008 @ 17:10
En hoe valt McCain te plaatsen? Als een Van Baalen bij de SGP?
Martijn_fijndinsdag 4 november 2008 @ 17:10
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 17:07 schreef Re het volgende:
[ afbeelding ]
Goh, verrassend dat juist de black community in lange rijen moet staan om te kunnen stemmen.
Bananenmandinsdag 4 november 2008 @ 17:10
Volgens mij ligt de economie in Amerika echt op zijn gat trouwens vandaag, want wie gaat er nou naar zijn werk? Als het net als in Nederland een kwestie was van binnenlopen en een knopje indrukken (5 min werk) is het geen probleem, maar sommige mensen staan daar gerust 3 of 4 uur in de rij. Hoe zit dat eigenlijk Maartena? Veel mensen die thuisblijven?
rubbereenddinsdag 4 november 2008 @ 17:16
Palin is in Alaska stemmen, kon ze dat niet per post, ff snel naar Alaska vliegen en dan dadelijk weer naar Arrizona
Ludacrissdinsdag 4 november 2008 @ 17:16
Waarom is het eigenlijk zo dat je je eerst moet registreren om een stem uit te kunnen brengen? Zit het gemeentelijke bestand in the US zo slecht in elkaar dat ze geen stemkaarten of iets dergelijks kunnen versturen?
alorsdinsdag 4 november 2008 @ 17:17
Die weerman hey verrek, een hurricane...!

McCain gaat nu stemmen.
Urquhartdinsdag 4 november 2008 @ 17:19
VVD steunt Palin
Montovdinsdag 4 november 2008 @ 17:20
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 17:10 schreef Bananenman het volgende:
Volgens mij ligt de economie in Amerika echt op zijn gat trouwens vandaag, want wie gaat er nou naar zijn werk? Als het net als in Nederland een kwestie was van binnenlopen en een knopje indrukken (5 min werk) is het geen probleem, maar sommige mensen staan daar gerust 3 of 4 uur in de rij. Hoe zit dat eigenlijk Maartena? Veel mensen die thuisblijven?
Obama had zelfs een ad waarin opgeroepen werd om vrij te nemen.
Toaddinsdag 4 november 2008 @ 17:20
Lol, wat slaat Palin een onzin uit nu @ CNN.

Zoiets van: Nee ik ga niet zeggen op wie ik heb gestemd, privacy is belangrijk enzo.
BB-boydinsdag 4 november 2008 @ 17:22
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 17:20 schreef Toad het volgende:
Lol, wat slaat Palin een onzin uit nu @ CNN.

Zoiets van: Nee ik ga niet zeggen op wie ik heb gestemd, privacy is belangrijk enzo.
Ze heeft gewoon op Obama gestemd die slet.
Urquhartdinsdag 4 november 2008 @ 17:25
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 17:20 schreef Toad het volgende:
Lol, wat slaat Palin een onzin uit nu @ CNN.

Zoiets van: Nee ik ga niet zeggen op wie ik heb gestemd, privacy is belangrijk enzo.
Dos37dinsdag 4 november 2008 @ 17:25
Hoe tellen de stemmen van Amerikanen uit het buitenland eigenlijk mee?
BB-boydinsdag 4 november 2008 @ 17:25
Ah het was even wachten maar dan toch eindelijk viel het "G" woord.
rubbereenddinsdag 4 november 2008 @ 17:27
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 17:20 schreef Toad het volgende:
Lol, wat slaat Palin een onzin uit nu @ CNN.

Zoiets van: Nee ik ga niet zeggen op wie ik heb gestemd, privacy is belangrijk enzo.
die Japanse verslaggever "heeft u een boodschap voor de mensen in Japan"
Montovdinsdag 4 november 2008 @ 17:27
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 17:16 schreef Ludacriss het volgende:
Waarom is het eigenlijk zo dat je je eerst moet registreren om een stem uit te kunnen brengen? Zit het gemeentelijke bestand in the US zo slecht in elkaar dat ze geen stemkaarten of iets dergelijks kunnen versturen?
Een historisch cultureel wantrouwen jegens de overheid op dat gebied waardoor er geen burgerlijke stand is.
Hexagondinsdag 4 november 2008 @ 17:29
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 17:22 schreef BB-boy het volgende:

[..]

Ze heeft gewoon op Obama gestemd die slet.
Of op Ralph Nader omdat ze denkt dat dat nadelig is voor de Democraten
JohnDDDdinsdag 4 november 2008 @ 17:32
Laten we 'in God's name' hopen dat alle door de Republikeinen georganiseerde hindernissen om te gaan stemmen mensen niet verhinderen Obama te kiezen als nieuwe president !
Fokskidinsdag 4 november 2008 @ 17:32
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 17:16 schreef Ludacriss het volgende:
Waarom is het eigenlijk zo dat je je eerst moet registreren om een stem uit te kunnen brengen? Zit het gemeentelijke bestand in the US zo slecht in elkaar dat ze geen stemkaarten of iets dergelijks kunnen versturen?
De Republikeinen zouden er niet blij mee zijn maar het punt is dat je per staat stemt en dus als je ergens anders gaat wonent, werken of studeren je eerst even in die staat moet registreren.
Fokskidinsdag 4 november 2008 @ 17:34
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 17:20 schreef Montov het volgende:

[..]

Obama had zelfs een ad waarin opgeroepen werd om vrij te nemen.
Dit is best geniaal voor diegenen die in de jaren 80 zijn opgegroeid:

Bananenmandinsdag 4 november 2008 @ 17:36
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 17:25 schreef Dos37 het volgende:
Hoe tellen de stemmen van Amerikanen uit het buitenland eigenlijk mee?
Gewoon voor de staat waarin ze geregistreerd zijn. Mijn baas is in Illinois geregistreerd en zijn stem telt dan ook daar mee
Fokskidinsdag 4 november 2008 @ 17:36
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 17:20 schreef Toad het volgende:
Lol, wat slaat Palin een onzin uit nu @ CNN.

Zoiets van: Nee ik ga niet zeggen op wie ik heb gestemd, privacy is belangrijk enzo.
Ik vermoed dat ze gevraagd werd voor wie ze in de senaat heeft gestemd, de schurk Stevens of de Democraat. Zegt ze Stevens dan is dat negatief omdat ze voor een veroordeelde stemt, zegt ze de Democraat dan krijg je daar gezeik mee en maakt Stevens geen enkele kans. Ze wil dat Stevens wint en dat hij dan zijn plek opgeeft waarna zij dat als governeur nog voordat ze VP wordt kan invullen met een Republikein.
Fokskidinsdag 4 november 2008 @ 17:37
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 17:27 schreef rubbereend het volgende:

[..]

die Japanse verslaggever "heeft u een boodschap voor de mensen in Japan"
Dat zou de NOS ook vragen alsof iemand dat wat kan schelen.
IHVKdinsdag 4 november 2008 @ 17:37

http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=17453&p=2&rid=2



Respect voor die mensen die in de rij staan om gebruik te maken van hun grondrecht.
Argentodinsdag 4 november 2008 @ 17:41
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 17:34 schreef Fokski het volgende:

[..]

Dit is best geniaal voor diegenen die in de jaren 80 zijn opgegroeid:


Ferris is een beetje boller geworden...
Toaddinsdag 4 november 2008 @ 17:44
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 17:36 schreef Fokski het volgende:

[..]

Ik vermoed dat ze gevraagd werd voor wie ze in de senaat heeft gestemd, de schurk Stevens of de Democraat. Zegt ze Stevens dan is dat negatief omdat ze voor een veroordeelde stemt, zegt ze de Democraat dan krijg je daar gezeik mee en maakt Stevens geen enkele kans. Ze wil dat Stevens wint en dat hij dan zijn plek opgeeft waarna zij dat als governeur nog voordat ze VP wordt kan invullen met een Republikein.
Dat zou ook kunnen idd.
ExTecdinsdag 4 november 2008 @ 17:45
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 17:34 schreef Fokski het volgende:

[..]

Dit is best geniaal voor diegenen die in de jaren 80 zijn opgegroeid:


Klopt. En daarna werd ik bevangen door de tragiek van het feit dat dat blijkbaar zijn hoogtepunt is

Oh well. Wel respect voor dat'ie z'n 'beroemdheid' in wil zetten voor iets waar'ie om geeft.
Martijn_fijndinsdag 4 november 2008 @ 17:47
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 17:36 schreef Fokski het volgende:

[..]

Ik vermoed dat ze gevraagd werd voor wie ze in de senaat heeft gestemd, de schurk Stevens of de Democraat. Zegt ze Stevens dan is dat negatief omdat ze voor een veroordeelde stemt, zegt ze de Democraat dan krijg je daar gezeik mee en maakt Stevens geen enkele kans. Ze wil dat Stevens wint en dat hij dan zijn plek opgeeft waarna zij dat als governeur nog voordat ze VP wordt kan invullen met een Republikein.
Lichtelijk offtopic: maar klopt het dat Stevens al tegen de 85 jaar (!) loopt?
BB-boydinsdag 4 november 2008 @ 17:49
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 17:37 schreef IHVK het volgende:
[ afbeelding ]
http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=17453&p=2&rid=2



Respect voor die mensen die in de rij staan om gebruik te maken van hun grondrecht.
Allemaal McCain stemmers gok ik zo.
Ryan3dinsdag 4 november 2008 @ 17:51
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 17:19 schreef Urquhart het volgende:
VVD steunt Palin
Tja, ik las op teletext vanmorgen dat de VVD de bezem door Den Haag wil halen...
Fokskidinsdag 4 november 2008 @ 17:51
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 17:45 schreef ExTec het volgende:

[..]

Klopt. En daarna werd ik bevangen door de tragiek van het feit dat dat blijkbaar zijn hoogtepunt is

Oh well. Wel respect voor dat'ie z'n 'beroemdheid' in wil zetten voor iets waar'ie om geeft.
De meeste acteurs hebben uiteindelijk maar een paar hoogtepunten waar aan ze echt naam hebben gemaakt en weinigen waren zo bekend als Broderick destijds. Glory is trouwens toch wel zijn artistieke hoogtepunt van zijn carriere.
Ryan3dinsdag 4 november 2008 @ 17:52
Die vergelijking CDA/CU- Obama vergalt mijn plezier eigenlijk een beetje...
Fokskidinsdag 4 november 2008 @ 17:54
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 17:47 schreef Martijn_fijn het volgende:

[..]

Lichtelijk offtopic: maar klopt het dat Stevens al tegen de 85 jaar (!) loopt?
Yep en er zit iemand van bijna 91 in de senaat.

http://en.wikipedia.org/wiki/Robert_Byrd
Dr.Daggladinsdag 4 november 2008 @ 17:55
Mooi op CNN net .
Een neger werd gequote die iets zei in de trant van "negers kunnen nu niet meer huidskleur als excuus gebruiken dat ze klein gehouden worden. Obama is het bewijs dat een neger voor het aller hoogste kan gaan (en halen)".
Gobama .
BB-boydinsdag 4 november 2008 @ 17:57
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 17:55 schreef Dr.Daggla het volgende:
Mooi op CNN net .
Een neger werd gequote die iets zei in de trant van "negers kunnen nu niet meer huidskleur als excuus gebruiken dat ze klein gehouden worden. Obama is het bewijs dat een neger voor het aller hoogste kan gaan (en halen)".
Gobama .
Mwah, het is maar een halve neger he.
Ryan3dinsdag 4 november 2008 @ 17:58
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 17:54 schreef Fokski het volgende:

[..]

Yep en er zit iemand van bijna 91 in de senaat.

http://en.wikipedia.org/wiki/Robert_Byrd
Die is nog lid geweest van de KKK. .
Fokskidinsdag 4 november 2008 @ 17:58
Ik denk dat wanneer Obama wint het een zekere empowerment oplevert van zwarte Amerikanen. Dat bleek al ingezet in tijdens de primaries en het winnen van de primaries.
Fokskidinsdag 4 november 2008 @ 18:00
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 17:58 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Die is nog lid geweest van de KKK. .
Maar toch Obama steunde nadat Hillary Obama versloeg in de primaries in zijn homestate West Virginia. Lid van de KKK is niet zo'n euvel, dat was mainstream in die regio en die tijd.
AlanSmitheeJrdinsdag 4 november 2008 @ 18:02
Mensen die Obama proberen in te delen binnen een Nederlandse partij. Bedenk dat een politicus altijd handelt vanuit een status quo. In de Amerikaanse samenleving gelden nu een aantal regels. Regels in een samenleving zijn aan verandering onderhevig. Obama heeft in zijn verkiezingsprogramma een aantal veranderingen voorgesteld. In Nederland geldt een hele andere satus quo. Obama zou in Nederland nooit precies dezelfde veranderingen voorstellen.

Neem bijvoorbeeld zijn standpunt over het homohuwelijk. Hij is daar tegen maar is wel voor een geregistreerd partnerschap. Dat wil niet zeggen dat als hij in Nederland politicus zou zijn hij direct het homohuwelijk zou proberen te verbieden.
The_BoezelaaRdinsdag 4 november 2008 @ 18:02
Is de verkiezingsspecial van Stewart/Colbert nog ergens live te zien via een stream oid?
Zero2Ninedinsdag 4 november 2008 @ 18:06
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 17:45 schreef ExTec het volgende:

[..]

Klopt. En daarna werd ik bevangen door de tragiek van het feit dat dat blijkbaar zijn hoogtepunt is

Oh well. Wel respect voor dat'ie z'n 'beroemdheid' in wil zetten voor iets waar'ie om geeft.
Ik ken 'm eigenlijk alleen van The Cable Guy (uit 1996)
BB-boydinsdag 4 november 2008 @ 18:08
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 18:06 schreef Zero2Nine het volgende:

[..]

Ik ken 'm eigenlijk alleen van The Cable Guy (uit 1996)
Je hebt de klassiekers Godzilla en Inspector Gadget nooit gezien? Ga je schamen!
maartenadinsdag 4 november 2008 @ 18:08
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 16:00 schreef Monolith het volgende:
De PvdD lijkt in ieder geval de enige die de standpunten van hun keuze heeft gespiegeld aan de eigen standpunten.
Je kunt de Nederlandse hokjesgeest ook niet 123 overzetten naar de Amerikaanse politiek. Iemand die in Nederland "rechts" is, kan het nog wel eens voor 80% eens zijn met Obama, omdat hun "rechts" zijn voornamelijk gebaseerd is op immigratie en uitkeringen, maar het bijvoorbeeld eens zijn met Obama's belastingplan en hoe de ziektekosten geregeld moeten worden.

Immigratie en Integratie is voor Nederlands-rechts een belangrijk issue. Hier is alleen de immigratie van illegalen belangrijk..... er zijn senatoren, ministers, secretaries of state, defense, afgevaardigden geweest met een dubbel paspoort bijvoorbeeld, en zelfs Obama kan als hij wil middels een procedure de Keniaanse nationaliteit weer verkrijgen (hij was dubbel tot 27e jaar). Zijn geboorte is meer controversieel (ofwel: waar?) dan het feit dat hij twee nationaliteiten heeft/had/kan krijgen.

Feitelijk komen VVD, PVV, en Verdonk meer overeen met Obama (en PvdA, D'66 en SP ook trouwens), waar CDA, ChristenUnie en SGP meer overeenkomen met McCain. Rechts en Links in de VS is heel anders dan in Nederland, en een veel breder begrip.
marcodejdinsdag 4 november 2008 @ 18:09
Zo, de versnaperingen voor vannacht zijn ingekocht!
henkwaydinsdag 4 november 2008 @ 18:10
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 17:55 schreef Dr.Daggla het volgende:
Mooi op CNN net .
Een neger werd gequote die iets zei in de trant van "negers kunnen nu niet meer huidskleur als excuus gebruiken dat ze klein gehouden worden. Obama is het bewijs dat een neger voor het aller hoogste kan gaan (en halen)".
Gobama .
Go Bama Go

Mensen zijn dolblij na acht jaar Bush

[ Bericht 3% gewijzigd door henkway op 04-11-2008 18:18:02 ]
Fokskidinsdag 4 november 2008 @ 18:10
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 18:09 schreef marcodej het volgende:
Zo, de versnaperingen voor vanacht zijn ingekocht!
Ik moet nog inkopen gaan doen. Maar even snel voordat de primetime uitzendingen beginnen.
=HellFire=dinsdag 4 november 2008 @ 18:10
Net als dat een VVD'er vooral niet moet gaan pochen dat-ie liberal is in de States.

Hoewel... een zeer open-minded en progressieve VVD'er misschien?
Martijn_fijndinsdag 4 november 2008 @ 18:13
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 17:54 schreef Fokski het volgende:

[..]

Yep en er zit iemand van bijna 91 in de senaat.

http://en.wikipedia.org/wiki/Robert_Byrd
Only in America

en Italië.

Lekkere Democraat overigens:
quote:
Byrd joined the Ku Klux Klan when he was twenty four in 1942.
Dr.Daggladinsdag 4 november 2008 @ 18:13
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 17:57 schreef BB-boy het volgende:

[..]

Mwah, het is maar een halve neger he.
Come on hey, meer dan 25% denkt nog steeds dat ie moslim is. .
Hij is zo zwart als Farrakhan voor een groot deel .
Fokskidinsdag 4 november 2008 @ 18:13
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 18:06 schreef Zero2Nine het volgende:

[..]

Ik ken 'm eigenlijk alleen van The Cable Guy (uit 1996)
Je bent dan ook nog een kuikentje. Ik ken hem van War Games. Wat was dat toch vet in die tijd.
maartenadinsdag 4 november 2008 @ 18:18
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 16:50 schreef schoelje het volgende:
Eerder een rechtse D66-ert
Obama past naar mijn mening het meest bij Paars-2, d.w.z zowel VVD, PvdA, als D'66 met verschillende standpunten uit alle drie partijen. (En Pvda niet sterker dan VVD bijvoorbeeld).

McCain past naar mijn mening het meest bij VVD, CDA en SGP, met name door de religieuze achtertoon van de Republikeinse campagne.

De PVV aan de rechterkant en Groen Links aan de andere kant zijn teveel "one issue" partijen (GL wat minder), en de immigratie van moslims is niet echt een belangrijk verkiezingspunt. Energievernieuwing wel, maar Groen Links is te links voor beide kandidaten, net als SP.

Heel eerlijk ken ik Verdonks standpunten niet, maar Verdonk zelf kiest voor Obama.
henkwaydinsdag 4 november 2008 @ 18:20
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 18:18 schreef maartena het volgende:

[..]
Heel eerlijk ken ik Verdonks standpunten niet, maar Verdonk zelf kiest voor Obama.
Maar als je verdonk kent die is niet echt puur rechts, maar vooral voor aanpakken, weg met de files en geen gezeur.
En ze was vroeger gewoon links PSP, dat blijft toch
ExTecdinsdag 4 november 2008 @ 18:21
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 18:06 schreef Zero2Nine het volgende:

[..]

Ik ken 'm eigenlijk alleen van The Cable Guy (uit 1996)
Nu je het zegt, daar speelde die ook. En die godzilla idd ook, maar dat was niks.

Dan heb je wel War Games gemist, een all-time classic.
marcodejdinsdag 4 november 2008 @ 18:21
Democraten/Republikeinen vertalen naar NL'se politieke partijen is onmogelijk, daar begin ik dus niet aan. De verhoudingen Progressief/Conservatief en Links/Rechts zijn heel anders.
maartenadinsdag 4 november 2008 @ 18:24
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 17:16 schreef Ludacriss het volgende:
Waarom is het eigenlijk zo dat je je eerst moet registreren om een stem uit te kunnen brengen? Zit het gemeentelijke bestand in the US zo slecht in elkaar dat ze geen stemkaarten of iets dergelijks kunnen versturen?
De Verenigde Staten kennen - net zoals bijvoorbeeld Groot Brittannië - geen Burgerlijke Stand. Veel Amerikanen vinden het ook prettig dat de overheid niet alles van ze weet, en je hoeft je ook niet te registreren bij de lokale gemeente. Dat is iets wat de Amerikanen in eigen hand willen hebben, en zo ook het stemrecht. Als ze willen stemmen, dan laten ze dat middels registratie wel weten, en zo niet, dan moet de overheid ze niet gaan zitten dwingen door stemkaarten te gaan versturen naar iedereen.

Sommigen in Nederland zien deze vrijheden als een "slecht systeem", ik zie het eigenlijk als veel logischer. De overheid hoeft niet overal met de vingertjes aan te zitten, en alle informatie van je hebben als daar geen reden toe is. Als je criminineel bezig bent, weten ze toch wel genoeg over je.

Registraties zouden eenvoudiger moeten, maar omdat er dus geen gemeentelijke administratie is zoals in Nederland, moet het toch met het invullen van een formulier.
pberendsdinsdag 4 november 2008 @ 18:25
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 @ 16:57 schreef flexino het volgende:

[..]


"Dat wist ik niet, ik heb op die neger gestemd!"
BB-boydinsdag 4 november 2008 @ 18:26
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 18:25 schreef pberends het volgende:

[..]


Zero2Ninedinsdag 4 november 2008 @ 18:27
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 18:13 schreef Fokski het volgende:

[..]

Je bent dan ook nog een kuikentje. Ik ken hem van War Games. Wat was dat toch vet in die tijd.
Die heb ik ook gezien, alleen wel veel later toen inbelverbindingen al met pensioen waren
Dr.Daggladinsdag 4 november 2008 @ 18:27
.
Een CNN reporter (Greg Reese) kon niet stemmen in Ohio omdat zijn naam niet op de lijst stond.
Het is een neger .
pberendsdinsdag 4 november 2008 @ 18:28

om op de TT terug te komen
ub40_bboydinsdag 4 november 2008 @ 18:31
Een van de leukste filmpjes van this election season:

maartenadinsdag 4 november 2008 @ 18:31
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 18:13 schreef Martijn_fijn het volgende:
Only in America

en Italië.
In Groot Brittanie hebben we Lord Glenamara, geboren in 1912 wat hem 96 maakt.

In Canada zat tot een aantal jaar geleden iemand van 86 in het Parliament, tot zijn dood.

Niet Only in America and Italy dus.
Googolplexiandinsdag 4 november 2008 @ 18:33
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 18:13 schreef Fokski het volgende:

[..]

Je bent dan ook nog een kuikentje. Ik ken hem van War Games. Wat was dat toch vet in die tijd.
WOPR!

O | X | X
X | O | O

O | X | O

Care to play a game?
schoeljedinsdag 4 november 2008 @ 18:33
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 18:18 schreef maartena het volgende:
Obama past naar mijn mening het meest bij Paars-2, d.w.z zowel VVD, PvdA, als D'66 met verschillende standpunten uit alle drie partijen. (En Pvda niet sterker dan VVD bijvoorbeeld).
Tis een beetje lullig om te zeggen mar de politicus die in Nederland het dichtst in de buurt van Obama komt is Yvette Lont
Martijn_fijndinsdag 4 november 2008 @ 18:34


Ik heb dubbel gelegen hierom
Scandalousdinsdag 4 november 2008 @ 18:35


Ooonly in Amerrrrica Wat een knaller is dat nummer toch
Montovdinsdag 4 november 2008 @ 18:35
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 18:33 schreef Googolplexian het volgende:

[..]

WOPR!

O | X | X
X | O | O

O | X | O

Care to play a game?


I can still win this
Montovdinsdag 4 november 2008 @ 18:36


Een peiling van twee jaar geleden onder 30.000 mensen.
Googolplexiandinsdag 4 november 2008 @ 18:37
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 18:35 schreef Montov het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

I can still win this
pberendsdinsdag 4 november 2008 @ 18:39
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 18:31 schreef ub40_bboy het volgende:
Een van de leukste filmpjes van this election season:






Deze 2 zijn het best .
Urquhartdinsdag 4 november 2008 @ 18:41
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 18:36 schreef Montov het volgende:
[ afbeelding ]

Een peiling van twee jaar geleden onder 30.000 mensen.
henkwaydinsdag 4 november 2008 @ 18:43
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 18:36 schreef Montov het volgende:
[ afbeelding ]

Een peiling van twee jaar geleden onder 30.000 mensen.
kon wel eens andersom worden nu
Dr.Daggladinsdag 4 november 2008 @ 18:45


.
ub40_bboydinsdag 4 november 2008 @ 18:50
quote:
Ik zei ook een van de leukste.

Ik vindt het zo vet als triumph aan Chris Wallace vraagt, "where is the fox news guy who photoshops turban's on Obama's head"?
BB-boydinsdag 4 november 2008 @ 18:51
quote:
Clinton zat er wat aan te sabberen of zo

Echt weer iets Amerikaans om er een punt over te maken (al deden deze mensen dat niet).
SEMTEXdinsdag 4 november 2008 @ 18:51
TVP
Dr.Daggladinsdag 4 november 2008 @ 18:53
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 18:51 schreef BB-boy het volgende:

[..]

Clinton zat er wat aan te sabberen of zo

Echt weer iets Amerikaans om er een punt over te maken (al deden deze mensen dat niet).
Maar het is wel typisch voor hem. Hij is er heel open over (hence frequently) en er heel relaxed onder. .
schoeljedinsdag 4 november 2008 @ 19:06
Iedereen heeft het trouwens over een zwarte president (laat ik alvast maar op de zaken vooruit lopen), maar hij is net zo wit als dat hij zwart is. Het is dus gewoon een blanke predident obama.
Arth_NLdinsdag 4 november 2008 @ 19:06
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 19:06 schreef schoelje het volgende:
Iedereen heeft het trouwens over een zwarte president (laat ik alvast maar op de zaken vooruit lopen), maar hij is net zo wit als dat hij zwart is. Het is dus gewoon een blanke predident obama.
Hoezo is hij dan blank?
Monidiquedinsdag 4 november 2008 @ 19:07
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 19:06 schreef schoelje het volgende:
Iedereen heeft het trouwens over een zwarte president (laat ik alvast maar op de zaken vooruit lopen), maar hij is net zo wit als dat hij zwart is. Het is dus gewoon een blanke predident obama.
schoeljedinsdag 4 november 2008 @ 19:09
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 19:06 schreef Arth_NL het volgende:

[..]

Hoezo is hij dan blank?
Het is een halfbloedje, dus noch vlees noch visch. Die foto is trouwens briljant!
merinodinsdag 4 november 2008 @ 19:16
goeie turn-out in Virginia

vanavond naar verkiezingsfeest van de Democrates Abroad in Boom Chicago
Ryan3dinsdag 4 november 2008 @ 19:17
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 18:53 schreef Dr.Daggla het volgende:

[..]

Maar het is wel typisch voor hem. Hij is er heel open over (hence frequently) en er heel relaxed onder. .
Er zijn ook nog wel mensen in Nederland te vinden die dit een diskwalificatie zullen vinden hoor, vermoed ik.
TheArtdinsdag 4 november 2008 @ 19:17
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 18:21 schreef marcodej het volgende:
Democraten/Republikeinen vertalen naar NL'se politieke partijen is onmogelijk, daar begin ik dus niet aan. De verhoudingen Progressief/Conservatief en Links/Rechts zijn heel anders.
Klopt. Voor Nederlandse begrippen zijn de democraten erg conservatief en de republikeinen nog conservatiever. De democraten noemen zichzelf niet voor niets de meest progressieve partij.
Dodecahedrondinsdag 4 november 2008 @ 19:21
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 19:09 schreef schoelje het volgende:

[..]

Het is een halfbloedje, dus noch vlees noch visch.
Hij heeft een zwarte huidskleur. Als hij in de jaren '50 zou leven in Alabama en voor in een bus wilde gaan zitten gaan ze heus niet vragen wie z'n ouders waren.

Die absurde discussie over of hij wel of niet een echte African-American is geeft al aan hoe dom het is om mensen op te delen in rassen.
Ryan3dinsdag 4 november 2008 @ 19:21
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 18:34 schreef Martijn_fijn het volgende:


Ik heb dubbel gelegen hierom
Is dat echt gebeurd?
Dodecahedrondinsdag 4 november 2008 @ 19:23
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 19:21 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Is dat echt gebeurd?
Nee, trucje denk ik.
Monidiquedinsdag 4 november 2008 @ 19:23
http://www.guardian.co.uk(...)uselections2008-quiz
Urquhartdinsdag 4 november 2008 @ 19:24
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 19:21 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Is dat echt gebeurd?
Het lijkt net echt. Geweldig gedaan
Ryan3dinsdag 4 november 2008 @ 19:26
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 19:23 schreef Dodecahedron het volgende:

[..]

Nee, trucje denk ik.
O, okee, hij is wel leuk, lijkt idd net echt...
superwormdinsdag 4 november 2008 @ 19:27
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 19:07 schreef Monidique het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Ik ben mooi voor de blanke.

En nu ga ik slapen! Tot over een uurtje of... vijf, zes.
Zero2Ninedinsdag 4 november 2008 @ 19:28
briljant gewoon. Ik kende de barackroll al maar deze is wel erg mooi gedaan.
Googolplexiandinsdag 4 november 2008 @ 19:31
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 19:09 schreef schoelje het volgende:

[..]

Het is een halfbloedje, dus noch vlees noch visch. Die foto is trouwens briljant!
EN vlees EN visch
Trystardinsdag 4 november 2008 @ 19:31
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 18:34 schreef Martijn_fijn het volgende:


Ik heb dubbel gelegen hierom
Geweldig!
deedeeteedinsdag 4 november 2008 @ 19:32
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 19:07 schreef Monidique het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Zo zien ze er allbei idd véél beter uit. Ik vind Obama er akelig gebleekt uit zien en McCain goor * roze/wit*.
Monidiquedinsdag 4 november 2008 @ 19:36
Ik ben meer benieuwd naar het stemgedrag per county dan per staat.

Vier jaar geleden:


Acht jaar geleden:
Dr.Daggladinsdag 4 november 2008 @ 19:42


1.1 .
IHVKdinsdag 4 november 2008 @ 19:43
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 19:42 schreef Dr.Daggla het volgende:
[ afbeelding ]

1.1 .
Wat stelt dat voor?

Gezien het Amerikaanse systeem ben je ons toch wel enige uitleg schuldig.
henkwaydinsdag 4 november 2008 @ 19:44
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 19:07 schreef Monidique het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Ja zo zou zelfs Laforest op Obama gaan stemmen
Dr.Daggladinsdag 4 november 2008 @ 19:44
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 19:43 schreef IHVK het volgende:

[..]

Wat stelt dat voor?

Gezien het Amerikaanse systeem ben je ons toch wel enige uitleg schuldig.
538 geeft een 1.1% kans dat McCain wint op basis van het gemiddelde van alle polls die zij gebruiken.
#ANONIEMdinsdag 4 november 2008 @ 19:44
1.1%?

.
One_of_the_fewdinsdag 4 november 2008 @ 19:47
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 19:43 schreef IHVK het volgende:

[..]

Wat stelt dat voor?

Gezien het Amerikaanse systeem ben je ons toch wel enige uitleg schuldig.
Dat statistisch gezien wanneer deze verkiezing, zoals het er op dit moment bijstaat, 1000x wordt uitgevoerd 11 keer de winst gaat naar McCain en 989 keer naar Obama.
Redinsdag 4 november 2008 @ 19:47
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 19:42 schreef Dr.Daggla het volgende:
[ afbeelding ]

1.1 .
het McCain puntje kan niet eens meer rood gekleurd worden
MrBadGuydinsdag 4 november 2008 @ 19:49
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 19:47 schreef One_of_the_few het volgende:

[..]

Dat statistisch gezien wanneer deze verkiezing, zoals het er op dit moment bijstaat, 1000x wordt uitgevoerd 11 keer de winst gaat naar McCain en 989 keer naar Obama.
Of als je een bak vult met 1000 balletjes waarvan 989 blauw en 11 rood, de kans dat je blind een rood balletje pakt is dan even groot dan dat McCain gaat winnen. Niet een hele grote kans dus, maar zeker ook niet uitgesloten. De kans dat je een grote prijs wint in een loterij is vele malen kleiner
BB-boydinsdag 4 november 2008 @ 19:51
quote:
With little more than self-control stopping voters from looking over their shoulders, residents of Calais, Vt., use church pews to cast their ballots; reports of problems were widespread, including an incident in Philadelphia involving two Black Panthers blocking and intimidating voters
Fox
febsterdinsdag 4 november 2008 @ 19:57
Nova mevrouw was bij de TV draait door natuurlijk .

1,1% is wel erg hoopgevend
thloregdinsdag 4 november 2008 @ 19:57
Ik zit er helemaal klaar voor Morgen toch vrij!
maartenadinsdag 4 november 2008 @ 19:57
http://www.dag.nl/1010945(...)snacht-te-volgen.htm

Voor hen die in Nederlandse tijd de verkiezingen volgen.....
#ANONIEMdinsdag 4 november 2008 @ 20:01
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 19:57 schreef maartena het volgende:
http://www.dag.nl/1010945(...)snacht-te-volgen.htm

Voor hen die in Nederlandse tijd de verkiezingen volgen.....
Bedankt.
IHVKdinsdag 4 november 2008 @ 20:02
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 20:01 schreef zarGon het volgende:

[..]

Bedankt.
Ga je niet slapen zg?
Urquhartdinsdag 4 november 2008 @ 20:02
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 19:57 schreef maartena het volgende:
http://www.dag.nl/1010945(...)snacht-te-volgen.htm

Voor hen die in Nederlandse tijd de verkiezingen volgen.....
Dries Roelvink heeft er kijk op
Martijn_fijndinsdag 4 november 2008 @ 20:05
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 19:57 schreef maartena het volgende:
http://www.dag.nl/1010945(...)snacht-te-volgen.htm

Voor hen die in Nederlandse tijd de verkiezingen volgen.....
Thanks a lot!
maartenadinsdag 4 november 2008 @ 20:06
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 19:06 schreef schoelje het volgende:
Iedereen heeft het trouwens over een zwarte president (laat ik alvast maar op de zaken vooruit lopen), maar hij is net zo wit als dat hij zwart is. Het is dus gewoon een blanke predident obama.
Voor een Nederlander is iemand die een Surinamer als vader heeft en een Nederlandse als moeder..... nog steeds een neger. En zo ook iemand die een Marokkaanse vader heeft, Nederlandse moeder.... en ook nog eens twee paspoorten. Dat is een "allochtoon" of "Marokkaan", en niet een "blanke Nederlander".

En voor Amerikanen geldt dat net zo goed.

Zwart, Blank..... wellicht is de term "Person of Color" beter, want hij is niet blank en niet zwart, maar hij wordt eerder als niet-blank gezien dan niet-zwart.
#ANONIEMdinsdag 4 november 2008 @ 20:10
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 20:02 schreef IHVK het volgende:

[..]

Ga je niet slapen zg?
Nope, hier blijf ik wel wakker voor. Jij?
Urquhartdinsdag 4 november 2008 @ 20:11
Ik twijfel nog altijd trouwens. Ik denk dat ik morgen maar wat eerder opsta.
Rescodinsdag 4 november 2008 @ 20:11
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 19:57 schreef thloreg het volgende:
Ik zit er helemaal klaar voor Morgen toch vrij!
Ik zit er helemaal klaar voor!
SPOILER
Morgen toch een tentamen!
IHVKdinsdag 4 november 2008 @ 20:15
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 20:10 schreef zarGon het volgende:

[..]

Nope, hier blijf ik wel wakker voor. Jij?
Weet niet. Iedereen zegt dat het uitgemaakte zaak is.

Ik kijk wel hoe het verloopt.
IHVKdinsdag 4 november 2008 @ 20:15
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 20:11 schreef Resco het volgende:

[..]

Ik zit er helemaal klaar voor!
SPOILER
Morgen toch een tentamen!
Overmorgen tentamen.
Rescodinsdag 4 november 2008 @ 20:17
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 20:15 schreef IHVK het volgende:

[..]

Overmorgen tentamen.
Maar gast, tentamens zijn te herkansen. Live getuige zijn van de eerste zwarte president van Amerika niet.
BigKahunadinsdag 4 november 2008 @ 20:19
Dit is vast al 1000x gepost (ik kom weinig in POL) maar toch vond ik het wel erg opmerkelijk http://www.dag.nl/1010939(...)Klan-kiest-Obama.htm
IHVKdinsdag 4 november 2008 @ 20:20
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 20:17 schreef Resco het volgende:

[..]

Maar gast, tentamens zijn te herkansen. Live getuige zijn van de eerste zwarte president van Amerika niet.
Eigenlijk wel he.

zo moeilijk was niet om mij te overtuigen hoor.
TheArtdinsdag 4 november 2008 @ 20:21
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 20:20 schreef IHVK het volgende:

[..]

Eigenlijk wel he.

zo moeilijk was niet om mij te overtuigen hoor.
Het handigst is gewoon dat de tentamens precies vandaag gedaan zijn, zoals bij mij het geval is
maartenadinsdag 4 november 2008 @ 20:21
Overigens....

Met uitzondering van 2004, is het altijd zo geweest dat als de Washington Redskins (American Football team) hun laatste wedstrijd voor de verkiezingen verliezen, dat de heersende partij ook de verkiezingen verliest. Goed nieuws voor Obama, want ze verloren hun laatste wedstrijd tegen de Pittsburg Steelers.

In 2004 verloren ze ook, maar toch wist Kerry niet te winnen..... Wellicht dat de traditie die sinds 1936 altijd de president voorspelde dit jaar weer opgepakt, de karma in 2004 was nog in de war van 2000.
#ANONIEMdinsdag 4 november 2008 @ 20:22
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 20:19 schreef BigKahuna het volgende:
Dit is vast al 1000x gepost (ik kom weinig in POL) maar toch vond ik het wel erg opmerkelijk http://www.dag.nl/1010939(...)Klan-kiest-Obama.htm
What the fuck. Dit meen je niet, !
maartenadinsdag 4 november 2008 @ 20:23
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 19:57 schreef thloreg het volgende:
Ik zit er helemaal klaar voor Morgen toch vrij!
Ik mis de laptop voor de overzichten, nieuwsberichten etc.....
BigKahunadinsdag 4 november 2008 @ 20:23
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 20:22 schreef zarGon het volgende:

[..]

What the fuck. Dit meen je niet, !
Schitterend toch ?
JohnDDDdinsdag 4 november 2008 @ 20:23
CNN: 48% Obama, 46% McCain

Straks gaat die conservatieve lul nog winnen ook
#ANONIEMdinsdag 4 november 2008 @ 20:24
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 20:23 schreef BigKahuna het volgende:

[..]

Schitterend toch ?
quote:
Rocky Suhayda, bestuurslid van the American Nazi Party:
'Blanken moeten kiezen tussen een neger danwel een totale idioot die toevallig een blank gezicht heeft. Ikzelf prefereer de neger. [..] Dit is het soort neger waar ik respect voor heb.'
Best wel, ja. .

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 04-11-2008 20:27:56 ]
alorsdinsdag 4 november 2008 @ 20:25
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 20:15 schreef IHVK het volgende:

[..]

Overmorgen tentamen.
Ik morgen, ga misschien wel een paar uurtjes slapen.. Maar moet toch vroeg op dus kan net zo goed wakker blijven En idd, er is altijd nog een herkansing
Rescodinsdag 4 november 2008 @ 20:25
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 20:19 schreef BigKahuna het volgende:
Dit is vast al 1000x gepost (ik kom weinig in POL) maar toch vond ik het wel erg opmerkelijk http://www.dag.nl/1010939(...)Klan-kiest-Obama.htm
De Amerikaanse neonazi heeft liever een neger dan een idioot.

JohnDDDdinsdag 4 november 2008 @ 20:26
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 20:19 schreef BigKahuna het volgende:
Dit is vast al 1000x gepost (ik kom weinig in POL) maar toch vond ik het wel erg opmerkelijk http://www.dag.nl/1010939(...)Klan-kiest-Obama.htm
Die quote ook, van dat hij getrouwd is met een zwarte vrouw en dat ie dus wel respect voor hem heeft. Haha.
henkwaydinsdag 4 november 2008 @ 20:29
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 20:19 schreef BigKahuna het volgende:
Dit is vast al 1000x gepost (ik kom weinig in POL) maar toch vond ik het wel erg opmerkelijk http://www.dag.nl/1010939(...)Klan-kiest-Obama.htm
quote:
Rocky Suhayda, bestuurslid van the American Nazi Party:
'Blanken moeten kiezen tussen een neger danwel een totale idioot die toevallig een blank gezicht heeft. Ikzelf prefereer de neger. Nationaal-socialisten zijn geen hersenloze haters. Ik zie een blanke man die bijna dood is, die verklaart dat hij eindeloos oorlogen wil voeren over de hele wereld. Met als doel om de wereld veilig te maken voor Joods-kapitalistische exploitatie. Een beweging die de invasie van Amerika door illegalen ondersteunt. Dat betekent in feite een continuering van de afgelopen acht jaar onder Keizer Bush. En dan hebben we een zwarte man, die van zijn eigen soort houdt en hoort bij een zwartnationalistische religie. Hij is getrouwd met een zwarte vrouw, terwijl negers die 'het gemaakt hebben' normaal gesproken een blanke vrouw schaken als een soort van prijs. Dit is het soort neger waar ik respect voor heb.'

Tom Metzger, directeur van het White Aryan Resistance en voormalig 'Grand Dragon' van de Ku Klux Klan:
'De grote bedrijven maken nu de dienst uit, dus het maakt niets uit wie het gaat worden..maar McCain zou véél erger zijn. Hij is een oorlogvoerder. Hij is een eng, eng persoon–gevaarlijker dan Bush.'
IHVKdinsdag 4 november 2008 @ 20:30
Je zou bijna sympathie krijgen met hun. BIJNA!
maartenadinsdag 4 november 2008 @ 20:30
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 20:23 schreef JohnDDD het volgende:
CNN: 48% Obama, 46% McCain

Straks gaat die conservatieve lul nog winnen ook
Ik kijk momenteel geen TV (werk), zijn dat exit polls? de stembussen zijn immers nog 4 en een half uur open
BigKahunadinsdag 4 november 2008 @ 20:31
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 20:23 schreef JohnDDD het volgende:
CNN: 48% Obama, 46% McCain

Straks gaat die conservatieve lul nog winnen ook
waar is dit ?
Redinsdag 4 november 2008 @ 20:31
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 20:30 schreef maartena het volgende:

[..]

Ik kijk momenteel geen TV (werk), zijn dat exit polls? de stembussen zijn immers nog 4 en een half uur open
nee die mogen pas als er in een staaat alle polls dichtzijn

misschien zo'n effect?

http://elections.foxnews.(...)ry-election-returns/
One_of_the_fewdinsdag 4 november 2008 @ 20:33
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 19:49 schreef MrBadGuy het volgende:

[..]

Of als je een bak vult met 1000 balletjes waarvan 989 blauw en 11 rood, de kans dat je blind een rood balletje pakt is dan even groot dan dat McCain gaat winnen. Niet een hele grote kans dus, maar zeker ook niet uitgesloten. De kans dat je een grote prijs wint in een loterij is vele malen kleiner
Het zou wel heel triest geweest zijn natuurlijk als de kans dat McCain wint vergelijkbaar zou zijn met de kans om de Lotto te winnen.
BB-boydinsdag 4 november 2008 @ 20:33
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 20:25 schreef Resco het volgende:

[..]

De Amerikaanse neonazi heeft liever een neger dan een idioot.


Doet me aan een aflevering van South Park denken.
quote:
In yet another episode of South Park, some actual KKK members make an appearance, stating their agreement on keeping the South Park flag (depicting four white people standing at a gallows where a black man is hanged) the way it is, whereas Chef wishes to see it changed. Later in the episode a Klan meeting is witnessed and infiltrated by Jimbo and Ned (who also wish to see the flag remain; not for racist reasons, but rather because it's part of the town's history), and Jimbo makes the clever observation that the KKK should change its standpoint to wanting to change the flag, since everybody hates them (which all members acknowledge) and that no one would be likely to pick the side the KKK would be on. After successfully deciding this, the KKK members play a game of "Who's wearing the silliest thing under his robes".
laforestdinsdag 4 november 2008 @ 20:34
Er is al een incident met Plack Panthers "blocking and intimidating voters" in Philadelphia.



In Philadelphia, FOX News' Rick Leventhal received a report from Republican poll watcher Chris Hill that two Black Panthers had stationed themselves at the door to a polling station and were intimidating voters. One held a nightstick, Hill said.

Ongelooflijk
Obama wordt omcirkelt door radicalen, linksen, socialisten, terroristen en racisten

http://elections.foxnews.(...)ague-voters-country/
JohnDDDdinsdag 4 november 2008 @ 20:35
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 20:30 schreef maartena het volgende:

[..]

Ik kijk momenteel geen TV (werk), zijn dat exit polls? de stembussen zijn immers nog 4 en een half uur open
Ik weet eerlijk gezegd niet wat het precies is maar het werd net live gemeld op CNN door die reporter.
laforestdinsdag 4 november 2008 @ 20:36
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 20:23 schreef JohnDDD het volgende:
CNN: 48% Obama, 46% McCain

Straks gaat die conservatieve lul nog winnen ook
laten we het hopen
Redinsdag 4 november 2008 @ 20:36
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 20:34 schreef laforest het volgende:
Er is al een incident met Plack Panthers "blocking and intimidating voters" in Philadelphia.

[ afbeelding ]

In Philadelphia, FOX News' Rick Leventhal received a report from Republican poll watcher Chris Hill that two Black Panthers had stationed themselves at the door to a polling station and were intimidating voters. One held a nightstick, Hill said.

Ongelooflijk
Obama wordt omcirkelt door radicalen, linksen, socialisten, terroristen en racisten

http://elections.foxnews.(...)ague-voters-country/


zullen we het maar niet hebben over robo-calls die mensen vertellen dat Reps voters op 4 november moeten stemmen en Dems op 5 november omdat het te druk is

dag huillie
maartenadinsdag 4 november 2008 @ 20:37
Amerikaanse Presidentsverkiezingen #64 - Election Day!
maartenadinsdag 4 november 2008 @ 20:37
En dicht

Amerikaanse Presidentsverkiezingen #64 - Election Day!