De meeste LL-gangers die ik ken liggen nu te pitten. Waarom jij niet?quote:
Ik draag nu een brilquote:Op maandag 18 augustus 2008 18:38 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Je hebt in ieder geval mijn vraag kunnen lezen...
quote:Op maandag 18 augustus 2008 21:25 schreef Soempie het volgende:
... en er zijn ook weinig mensen met relatieproblemen.
Heb je relatieproblemen?quote:
neequote:
niet echtquote:Of heb je last van je ogen?
mag hopen van niet!quote:Misschien zwanger?
nopequote:Ben je LL-ganger?
zwaaienquote:Zo niet, wat doe je hier dan?
Zolang ze er geen topic over opent is het niet interessant.quote:Op maandag 18 augustus 2008 22:51 schreef MadMaster het volgende:
[..]
SaskiaR is alleen na het bekend maken van haar nieuwe (?) luv'er van de aardbodem verdwenen...
Ik besloot om wakker te blijven tot een tijdstip dat ik normaal ook ongeveer ga slapen. Of dat slim was is een tweede, want ik ben er op een pijnlijke manier achtergekomen dat de rasp die ik heb toch wel erg scherp isquote:Op maandag 18 augustus 2008 21:29 schreef Soempie het volgende:
[..]
De meeste LL-gangers die ik ken liggen nu te pitten. Waarom jij niet?
Foto! Brillen kunnen ook erg sexy zijnquote:
Gadver!quote:Op maandag 18 augustus 2008 23:30 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Ik besloot om wakker te blijven tot een tijdstip dat ik normaal ook ongeveer ga slapen. Of dat slim was is een tweede, want ik ben er op een pijnlijke manier achtergekomen dat de rasp die ik heb toch wel erg scherp is
SaskiaR Laatste bezoek: 4 uur, 32 minuten geleden.quote:Op maandag 18 augustus 2008 22:51 schreef MadMaster het volgende:
[..]
SaskiaR is alleen na het bekend maken van haar nieuwe (?) luv'er van de aardbodem verdwenen...
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
quote:Op maandag 18 augustus 2008 23:53 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]LekkerSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 18 augustus 2008 23:53 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]NiceSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ohja, ik was de Ting Tings helemaal vergeten. Die waren ook erg leuk! En Roisin Murphy kon er ook wel wat van.- "Autisten met elkaar in contact brengen is net zoals delen door 0"
Tja het was Sergeant der eerste klasse, maar je mag nu gewoon Sergeant-Majoor zeggen hoor....quote:Op maandag 18 augustus 2008 23:55 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
Goede avond sergant der ..... klasse
quote:De Jeugd van Tegenwoordig: 9,5
Een show waarbij originaliteit, creativiteit en kwaliteit zegevierden.
Sigur Ros: 9
Als een band dit met mensen kan doen, waar heb je dan nog woorden voor nodig?
Elbow: 9
Nu maar hopen dat de rest van calvinistisch Nederland de televisiebeelden ziet.
Lucky Fonz III: 9
Chapeau! Gouden team, Lucky Fonz III en het Lowlands-publiek.
Los Campesinos!: 9
Wat is dit een fijne band met een boeiend verhaal.
Holy Fuck: 9
Het zal niet de eerst keer zijn en vast en zeker niet de laatste keer dat het over Holy Fuck gezegd wordt, maar deze band doet zijn naam eer aan.
Crystal Castles: 9
Crystal Castles is vandaag, hier en nu, een sensatie.
The Dresden Dolls: 9
Verleidelijker, viezer, plageriger, dramatischer en lekkerder dan de India in zijn stoutste dromen had kunnen bedenken
Alweer promotie? of is dat al een tijdje zo?quote:Op maandag 18 augustus 2008 23:59 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Tja het was Sergeant der eerste klasse, maar je mag nu gewoon Sergeant-Majoor zeggen hoor....![]()
Nee, nog niet zo gek lang hoor.quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 00:00 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
Alweer promotie? of is dat al een tijdje zo?
Ja ik stond op dat moment in de Asia. Het klonk best okayquote:Op dinsdag 19 augustus 2008 00:04 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Elbow had ook als plus dat het in een grote tent was tijdens een massive regenbui
Veel plezierquote:Op dinsdag 19 augustus 2008 00:59 schreef Nesle het volgende:
mmm..mmmmmmoooorgen weer naar sssss....schooool
Lekker he.quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 01:12 schreef Nembrionic het volgende:
Zo...net mijn eerste douche sinds donderdag genomen
Zo echt wel! Jij hebt er vast ook ervaring mee?quote:
quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 01:18 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Zo echt wel! Jij hebt er vast ook ervaring mee?
Misschien sla ik mijn slag in de volgende dictapentacontalogie (moeilijk woord voor het volgende deel bestaande uit 250 topics.).quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 00:41 schreef Cobra4 het volgende:
Maar het is nu wel spannend aan de top. 2 op nummer 1
HOAX! MadMaster kan heul niet breien.quote:Op maandag 18 augustus 2008 20:36 schreef MadMaster het volgende:
Hoe lang duurt het nog voordat je vader wordt?
Dan weet ik hoe lang ik nog kan breien...
quote:
quote:Op maandag 18 augustus 2008 23:31 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Foto! Brillen kunnen ook erg sexy zijn
gefelicieerd allebeiquote:Op dinsdag 19 augustus 2008 06:47 schreef iamredleader het volgende:
[..]
HOAX! MadMaster kan heul niet breien.
Tinuviel is 11 februari uitgerekend. Da's nog ruim 5 1/2 maand.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |