Dat lijkt me ook niet.quote:Op woensdag 9 juli 2008 00:25 schreef lightbearer het volgende:
[..]
Aah ja, dat verhaal heb ik eerder gehoord.
Echter, moet dit topic naar BNW verplaatst worden? Ik vraag me af of het überhaupt verstandig is dat er zoiets als BNW bestaat. Het moet niet zo zijn dat elk topic dat een beetje een afwijkende mening verkondigt naar een soort "gekkenhuis subforum" wordt gestuurd.
quote:Nederlandse Vereniging Kritisch Prikken.
De Nederlandse Vereniging Kritisch Prikken (NVKP) is TEGEN het advies van de Gezondheidsraad aan minister Klink van VWS om al op het twaalfde jaar meisjes te vaccineren tegen infectie met het humaan papillomavirus (HPV) dat op oudere leeftijd baarmoederhalskanker zou veroorzaken. De Gezondheidsraad bracht vandaag dit advies uit. Pregnant in het advies zijn de verschillende onzekere factoren van het vaccin. Hoe lang het werkt is onbekend, of het vaccin wel effectief is bij jonge meisjes dient nog te worden nagegaan, of er herhalingsvaccinaties nodig zijn is onbekend, wat het effect is van het vaccin op andere HPV-virussen dient nader te worden onderzocht. Voor wellicht nu nog onbekende bijwerkingen geldt hetzelfde.
De NVKP heeft vorige maand de Gezondheidsraad toediening van het vaccin aan jonge meisjes met klem ontraden. De zin en effecten van toediening op zeer jonge leeftijd zijn nauwelijks onderzocht, zodat jonge meisjes onnodig aan risico’s op termijn worden blootgesteld. In het vaccin zitten stoffen als aluminium en natriumboraat waarvan wetenschappelijk is aangetoond dat ze de hersencellen kunnen beschadigen.Rapportages van reacties op het vaccin uit het buitenland wijzen in ieder geval al op het voorkomen van ernstige neurologische beschadigingen. Wat het effect is op de hersenen van jonge meisjes zal nu op termijn gaan blijken.
Verander de titel in "Klink wil dubieus kankervaccin subsidiëren" ofzoquote:Op woensdag 9 juli 2008 00:22 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]Eens! Al was het maar vanwege de pijn-aan-de-ogen fout in de topictitel.
Ceterum censeo topicam esse movendam.
Daar zit wat in, maar als we maar lang op hem in blijven praten wordt hij vanzelf één van ons, de ketterquote:Op woensdag 9 juli 2008 00:30 schreef Pony-Lover het volgende:
Dit topic is echter gewoon stupide en heeft eigenlijk nergens enige waarde, de TS zal bij elk redelijk argument namelijk blijven beweren dat we allemaal gehersespoeld worden en dat hij daarom dus toch gelijk heeft, zinloze discussie dus.
"Klink wil dubieus HPV kankervaccin subsidiëren" dan nog altijdquote:Op woensdag 9 juli 2008 00:31 schreef lightbearer het volgende:
[..]
Verander de titel in "Klink wil dubieus kankervaccin subsidiëren" ofzo
Nee, hij draagt zijn aluminium hoedje. Hij is onkwetsbaar voor redelijke argumenten.quote:Op woensdag 9 juli 2008 00:33 schreef lightbearer het volgende:
[..]
Daar zit wat in, maar als we maar lang op hem in blijven praten wordt hij vanzelf één van ons, de ketter
quote:Op woensdag 9 juli 2008 00:33 schreef lightbearer het volgende:
[..]
Daar zit wat in, maar als we maar lang op hem in blijven praten wordt hij vanzelf één van ons, de ketter
Echt het is om moedeloos van te worden hoe zielig en dom men is. Volgens mij heeft amper iemand iets gelezen. Men is alleen maar bezig te bashen. Frontpage-reaguurders zijn al wijzer dan de clownen hier.quote:Op woensdag 9 juli 2008 00:33 schreef lightbearer het volgende:
[..]
Daar zit wat in, maar als we maar lang op hem in blijven praten wordt hij vanzelf één van ons, de ketter
ik denk dat het publiek hier een heel stuk constructiever zou hebben gereageerd als je niet alle vaccinaties had afgeschilderd als "de grote boze overheid wil ons allemaal doodt maken"quote:Op woensdag 9 juli 2008 00:36 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Echt het is om moedeloos van te worden hoe zielig en dom men is. Volgens mij heeft amper iemand iets gelezen. Men is alleen maar bezig te bashen. Frontpage-reaguurders zijn al wijzer dan de clownen hier.
Men wil het echt niet inzien dat deze vaccinatie gewoon echt kwalijk is. triest triest triest.
Je kan wel van alles roepen maar als je vervolgens geen zin hebt om je eigen beweringen te verdedigen dan is het allemaal nogal zinloos.quote:Op woensdag 9 juli 2008 00:04 schreef Pony-Lover het volgende:
Zeg lambiekje,
ga eens even in op de reacties kreeg op jouw bewering dat polio vanzelf wel was verdwenen en dat er mensen met kanker zouden worden ingespoten.
Wat denk je nou zelf dwaas??quote:Op woensdag 9 juli 2008 00:36 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Echt het is om moedeloos van te worden hoe zielig en dom men is. Volgens mij heeft amper iemand iets gelezen. Men is alleen maar bezig te bashen. Frontpage-reaguurders zijn al wijzer dan de clownen hier.
Men wil het echt niet inzien dat deze vaccinatie gewoon echt kwalijk is. triest triest triest.
Het is hartstikke super bovengemiddeld prima dat je kritisch wilt kijken naar de werking van een kankervaccin, het gaat meer om de manier waarop je het in een nogal vergezocht maatschappijbeeld voegt...quote:Op woensdag 9 juli 2008 00:36 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Echt het is om moedeloos van te worden hoe zielig en dom men is. Volgens mij heeft amper iemand iets gelezen. Men is alleen maar bezig te bashen.
ja het is misschien wel grof verwoordt, maar Ab Klink zie ik gewoon als een gevaarlijke gek. En ik geef gewoon mijn ongenoegen weer. Ik word gewoon verdrietig van hoe men zich zo makkelijk laten misleiden. Het is gewoon eenzijdig voorlichting uit naam van bigfarma. Het is gewoon te bespottelijk voor woorden dat zo'n man het kan goedkeuren ondanks alle raad in. Ik kan me zo opwinden over de domme, onwetende en niet willen inlezen houding.quote:Op woensdag 9 juli 2008 00:42 schreef lightbearer het volgende:
[..]
Het is hartstikke super bovengemiddeld prima dat je kritisch wilt kijken naar de werking van een kankervaccin, het gaat meer om de manier waarop je het in een nogal vergezocht maatschappijbeeld voegt...
dat kan je gezien de punten die je hier aan blijft dragen voornamelijk jezelf verwijten.quote:Op woensdag 9 juli 2008 01:04 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
ja het is misschien wel grof verwoordt, maar Ab Klink zie ik gewoon als een gevaarlijke gek. En ik geef gewoon mijn ongenoegen weer. Ik word gewoon verdrietig van hoe men zich zo makkelijk laten misleiden. Het is gewoon eenzijdig voorlichting uit naam van bigfarma. Het is gewoon te bespottelijk voor woorden dat zo'n man het kan goedkeuren ondanks alle raad in. Ik kan me zo opwinden over de domme, onwetende en niet willen inlezen houding.
Als er ook maar iets klopt van de aangedragen feiten over hersenbeschadiging, babymisvorming en het minimaal aantal gevallen waar hpv wel serieus is. Dan moet je toch de vaccinatie gewoon afblazen. Bovendien zakt deze vaccinatie op 3 van de 7 punten wat men zelf heeft opgesteld. Dit kost wederom klauwen met geld met nul komma nul winst. Kans is juist hoger op bmhkanker.
Na het reces van onze ministers ga ik gewoon de gehele 2e kamer mailen.
quote:Op woensdag 9 juli 2008 00:04 schreef Pony-Lover het volgende:
Zeg lambiekje,
ga eens even in op de reacties kreeg op jouw bewering dat polio vanzelf wel was verdwenen en dat er mensen met kanker zouden worden ingespoten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |