Wat een ongelooflijk irritant koud persoon is dat geworden zeg, duidelijk teveel met Barbara omgegaanquote:Op vrijdag 7 november 2008 20:03 schreef Frey het volgende:
Janine: Wat is het verschil met de eerste keer?
kun je me even bijpraten? Ik heb vandaag niet gekeken helaasquote:Op vrijdag 7 november 2008 20:03 schreef Frey het volgende:
Janine: Wat is het verschil met de eerste keer?
Hier ben ik het volledig mee eens. Het is allemaal zo oppervlakkig en onrealistisch gedaan zeg. Ik had hen willen zien schreeuwen en janken. Dit gespekje, alsof het om en auto gaat die naar de vuilstort moet worden gebracht. Jammerlijk gefaald hier. Terwijl de aanleiding veel potentie had.quote:Op zaterdag 8 november 2008 04:08 schreef Perico het volgende:
Janine is inderdaad vreselijk, de andere 3 hebben keurig last van hun geweten, maar mevrouw walst over iedereen heen en wil haar zin krijgen, want zij en Nina zijn de grote slachtoffers en verkrachting is erger dan moord.
Wel interessant. Kijk, normaal in iedere serie of film, heb je deze gesprekken met nerveuze crime partners als er iets mis is gegaan, maar nu gebeurt het thuis onder het genot van een glas wijn. Met Janine als bully.
"Ga je mee vanavond het lijk in zee dumpen?".
Ook helemaal eens. Normale mensen hebben echte emoties en gaan gewoon janken en in paniek raken ofzo als ze iemand per ongeluk doden.quote:Op zaterdag 8 november 2008 11:06 schreef nWo4Life het volgende:
[..]
Werk met echte emoties en breng iets over, zoals dat vroeger ook gebeurde. Het acteren mag dan vroeger zogenaamd 'slechter' zijn geweest, maar ik geloofde er wel meer van dan tegenwoordig i.i.g.
Hier ben ik het volledig mee eens, ze zitten plotseling weer volledig in het slop.quote:Op zaterdag 8 november 2008 11:06 schreef nWo4Life het volgende:
[..]
Hier ben ik het volledig mee eens. Het is allemaal zo oppervlakkig en onrealistisch gedaan zeg. Ik had hen willen zien schreeuwen en janken. Dit gespekje, alsof het om en auto gaat die naar de vuilstort moet worden gebracht. Jammerlijk gefaald hier. Terwijl de aanleiding veel potentie had.
Jack wordt bloedirritant met dat gezeur, net als Charlie en Nick. "Het is niet meer hetzelfde...". Nou en? Blijf dan bij elkaar uit de buurt. Het gaat toch echt nergens over zo. Net nu ik het beter begon te vinden, krijgen we weer van die sarcastische opmerkingen en onrealistische reacties.
Werk met echte emoties en breng iets over, zoals dat vroeger ook gebeurde. Het acteren mag dan vroeger zogenaamd 'slechter' zijn geweest, maar ik geloofde er wel meer van dan tegenwoordig i.i.g.
R.I.P. Wik Jongsma. Wat een geweldige rol was meneer Harmsen al die jaren. Het is werkelijk een groot verlies.
Nou, ik zou er echt kapot van zijn als ik de verkrachter van mijn dochter per ongeluk dood maakquote:Op zaterdag 8 november 2008 14:19 schreef vencodark het volgende:
[..]
Ook helemaal eens. Normale mensen hebben echte emoties en gaan gewoon janken en in paniek raken ofzo als ze iemand per ongeluk doden.
Alleen Laura en Doortje vond ik nog normaal reageren. Laura had gewoon de politie moeten bellen.
Iemand gaat natuurlijk last krijgen van haar geweten en gaan misschien stiekem melding maken ofzo?
Kweet niet, maar dit is wel beetje te makkelijk.
Nou ik niet.quote:Op maandag 10 november 2008 10:42 schreef roooosje het volgende:
[..]
Nou, ik zou er echt kapot van zijn als ik de verkrachter van mijn dochter per ongeluk dood maak.
Ik kijk dat nooit dus dat kan me dan ook niet opvallen.quote:Op maandag 10 november 2008 19:45 schreef Canisfire het volgende:
Ik hoop dat we Rene snel weer tegenkomen trouwens.
Is het trouwens niemand opgevallen dat deze verhaalijn gewoon uit AsTheWorld Turns is gejat ?
Afgelopen twee maanden (dus ongeveer twee jaar geleden in Amerika )quote:Op maandag 10 november 2008 19:47 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Nou ik niet.![]()
[..]
Ik kijk dat nooit dus dat kan me dan ook niet opvallen.
Welke weervrouw speelt in GTST?quote:Op maandag 10 november 2008 19:54 schreef jorienvdherik het volgende:
Die weervrouw![]()
![]()
![]()
ik hoop dat die rene gewoon dood is.
Het is zijn broer.quote:Op maandag 10 november 2008 20:02 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Die Rechercheur is natuurlijk nep en ingehuurd door Rene
Hij lijkt er idd wel op.quote:
Dat dacht ik dus ookquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |