Ik heb geen idee.quote:Op woensdag 29 oktober 2008 20:30 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Wat vind Lorena nou leuk aan Bing?
Z'n tapkraan, nou goedquote:Op woensdag 29 oktober 2008 20:30 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Wat vind Lorena nou leuk aan Bing?
Diploma's of enige ervaring in het hovernier/klusschap is tegenwoordig ook niet van belang.quote:Op donderdag 30 oktober 2008 11:16 schreef suus21 het volgende:
en alsof die kerel van dat bank/lening-gedoe nu ineens ja gaat zeggen tegen dat flutvoorstel van noud en dex, alleen omdat dex even 3 zinnen zegt. Waarschijnlijk gaat dat wel gebeuren maar dat is zo![]()
Ja, Bing heeft daar ook last van. Zo'n ontevreden gezicht altijd, je zou dr een zak overheen trekken met een smiley erop.quote:Op donderdag 30 oktober 2008 15:24 schreef Ticootje het volgende:
Vicky kijkt altijd alsof ze moet poepen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 65% gewijzigd door GSMboy op 31-10-2008 00:23:43 ]
quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 00:15 schreef GSMboy het volgende:
Ludo vs. Nick...
Spoilertijd:Die spoiler he...ik krijg er beetje raar beeld bij.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Het is iig wel plat uitgedrukt.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 12:07 schreef vencodark het volgende:
[..]
Die spoiler he...ik krijg er beetje raar beeld bij.
Ja idd, maar die kinderen gaan allemaal niet naar school. Nina, Noud, Vicky, Dex. Ik snap best dat er één of misschien twee gaan werken of voortijdig stoppen met hun studie, maar ze beginnen er niet eens aanquote:Op vrijdag 31 oktober 2008 13:04 schreef Ici-Paris het volgende:
Noud echt een puberraal jochie! Waarom gaat die niet terug naar school ofzo...
nina een tasjes designer, zonder opleidingquote:Op vrijdag 31 oktober 2008 13:25 schreef alors het volgende:
[..]
Ja idd, maar die kinderen gaan allemaal niet naar school. Nina, Noud, Vicky, Dex. Ik snap best dat er één of misschien twee gaan werken of voortijdig stoppen met hun studie, maar ze beginnen er niet eens aan
Ze zijn wel allemaal geslaagd voor hun examen, daarna werd het zomervakantie, maar wat ze nu uitvoeren de hele dag?quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 13:25 schreef alors het volgende:
[..]
Ja idd, maar die kinderen gaan allemaal niet naar school. Nina, Noud, Vicky, Dex. Ik snap best dat er één of misschien twee gaan werken of voortijdig stoppen met hun studie, maar ze beginnen er niet eens aan
Werkt Vicky bij de Rozenboom? Nee toch? Heeft ze in verleden wel gedaan maar nu volgens mij niet meer.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 13:36 schreef Ici-Paris het volgende:
[..]
nina een tasjes designer, zonder opleiding
noud =portier
vickt= iets bij de ronzenboom
dex==>????
geeft echt een realistisch beeld
Mooi stukjequote:Op vrijdag 31 oktober 2008 18:04 schreef nWo4Life het volgende:
In het kader van de topictitel:
Heerlijke scènes. Martine heeft Frits weer eens in de tang. Het samenspel tussen deze twee is altijd boeiend!![]()
Ben ook wel benieuwd naar de confrontatie tussen Ludo en Marleen/Maxime.
Het is wel vervelend dat er zo vaak van die bestaande nummers gedraaid worden in plaats van de achtergrondmuziek. Dat is veel te overheersend en past steeds slechter bij de scènes. Als iemand sterft of trouwt, of nog beter; tijdens flashbacks aan geliefden kan ik zo'n muziek wel waarderen, maar niet als iemand in een huis inbreekt en dan ook nog eens een nummer met een tekst die er totaal niet bij past.
Martine mét knot/opgestoken haar.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 18:04 schreef nWo4Life het volgende:
In het kader van de topictitel:
Heerlijke scènes. Martine heeft Frits weer eens in de tang. Het samenspel tussen deze twee is altijd boeiend!![]()
Kruimeltjequote:Op vrijdag 31 oktober 2008 13:04 schreef Ici-Paris het volgende:
Noud echt een puberraal jochie! Waarom gaat die niet terug naar school ofzo...
Nog erger.... Aleen Nina werkt dan . Degene die het geld minst nodig heeft (papa enzo...)quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 14:40 schreef vencodark het volgende:
[..]
Werkt Vicky bij de Rozenboom? Nee toch? Heeft ze in verleden wel gedaan maar nu volgens mij niet meer.
En Noud is ontslagen.
Denken dat iemand dood is en het lichaam dumpen is nog geen eens zo gek lang geleden al een keer gedaan met Linda.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 20:47 schreef Frey het volgende:
Dat ze het lichaam ergens dumpen, maar hij uiteindelijk nog blijkt te leven en terugkomt om zich te wreken.
Maar dat was slecht uitgewerkt.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 22:30 schreef bobjuh het volgende:
[..]
Denken dat iemand dood is en het lichaam dumpen is nog geen eens zo gek lang geleden al een keer gedaan met Linda
En je denkt dat ze het nu wel goed gaan doenquote:
Nieuwe schrijvers en een beter personage daarvoor.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 22:37 schreef bobjuh het volgende:
[..]
En je denkt dat ze het nu wel goed gaan doen
Heb er nogsteeds weinig vertrouwen in maar we zullen zien.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 22:40 schreef Frey het volgende:
[..]
Nieuwe schrijvers en een beter personage daarvoor.
Volgens mij dat geen eens.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 22:42 schreef Perico het volgende:
Ik heb zo'n bang vermoeden dat de Desperate Housewives een pact sluiten. Ze houden vol dat ie gevallen was, en misschien was er wel niemand aanwezig, volgens hun.
Neeee wat een kut verhaallijn wordt datquote:Op vrijdag 31 oktober 2008 22:51 schreef bobjuh het volgende:
[..]
Heb er nogsteeds weinig vertrouwen in maar we zullen zien.
[quote]Op vrijdag 31 oktober 2008 22:42 schreef Perico het volgende:
Ik heb zo'n bang vermoeden dat de Desperate Housewives een pact sluiten. Ze houden vol dat ie gevallen was, en misschien was er wel niemand aanwezig, volgens hun.
Volgens mij dat geen eens.
Ze raken in paniek en gaan de lijk verstoppen, vooral niet naar de politie gaan
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Haha, die blik in zijn ogen was geniaal. Het zou echt zo zonde zijn als dit al het einde is...quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 23:33 schreef nWo4Life het volgende:
En hoe die René er op een gegeven moment bij stond: als een complete psychopaat te kijken.
Het zit in d;r genen. Eerst Robert, nu Rene.quote:Op zaterdag 1 november 2008 10:34 schreef BadBadPresident het volgende:
net ff gekeken omdat ik hoorde dat die kerel zou worden aangevallen. haha wat hilarisch! Laura zit waarschijnlijk nu weer eens in de pinarie voor het duwen van rené
Laura is inderdaad een personage die vooral in het verleden vaak moeite had zichzelf te beheersen, Robert door een Spiegel, Linda met zo een schildermesje, met Bowien de vijver in en natuurlijk Philip van Alphen met een koekenpanquote:Op zaterdag 1 november 2008 15:03 schreef DeTolk het volgende:
[..]
Het zit in d;r genen. Eerst Robert, nu Rene.
Ooit werd ze zelf geduwd, en viel ze op een kandelaar. Was ze toen maar gestorven
En ze had toen geloof ik met Cleo ook een vrouw laten verdwijnen, die gooiden ze toen nog samen de sloot in in een ingewikkeld tapijt.quote:Op zaterdag 1 november 2008 17:03 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Laura is inderdaad een personage die vooral in het verleden vaak moeite had zichzelf te beheersen, Robert door een Spiegel, Linda met zo een schildermesje, met Bowien de vijver in en natuurlijk Philip van Alphen met een koekenpan
quote:Op zaterdag 1 november 2008 06:47 schreef Perico het volgende:
De 4 mutsen krijgen het voor elkaar, om Noud als eerste klusje, René te laten inmetselen!![]()
Haha, maar dat zijn zeer standaard genummerde sleutels, je weet wel, bij een bouwmarkt haal je een setje 24 - 27 sleutels en je hebt toegang tot alles..quote:Op zaterdag 1 november 2008 17:06 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Die GTST site wordt echt met de dag hipper, tegenwoordig kan je gewoon de sleutel van een eenvoudige kamer bekijken![]()
Sleutel
quote:Op zondag 2 november 2008 19:08 schreef suus21 het volgende:
ik heb vrijdag met die Jack gepokerd! Heel gaaf..
quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 23:41 schreef Frey het volgende:
[..]
Haha, die blik in zijn ogen was geniaal. Het zou echt zo zonde zijn als dit al het einde is...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Een heer met stijl
Vond het een beetje een Terminator moment.quote:Op zaterdag 1 november 2008 16:10 schreef Frey het volgende:
Blijft gewoon geniaal om te zien hoe hij dat glas op zijn kop krijgt, even omkijkt en dan gewoon doorgaat.
Ik vond het net een pop. Hij draaide zo vreemd om. Net als Chucky.quote:Op maandag 3 november 2008 08:35 schreef bobjuh het volgende:
[..]
Vond het een beetje een Terminator moment.
Hoe ze hem met het glas slaat en hij achterom kijkt met die woeste blik in zijn ogen.
Was het eerste waar ik aan dacht
haha waar dan?quote:Op zondag 2 november 2008 19:08 schreef suus21 het volgende:
ik heb vrijdag met die Jack gepokerd! Heel gaaf..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het was ook haar armband die daar viel, toch?quote:Op maandag 3 november 2008 20:44 schreef Frey het volgende:
Ben benieuwd of René dan toch verantwoordelijk zal zijn voor de exit van Dorothea.
Het zou echt briljant zijn als ze haar laten stikken en dat Dorothea overal de schuld van krijgt en dat zij dan alleen in de cel belandquote:Op maandag 3 november 2008 20:55 schreef cinnamongirl het volgende:
[..]
Het was ook haar armband die daar viel, toch?
Ik heb ff gemist dat er uberhaupt een armband viel.quote:Op maandag 3 november 2008 20:55 schreef cinnamongirl het volgende:
[..]
Het was ook haar armband die daar viel, toch?
Het was een opvallende met grote zilveren schakels. Maar ik heb gemist wie van de dames hem verloor!quote:Op maandag 3 november 2008 21:16 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Ik heb ff gemist dat er uberhaupt een armband viel.
Het kan best zijn dat ik toen net ff niet keek.quote:Op maandag 3 november 2008 21:32 schreef cinnamongirl het volgende:
[..]
Het was een opvallende met grote zilveren schakels. Maar ik heb gemist wie van de dames hem verloor!
Ik ben níet geschikt als luchtverkeersleider
Die mag van mij wel worden opgesloten en zo verdwijnen, mja Doortje trouwens ook wel.quote:Op maandag 3 november 2008 21:41 schreef JOO het volgende:
Barbara verloor het
Als ze niet gegrepen worden door een woedende René.quote:Op maandag 3 november 2008 21:45 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Die mag van mij wel worden opgesloten en zo verdwijnen, mja Doortje trouwens ook wel.
quote:Op maandag 3 november 2008 21:46 schreef Frey het volgende:
[..]
Als ze niet gegrepen worden door een woedende René.
