Doe dat jaquote:Op woensdag 27 augustus 2008 02:54 schreef Dagonet het volgende:
Ja, ga baggeren in een Feedbacktopic. Geopend door een FA.
Het is een bijvoeglijk naamwoord dat geen ander nut heeft dan het geven van een waardeoordeel.quote:Op woensdag 27 augustus 2008 02:59 schreef Dagonet het volgende:
NorthernStar, ik blijf zoveel mogelijk van TT's af. Meki heeft TT's die meteen een topic om zeep kunnen helpen maar dat vond ik van kansloze krakers niet.
Het komt ook eigenlijk nooit voor det het blijft staan. Daarom viel het me ook op.quote:Op woensdag 27 augustus 2008 04:58 schreef Dagonet het volgende:
Je trekt het te ver door en het is ook zeker niet de bedoeling dat het standaard wordt hier natuurlijk.
Zeg, vind je ook niet dat sommige users enorme jankbuilen zijn?quote:Op donderdag 28 augustus 2008 23:40 schreef gelly het volgende:
Racisme :
Dood een ongewapend man met een mes: zelfverdediging
gelly spant de kroon. hij heeft als rechtgeaarde neo-nsb-er meer fok!kers laten bannen dan pol pot. dus kijk maar uit met kritiek op dit trieste sujetquote:Op vrijdag 29 augustus 2008 07:43 schreef JihadJoe het volgende:
[..]
Zeg, vind je ook niet dat sommige users enorme jankbuilen zijn?
Om de vuige leugens uit jouw laatste post te ontzenuwen, leek me dat zeer gerechtvaardigd. Wie is er trouwens doodgegaan door het posten door het slotje heen?quote:Op vrijdag 29 augustus 2008 02:00 schreef Lifesaver48 het volgende:
Is dit normaal hier? Moderators die doelbewust door slotjes heen posten om hun zieke allochtonen-knuffel-agendaatjes te promoten, desnoods over lijken?
I know, thanks enniwee.quote:Op vrijdag 29 augustus 2008 09:51 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
gelly spant de kroon. hij heeft als rechtgeaarde neo-nsb-er meer fok!kers laten bannen dan pol pot. dus kijk maar uit met kritiek op dit trieste sujet
open er een. jij zit het dichtst bij de bron. wat is de reden eik?quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 11:48 schreef indahnesia.com het volgende:
Is er geen topic over de snel verslechterende toestand in Thailand? een aantal internationale vliegvelden zijn gesloten, waaronder Phuket.
Zit zelfs in Maleisie nuquote:Op zaterdag 30 augustus 2008 12:33 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
open er een. jij zit het dichtst bij de bron. wat is de reden eik?
Hoe kan gelly al meerdere ban-aanvragen aan mijn adres doen en toch al maanden door mogen posten?quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 20:47 schreef gelly het volgende:
Zeg, dat racistische geneuzel van RonaldRegan in dit topic
Man doodgestoken door eiergooiers in Almere (uitspraak vanaf pagina 3)
Sowieso, hoe kan deze kloon al maanden posten ?
omdat het een gluiperige nsb-er is van het ergste soort. trek het je niet aan, hij graaft zijn eigen kuil.quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 21:45 schreef RonaldRegen het volgende:
[..]
Hoe kan gelly al meerdere ban-aanvragen aan mijn adres doen en toch al maanden door mogen posten?
Hij wil er naar kijken (kan dat niet zonder slotje? Zie je dan minder? )quote:Op maandag 1 september 2008 12:05 schreef Dagonet het volgende:
Ik gooi er trouwens effe een slotje op om er straks goed naar te kunnen kijken.
Ja dat heb ik ook gezien, maar er werd net zo lekker gediscussieerd, Hart van Nederland kwam voorbij enz.quote:Op maandag 1 september 2008 12:34 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Hij wil er naar kijken (kan dat niet zonder slotje? Zie je dan minder? )
nee jou bedoel ik zeker niet. en aangebrand? nee ook niet, daar is de zon te zwak voor. ik bedoel, zoals wel duidelijk werd als je beter had gelezen, die linkse achterlijk stinkhoer die zich gelly noemt en mensen aangeeft zoals een neo nsb-er. maak je niet druk.quote:Op woensdag 3 september 2008 19:28 schreef Dagonet het volgende:
Bedoel je mij toevallig zoalshetis? Beetje aangebrand de laatste dagen of niet?
Dat topic moest trouwens geschoond worden DD, sorry, met werk en weinig slaap is eht me geheel ontschoten, gaat zo weer open.
ik kom chagrijnig over omdat mensen als gelly, kees en moussie de meest walgelijke en oneerlijke dingen kunnen zeggen zonder consequenties in nws en dat redelijke posts hen niks doen en ze nog steeds hun onaflatende jodenhaat kunnen etaleren. nogmaals, tegelijkertijd sta ik verbaasd over hun ongefundamenteerde islamitische liefde en hun inhumane en ook jodenhatende woorden.quote:Op woensdag 3 september 2008 19:35 schreef Dagonet het volgende:
Nou ja, je komt zo chagrijnig over de laatste paar dagen.
Maar hou je je vete met Gelly wel zakelijk in topics? Of open een eigen bekvechttopic of pm elkaar ofzo, maar niet dat je NWS tot een slagveld gaat maken.
Topic is weer open trouwens.
ik ben helemaal niet linksquote:Op woensdag 3 september 2008 19:14 schreef zoalshetis het volgende:
waar is die laffe linkse stinkhoer eigenlijk nu? die met harde hand slet? of ziet ie eindelijk in dat linkse acties ook strafbaar worden?
quote:
dat is niet nodig. beter kan je je onderquote veranderen. die is echt té lang al gebruikt.quote:Op donderdag 4 september 2008 12:37 schreef paddy het volgende:
Ik ga mijn avater binnenkort maar weer eens aanpassen.
Ahaaa, dus dit is het "geef de joodsche buurtjes aan bij de bezetter"-topic!quote:Op woensdag 27 augustus 2008 02:59 schreef Dagonet het volgende:
Gelly, ik hou matador in de gaten, ben dat gezuig van hem spuugzat.
het is gewoon een vies, smerig krapuul. wel fijn om te zien dat zijn karma kanker opwekt.quote:Op donderdag 4 september 2008 17:55 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ahaaa, dus dit is het "geef de joodsche buurtjes aan bij de bezetter"-topic!
Heel "volwassen" en inhoudelijk van gelly inderdaad. Als je terechte kritiek krijgt over de walgelijke hypocrisie die je tentoonspreidt, ga je achter iemands rug om een ban aannaaien.
Wat een held.
Dat vind ik ook weer niet nodig. Het is inderdaad een onderkruiper die niet op argumenten kan winnen en dan bij de meester of juffrouw gaat janken (en die daar dan ook nog naar luisteren, dat Calimero-gehuil), maar hij worstelt al zo erg met zichzelf -getuige zijn hypocrisie-. Kanker wens je je ergste vijand niet toe.quote:Op donderdag 4 september 2008 17:59 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
het is gewoon een vies, smerig krapuul. wel fijn om te zien dat zijn karma kanker opwekt.
ik wens hem dat ook niet echt toe natuurlijk. maar het zou hem wel tot denken stemmen. een andere taal en wetenschap kent hij niet.quote:Op donderdag 4 september 2008 18:01 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Dat vind ik ook weer niet nodig. Het is inderdaad een onderkruiper die niet op argumenten kan winnen en dan bij de meester of juffrouw gaat janken (en die daar dan ook nog naar luisteren, dat Calimero-gehuil), maar hij worstelt al zo erg met zichzelf -getuige zijn hypocrisie-. Kanker wens je je ergste vijand niet toe.
moslims zijn geen ras.quote:Op vrijdag 5 september 2008 20:03 schreef Meki het volgende:
Moslim hoeft niet op te staan voor rechtbank
racisme
voor jou ook niet.quote:Op vrijdag 5 september 2008 23:11 schreef Meki het volgende:
Voor jou niet,
quote:Op vrijdag 5 september 2008 23:15 schreef Meki het volgende:
Nou voor mij absoluut wel,
en voor iedereen die wel hersens heeft en die ze ook gebruikt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |