abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_62232119
Daar kan ik uren naar kijken

En dat ga ik ook doen.
As long as I gaze on Waterloo sunset I am in paradise.
pi_62232354
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 14:17 schreef ethiraseth het volgende:

[..]

Hoe presteert de Elsevier het toch om alleen maar waardeloze schrjivers aan te nemen die niet eens iets simpels kunnen als bronnen verifieren ?
Het is wel interessant om erover na te denken wat de kwalificaties van een presidents-kandidaat zouden moeten zijn. Volgens de wet zijn deze kwalificaties;
quote:
be a natural-born citizen of the United States;
be at least thirty-five years old;
have been a permanent resident in the United States for at least fourteen years.
Maar we weten allemaal dat er genoeg idioten rondlopen die aan die criteria voldoen, en soms ook worden gekozen. Ik weet niet zeker of Obama of McCain meer gekwalificeerd zou zijn dan de ander, bij de VP-kandidaten is het klaarduidelijk, Biden is verre van perfect maar Palin is angstaanjagend dom en oppervlakkig.
quote:
The problem is not the occupation, but how people deal with it.
  woensdag 8 oktober 2008 @ 14:37:05 #203
165802 Reki
no comment.
pi_62232417
McCain refuse to shake Obamas hand


[ Bericht 9% gewijzigd door Reki op 08-10-2008 14:57:32 ]
zie ondertitel :)
pi_62232463


Grappig dit eerste deel. Eerst begint McCain te zeggen dat "we" 10 trillion Amerikaanse staatsschuld op de schouders van onze kinderen leggen. En dat de spending out of control is. En dat we moeten stoppen met 700 billion dollars overzees te sturen (handelstekort).

Grappige statement voor iemand die de Bush-taxcuts support en de enorm dure oorlog in Irak.

Vervolgens komt McCain met een plan dat 300 billion moet kosten om subprime homeowners te redden. Hoe strookt dit in godsnaam met het eerdere verhaal? Heel vreemd allemaal.
pi_62233011
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 08:58 schreef Caesu het volgende:
[ afbeelding ]
"Would you guys stop it already?! Did you ever think that maybe there's more to life than being really, really, really, ridiculously good looking?"
pi_62233192
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 14:17 schreef ethiraseth het volgende:

Verder moest ik hier wel om lachen: [ afbeelding ]
Animated JPG

Verder ... na 5 kinderen zal het wel meevallen met haar pussy

Zoals Stewie Griffin ooit goed zei : "I basicly ruined that thing on my way out... I walked out swinging a cain!"
Calm down, please!
  woensdag 8 oktober 2008 @ 15:19:48 #207
65394 Montov
Dogmaticus Irritantus
pi_62233562
Concluderend: Weer een goed optreden van Obama, presidentieel, goede connectie met kiezers, inhoudelijk bij issues die er toe doen.

En McCain heeft nog maar 1 debat over om echt iets te forceren, hoewel ruim 4 weken best wel lang kan zijn in politieke campagnes.
Géén kloon van tvlxd!
  woensdag 8 oktober 2008 @ 15:37:15 #208
136 V.
Like tears in rain...
pi_62234077
Kweenie of deze al was geplaatst?



V.
Ja inderdaad, V. ja.
pi_62234852
quote:
McCain acknowledged that he once modified a Beach Boys song, at Iran's expense, at a town hall meeting.

"I hate to even go into this," he said. "I was joking with an old veteran friend, who joked with me, about Iran. But the point is that I know how to handle these crises."

On several occasions, McCain said major challenges are easy to overcome, without offering details for doing so.

"I'll get Osama bin Laden," he said. "I'll get him. I know how to get him."

As for a huge social program with long-term financing problems, McCain said, "It's not that hard to fix Social Security."

Democrats and Republicans have to "sit down together across the table," he said. He did not suggest what they might say at that table.
"Would you guys stop it already?! Did you ever think that maybe there's more to life than being really, really, really, ridiculously good looking?"
pi_62234954
Zo, hele debat gezien. Overal gezien een redelijk gelijkspel, maar toch kwam Obama veel beter over dan opa McCain. Wederom zal er niet snel een omkeer komen in de peilingen voor McCain.

Wel leuk dat McCain Bill Ayers opeens achterwege laat, erg hypocriet. Het laat wel weer zien dat McCain op de achtergrond lekker onder de gordel wil spelen.
pi_62235011
Even advocaat van de "duivel" spelen;



De Republikeinen hebben zeikcampagnes, maar de democraten kunnen er ook wat van zeg. En dan is er ook nog een campagne die gericht is op het feit dat McCain geen email kan verzenden. Lekker boeiend allemaal.
As long as I gaze on Waterloo sunset I am in paradise.
pi_62235121
quote:
Obama wint debat en toont presidentiële allure



woensdag 8 oktober 2008 12:30

Het lichaam roerloos als een aalscholver op een koude winterochtend, zo zat de Democratische kandidaat voor het presidentschap, Barack Obama, op zijn kruk wanneer zijn Republikeinse tegenstander John McCain aan het woord was tijdens het tweede presidentiële debat in Nashville, Tennessee.

De opzet van het debat - een zogenoemde Town Hall bijeenkomst - waarbij mensen uit het publiek vragen op de kandidaten kunnen afvuren is de favoriete setting van John McCain. Overigens waren er ook zes miljoen vragen per e-mail binnengekomen. Enkele daarvan werden door de gespreksleider Tom Brokaw gesteld.

Winnaar?
McCain, die aanzienlijk achter ligt in de peilingen, moest dit debat winnen om zijn kansen te doen keren. Dat is hem niet gelukt, want de eerste polls wijzen Obama (wederom) als winnaar aan.

De senator uit Illinois slaagde er beter in een verbinding met de mensen thuis tot stand te brengen, was meer op de inhoud gericht, en nagelde zijn tegenstander zoveel mogelijk aan het beleid van Bush vast. Obama vertoonde onmiskenbaar meer presidentiële allure in woord, gebaar en motoriek, dan zijn 25 jaar oudere (en dat was goed te merken!) opponent uit Arizona.

Obama wist precies hoeveel een gallon benzine aan de pomp kost, ook nu hij niet langer zelf zijn tank hoeft te vullen. En dat soort dingen is belangrijk.


De Franse politicus Valéry Giscard d’Estaing verloor eens een verkiezing omdat hij er geen notie van had hoeveel een Parijzenaar voor een metrokaartje moest neerleggen.

Gifpijlen
McCain probeerde het bloedernstige debat nog wel eens een lichtere toon te geven, maar kreeg de lachers nauwelijks op zijn hand. Hij hield zich vooral bezig met het afschieten van gifpijlen richting Obama. Die troffen echter slechts incidenteel doel.

Obama bewoog zich, vlug en lenig, door de ring van het auditorium als een bokser die wist dat hij zijn tegenstander niet hoefde te vloeren om toch te winnen.

Hij zag er ontspannen uit en wist zijn neiging om te vervallen tot hoogdravende retoriek goed te bedwingen. De manier waarop John McCain zijn standpunten over het voetlicht bracht, werd door een Britse commentator vergeleken met die van een verteller van kinderverhalen met keelpijn.

McCain die gezegd heeft dat de economie niet zijn ding is - en deze verkiezingen gaan nu juist over de economie - heeft snel bijgeleerd, want zijn beheersing van de materie leek ruim voldoende.

Memorabele zin
Wat geheel en al uitbleef was de memorabele zin, de uitspraak die tot aan het einde der tijden voortleeft. De vraag ‘Welk offer bent u bereid om van Amerika te vergen?’ had hier een aanknopingspunt kunnen zijn.

Obama memoreerde slechts dat president George W. Bush onmiddellijk na 9/11 lofwaardig gehandeld had, maar dat zijn advies ‘gaat u maar lekker winkelen’ geen inspirerend devies was geweest. Maar tot het lanceren van een gevleugeld woord bleek geen van beide kandidaten in staat.
http://www.elsevier.nl/we(...)sidentile-allure.htm
pi_62235187
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 16:09 schreef pberends het volgende:

Wel leuk dat McCain Bill Ayers opeens achterwege laat, erg hypocriet. Het laat wel weer zien dat McCain op de achtergrond lekker onder de gordel wil spelen.
Dit las ik net op yahoo :
quote:
NASHVILLE, Tenn. - John McCain and Sarah Palin plan to return to familiar criticism of Barack Obama's friends and supporters, just hours after a presidential debate that steered clear of the subject.

The Republican candidates planned joint appearances in key states of Pennsylvania and Ohio on Wednesday. Ahead of their appearances, the GOP ticket has released an ad that criticizes the Illinois senator as simply not presidential.

During Tuesday's debate, McCain did not criticize his rival's connection to 1960s-era radical William Ayers. The two are not close, but Palin has repeatedly faulted Obama for serving on nonprofit groups' boards with a man whose Weather Underground group bombed the U.S. Capitol and Pentagon.
http://news.yahoo.com/s/a(...)fT9.9NEEa3Ovz9th24cA

Wat een schijterds
"Would you guys stop it already?! Did you ever think that maybe there's more to life than being really, really, really, ridiculously good looking?"
pi_62235804
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 16:09 schreef pberends het volgende:
Zo, hele debat gezien. Overal gezien een redelijk gelijkspel, maar toch kwam Obama veel beter over dan opa McCain. Wederom zal er niet snel een omkeer komen in de peilingen voor McCain.

Wel leuk dat McCain Bill Ayers opeens achterwege laat, erg hypocriet. Het laat wel weer zien dat McCain op de achtergrond lekker onder de gordel wil spelen.
Het is traditie dat de vice-presidentskandidaat de aanvallen doet. Dus McCain laat het aanvallen aan Palin over.
lollig
pi_62236142
Zou McCain ook nog een gastrol hebben?

http://www.apple.com/trailers/lions_gate/w/
"Ik heb geen tijd voor leuk,... ik maak alleen tijd voor episch! - Chocobo
  woensdag 8 oktober 2008 @ 17:06:42 #216
1593 Perico
Serpent Rouge
pi_62236424
Mjah in 2 debatten heeft McCain het niet verder geschopt dan een status quo, wat Obama de morele winnaar maakt.

Komt ook door de formats, als iedereen altijd de hele tijd voor eigen parochie mag prediken, en men kruist niet met elkaar de degens, maar ontmaskert steeds leugens van de ander, dan scoort en verliest iedereen zo vaak dat je het tegen elkaar kunt wegstrepen.

Als ze niet met een grotere October surprise dan Bill Ayers voor de dag komen, is het nu al game over. Wel bedenkelijk dat ze op CNN nu al waren aan het bekokstoven, dat mocht Obama nog verliezen, dat het dan puur door racisme kwam, dat wel tot 6 procenten in de plus nu teniet kon doen, op de verkiezingsdag....
pi_62236538
CNN is het FOX news van de Democraten. Totaal geen neutrale berichtgeving.
CNN is geen haar beter dan FOX.
Als je voor Obama bent vind je FOX walgelijk en CNN te gek. Ben je voor McCain dan stem je liever op Fox af, iets wat ik zelf ook liever doe.


Palin Weighs in on Debate
by Fin Gomez

Shush Walshe, FOX Producer covering the Palin trail, reports that Gov. Palin campaigning in North Carolina, told reporters weighed in on the debate tonight:


“Great. Great. It was a great night for America. He’s proposing real plans that will work for economic recovery and energy independence. I think Barack was even less candid than usual, which I was kinda surprised. But McCain has fought on and sounded very energized, and and it was a good night for him, for all of us, for all of America. It’s gonna be a great 28 days to go. Taking this message of reform on the road and just having it resonate more and more every day is what I believe’s happening. And it’s good. It’s very good. I look forward to the 28 days.


“Laforest” seems like one of the more intellectual/controversial regulars
pi_62237368
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 17:06 schreef Perico het volgende:Wel bedenkelijk dat ze op CNN nu al waren aan het bekokstoven, dat mocht Obama nog verliezen, dat het dan puur door racisme kwam, dat wel tot 6 procenten in de plus nu teniet kon doen, op de verkiezingsdag....
Tja, dat is het Bradley-effect dat al lang onderuit gehaald is tijdens de primaries van dit jaar. Op 538 staat een overzicht van de peilingen en de uiteindelijke resultaten tijdens de primaries: http://www.fivethirtyeigh(...)-bradley-effect.html . Hieruit blijkt dat Obama juist meer stemmen heeft binnengehaald dan de peilingen voorspeld hadden. Van de staten waar Hillary heeft overgepresteerd zijn alleen New Hampshire en Ohio in de gevarenzone voor Obama op dit moment. Maar als Obama die twee staten verliest zijn er nog genoeg mogelijkheden om tot 269 te komen.
pi_62237445
Nu maar hopen dat iedereen in de blanke staten massaal Mccain stemt. Trekt het weer een beetje recht aangezien zowat alle negers, latino's en andere importvolk op Obama stemt
pi_62237516
Overigens kan het voor obamaatje nog een groot probleem worden dat ie black is. Was laatst een peiling en 10% van zijn kiezers gaf aan te twijfelen omdat hij zwart is. 5% gaf aan nooit op hem te stellen omdat hij zwart is.
pi_62237540
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 17:11 schreef laforest het volgende:
CNN is het FOX news van de Democraten. Totaal geen neutrale berichtgeving.
CNN is geen haar beter dan FOX.
Als je voor Obama bent vind je FOX walgelijk en CNN te gek. Ben je voor McCain dan stem je liever op Fox af, iets wat ik zelf ook liever doe.