Laten we het hopen zeg. Nu hebben ze een goede slechterik in de serie en dan schrijven ze hem gelijk weer er uit. Van mij mag ie wel blijven en een grootscheepse wraakactie op touw zetten. Eindelijk eens zo'n type verhaallijn waar Ludo niet bij betrokken is.quote:Op maandag 3 november 2008 21:50 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Toch geweldig dat die Rene niet direct weg is, nu is er weer die mogelijkheid dat ie zeer pesterig wraak gaat nemen
quote:Op maandag 3 november 2008 22:55 schreef suus21 het volgende:
[..]
casino in eindhoven..en hij snapte er geen reet van..net als ik
Inderdaad, als je ze bij elkaar zag, vreselijk zeg wat een stel overjarige overrijpe taarten, wat mij betreft mag alleen Laura blijven, die geeft tenminste niet alleen om zichzelf. Janine ziet er dan wel mooi uit, maar de makers laten haar dan ook zoveel mogelijk zeiken, want men gaat haar toch niet stom vinden omdat ze daar te mooi voor is. Echter aan alles zit een grens.quote:Op maandag 3 november 2008 22:05 schreef Ticootje het volgende:
Ik hoop dat hij wraak neemt en de 4 vrouwen gaat vermoorden. Wat een opluchting voor de hele serie zou dat zijn.
X2quote:Op maandag 3 november 2008 21:57 schreef nWo4Life het volgende:
[..]
Laten we het hopen zeg. Nu hebben ze een goede slechterik in de serie en dan schrijven ze hem gelijk weer er uit. Van mij mag ie wel blijven en een grootscheepse wraakactie op touw zetten. Eindelijk eens zo'n type verhaallijn waar Ludo niet bij betrokken is.
Nee doe maar niet, heb wel genoeg gehad van dat knipperlicht.quote:Op dinsdag 4 november 2008 10:21 schreef suus21 het volgende:
rene mag iedereen afslachten behalve janine, die moet weer bij ludo terecht komen..
Die opmerking van Nina. Kijk even bij papa op de slaapkamer, je weet het maar nooit met die 2.quote:Op dinsdag 4 november 2008 10:21 schreef suus21 het volgende:
rene mag iedereen afslachten behalve janine, die moet weer bij ludo terecht komen..
Nee idd... best wel jammer, ze had toen eindelijk wat meer tekst en nu zie je haar helemaal niet meerquote:Op dinsdag 4 november 2008 10:43 schreef suus21 het volgende:
en rosa is trouwens al lang niet meer in beeld geweest...
Ben ik helemaal met je eens.quote:Op maandag 3 november 2008 20:39 schreef nWo4Life het volgende:
Alhoewel sommige stukken erg overdreven waren en zelfs melig, moet ik toch wel toegeven dat ik geboeid heb gekeken. Het is in ieder geval spannender dan een hoop van de andere softe verhaallijnen. Ludo zou in zijn broek pissen als hij wist hoe de vrouwen van Meerdijk zijn. Hoezo moordenaar? Ik vind het super dat René nog bewoog. Hopelijk komt hij terug om wraak te nemen. Arme Laura, die vermoordt ze ook aan de lopende band.
Overigens doet deze verhaallijn enorm veel denken aan As The World Turns waar met regelmaat iemand (levend of dood) wordt begraven. Ook hier verloor de persoon in kwestie een bezitting tijdens het graven en keerde de 'dode' terug om wraak te nemen. Benieuwd wat GTST's invalshoek is.
quote:Op dinsdag 4 november 2008 10:24 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Nee doe maar niet, heb wel genoeg gehad van dat knipperlicht.
Ik dacht Janine want die zag ik later (volgens mij bij het vooruit blikken van wat morgen (vandaag) komt) zenuwachtig aan haar pols voelen en doen.quote:Op maandag 3 november 2008 21:41 schreef JOO het volgende:
Barbara verloor het
Ja, de armband van Floris.quote:Op dinsdag 4 november 2008 14:08 schreef suus21 het volgende:
barbaara raakte het kwijt
Nee, Barbara ontdekt dat ze het ding kwijt geraakt is en gaat bij de plaats kijken waar René begraven was. Dan merkt ze dat het graf leeg is...wat is er gebeurd? Weet iemand van de moord...is René niet dood geweest? En dan vind ze de armband ineens op de bank met een geheimzinnige brief....quote:Op dinsdag 4 november 2008 15:17 schreef Ticootje het volgende:
Rene komt de armband wel terugbrengen...
"Volgens mij ben je wat kwijt.."
Doortje slaat als eerste door.quote:Op dinsdag 4 november 2008 15:20 schreef Ticootje het volgende:
Rene gaat zichzelf uitgraven. Vervolgens de dames stalken, tot er 1 doorslaat... (Zoeits zal het wel worden)
Tuurlijk... Labiel wrak.quote:
Ik ga voor jouw gokje! Voorspelbaar maar dat is het nu eenmaal, want anders verlies je ook geen armband!quote:Op dinsdag 4 november 2008 15:19 schreef vencodark het volgende:
[..]
Nee, Barbara ontdekt dat ze het ding kwijt geraakt is en gaat bij de plaats kijken waar René begraven was. Dan merkt ze dat het graf leeg is...wat is er gebeurd? Weet iemand van de moord...is René niet dood geweest? En dan vind ze de armband ineens op de bank met een geheimzinnige brief....
Gokje.
Ja, zoals jij met mij aangaf is dat de ATWT take on things. Benieuwd of GTST het ook zo doet.quote:Op dinsdag 4 november 2008 15:19 schreef vencodark het volgende:
[..]
Nee, Barbara ontdekt dat ze het ding kwijt geraakt is en gaat bij de plaats kijken waar René begraven was. Dan merkt ze dat het graf leeg is...wat is er gebeurd? Weet iemand van de moord...is René niet dood geweest? En dan vind ze de armband ineens op de bank met een geheimzinnige brief....
Gokje.
quote:Op dinsdag 4 november 2008 18:49 schreef Ticootje het volgende:
En ook wel slecht van Bar dat ze dus denkt dat Rene dood is. Dat is dan doktersassistente geweest...
Hoop eigenlijk wel dat ze ATWt naspelen zou een hele verbetering zijn iig.quote:Op dinsdag 4 november 2008 12:48 schreef vencodark het volgende:
Ben ik helemaal met je eens.
Dat laatste stuk van ATWT klopt ook, ik hoop dat GTST dat niet praktisch gelijk gaat naspelen wat dat is nogal doorzichtig voor degene die ATWT volgen.
quote:Op dinsdag 4 november 2008 18:53 schreef Frey het volgende:
De oude Bronkhorst zou gewoon moeten terugkeren voor deze zaak.
En dat is echt het domste wat ze kan doen.quote:Op dinsdag 4 november 2008 23:10 schreef DaMart het volgende:
Janine riep het hardst dat ze niets moesten zeggen, tegen niemand, en licht nu stiekem Nina even in.
Tot wanneer speelt Dorothea nog mee? Ik kan me namelijk niet aan de indruk onttrekken dat dit haar exit wordt. Misschien neemt René wraak en wurgt haar dit keer met meer succes? Of neemt Dorothea de anderen in bescherming en gaat zij alleen de bak in voor het gebeuren?quote:Op dinsdag 4 november 2008 18:24 schreef Perico het volgende:
Dan denken ze op zich alles nog redelijk door, maar wat doen ze dan?
Met 4 vrouwen met een grote kar door het hotel razen richting tuin... opzichtiger kon niet, het was de slapstick van het jaar, die optocht.
Janine is nu zo meedogenloos geworden dat ze gerust Barbara laat brommen (de armband) "want Nina kan me nu echt niet missen"![]()
Dan zou Barbara eindigen waar ze ooit begonnen is: in de bak!
Overigens is die standaard afkeer van politie erbij halen enorm ergerlijk door de jaren. Maar goed, er zal toch wel weer een rechercheur op gezet worden en dan kunnen we ons weer opmaken voor de standaard geirriteerde: "Was dat alles? Ik heb het druk!" opmerkingen van de Desperate Huisvrouwen.
Indd. dan kan ze net zo goed een arikel over zichzelf (en de moord op René) in haar blaadje zetten.quote:Op woensdag 5 november 2008 09:32 schreef Lauriette91 het volgende:
[..]
En dat is echt het domste wat ze kan doen.
Nina gaat Janine nu zoiezo met Ludo vergelijken.
Dat laatste klinkt heel plausibel. Ach, waar zijn ze aan begonnen, Doro heeft nog nooit een geheim voor zich gehouden, zoiets vreet haar helemaal op. En Barbara vertelt Charlie altijd alles, zie de J magazine scoop.quote:Op woensdag 5 november 2008 09:41 schreef DaMart het volgende:
[..]
Tot wanneer speelt Dorothea nog mee? Ik kan me namelijk niet aan de indruk onttrekken dat dit haar exit wordt. Misschien neemt René wraak en wurgt haar dit keer met meer succes? Of neemt Dorothea de anderen in bescherming en gaat zij alleen de bak in voor het gebeuren?
Helaas nog op de radio te horen die gekquote:Op woensdag 5 november 2008 20:50 schreef MikeTuinstra het volgende:
Zombie René Night Of The Living Dead FTW!![]()
En vooral hoe...quote:Op woensdag 5 november 2008 11:09 schreef suus21 het volgende:
ik kan niet wachten tot die negerin er uit gaat..
Ach, de 'realiteit' in GTST is al jaren geleden verdwenen.quote:Op donderdag 6 november 2008 12:12 schreef alors het volgende:
Gaat de Noudster in zn eentje nou een stuk Rozenboom metselen?Handmatig funderingen graven etc
![]()
Verwachte einddatum: augustus 2078...
Er zullen enkelen van ons zijn die dan nog gewoon leven manquote:Op donderdag 6 november 2008 12:12 schreef alors het volgende:
Verwachte einddatum: augustus 2078...
Vogelvriend de Noudster kondigt met veel bravoure aan dat hij een bos gaat slopen, honderden vogels verjaagt, en ervoor in de plaats een paar dooie buxushagen gaat zetten.quote:Op donderdag 6 november 2008 12:12 schreef alors het volgende:
Gaat de Noudster in zn eentje nou een stuk Rozenboom metselen?Handmatig funderingen graven etc
![]()
Verwachte einddatum: augustus 2078...
"Are you as good as I remember baby"?quote:Op donderdag 6 november 2008 21:11 schreef cinnamongirl het volgende:
Weird die scene tussen Nick en Charlie. Eerst komen ze niet eens aan het eten toe, en nadien vonden ze er geen reet aan?
Rust in vrede...quote:GTST-acteur Wik Jongsma overleden
Uitgegeven: 7 november 2008 12:10
Laatst gewijzigd: 7 november 2008 12:20
AMSTERDAM - Goede Tijden Slechte Tijden-acteur Wik Jongsma is vrijdagmorgen op 65-jarige leeftijd overleden. Hij werd bekend door zijn rol als Govert Harmsen in de populaire soap op RTL4.
Dat heeft tv-producent Endemol laten weten. Hij overleed aan de gevolgen van een ernstige ziekte.
Jongsma speelde bijna veertien jaar in GTST. In 2006 nam hij afscheid van het programma, nadat bij hem prostaatkanker was geconstateerd.
Ja...quote:
Wat zegt dat dan?quote:Op vrijdag 7 november 2008 13:19 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Zijn personage is echt heel erg verandert, wat ook weer wat zegt over de acteur..
Weet ik alquote:
quote:Op vrijdag 7 november 2008 13:19 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Ik vond hem ook geweldig toen hij pas in de serie kwam, altijd in 3-delig pak, sikkeneurig, streng, onredelijk, gewoon net meneer Aart. Zijn personage is echt heel erg verandert, wat ook weer wat zegt over de acteur..
Nou dat het dus een goede acteur is, niet elke acteur kan iedere rol spelen.quote:
Wat een ongelooflijk irritant koud persoon is dat geworden zeg, duidelijk teveel met Barbara omgegaanquote:Op vrijdag 7 november 2008 20:03 schreef Frey het volgende:
Janine: Wat is het verschil met de eerste keer?
kun je me even bijpraten? Ik heb vandaag niet gekeken helaasquote:Op vrijdag 7 november 2008 20:03 schreef Frey het volgende:
Janine: Wat is het verschil met de eerste keer?
Hier ben ik het volledig mee eens. Het is allemaal zo oppervlakkig en onrealistisch gedaan zeg. Ik had hen willen zien schreeuwen en janken. Dit gespekje, alsof het om en auto gaat die naar de vuilstort moet worden gebracht. Jammerlijk gefaald hier. Terwijl de aanleiding veel potentie had.quote:Op zaterdag 8 november 2008 04:08 schreef Perico het volgende:
Janine is inderdaad vreselijk, de andere 3 hebben keurig last van hun geweten, maar mevrouw walst over iedereen heen en wil haar zin krijgen, want zij en Nina zijn de grote slachtoffers en verkrachting is erger dan moord.
Wel interessant. Kijk, normaal in iedere serie of film, heb je deze gesprekken met nerveuze crime partners als er iets mis is gegaan, maar nu gebeurt het thuis onder het genot van een glas wijn. Met Janine als bully.
"Ga je mee vanavond het lijk in zee dumpen?".
Ook helemaal eens. Normale mensen hebben echte emoties en gaan gewoon janken en in paniek raken ofzo als ze iemand per ongeluk doden.quote:Op zaterdag 8 november 2008 11:06 schreef nWo4Life het volgende:
[..]
Werk met echte emoties en breng iets over, zoals dat vroeger ook gebeurde. Het acteren mag dan vroeger zogenaamd 'slechter' zijn geweest, maar ik geloofde er wel meer van dan tegenwoordig i.i.g.
Hier ben ik het volledig mee eens, ze zitten plotseling weer volledig in het slop.quote:Op zaterdag 8 november 2008 11:06 schreef nWo4Life het volgende:
[..]
Hier ben ik het volledig mee eens. Het is allemaal zo oppervlakkig en onrealistisch gedaan zeg. Ik had hen willen zien schreeuwen en janken. Dit gespekje, alsof het om en auto gaat die naar de vuilstort moet worden gebracht. Jammerlijk gefaald hier. Terwijl de aanleiding veel potentie had.
Jack wordt bloedirritant met dat gezeur, net als Charlie en Nick. "Het is niet meer hetzelfde...". Nou en? Blijf dan bij elkaar uit de buurt. Het gaat toch echt nergens over zo. Net nu ik het beter begon te vinden, krijgen we weer van die sarcastische opmerkingen en onrealistische reacties.
Werk met echte emoties en breng iets over, zoals dat vroeger ook gebeurde. Het acteren mag dan vroeger zogenaamd 'slechter' zijn geweest, maar ik geloofde er wel meer van dan tegenwoordig i.i.g.
R.I.P. Wik Jongsma. Wat een geweldige rol was meneer Harmsen al die jaren. Het is werkelijk een groot verlies.
Nou, ik zou er echt kapot van zijn als ik de verkrachter van mijn dochter per ongeluk dood maakquote:Op zaterdag 8 november 2008 14:19 schreef vencodark het volgende:
[..]
Ook helemaal eens. Normale mensen hebben echte emoties en gaan gewoon janken en in paniek raken ofzo als ze iemand per ongeluk doden.
Alleen Laura en Doortje vond ik nog normaal reageren. Laura had gewoon de politie moeten bellen.
Iemand gaat natuurlijk last krijgen van haar geweten en gaan misschien stiekem melding maken ofzo?
Kweet niet, maar dit is wel beetje te makkelijk.
Nou ik niet.quote:Op maandag 10 november 2008 10:42 schreef roooosje het volgende:
[..]
Nou, ik zou er echt kapot van zijn als ik de verkrachter van mijn dochter per ongeluk dood maak.
Ik kijk dat nooit dus dat kan me dan ook niet opvallen.quote:Op maandag 10 november 2008 19:45 schreef Canisfire het volgende:
Ik hoop dat we Rene snel weer tegenkomen trouwens.
Is het trouwens niemand opgevallen dat deze verhaalijn gewoon uit AsTheWorld Turns is gejat ?
Afgelopen twee maanden (dus ongeveer twee jaar geleden in Amerika )quote:Op maandag 10 november 2008 19:47 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Nou ik niet.![]()
[..]
Ik kijk dat nooit dus dat kan me dan ook niet opvallen.
Welke weervrouw speelt in GTST?quote:Op maandag 10 november 2008 19:54 schreef jorienvdherik het volgende:
Die weervrouw![]()
![]()
![]()
ik hoop dat die rene gewoon dood is.
Het is zijn broer.quote:Op maandag 10 november 2008 20:02 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Die Rechercheur is natuurlijk nep en ingehuurd door Rene
Hij lijkt er idd wel op.quote:
Dat dacht ik dus ookquote:
Idd.quote:Op maandag 10 november 2008 22:34 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Overigens, mooie herdenking van Wik Jongsma in het begin
Heb ik dat gemist?quote:Op maandag 10 november 2008 22:34 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Overigens, mooie herdenking van Wik Jongsma in het begin
Drommels als ik die posticon niet gezien hadquote:Op maandag 10 november 2008 22:47 schreef alors het volgende:
Oeeh praatsessies met Charlie en Nick, ik zit morgen op het puntje van minj stoel!!
Als je het hele topic zou doorlezen, of misschien het einde van het vorige topic, dan zou je opgevallen zijn dat we het daar al over hebben gehad.quote:Op maandag 10 november 2008 19:45 schreef Canisfire het volgende:
Is het trouwens niemand opgevallen dat deze verhaalijn gewoon uit AsTheWorld Turns is gejat ?
Staat ook al op youtubequote:
Ja inderdaad, toch zou ik nou nog wat achtergronden willen weten bijvoorbeeld waarom Maximiliaan Ludo en Maxime wel mishandelde en Marcus niet.quote:Op dinsdag 11 november 2008 20:29 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Mooie scene tussen Ludo en zijn zusje
Kinderen zijn sowieso irritant, ook buiten de soap.quote:Op woensdag 12 november 2008 06:23 schreef Perico het volgende:
De prachtige scenes tussen Ludo en Maxime redden de winkel.
Moet niet gekker worden, Doro die Jef ook nog es het mes op de keel zet, terwijl de nietszeggende verhaallijn tussen Nick en Charlie genant wordt.
Tip: iedere Amerikaanse soap heeft ingezien dat gedoe met kinderen kleiner dan pak em beet 12 niets oplevert, irritant is (zie Rikki ook). Dus gewoon kappen met alle Valentijns en Sils en dat gevader en gemoeder over klein grut.
Ja echt triest... verzin iets beters...quote:Op woensdag 12 november 2008 20:30 schreef RaymanNL het volgende:
Nou we weten nu ook hoe Anita de serie wordt uitgeschreven
Waar kwam die gast trouwens ineens vandaan?? Had het gister niet gezien en vanmorgen de herhaling ná de reclame.quote:Op woensdag 12 november 2008 20:30 schreef RaymanNL het volgende:
Nou we weten nu ook hoe Anita de serie wordt uitgeschreven
Ja, Rikki die haar vermoord waardoor we ook gelijk van Rikki af zijn.quote:Op donderdag 13 november 2008 09:07 schreef Starlie het volgende:
[..]
Ja echt triest... verzin iets beters...
Had nog wel een paar scenarios in mijn hoofd
Zag er idd niet uit als een leerling.quote:Op donderdag 13 november 2008 12:35 schreef vencodark het volgende:
[..]
Waar kwam die gast trouwens ineens vandaan?? Had het gister niet gezien en vanmorgen de herhaling ná de reclame.
Die gast had eerst gebeld ofzo? Hij ziet er trouwens niet echt uit als een leerling van haar. Die gast is wel ouder dan 18 lijkt me
Als ze emigreerd ben je nog niet van haar af namelijk. Dan komt ze 2 jaar later weer terug en hebben we hetzelfde.quote:Op donderdag 13 november 2008 14:20 schreef alors het volgende:
Waarom moet ze nou weer dood?
Laat ze gewoon emigreren o.i.d.
Ik vind hm niet verkeerd bedacht.quote:Op donderdag 13 november 2008 15:57 schreef Starlie het volgende:
Anita zal ook wel dood gaan want ik heb gehoord dat ze nooit meer wil terugkeren in GTST! Ze zal wel doodgaan door dat ventje en als Rik eenmaal weer bekomen is van het verdriet zal uit het onderzoek naar haar dood zijn gebleken dat ze zwanger was, waardoor hij weer in de put raakt, Charlie komt hem opvrolijken want zij was (opeens) de beste vriendin van Anita, Rik en Charlie krijgen iets met elkaar, Charlie blijkt dan opeens zwanger van Rik maar Rik bleek toch besmet met het HIV virus omdat Dr. Martijn een prutsdokter is, dokter Martijn gaat bij zijn vrouw in therapie omdat hij nu ook inziet dat hij een prutsdokter is....... en zo kan ik nog wel even doorgaan met mijn eigen versie van de dood van Anita!
Martijn blijkt na Lonneke de smaak te pakken te hebben en Barbara solliciteert als doktersassistente bij hem omdat haar evenementenburo een opdrachtenportefeuille had van 0,0.quote:Op donderdag 13 november 2008 16:01 schreef vencodark het volgende:
[..]
Ik vind hm niet verkeerd bedacht.
Maar wat gebeurt er met Martijn de prutsdokter??
quote:Op donderdag 13 november 2008 17:01 schreef Perico het volgende:
[..]
Martijn blijkt na Lonneke de smaak te pakken te hebben en Barbara solliciteert als doktersassistente bij hem omdat haar evenementenburo een opdrachtenportefeuille had van 0,0.
Martijn kan zich niet beheersen en Barbara wil maar wat graag. Dan krijgt hij een deja-vu, dat hij als Wout (zijn split personality) ook al eens Barbara genomen heeft, waarna hij in verdwaasde toestand de weg op rent en wordt overreden door Nick, die doorrijdt.
Irene gaat dan al huilend bij Ludo in de rebound, waarna ze om de macht over het huis moet strijden met de inwonende Maxime, die een geheime crypte heeft ontdekt. De Noudster heeft met zijn graafwerkzaamheden een vliegtuigbom tot leven gewekt, waaraan hij niet op tijd kan ontsnappen en gaat hierna door het leven als de Eenarmige Bandiet. Laura wordt waanzinnig en begraaft zichzelf levend. Maar de geesten van Arnie en Lotje staan dit niet toe; ze heeft nog niet genoeg geleden.
quote:Op donderdag 13 november 2008 17:01 schreef Perico het volgende:
[..]
Martijn blijkt na Lonneke de smaak te pakken te hebben en Barbara solliciteert als doktersassistente bij hem omdat haar evenementenburo een opdrachtenportefeuille had van 0,0.
Martijn kan zich niet beheersen en Barbara wil maar wat graag. Dan krijgt hij een deja-vu, dat hij als Wout (zijn split personality) ook al eens Barbara genomen heeft, waarna hij in verdwaasde toestand de weg op rent en wordt overreden door Nick, die doorrijdt.
Irene gaat dan al huilend bij Ludo in de rebound, waarna ze om de macht over het huis moet strijden met de inwonende Maxime, die een geheime crypte heeft ontdekt. De Noudster heeft met zijn graafwerkzaamheden een vliegtuigbom tot leven gewekt, waaraan hij niet op tijd kan ontsnappen en gaat hierna door het leven als de Eenarmige Bandiet. Laura wordt waanzinnig en begraaft zichzelf levend. Maar de geesten van Arnie en Lotje staan dit niet toe; ze heeft nog niet genoeg geleden.
Ooohja, ik dacht al: heb ik een belangrijk, cruciaal personage gemist? Maar dat viel wel mee dus.quote:Op donderdag 13 november 2008 20:44 schreef Perico het volgende:
Lonneke was door Ludo betaald om Janine te ruineren... met het verspreiden van geruchten over de losse handen van Martijn. Stiekem vond ik haar best leuk, maar ja, lag er zo dik bovenop
Ik zit toch wel aan de buis gekluisterd door het spel tussen Maxime en Ludo. Dat tilt de serie echt wel uit het moeras!
Met je andere bal eraf kan je nog steeds seks hebben, voortplanten gaat niet meer, maar mensen die door ziekte hun testikels kwijt zijn krijgen permanente hormoon medicatie, waardoor de snikkel prima werktquote:Op donderdag 13 november 2008 22:51 schreef Starlie het volgende:
[..]
![]()
Vanuit hier zal ik weer verder gaan met mijn versie![]()
Na de aanrijding is Nick niet zichzelf, hij besluit naar Sjors te gaan, die is zo heilg als de paus zij kan hem vast wel verder helpen met zijn geweten, Sjors en Nick worden weer verliefd, Sjors kan alleen het verkrachtingsverhaal niet vergeten en hakt zijn andere bal eraf zodat Nick nooit meer sex kan hebben en ze samen gelukkig verder kunnen leven....
Uiteraard gaat er iets mis waardoor Nick constant een werkende snikkel heeft. Hij verkracht alles en iedereen. Tot hij een foute inschatting maakt en Ludo pakt.quote:Op vrijdag 14 november 2008 16:35 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Met je andere bal eraf kan je nog steeds seks hebben, voortplanten gaat niet meer, maar mensen die door ziekte hun testikels kwijt zijn krijgen permanente hormoon medicatie, waardoor de snikkel prima werkt
Wtf?quote:Op vrijdag 14 november 2008 16:40 schreef vencodark het volgende:
[..]
Uiteraard gaat er iets mis waardoor Nick constant een werkende snikkel heeft. Hij verkracht alles en iedereen. Tot hij een foute inschatting maakt en Ludo pakt.
Ja uhh nou ik heb van mijn verhaal geen medische studie gemaakt.. hij heeft geen zin meer in sex laten we het daar dan maar op houden!quote:Op vrijdag 14 november 2008 16:35 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Met je andere bal eraf kan je nog steeds seks hebben, voortplanten gaat niet meer, maar mensen die door ziekte hun testikels kwijt zijn krijgen permanente hormoon medicatie, waardoor de snikkel prima werkt
quote:Op vrijdag 14 november 2008 16:43 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Wtf?Wat heb jij geslikt kerel?
Oh...ahum....neemt u mij niet kwalijk, mejuffrouwquote:
Hmm dan zijn er meerdere mensen die verward raken, omgekeerd heb ik het ook vak, een kerel met een meisjesachtige avatar zie ik dan voor vrouw aanquote:(nondeju, mensen vergissen zich nog steeds, en het staat heel duidelijk bij mijn avator).
Tja, toen ik een Depp plaatje had, dacht iemand dat ik het was (en dus een kerel) en toen dachten ook veel mensen dat ik een kerel was. Ik maak een mannelijke indruk zekerquote:Op vrijdag 14 november 2008 16:58 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Oh...ahum....neemt u mij niet kwalijk, mejuffrouw![]()
[..]
Hmm dan zijn er meerdere mensen die verward raken, omgekeerd heb ik het ook vak, een kerel met een meisjesachtige avatar zie ik dan voor vrouw aan
..checkt Fobo......ehhh nee hoorquote:Op vrijdag 14 november 2008 17:06 schreef vencodark het volgende:
[..]
Tja, toen ik een Depp plaatje had, dacht iemand dat ik het was (en dus een kerel) en toen dachten ook veel mensen dat ik een kerel was. Ik maak een mannelijke indruk zeker
Nee hoor.quote:
Knap kind trouwens.quote:Op zaterdag 15 november 2008 16:49 schreef Blawh het volgende:
Wat is Valentijn opeens groot, of ligt dat aan mij? Gelukkig nog niet zo absurd als met Nina toen, maar toch lijkt dat kind wel erg snel ouder te worden.
Ludo-op-de-boot was te vergezocht vond ikquote:Op zaterdag 15 november 2008 19:37 schreef Perico het volgende:
Je hebt niets gemist Vencodark, de aflevering van vrijdagavond was om te huilen, er gebeurde gewoon he-le-maal niets.
Ja je zag Dex een liter water drinken bij het schoffelen... dat is nog het enige aardige om over te speculeren, als Laura en Doro helemaal wanhopig de jongens proberen te stoppen met een van hun legendarische slechte smoezen.. terwijl de jongens natuurlijk op niets stuitten, waarna ze al helemaal niet meer weten waar ze het moeten zoeken.
Ben benieuwd naar het ultieme wraakplan van René -- langzaam 1 voor 1, of Ludo-op-de-boot style?
Ik denk 1 voor 1.quote:Op zaterdag 15 november 2008 19:37 schreef Perico het volgende:
Ben benieuwd naar het ultieme wraakplan van René -- langzaam 1 voor 1, of Ludo-op-de-boot style?
Ja, van die figuren die gewoon beetje creepy zijn maar niet gelijk door en door slecht ofzo. Zo'n type die je collega kan zijn ofzo. Of je buurjongen.quote:Op zaterdag 15 november 2008 19:58 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Ik ben in ieder geval blij dat er gasten als Renee en die geflipte leerling van Anita in beeld zijn gekomen, de kleine misdaad, compleet met rare telefoontjes maakt eindelijk weer zijn entree in de soap
mmm,renee een beetje creepy maar niet door en door slecht ?quote:Op zaterdag 15 november 2008 20:01 schreef vencodark het volgende:
[..]
Ja, van die figuren die gewoon beetje creepy zijn maar niet gelijk door en door slecht ofzo. Zo'n type die je collega kan zijn ofzo. Of je buurjongen.
iig niet iemand die alleen maar duistere zaken doet.quote:Op zondag 16 november 2008 09:00 schreef janimie het volgende:
[..]
mmm,renee een beetje creepy maar niet door en door slecht ?
komende week komt hij erachter, aldus veronica tv gids. Hij wordt ondervraagd over de verdwijning van rene en hoort van de politie wat er gebeurd isquote:Op zondag 16 november 2008 16:50 schreef Canisfire het volgende:
Ik hoop echt dat René gevaarlijk uit de hoek gaat komen en de vrouwen nog veel leed bezorgt.
Zorgt voor boeiende televisie. Trouwens wel weer onwerkelijk dat Ludo nergens van af weet.
Nina is toch zijn dochter. Aan de andere kant begrijp ik wel dat Ludo er eens totaal buiten wordt gelaten maar als Vader hoort hij het toch te weten.
Ja is inderdaad heel toevallig, en sowieso de gedachte dat je met je blote handen wortels kunt uitgraven en uittrekken etc. dat is echt voor iemand met een ijzeren gestel nog loodzwaar werk. Maar ze lijken willekeurig ergens te beginnen.quote:Op zondag 16 november 2008 18:31 schreef Miss_paraplu het volgende:
wat ik heel apart vindt is dat Dex en Noud , niet aan het begin van de tuin beginnen met scheppen etc, maar gewoon ergens in het midden, heel toevallig dicht bij de plek waar ze René hebben begraven.
Als ze aan het begin beginnen kunnen Barbara Janine, Doro, en Laura nog echt wel, willen ze hem verplaatsen dat doen!
Ja dat slaat helemaal nergens op. Hup gewoon in het midden beginnen met een flut schepje, gaat vast werken.quote:Op zondag 16 november 2008 18:31 schreef Miss_paraplu het volgende:
wat ik heel apart vindt is dat Dex en Noud , niet aan het begin van de tuin beginnen met scheppen etc, maar gewoon ergens in het midden, heel toevallig dicht bij de plek waar ze René hebben begraven.
Als ze aan het begin beginnen kunnen Barbara Janine, Doro, en Laura nog echt wel, willen ze hem verplaatsen dat doen!
Verder gebeurde er weinig vrijdag inderdaad.
quote:GTST zeker tot 2011 door
Uitgegeven: 17 november 2008 15:58
Laatst gewijzigd: 17 november 2008 19:20
AALSMEER - De RTL4-soap Goede Tijden, Slechte Tijden (GTST) gaat zeker tot 2011 door. RTL4 heeft het contract met producent Endemol namelijk verlengd.
RTL4-programmadirecteur Erland Galjaard heeft cast en crew van Nederlands langstlopende soap maandagmiddag op de hoogte gebracht van de contractverlenging. Hij deed dat in de Aalsmeerse studio waar de verwikkelingen in de fictieve gemeente Meerdijk worden opgenomen.
De kijkcijfers van het dagelijkse RTL4-programma kenden een tijdje geleden een flinke dip, maar nu de verhaallijnen zijn bijgesteld heeft de inmiddels negentien seizoenen tellende soap de weg omhoog weer gevonden.
Anker
"De serie is een belangrijk anker in de vooravond van RTL4 en het is gebleken dat de kijker het programma meer is gaan waarderen, vooral na de inhoudelijke veranderingen van de afgelopen tijd", schetst Galjaard.
"De contractverlenging betekent dat we voor de lange termijn weer een heleboel nieuwe, spannende en mooie verhaallijnen zullen inzetten", laat uitvoerend producent Kennard Bos maandag weten.
"We kijken er nu al naar uit om die straks aan de kijker te mogen laten zien. GTST is na negentien jaar nog altijd in de bloei van haar leven. Dat zien we ook terug in de kijkcijfers en in de reactie van de kijkers."
Familie Huygens
Eerder dit jaar is de serie, naast de bestaande families Sanders en Alberts, uitgebreid met een nieuw gezin: de familie Huygens. "Ook (gast)rollen van onder anderen Willeke Alberti en Marjolein Keuning worden door de kijker zeer gewaardeerd", aldus een RTL-woordvoerster.
bron
Was saai jaquote:Op maandag 17 november 2008 20:59 schreef NrSiX het volgende:
jeuzus wat een dikke rukaflevering weer
Als we maar goede verhaallijnen krijgen dan.quote:Op maandag 17 november 2008 21:54 schreef DaMart het volgende:
Ik lees net dat RTL het contract voor GTST heeft verlengd!
[..]
Dat is die vreselijk charmante (wat mij betreft dan) man die ook in Rozengeur en Wodka Lime en Julia's Tango speelde!quote:Op dinsdag 18 november 2008 15:19 schreef Murmeli het volgende:
who the **** is chris tates nou weer?
Ik wed op Charlie.quote:Op dinsdag 18 november 2008 14:11 schreef Starlie het volgende:Chris Tates maakt debuut in GTST
![]()
AMSTERDAM - Acteur Chris Tates is vanaf 24 november te zien in Goede Tijden Slechte Tijden.
Hij zal de rol vertolken van een pandjesbaas die één van de hoofdpersonages het hoofd op hol brengt. Chris blijft ondertussen gewoon spelen in de musical Dirty Dancing, meldt RTL.
Chris was al eerder al te zien in Westenwind en Onderweg naar Morgen.
Of Janine... Charlie heeft natuurlijk net met Nick en Jack iets gehad.quote:
Janine denk ik niet..Laura wie weet .Die zou ik weleens een man weer gunnen. Ook al is het geen goede man, gewoon een vent waar ze wel in 1 klap verliefd op wordt. Hoelang is Laura al alleen joh?quote:Op dinsdag 18 november 2008 17:22 schreef Starlie het volgende:
[..]
Of Janine... Charlie heeft natuurlijk net met Nick en Jack iets gehad.
Of zouden ze Laura eindelijk weer eens een man gunnen
Och, dat wijst zich vanzelf.quote:Op dinsdag 18 november 2008 18:14 schreef Murmeli het volgende:
ik denk dat Laura inmiddels wel verleerd is wat ze met een man moet doen
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |