Vetquote:Op vrijdag 17 oktober 2008 19:39 schreef Etcetera het volgende:
8b. Gij zult zoveel mogelijk producten van Lush uitproberen
AKQ SC 480 Waar LB went aan een omhoogstaande toiletbril
die waren van mijquote:Op vrijdag 17 oktober 2008 19:45 schreef Etcetera het volgende:
daarna veranderd naar resp. Icesave en Schotse Whisky
prima hoor, heb gewerkt en zit nu te ontspannenquote:Op vrijdag 17 oktober 2008 21:14 schreef Etcetera het volgende:
jepsstraks ff naar de kroeg, zit nu naar een clip van een kwartier te kijken van AC/DC
hoe is het met jou?
quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 21:30 schreef LadyBlack het volgende:
Ik heb gvd een boete van 150 euro!!!!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
teringpolitie.....
Ik reed 's avonds in de nieuwe auto van mn vriend, in de regen, en hij had me net gewaarschuwd dat de rem nogal stug was. Bij een stoplicht had ik iemand achter me, dus toen die op oranje vloog durfde ik niet zo goed zomaar te remmen, en reed door![]()
![]()
*FLITS*
altijd fijnquote:Op vrijdag 17 oktober 2008 21:25 schreef B.ertha het volgende:
[..]
prima hoor, heb gewerkt en zit nu te ontspannen
Het vervelende van die flitsers is dat ze geen rekening houden met verkeerssituaties.... als er een agent had gestaan had ik het wel uit kunnen leggenquote:Op vrijdag 17 oktober 2008 21:35 schreef iamredleader het volgende:
[..]
da's minder. Erg vervelend, die boetes. Ben zelf ook een beetje bang, vandaag had ik de auto van m'n ouders geleend, en ik zag zo'n aanhanger-met-ingebouwd-flitsapparaat te laat, ik denk dat ik rond de 60 reed, maar er was veel verkeer, dus misschien ben ik niet gepakt
quote:De A is van Annie, de moeder van Heidy en van Allen hier op het feest.
quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 21:30 schreef LadyBlack het volgende:
Ik heb gvd een boete van 150 euro!!!!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
teringpolitie.....
Ik reed 's avonds in de nieuwe auto van mn vriend, in de regen, en hij had me net gewaarschuwd dat de rem nogal stug was. Bij een stoplicht had ik iemand achter me, dus toen die op oranje vloog durfde ik niet zo goed zomaar te remmen, en reed door![]()
![]()
*FLITS*
Dan kun je bezwaar aantekenen. Eerst boete betalen en dan de boete aanvechten. Dan mag je voorkomen en netjes uitleggen hoe de vork in de steel zit. En dan moet je het gooien op het feit dat jij het niet verantwoord vond om zo kort voor het verkeerslicht met iemand achter je nog in de remmen te gaan hangen.quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 21:43 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Het vervelende van die flitsers is dat ze geen rekening houden met verkeerssituaties.... als er een agent had gestaan had ik het wel uit kunnen leggen![]()
Maar het feit dat ik geflitst ben vind ik nog niet eens zo erg, wat me echt stoort is dat die naaiers er 150 euro voor vragen!!![]()
Sorryquote:Op zaterdag 18 oktober 2008 10:19 schreef Nembrionic het volgende:
Dan ga ik maar even wat afgesloten opties open breken.
quote:Je gaat op vakantie en neemt mee... Weet ik veel, mijn moeder pakt altijd alles in. Vakantie? Ik emigreer liever. Kudtland! Iphone, dan kan ik twitteren wat ik onderweg buiten zie. Mijn game-pc. Campzone, here I come! De kipcaravan en een zak aardappelen.
quote:Je bent een fok!ker
Alles is te vinden op FOK! en de duizend andere subsites, dus de rest van het internet heb jij eigenlijk niet meer nodig. Wat doe je hier eigenlijk? Je leest je in over veel verschillende onderwerpen en houdt je ook met veel dingen bezig, van het volgen van matige reallife-soaps tot het maken van slechte fotosoeps. Dat er totale chaos en een gebrek aan organisatie op je favoriete site heerst, deert je niet. Zolang jij je posts maar kwijt kan. Aan het eind van de dag is dat toch het enige dat telt
In bed liggen ga je je ook niet beter van voelen denk ik....? Misschien kun je beter lekkere thuis-kleren aantrekken en met een boekje of filmpje de bank op! Of een lange wandeling gaan maken, hier is het prachtig weerquote:Op zaterdag 18 oktober 2008 13:00 schreef MaJo het volgende:
Ik zit nu te twijfelen tussen de hele dag in bed liggen of toch maar eens opstaan. Ben alleen echt giga moe en heb nergens zin in
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |