Daar ben ik nog lang niet ;p Ik zit op niveau 2, eenna laatste level. Ik speel het ook maar een half uurtje per keerquote:Op zondag 20 juli 2008 14:36 schreef Misanthropist het volgende:
[..]
Waar zit je inmiddels? Ik kom zelf niet voorbij dat level met vier olifanten boven elkaar met touwen en weinig aanknopingspunten
quote:Postal 3 komt eind 2009 ook naar de PlayStation 3
Eerder was al bekend dat Postal 3 in ontwikkeling is voor de PC en Xbox 360, vandaag is de game ook officieel aangekondigd voor de PlayStation 3. Niet alleen meldde Valve dit goede nieuws, ook maakte de ontwikkelaar bekend dat de game pas in het midden of einde van 2009 beschikbaar zal zijn, in plaats van begin 2009.
De Postal-franchise staat bekend om haar gruwelijke beelden en de nogal oppervlakkige gameplay. Het enige wat je moet en kan doen is honderden mensen op talloze manieren naar het hiernamaals helpen. Een knotsgek wapenarsenaal stond tot je beschikking, waaronder kettingzagen, katten, katana's, vuurwerk, balpennen, protestborden, enzovoort. Vooral door de omstredenheid van al dat zinloos geweld in de games werd het door vele spelers bekroond tot cultklassiekers.
Bron?quote:Op zondag 20 juli 2008 14:54 schreef Cyberia18 het volgende:
Er komen geen pre-paid kaarten in Europa mensen.
Als ze er zijn wil ik er ook een!!!!quote:Op zaterdag 19 juli 2008 22:22 schreef Scarface2004 het volgende:
En een Sackboy knuffel (of zijn die er al)
Dave (van Sony NL) zei dat tegenover OPM. Dit heeft zoals ik al eerder heb gezegd te maken met de verschillende valuta die Europa kent. Ze zijn nu bezig om met een andere oplossing te komen.quote:
Moet... hebben... niet.... langer.... kunnen... wachten...quote:
Jongen, het is nog nieteens uit, komt allemaal vast wel goed, klagen kan na de release altijd nogquote:Op zondag 20 juli 2008 15:58 schreef robbolo het volgende:
[..]
Die sjaal vliegt overal doorheen, beetje jammer zeg... wat een kut spel
relax man, was een grapjequote:Op zondag 20 juli 2008 16:15 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Jongen, het is nog nieteens uit, komt allemaal vast wel goed, klagen kan na de release altijd nog
soort jenga met olifantenquote:Op zondag 20 juli 2008 18:25 schreef Deacon_Tigra het volgende:
Elefunk heb ik ook trouwens
wie wil binnekort eens multi doen, en wat is dan de bedoeling
ehhhhquote:Op zondag 20 juli 2008 15:30 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Dave (van Sony NL) zei dat tegenover OPM. Dit heeft zoals ik al eerder heb gezegd te maken met de verschillende valuta die Europa kent. Ze zijn nu bezig om met een andere oplossing te komen.
Bring it on bitchquote:Op zondag 20 juli 2008 18:25 schreef Deacon_Tigra het volgende:
Elefunk heb ik ook trouwens
wie wil binnekort eens multi doen, en wat is dan de bedoeling
Engeland, Denemarken, Zweden, Hongarije,... etc. etc. Er zijn er nog genoeg! Begrijp echter het probleem niet.quote:
Ja. laten we 50 hittests uitvoeren met die sjaal. 50 extra collisions per frame = FAIL.quote:Op zondag 20 juli 2008 15:58 schreef robbolo het volgende:
[..]
Die sjaal vliegt overal doorheen, beetje jammer zeg... wat een kut spel
Ik krijg hem morgen tweedehands binnen. Beetje laat (en met Battlefield overbodig) maar ben er toch wel benieuwd naarquote:Op zondag 20 juli 2008 18:23 schreef SToRM81 het volgende:
Haha. Lang geleden trouwens dat ik Warhawk nog eens gespeeld heb. Binnenkort nog maar eens een avondje spelen denk ik
quote:Op zondag 20 juli 2008 19:33 schreef SuperFruitig het volgende:
Weet iemand hoe ik een kus uitdeel in Indiana Jones Lego? Ik zweep mn vriendin de hele tijd van de rots af ipv dat ik haar teder zoen
Tja, en voor de Wii en 360 zijn die verschillende valuta ook geen probleem...quote:Op zondag 20 juli 2008 19:44 schreef Athlon_2o0o het volgende:
[..]
Ja, dit is wel erg lomp. Nooit gehoord van de EURO zeker.
Europa is juist het enige continent met 1 valuta. Dat zie ik Noord-Amerika of Azie nog niet doen. Verder boeit het mij weinig, ik heb een credit card.quote:Op zondag 20 juli 2008 19:47 schreef Jovatov het volgende:
[..]
Tja, en voor de Wii en 360 zijn die verschillende valuta ook geen probleem...
Het verschil is dat de XBOX360 en Wii met een puntensysteem werken, en dat content in de PSStore voorzien is van een normale prijs.quote:Op zondag 20 juli 2008 19:47 schreef Jovatov het volgende:
[..]
Tja, en voor de Wii en 360 zijn die verschillende valuta ook geen probleem...
Ah ja, daar heb je gelijk in.quote:Op zondag 20 juli 2008 20:04 schreef Kremers het volgende:
[..]
Het verschil is dat de XBOX360 en Wii met een puntensysteem werken, en dat content in de PSStore voorzien is van een normale prijs.
Dan maak je toch een tegoedsysteem ofzo. Met een 20-eurokaart krijg je 20-euro tegoed erbij op PSN. Geen idee waarom er zo moeilijk over gedaan wordt.quote:Op zondag 20 juli 2008 20:04 schreef Kremers het volgende:
[..]
Het verschil is dat de XBOX360 en Wii met een puntensysteem werken, en dat content in de PSStore voorzien is van een normale prijs.
quote:Op zondag 20 juli 2008 20:16 schreef Mickey_Blue_Eyes het volgende:
[..]
even Deacon gedag zeggen![]()
tevens tvp
Hehehe, het wordt tijd voor motorstorm 2 zie ik al.quote:
28 novemberquote:Op zondag 20 juli 2008 20:34 schreef Mickey_Blue_Eyes het volgende:
[..]
Hehehe, het wordt tijd voor motorstorm 2 zie ik al.
Kan ik je weer wat respect bijbrengen
Release sept ergens?
Nee dan pas!?!?!?!quote:
Mirror's Edge fo sho!quote:Op zondag 20 juli 2008 21:39 schreef KoosyNL het volgende:
Best of E3 volgens G4TV?
http://e3.g4tv.com/e32008/index.html
LittleBigPlanate
Wat vonden jullie de beste van de show?
Littlebigplanet is zeker mijn must-have maar dat wist ik al voor de show. Beste van de show voor mij is Prince Of Persia!
Begin december zullen de grote titels sowieso wel in de schappen liggen in verband met wereldwijde kerstinkopenquote:Op zondag 20 juli 2008 21:44 schreef Cyberia18 het volgende:
28 november is trouwens gewoon pure speculatie. Er is nog helemaal geen releasedatum bekend.
Wel zie ik het spel in november of zelfs in december verschijnen.
Oktober ---> LBP, Socom
November --> Resistance 2
December --> Motorstorm 2
Believe.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |