abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_62851483
Plaats anders even een linkje met de bermtourist Frey, dan snappen ze wel waar je het over hebt
Een heer met stijl
pi_62851716
quote:
Op vrijdag 31 oktober 2008 22:40 schreef Frey het volgende:

[..]

Nieuwe schrijvers en een beter personage daarvoor.
Heb er nogsteeds weinig vertrouwen in maar we zullen zien.
quote:
Op vrijdag 31 oktober 2008 22:42 schreef Perico het volgende:
Ik heb zo'n bang vermoeden dat de Desperate Housewives een pact sluiten. Ze houden vol dat ie gevallen was, en misschien was er wel niemand aanwezig, volgens hun.
Volgens mij dat geen eens.
Ze raken in paniek en gaan de lijk verstoppen, vooral niet naar de politie gaan

[ Bericht 5% gewijzigd door bobjuh op 31-10-2008 23:03:48 ]
"A person needs new experiences. They jar something deep inside, allowing him to grow. Without change something sleeps inside us, and seldom awakens. The sleeper must awaken."
pi_62851856
quote:
Op vrijdag 31 oktober 2008 22:51 schreef bobjuh het volgende:

[..]

Heb er nogsteeds weinig vertrouwen in maar we zullen zien.

[quote]Op vrijdag 31 oktober 2008 22:42 schreef Perico het volgende:
Ik heb zo'n bang vermoeden dat de Desperate Housewives een pact sluiten. Ze houden vol dat ie gevallen was, en misschien was er wel niemand aanwezig, volgens hun.

Volgens mij dat geen eens.
Ze raken in paniek en gaan de lijk verstoppen, vooral niet naar de politie gaan
Neeee wat een kut verhaallijn wordt dat

Janine is blij dat ie dood is, Dorothea wil Laura beschermen, maar Baarbaara zal natuurlijk wel hele afleveringen gaan vol zeuren dat ze naar de politie moeten gaan
De Graafschap | Schalke 04 | Juventus
pi_62851967
Hmm ik heb eigenlijk inderdaad weinig zin in een mutsenverhaallijntje
Een heer met stijl
  vrijdag 31 oktober 2008 @ 23:16:13 #55
62455 Frey
Ludo Sanders
pi_62852438
Wat een zielig zooitje op dat forum van www.gtst.nl zeg.

Ik ging posten in het Herman Hogendoorn topic. Mijn eerste zin was dat Herman na Ludo mijn grote favoriet was van 18 jaar GTST. Daarna volgde een heel verhaal over Herman.

Vervolgens wordt mijn hele verhaal verwijderd omdat het teveel over Ludo zou gaan in plaats van Herman. Er zouden minstens 4 zinnen ofzo over Ludo gaan.
Dan wordt een topic gemaakt en daarin beklaag ik mij, maar die gare mod blijft volhouden. Zeg ik dat ze niet moet liegen, wordt het hele topic maar weer gesloten.

Flikker toch op.
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
  vrijdag 31 oktober 2008 @ 23:33:49 #56
163732 nWo4Life
Herman Hogendoorn
pi_62852800
Mijn God, de huisvrouwen van Meerdijk zijn levensgevaarlijk! En hoe die René er op een gegeven moment bij stond: als een complete psychopaat te kijken. Van mij mag hij in de serie blijven. Met die vier wilde dames moet hij er voor oppassen dat ze hém niet gangbangen in plaats van andersom.
"Ik vind het niet erg als iets niet makkelijk is, ik win meestal, weet je!"
pi_62852826
@Frey

Ik sluit me daarbij aan, het wordt niet altijd eerlijk uitgewerkt. Ik heb jou bericht ook gelezen en daar was helemaal niks mis mee. Je vind Herman een goed personage al is Ludo dan je favoriet. Frits en Herman zijn mijn favoriet ten opzichte van Ludo maar ieder zijn mening toch? Ik vind dat je toch wel moet kunnen discussiëren en 1 vergelijking is niet misplaatst. Je had 1x Ludo staan en sprak niet eens over hem.

Mijn laatste 5 reacties of zo zijn ook weer verwijderd omdat het hun niet naar de zin was maar goed sommige hadden dan een vergelijking dus daar kan ik nog wel enigszins inkomen alhoewel ook ik het natuurlijk jammer vind. Je moet gewoon behoorlijk oppassen met wat je post daar tegenwoordig. Zelfs als de personages met elkaar in verhaallijn zijn verwikkeld.

Ik vond het een super aflevering vandaag, één van de beste van het seizoen. Weer eens een vlaag van dat oude criminele GTST wat de serie vroeger zo leuk maakte. Ik hoop dat René alsnog opstaat en de dames te grazen neemt!
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  vrijdag 31 oktober 2008 @ 23:41:28 #58
62455 Frey
Ludo Sanders
pi_62852939
quote:
Op vrijdag 31 oktober 2008 23:33 schreef nWo4Life het volgende:
En hoe die René er op een gegeven moment bij stond: als een complete psychopaat te kijken.
Haha, die blik in zijn ogen was geniaal. Het zou echt zo zonde zijn als dit al het einde is...
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
  zaterdag 1 november 2008 @ 06:47:33 #59
1593 Perico
Serpent Rouge
pi_62855789
De 4 mutsen krijgen het voor elkaar, om Noud als eerste klusje, René te laten inmetselen!

Die gast moet blijven, hij was echt compleet psycho, hij deed met Dorothea wat we allemaal wel al eens in ons hoofd hebben gehaald...
pi_62856243
pi_62857219
net ff gekeken omdat ik hoorde dat die kerel zou worden aangevallen. haha wat hilarisch! Laura zit waarschijnlijk nu weer eens in de pinarie voor het duwen van rené
  zaterdag 1 november 2008 @ 14:23:54 #62
102973 Liquidist
Life is live! LAalaalalala
pi_62860943
wel leuk, alleen zo jammer dat het er altijd zo ontzettend nep uitziet
Conformists will be cast away by the tide of history
  zaterdag 1 november 2008 @ 15:03:24 #63
93214 DeTolk
Elk puntje telt.
pi_62861692
quote:
Op zaterdag 1 november 2008 10:34 schreef BadBadPresident het volgende:
net ff gekeken omdat ik hoorde dat die kerel zou worden aangevallen. haha wat hilarisch! Laura zit waarschijnlijk nu weer eens in de pinarie voor het duwen van rené
Het zit in d;r genen. Eerst Robert, nu Rene.

Ooit werd ze zelf geduwd, en viel ze op een kandelaar. Was ze toen maar gestorven
  zaterdag 1 november 2008 @ 16:10:02 #64
62455 Frey
Ludo Sanders
pi_62863007
Blijft gewoon geniaal om te zien hoe hij dat glas op zijn kop krijgt, even omkijkt en dan gewoon doorgaat.
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
pi_62864029
quote:
Op zaterdag 1 november 2008 15:03 schreef DeTolk het volgende:

[..]

Het zit in d;r genen. Eerst Robert, nu Rene.

Ooit werd ze zelf geduwd, en viel ze op een kandelaar. Was ze toen maar gestorven
Laura is inderdaad een personage die vooral in het verleden vaak moeite had zichzelf te beheersen, Robert door een Spiegel, Linda met zo een schildermesje, met Bowien de vijver in en natuurlijk Philip van Alphen met een koekenpan
Een heer met stijl
pi_62864071
Die GTST site wordt echt met de dag hipper, tegenwoordig kan je gewoon de sleutel van een eenvoudige kamer bekijken

Sleutel

[ Bericht 1% gewijzigd door Heer_van_Bartolhoven op 01-11-2008 18:41:57 ]
Een heer met stijl
pi_62865118
quote:
Op zaterdag 1 november 2008 17:03 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:

[..]

Laura is inderdaad een personage die vooral in het verleden vaak moeite had zichzelf te beheersen, Robert door een Spiegel, Linda met zo een schildermesje, met Bowien de vijver in en natuurlijk Philip van Alphen met een koekenpan
En ze had toen geloof ik met Cleo ook een vrouw laten verdwijnen, die gooiden ze toen nog samen de sloot in in een ingewikkeld tapijt.
“I mean, nobody’s scientifically perfect, but Suzie’s about as close to being perfect as any human could possibly be.”
pi_62866098
Tvp.
pi_62866552
Ik heb iig een nominatie gezien van slechtste scene van seizoen 2008/2009.
Wat een huttemut gedoe met René. Als je nu met 4 vrouwen ben, dan trap je die vent toch in zijn ballen, leg je zijn armen op zijn rug, smijt je hem op de grond en ga je met zn 4-en bovenop hem zitten? Jezus Mina.
pi_62882351
quote:
Op zaterdag 1 november 2008 06:47 schreef Perico het volgende:
De 4 mutsen krijgen het voor elkaar, om Noud als eerste klusje, René te laten inmetselen!


Doet me denken aan Eastenders drie jaar geleden toen Dirty Den Watts door zijn vrouw Chrissie (ook niet de braafste) werd doodgeslagen en hem samen met Samantha Mitchell en Zoe Slater in de kelder van de kroeg begroef onder een speciaal aangelegd vloertje.

Wat de GTST-baddies betreft; Onno P Wassenaar was zo'n iemand die de keurige zakenman uithing maar ondertussen... En hij kwam ermee weg gezien het feit dat hij werd benoemd tot Zakenman van het Jaar (1994).
Opie betaalde de operatie van de kleine Guusje en vroeg Suzanne als tegenprestatie om heel lief te zijn, en wel voor het oog van de camera. Arthur vond dat niet om te lachen en ging tijdens een middagje golfen de confrontatie aan om zelf een pak rammel te krijgen. In 1997 verscheen Wassenaar weer in beeld toen hij Luigi Pavese, een ex-collega van Ludo; vermoordde nadat Daniel in contact met hem probeerde te komen. Ook de journalist Paul Huibrechts (gespeeld door Kayak-zanger Edward Reekers) moest eraan geloven nadat hij werd gedwongen om Daniel in de val te lokken. De rollen werden echter omgedraaid en OPW viel van het dak voor het oog van Guusje, met alle trauma's vandien. Een jaar later dook ie nog een keer op in Daniels nachtmerrie samen met Dian.
  zondag 2 november 2008 @ 15:22:25 #71
1593 Perico
Serpent Rouge
pi_62883304
quote:
Op zaterdag 1 november 2008 17:06 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Die GTST site wordt echt met de dag hipper, tegenwoordig kan je gewoon de sleutel van een eenvoudige kamer bekijken

Sleutel
Haha, maar dat zijn zeer standaard genummerde sleutels, je weet wel, bij een bouwmarkt haal je een setje 24 - 27 sleutels en je hebt toegang tot alles..

Ieder hotel heeft tegenwoordig iedere ruimte afgegrendeld met een chipkaart of magneetstrip-op-pasje systeem.. of je had op zijn minst een unieke Lips sleutel verwacht..

Rozenboom, Rozenboom, je bent niet beter dan Hotel Dendermonde...
  zondag 2 november 2008 @ 15:39:29 #72
157031 roosjeroosje1988
viesdik/lelijk/daddy-issues
pi_62883619
tvp
  zondag 2 november 2008 @ 19:08:05 #73
32015 suus21
Andre rocks!
pi_62888620
ik heb vrijdag met die Jack gepokerd! Heel gaaf..
fijn!
  zondag 2 november 2008 @ 19:18:06 #74
127809 SuperrrTuxxx
Zwerver met een wekker
pi_62888882
quote:
Op zondag 2 november 2008 19:08 schreef suus21 het volgende:
ik heb vrijdag met die Jack gepokerd! Heel gaaf..
Heddegijdagezeedgehadjamindedawerkelukwoarhoedoedegijdahoedoedegijdahoeheddegijdagedoan.
Don't you ever get stuck in the sky when you're high?
pi_62890312
Wat een gaaf einde zeg.
Hoop alleen dat het geen lange zeiklijn wordt zonder einde
pi_62899425
quote:
Op vrijdag 31 oktober 2008 23:41 schreef Frey het volgende:

[..]

Haha, die blik in zijn ogen was geniaal. Het zou echt zo zonde zijn als dit al het einde is...
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Een heer met stijl
pi_62900325
quote:
Op zaterdag 1 november 2008 16:10 schreef Frey het volgende:
Blijft gewoon geniaal om te zien hoe hij dat glas op zijn kop krijgt, even omkijkt en dan gewoon doorgaat.
Vond het een beetje een Terminator moment.
Hoe ze hem met het glas slaat en hij achterom kijkt met die woeste blik in zijn ogen.
Was het eerste waar ik aan dacht
"A person needs new experiences. They jar something deep inside, allowing him to grow. Without change something sleeps inside us, and seldom awakens. The sleeper must awaken."
pi_62906118
quote:
Op maandag 3 november 2008 08:35 schreef bobjuh het volgende:

[..]

Vond het een beetje een Terminator moment.
Hoe ze hem met het glas slaat en hij achterom kijkt met die woeste blik in zijn ogen.
Was het eerste waar ik aan dacht
Ik vond het net een pop. Hij draaide zo vreemd om. Net als Chucky.
pi_62907392
En hoe hij Janine ook steeds aankeek met van die glimoogjes, waarom wordt zo iemand niet gewoon een onderdeel van de vaste cast?
Een heer met stijl
pi_62915585
quote:
Op zondag 2 november 2008 19:08 schreef suus21 het volgende:
ik heb vrijdag met die Jack gepokerd! Heel gaaf..
haha waar dan?
pi_62915621
laatste nieuws:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_62916621
Kijk dit is nou de reden dat iedereen Nick veracht, hoe hij doet tegen zijn personeel, volkomen onterecht en onrechtvaardig, een klein verwend jongetje
Een heer met stijl
  maandag 3 november 2008 @ 20:18:47 #83
127809 SuperrrTuxxx
Zwerver met een wekker
pi_62916860
Gaan ze er nou een hele aflevering over doen om te beslissen wat ze doen.
Heddegijdagezeedgehadjamindedawerkelukwoarhoedoedegijdahoedoedegijdahoeheddegijdagedoan.
Don't you ever get stuck in the sky when you're high?
  maandag 3 november 2008 @ 20:24:01 #84
127809 SuperrrTuxxx
Zwerver met een wekker
pi_62917032
Die is dus echt niet dood. Dat zou wel erg stom zijn.
Heddegijdagezeedgehadjamindedawerkelukwoarhoedoedegijdahoedoedegijdahoeheddegijdagedoan.
Don't you ever get stuck in the sky when you're high?
pi_62917207
Wat een grap dit!

Die 4 vrouwen
  maandag 3 november 2008 @ 20:31:53 #86
127809 SuperrrTuxxx
Zwerver met een wekker
pi_62917236
Ja zie je wel, hij bewoog.
Heddegijdagezeedgehadjamindedawerkelukwoarhoedoedegijdahoedoedegijdahoeheddegijdagedoan.
Don't you ever get stuck in the sky when you're high?
pi_62917248
*zucht*
Wat obvious, wat slecht.
  maandag 3 november 2008 @ 20:32:26 #88
62455 Frey
Ludo Sanders
pi_62917255
Dat wordt nog spannend.
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
pi_62917257
hahah - achja zand erover.
  maandag 3 november 2008 @ 20:35:11 #90
59118 digispeed
gegarandeerd succes
pi_62917316
ik heb een flashback naar janine toen ze levend begraven werd en naar linda en morris.
Hummmzzzzzz zucht................... Niet echt een boeiende verhaallijn.
De wereld is wat iemand eigenlijk wil zien
  maandag 3 november 2008 @ 20:39:47 #91
163732 nWo4Life
Herman Hogendoorn
pi_62917404
Alhoewel sommige stukken erg overdreven waren en zelfs melig, moet ik toch wel toegeven dat ik geboeid heb gekeken. Het is in ieder geval spannender dan een hoop van de andere softe verhaallijnen. Ludo zou in zijn broek pissen als hij wist hoe de vrouwen van Meerdijk zijn. Hoezo moordenaar? Ik vind het super dat René nog bewoog. Hopelijk komt hij terug om wraak te nemen. Arme Laura, die vermoordt ze ook aan de lopende band.

Overigens doet deze verhaallijn enorm veel denken aan As The World Turns waar met regelmaat iemand (levend of dood) wordt begraven. Ook hier verloor de persoon in kwestie een bezitting tijdens het graven en keerde de 'dode' terug om wraak te nemen. Benieuwd wat GTST's invalshoek is.
"Ik vind het niet erg als iets niet makkelijk is, ik win meestal, weet je!"
pi_62917459
vind het trouwens wel weer uber naief allemaal.. iemand stoot zijn hoofd en je voelt geen pols wat doe je?

1. je belt 112
2. je gaat proberen te reanimeren

maar nee, ze begraven hem................. Barbara was toch doktersassistent? erg competent dan..
  maandag 3 november 2008 @ 20:44:36 #93
62455 Frey
Ludo Sanders
pi_62917521
Ben benieuwd of René dan toch verantwoordelijk zal zijn voor de exit van Dorothea.
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
pi_62917815
quote:
Op maandag 3 november 2008 20:44 schreef Frey het volgende:
Ben benieuwd of René dan toch verantwoordelijk zal zijn voor de exit van Dorothea.
Het was ook haar armband die daar viel, toch?
pi_62918145
quote:
Op maandag 3 november 2008 20:55 schreef cinnamongirl het volgende:

[..]

Het was ook haar armband die daar viel, toch?
Het zou echt briljant zijn als ze haar laten stikken en dat Dorothea overal de schuld van krijgt en dat zij dan alleen in de cel beland
14.gif RaymanNL vindt dit leuk
  maandag 3 november 2008 @ 21:12:48 #96
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_62918342
Het moment van hotelkamer tot begraven, had zo in Koefnoen gekund, wat slecht zeg
  maandag 3 november 2008 @ 21:16:57 #97
127809 SuperrrTuxxx
Zwerver met een wekker
pi_62918464
quote:
Op maandag 3 november 2008 20:55 schreef cinnamongirl het volgende:

[..]

Het was ook haar armband die daar viel, toch?
Ik heb ff gemist dat er uberhaupt een armband viel.
Heddegijdagezeedgehadjamindedawerkelukwoarhoedoedegijdahoedoedegijdahoeheddegijdagedoan.
Don't you ever get stuck in the sky when you're high?
pi_62918965
quote:
Op maandag 3 november 2008 21:16 schreef SuperrrTuxxx het volgende:

[..]

Ik heb ff gemist dat er uberhaupt een armband viel.
Het was een opvallende met grote zilveren schakels. Maar ik heb gemist wie van de dames hem verloor!
Ik ben níet geschikt als luchtverkeersleider
  maandag 3 november 2008 @ 21:40:54 #99
127809 SuperrrTuxxx
Zwerver met een wekker
pi_62919242
quote:
Op maandag 3 november 2008 21:32 schreef cinnamongirl het volgende:

[..]

Het was een opvallende met grote zilveren schakels. Maar ik heb gemist wie van de dames hem verloor!
Ik ben níet geschikt als luchtverkeersleider
Het kan best zijn dat ik toen net ff niet keek. ff een keer terugkijken dan.
Heddegijdagezeedgehadjamindedawerkelukwoarhoedoedegijdahoedoedegijdahoeheddegijdagedoan.
Don't you ever get stuck in the sky when you're high?
pi_62919249
Barbara verloor het
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')