FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / Moord op 12-jarige meisjes voortaan gesubsidiëerd
Lambiekjedinsdag 8 juli 2008 @ 19:07
quote:
Meisjes van 12 ingeënt tegen baarmoederhalskanker

Met ingang van september 2009 worden alle meisjes van twaalf jaar ingeënt tegen baarmoederhalskanker. Dat heeft minister Ab Klink (Volksgezondheid) vandaag aan de Tweede Kamer geschreven.

Klink wil vaccinatie tegen het humaan papillomavirus (HPV) dat baarmoederhalskanker veroorzaakt opnemen in het Rijksvaccinatieprogramma (RVP). Dat betekent dat het vaccin gratis wordt aangeboden. Ook is de minister van plan een inhaalcampagne uit te voeren voor meisjes van dertien tot en met zestien jaar, startend in de eerste helft van 2009.

Met dit besluit volgt de bewindsman het advies dat de Gezondheidsraad in april uitbracht. Gekoppeld aan de invoering in het RVP (kosten 30 miljoen euro per jaar) stelt hij een onderzoek in om effectiviteit en de veiligheid van het vaccin in de gaten te houden.

Klink heeft het Nederlands Vaccin Instituut opdracht gegeven een Europese aanbestedingsprocedure te starten om fabrikanten uit te nodigen een offerte te doen voor de levering van HPV-vaccins. Hij beklemtoont dat hij HPV-vaccinatie alleen in het RVP kan opnemen als deze vaccinatie kosteneffectief is.

Daarvoor zal de huidige prijs van het vaccin (375 euro) moeten dalen. Het vaccin bestaat uit drie inentingen, waardoor inclusief de inhaalcampagne in het eerste jaar 1,5 miljoen keer moet worden geprikt. Twee farmaceutische bedrijven hebben een vaccin ontwikkeld
Doe het niet ... vaccinatie is kwalijker dan de kwaal.
quote:
http://www.beschermjedochter.nu/

Over de effectiviteit van het vaccin is op dit moment veel te weinig bekend. Enkele voorbeelden:

De onderzoeken die ten grondslag liggen aan de claim van een positief effect van het vaccin, zijn ook heel anders uit te leggen.
De fabrikant claimt een positief effect t.o.v. HPV. Maar of HPV de veroorzaker is van de ziekte baarmoederhalskanker is uiterst discutabel. HPV kan wellicht een gevolg zijn. Ook zijn er vele gevallen van HPV zonder dat baamoederhalskanker optreedt.
De beschermingstermijn is onduidelijk.

Over ongewenste neveneffecten van vaccinatie is op dit moment veel te weinig bekend, en wat bekend is is niet gunstig. Enkele voorbeelden:

  • Onderzoek naar de effecten van Gardasil-vaccinatie met in combinatie met andere vaccins is niet gedaan.
  • De fabrikant in kwestie geeft aan dat een dergelijke vaccinatie elke 5 jaar herhaald moet worden. De hoeveelheid aluminium die dan periodiek in het lichaam gespoten wordt lijkt op voorhand risico's mee te brengen.De testgroepen zijn volstrekt niet representatief voor de doelgroep. In feite zouden jonge meisjes via het RVP tot testobject gebombardeerd worden.

    Zowel bij baarmoederhalskanker, als bij HPV -indien dat al de veroorzaker zou zijn- is een groot scala beschikbaar aan vervangende preventieve en behandelende maatregelen. De effectiviteit èn de kosten van die alternatieven pakken in elke variant vele malen gunstiger uit. Enkele voorbeelden:

  • Het is mogelijk programma's te maken die risicofactoren voor het verkrijgen aanzienlijk verminderen of zelfs vermijden.
  • Bij tijdige ontdekking en behandeling geneest 95% van de patiënten.
  • quote:
    Two More Girls Die After Receiving Gardasil Cervical Cancer Vaccination
    (NaturalNews) The European Medicines Agency (EMEA) has reported that two young women died shortly after receiving Merck's Gardasil, a vaccine against several varieties of human papillomavirus (HPV).
    quote:
    Help! De overheid moordt!
    Jonge meisjes vanaf 12 jaar dienen vermoord te worden, of minimaal ernstig verminkt. Dat heeft minister Ab Klink aan de tweede kamer geschreven. Niet omdat hij dat zo graag wil, maar omdat de farmaceutische lobby graag het product Gardasil massaal wil verkopen. En tja, dan werkt een beetje lobby natuurlijk goed, wie wil er geen toegang tot de overheidsmiljarden?
    [..]
    Totdat je jezelf een beetje verdiept in de materie. Dan kom je al snel tot de volgende conclusies:

    a) Het verband tussen het HPV-virus en baarmoederhalskanker is zeer zwak, en niet of nauwelijks bewezen.

    (zie: http://www.vaccineinfo.ne(...)oc_against_HPV.shtml en http://trenches.wordpress.com/the-gardasil-scam/ )

    b) De bijwerkingen van Gardasil zijn schokkend, en kunnen verlammingsverschijnselen veroorzaken, tot aan overlijden aan toe. ( zie oa: http://www.judicialwatch.org/archive/2007/GardasilVAERSDeaths.pdf en http://www.consultwebs.com/gardasil-HPV-lawsuits.html )

    c) Het is een enorm duur vaccin. De 30 miljoen die Nu.nl noemt zal bij lang na niet voldoende zijn.

    Blijkbaar is onze regering van mening dat de slachtoffers van zo’n vaccinatie-programma maar op de koop toegenomen moeten worden. Want al deze informatie omtrent het HPV virus en de vaccins is algemeen bekend. Fijn, zo’n normen en waarden-club aan het bewind.


    [ Bericht 19% gewijzigd door Lambiekje op 08-07-2008 19:19:12 ]
    Cosworthdinsdag 8 juli 2008 @ 19:15
    Wat een debiele, suggestieve TT. Je kent de definitie van 'moord' niet of bent gewoon dom.

    Overigens ben je volgens mij altijd nog vrij om te kiezen dat je de vaccinatie niet wilt ontvangen.
    Lambiekjedinsdag 8 juli 2008 @ 19:21
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 19:15 schreef Cosworth het volgende:
    Wat een debiele, suggestieve TT. Je kent de definitie van 'moord' niet of bent gewoon dom.

    Overigens ben je volgens mij altijd nog vrij om te kiezen dat je de vaccinatie niet wilt ontvangen.
    Is niet suggestief .. Ab Klink is een moordernaar zo kan je het wel stellen als je de negatieve berichten leest over Gardasi en dan toch doorvoeren.

    Het mag duidelijk zijn dat het ECHT een zeer kwalijk zaak is wat de overheid dus invoert. En ik ben van mening dat wij het volk Ab Klink voor verantwoordelijk kunnen stellen.
    Matje-1989dinsdag 8 juli 2008 @ 19:22
    Lambiekje is bang dat de meisjes ook kaal worden..
    TC03dinsdag 8 juli 2008 @ 19:22
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 19:21 schreef Lambiekje het volgende:

    [..]

    Is niet suggestief .. Ab Klink is een moordernaar zo kan je het wel stellen als je de negatieve berichten leest over Gardasil.
    Noem eens één persoon, net naam en al, die hij met voorbedachte rade heeft gedood + bronnen.
    pfafdinsdag 8 juli 2008 @ 19:24
    Ben je gebanned in BNW dat je tegenwoordig al je topics in NWS opent?
    Papierversnipperaardinsdag 8 juli 2008 @ 19:26
    Als de meisjes dood gaan krijgen ze toch ook geen baarmoederhalskanker?
    Matje-1989dinsdag 8 juli 2008 @ 19:27
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 19:26 schreef Papierversnipperaar het volgende:
    Als de meisjes dood gaan krijgen ze toch ook geen baarmoederhalskanker?
    Klopt, het is allemaal preventief
    Lambiekjedinsdag 8 juli 2008 @ 19:28
    quote:
    Gardasil Side Effects and Injuries - Free Case Review
    [..]
    Since its approval, there have been at least 3,461 complaints of adverse reactions to the Gardasil vaccine, and there could have been as many as eight deaths attributable to Gardasil. According to Judicial Watch, in several instances, blood clots were reported to have occurred after the administration of Gardasil.

    Other side effects including paralysis, Bells Palsy, Guillain-Barre Syndrome, and seizures were also reported. Our Gardasil side effect attorneys believe that even these Gardasil adverse event reports could be underestimating the true number of serious Gardisil side effect incidents that have actually occurred.
    Hephaistos.dinsdag 8 juli 2008 @ 19:29
    Was hier niet al een topic over? Als ik het me goed herinner ook nog eens met precies dezelfde TS en OP
    nietzmandinsdag 8 juli 2008 @ 19:30
    Lambiekje, je stupiditeit hindert de menselijke evolutie. Knock it off.
    LXIVdinsdag 8 juli 2008 @ 19:30
    Schopje BNW please. Ik wens in NWS van dit soort kletsica verschoond te blijven.
    TC03dinsdag 8 juli 2008 @ 19:31
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 19:28 schreef Lambiekje het volgende:

    [..]
    Ja, en? Licht zelf je bronnen eens toe. Wat vind je ervan, wat is het punt waarvan je mensen wilt overtuigen, etc.
    Lord_Vetinaridinsdag 8 juli 2008 @ 19:31
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 19:30 schreef LXIV het volgende:
    Schopje BNW please. Ik wens in NWS van dit soort kletsica verschoond te blijven.
    I second that.
    TC03dinsdag 8 juli 2008 @ 19:32
    quote:
    Efteling
    From Wikipedia, the free encyclopedia

    Efteling is the largest and most popular theme park in The Netherlands, and one of the leading theme parks in Europe. It is also one of the oldest theme parks in the world. Efteling is located in the town of Kaatsheuvel, in the municipality of Loon op Zand. Efteling was opened in 1952.

    Originally the park catered towards children with a fairy tale theme. Nowadays Efteling appeals to both young and old with its cultural, romantic and nostalgic themes and its variety of amusement rides. In over fifty years the park has evolved from a nature park with playground and a Fairy Tale Forest, into a full-size theme park along the lines of Disneyland. In 1992 Efteling received the IAAPA Applause Award for Best Amusement Park in the World.
    Matje-1989dinsdag 8 juli 2008 @ 19:35
    quote:
    Wonder werd vlak na zijn geboorte blind en leerde al vanaf zeer jonge leeftijd enkele instrumenten zoals de mondharmonica, piano en drums te bespelen.

    In 1962 werd hij ontdekt door Ronnie White (lid van The Miracles). In 1963 kwam het bekende liedje Fingertips uit, onder de naam Little Stevie Wonder. Het werd de start van een grootse carrière en Stevie’s eerste nummer 1 hit in de Verenigde Staten.

    Enkele van zijn hits uit de jaren zestig en zeventig zijn Uptight (everything's alright) (1965), Blowin' in the Wind (1966), I was made to love her (1967), For once in my life (1968), Signed, sealed, delivered I'm yours (1970), Superstition (1972) en You are the sunshine of my life (1973).

    In de jaren '70 heeft hij na een ernstig auto-ongeluk, waarbij hij hersenletsel opliep, ook nog zijn reuk- en smaakzin verloren. In het midden van de jaren '70 maakte hij zijn grootste creatieve meesterwerk Songs in the key of life, waar heden ten dage nog steeds veelvuldig van wordt gesampled en waarvan de nummers ook nog steeds door veel andere artiesten worden gespeeld (gecoverd), zoals I wish, Sir Duke en Pastime paradise.

    Eind jaren '70 deed hij veel voor de 'black awareness' van de zwarte Amerikanen en hij heeft er mede voor gezorgd dat de geboortedag van Martin Luther King in de VS een nationale feestdag is geworden.

    Begin jaren '80 richtte hij zijn eigen platenlabel, Wondirection, op waaronder tot vandaag 1 twelve inch is uitgekomen te weten The crown van Gary Byrd and the G.B.Experience uit 1982.

    In 1982 nam hij een duet op met Paul McCartney, Ebony and ivory. In 1984 scoorde hij met zijn single I just called to say I love you zijn grootste hit in Nederland. Leuk voor Nederland is dat de clip hiervan tijdens een Nederlands concert was opgenomen. In 1986 schreef hij met Neil Diamond het nummer Lost In Hollywood. Dit nummer verscheen op de album Headed For The Future.

    In 2004 was Stevie weer te bewonderen in een duet met Rod Stewart op diens cd Stardust, mondharmonica en stem, What A Wonderful World. Later in dat jaar was hij ook weer te horen op een arabische-single met de Marokkaanse-mc Bigg Da Don met het nummer Ga3 ness, dat in het noorden van afrika heel hoog heeft gescoord in de hitlijsten.

    In 2005 bracht Stevie een nieuwe single uit: So What The Fuss, wat helaas voor Wonder geen daverend succes was. In oktober verscheen de cd A Time To Love die meer succes had. Nog in dat jaar speelde hij mee op de cd "Possibilities" van Herbie Hancock hij speelde daar op het nummer "I just called to say I love you" met Raul Midón een mondharmonica solo.

    In 2006 verscheen Stevie Wonder op het album Tha Blue Carpet Treatment van Snoop Dogg met het nummer Conversations. Ook werd het nummer Signs uitgebracht.
    Bananenmandinsdag 8 juli 2008 @ 19:41
    Lambiekje, wanneer word jij eens ingeënt zodat je van je waanbeelden af bent?
    Cosworthdinsdag 8 juli 2008 @ 19:55
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 19:21 schreef Lambiekje het volgende:
    Is niet suggestief .. Ab Klink is een moordernaar zo kan je het wel stellen als je de negatieve berichten leest over Gardasi en dan toch doorvoeren.
    Je kent dus de definitie van 'moord' niet. Blijf dan ook van die 'nieuw topic'-knop af.

    Ron.Burgundydinsdag 8 juli 2008 @ 20:07
    Lambiekje is toch ook die user die meent dat aids niet bestaat
    santaxdinsdag 8 juli 2008 @ 20:10
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 19:31 schreef Lord_Vetinari het volgende:

    [..]

    I second that.
    I minute that
    Cosworthdinsdag 8 juli 2008 @ 20:13
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 20:07 schreef Ron.Burgundy het volgende:
    Lambiekje is toch ook die user die meent dat aids niet bestaat
    Nu je het zegt.

    Debiel figuur, die TS.
    DroogDokdinsdag 8 juli 2008 @ 20:16
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 19:30 schreef LXIV het volgende:
    Schopje BNW please. Ik wens in NWS van dit soort kletsica verschoond te blijven.
    TC03dinsdag 8 juli 2008 @ 20:26
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 20:07 schreef Ron.Burgundy het volgende:
    Lambiekje is toch ook die user die meent dat aids niet bestaat
    Ja. En hij gelooft ook dat er geen vliegtuigen waren die op het WTC invlogen. Iedereen die beweert van wel en dit met eigen ogen te hebben gezien, is volgens hem gehersenspoeld.

    Heb overigens ook hartelijk moeten lachen toen er in een topic gevraagd werd in welke conspiracies je niet gelooft, waarna Lambiekje doodleuk verkondigt ze allemaal te geloven. Hehe.
    quote:
    Op woensdag 28 mei 2008 19:50 schreef Lambiekje het volgende:
    911 : Lijkt me duidelijk. Overheid is totaal schuldig. Torens middels hitech explosieven. TV-fakery en topnotch mindcontrol. Gewoonweg een megashow van de allerlaatste hitech oorlogswapentuig.

    JFK: Oswald was een patsy. CIA is de dader. Onder leiding van Papa Bush.

    maanlanding: ik heb de uitruisting gezien van wat op de maan geweest zou moet zijn. Nou ik heb mijn twijfelsmaandlanding wat op TV was uitgezonden was in scene.

    HIV/AIDS: de meest smerige zwendel wat er bestaat. HIV bestaat niet. Is niet besmettelijk. Je wordt ziek door medicijn gebruik en en foute levenstijl.

    Kanker : Chemoterreur. Doelbewust worden blijvende oplossingen verbannen.

    H5N1/SARS/Vogelgriep : Doelbewust uitgezette virussen.

    Vaccinatie: onzin. Levert meer doden op dan dat het voorkomt. Zoals bijv bij het onschuldige HPV.

    Aspartaam: puur vergif.

    Olie: Aarde genereerd zelf nieuwe olie. PeakOil is dus een verzonnen ding om de prijs op de drijven. We zullen reservoirs wel sneller op maken dan dat de aarde het weer kan aanvullen. Maar dat het puur en alleen geplette planten en dinos zijn is onzin.

    Aliens: op aarde: tja, volgens de Sumeriers zijn we afkomstig van de reuzen van Niburu. Veel van onze huidige technieken zijn reversed engineerd . Of ze daadwerkelijk wonen in grotten van Area 51. Twijfels. Dat ze bestaan lijkt me duidelijk. Belachelijk om te stellen dat wij de enige bewoonde planeet zijn in het heelal.

    Roswel incident, dat is gewoon gebeurd.

    buitenaardse UFOs: Dat geloof ik wel. Waarom zijn er anders geheime ministeries voor.

    Hollow Earth : leuke theorien, maar nee.. Al moet ik toegeven dat een groeiende aarde geen rare optie is.

    God/jezus/Religie: Waanzin. Ergste indoctrinatie wat er bestaat. Veroorzaker van de meeste ellende.

    Illuminati / Schaduwregeringen/ Secret Societies : zij verzinnen de snode plannen

    Chemtrails: Ja er wordt gerotzooid in de lucht. Preciese rede daartoe geen idee.

    Onderwijs: verstomming van bewustzijn. Systeem slaaf. Out-of-the-box denken blokkade. Sociaal aspect is dan wel weer goed.

    Global Warming Waanzin om nog meer geld afhandig te maken onder het mom milieu. Waar is de zure regen en ozonlaag-hype?

    RSI, SBS, RLS, HSDD: Tussen de oren-syndromen. Alleen maar verzinsels en nog eens verzinsels om moeilijk te verkopen medicijnen aan de man te brengen.

    Afrika: Dat probleem lossen we structureel niet op. Afgeschreven continent.

    Goede doelen: Het stomste wat je kan doen met je zuur verdiende geld.

    Katrina: doelbeuwst doorgebroken dijken.

    Tsunami: Chaos in Azië. Maar denk eerder een HAARP uitprobeersel.

    Chippen, Cameras, Internet, Pasjes: Big Brother is watching you.

    Skyfish Nèhh


    Holocaust Aangedikt naderhand.

    Fluoride: Gebitvernieler en botontkalker.
    Iblisdinsdag 8 juli 2008 @ 20:27
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 19:07 schreef Lambiekje het volgende:
    […]
    Sommige varianten van HPV veroorzaken baarmoederhalskanker, daar is geen discussie over mogelijk. HPV veroorzaakt ook wratten, maar dat is een andere versie van het virus. Tijdige ontdekking bij baarmoederhalskanker gebeurt lang niet altijd, en dan is het een stuk dodelijker. Baarmoederhalskanker staat hoger in het rijtje van kankers waar veel mensen aan overlijden dan in het rijtje van kankers waar veel mensen aan lijden, dit omdat ontdekking niet altijd gemakkelijk is.

    Verder hoeft HPV zeker geen kanker te veroorzaken (er wordt wel geschat dat zo’n 80% van de oudere vrouwen zo’n vorm heeft), en daarom is een uitstrijkje dat op HPV test ook niet met zekerheid nuttig. Een groter probleem is dat het vaccin wellicht niet zo effectief is als men hoopt, omdat er varianten en mutaties zij waar het vaccin geen effect op heeft, maar goed.

    Eigenlijk is het ook verspilde moeite om op jou te reageren, maar laat ik het dan voor de anderen doen die ook onverhoopt in NWS op dit paskwil zijn gestuit.

    Ceterum censeo topicam esse movendam.
    lightbearerdinsdag 8 juli 2008 @ 20:28
    Ik was bevooroordeeld. Dit betoog verdient wel degelijk een plaats in NWS, hoewel er veel aan te merken valt op de TS en de OP. Het is echter volstrekt legitiem om te discussiëren over een mogelijk niet goed werkend vaccin in NWS.

    [ Bericht 44% gewijzigd door lightbearer op 08-07-2008 23:43:07 (van gedachte veranderd) ]
    Erasmodinsdag 8 juli 2008 @ 20:31
    Lambiekje weet zelf niet dat hij gehersenspoeld is.


    Door George Orwell.
    DroogDokdinsdag 8 juli 2008 @ 20:33
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 20:26 schreef TC03 het volgende:

    [..]

    Ja. En hij gelooft ook dat er geen vliegtuigen waren die op het WTC invlogen. Iedereen die beweert van wel en dit met eigen ogen te hebben gezien, is volgens hem gehersenspoeld.

    Heb overigens ook hartelijk moeten lachen toen er in een topic gevraagd werd in welke conspiracies je niet gelooft, waarna Lambiekje doodleuk verkondigt ze allemaal te geloven. Hehe.
    [..]
    Lord_Vetinaridinsdag 8 juli 2008 @ 20:34
    Vraagje.

    Als dit
    quote:
    911 : Lijkt me duidelijk. Overheid is totaal schuldig. Torens middels hitech explosieven. TV-fakery en topnotch mindcontrol. Gewoonweg een megashow van de allerlaatste hitech oorlogswapentuig.
    waar is en er bestaat zo'n 'top notch mind control', lijkt het TS dan niet waarschijnlijk dat het feit DAT dit bestaat door deze mindcontrol zou worden uitgewist? Dus dat TS dit helemaal niet KAN weten?

    Het feit DAT TS het weet (of denkt te weten), bewijst dat het niet bestaat. QED
    Ghazidinsdag 8 juli 2008 @ 20:45
    Feitelijk is deze vaccinatie voor een groot deel een schijnoplossing. In plaats van de wijven te leren dat ze niet elke piemel als een slet tot zich moeten nemen, maar aan safe sex of desnoods aan onthouding moeten doen, worden ze nu met een dooie mus blij gemaakt, met een mogelijk een baan als call-girl in het vooruitzicht waar ze kunnen afzuigen zonder condoom.
    Iblisdinsdag 8 juli 2008 @ 20:49
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 20:45 schreef Ghazi het volgende:
    Feitelijk is deze vaccinatie voor een groot deel een schijnoplossing. In plaats van de wijven te leren dat ze niet elke piemel als een slet tot zich moeten nemen, maar aan safe sex of desnoods aan onthouding moeten doen, worden ze nu met een dooie mus blij gemaakt, met een mogelijk een baan als call-girl in het vooruitzicht waar ze kunnen afzuigen zonder condoom.
    HPV kan ook door huidcontact overgedragen worden, dus veilig vrijen is maar deels een oplossing.

    Ceterum censeo topicam esse movendam.
    DroogDokdinsdag 8 juli 2008 @ 20:51
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 20:45 schreef Ghazi het volgende:
    ..... met een mogelijk een baan als call-girl in het vooruitzicht waar ze kunnen afzuigen zonder condoom.
    OMG

    Wat heeft pijpen met baarmoederhalskanker te maken?
    #ANONIEMdinsdag 8 juli 2008 @ 21:34
    Het NWS-forum op Fok begint steeds meer te lijken op een Engelse boulevardkrant, met al die sensatiekoppen. Als je dan toch al de werking van dit vaccin ter DISCUSSIE wilt stellen (in plaats van gewoon je mening te verkondigen als een soort nieuwsfeit) maak er dan iets van als 'omstreden vaccin voor 12-jarige meisjes'.
    Pony-Loverdinsdag 8 juli 2008 @ 21:40
    Wat is die Lambiekje toch een mongool.

    Kan iemand de overdreven suggestieve TT niet even aanpassen
    Pony-Loverdinsdag 8 juli 2008 @ 21:42
    wel een leuk potentieel baggetopic trouwens
    Lambiekjedinsdag 8 juli 2008 @ 22:46
    Waarom wil men voorgelogen woorden door de overheid, media en wetenschap. WORD WAKKER !!!!

    -edit- Die zal ik achter neerleggen

    Ik hoop dat niemand ziek, verminkt of dood gaat. En waarom ben ik de boeman als beste voorheb met onze nieuwe generatie. ik alleen maar wil aangeven dat er best wel bezwaarlijke bijeffecten zijn. Wie de boeman is is de industrie die willens en wetens dit doordrukken. Niet ik. Mèn wat is men dom en onwetend.

    Of zijn we DES vergeten. !?!!

    Bij het RTLNieuws dacht ik, moeder wat ben jy stom om je dochter op deze manier te verkwanselen. Zo jammer. Doe het niet."

    De vaccanatie maakt meer stuk dan het voorkomt. DOE HET NIET!

    [ Bericht 9% gewijzigd door paddy op 09-07-2008 10:18:03 ]
    Erasmodinsdag 8 juli 2008 @ 22:51
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 22:46 schreef Lambiekje het volgende:
    Waarom wil men voorgelogen woorden door de overheid, media en wetenschap. WORD WAKKER !!!!

    Nou ik hoop dat jullie dochters lekker ziek worden bmhkanker, epilepsie, verminkt of doodgaan als men dé prik neemt.
    Nee tuurlijk niet. Maar met die domme, achterlijke en naieve houding van men hier, hoop ik het wel.

    Ik hoop dat niemand ziek, verminkt of dood gaat. En waarom ben ik de boeman als beste voorheb met onze nieuwe generatie. ik alleen maar wil aangeven dat er best wel bezwaarlijke bijeffecten zijn. Wie de boeman is is de industrie die willens en wetens dit doordrukken. Niet ik. Mèn wat is men dom en onwetend.

    Of zijn we DES vergeten. !?!!

    Bij het RTLNieuws dacht ik, moeder wat ben jy stom om je dochter op deze manier te verkwanselen. Zo jammer. Doe het niet."

    De vaccanatie maakt meer stuk dan het voorkomt. DOE HET NIET!
    Lambiekje, je had dit beter in BNW kunnen posten denk ik, je weet hoe men hier reageert
    Lambiekjedinsdag 8 juli 2008 @ 23:01
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 22:51 schreef Erasmo het volgende:

    [..]

    Lambiekje, je had dit beter in BNW kunnen posten denk ik, je weet hoe men hier reageert
    Ik ben van mening dat het geen BNW is... het is nieuws en men MOET weten dat de vaccinatie gewoon KUT is. Dan maar de volle laag van triestelingen. Maar ergens moet er een begin gemaakt worden om de staatsterreur aan te kaarten.

    Men moet beseffen dat ik het beste voor heb met de mens en dat heeft de medische wereld toch echt niet. En dat men zelf maar op onderzoek uitgaat. Eigenlijk is elke vaccinatie bullshit, maar deze speciefieke voor HPV is gewoon misdadig.

    Wat ik het meest kwalijke vind is dat dat een RTLNieuws e.d, (eigenlijk de gehele MSM) nergens de voors en tegens behandeld wordt. Wat er vanavond vertelt is pure propaganda. Ik heb dan ook een zeer boze mail gestuurd dat het ik geen stijl vind. En dat ze hun research maar eens op orde moeten krijgen en dat ze moeten stoppen met propageren. Als ik morgen in de Spits, Metro e.d. geen contras lees, dan krijgen hun ook een mail dat ze staatsterreur promoten.

    [ Bericht 1% gewijzigd door Lambiekje op 08-07-2008 23:08:08 ]
    teamleaddinsdag 8 juli 2008 @ 23:04
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 19:30 schreef LXIV het volgende:
    Schopje BNW please. Ik wens in NWS van dit soort kletsica verschoond te blijven.
    het is wel nieuws, of je de gedachtengang van TS nu deelt of niet....

    schokkend dat de overheid blijkbaar niets geleerd heeft van het softenondrama
    Lambiekjedinsdag 8 juli 2008 @ 23:06
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 21:34 schreef Elfletterig het volgende:
    Het NWS-forum op Fok begint steeds meer te lijken op een Engelse boulevardkrant, met al die sensatiekoppen. Als je dan toch al de werking van dit vaccin ter DISCUSSIE wilt stellen (in plaats van gewoon je mening te verkondigen als een soort nieuwsfeit) maak er dan iets van als 'omstreden vaccin voor 12-jarige meisjes'.
    op zich mag de TT wel aangepast worden...

    wat ik voor ogen heb/had is dat ik gewoon echt mijn ongenoegen over deze misdadige praktijken kwijt wil.
    Erasmodinsdag 8 juli 2008 @ 23:07
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 23:01 schreef Lambiekje het volgende:

    [..]

    Ik ben van mening dat het geen BNW is... het is nieuws en men MOET weten dat de vaccinatie gewoon KUT is. Dan maar de volle laag van triestelingen. Maar ergens moet er een begin gemaakt worden om de staatsterreur aan te kaarten.

    Men moet beseffen dat ik het beste voor heb met de mens en dat heeft de medische wereld toch echt niet. En dat men zelf maar op onderzoek uitgaat. Eigenlijk is elke vaccinatie bullshit, maar deze speciefieke voor HPV is gewoon misdadig.

    Wat ik het meest kwalijke vind is dat dat een RTLNieuws e.d. niet de voors en tegens behandeld. Wat er vanavond vertelt is pure propaganda. Ik heb dan ook een zeer boze mail gestuurd dat het ik geen stijl vind. En dat ze hun research maar eens op orde moeten krijgen en dat ze moeten stoppen met propageren. Als ik morgen in de Spits, Metro e.d. geen contras lees, dan krijgen hun ook een mail dat ze staatsterreur promoten.
    Heb je toevallig een brief aan die kranten ingezonden? Dan moet ik morgen maar eens kijken of je er tussen staat
    Pony-Loverdinsdag 8 juli 2008 @ 23:13
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 23:04 schreef teamlead het volgende:

    [..]

    het is wel nieuws, of je de gedachtengang van TS nu deelt of niet....

    schokkend dat de overheid blijkbaar niets geleerd heeft van het softenondrama
    Lul niet, dat was een totaal ander verhaal.
    Lambiekjedinsdag 8 juli 2008 @ 23:15
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 23:04 schreef teamlead het volgende:

    [..]

    het is wel nieuws, of je de gedachtengang van TS nu deelt of niet....

    schokkend dat de overheid blijkbaar niets geleerd heeft van het softenondrama
    quote:
    Softenon, vloek en zegen

    Artikelen over wetenschappelijke blunders halen steevast het voorbeeld van thalidomide aan, een middel dat beter bekend is als Softenon. De thalidomide-ramp voltrok zich in de jaren vijftig. Het slaap- en kalmeringsmiddel thalidomide zorgde ervoor dat tienduizend kinderen mismaakt ter wereld kwamen.
    [..]
    Nog veel te leren
    Het zo vermaledijde stofje vormt anno 2001 toch weer een belangrijk en beloftevol geneesmiddel. Alternatieven zijn niet voorhanden, al zoekt men wel naar nieuwe thalidomide-achtige stoffen, die wel de goede maar niet de zeer kwalijke eigenschappen van deze verbinding hebben. Zou hiermee de echte revival plaatsvinden?
    [..]
    Het is niet overal goed geregeld. In Brazilië komen weer kinderen zonder ledematen of met korte ledematen ter wereld. Het is ongelooflijk. Daar flakkert de focomelie op doordat leprapatiënten thalidomide krijgen. De mensen geven het ‘wondermiddel’ aan elkaar door, zonder erbij te zeggen dat het gevaarlijk is voor de ongeboren vrucht. Mensen die getroffen zijn door thalidomide moeten dit alles toch met gemengde gevoelens lezen.
    Men leert ook niet hè. We willen echt onze nieuwe generatie zwakker, mismaakter maken. Waarom?
    Lambiekjedinsdag 8 juli 2008 @ 23:18
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 23:13 schreef Pony-Lover het volgende:

    [..]

    Lul niet, dat was een totaal ander verhaal.
    lul jij niet ...

    dit met HPV is weer zo iets wat nog helemaal niet goed is uitgezocht. Onze dochters zijn proefkonijnen. Dat is gewoon kwalijk punt.
    Dat met Softenon / DES is dat overheid niet wil leren van kwalijke medicatie, waarbij het middel dus erger is dan de kwaal.
    Sjeendinsdag 8 juli 2008 @ 23:18
    quote:
    De mensen geven het ‘wondermiddel’ aan elkaar door, zonder erbij te zeggen dat het gevaarlijk is voor de ongeboren vrucht. Mensen die getroffen zijn door thalidomide moeten dit alles toch met gemengde gevoelens lezen.
    Uhm... elk weldenkend mens leest toch de bijsluiter alvorens een medicijn te nemen En sowieso, een medicijn van iemand anders innemen
    teamleaddinsdag 8 juli 2008 @ 23:19
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 23:13 schreef Pony-Lover het volgende:

    [..]

    Lul niet, dat was een totaal ander verhaal.
    een veilig geacht geneesmiddel bleek rampzalige gevolgen te hebben

    Hoe is dat anders dan?
    Pony-Loverdinsdag 8 juli 2008 @ 23:21
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 23:18 schreef Lambiekje het volgende:

    [..]

    lul jij niet ...

    dit met HPV is weer zo iets wat nog helemaal niet goed is uitgezocht. Onze dochters zijn proefkonijnen. Dat is gewoon kwalijk punt.
    Dat met Softenon / DES is dat overheid niet wil leren van kwalijke medicatie, waarbij het middel dus erger is dan de kwaal.
    je weet het mooi te verzinnen en vervolgens op een buitegewoon zwakke manier aan elkaar te verbinden -----> "de overheid is slecht en wil iederen doodmaken".


    Je blijft dus een mogool.
    santaxdinsdag 8 juli 2008 @ 23:21
    Lambiekje, er is een oplossing voor je probleem. Het heet Pimozidel en je ziektekostenverzekeraar vergoed het gewoon. Een merknaam is Orap. Goed spul ouwe
    Pony-Loverdinsdag 8 juli 2008 @ 23:25
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 23:19 schreef teamlead het volgende:

    [..]

    een veilig geacht geneesmiddel bleek rampzalige gevolgen te hebben

    Hoe is dat anders dan?
    Daarmee heeft het nog niks met het in dit topic besproken onderwerp te maken, er is geen verband tussen softanon en de hier besproken vaccinatie.

    De enige manier om alle ongelukken met medicijnen te voorkomen is en totaal verbod op alle medische handelingen.
    Iblisdinsdag 8 juli 2008 @ 23:25
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 23:01 schreef Lambiekje het volgende:
    Ik ben van mening dat het geen BNW is... het is nieuws en men MOET weten dat de vaccinatie gewoon KUT is. Dan maar de volle laag van triestelingen. Maar ergens moet er een begin gemaakt worden om de staatsterreur aan te kaarten.
    Vaccinatie, ondanks haar bijwerkingen en de gevallen waarin ze niet aanslaat, heeft aantoonbaar levens gered die anders verloren zouden zijn gegaan, zie bijvoorbeeld polio of pokken. Dat is moeilijk staatsterreur te noemen.
    quote:
    Men moet beseffen dat ik het beste voor heb met de mens en dat heeft de medische wereld toch echt niet. En dat men zelf maar op onderzoek uitgaat. Eigenlijk is elke vaccinatie bullshit, maar deze speciefieke voor HPV is gewoon misdadig.
    Jij hebt liever dat mensen tijdens de zwangerschap Rode Hond krijgen zodat hun kind met afwijkingen geboren wordt? Jij hebt liever dat polio weer terugkomt? En dan nog heb je het gore lef te zeggen dat je ‘het beste voorhebt met de mens’, terwijl je je eigenlijk de ogen uit je hoofd zou moeten schamen vanwege de ongebreidelde stompzinnigheid die je bericht op bericht weet te tentoonspreiden.
    quote:
    Wat ik het meest kwalijke vind is dat dat een RTLNieuws e.d, (eigenlijk de gehele MSM) nergens de voors en tegens behandeld wordt. Wat er vanavond vertelt is pure propaganda. Ik heb dan ook een zeer boze mail gestuurd dat het ik geen stijl vind. En dat ze hun research maar eens op orde moeten krijgen en dat ze moeten stoppen met propageren. Als ik morgen in de Spits, Metro e.d. geen contras lees, dan krijgen hun ook een mail dat ze staatsterreur promoten.
    Ik zou je met klem willen vragen vooral het woord ‘staatsterreur’ te bezigen, dan weten ze direct welk vlees ze in de kuip hebben. Allicht dat je ze ook nog wat bronnen aan de hand kunt doen, bij voorkeur van websites met een zwarte achtergrond en teksten met te veel uitroeptekens die geschreven zijn in grote gele of rode letters. Ik denk werkelijk dat zulks ze zal overtuigen.

    Ceterum censeo topicam esse movendam.
    teamleaddinsdag 8 juli 2008 @ 23:29
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 23:25 schreef Iblis het volgende:

    [..]

    Vaccinatie, ondanks haar bijwerkingen en de gevallen waarin ze niet aanslaat, heeft aantoonbaar levens gered die anders verloren zouden zijn gegaan, zie bijvoorbeeld polio of pokken. Dat is moeilijk staatsterreur te noemen.
    [..]

    Jij hebt liever dat mensen tijdens de zwangerschap Rode Hond krijgen zodat hun kind met afwijkingen geboren wordt? Jij hebt liever dat polio weer terugkomt? En dan nog heb je het gore lef te zeggen dat je ‘het beste voorhebt met de mens’, terwijl je je eigenlijk de ogen uit je hoofd zou moeten schamen vanwege de ongebreidelde stompzinnigheid die je bericht op bericht weet te tentoonspreiden.
    [..]
    ik heb niet de indruk dat TS een probleem heeft met vaccinaties in het algemeen, maar wel met deze vaccinatie. Een vergelijking trekken met polio en rode hond is dan ook imho niet helemaal gepast
    IHVKdinsdag 8 juli 2008 @ 23:31
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 19:26 schreef Papierversnipperaar het volgende:
    Als de meisjes dood gaan krijgen ze toch ook geen baarmoederhalskanker?
    Lord_Vetinaridinsdag 8 juli 2008 @ 23:31
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 23:29 schreef teamlead het volgende:

    [..]

    ik heb niet de indruk dat TS een probleem heeft met vaccinaties in het algemeen,
    Nee?
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 23:01 schreef Lambiekje het volgende:

    Eigenlijk is elke vaccinatie bullshit,
    En ik sluit me aan bij Iblis:

    Ceterum censeo topicam esse movendam.
    Pony-Loverdinsdag 8 juli 2008 @ 23:32
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 23:29 schreef teamlead het volgende:

    [..]

    ik heb niet de indruk dat TS een probleem heeft met vaccinaties in het algemeen, maar wel met deze vaccinatie. Een vergelijking trekken met polio en rode hond is dan ook imho niet helemaal gepast
    Dat doet hij wel , eerder in dit topic nog.

    Daarom is het ook niet meer dan redelijk aan te geven dat hij een kansloze mongool is.

    Iblisdinsdag 8 juli 2008 @ 23:33
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 23:01 schreef Lambiekje het volgende:
    Eigenlijk is elke vaccinatie bullshit, maar deze speciefieke voor HPV is gewoon misdadig.
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 23:29 schreef teamlead het volgende:
    ik heb niet de indruk dat TS een probleem heeft met vaccinaties in het algemeen, maar wel met deze vaccinatie. Een vergelijking trekken met polio en rode hond is dan ook imho niet helemaal gepast
    Ik heb wel degelijk sterk de indruk dat Lambiekje een probleem heeft met vaccinaties in het algemeen en met fantasie van werkelijkheid onderscheiden, en die vergelijking lijkt me dan ook meer dan gepast om de domheid van zijn opmerkingen aan de kaak te stellen.

    Ceterum censeo topicam esse movendam.
    Mekidinsdag 8 juli 2008 @ 23:33
    Lambiekje , ik denk dat je gelijk hebt
    Pony-Loverdinsdag 8 juli 2008 @ 23:33
    Meki, de meeste mensen weten dat jij achterlijk (of een kloon) bent.
    teamleaddinsdag 8 juli 2008 @ 23:34
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 23:31 schreef Lord_Vetinari het volgende:

    [..]

    Nee?
    [..]
    ah.. overheen gelezen.. mea culpa

    derhalve:
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 23:32 schreef Pony-Lover het volgende:

    [..]

    Dat doet hij wel , eerder in dit topic nog.

    Daarom is het ook niet meer dan redelijk aan te geven dat hij een kansloze mongool is.

    no argument there
    Lord_Vetinaridinsdag 8 juli 2008 @ 23:35
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 23:33 schreef Meki het volgende:
    Lambiekje , ik denk dat je gelijk hebt
    Meki, 1 randdebiel in dit topic is genoeg hoor.
    IHVKdinsdag 8 juli 2008 @ 23:36
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 23:33 schreef Meki het volgende:
    Lambiekje , ik denk dat je gelijk hebt
    Nu weet ik zeker dat ik Lambiekje niet moet geloven.
    Matje-1989dinsdag 8 juli 2008 @ 23:37
    Pony-Loverdinsdag 8 juli 2008 @ 23:42
    Deze kinderen zijn het trouwens ook niet met Lambiekje eens.
    (al moeten ze natuulijk niet zeiken, ze hebben tenminste niet te lijden onder een overheid bestaande uit kindermoordenaars)



    Poepoogdinsdag 8 juli 2008 @ 23:44
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 23:35 schreef Lord_Vetinari het volgende:

    [..]

    Meki, 1 randdebiel in dit topic is genoeg hoor.
    Lambiekjedinsdag 8 juli 2008 @ 23:46
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 23:33 schreef Pony-Lover het volgende:
    Meki, de meeste mensen weten dat jij achterlijk (of een kloon) bent.
    Polio, pokken prik heeft nooit echt zin gehad, aangezien die aandoeningen sowieso al met een kentering bezig was. De prik ansich heeft niet dat gevaarlijke bijwerkingen. Dus echt een probleem heb ik niet al ben ik van mening dat het nutteloos is. Deze vaccantie met HPV heeft wel degelijke gevaarlijke gevolgen. Het aantal meisjes dat daadwerkelijk een gevaarlijk vorm heeft is dramatisch laag, wat dus de vaccinatie totaal niet rechtvaardigd. Daarvoor hoef je niet elke meisje met kanker te vergiftigen,want dat is wat er wordt toegedient.

    Ik blijf dat bespottelijk vinden dat we massaal onze jonge vrouwen met kanker inspuiten terwijl HPV een totaal niet gevaarlijke besmetting is. 90% heeft het sowieso al onder de leden en bovendien dien je maagd te zijn. Dat wordt nog leuk dat dochterlief dan verkondigd aan de arts "ja maar papa, opa en/of oom heeft me al gehad, moet ik ook een prik?". En incest gebeurt nog steeds vaker dan ons lief is. Je komt best wel in dilemmas terecht als je dus verkracht bent ...

    Nee deze vaccinatie moet acuut gestaakt worden.

    [ Bericht 0% gewijzigd door Lambiekje op 08-07-2008 23:52:15 ]
    Lord_Vetinaridinsdag 8 juli 2008 @ 23:46
    Ik ben overigens nog steeds erg benieuwd hoe TS mijn eerdere vraag in dit topic logisch gaat uitleggen: Moord op 12-jarige meisjes voortaan gesubsidiëerd

    Ceterum censeo topicam esse movendam.
    Lambiekjedinsdag 8 juli 2008 @ 23:51
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 23:33 schreef Meki het volgende:
    Lambiekje , ik denk dat je gelijk hebt
    Kijk een medestander.

    Wat me het meeste stoort is dat men niet wil inlezen over de negatieve effecten. En het alleen maar leuk vinden om mij zwart te maken. Ik probeer alleen hun dochters te behouden van een ernstige wending in hun leven.

    Is het sowieso niet raar om kanker in te spuiten? ik vind het gewoon bespottelijk.
    IHVKdinsdag 8 juli 2008 @ 23:52
    Kanker inspuiten?

    En waarom wil jij mijn dochter behouden?
    Pony-Loverdinsdag 8 juli 2008 @ 23:53
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 23:46 schreef Lambiekje het volgende:

    [..]

    Polio, pokken prik heeft nooit echt zin gehad, 1 aangezien die aandoenen sowieso met een kentering bezig was. De prik ansich heeft niet dat gevaarlijke bijwerkingen. Dus echt een probleem heb ik niet al ben ik van mening dat het nutteloos is. Deze vaccantie met HPV heeft wel degelijke gevaarlijke gevolgen. Het aantal meisjes dat daadwerkelijk een gevaarlijk vorm heeft is dramatisch laag, wat dus de vaccinatie totaal niet rechtvaardigd. Daarvoor hoef je niet elke meisje met kanker te vergiftigen,want dat is wat er wordt toegedient.

    Ik blijf dat bespottelijk vinden dat we massaal 2 onze jonge vrouwen met kanker inspuiten terwijl HPV een totaal niet gevaarlijke besmetting is. 90% heeft het sowieso al onder de leden en bovendien dien je maagd te zijn. Dat wordt nog leuk dat dochterlief dan verkondigd aan de arts "ja maar papa, opa en/of oom heeft me al gehad, moet ik ook een prik?". En incest gebeurt nog steeds vaker dan ons lief is. Je komt best wel in dilemmas terecht als je dus verkracht bent ...

    Nee deze vaccinatie moet acuut gestaakt worden.
    1: Bullshit, was zonder vaccinatie ook gewoon weer terug gekomen. Zo werkt dat nou eenmaal. (Tenzij je denkt dat jezus je er wel tegen zal beschermen natuurlijk ----> zie Staphorst.

    2: Bullshit, er wordt niemand met kanker ingespoten, verdiep je in de werking van dat soort dingen ipv kansloze topic's te openen.



    en je blijft een mongool.



    Iblisdinsdag 8 juli 2008 @ 23:54
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 23:46 schreef Lambiekje het volgende:
    Polio, pokken prik heeft nooit echt zin gehad, aangezien die aandoenen sowieso met een kentering bezig was.
    Lieg je altijd naar believen om je argument te verdedigen? Dit is baarlijke nonsens!
    quote:
    Polio had existed for thousands of years quietly as an endemic pathogen until the 1880s, when major epidemics began to occur in Europe; soon after, widespread epidemics appeared in the United States. By 1910, much of the world experienced a dramatic increase in polio cases and frequent epidemics became regular events, primarily in cities during the summer months. These epidemics—which left thousands of children and adults paralyzed—provided the impetus for a "Great Race" towards the development of a vaccine. The polio vaccines developed by Jonas Salk in 1952 and Albert Sabin in 1962 are credited with reducing the annual number of polio cases from many hundreds of thousands to around a thousand.
    Via Wikipedia, Bron 1, Bron 2.
    quote:
    De prik ansich heeft niet dat gevaarlijke bijwerkingen. Dus echt een probleem heb ik niet al ben ik van mening dat het nutteloos is. Deze vaccantie met HPV heeft wel degelijke gevaarlijke gevolgen. Het aantal meisjes dat daadwerkelijk een gevaarlijk vorm heeft is dramatisch laag, wat dus de vaccinatie totaal niet rechtvaardigd. Daarvoor hoef je niet elke meisje met kanker te vergiftigen,want dat is wat er wordt toegedient.
    Kijk eens na hoeveel mensen baarmoederhalskanker krijgen, en hoeveel dit krijgen vanwege HPV. Dat is niet ‘dramatisch laag’ te noemen naar mijn mening. Verder vergiftig je niet met kanker, het HP-virus is namelijk hetgeen dat kanker veroorzaakt maar zelf is het géén kanker. Doordat het immuunsysteem hierop reageert zal er juist géén kanker ontstaan. Ik heb al vaker aan je intellectuele capaciteiten getwijfeld – twijfel die je belabberde spelling van werkwoordsvormen overigens niet wegneemt – maar ik was van mening dat dit ook nog wel binnen jouw vermogen lag.
    quote:
    Ik blijf dat bespottelijk vinden dat we massaal onze jonge vrouwen met kanker inspuiten terwijl HPV een totaal niet gevaarlijke besmetting is. 90% heeft het sowieso al onder de leden en bovendien dien je maagd te zijn. Dat wordt nog leuk dat dochterlief dan verkondigd aan de arts "ja maar papa, opa en/of oom heeft me al gehad, moet ik ook een prik?". En incest gebeurt nog steeds vaker dan ons lief is. Je komt best wel in dilemmas terecht als je dus verkracht bent ...
    Met name het incest-argument lijkt me een heel goede om het te verbieden, straks krijgen we nog vaker boven water dat een kind seksueel misbruikt is, dat moet je niet willen, of wat probeer je nu te zeggen? Ik zie niet hoe dat een argument tegen kan zijn. En voor de rest is je post weer op nonsens en wanbegrip gebaseerd.
    quote:
    Nee deze vaccinatie moet acuut gestaakt worden.
    Ceterum censeo topicam esse movendam.
    teamleaddinsdag 8 juli 2008 @ 23:54
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 23:51 schreef Lambiekje het volgende:

    [..]

    Kijk een medestander.

    Wat me het meeste stoort is dat men niet wil inlezen over de negatieve effecten. En het alleen maar leuk vinden om mij zwart te maken. Ik probeer alleen hun dochters te behouden van een ernstige wending in hun leven.

    Is het sowieso niet raar om kanker in te spuiten? ik vind het gewoon bespottelijk.
    Ik ben het met je eens dat vaccinatie niet uitgevoerd zou moeten worden zolang er geen duidelijkheid is over de werking en dat het alleen zou moeten gebeuren als het risico op ernstige bijwerkingen tot een absoluut minimum is gereduceerd.... maar daar houdt mijn sympathie voor je standpunt ook echt op
    Pony-Loverdinsdag 8 juli 2008 @ 23:55
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 23:51 schreef Lambiekje het volgende:

    [..]

    Kijk een medestander.

    Wat me het meeste stoort is dat men niet wil inlezen over de negatieve effecten. En het alleen maar leuk vinden om mij zwart te maken. Ik probeer alleen hun dochters te behouden van een ernstige wending in hun leven.

    Is het sowieso niet raar om kanker in te spuiten? ik vind het gewoon bespottelijk.
    Ja dat is raar, dat zal dus ook nooit gebeuren.
    Lambiekjedinsdag 8 juli 2008 @ 23:55
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 23:46 schreef Lord_Vetinari het volgende:
    Ik ben overigens nog steeds erg benieuwd hoe TS mijn eerdere vraag in dit topic logisch gaat uitleggen: Moord op 12-jarige meisjes voortaan gesubsidiëerd

    Ceterum censeo topicam esse movendam.
    Niet iedereen is even goed vatbaar ...

    http://www.hackcanada.com/homegrown/wetware/brainwave/index.html
    Lord_Vetinaridinsdag 8 juli 2008 @ 23:55
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 23:52 schreef IHVK het volgende:
    Kanker inspuiten?

    En waarom wil jij mijn dochter behouden?
    Ik heb niet eens een dochter.

    Maar wel ooit een nicht verloren aan baarmoederhalskanker. En die had ik graag behouden. En als deze manier de kans biedt dat meer nichtjes voor mensen behouden blijven, dan ben ik hier volledig voor.

    Ceterum censeo topicam esse movendam.
    Pony-Loverdinsdag 8 juli 2008 @ 23:57
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 23:52 schreef IHVK het volgende:
    Kanker inspuiten?

    En waarom wil jij mijn dochter behouden?
    Om haar in haar kont te neuken waarschijnlijk, dan is de kans op baarmoederhalskanker ten gevolge van het HPV virus namelijk te verwaarlozen.

    Lord_Vetinaridinsdag 8 juli 2008 @ 23:57
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 23:55 schreef Lambiekje het volgende:

    [..]

    Niet iedereen is even goed vatbaar ...

    http://www.hackcanada.com/homegrown/wetware/brainwave/index.html
    Wahahahahahahahahahahahaha!!!

    Ja hoor. En een overheid die dat weet zet toch iets door, terwijl hij weet dat er dus mensen niet in zullen trappen. Tipje: Ga nooit iets studeren waarvoor je logisch moet denken. je komt de kennismakingsweek niet eens door.

    Ceterum censeo topicam esse movendam.
    Bananenmandinsdag 8 juli 2008 @ 23:57
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 23:55 schreef Lambiekje het volgende:

    [..]

    Niet iedereen is even goed vatbaar ...

    http://www.hackcanada.com/homegrown/wetware/brainwave/index.html
    Het wordt steeds mooier
    Pony-Loverwoensdag 9 juli 2008 @ 00:00
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 23:55 schreef Lambiekje het volgende:

    [..]

    Niet iedereen is even goed vatbaar ...

    http://www.hackcanada.com/homegrown/wetware/brainwave/index.html


    Lambiekjewoensdag 9 juli 2008 @ 00:01
    quote:
    Maagdenprik is overdreven
    Volkskrant opinie.
    Als je adviseert om alle 12-jarige meisjes te vaccineren tegen baarmoederhalskanker, dan kun je nergens meer tegen zijn.

    Baarmoederhalskanker is, met amper zeshonderd nieuwe gevallen per jaar, een zeldzame vorm van kanker. Borstkanker wordt jaarlijks bij ongeveer 11.800 vrouwen gevonden, darmkanker bij 4.700 en longkanker bij 2.900.

    Baarmoederhalskanker is evenmin een zorgwekkende doodsoorzaak. Borstkanker eist ongeveer 3.360 levens per jaar. Baarmoederhalskanker staat, met tweehonderd, niet eens in de top-20 van de doodsoorzaken door kanker. Om over hart- en vaatziekten, longontsteking en valpartijen nog maar te zwijgen.

    Het aantal sterfgetallen is bovendien tussen 1970 en 2003 met de helft gedaald

    Twee jaar geleden vroeg de Gezondheidsraad zich nog af of het ‘tegen de achtergrond van deze gunstige ontwikkelingen zin had om extra maatregelen te bedenken om de kans op baarmoederhalskanker verder te verminderen’, nu is opeens sprake van een ‘omvangrijk’ en ‘urgent’ volksgezondheidsprobleem.
    [..]
    Het vaccin lijkt goed te beschermen tegen de vervelendste virusstammen maar niet tegen alle, zodat vier van de tien vrouwen na een maagdenprik toch nog baarmoederhalskanker kunnen ontwikkelen

    Maar de Gezondheidsraad vindt opname in het Rijksvaccinatieprogramma een goed idee, verdedigt zijn keuzes met dubieuze beweringen en zonnige voorstellingen van zaken, en schuift de eigen criteria gemakkelijk opzij.

    Niet alleen gaat zo 30 miljoen per jaar naar fabrikanten van een middel waarvan de werkzaamheid op de lange termijn niet afdoende is vastgesteld, ook heeft de raad voortaan geen poot meer om op te staan bij de aanvraag voor onbewezen, dure en ingrijpende behandelingen.
    [.,]
    Ergens moet een grens getrokken worden, en dat heeft de Gezondheidsraad niet gedurfd. Men lijkt bezweken voor de de internationale opinie en de druk van fabrikanten. Minister Klink en de Kamer hoeven zich niets van wetenschappelijke argumenten aan te trekken – dat hoeft niemand. Maar de Gezondheidsraad moet regering en parlement voorlichten over de stand van de wetenschap. Die taak is hier slecht vervuld.
    En zo is het maar net ! Kwalijk en Onzinnig dus.
    Lord_Vetinariwoensdag 9 juli 2008 @ 00:03
    Een artikel van de opinie pagina als feit neerzetten.
    quote:
    opi·nie (dev; opinies)
    1 mening
    Goed bezig, Lambiekje

    Ceterum censeo topicam esse movendam.
    Pony-Loverwoensdag 9 juli 2008 @ 00:04
    Zeg lambiekje,

    ga eens even in op de reacties kreeg op jouw bewering dat polio vanzelf wel was verdwenen en dat er mensen met kanker zouden worden ingespoten.
    IHVKwoensdag 9 juli 2008 @ 00:04
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 23:55 schreef Lord_Vetinari het volgende:

    [..]

    Ik heb niet eens een dochter.

    Maar wel ooit een nicht verloren aan baarmoederhalskanker. En die had ik graag behouden. En als deze manier de kans biedt dat meer nichtjes voor mensen behouden blijven, dan ben ik hier volledig voor.

    Ceterum censeo topicam esse movendam.
    Eens.

    >>BNW
    IHVKwoensdag 9 juli 2008 @ 00:05
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 23:55 schreef Lambiekje het volgende:

    [..]

    Niet iedereen is even goed vatbaar ...

    http://www.hackcanada.com/homegrown/wetware/brainwave/index.html
    Oké, dit is wel heel grappig.
    Ibliswoensdag 9 juli 2008 @ 00:05
    quote:
    Op woensdag 9 juli 2008 00:01 schreef Lambiekje het volgende:

    [..]

    En zo is het maar net ! Kwalijk en Onzinnig dus.
    Maar dit zijn heel andere argumenten dan jij aanvoert, bovendien rept dit stuk niet over de dodelijke gevolgen van de vaccinatie zelf, of over zaken als ‘met kanker inspuiten’. Kortom, het argumenteert op heel andere gronden dan jij. Het zijn bijgevolg ook validere argumenten.

    Ceterum censeo topicam esse movendam.
    Lord_Vetinariwoensdag 9 juli 2008 @ 00:07
    quote:
    Op woensdag 9 juli 2008 00:05 schreef Iblis het volgende:

    [..]

    Maar dit zijn heel andere argumenten dan jij aanvoert, bovendien rept dit stuk niet over de dodelijke gevolgen van de vaccinatie zelf, of over zaken als ‘met kanker inspuiten’. Kortom, het argumenteert op heel andere gronden dan jij. Het zijn bijgevolg ook validere argumenten.
    Maar nog steeds een (emotionele) mening. Geen feiten.

    Ceterum censeo topicam esse movendam.
    lightbearerwoensdag 9 juli 2008 @ 00:07
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 23:51 schreef Lambiekje het volgende:

    Wat me het meeste stoort is dat men niet wil inlezen over de negatieve effecten. En het alleen maar leuk vinden om mij zwart te maken. Ik probeer alleen hun dochters te behouden van een ernstige wending in hun leven.
    Ik denk dat je mensen tegen je in het harnas jaagt door ze af te beelden als slaven die zich niet van hun slaaf-zijn bewust zijn. Ik zou die reacties niet te persoonlijk opvatten, maar gewoon kijken of er leerzame dingen tussen zitten. Ook mensen die het niet met je eens zijn, kunnen leerzame dingen zeggen.

    Het zou sowieso schelen om niet continu met krachttermen en overdreven voorstellingen te smijten.
    IHVKwoensdag 9 juli 2008 @ 00:08
    Wedergeboorte van de klassieke oudheid?
    lightbearerwoensdag 9 juli 2008 @ 00:08
    quote:
    Op woensdag 9 juli 2008 00:05 schreef Iblis het volgende:

    Ceterum censeo topicam esse movendam.
    Mag ik misschien weten wat dit betekent? Gaarne dit topic verplaatsen?
    Lord_Vetinariwoensdag 9 juli 2008 @ 00:09
    quote:
    Op woensdag 9 juli 2008 00:08 schreef IHVK het volgende:
    Wedergeboorte van de klassieke oudheid?
    Ummm.. Renaissance?

    Nu ik:

    Umm, term voor afkeuring door het leger op psychische gronden?
    Lord_Vetinariwoensdag 9 juli 2008 @ 00:11
    quote:
    Op woensdag 9 juli 2008 00:08 schreef lightbearer het volgende:

    [..]

    Mag ik misschien weten wat dit betekent? Gaarne dit topic verplaatsen?
    Overigens ben ik van mening dat dit topic verplaatst moet worden.

    Vrij naar Cato de Oudere, die iedere toespraak afsloot met de woorden 'cetero censeo Carthaginem delendam esse' (Overigens ben ik van mening dat Carthago verwoest moet worden) en zo de aanzet gaf tot de (zoveelste) Punische oorlog.

    Ceterum censeo topicam esse movendam.
    Lambiekjewoensdag 9 juli 2008 @ 00:14
    quote:
    Op woensdag 9 juli 2008 00:08 schreef lightbearer het volgende:

    [..]
    Gaarne dit topic verplaatsen?
    Waarom !!
    FOK is dus ook al bezig met censuur. Men wil de ware feiten niet ogen zien. Het is een godspe gotspe. Het is nieuws, klaar.

    [ Bericht 1% gewijzigd door Lambiekje op 09-07-2008 00:24:12 ]
    Pony-Loverwoensdag 9 juli 2008 @ 00:16
    Ik blijf trouwens van menig dat de topic titel aangepast zou moeten worden, deze is gevaarlijk.

    Best kans dat er morgen minder begaafde fokkers met een stukgescheurde twaalfjarige aan diverse gemeente balie's verschijnen teneinde hun subsidie in ontvangst te nemen.


    Lord_Vetinariwoensdag 9 juli 2008 @ 00:16
    quote:
    Op woensdag 9 juli 2008 00:14 schreef Lambiekje het volgende:

    [..]

    Waarom !!
    FOK is dus ook al bezig met censuur. Men wil de ware feiten niet ogen zien. Het is een godspe. Het is nieuws, klaar.
    het is geen nieuws. Het is het delirische gebrabbel van een idioot, die vanaf Internet lukraak stukjes bij elkaar gooit en beweert dat de Overheid eropuit is om ons allemaal te vermoorden.

    Lijkt me ook erg slim van een overheid. De mensen die Belasting betalen en daardoor jou financieren vermoorden, maar ja ik ben natuurlijk geïndoctrineerd door de chem-trails, door het staats-onderwijs en door mijn ouders die ook stiekem door Den Haag betaald werden om mij bepaalde dingen niet te vertellen

    Ceterum censeo topicam esse movendam.

    P.S. Als je dan Jiddische woorden wilt gebruiken, doe het dan goed. Het is een 'goTspe'...

    En nog een keer voor de volledigheid:
    Ceterum censeo topicam esse movendam.
    Pony-Loverwoensdag 9 juli 2008 @ 00:18
    quote:
    Op woensdag 9 juli 2008 00:14 schreef Lambiekje het volgende:

    [..]

    Waarom !!
    FOK is dus ook al bezig met censuur. Men wil de ware feiten niet ogen zien. Het is een godspe. Het is nieuws, klaar.
    Nee, dat is het niet.

    Zou je het op een normale manier brnegen misschien wel, nu is het gewon geen [NWS]-topic.

    Lambiekjewoensdag 9 juli 2008 @ 00:18
    quote:
    18000 maal de maximale dosis aluminium zit in Gardasil, in Cervarix het dubbele! Aluminium is een neurotoxine en tast de hersenen aan. Natriumboraat zit volgens de bijsluiter ook in Gardasil. Dit wordt ook gebruikt als kakkerlakkengif en is ook een neurotoxine. Uit het buitenland komen rapportages over hersenbeschadigingen en verlammingen na de vaccinatie.
    Tja, weet wat je met je dochter doet.
    lightbearerwoensdag 9 juli 2008 @ 00:19
    quote:
    Op dinsdag 8 juli 2008 23:55 schreef Lambiekje het volgende:

    [..]

    Niet iedereen is even goed vatbaar ...

    http://www.hackcanada.com/homegrown/wetware/brainwave/index.html
    Het geeft wel weer aan dat je een wereldbeeld vol argwaan hebt. Je lijkt alleen mensen te geloven die je vertellen "dat we met zijn allen voor de gek gehouden worden". Zo bevestig je continu jezelf, want andere dingen lees je niet omdat die "de staatsterreur" niet aantonen.
    Pony-Loverwoensdag 9 juli 2008 @ 00:20
    Een topic over een vrijgesproken moordverdachte met als titel: Overheid legaliseerd moord!! zou bijvoorbeeld ook gesloten (moeten) worden.
    Lord_Vetinariwoensdag 9 juli 2008 @ 00:22
    quote:
    Op woensdag 9 juli 2008 00:20 schreef Pony-Lover het volgende:
    Een topic over een vrijgesproken moordverdachte met als titel: Overheid legaliseerd moord!! zou bijvoorbeeld ook gesloten (moeten) worden.
    Eens! Al was het maar vanwege de pijn-aan-de-ogen fout in de topictitel.

    Ceterum censeo topicam esse movendam.
    Lambiekjewoensdag 9 juli 2008 @ 00:22
    quote:
    Op woensdag 9 juli 2008 00:16 schreef Pony-Lover het volgende:
    Ik blijf trouwens van menig dat de topic titel aangepast zou moeten worden, deze is gevaarlijk.

    Best kans dat er morgen minder begaafde fokkers met een stukgescheurde twaalfjarige aan diverse gemeente balie's verschijnen teneinde hun subsidie in ontvangst te nemen.



    ik had er al mee ingestemd...
    Moord op 12-jarige meisjes voortaan gesubsidiëerd
    lightbearerwoensdag 9 juli 2008 @ 00:25
    quote:
    Op woensdag 9 juli 2008 00:11 schreef Lord_Vetinari het volgende:

    [..]

    Overigens ben ik van mening dat dit topic verplaatst moet worden.

    Vrij naar Cato de Oudere, die iedere toespraak afsloot met de woorden 'cetero censeo Carthaginem delendam esse' (Overigens ben ik van mening dat Carthago verwoest moet worden) en zo de aanzet gaf tot de (zoveelste) Punische oorlog.

    Ceterum censeo topicam esse movendam.
    Aah ja, dat verhaal heb ik eerder gehoord.

    Echter, moet dit topic naar BNW verplaatst worden? Ik vraag me af of het überhaupt verstandig is dat er zoiets als BNW bestaat. Het moet niet zo zijn dat elk topic dat een beetje een afwijkende mening verkondigt naar een soort "gekkenhuis subforum" wordt gestuurd.
    Pony-Loverwoensdag 9 juli 2008 @ 00:26
    quote:
    Op woensdag 9 juli 2008 00:22 schreef Lord_Vetinari het volgende:

    [..]

    Eens! Al was het maar vanwege de pijn-aan-de-ogen fout in de topictitel.

    Ceterum censeo topicam esse movendam.


    ik kan het echt niet heb op een montessorischool gezeten, is nooit meer goed gekomen

    Lord_Vetinariwoensdag 9 juli 2008 @ 00:28
    quote:
    Op woensdag 9 juli 2008 00:25 schreef lightbearer het volgende:

    [..]

    Aah ja, dat verhaal heb ik eerder gehoord.

    Echter, moet dit topic naar BNW verplaatst worden? Ik vraag me af of het überhaupt verstandig is dat er zoiets als BNW bestaat. Het moet niet zo zijn dat elk topic dat een beetje een afwijkende mening verkondigt naar een soort "gekkenhuis subforum" wordt gestuurd.
    Het gekkenhuis subforum is ONZ

    Voor dit soort 'de overheid is onze vijand en zal alles doen om ons te beschadigen en als slaaf te gebruiken, boehoehoe' nutcases is er BNW en TRU. Het hoort in ieder geval niet in NWS.

    Nog een vraagje: Als iedereen geïndoctrineerd wordt door de overheid en niemand weet bij de geboorte van een kind al of hij ooit tot de overheid zal behoren en hij zal dus ook geïndoctrineerd worden, hoe kunnen dan mensen in de overheid zich bewust zijn van het feit dat ze de bevolking moeten indoctrineren en hersenspoelen? Immers: Niemand weet dat de overheid dat doet, omdat iedereen al gehersenspoeld is.

    Ceterum censeo topicam esse movendam.
    Pony-Loverwoensdag 9 juli 2008 @ 00:30
    quote:
    Op woensdag 9 juli 2008 00:25 schreef lightbearer het volgende:

    [..]

    Aah ja, dat verhaal heb ik eerder gehoord.

    Echter, moet dit topic naar BNW verplaatst worden? Ik vraag me af of het überhaupt verstandig is dat er zoiets als BNW bestaat. Het moet niet zo zijn dat elk topic dat een beetje een afwijkende mening verkondigt naar een soort "gekkenhuis subforum" wordt gestuurd.
    Dat lijkt me ook niet.

    Dit topic is echter gewoon stupide en heeft eigenlijk nergens enige waarde, de TS zal bij elk redelijk argument namelijk blijven beweren dat we allemaal gehersespoeld worden en dat hij daarom dus toch gelijk heeft, zinloze discussie dus.
    Lambiekjewoensdag 9 juli 2008 @ 00:30
    quote:
    Nederlandse Vereniging Kritisch Prikken.

    De Nederlandse Vereniging Kritisch Prikken (NVKP) is TEGEN het advies van de Gezondheidsraad aan minister Klink van VWS om al op het twaalfde jaar meisjes te vaccineren tegen infectie met het humaan papillomavirus (HPV) dat op oudere leeftijd baarmoederhalskanker zou veroorzaken. De Gezondheidsraad bracht vandaag dit advies uit. Pregnant in het advies zijn de verschillende onzekere factoren van het vaccin. Hoe lang het werkt is onbekend, of het vaccin wel effectief is bij jonge meisjes dient nog te worden nagegaan, of er herhalingsvaccinaties nodig zijn is onbekend, wat het effect is van het vaccin op andere HPV-virussen dient nader te worden onderzocht. Voor wellicht nu nog onbekende bijwerkingen geldt hetzelfde.


    De NVKP heeft vorige maand de Gezondheidsraad toediening van het vaccin aan jonge meisjes met klem ontraden. De zin en effecten van toediening op zeer jonge leeftijd zijn nauwelijks onderzocht, zodat jonge meisjes onnodig aan risico’s op termijn worden blootgesteld. In het vaccin zitten stoffen als aluminium en natriumboraat waarvan wetenschappelijk is aangetoond dat ze de hersencellen kunnen beschadigen.Rapportages van reacties op het vaccin uit het buitenland wijzen in ieder geval al op het voorkomen van ernstige neurologische beschadigingen. Wat het effect is op de hersenen van jonge meisjes zal nu op termijn gaan blijken.
    lightbearerwoensdag 9 juli 2008 @ 00:31
    quote:
    Op woensdag 9 juli 2008 00:22 schreef Lord_Vetinari het volgende:

    [..]

    Eens! Al was het maar vanwege de pijn-aan-de-ogen fout in de topictitel.

    Ceterum censeo topicam esse movendam.
    Verander de titel in "Klink wil dubieus kankervaccin subsidiëren" ofzo
    lightbearerwoensdag 9 juli 2008 @ 00:33
    quote:
    Op woensdag 9 juli 2008 00:30 schreef Pony-Lover het volgende:

    Dit topic is echter gewoon stupide en heeft eigenlijk nergens enige waarde, de TS zal bij elk redelijk argument namelijk blijven beweren dat we allemaal gehersespoeld worden en dat hij daarom dus toch gelijk heeft, zinloze discussie dus.
    Daar zit wat in, maar als we maar lang op hem in blijven praten wordt hij vanzelf één van ons, de ketter
    Lambiekjewoensdag 9 juli 2008 @ 00:33
    quote:
    Op woensdag 9 juli 2008 00:31 schreef lightbearer het volgende:

    [..]

    Verander de titel in "Klink wil dubieus kankervaccin subsidiëren" ofzo
    "Klink wil dubieus HPV kankervaccin subsidiëren" dan nog altijd
    Lord_Vetinariwoensdag 9 juli 2008 @ 00:34
    quote:
    Op woensdag 9 juli 2008 00:33 schreef lightbearer het volgende:

    [..]

    Daar zit wat in, maar als we maar lang op hem in blijven praten wordt hij vanzelf één van ons, de ketter
    Nee, hij draagt zijn aluminium hoedje. Hij is onkwetsbaar voor redelijke argumenten.

    Ceterum censeo topicam esse movendam.
    Pony-Loverwoensdag 9 juli 2008 @ 00:36
    quote:
    Op woensdag 9 juli 2008 00:33 schreef lightbearer het volgende:

    [..]

    Daar zit wat in, maar als we maar lang op hem in blijven praten wordt hij vanzelf één van ons, de ketter

    Laten we hem in de fik steken om zijn ziel te redden.
    Lambiekjewoensdag 9 juli 2008 @ 00:36
    quote:
    Op woensdag 9 juli 2008 00:33 schreef lightbearer het volgende:

    [..]

    Daar zit wat in, maar als we maar lang op hem in blijven praten wordt hij vanzelf één van ons, de ketter
    Echt het is om moedeloos van te worden hoe zielig en dom men is. Volgens mij heeft amper iemand iets gelezen. Men is alleen maar bezig te bashen. Frontpage-reaguurders zijn al wijzer dan de clownen hier.

    Men wil het echt niet inzien dat deze vaccinatie gewoon echt kwalijk is. triest triest triest.
    teamleadwoensdag 9 juli 2008 @ 00:38
    quote:
    Op woensdag 9 juli 2008 00:36 schreef Lambiekje het volgende:

    [..]

    Echt het is om moedeloos van te worden hoe zielig en dom men is. Volgens mij heeft amper iemand iets gelezen. Men is alleen maar bezig te bashen. Frontpage-reaguurders zijn al wijzer dan de clownen hier.

    Men wil het echt niet inzien dat deze vaccinatie gewoon echt kwalijk is. triest triest triest.
    ik denk dat het publiek hier een heel stuk constructiever zou hebben gereageerd als je niet alle vaccinaties had afgeschilderd als "de grote boze overheid wil ons allemaal doodt maken"
    Pony-Loverwoensdag 9 juli 2008 @ 00:39
    nogmaals:
    quote:
    Op woensdag 9 juli 2008 00:04 schreef Pony-Lover het volgende:
    Zeg lambiekje,

    ga eens even in op de reacties kreeg op jouw bewering dat polio vanzelf wel was verdwenen en dat er mensen met kanker zouden worden ingespoten.
    Je kan wel van alles roepen maar als je vervolgens geen zin hebt om je eigen beweringen te verdedigen dan is het allemaal nogal zinloos.

    Pony-Loverwoensdag 9 juli 2008 @ 00:42
    quote:
    Op woensdag 9 juli 2008 00:36 schreef Lambiekje het volgende:

    [..]

    Echt het is om moedeloos van te worden hoe zielig en dom men is. Volgens mij heeft amper iemand iets gelezen. Men is alleen maar bezig te bashen. Frontpage-reaguurders zijn al wijzer dan de clownen hier.

    Men wil het echt niet inzien dat deze vaccinatie gewoon echt kwalijk is. triest triest triest.
    Wat denk je nou zelf dwaas??

    Je komt met de grooste bulshit aanzetten, die je vervolgens niet kunt beargumenteren, om dan maar weer wat nieuws te roepen in de hoop dat mensen je uiteindelijk gelijk geven.

    lightbearerwoensdag 9 juli 2008 @ 00:42
    quote:
    Op woensdag 9 juli 2008 00:36 schreef Lambiekje het volgende:

    [..]

    Echt het is om moedeloos van te worden hoe zielig en dom men is. Volgens mij heeft amper iemand iets gelezen. Men is alleen maar bezig te bashen.
    Het is hartstikke super bovengemiddeld prima dat je kritisch wilt kijken naar de werking van een kankervaccin, het gaat meer om de manier waarop je het in een nogal vergezocht maatschappijbeeld voegt...
    Lambiekjewoensdag 9 juli 2008 @ 01:04
    quote:
    Op woensdag 9 juli 2008 00:42 schreef lightbearer het volgende:

    [..]

    Het is hartstikke super bovengemiddeld prima dat je kritisch wilt kijken naar de werking van een kankervaccin, het gaat meer om de manier waarop je het in een nogal vergezocht maatschappijbeeld voegt...
    ja het is misschien wel grof verwoordt, maar Ab Klink zie ik gewoon als een gevaarlijke gek. En ik geef gewoon mijn ongenoegen weer. Ik word gewoon verdrietig van hoe men zich zo makkelijk laten misleiden. Het is gewoon eenzijdig voorlichting uit naam van bigfarma. Het is gewoon te bespottelijk voor woorden dat zo'n man het kan goedkeuren ondanks alle raad in. Ik kan me zo opwinden over de domme, onwetende en niet willen inlezen houding.

    Als er ook maar iets klopt van de aangedragen feiten over hersenbeschadiging, babymisvorming en het minimaal aantal gevallen waar hpv wel serieus is. Dan moet je toch de vaccinatie gewoon afblazen. Bovendien zakt deze vaccinatie op 3 van de 7 punten wat men zelf heeft opgesteld. Dit kost wederom klauwen met geld met nul komma nul winst. Kans is juist hoger op bmhkanker.

    Na het reces van onze ministers ga ik gewoon de gehele 2e kamer mailen.
    Pony-Loverwoensdag 9 juli 2008 @ 01:12
    quote:
    Op woensdag 9 juli 2008 01:04 schreef Lambiekje het volgende:

    [..]

    ja het is misschien wel grof verwoordt, maar Ab Klink zie ik gewoon als een gevaarlijke gek. En ik geef gewoon mijn ongenoegen weer. Ik word gewoon verdrietig van hoe men zich zo makkelijk laten misleiden. Het is gewoon eenzijdig voorlichting uit naam van bigfarma. Het is gewoon te bespottelijk voor woorden dat zo'n man het kan goedkeuren ondanks alle raad in. Ik kan me zo opwinden over de domme, onwetende en niet willen inlezen houding.

    Als er ook maar iets klopt van de aangedragen feiten over hersenbeschadiging, babymisvorming en het minimaal aantal gevallen waar hpv wel serieus is. Dan moet je toch de vaccinatie gewoon afblazen. Bovendien zakt deze vaccinatie op 3 van de 7 punten wat men zelf heeft opgesteld. Dit kost wederom klauwen met geld met nul komma nul winst. Kans is juist hoger op bmhkanker.

    Na het reces van onze ministers ga ik gewoon de gehele 2e kamer mailen.
    dat kan je gezien de punten die je hier aan blijft dragen voornamelijk jezelf verwijten.
    Pony-Loverwoensdag 9 juli 2008 @ 01:13
    quote:
    Op woensdag 9 juli 2008 00:04 schreef Pony-Lover het volgende:
    Zeg lambiekje,

    ga eens even in op de reacties kreeg op jouw bewering dat polio vanzelf wel was verdwenen en dat er mensen met kanker zouden worden ingespoten.
    sp3cwoensdag 9 juli 2008 @ 04:53
    dicht

    je doet het gewoon zelf met zo'n titel ...
    maak maar een nieuw topic