abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_59938799
Ringslings, Tricot Slens en Tricotti's met rek, Storchenwieges zonder rek, Mei Tai's om zelf te maken, en hoe gebruik je al die doeken.

Vervolg op Vervolg op Draagdoeken 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 9 en 10

handige links:
Wikipedia over de sling
Draagmethodes bij Mamatoto
Draagdoekinstructie filmpjes op YouTube
Ringsling zelf maken
Mei Tai zelf maken
Uitgebreide info over doeken en dragen

Uitgebreide uitleg over verschillende draagmethodes.

Handleidingen knoopmethodes in pdf
Knoopmethodes tricot doek (pdf)
Duidelijke fotohandleiding met draagmanieren (pdf)

Vergelijking rekkende doek en niet rekkende doek

----------------------------------------
Wie hebben er allemaal welke draagdoek?

Ardenlyn: draagdoek.nl 4.6 / Ellaroo Ysabel 4.6 / Hoppediz Rio 4.6

BE: draagdoek.nl 5.4 / Ellaroo LaRae 5.0

Cattie:
korte doek wereldwinkel, tricotdoek BabyCuddle, draagdoek.nl, mei tai, ringsling, hoppediz Osaka 4.6

Chacama: draagdoek.nl / Hoppediz Rio

E.T.: TricotSlen / Hoppediz Antigua 5.4 / EllaRoo LaRae 4.6

lcicle: draagdoek.nl

Iksje: TricotSlen / Ringsling (dharitri) / Ergo Carrier

Jelief: Mei Tai, gemaakt door Owlet, indiase doek als snelle sling bij paniek.

Kersjes: draagdoek.nl / Girasol nr.25

LadyS: Tricot Slen / Oililly mei tai / Amazonas Lollipop

Macka: Barabarn Chili 2.6 / Storchenwiege Johannes I 4.1 / Storchenwiege Albert 5.2 / Ergo NG black-cranberry / Storm Op Zolder Aziatische doek / Mackagemaakte ringsling / Didymos Millefiori Stein 4.7 / Yamo Moccha Streaks / Girasol nr. 26 (Tuulipani) 2.6

Maneki.Neko:
TricotSlen / Ellaroo Maija 5.0 /rood-oranje-gele Perraja

Memmel: Girasol nr. 31 5.2

Owlet: tricot draagdoek.nl / storchenwiege Anna 5,20 / zelfgemaakte ringsling / grote manta / kleine manta, slendang / zelfgemaakte mei tai / Ellaroo LaRae 3,60 / Ellaroo Podaegi orange sakura / Ergo zwart-cranberry.

Paradijsvogeltje draagdoek.nl / zelf gemaakte Mei Tai / heupdrager uit het echte Afrika

p_iglet: Ellaroo Christiane 4.6 / Ellaroo Jan 4.6 / Hoppediz Rio 4.6 / Girasol Espresso 3.6

PM-girl: Tricotti / Storchenwiege Anna / zelfgemaakte Mei Tai

Reinhilde Ellaroo Mei Tai

Tearsong: 2x tricot draagdoek.nl / didymos eva 4.7 / didymos indio sonne 4.7 / didymos natural hemp 4.7 / Mr. Mirko MT wraparound sleepy

Troel: Troelgemaakte Tricotslen / Hoppediz Oslo 4.1 / Paarsblauwe Afrikaanse lange pagne / Roodblauwe Afrikaanse korte pagne

Webkim: Tricot Slen / Ellaroo La Rae 4.6 / Mister Mirko Mei Tai / Girasol Pacifica 4.6 / Girasol Green Tea 4.6 / Girasol Lampo 4.6 / Sleepy Nico / Girasol Cocoa Almond 4.6 / Girasol Polkka 4.2 / Storchenwiege Vicky 4.6 / Girasol Fuoco 4.6 / Girasol Earthy Rainbow 4.6 / Girasol Rainbow 4.6 / Didymos Red Tom 4.6

YPPY storchenwiege Ulli / lange doek wereldwinkel / draagdoek.nl (tijdelijk uitgeleend)

[ Bericht 0% gewijzigd door Webkim op 11-07-2008 19:05:06 ]
pi_59938882
En in het vorige topic hadden we het over Tom, en of die wel of niet aantrekkelijk was...
Tearsong had het idee om van Tom een Tim te maken... ik vind Tom al aantrekkelijk zo als hij nu is
  zondag 6 juli 2008 @ 23:56:41 #3
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_59938894
Jaaaaa, in dit topic kan ik straks gaan patseren met mijn nieuwe doek
Hopelijk wordt hij gauw geleverd. Op mijn mailtje van afgelopen woensdag met de vraag wanneer ik hem kan verwachten heb ik nog geen antwoord gehad
.... met gevoel voor drama....
  † In Memoriam † maandag 7 juli 2008 @ 00:18:32 #4
141844 Macka66
Ingewikkeld doekiemonster
pi_59939271
Mag ik nog even wijzen op de drie evenementen nav dit fantastische topic?
- Lampo on tour, Webkims Girasol Lampo gaat het land door
- 12 juli allen welkom op de draagdoek-in bij mij in Den Haag, tussen 10.00 en 17.00, PM mij voor adres etc.
- 26 juli workshop van Eva (doekentheek.be) bij Webkim in Den Bosch, is vol maar er is een reservelijst
DancingPhoebe op <a href="http://forum.fok.nl/topic/1352192/3/51#73971988" target="_blank" >23/10/09</a>:[/b]
God, wat is het toch een dunne scheidslijn tussen een vrije geest zijn en je plek in het universum niet kennen :')
pi_59939415
Ja mijn ruiling is goedgekeurd!! Ik ben dus 26 juli de hele dag vrij
Maar is er iemand vanuit het westen des lands waar Pepijn en ik mee mee zouden kunnen rijden?
pi_59939464
Hmm nou in ieder geval niet met mij (want ik ga met de trein )
She said you can paint your sky any colour
And you can paint your dark as dark as you need
And you can paint your light as light as you please
It's all up to you
  maandag 7 juli 2008 @ 07:45:08 #7
37367 Memmel
Beppie, gekke meid.
pi_59940984
Helaas P_iglet, dat is ons verhuisweekend en ik had me ook niet opgegeven, trouwens.
Cavia's zijn geen varkentjes en ze komen niet uit Guinea. Waarom cavia's dan toch als 'biggetjes' werden betiteld is onzeker maar dit heeft waarschijnlijk te maken met de piepende en knorrende geluiden die ze frequent maken.
  maandag 7 juli 2008 @ 08:24:00 #8
35189 Troel
scherp en bot
pi_59941173
quote:
Op maandag 7 juli 2008 00:29 schreef p_iglet het volgende:
Ja mijn ruiling is goedgekeurd!! Ik ben dus 26 juli de hele dag vrij
Maar is er iemand vanuit het westen des lands waar Pepijn en ik mee mee zouden kunnen rijden?
Ik kan je eventueel vanaf Utrecht oppikken, maar ik heb geen idee of dat handig is of dat je dan alsnog met veel heisa zit
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_59941223
Iksje: TricotSlen / Ringsling (dharitri)/ ergo carrier

ik heb een ergo carrier! Dit is 'em:


Ik heb er lang over getwijfeld, hij kost tenslotte 90 euro. Maar Liande is bijna jarig (dus centjes van de grootouders om zelf een cadeau te kunnen kiezen), hij gaat heel lang mee en de doorverkoopwaarde ligt bijna even hoog heb ik op e-bay gemerkt... dusseh dan mocht ik hem toch kopen hè

Nog even oefenen maar zo durf ik Liande wel op m'n rug dragen.

Oh ja, ik wil ook nog steeds een mei tai (die mag ik binnenkort eens van een kennis proberen) en een geweven draagdoek), hoezo is dragen verslavend?
  maandag 7 juli 2008 @ 08:37:55 #10
35189 Troel
scherp en bot
pi_59941297
quote:
Op maandag 7 juli 2008 08:29 schreef Iksje het volgende:
Oh ja, ik wil ook nog steeds een mei tai (die mag ik binnenkort eens van een kennis proberen) en een geweven draagdoek), hoezo is dragen verslavend?

Een mei tai staat bij mij ook nog op het lijstje, maar ik ben er nog niet uit of ik hem eventueel zelf kan maken. Ik zou mijn moeder natuurlijk kunnen vragen enzo
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_59942353
gefeliciteerd Iksje
pi_59943311
Iksje, wat cool zeg! Ze schijnen erg fijn te dragen met Ergo's; zelfs met grotere en dus zwaardere kindjes.
Hardloper.
IG @webkim
pi_59943368
quote:
Op maandag 7 juli 2008 10:56 schreef Webkim het volgende:
Iksje, wat cool zeg! Ze schijnen erg fijn te dragen met Ergo's; zelfs met grotere en dus zwaardere kindjes.
en zelfs met een zwangere buik, tot nu toe dan
  maandag 7 juli 2008 @ 11:30:46 #14
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_59944013
Ik heb afgelopen weekend de Baby Björn van mijn schoonzus getest. Maar wat een armoeïge bedoening zeg . Die armpjes hangen zo sneu naar beneden dat ik er bijna tranen van in mijn ogen kreeg. Dat was natuurlijk een goede aanleiding om nog maar eens over een doek te beginnen, want dat is veel knusser . Lilah vond het wel tof trouwens, die heeft de helft van de wandeling liggen snurken .
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
  † In Memoriam † maandag 7 juli 2008 @ 12:28:17 #15
141844 Macka66
Ingewikkeld doekiemonster
pi_59945323
Iksje, gefeliciteerd! En mooie groene voering. 't Is echt een cadeau waar je nog lang plezier van kunt hebben.

k_i_m, een doek is ook altijd mooier dan een BabyBjorn. En in de doek had Lilah vast de hele wandeling liggen slapen
DancingPhoebe op <a href="http://forum.fok.nl/topic/1352192/3/51#73971988" target="_blank" >23/10/09</a>:[/b]
God, wat is het toch een dunne scheidslijn tussen een vrije geest zijn en je plek in het universum niet kennen :')
pi_59946346
quote:
Op maandag 7 juli 2008 11:30 schreef k_i_m het volgende:
Ik heb afgelopen weekend de Baby Björn van mijn schoonzus getest. Maar wat een armoeïge bedoening zeg . Die armpjes hangen zo sneu naar beneden dat ik er bijna tranen van in mijn ogen kreeg. Dat was natuurlijk een goede aanleiding om nog maar eens over een doek te beginnen, want dat is veel knusser . Lilah vond het wel tof trouwens, die heeft de helft van de wandeling liggen snurken .
Baby bjorn is dus geen aanraden? Ik heb voor nu een lodger gehaald omdat ze ivm dr heupjes nog niet in een baby bjorn mag, maar wou daarna wel zo'n ding aanschaffen. Al vind ze de lodger ook heerlijk liggen...5 minuten lopen en ze slaapt al
pi_59946646
Baby bjorns zijn o.a. minder goed voor de ontwikkeling van de heupjes geloof ik. Dat, en ik heb de baby bjorn zelf nooit echt comfortabel gevonden maar dat puur mijn ervaring.
She said you can paint your sky any colour
And you can paint your dark as dark as you need
And you can paint your light as light as you please
It's all up to you
pi_59946680
Nee, een bjorn is eigenlijk voor de baby niet zo heel prettig zitten. En voor zo rond de prijs van de Bjorn zijn er hele mooie SSC's (soft structured carriers) te vinden die het gebruiksgemak van een bjorn combineren met de het comfort van een doek.
Ik heb even geen puf om wat namen en links voor je op te zoeken. De ergo zoals in een paar posts hier boven is er in ieder geval een van maar er zijn er meerdere
pi_59946729
ah oke, dan zal ik eens zoeken naar ssc's

die draagdoeken zoals door anderen hier gebruik worden lijken me allemaal nogal lastig qua hoe je ze moet knopen Of is dat redelijk makkelijk te leren?

De lodger is nl wel nogal warm, dus niet altijd even handig
pi_59947068
De basisknoop (kruisen en middenstuk over de baby trekken) voor de rekbare doek vond ik best snel te leren. Zittend met de beentjes erin lukte hier ook niet zo goed, maar da's een andere knoop dan de basisknoop.
Vanaf het moment dat ze rechtop mocht met de beentjes eruit (rond 3 maand), ging alles heel vlot.

Met niet-rekkende doeken heb ik geen ervaring, maar ook daar schijn je de basisknoop te kunnen gebruiken (naast vele andere natuurlijk)

Het tussenstuk van de baby bjorn schijnt niet erg breed te zijn, waardoor baby's hangen ipv zitten, wat dus niet goed is voor de heupjes. Bij een doek of een ergo carrier zijn de heupjes mooi gespreid, wat beter is voor de baby.
Zag net dat een Baby Bjorn hier in België 103 euro kost (of toch een bepaald model), da's dus meer dan mijn ergo carrier. En ze hebben beide een sportieve look, dus 't is niet zo 'alternatief' als een doek bvb.
pi_59947142
Het is allemaal wel redelijk makkelijk te leren hoor En anders is er hier vast wel iemand die je het allemaal een keertje 'in het echt' kan laten zien.

De ergo is iig. een goede mogelijkheid. Kijk ook eens naar de beco (butterfly): http://www.blozekriekske.nl/becobutterfly_extra.php
Die hebben wel wat weg van baby bjorns maar zijn stukken comfortabeler voor jezelf en je kindje (en leuk met al die verschillende stofjes die je kunt kiezen)
Of deze, de patapum:
http://www.blozekriekske.nl/patapum_extra.php
She said you can paint your sky any colour
And you can paint your dark as dark as you need
And you can paint your light as light as you please
It's all up to you
pi_59947440
thnx tearsong, die zien er idd ook wel handig uit
En idd wat vrolijker met de verschillende stofjes!

en de basis knoop is dus redelijk makkelijk te leren, oke nou dan moet ik maar eens een voorbeeld bekijken...ff checken of ik daar een beetje wijs uitkom...altijd leuk om een beetje van doek en draagzak te kunnen wisselen

thnx voor de antwoorden in elk geval
pi_59947961
Ik ben erg blij met mijn Sleepy Nico, ook een ssc. Zijn er ook in erg leuke stofjes.
Hardloper.
IG @webkim
  maandag 7 juli 2008 @ 14:34:58 #24
108648 cattie
lieve moeder
pi_59948216
Bla, een doek knopen is net zoiets als je veters strikken. In het begin lijkt het ingewikkeld, maar als je het een paar keer hebt gedaan wordt het al snel vanzelfsprekend.
  † In Memoriam † maandag 7 juli 2008 @ 15:07:27 #25
141844 Macka66
Ingewikkeld doekiemonster
pi_59948866
Yamo! Yamo! Yamo! Handig kopen gaat via Ebay, Bla.
(maar de Ergo is ook prima, en de Nico ziet er leuk uit)
15 ssc's vergeleken op The Babywearer
DancingPhoebe op <a href="http://forum.fok.nl/topic/1352192/3/51#73971988" target="_blank" >23/10/09</a>:[/b]
God, wat is het toch een dunne scheidslijn tussen een vrije geest zijn en je plek in het universum niet kennen :')
  † In Memoriam † maandag 7 juli 2008 @ 15:16:09 #26
141844 Macka66
Ingewikkeld doekiemonster
pi_59949051
Let op bij de Patapum, die hebben verschillende groottes voor baby's en peuters!
Ergo heeft een baby-inzet die je er los bij kan kopen, veel andere ssc's moet je pas vanaf drie maanden gebruiken. De eerste drie maanden kun je dan een tricot knoopdoek of (korte) geweven knoopdoek gebruiken om je baby in wieghouding of kikkerhouding te kunnen dragen.
DancingPhoebe op <a href="http://forum.fok.nl/topic/1352192/3/51#73971988" target="_blank" >23/10/09</a>:[/b]
God, wat is het toch een dunne scheidslijn tussen een vrije geest zijn en je plek in het universum niet kennen :')
  maandag 7 juli 2008 @ 20:22:04 #27
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_59955859
Let niet op mijn altijd gezellige gelaatsuitdrukking .



Het arme kind zit gewoon klem met haar hoofd .
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
  maandag 7 juli 2008 @ 20:38:41 #28
144006 chacama
Ondernemend!
pi_59956302
het grootste nadeel van de babybjorn vs de draagdoek en hopelijk ook de beco (buuterfly) straks is het draagcomfort. Met de bb kon ik nauwelijk 10 minuten lopen en deden mijn schouders en rug al pijn. Met de draagdoek, loop ik zelfs met Fleur (17 kilo) op mijn rug nog een half uur/driekwartier zonder moeite.
  maandag 7 juli 2008 @ 21:09:41 #29
153480 Maneki.Neko
sloopkogel©
pi_59957133
Da`s wel een heel sneu gezicht ja Van Lilah dan he, dat van jou valt best mee
Ik heb m`n perraja binnen. Hij zit nu in de was..morgen heb ik weer een knoopproject
Saartje
  maandag 7 juli 2008 @ 21:12:24 #30
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_59957219
Was ist das? Een perraja?
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
  maandag 7 juli 2008 @ 21:13:24 #31
153480 Maneki.Neko
sloopkogel©
pi_59957255
korte doek met vrolijke kleurtjes
Deze en dan de rood/geel/oranje versie
Saartje
pi_59957331
leuk maneki!
pi_59959263
Die zien er vrolijk uit Maneki! Erg leuk
She said you can paint your sky any colour
And you can paint your dark as dark as you need
And you can paint your light as light as you please
It's all up to you
pi_59960994
Yeey vandaag de combi cotti gehaald.
pi_59961869
Leuk Ixa! Ben benieuwd hoe hij je bevalt
She said you can paint your sky any colour
And you can paint your dark as dark as you need
And you can paint your light as light as you please
It's all up to you
  dinsdag 8 juli 2008 @ 08:29:59 #36
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_59964796
Maneki, is zo´n Perraja wel geschikt om lang mee te dragen?
Lijkt me trouwens wel handig voor de korte stukjes als ik Devin bijvoorbeeld van en naar de auto moet tillen (we wonen in een flat) of als we met de fiets weggaan. Hem `zo` tillen, zonder doek, hou ik niet zo lang meer vol.

Kim, dan moet je nu natuurlijk wel een nieuwe foto plaatsen waarop Lilah niet klem zit, in een mooie doek ofzo Wat is d´r haar trouwens licht geworden, zelfde kleur als jij hebt.
.... met gevoel voor drama....
pi_59965546
kersjes, vergelijk het een beetje met een ringsling. De een kan er dagen mee lopen en de ander gebruikt hem alleen voor kleine stukjes.
Mijn moeder en haar vriendinnen liepen (en lopen nu met nakomertjes en kleinkinderen ) de hele dag met een knoopsling zoals een Perraja. Die snappen niet dat ik me liever in vijf meter doek wikkel
Maar in de tijd dat ik klein was was eigenlijk alleen de babybjorn-achtige drager bekend én de knoopsling voor de "hippiemama's".
De rest was er misschien wel maar niet echt heel makkelijk verkrijgbaar of bekend.

Ik vind een geknoopte sling, al dan niet met schuifknoop, lekkerder zitten dan een ringsling maar je moet hem wel weer opnieuw knopen als je kindje groeit.
  † In Memoriam † dinsdag 8 juli 2008 @ 10:24:39 #38
141844 Macka66
Ingewikkeld doekiemonster
pi_59966318
Owlet, was jij je doeken met knoop en al?

Ik vind de korte doek met schuifknoop helemaal geweldig. En Maja vind 'm ook fijn. Ze is waarschijnlijk de enige baby die niet in een tricot doek wil liggen. In de korte doek is haar gezichtje veel vrijer te houden. Madam houdt van liggen met uitzicht. (Zitten vind ze nog niets)

Zo'n schuifknoop is zo gemaakt. en je laat 'm (tussen de wasbeurten en groeistuipen in ) lekker zitten. Een korte doek knoopt ook makkelijker en sneller.

Ik heb 'm nog niet met Lucie uitgeprobeerd. Als 'ie niet in de was zit is ' ie meestal bezet door Maja
(Ik wacht nog steeds op m'n korte Girasol...)
DancingPhoebe op <a href="http://forum.fok.nl/topic/1352192/3/51#73971988" target="_blank" >23/10/09</a>:[/b]
God, wat is het toch een dunne scheidslijn tussen een vrije geest zijn en je plek in het universum niet kennen :')
  † In Memoriam † dinsdag 8 juli 2008 @ 10:30:09 #39
141844 Macka66
Ingewikkeld doekiemonster
pi_59966408
Ixa, leuk he, een doek kopen Kijk maar uit, het kan verslavend zijn Ben je al aan het dragen of ga je er binnenkort mee beginnen?
DancingPhoebe op <a href="http://forum.fok.nl/topic/1352192/3/51#73971988" target="_blank" >23/10/09</a>:[/b]
God, wat is het toch een dunne scheidslijn tussen een vrije geest zijn en je plek in het universum niet kennen :')
  † In Memoriam † dinsdag 8 juli 2008 @ 10:34:14 #40
141844 Macka66
Ingewikkeld doekiemonster
pi_59966488
quote:
Op maandag 7 juli 2008 21:13 schreef Maneki.Neko het volgende:
korte doek met vrolijke kleurtjes
Deze en dan de rood/geel/oranje versie
Welke maat?
Ik heb op fabric geklikt en nou wil ik ze bijna allemaal wel eens irl zien
DancingPhoebe op <a href="http://forum.fok.nl/topic/1352192/3/51#73971988" target="_blank" >23/10/09</a>:[/b]
God, wat is het toch een dunne scheidslijn tussen een vrije geest zijn en je plek in het universum niet kennen :')
  dinsdag 8 juli 2008 @ 10:39:00 #41
62233 Jelief
ikke lief!
pi_59966565
Ik weet niet of ik het ga redden om op de meet te komen. Ik heb ernstig behoefte aan niks doen en zaterdag heb ik kans dat dat kan.
Begin maar gewoon, op hoop van zegen.
Begin maar gewoon,hier en nu.
Je kunt niet alles voorzien.
Begin er maar gewoon aan te werken.
  dinsdag 8 juli 2008 @ 10:39:29 #42
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_59966576
quote:
Op dinsdag 8 juli 2008 08:29 schreef Kersjes het volgende:
Kim, dan moet je nu natuurlijk wel een nieuwe foto plaatsen waarop Lilah niet klem zit, in een mooie doek ofzo Wat is d´r haar trouwens licht geworden, zelfde kleur als jij hebt.
Nou, ik had gisteren alweer ruzie . Mijn wederhelft vond het belachelijk dat ik zo'n ding wilde wat ik zelf ook wel kon maken als ik een lap stof op de markt zou kopen. En dat terwijl ik de mei tai voor zoveel geld gekocht heb en ook bijna niet gebruikt heb. Hij heeft zelfs het bedrag teruggerekend naar guldens om nog maar eens aan te geven hoeveel geld het was .

Toen ik zei dat hij soms ook dingen wil hebben waar ik het nut niet van inzie had hij die dingen allemaal ineens echt nodig. En dat is heel anders! .
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
pi_59966808
Ik was mijn doeken gewoon nooit
Het is wel leuk om te zien hoe er ook in draagdoekenland de mode verandert. Dat zie je hier al op het forum natuurlijk, de ene keer worden de storchs aangeschaft, dan de ellaroo's en daarna weer girasols

Toen ik laatst op de bruiloft van een kennis was liep daar bijna heel "la leche league-end Den Haag". Allemaal babies in korte knoopdoeken bij de vrouwen van de leeftijd van mijn moeder maar de tweede generatie liep met de derde generatie in singslings, een ergo, een storch en Ronja zat in de Manta. Allemaal kindjes die de hele avond relaxed bij moeder, vader of grote broer/zus in de doek zaten en zo al af-en-toe-een-slokje-drinkend het feestlawaai wel best vonden

Ik geloof dat de ringsling nu ook bij de oude rotten in het vak langzaam de knoopsling begint te vervangen maar de geknoopte sling blijft toch wel alom vertegenwoordigd.
Wat wil je ook, als je vanaf de jaren '70 tot nu je kinderen, kleinkinderen, oppaskinderen en kinderen van de BV-groep fulltime aan je vast geknoopt hebt zitten
pi_59966864
Owlet wat moet dat leuk zijn om dat zo te zien op een avond!
She said you can paint your sky any colour
And you can paint your dark as dark as you need
And you can paint your light as light as you please
It's all up to you
pi_59966895
quote:
Op dinsdag 8 juli 2008 10:39 schreef k_i_m het volgende:
Nou, ik had gisteren alweer ruzie . Mijn wederhelft vond het belachelijk dat ik zo'n ding wilde wat ik zelf ook wel kon maken als ik een lap stof op de markt zou kopen.
Reken hem maar eens voor hoeveel je kwijt zou zijn als je op de markt (waar je dit soort stof al niet eens kan vinden) kwijt zou zijn aan stevige stof met de juiste weefmethode.
En die meitai gaat natuurlijk nog wel gebruikt worden, ze is nu alleen wat jong er voor


Voor wat betreft de meeting: Ik kan bijna niet kiezen maar ik heb besloten dat ik toch liever met de hele familie het 25-jarig huwelijk van mijn oom en tante in de bossen van zeist vier. Ik denk dat al mijn doeken ook wel vertegenwoordigd zijn, behalve misschien de podaegi. Mocht iemand interesse hebben daar in dan kan ik hem wel naar Macka opsturen, dan is hij in ieder geval te proberen.
  dinsdag 8 juli 2008 @ 11:54:16 #46
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_59968156
Ja, nouja. Ik vind het een beetje raar dat hij erover zeurt. We kunnen wel kasten vol met kleren kopen maar niet een draagdoek erbij? . Ik snap het gewoon niet .
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
  dinsdag 8 juli 2008 @ 12:08:38 #47
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_59968551
Dat was precies wat ik ook bedacht Kim, een trainingspakje dat vast ook niet goedkoop zal zijn, waar ze vast binnen 1-2 maanden niet meer in past kan wel, maar een doek waar je jaren plezier van hebt niet!

Ik vind de BabyBjorns er in de winter ook altijd zo sneu uit zien. Die kindjes in van die ski-pakjes en dan die armpjes en beentjes er zo stijf uitstekend omdat ze zich niet eens meer kunnen bewegen.
***
  dinsdag 8 juli 2008 @ 12:11:18 #48
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_59968613
Nou, gelukkig, dan ligt het niet aan mij dat ik het niet snap .
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
  dinsdag 8 juli 2008 @ 12:12:14 #49
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_59968631
Zou het helpen als je er een merk-naampje aan zou hangen? Een stoeren GANT doek ofzo?
***
pi_59968836
quote:
Op dinsdag 8 juli 2008 12:08 schreef Brighteyes het volgende:
Ik vind de BabyBjorns er in de winter ook altijd zo sneu uit zien. Die kindjes in van die ski-pakjes en dan die armpjes en beentjes er zo stijf uitstekend omdat ze zich niet eens meer kunnen bewegen.
Het komt op mij ook altijd meer over als een manier om je kind te kunnen vervoeren terwijl je je handen vrij hebt. vertikaal tegen de ouder geplakt, helemaal niet lekker samen met de ouder in een doek.
  dinsdag 8 juli 2008 @ 12:36:05 #51
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_59969217
quote:
Op dinsdag 8 juli 2008 12:12 schreef Brighteyes het volgende:
Zou het helpen als je er een merk-naampje aan zou hangen? Een stoeren GANT doek ofzo?
Nouja, dikke lul drie bier. Ik betaal het gewoon zelf. Ik moet alleen even een site vinden waar ik geen cc voor nodig heb .
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
  dinsdag 8 juli 2008 @ 12:38:12 #52
19376 LadyS
Help Liam --> SMA2
pi_59969267
Wij gaan dus op vakantie naar Kroatië en daar willen we bijvoorbeel naar de *huppeldep<insert moeilijke naam>* Meren toe en het schijnt daar soms best lastig te belopen zijn, dus met buggy lijkt me niet handig.... Nu wil ik dus eigenlijk een doek kopen om iris te dragen... En een lekkere dunne, want volgens mij ishet best warm daar....
Ik dacht dus dat de EllaRoo dun was?
Help, deel en doneer! Steun Liam in de strijd tegen SMA2! De tijd dringt!
https://steunliamtegensma2.nl/doneer/
pi_59969407
Ja, is dun. Maar ik weet niet wat Iris weegt? Ik zou met Ronja (tegen de 15 kilo nu denk ik) geen lange wandelingen meer willen maken in de EllaRoo.
Misschien is een girasol een mooie tussenweg? maar dat kan Webkim je vast beter vertellen, die heeft volgens mij een hele collectie girasols
Of anders een mei-tai of een ssc, dat zou mijn voorkeur hebben maar die zijn vaak wel weer wat duurder.
Een aantal verschillende doeken zijn te huur bij beginnings.
  dinsdag 8 juli 2008 @ 13:03:22 #54
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_59969819
quote:
Op dinsdag 8 juli 2008 11:54 schreef k_i_m het volgende:
Ja, nouja. Ik vind het een beetje raar dat hij erover zeurt. We kunnen wel kasten vol met kleren kopen maar niet een draagdoek erbij? . Ik snap het gewoon niet .
Niet snappen: gewoon bestellen

Hier werd net een pakje bezorgd
Een of anders kabel voor de X Box 360 voor manlief

Maar even gebeld waar mijn doek nou toch blijft (hoezo ongeduldig?) en als het goed is heb ik hem morgen!
.... met gevoel voor drama....
  dinsdag 8 juli 2008 @ 13:03:55 #55
19376 LadyS
Help Liam --> SMA2
pi_59969830
Iris weegt nu 13 kilo hier op de personenweegschaal
Ik heb hier nog wel een half-affe mei-tai liggen (was ik alweer vergeten ), ik zal mijn schoonmoeder eens lief aankijken of ze hem voor me af wil maken (Hij was eigenlijk wel praktisch af, alleen de banden moeten nog omgezoomd worden, maar ik vond ze wat smal, dus ik wil bredere banden eraan.....
Help, deel en doneer! Steun Liam in de strijd tegen SMA2! De tijd dringt!
https://steunliamtegensma2.nl/doneer/
  dinsdag 8 juli 2008 @ 13:06:26 #56
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_59969896
Kim, bij knusjes.be heb je ook geen cc nodig!
.... met gevoel voor drama....
  dinsdag 8 juli 2008 @ 13:13:13 #57
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_59970039
Ja, maar die hebben niet de goede. Ik ga Slingomama mailen als ze terug is van vakantie, kijken of zij de goede kan bestellen .
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
  dinsdag 8 juli 2008 @ 13:13:43 #58
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_59970053
Ik zie dat de meet zaterdag van 10 tot 17 uur is, ligt er ergens een piek wat betreft bezoekersaantallen?

Mijn voorkeur gaat uit naar de ochtend, ivm de middagslaap, maar dat zal ik nog even overleggen met mijn reisgenoten.
Wat doet de rest?
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
  dinsdag 8 juli 2008 @ 13:15:53 #59
19376 LadyS
Help Liam --> SMA2
pi_59970112
Ik zit nu dus ook even te kijken op knusjes.be, maar ik vind deze (Amazonas) wel mooi:

En ze hebben ook een Didymos Iris


En dit is een mooie Girasol, vind ik dan:
Help, deel en doneer! Steun Liam in de strijd tegen SMA2! De tijd dringt!
https://steunliamtegensma2.nl/doneer/
  † In Memoriam † dinsdag 8 juli 2008 @ 13:16:39 #60
141844 Macka66
Ingewikkeld doekiemonster
pi_59970136
quote:
Op dinsdag 8 juli 2008 12:36 schreef k_i_m het volgende:

[..]

Nouja, dikke lul drie bier. Ik betaal het gewoon zelf. Ik moet alleen even een site vinden waar ik geen cc voor nodig heb .
Bij de meeste Duitse sites kun je vooruit betalen per internationale bankoverschrijving. http://www.zwerge.de bijvoorbeeld. Graag gedaan meneer k_i_m
DancingPhoebe op &lt;a href="http://forum.fok.nl/topic/1352192/3/51#73971988" target="_blank" &gt;23/10/09&lt;/a&gt;:[/b]
God, wat is het toch een dunne scheidslijn tussen een vrije geest zijn en je plek in het universum niet kennen :')
pi_59970168
Welke doek wil je graag, k_i_m?
  dinsdag 8 juli 2008 @ 13:21:23 #62
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_59970261
Deze;

In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
pi_59970317
  † In Memoriam † dinsdag 8 juli 2008 @ 13:38:15 #64
141844 Macka66
Ingewikkeld doekiemonster
pi_59970720
quote:
Op dinsdag 8 juli 2008 13:15 schreef LadyS het volgende:
Ik zit nu dus ook even te kijken op knusjes.be, maar ik vind deze (Amazonas) wel mooi:

En ze hebben ook een Didymos Iris
[ afbeelding ]

En dit is een mooie Girasol, vind ik dan:
[ afbeelding ]
Ja mooi he Op zo'n Girasol ben ik dus op aan het wachten, maar dan in 2.60. Besteld bij girasol.de die overigens ook aan bankoverschrijvingen doen .
DancingPhoebe op &lt;a href="http://forum.fok.nl/topic/1352192/3/51#73971988" target="_blank" &gt;23/10/09&lt;/a&gt;:[/b]
God, wat is het toch een dunne scheidslijn tussen een vrije geest zijn en je plek in het universum niet kennen :')
  dinsdag 8 juli 2008 @ 13:47:26 #65
153480 Maneki.Neko
sloopkogel©
pi_59970998
Ik heb de 2,5 meter perraja Macka Wil hem gebruiken om Saartje even snel in te stoppen om de jongens van school te halen. Tis een stukje van 200 meter voor hooguit 10 minuutjes wachten, dus het lijkt me wel fijn zo`n snelle doek

Kim, als je eerst wil oefenen met doek knopen, of het wel wat voor je is, mag je ook een middagje bij mij komen oefenen hoor
Saartje
  † In Memoriam † dinsdag 8 juli 2008 @ 13:49:10 #66
141844 Macka66
Ingewikkeld doekiemonster
pi_59971048
quote:
Op dinsdag 8 juli 2008 13:21 schreef k_i_m het volgende:
Deze;

[ afbeelding ]
Ja, mooooi!
DancingPhoebe op &lt;a href="http://forum.fok.nl/topic/1352192/3/51#73971988" target="_blank" &gt;23/10/09&lt;/a&gt;:[/b]
God, wat is het toch een dunne scheidslijn tussen een vrije geest zijn en je plek in het universum niet kennen :')
pi_59971074
quote:
Op dinsdag 8 juli 2008 13:13 schreef PM-girl het volgende:
Ik zie dat de meet zaterdag van 10 tot 17 uur is, ligt er ergens een piek wat betreft bezoekersaantallen?

Mijn voorkeur gaat uit naar de ochtend, ivm de middagslaap, maar dat zal ik nog even overleggen met mijn reisgenoten.
Wat doet de rest?
Ik wilde proberen rond 11.00u bij Macka te zijn, dus om 9.00 in de trein te zitten
Oh en als het goed is gaat de 5.00m EllaRoo Kristen ook mee! De 4.60m (4.35 eigenlijk) is vanmorgen weer op reis gegaan naar Dinxperlo en de 5.00m komt vandaag weer mijn kant op.
♥ ♥ Jij een beetje van mij, ik een beetje van jou. ♥ ♥
  † In Memoriam † dinsdag 8 juli 2008 @ 14:03:48 #68
141844 Macka66
Ingewikkeld doekiemonster
pi_59971439
Voor de koopjesjagers: Didymos heeft altijd afgeprijsde doeken met een weeffoutje op de site staan, maar nu zijn er wel erg veel! (Incl. jacquards en een indio)
Nou ja, koopjes... voor Didymosbegripppen dan. Maar het scheelt best wat.
DancingPhoebe op &lt;a href="http://forum.fok.nl/topic/1352192/3/51#73971988" target="_blank" &gt;23/10/09&lt;/a&gt;:[/b]
God, wat is het toch een dunne scheidslijn tussen een vrije geest zijn en je plek in het universum niet kennen :')
  dinsdag 8 juli 2008 @ 14:13:59 #69
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_59971655
Wat een geld is het toch allemaal.
Ik vind er zo heel veel mooi, maar ik vind het toch ook wel heel erg veel geld.
Daar gebruik ik de doek niet vaak genoeg voor dan... Ik hou het wel bij mijn LaRae.
***
  dinsdag 8 juli 2008 @ 14:14:35 #70
62233 Jelief
ikke lief!
pi_59971667
quote:
Op dinsdag 8 juli 2008 13:03 schreef LadyS het volgende:
Iris weegt nu 13 kilo hier op de personenweegschaal
Ik heb hier nog wel een half-affe mei-tai liggen (was ik alweer vergeten ), ik zal mijn schoonmoeder eens lief aankijken of ze hem voor me af wil maken (Hij was eigenlijk wel praktisch af, alleen de banden moeten nog omgezoomd worden, maar ik vond ze wat smal, dus ik wil bredere banden eraan.....
Als dat nou niet lukt mag je best mijn mei tai lenen, wordt die ook eens intensief gebruikt.
Begin maar gewoon, op hoop van zegen.
Begin maar gewoon,hier en nu.
Je kunt niet alles voorzien.
Begin er maar gewoon aan te werken.
  dinsdag 8 juli 2008 @ 14:16:18 #71
19376 LadyS
Help Liam --> SMA2
pi_59971706
Oh, dat zou wel heeel fijn zijn!!!! Ik hou het zeker in gedachten!
Help, deel en doneer! Steun Liam in de strijd tegen SMA2! De tijd dringt!
https://steunliamtegensma2.nl/doneer/
  dinsdag 8 juli 2008 @ 14:27:29 #72
19376 LadyS
Help Liam --> SMA2
pi_59972006
Ik vind deze ook wel leuk, van Oilily
http://link.marktplaats.nl/173546906

Is dit nou ook een soort meitai? Volgens mij wel, he?
Help, deel en doneer! Steun Liam in de strijd tegen SMA2! De tijd dringt!
https://steunliamtegensma2.nl/doneer/
  † In Memoriam † dinsdag 8 juli 2008 @ 14:34:04 #73
141844 Macka66
Ingewikkeld doekiemonster
pi_59972183
quote:
Op dinsdag 8 juli 2008 14:13 schreef Brighteyes het volgende:
Wat een geld is het toch allemaal.
Ik vind er zo heel veel mooi, maar ik vind het toch ook wel heel erg veel geld.
Daar gebruik ik de doek niet vaak genoeg voor dan... Ik hou het wel bij mijn LaRae.
Didymossen zijn duurder omdat ze van ecologisch verbouwde materialen zijn, en in Duitsland geweven worden. Andere doeken worden vaak gemaakt in lage lonen landen (Guatemala, de Baltische staten).
DancingPhoebe op &lt;a href="http://forum.fok.nl/topic/1352192/3/51#73971988" target="_blank" &gt;23/10/09&lt;/a&gt;:[/b]
God, wat is het toch een dunne scheidslijn tussen een vrije geest zijn en je plek in het universum niet kennen :')
  † In Memoriam † dinsdag 8 juli 2008 @ 14:38:18 #74
141844 Macka66
Ingewikkeld doekiemonster
pi_59972319
Productie in lagere lonen landen: Ellaroo en Girasol en vroegere BaraBarn in Guatemala, Hoppediz in India

BaraBarn wordt tegenwoordig gemaakt in Estland
Tsjechie is in opkomst als draagdoekenproducent en verkoper (Vatanai, Medey).
Storchenwieges worden in Duitsland geweven van ecologisch verbouwde katoen.

[ Bericht 24% gewijzigd door Macka66 op 08-07-2008 15:04:11 ]
DancingPhoebe op &lt;a href="http://forum.fok.nl/topic/1352192/3/51#73971988" target="_blank" &gt;23/10/09&lt;/a&gt;:[/b]
God, wat is het toch een dunne scheidslijn tussen een vrije geest zijn en je plek in het universum niet kennen :')
pi_59974472
ik zit dit topic pas net te lezen maar heeft uberhaupt iemand goede ervaringen met de Baby Bjorn.
Het leek mij zo handig maar nu ik het zo lees lijkt het me niks meer... (misschien alleen voor later als ze de andere kant op kunnen kijken??)
pi_59974612
Er zijn vast mensen die er geen onplezierige ervaringen mee hebben maar ik denk dat als je eenmaal de voordelen van een doek hebt meegemaakt je niet zo snel nog positief kan denken over een Baby Bjorn. Het blijft gewoon niet ideaal voor de heupontwikkeling en niet ideaal qua draagcomfort voor de ouders.
En al helemaal niet als ze de andere kant op kunnen kijken, dan worden ze in een soort houding gedwongen waar je het als volwassene niet lang in vol zou kunnen houden (rug hol over de buik/borst van de ouder terwijl ze niet mee kunnen buigen door het stevige voorpaneel) en ze krijgen een enorme berg aan indrukken op zich af.

Al met al denk ik dat het in dit topic heel moeilijk is om een voorstander van de BB te vinden
  dinsdag 8 juli 2008 @ 16:03:16 #77
1762 YPPY
Yppiaans
pi_59974774
Wij hebben een hele tijd de BB gebruikt. Dat was vooral gemak, omdat hij snel om te doen was. En J. vond dat mannelijker. De doek zat echter zoveel fijner en lekkerder en daar kan veel meer mee. Dat is dus snel meer geworden en de BB snel minder.
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
  dinsdag 8 juli 2008 @ 16:24:01 #78
125853 Ticootje
<3 6970 <3
pi_59975305
quote:
Op dinsdag 8 juli 2008 14:27 schreef LadyS het volgende:
Ik vind deze ook wel leuk, van Oilily
http://link.marktplaats.nl/173546906

Is dit nou ook een soort meitai? Volgens mij wel, he?
25 euro op bieden... Ik had erop geboden, maar ik had tegelijkertijd op een ringsling geboden. De ringsling vond ik bij nader inzien toch leuker.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  dinsdag 8 juli 2008 @ 16:30:53 #79
19376 LadyS
Help Liam --> SMA2
pi_59975520
Ja, maar het hoogste bod was al 29 euro
Help, deel en doneer! Steun Liam in de strijd tegen SMA2! De tijd dringt!
https://steunliamtegensma2.nl/doneer/
  dinsdag 8 juli 2008 @ 16:39:44 #80
125853 Ticootje
<3 6970 <3
pi_59975756
hmmz... mijn bod staat er nog tussen... haha, nou ik had m dus kunnen krijgen voor 25..
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  dinsdag 8 juli 2008 @ 16:49:12 #81
19376 LadyS
Help Liam --> SMA2
pi_59976009
daar waren ze al mee akkoord gegaan? Dan doen ze het vast ook el voor de 30 die ik bied
Ik ga ze mailen
Help, deel en doneer! Steun Liam in de strijd tegen SMA2! De tijd dringt!
https://steunliamtegensma2.nl/doneer/
  dinsdag 8 juli 2008 @ 16:52:11 #82
19376 LadyS
Help Liam --> SMA2
pi_59976067
Hé, ene Swets heeft 31 euro geboden

edit: ET heeft al bekend via PM
Help, deel en doneer! Steun Liam in de strijd tegen SMA2! De tijd dringt!
https://steunliamtegensma2.nl/doneer/
  dinsdag 8 juli 2008 @ 21:04:12 #83
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_59981656
quote:
Op dinsdag 8 juli 2008 16:52 schreef LadyS het volgende:
Hé, ene Swets heeft 31 euro geboden

edit: ET heeft al bekend via PM
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
  dinsdag 8 juli 2008 @ 21:10:12 #84
153480 Maneki.Neko
sloopkogel©
pi_59981787
Lekker dan..doekje gaf een beetje af. Precies op alle truitjes van Saart. Moet ik het kind verdorie weer in het nieuw steken
Morgen oefenen..heb er zin in
Saartje
pi_59981853
Ik vond net grappige smileys!


“I mean, nobody’s scientifically perfect, but Suzie’s about as close to being perfect as any human could possibly be.”
  dinsdag 8 juli 2008 @ 21:14:05 #86
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_59981877
quote:
Op dinsdag 8 juli 2008 21:04 schreef PM-girl het volgende:

[..]

het kwartje viel pas na het bieden
Nu is het hoogste bod weer voor LadyS.. pas als zij door een ander weer overboden wordt ga ik me er weer mee bemoeien

Das balen, Maneki
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
  dinsdag 8 juli 2008 @ 21:21:41 #87
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_59982042
Leuke smileys!
Poppejans, wil jij ook gaan dragen straks? Zou mooi zijn als je over 'n maand of 9 hier een foto van je kleintje in de doek kan posten
.... met gevoel voor drama....
  dinsdag 8 juli 2008 @ 22:01:07 #88
153480 Maneki.Neko
sloopkogel©
pi_59982961
Nouja E.T..tis opruiming bij Hema. Had vanmiddag allemaal truitjes en broekjes voor 1,25 tot 1,75 per stuk
Saartje
  dinsdag 8 juli 2008 @ 22:02:35 #89
19376 LadyS
Help Liam --> SMA2
pi_59982998
als ie voor mij wordt, mag je hem wel lenen
Help, deel en doneer! Steun Liam in de strijd tegen SMA2! De tijd dringt!
https://steunliamtegensma2.nl/doneer/
pi_59983666
quote:
Op dinsdag 8 juli 2008 21:21 schreef Kersjes het volgende:
Leuke smileys!
Poppejans, wil jij ook gaan dragen straks? Zou mooi zijn als je over 'n maand of 9 hier een foto van je kleintje in de doek kan posten
Zeer zeker
Ik heb al een doek , een Storchenwiege , van Belana overgekocht
“I mean, nobody’s scientifically perfect, but Suzie’s about as close to being perfect as any human could possibly be.”
  dinsdag 8 juli 2008 @ 22:32:16 #91
19376 LadyS
Help Liam --> SMA2
pi_59983797
Wat denken de kenners: De Amazonas, is dat wat? Hij is dun en niet duur, maar kan Iris daar nog in (13 kilo dus, al zal ze er geen uuuuren in zitten)
quote:


Beschrijving
Draagdoeken bevorderen de ontwikkeling van een kind zowel op emotioneel, cognitief als motoriek vlak. De Amazonas Carry Slings zijn geweven in de hoog aanbevolen Kreuzköper stijl, wat ze nog meer stretchy in de diagonale richting maakt. Hierdoor zijn ze prachtig rond het lichaam van je kindje te leggen en dragen ze zeer comfortabel.


Speciale eigenschappen
Heel dun, wellicht de dunste draagdoek die we hebben. Hierdoor heel aangenaam voor in de zomer, heel licht ook. De uiterste delen zijn V-vormig zodat je makkelijk knopen kan maken.


Maat
450 cm
510 cm


Help, deel en doneer! Steun Liam in de strijd tegen SMA2! De tijd dringt!
https://steunliamtegensma2.nl/doneer/
  dinsdag 8 juli 2008 @ 22:34:25 #92
19376 LadyS
Help Liam --> SMA2
pi_59983856
Of was het dunne van de EllaRoo de reden dat je er niet al te lang mee kon lopen? *kwartje valt*
Help, deel en doneer! Steun Liam in de strijd tegen SMA2! De tijd dringt!
https://steunliamtegensma2.nl/doneer/
pi_59984394
Ik ken ze niet persoonlijk, maar volgens mij zijn er twee soorten amazonas. Een rechttoe rechtaan geweven variant (net zoals een ellaroo) en een kreuzkorper geweven. Je zou in ieder geval de laatste moeten hebben, die zal het meeste comfort van de twee geven.
Of hij verder prettig draagt weet ik niet, de reden dat ik niet lang met een peuter in een ER zou lopen is idd het dunne maar ook vooral de weefmethode. beide zorgen er voor dat de stof wat sneller snijdt en hoe zwaarder het kind hoe sneller dat gebeurt.
  dinsdag 8 juli 2008 @ 22:55:33 #94
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_59984411
Ik heb geen idee hoe een Amazonas voelt

Het is bij een ellaroo niet per se het dunne waardoor ie niet supercomfortabel is bij flink gewicht, maar meer de 'scherpte'. De Girasol die ik nu hier heb is ook lekker dun (iets minder dun dan de ellaroo volgens mij), maar is een stuk zachter.
Het ligt dus echt aan het garen dat gebruikt is en de weefmethode
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
  woensdag 9 juli 2008 @ 09:12:00 #95
19376 LadyS
Help Liam --> SMA2
pi_59989385
Gewoon proberen dus
En als ik hem nu bestel, kan hij misschien nog net mee naar de draagdoek-in
Help, deel en doneer! Steun Liam in de strijd tegen SMA2! De tijd dringt!
https://steunliamtegensma2.nl/doneer/
  woensdag 9 juli 2008 @ 10:22:16 #96
19376 LadyS
Help Liam --> SMA2
pi_59990346
Ik heb hem zojuist besteld bij Lisas-babywelt.de en dat scheelde 10 euro
Help, deel en doneer! Steun Liam in de strijd tegen SMA2! De tijd dringt!
https://steunliamtegensma2.nl/doneer/
  woensdag 9 juli 2008 @ 20:50:05 #97
19376 LadyS
Help Liam --> SMA2
pi_60004979
Ik heb zojuist de Oililydoek opgehaald. Ik schrok ervan hoe klein hij was

Zoals hij hoort te zitten (Peter had hem alleen binnenstebuiten gedaan)




En zoals ik hem had gedaan:




Ik denk dus niet dat hij geschikt is voor de doeleinden waar ik hem voor wil gebruiken, al zegt Peter dat hij wel een wandeling zo vol kan houden met Iris.... Alleen jammer van de bloemetjes vond hij
Help, deel en doneer! Steun Liam in de strijd tegen SMA2! De tijd dringt!
https://steunliamtegensma2.nl/doneer/
  † In Memoriam † woensdag 9 juli 2008 @ 21:57:59 #98
141844 Macka66
Ingewikkeld doekiemonster
pi_60006554
Ai, LadyS... Looks zijn dus echt niet alles. Ik vind de banden van de doek veel te smal om comfortabel te kunnen zijn.
DancingPhoebe op &lt;a href="http://forum.fok.nl/topic/1352192/3/51#73971988" target="_blank" &gt;23/10/09&lt;/a&gt;:[/b]
God, wat is het toch een dunne scheidslijn tussen een vrije geest zijn en je plek in het universum niet kennen :')
  woensdag 9 juli 2008 @ 22:16:58 #99
19376 LadyS
Help Liam --> SMA2
pi_60007014
Met Amber was het dus zeker niet lekker, met Iris zou ik er wel boodschappen mee doen aan de overkant, maar meer ook niet

ET, als je wil, mag je hem van me overnemen, jij hebt nog een lekker klein babytje
Help, deel en doneer! Steun Liam in de strijd tegen SMA2! De tijd dringt!
https://steunliamtegensma2.nl/doneer/
pi_60007626
DeLiedje, waar had jij jouw Kirsten besteld?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')