Palin Weighs in on Debate
by Fin Gomez

Shush Walshe, FOX Producer covering the Palin trail, reports that Gov. Palin campaigning in North Carolina, told reporters weighed in on the debate tonight:


“Great. Great. It was a great night for America. He’s proposing real plans that will work for economic recovery and energy independence. I think Barack was even less candid than usual, which I was kinda surprised. But McCain has fought on and sounded very energized, and and it was a good night for him, for all of us, for all of America. It’s gonna be a great 28 days to go. Taking this message of reform on the road and just having it resonate more and more every day is what I believe’s happening. And it’s good. It’s very good. I look forward to the 28 days.



Ehhhhhhhh, heb ik iets gemist? Ik heb toch echt het hele debat gezien.
pi_62237576
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 17:50 schreef pberends het volgende:

[..]

Ehhhhhhhh, heb ik iets gemist? Ik heb toch echt het hele debat gezien.
Nee
pi_62237663
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 17:50 schreef pberends het volgende:

[..]

Ehhhhhhhh, heb ik iets gemist? Ik heb toch echt het hele debat gezien.
Feiten gaan er bij jou altijd moelijk in als ze jou niet uitkomen
“Laforest” seems like one of the more intellectual/controversial regulars
pi_62237683
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 17:49 schreef Elwood1802 het volgende:
Overigens kan het voor obamaatje nog een groot probleem worden dat ie black is. Was laatst een peiling en 10% van zijn kiezers gaf aan te twijfelen omdat hij zwart is. 5% gaf aan nooit op hem te stellen omdat hij zwart is.
Hebben ze meteen hun stemrecht afgepakt?
As long as I gaze on Waterloo sunset I am in paradise.
pi_62237814
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 17:47 schreef Elwood1802 het volgende:
Nu maar hopen dat iedereen in de blanke staten massaal Mccain stemt. Trekt het weer een beetje recht aangezien zowat alle negers, latino's en andere importvolk op Obama stemt
Wat lopen die McCain-supporters altijd lekker uit nek te lullen, omfg.

Feit is dat jongeren in meerderheid op Obama gaan stemmen. Feit is dat blanke vrouwen in meerderheid op Obama gaan stemmen. Obama hoeft het echt niet alleen van negerts te hebben hoor. OMFG.
pi_62237875
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 17:56 schreef laforest het volgende:

[..]

Feiten gaan er bij jou altijd moelijk in als ze jou niet uitkomen
Ik vond het debat een redelijk gelijkspel, alhoewel Obama presidentieler overkwam.

Leuk dat McCain zich staande weet te houden, maar hij kan op deze manier nooit zijn grote achterstand inhalen.
pi_62237955
quote:
TAMPA, Fla. - Democratic vice presidential candidate Joe Biden says Republican John McCain isn't a maverick, but President Bush's sidekick.

Barack Obama's running mate ridiculed McCain during an appearance at the University of South Florida on Wednesday.

He said McCain is "an angry man, lurching from one position to another" and making ugly attacks against Obama instead of offering solutions to a troubled country.

The Delaware senator said McCain is trying to distract voters from his support for President Bush's policies. He repeated Pennsylvania Sen. Bob Casey's line, "You can't call yourself a maverick when all you've ever been is a sidekick."
"Would you guys stop it already?! Did you ever think that maybe there's more to life than being really, really, really, ridiculously good looking?"
  woensdag 8 oktober 2008 @ 18:08:15 #228
81187 ethiraseth
Fuck you, got mine
pi_62237979
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 17:11 schreef laforest het volgende:
CNN is het FOX news van de Democraten. Totaal geen neutrale berichtgeving.
CNN is geen haar beter dan FOX.
Als je voor Obama bent vind je FOX walgelijk en CNN te gek. Ben je voor McCain dan stem je liever op Fox af, iets wat ik zelf ook liever doe.


Palin Weighs in on Debate
by Fin Gomez

Shush Walshe, FOX Producer covering the Palin trail, reports that Gov. Palin campaigning in North Carolina, told reporters weighed in on the debate tonight:


“Great. Great. It was a great night for America. He’s proposing real plans that will work for economic recovery and energy independence. I think Barack was even less candid than usual, which I was kinda surprised. But McCain has fought on and sounded very energized, and and it was a good night for him, for all of us, for all of America. It’s gonna be a great 28 days to go. Taking this message of reform on the road and just having it resonate more and more every day is what I believe’s happening. And it’s good. It’s very good. I look forward to the 28 days.



Palin die zegt dat Mccain het goed doet, het is me wat.
Winnaar Agnes Kant knuffel 2010.
Indeed, what are the roots of western geometry? Nothing else but the Egyptian techniques of surveying property.
  woensdag 8 oktober 2008 @ 18:14:42 #229
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_62238131
MCain moest in de aanval maar het lukte gewoon niet, als 'ie wat scherps had kwam Obama steeds met een prima rebound. Met veel bombarie werd een aanval aangekondigt echter het strandde in een niet al te best debat voor de GOP.

Het deed me een beetje denken aan Noord Korea die wat raketproeven met veel heisa aankondigden. We kennen allemaal het resultaat.

Toch zal bij mij en heel veel anderen het ronduit onbeschofte gedrag van McCain het meest bijblijven.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
pi_62238806
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 17:50 schreef pberends het volgende:

[..]

Ehhhhhhhh, heb ik iets gemist? Ik heb toch echt het hele debat gezien.
Niets gemist ... saai debat maar Obama kwam beter over. McCain heeft veel mensen boos gemaakt door zo vaak "My friends" te zeggen en door zo vaak te zeggen "I know ... I can".

Een aantal quotes van 538:
quote:
Yeah the my friends thing was infuriating. He began to look like a bizarre CGI half human half lizard, circling around like a maniac wandering around the stage. The whole thing was honestly baffling to me.

I was surprised at how unhinged and bad he appeared
quote:
This lost him the debate, and by extension probably cost him the election:

"That one"
"Not you!" (to Brokaw on who'd be Treasury Secretary)
"My Hero is Teddy Roosevelt"
"I need a hair transplant"
"Hand on the tiller"
"It's like the days of Hoover" (only you were around back then, dipshit)

Then pointing to his wife when Obama wanted to shake his hand, and leaving the hall immediately after it was over. Not to mention the folks at RedState who are jumping off the ship like sewer rats off the titanic, which ironically is something their candidate probably remembers.

Game. Match.
quote:
McCain is in a tough spot. He does not have a "presidential demeanor" and now, as he strains to define and differentiate himself, he looks and sounds desperate
quote:
The question in the first debate was "is Obama ready", and the answer then was "yes, and so is McCain". Now it's "what a silly question!" Obama didn't necessarily win on content, but his style was so reassuring that he locked down the people already leaning his way, and gained a few more.

Meanwhile, McCain looked grumpy and annoying. That's about as important as "who do you want to have a beer with", but it will cost McCain some votes. McCain spent half his ammunition and only wounded himself. This election's over.
quote:
I think someone should make a tshirt with the words, "I'm voting for "that One"!"

Calm down, please!
  woensdag 8 oktober 2008 @ 18:44:10 #231
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_62238841
Als je met je ogen dicht kijkt lijkt het goddomme of je GWB hoort lullen.
My friends, my friends....

Dat mensen serieus nog overwegen op zo'n fragiele bejaarde aap te stemmen is diep triest.
Haters everywhere but I don't really care.
pi_62239030




As long as I gaze on Waterloo sunset I am in paradise.
pi_62239250
"Would you guys stop it already?! Did you ever think that maybe there's more to life than being really, really, really, ridiculously good looking?"
pi_62239300
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 18:42 schreef Googolplexian het volgende:

[..]

Niets gemist ... saai debat maar Obama kwam beter over. McCain heeft veel mensen boos gemaakt door zo vaak "My friends" te zeggen en door zo vaak te zeggen "I know ... I can".

Een aantal quotes van 538:
[..]


[..]


[..]


[..]


[..]


.

De fysieke en geestelijke staat van McCain is ook vreselijk. En dat moet het land nog 4 of 8 jaar gaan besturen. Wtf?
pi_62239355
Obama weer gestegen op Gallup. 52 - 41, grootste voorsprong tot nu toe op Gallup en het hoogste percentage. Met het oog op de andere peilingen had ik eigenlijk verwacht dat hij vandaag flink zou inleveren.

pi_62239382
quote:
'McCain verkiezingsmoe'

AMSTERDAM - John McCain zou verkiezingsmoe zijn. Verschillende Amerikaanse media hebben opgemerkt dat Barack Obama veel harder campagne voert dan zijn republikeinse opponent, die nu zelfs in het weekend vrijneemt.

Zo zou McCain de afgelopen maand negen dagen vrij hebben genomen en Obama maar vier.

En op de dagen dat ze beide campagne voeren holt de democraat zo'n vier locaties af terwijl McCain het vaak na een of twee plekken wel voor gezien houdt.

De democratische vice-kandidaat Biden schortte zijn campagne zelfs even helemaal op nadat eerst zijn zoon was afgereisd naar Irak en daarna zijn schoonmoeder overleed.
http://www.telegraaf.nl/b(...)rkiezingsmoe___.html

Nee, zo haal je Obama in.
  woensdag 8 oktober 2008 @ 19:08:20 #238
207353 Wheelgunner
Met de Noorderzon...
pi_62239437
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 19:04 schreef AlanSmitheeJr het volgende:
Obama weer gestegen op Gallup. 52 - 41, grootste voorsprong tot nu toe op Gallup en het hoogste percentage. Met het oog op de andere peilingen had ik eigenlijk verwacht dat hij vandaag flink zou inleveren.
Veel van de gegevens die Gallup daarvoor gebruikt zijn al een paar dagen ouder.
pi_62239502
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 19:08 schreef Wheelgunner het volgende:

[..]

Veel van de gegevens die Gallup daarvoor gebruikt zijn al een paar dagen ouder.
Die van andere peilingen ook.
pi_62239519
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 19:08 schreef Wheelgunner het volgende:

[..]

Veel van de gegevens die Gallup daarvoor gebruikt zijn al een paar dagen ouder.
Ja ik weet het, deze gegevens zijn van zondag, maandag en dinsdag. Maar Hotline, R2000, Rasmussen, Zogby en Battleground zijn allemaal gezakt en die gebruiken ook gegevens van drie dagen.
pi_62239522
Joh, ze werken toch met een voortschrijdend gemiddeld, of hoe dat ook heet.
pi_62240564
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 18:04 schreef pberends het volgende:

[..]

Ik vond het debat een redelijk gelijkspel, alhoewel Obama presidentieler overkwam.

Leuk dat McCain zich staande weet te houden, maar hij kan op deze manier nooit zijn grote achterstand inhalen.
Ik vond het 55% McCain en 45% Obama.
Dit omdat ik Obama veel te soft vond en niet de beste antwoorden vond geven,
McCain was niet op zijn sterkst maar je merkt wel dat er jaren verschil zijn omdat hij wel betere antwoorden heeft (ongeacht of je het er mee eens bent of niet), hij sprak hardere taal dan Obama maar McCain zag er minder sterk uit dan zijn woorden.
“Laforest” seems like one of the more intellectual/controversial regulars
  woensdag 8 oktober 2008 @ 19:50:44 #243
136 V.
Like tears in rain...
pi_62240655
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 19:47 schreef laforest het volgende:

[..]

Ik vond het 55% McCain en 45% Obama.
Dit omdat ik Obama veel te soft vond en niet de beste antwoorden vond geven,
McCain was niet op zijn sterkst maar je merkt wel dat er jaren verschil zijn omdat hij wel betere antwoorden heeft (ongeacht of je het er mee eens bent of niet), hij sprak hardere taal dan Obama maar McCain zag er minder sterk uit dan zijn woorden.
Je weet dat Obama die zwarte is en McCain dat opgewarmde lijk?

V.
Ja inderdaad, V. ja.
pi_62240751
Vriend van mij is nu in New York en ze doen daar allemaal drinkspelletjes tijdens het debat. Als McCain of Palin maverick zegt moeten ze drinken. Wel mooi.
lollig
  woensdag 8 oktober 2008 @ 19:58:50 #245
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_62240867
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 19:54 schreef ub40_bboy het volgende:
Vriend van mij is nu in New York en ze doen daar allemaal drinkspelletjes tijdens het debat. Als McCain of Palin maverick zegt moeten ze drinken. Wel mooi.
Wij deden het gisterenavond bij "My friends".

Straalbezopen ...
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
pi_62241066
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 19:58 schreef popolon het volgende:

[..]

Wij deden het gisterenavond bij "My friends".

Straalbezopen ...
HAHAAHAHAH vet.
lollig
pi_62241248
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 19:04 schreef AlanSmitheeJr het volgende:
Obama weer gestegen op Gallup. 52 - 41, grootste voorsprong tot nu toe op Gallup en het hoogste percentage. Met het oog op de andere peilingen had ik eigenlijk verwacht dat hij vandaag flink zou inleveren.

[ afbeelding ]
pi_62241569
Dit gaat bijna té goed... Ik vrees voor een anti-climax op 4 november.
"Niet-wielrenners. De leegheid van die levens schokt me." - T. Krabbé
pi_62241733
Ik vrees er niet voor, als in: ik acht het niet waarschijnlijk. Sowieso niet zonder in de peilingen een kleiner gat tussen de kandidaten te zien ontstaan. Maar het kan, en ik hoop het niet, en in zoverre 'vrees' ik ervoor.
  woensdag 8 oktober 2008 @ 20:31:31 #250
136 V.
Like tears in rain...
pi_62241972
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 19:54 schreef ub40_bboy het volgende:
Vriend van mij is nu in New York en ze doen daar allemaal drinkspelletjes tijdens het debat. Als McCain of Palin maverick zegt moeten ze drinken. Wel mooi.
Op 1 minuut 15:



V.
Ja inderdaad, V. ja.
pi_62242011
mccain gaat niet zomaar verliezen.
hij gaat nog wat onverwachte dingen doen voor 4 nov.
misschien met indirecte hulp van bush.

ik denk dan aan het oppakken of doden van bin laden.
en dan komt er op 5 nov de dna-uitslag en was het hem toch niet.
maar dan is mccain al gekozen.

waarom mccain gister obama 'that one' noemde begrijp ik niet.
dit grenst aan racisme. slaat wel aan bij rednecks.
maar die stemmen toch al op hem. dus waarom zegt hij zoiets?
daar wint niet de zwevende kiezers mee die hij nodig heeft.
of zou hij echt zo verschrikkelijk sjacherijnig zijn dat hij de geschiedenis in gaat als eerst blanke die verliest van een zwarte in een amerikaanse presidentsverkiezing?
Dostojewski: "Je kunt je niet van je eigen gezond verstand overtuigen door je buurman op te sluiten."
  woensdag 8 oktober 2008 @ 20:36:12 #252
136 V.
Like tears in rain...
pi_62242124
quote:
Politics of Attack

It is a sorry fact of American political life that campaigns get ugly, often in their final weeks. But Senator John McCain and Gov. Sarah Palin have been running one of the most appalling campaigns we can remember.

They have gone far beyond the usual fare of quotes taken out of context and distortions of an opponent’s record — into the dark territory of race-baiting and xenophobia. Senator Barack Obama has taken some cheap shots at Mr. McCain, but there is no comparison.

Despite the occasional slip (referring to Mr. Obama’s “cronies” and calling him “that one”), Mr. McCain tried to take a higher road in Tuesday night’s presidential debate. It was hard to keep track of the number of times he referred to his audience as “my friends.” But apart from promising to buy up troubled mortgages as president, he offered no real answers for how he plans to solve the country’s deep economic crisis. He is unable or unwilling to admit that the Republican assault on regulation was to blame.

Ninety minutes of forced cordiality did not erase the dismal ugliness of his campaign in recent weeks, nor did it leave us with much hope that he would not just return to the same dismal ugliness on Wednesday.

Ms. Palin, in particular, revels in the attack. Her campaign rallies have become spectacles of anger and insult. “This is not a man who sees America as you see it and how I see America,” Ms. Palin has taken to saying.
Hele verhaal

V.
Ja inderdaad, V. ja.
pi_62243051
John McCain: "You need to know who you're putting in the White House -- where the candidate came from and what he or she believes."

Subtiel, . In de huidige context.

Verschríkkelijke toespraak trouwens. Echt heel erg. Charisma: 0. Niet alleen omdat zijn publiek klinkt als amateurvolleybalsupporters in de sporthal van Anna Paulowna, niet alleen omdat hij Amerikanen "my fellow prisoners" noemt*, nee, het is gewoon ronduit belabberd.

-edit-

*: Zelfde toespraak, andere gelegenheid:
  FOK!-Schrikkelbaas woensdag 8 oktober 2008 @ 21:09:12 #254
862 Arcee
Look closer
pi_62243362
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 20:18 schreef marcodej het volgende:
Dit gaat bijna té goed... Ik vrees voor een anti-climax op 4 november.
Dat niet, maar eerst zien en dan geloven idd.

Oh, het was gisteravond president Obama tegen senator McCain.
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
  woensdag 8 oktober 2008 @ 21:11:03 #255
65394 Montov
Dogmaticus Irritantus
pi_62243415
quote:
State to review Palin per diem payments

By BRETT J. BLACKLEDGE
The Associated Press

Published: October 7th, 2008 03:36 PM
Last Modified: October 7th, 2008 03:36 PM

Gov. Sarah Palin's practice of charging the state when she stays in her home must be reviewed to determine if she should pay taxes on the payments, state Finance Director Kim Garnero said today.

Palin, the Republican vice presidential nominee, released two years' worth of tax returns last week that did not list the per diem payments she received since becoming Alaska governor in December 2006. She collected nearly $17,000 during that period for 312 nights spent in her Wasilla home, about an hour's drive from Anchorage, according to state travel records.


Palin listed 157 days spent in Anchorage during 2007 on her travel forms. Garnero said Palin's work place as governor is considered to be Juneau, so she filed for the per diem payments when she stayed at her home in Wasilla.

(...)

A typical work year for most employees is 260 days in a calendar year, but Garnero said the governor's staff told her today that her work year is considered 365 days because she is on call around the clock. That would mean Palin spent about 43 percent of last year working in Anchorage, and would allow the governor to continue receiving per diem payments that aren't taxed when she stays at her home, Garnero said.

The final decision likely will be made by the Internal Revenue Service, said Allen Bingham, an Anchorage accountant and member of the Alaska Society of Certified Public Accountants' taxation committee. IRS officials could determine that Palin owes taxes on past and future per diem payments, Bingham said.

Bingham said Palin's situation is unusual because she claimed such a large number of days working away from Juneau, something that would typically raise red flags when considering whether the per diem should be considered income.

"It's certainly one of those things that some of us have raised our eyebrows about," he said.

http://www.adn.com/news/alaska/story/548647.html
Ben benieuwd of dit nog een staartje gaat krijgen. Ik heb het gevoel dat Troopergate echter alles wel gaat overschaduwen.
Géén kloon van tvlxd!
pi_62243583
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:11 schreef Montov het volgende:

[..]

Ben benieuwd of dit nog een staartje gaat krijgen. Ik heb het gevoel dat Troopergate echter alles wel gaat overschaduwen.
Ja wanneer wordt dat eens bekend?
lollig
pi_62243682
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:00 schreef Monidique het volgende:
John McCain: "You need to know who you're putting in the White House -- where the candidate came from and what he or she believes."

Subtiel, . In de huidige context.

Verschríkkelijke toespraak trouwens. Echt heel erg. Charisma: 0. Niet alleen omdat zijn publiek klinkt als amateurvolleybalsupporters in de sporthal van Anna Paulowna, niet alleen omdat hij Amerikanen "my fellow prisoners" noemt*, nee, het is gewoon ronduit belabberd.

-edit-

*: Zelfde toespraak, andere gelegenheid:

Echt erg... het publiek is eigenlijk nog erger dan McCain !

Het begint een beetje lachwekkend te worden.
pi_62244433
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:15 schreef ub40_bboy het volgende:

[..]

Ja wanneer wordt dat eens bekend?
quote:
Troopergate report due for Friday release

By WESLEY LOY
wloy@adn.com

Published: October 7th, 2008 08:07 PM
Last Modified: October 7th, 2008 08:07 PM

With his Troopergate report due Friday, legislative investigator Steve Branchflower appears to have the makings of a fairly complete account, despite weeks of resistance from the Palin family and administration.

Branchflower has, or soon will have, answers from nearly all the people he'd hoped to question regarding Gov. Sarah Palin's firing in July of former Public Safety Commissioner Walt Monegan.

Some of the final witnesses include seven state employees, including the governor's chief of staff, who lost a court fight to kill subpoenas Branchflower obtained through the Alaska Senate Judiciary Committee to compel their testimony.

This week the seven are answering a list of questions known as interrogatories. The answers are submitted under oath.

Another key witness, Todd Palin, the governor's husband, also is answering a list of questions in writing, and has a deadline of Wednesday to turn them in.

A legislative panel has scheduled a meeting for 9 a.m. Friday to receive Branchflower's report on Monegan's firing and whether Palin or members of her administration abused their powers in pushing for the dismissal of a state trooper involved in a child-custody fight with the governor's sister.
http://www.adn.com/news/alaska/story/548955.html

vrijdag komt dat verslag uit.
Dostojewski: "Je kunt je niet van je eigen gezond verstand overtuigen door je buurman op te sluiten."
  woensdag 8 oktober 2008 @ 21:57:36 #259
65394 Montov
Dogmaticus Irritantus
pi_62245178
quote:
Interviewed on MSNBC, Obama strategist David Axelrod revealed that 4 million individuals have now donated to the Obama camp. That’s up from 2.5 million last month, meaning -- if our math is correct -- that 1.5 million new people gave money to Obama. So how big will Obama’s September fundraising haul be? It looks like it might be BIG. Will it top the 100-million mark? (1.5 million new donors at 100 a pop… Well, you get the math.) This all perhaps explains how Obama outspent McCain by a nearly 3-to-1 margin last week, per data from the Wisconsin Advertising Project.

http://firstread.msnbc.msn.com/archive/2008/10/08/1513552.aspx
Géén kloon van tvlxd!
  woensdag 8 oktober 2008 @ 22:02:26 #260
24807 NJ
Don't mention the war!
pi_62245350
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 19:54 schreef ub40_bboy het volgende:
Vriend van mij is nu in New York en ze doen daar allemaal drinkspelletjes tijdens het debat. Als McCain of Palin maverick zegt moeten ze drinken. Wel mooi.
Goed dat ze niet speelden met "My friends", dan hadden ze het einde van het debat niet gehaald.
And now for something completely different, I'm on a horse.
pi_62245414
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 21:00 schreef Monidique het volgende:
John McCain: "You need to know who you're putting in the White House -- where the candidate came from and what he or she believes."

Subtiel, . In de huidige context.

Verschríkkelijke toespraak trouwens. Echt heel erg. Charisma: 0. Niet alleen omdat zijn publiek klinkt als amateurvolleybalsupporters in de sporthal van Anna Paulowna, niet alleen omdat hij Amerikanen "my fellow prisoners" noemt*, nee, het is gewoon ronduit belabberd.

-edit-

*: Zelfde toespraak, andere gelegenheid:



hier een langer filmpje.
zie de gezichten van Palin en z'n dochter.
gelukkig schiet de menigte te hulp met 'Nobama' geschreeuw.
Dostojewski: "Je kunt je niet van je eigen gezond verstand overtuigen door je buurman op te sluiten."
  woensdag 8 oktober 2008 @ 22:09:04 #262
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_62245562
My fellow prisoners. !
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
pi_62245623
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:04 schreef Caesu het volgende:
gelukkig schiet de menigte te hulp met 'Nobama' geschreeuw.
Obama's campagne gaat over Obama en zijn ideeën. McCains campagne gaat over... Obama (en zijn ideeën in zeer mindere mate.)
  woensdag 8 oktober 2008 @ 22:20:47 #264
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_62245942
quote:


Deja vu
pi_62246354
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 18:02 schreef pberends het volgende:

[..]

Wat lopen die McCain-supporters altijd lekker uit nek te lullen, omfg.

Feit is dat jongeren in meerderheid op Obama gaan stemmen. Feit is dat blanke vrouwen in meerderheid op Obama gaan stemmen. Obama hoeft het echt niet alleen van negerts te hebben hoor. OMFG.
Jongeren

Koning McCain tovert nog wel wat uit zijn hoge hoed, let op mijn woorden linkse rakker.

Mocht Obama winnen dan kunnen we net zo goed gelijk het faillesement aanvragen
  woensdag 8 oktober 2008 @ 22:42:41 #266
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_62246727
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:32 schreef Elwood1802 het volgende:

[..]

Jongeren

Koning McCain tovert nog wel wat uit zijn hoge hoed, let op mijn woorden linkse rakker.

Mocht Obama winnen dan kunnen we net zo goed gelijk het faillesement aanvragen
George Bush is zeker ook links?

pi_62247188
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:04 schreef Caesu het volgende:

[..]



hier een langer filmpje.
zie de gezichten van Palin en z'n dochter.
gelukkig schiet de menigte te hulp met 'Nobama' geschreeuw.
Deze is ook géniaal:

http://www.thedailyshow.com/video/index.jhtml?videoId=187569&title=6-Degrees-of-Desperation
op 1.25

Palin: "I was reading today a copy of the New York Times"
publiek: BOEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!

Ehm... boe roepen omdat iemand een krant leest? Waar halen McCain en Palin deze redneck-publieken vandaan? Het is echt beschamend.
pi_62247520
quote:
One day after she told a Tennessee newspaper Obama is running the "dirtiest campaign in American history," Mrs. McCain criticized the Illinois senator for voting against a bill to fund troops in Iraq, a regular line of attack from her husband’s campaign.

“The day that Senator Obama cast a vote not to fund my son when he was serving sent a cold chill through my body, let me tell you,” she told a Pennsylvania crowd before introducing her husband and Republican VP candidate Sarah Palin.

“I would suggest Senator Obama change shoes with me for just one day. I suggest he take a day and go watch our men and women deploying," she also said, to boisterous cheers from the campaign.

The vote Mrs. McCain is referencing came in May of 2007, when Obama was one of 14 senators who voted against a war-spending plan that would have provided emergency funds for American troops overseas. He, like many Democrats, was pushing for an end to the war in Iraq, and the legislation included no provisions for that. Before that vote, Obama did support and vote for a funding proposal that included a timeline for withdrawal from Iraq — a troop funding bill McCain opposed.
http://politicalticker.bl(...)-goes-on-the-attack/
Dostojewski: "Je kunt je niet van je eigen gezond verstand overtuigen door je buurman op te sluiten."
pi_62247642
quote:
Ah, de Republikeinen willen de waarheid weer naar hun eigen hand zetten .
quote:
“The day that Senator Obama cast a vote not to fund my son when he was serving sent a cold chill through my body, let me tell you,”
Cold chills krijgen Amerikaanse ouders het pas wanneer Bush en McCain een totaal verkeerde en illegale oorlog beginnen.
  woensdag 8 oktober 2008 @ 23:10:52 #270
17283 Cheiron
Ho ho ho...
pi_62247695
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:56 schreef pberends het volgende:

[..]

Deze is ook géniaal:

http://www.thedailyshow.com/video/index.jhtml?videoId=187569&title=6-Degrees-of-Desperation
op 1.25

Palin: "I was reading today a copy of the New York Times"
publiek: BOEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!

Ehm... boe roepen omdat iemand een krant leest? Waar halen McCain en Palin deze redneck-publieken vandaan? Het is echt beschamend.
Jon Stewart
Times zal wel bekend staan als pro-Democratisch (denk ik dan maar). Maar dan nog.. beetje gaan lopen boehoen... wtf bezielt je. Hoe meer ik Palin hoor praten, hoe enger ik haar vind..
Too lazy to be an evil genius..
PSN ID: Cheironnl
  woensdag 8 oktober 2008 @ 23:20:41 #271
81187 ethiraseth
Fuck you, got mine
pi_62248021
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:32 schreef Elwood1802 het volgende:

[..]

Jongeren

Koning McCain tovert nog wel wat uit zijn hoge hoed, let op mijn woorden linkse rakker.

Mocht Obama winnen dan kunnen we net zo goed gelijk het faillesement aanvragen
Dat er nog mensen zijn die in de sprookjes geloven dat de republikeinen beter met geld om kunnen gaan.
Winnaar Agnes Kant knuffel 2010.
Indeed, what are the roots of western geometry? Nothing else but the Egyptian techniques of surveying property.
pi_62248251
Lol nu valt Cindy McCain Obama ook al aan. Hoe desperate.
lollig
  woensdag 8 oktober 2008 @ 23:45:23 #273
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_62248760
In die McCain speech over "fellow prisoners" past ook wel een "That Nigger Barack". Zou me niks verbazen als ie binnenkort een keer zoiets laat vallen...
Seniele ouwe man, lachwekkend bijna.
Haters everywhere but I don't really care.
pi_62248975
ik zit te wachten op zo'n off-mic moment.
moet er toch wel een keer van komen.
Dostojewski: "Je kunt je niet van je eigen gezond verstand overtuigen door je buurman op te sluiten."
pi_62249238
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:42 schreef Hexagon het volgende:

[..]

George Bush is zeker ook links?

[ afbeelding ]
Zo'n hendig sjiek lijntje kan ik ook wel tekenen.
pi_62250024
quote:
Op donderdag 9 oktober 2008 00:05 schreef Elwood1802 het volgende:

[..]

Zo'n hendig sjiek lijntje kan ik ook wel tekenen.
Ik heb zo m'n twijfels
Calm down, please!
pi_62254312
quote:
Obama dichter bij Witte Huis na debat

donderdag 09 oktober 2008 | 07:32 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 09 oktober 2008 | 09:04


De geldcrisis stond centraal in het debat dat in de nacht van dinsdag op woensdag plaatsvond na een nieuwe zwarte dag op Wall Street. Barack Obama betoogde dat de crisis het directe gevolg is van de Republikeinse ideologie die markten vrij baan geeft.
Hij zei: "Ik ben er van overtuigd dat deze verkiezingen een laatste oordeel zullen zijn over acht jaar mislukt economisch beleid."

De 47-jarige senator lijkt op een zege af te stevenen, nu kiezers in grote meerderheid de Republikeinen de schuld geven van de crisis.

In een peiling van CNN oordeelde 55 procent van de keizers dat Obama het debat gewonnen had, terwijl 30 procent McCain als winnaar aanwees.

John McCain zoekt nog steeds naar een overtuigend antwoord. De 72-jarige senator pleitte in het debat opeens voor een nieuwe grootschalige overheidsinterventie. Hij wil alle slechte hypotheken opkopen en huizenbezitters een nieuwe hypotheek af laten sluiten, gebaseerd op de huidige waarde van hun huis en tegen een realistische rente.

Prominente partijgenoten toonden zich na afloop verrast. Het plan lijkt in strijd met McCains belofte om de overheidsuitgaven aan banden te leggen.

De interventie zou zo'n 300 miljard dollar gaan kosten, bovenop 700 miljard waarmee de overheid de banken nu steunt.


Obama hamerde erop dat McCain de grote voorvechter is geweest van deregulering op de financiële markten. McCain wees er op dat hij twee jaar geleden de door de overheid gesteunde hypotheekbanken Fannie Mae en Freddie Mac al aan banden wilde leggen. Beide argumenten waren al heel vaak aan bod geweest bij vorige gelegenheden. De aanvallen verliepen ook verder volgens de vertrouwde lijnen. McCain schilderde Obama af als een progressieveling die de belastingen zal verhogen. Obama reageerde door McCain af te schilderen als de kandidaat van de superrijken, die de top van het bedrijfsleven volop belastingvoordelen wil geven.

De discussie over het buitenlands beleid bleef beperkt. McCain beweerde dat Obama veel internationale vraagstukken 'gewoon niet begrijpt'. Obama benadrukte dat McCain er naast zat in zijn steun voor de invasie van Irak.

Vier weken voor de verkiezingen begint de tijd te dringen voor de Republikein. Beide kandidaten gaan nog één keer met elkaar in debat, op 15 oktober. De verkiezingen zijn op 4 november.
http://www.bndestem.nl/al(...)te-Huis-na-debat.ece

Tja, McCain, de enige fiscal conservative die runned voor president natuurlijk .
  donderdag 9 oktober 2008 @ 10:35:57 #280
136 V.
Like tears in rain...
pi_62254459
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 23:27 schreef ub40_bboy het volgende:
Lol nu valt Cindy McCain Obama ook al aan. Hoe desperate.
Die is al een paar dagen bezig. Iemand ENIG idee hoe dat mens komt bij haar verwijt dat Obama de smerigste campagne uit de geschiedenis voert

V.
Ja inderdaad, V. ja.
pi_62254466
Volgens de FOX news poll "Who will win the Elections"
68% McCain
32% Obama

“Laforest” seems like one of the more intellectual/controversial regulars
pi_62254497
“Laforest” seems like one of the more intellectual/controversial regulars
  donderdag 9 oktober 2008 @ 10:37:20 #283
136 V.
Like tears in rain...
pi_62254501
quote:
Op donderdag 9 oktober 2008 10:36 schreef laforest het volgende:
Volgens de FOX news poll "Who will win the Elections"
68% McCain
32% Obama

quote:
Op donderdag 9 oktober 2008 10:37 schreef laforest het volgende:

Weer eens een goede analyse van Bill O'Reilly, veel neutraler dan CNN


V.
Ja inderdaad, V. ja.
pi_62254603
quote:
Op donderdag 9 oktober 2008 10:37 schreef Verbal het volgende:

[..]


[..]



V.
Heb je überhaupt wel gekeken voordat je met je smiley post kwam??
“Laforest” seems like one of the more intellectual/controversial regulars
  donderdag 9 oktober 2008 @ 10:42:51 #285
136 V.
Like tears in rain...
pi_62254641
quote:
Op donderdag 9 oktober 2008 10:41 schreef laforest het volgende:

[..]

Heb je überhaupt wel gekeken voordat je met je smiley post kwam??
Ik heb het niet over zijn analyse, ik heb het over je uitspraak dat O'Reilly geen pundit zou zijn.

V.
Ja inderdaad, V. ja.
pi_62254731
quote:
Op donderdag 9 oktober 2008 10:45 schreef pberends het volgende:

[..]

Heel neutraal die vent.
Dat vind ik wel, hij geeft aan dat beide niet echt sterk waren en dat de tie in het voordeel van Obama is. Goede analyse (de rest wat hij in het filmpje zegt overigens ook )
“Laforest” seems like one of the more intellectual/controversial regulars
  donderdag 9 oktober 2008 @ 11:04:20 #288
65394 Montov
Dogmaticus Irritantus
pi_62255134
quote:
Op donderdag 9 oktober 2008 10:36 schreef laforest het volgende:
Volgens de FOX news poll "Who will win the Elections"
68% McCain
32% Obama

Fox claimde toch het meest gebalanceerde kijkerspubliek te hebben?

Maar het is een goed teken: bij de vorige twee verkiezingen was de algemene gedachte dat Gore en Kerry wel zouden winnen, ondanks dat ze achter stonden in de polls in oktober.
Géén kloon van tvlxd!
  donderdag 9 oktober 2008 @ 11:10:38 #289
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_62255295
Ik vraag me nou al een week af of laforest bloedserieus is, of dat het lekker aan het trollen is.
Bill O'reilly neutraal.
Sjezus, onder welke steen heb jij de afgelopen 20 jaar gelegen?
Haters everywhere but I don't really care.
pi_62255881
quote:
Op donderdag 9 oktober 2008 11:10 schreef matthijst het volgende:
Ik vraag me nou al een week af of laforest bloedserieus is, of dat het lekker aan het trollen is.
Bill O'reilly neutraal.
Sjezus, onder welke steen heb jij de afgelopen 20 jaar gelegen?
Ach ... de afgelopen verslagen van 'm zijn best neutraal, hoor. Heb je wel gekeken?
Calm down, please!
  donderdag 9 oktober 2008 @ 11:42:04 #291
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_62255955
Neu, krijg altijd kotsneigingen als ik O'Reilly zie. Wordt een beetje duur: elke keer nieuwe vloerbedekking kopen...
Haters everywhere but I don't really care.
  donderdag 9 oktober 2008 @ 11:57:54 #292
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_62256278
quote:
Republikeinen bang voor filibuster-proof Senaat
October 9th, 2008 · No Comments
Op 4 november zijn er ook verkiezingen voor een derde van de Senaat en natuurlijk, zoals elke twee jaar, voor het hele Huis van Afgevaardigden. In de Senaat lijken de Republikeinen grote klappen op te kunnen lopen. Vooral als de Democraten zoveel zetels winnen dat ze op 60 zetels of meer terecht komen. Dat aantal maakt het namelijk mogelijk dat bij stemmingen de zaak niet meer getraineerd kan worden door een filibuster (drievijfde van de Senaat, 60 bij een volledige Senaat, is nodig om een filibuster te overrulen). Dat zou de Democraten dus meer macht geven dan een partij heeft gehad sinds het Reagan-tijdperk.
De Republikeinen verwachten 17 tot 21 Senaatszetels kwijt te raken. Als de Democraten op minder dan 60 Senaatszetels uitkomen na de verkiezingen wordt dat door de Republikeinen waarschijnlijk gevierd als overwinning. Je moet wat.
Arme McCain, zelfs als hij wint dan heeft hij nog een probleem
pi_62256334
quote:
Op woensdag 8 oktober 2008 22:09 schreef popolon het volgende:
My fellow prisoners. !
Dementie
"Would you guys stop it already?! Did you ever think that maybe there's more to life than being really, really, really, ridiculously good looking?"
  donderdag 9 oktober 2008 @ 12:23:14 #294
262 Re
Kiss & Swallow
pi_62256857
quote:
Op donderdag 9 oktober 2008 10:36 schreef laforest het volgende:
Volgens de FOX news poll "Who will win the Elections"
68% McCain
32% Obama


toch wel apart dat 32% van de republikeinen blijkbaar op Obama gaat stemmen
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
  donderdag 9 oktober 2008 @ 12:32:07 #296
65394 Montov
Dogmaticus Irritantus
pi_62257090
quote:
Op donderdag 9 oktober 2008 11:57 schreef Hexagon het volgende:

[..]

Arme McCain, zelfs als hij wint dan heeft hij nog een probleem
De Republikeinen verwachten 17 tot 21 Senaatszetels kwijt te raken.

Dit klopt niet, ik denk dat het om Housezetels gaat. In de Senaat zijn er nu 51 Democraten (als je de independent Lieberman en Sanders meetelt). De Democraten zullen er waarschijnlijk 4 tot 9 zetels bijwinnen. Volgens http://www.fivethirtyeight.com/ is de kans op 60 zetels 25%.
Géén kloon van tvlxd!
pi_62257231
quote:
Op donderdag 9 oktober 2008 10:46 schreef laforest het volgende:

[..]

Dat vind ik wel, hij geeft aan dat beide niet echt sterk waren en dat de tie in het voordeel van Obama is. Goede analyse (de rest wat hij in het filmpje zegt overigens ook )
Stiekem vindt O'Reilly Obama een prima vent na zijn interview met hem.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')