En hoe sta je tegenover die kant-en-klare pannenkoekmixen waarbij je alleen nog de melk zelf hoeft toe te voegen?quote:Op zaterdag 28 juni 2008 10:59 schreef Gellius het volgende:
Oei, huiver, die voorverpakte pannekoeken! Ik had even in moeten grijpen.
Ik vind die mixen best lekker eigenlijk, en ook erg makkelijk. Ik sta niet graag uren in de keuken, dus als ik kan kiezen tussen even een minuutje een fles schudden en een half uur zelf beslag maken, dan is keuze snel gemaaktquote:Op zaterdag 28 juni 2008 12:16 schreef Gellius het volgende:
Die heb ik nog nooit geprobeerd. Hoeveel moeite is het nu om zelf even een beslagje te maken.
Nee, maar ik begrijp gewoon niet waarom ze niet vanzelf komen.quote:Op zaterdag 28 juni 2008 10:34 schreef Z het volgende:
Ben je naar complimentjes aan het vissen pope?
Nah. Misschien is het wel seksistisch als je dat juist niet doet. Ik heb mijn moeder en mijn vriendin laatst een kookboek gegeven en die waren daar erg blij mee (met dat specifieke boek).quote:Op zaterdag 28 juni 2008 14:24 schreef I.R.Baboon het volgende:
Is dat niet seksistisch, aannemen dat een vrouw van koken houdt? Ze doet een master genderstudies.
quote:Op zaterdag 28 juni 2008 12:48 schreef PopeOfTheSubspace het volgende:
[..]
Nee, maar ik begrijp gewoon niet waarom ze niet vanzelf komen..
Als je een half uur doet over beslag maken, moet je echt iets aan je motoriek (ofzo?) doen. En bovendien: Wat is nou een half uur. Daarentegen vind ik die opwarmpannenkoeken best te vreten.
Ik heb de tijd nooit bijgehouden, dus of het echt een half uur is, weet ik niet. Maar het duurt in mijn gevoel in ieder geval behoorlijk lang, dus houd ik het bij de makkelijkere variantquote:Op zaterdag 28 juni 2008 14:26 schreef Gellius het volgende:
Een hàlf uur voor een beslagje?
quote:Op zaterdag 28 juni 2008 17:01 schreef PopeOfTheSubspace het volgende:
Mijn moeder, mijn vriendin en eigenlijk alle vrouwen die ik ken, op twee na, kunnen niet koken en houden ook niet echt van koken. Koks zijn ook altijd mannen. Koken is iets wat je met je verstand en de hogere esthetische faculteit doet. Koken alle scheppende arbeid is voor mannen.
Voor een vrouw die een master genderstudies doet, (dat zoiets alleen al bestaat!), zou ik het wel weten. Een afwasborstel en een teiltje. Of een BH om in de achtertuin te kunnen verbranden.quote:Op zaterdag 28 juni 2008 14:24 schreef I.R.Baboon het volgende:
Is dat niet seksistisch, aannemen dat een vrouw van koken houdt? Ze doet een master genderstudies.
Toevallig heb ik onlangs ook vloerbedekking gekocht. 200 euro is wel extreem duur bij Carpetland. Weet je zeker dat je geen 15x4 meter gevraagd hebt? Tapijt gaat altijd per strekkende meter!quote:Op zaterdag 28 juni 2008 17:00 schreef PopeOfTheSubspace het volgende:
Ik ging vandaag naar Carpetland, want ik wilde 15 vierkante meter gebroken wit vloerbedekking kopen. Kostte dat op z'n minst 200 euro! Ik bedankte de verkoper vriendelijk en ging maar weer naar huis. Dat moet toch goedkoper kunnen? 200 euro voor een kleine lap vieze pluisjes... Voor dat geld kan je een echte pers kopen man.
Ik neem aan van wel. Ik zal eens kijken.quote:Op zaterdag 28 juni 2008 21:12 schreef DevilsAndDust het volgende:
Heb je een Leen Bakker in de buurt? Vanaf een tientje per meter.
Pff. Ik schep een moestuin.quote:
Die is van de week afgebrand.quote:Op zaterdag 28 juni 2008 21:55 schreef PopeOfTheSubspace het volgende:
[..]
Ik neem aan van wel. Ik zal eens kijken.
Pope is een trendsetter.quote:Op zaterdag 28 juni 2008 20:02 schreef ShadyLane het volgende:
GEBROKEN WIT?
quote:Op donderdag 12 juni 2008 20:14 schreef sigme het volgende:
[..]
Dat wist ik inderdaad niet. Ik neem aan de Duitsers niettemin kampioen geworden zijn?
Nou, aangezien ik toen net verwittigd werd van het door Duitsland verliezen van Kroatie (huuh wat een lelijke zin) was het helemaal niet zo'n veilige gok hoor.quote:Op zondag 29 juni 2008 20:19 schreef Z het volgende:
Dat moet vanavond nog maar blijken sigme, en het is een redelijk veilige gok natuurlijk.
Ik wel, ik vrees dat ik het hele topic heb bekeken/beluisterd: 1980s Youtube muziekvideos - deel 2quote:Op zondag 29 juni 2008 22:41 schreef k_man het volgende:
Via Modern Talking kwam ik hier op uit:
Al jaren niet meer gehoord.
Als ze al weggejaagd is, dan heeft ze zich laten wegjagen.quote:Op dinsdag 1 juli 2008 15:20 schreef Z het volgende:
Wie heeft Lien eigenlijk weggejaagd?
Grmbl. Een vriendin stuurt zojuist een sms dat zij ook gaat. Ik niet.quote:Op dinsdag 1 juli 2008 15:43 schreef Z het volgende:
Ik denk ook niet dat ze weggejaagd is hoor, het was bij wijze van ...
Ik ga vanavond naar Radiohead in het Westerpark, ik heb er zin in.
Tè vaak, eigenlijk. Wat dat betreft is het goed dat die ene het een beetje los heeft kunnen laten.quote:Op dinsdag 1 juli 2008 16:12 schreef Z het volgende:
Die ene inderdaad. Dat klopt. Die zie je ook niet meer. Die zag je vroeger hier vaak.
Ik hou wel van eenbeetje draaien bij het zitten. O, ik zag laatst toch zo'n pràchtige originele jaren twintig art deco bureaustoel - maar we moeten zuinig zijn. Zuinig en verstandig zijn.quote:Op dinsdag 1 juli 2008 15:28 schreef mane het volgende:
Ik wil deze stoel voor bij mijn bureau.
[ afbeelding ]
Ah, Gispen. Altijd goed.quote:Op dinsdag 1 juli 2008 15:28 schreef mane het volgende:
Het is naar jouw smaak wel iets té warm nu toch? Naar mijn smaak eigenlijk ook, maar ach.
Ik wil deze stoel voor bij mijn bureau.
[ afbeelding ]
Ik ga donderdag naar Massive Attack, maar ik hou m'n hart vast. De weersvoorspelling belooft weinig goeds.quote:Op dinsdag 1 juli 2008 15:43 schreef Z het volgende:
Ik denk ook niet dat ze weggejaagd is hoor, het was bij wijze van ...
Ik ga vanavond naar Radiohead in het Westerpark, ik heb er zin in.
In de jaren twintig nog Art Deco? Die stoel was toen dus al hopeloos ouderwets.quote:Op dinsdag 1 juli 2008 18:02 schreef Gellius het volgende:
[..]
Ik hou wel van eenbeetje draaien bij het zitten. O, ik zag laatst toch zo'n pràchtige originele jaren twintig art deco bureaustoel - maar we moeten zuinig zijn. Zuinig en verstandig zijn..
Het geluid staat vast zo hard dat je het buiten de hekken ook prima hoort, alleen kun je dan het podium niet zien. Althans, zo was dat vorig jaar bij Björk. Hoewel daar op het podium wel het nodige gebeurde.quote:Op dinsdag 1 juli 2008 16:20 schreef mane het volgende:
[..]
Grmbl. Een vriendin stuurt zojuist een sms dat zij ook gaat. Ik niet.
Noujaaaa, het leven is mooi. Ook zonder Radiohead in 't Westerpark.
Excuus, ik was in de war met Jugendstil / Art Nouveau.quote:Op dinsdag 1 juli 2008 19:25 schreef k_man het volgende:
[..]
In de jaren twintig nog Art Deco? Die stoel was toen dus al hopeloos ouderwets.
Ik was op vakantie.quote:Op dinsdag 1 juli 2008 15:20 schreef Z het volgende:
Wie heeft Lien eigenlijk weggejaagd?
Prima. Alles was leuk, zelfs de kennismaking met de plaatselijke cuisine, wat niet altijd een onverdeeld genoegen was.quote:Op dinsdag 1 juli 2008 21:33 schreef DaMart het volgende:
En hoe was de vakantie voor jullie?
We hebben het doolhof alleen van de zijkant bekeken.quote:Op woensdag 2 juli 2008 14:19 schreef NoCigar het volgende:
Ik ben vorig jaar op Leeds castle geweest! Die prijs herinner ik me ook nog steeds. En het doolhof lukte ons niet. Dit jaar gaan we overigens meer naar de westkant, maar wel in het zuiden.
Nee, maar ik geloof dat er zoveel kastelen in Zuid-Engeland staan, dat je er je hele vakantie mee zou kunnen vullen.quote:Bodiam castle toevallig ook gezien?
Dat meen je niet.quote:Op woensdag 2 juli 2008 09:57 schreef Gellius het volgende:
Wil je wel geloven dat ik nog nooit in het Westerpark geweest ben?
Gewoon, BBC1.quote:Op zondag 6 juli 2008 20:35 schreef ShadyLane het volgende:
Waar vind jij een zender waar het op is dwerg? Op mijn zenders hebben ze kennelijk massaal besloten dat er na de regen geen plaats meer is voor Wimbledon
NOU EN OF!quote:Op zondag 6 juli 2008 20:40 schreef ShadyLane het volgende:
EN HET WAS NOG WEL ZO SPANNEND
Maar waarom dan beiden een rood petje dragen (net als iedereen). En wat voor -symbolische?- functie heeft die rieten mand op de achterbank? Wat voor soort mensen is het en wat drijft hen hiertoe?quote:Op maandag 7 juli 2008 22:53 schreef k_man het volgende:
Ik ken ze, maar ik erger me niet aan ze. Zeker niet als ze in een mooie, oude wagen rijden. In een nieuwe auto wordt het al minder. Maar die leuke oude cabriootjes moeten gekoesterd en af en toe uitgelaten worden. Ter vermaak van de berijders en de toeschouwers.
quote:Literaire competentie betekent: kunnen omgaan met literaire teksten. Hiertoe zijn nodig: kennis van leesstrategieën en van structuuranalyse, van literaire conventies, genres, stijlkenmerken, literaire stromingen en historische kennis. Literaire competentie omvat tevens kennis van de politieke en sociale context in relatie tot biografische gegevens over de auteur, cultuurhistorische situering en kennis van het literatuuraanbod. De transactie tussen tekst en lezer overstijgt echter het zuiver cognitieve en analytische. Literaire competentie betekent ook esthetisch of niet-esthetisch ervaren, meemaken, scheppen en herscheppen, vatten en gevat worden, genieten, zich identificeren, reflecteren en relativeren.
Het juiste woord is 'onzin'.quote:Op dinsdag 8 juli 2008 14:06 schreef Claudia_x het volgende:
Ik zoek al maanden een woord voor het volgende:
"This third kind of literacy is really what one might call the “knowledgeable,” except that the word smacks too much of mere information and know-how and too little of the affective and experiential, which are what is crucial to it. It is a type of literacy that is concentrated in but not exclusive to books, and which today also involves film and the other arts. It can come from conversations on the street, lectures, and political rallies, but for a variety of reasons, it revolves around the printed word. It has to do with participating in certain basic or even essential experiences – knowing, if only vicariously, a form of life that touches on our own. In this sense, reading The Iliad is not just an exercise in reading (which is what it too often becomes in high school), and it is not a matter of being able to say you’ve read it or occasionally drop learned allusions. There is a sense in which living through the Trojan War is a part of all of us, and expected of us, if only in the safe and bloodless form of ever-newly translated Homeric verses. Reading Einstein or Darwin is not just acquiring knowledge; it is sharing an intellectual adventure that lies at the heart of our civilization. In this sense, literacy is a kind of love, not an ability or an accomplishment. It is participation, education in the classical sense – being brought up to be part of something, not just to be successful in a career."
Iemand een suggestie? Ik gebruik nu 'epistemologisch', maar daar zit ook te veel in van 'kennis' en te weinig van 'kunst en cultuur'. Er moet bovendien iets van 'horizonverbreding' in zitten.
Als ik er een woord voor weet te verzinnen, is het meteen geen onzin meer.quote:
Hm ja, alleen schuilt daar te zeer een waardeoordeel in. Ik onderscheid drie domeinen, namelijk instrumenteel (bv. straatborden lezen), sociaal/entertainment (bv. mailen om contact te houden of naar een soap kijken) en tot slot 'epistemisch' (bv. schoolboeken lezen, naar het nieuws kijken, zelf korte verhalen schrijven). Je zou kunnen zeggen dat je bij deze drie domeinen te maken hebt met het nuttige, het aangename, en het hogere. Ik zoek een neutrale, zakelijke term voor dat laatste. 'Epistemisch' is te nietszeggend en dekt de lading niet helemaal.quote:Op dinsdag 8 juli 2008 22:08 schreef Gellius het volgende:
Ik neig naar het misschien wat onderschatte woord 'ontwikkeld', Claudia. 'Ontwikkeld' is een generieke term natuurlijk -want je kunt zowel kennis als vaardigheid ontwikkelen door oefening- , maar in het kader van jouw onderzoek zal het de lezer toch duidelijk zijn: het slaat niet zozeer op aanwezige kennis als op het vermogen om kennis op te doen èn in een context te plaatsen. Een 'ontwikkeld' mens is in staat om nieuwe kennis intuïtief op zijn waarde te schatten.
Het komt er wel in de buurt, maar het is iets anders. Dit gaat duidelijk over competentie, terwijl ik meer zoiets zoek als een 'functie'. 'Literair' past beter, maar dekt ook de lading niet geheel.quote:Op dinsdag 8 juli 2008 14:56 schreef Razztwizzle het volgende:
Zit het niet ergens in de buurt van literaire competentie?
Van een Vlaamse site:
[..]
Dat is onwerkbaar, vrees ik.quote:Op dinsdag 8 juli 2008 22:23 schreef k_man het volgende:
Als het zo moeilijk is om het in één woord te vatten, gebruik er dan gewoon meerdere.
Context?quote:
Sorry.quote:Op dinsdag 8 juli 2008 22:25 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Context?
Ik ben deze vulgariteit niet van je gewend.
Ik snak naar preutsheid.quote:
Ohja, La Gondola. Wat een drama.quote:Op dinsdag 8 juli 2008 22:51 schreef Z het volgende:
Ik ken deze nog niet. Hij is in 'La Gondola'.
Met SPSS 16 heb ik nog niet gewerkt maar kijk er wel naar uit. Oudere versies deden bij sommige modules raar met wegingen, dat moet in SPSS 16 verholpen zijn.
Dat ben ik het niet met je eens. Ontwikkeld betekent hoogstens iets wat in de kern aanwezig is, en zich verder ontplooid heeft. In welke richting is onbelangrijk. Ik snap dat het academisch een onwerkbaar begrip is, maar ik vind het niet normatief.quote:Op dinsdag 8 juli 2008 22:22 schreef Claudia_x het volgende:
'Ontwikkeld' klinkt loos, net als 'het hogere'. Nou ja, de werkterm blijft 'epistemisch'. Ik moet binnen 2 maanden met iets beters zien te komen.
Wie?quote:Op dinsdag 8 juli 2008 22:22 schreef Z het volgende:
De tieten van Dita zijn ook mooi ontwikkeld Gellius.
Dat is vorig jaar volgens mij ook al uitgezonden. Ik vind Ramsay geweldig als hij een stervend restaurant verder helpt. Dat competitieve programma met die Amerikaanse wanneabe koks vond ik vreselijk, hij werd alleen maar betaald om grof te zijn. Ik vind het fijner als ik ook zelf iets leer over koken.quote:Op dinsdag 8 juli 2008 23:02 schreef Z het volgende:
Momma Cherri's Sould Food Shack. was leuk inderdaad, die was vorige week.
Is Gordon door de jaren heen wat 'zachter' geworden? Of kan ik hem beter hebben? Z'n eerste tv programma, dat je hem zag in z'n eigen restaurant, daar was hij veel harder toch? Het is wel een echte vakman, mooi om te zien.
Geen idee, het was meer een 'goeie genade 'plaatje. Je kunt niet iedere dag een stoommachine plaatsen.quote:
Ik denk wel dat hij voor de mensen in Kitchen Nightmares milder is dan voor zijn eigen personeel. Hij is in deze serie inderdaad beminnelijker dan in bijvoorbeeld Boiling Point.quote:Op dinsdag 8 juli 2008 23:02 schreef Z het volgende:
Momma Cherri's Sould Food Shack. was leuk inderdaad, die was vorige week.
Is Gordon door de jaren heen wat 'zachter' geworden? Of kan ik hem beter hebben? Z'n eerste tv programma, dat je hem zag in z'n eigen restaurant, daar was hij veel harder toch? Het is wel een echte vakman, mooi om te zien.
Ik wist niet eens dat ik wat ontdekt had, maar ik ben op een niche gestuit dus?quote:Op dinsdag 8 juli 2008 23:06 schreef ShadyLane het volgende:
Heeft Dita von Teese recentelijk iets bijzonders gedaan waardoor ze hier onderwerp van gesprek is, of hebben jullie gewoon pas vandaag haar bestaan ontdekt?
Mij lijkt het wel wat. Het is dat ik er nu te oud voor ben.quote:Op dinsdag 8 juli 2008 23:13 schreef Z het volgende:
Mijn broer was chef-kok, ik heb hem ook wel eens geholpen in de keuken, met voorgerechten maken. Ik stond altijd met verbazing te kijken naar de timing die bij koken in een restaurant komt te kijken, en de kunst van het bereiden. Ik zou er niks van bakken als chef.
Macro's in SPSS?quote:Op dinsdag 8 juli 2008 23:06 schreef Z het volgende:
Doorgaans zijn die nieuwe versies van SPSS prima hoor. Jammer alleen dat je zelf een licentie kopen... Ik heb thuis een illegale 14Om af en toe even te pielen. Ik ben me aan het verdiepen in macro's in SPSS.
Als je de taxonomie van Bloom gebruikt, zou je de cognitieve vaardigheden 'synthese' en 'evaluatie' hiervoor kunnen gebruiken. Ik vind het hanteren van die taxonomie als uitgangspunt handig omdat het veel gebruikt wordt en de meeste mensen dus begrijpen wat je bedoelt. Daarnaast geeft de taxonomie aan dat er een opbouw in vaardigheden is, waarbij de synthese en evaluatie worden gezien als de hoogste vaardigheden. Daaraan vooraf gaan: kennis (reproduceren), inzicht (kennis doorgronden) en toepassing (kennis toepassen in nieuwe situaties). De hoogste treden in de taxonomie sluiten wel aan bij jouw omschrijving volgens mij.quote:Op dinsdag 8 juli 2008 22:22 schreef Claudia_x het volgende:
'Ontwikkeld' klinkt loos, net als 'het hogere'. Nou ja, de werkterm blijft 'epistemisch'. Ik moet binnen 2 maanden met iets beters zien te komen.
Het is een fase, althans, dat was het bij mij.quote:Op donderdag 10 juli 2008 02:41 schreef ShadyLane het volgende:
Het klinkt misschien wat JAMmerig, maar mensen, ik voel me zo goed als ik gedronken heb!
quote:Op donderdag 10 juli 2008 10:01 schreef JAM het volgende:
Dat is toevallig dat je het zegt, Lienekien. Ik was zojuist bij het stadsdeelkantoor om een nieuw paspoort, een uittreksel van het GBA t.b.v.huwelijksaangifte en een geboorteakte op te vragen. Er staat op dat uittreksel: DATUM VESTIGING NEDERLAND: 17 november 2006, vanuit Japan. Daar heb ik mij even over verbaasd.
In ieder geval, we handelen nu de papiertjes af (allemaal via de post, erg romantisch is het niet) en dan voegt ze zich vanaf november bij mij in Leuven.
Sensibiliteit?quote:Op dinsdag 8 juli 2008 14:06 schreef Claudia_x het volgende:
Ik zoek al maanden een woord voor het volgende:
"This third kind of literacy is really what one might call the “knowledgeable,” except that the word smacks too much of mere information and know-how and too little of the affective and experiential, which are what is crucial to it. It is a type of literacy that is concentrated in but not exclusive to books, and which today also involves film and the other arts. It can come from conversations on the street, lectures, and political rallies, but for a variety of reasons, it revolves around the printed word. It has to do with participating in certain basic or even essential experiences – knowing, if only vicariously, a form of life that touches on our own. In this sense, reading The Iliad is not just an exercise in reading (which is what it too often becomes in high school), and it is not a matter of being able to say you’ve read it or occasionally drop learned allusions. There is a sense in which living through the Trojan War is a part of all of us, and expected of us, if only in the safe and bloodless form of ever-newly translated Homeric verses. Reading Einstein or Darwin is not just acquiring knowledge; it is sharing an intellectual adventure that lies at the heart of our civilization. In this sense, literacy is a kind of love, not an ability or an accomplishment. It is participation, education in the classical sense – being brought up to be part of something, not just to be successful in a career."
Iemand een suggestie? Ik gebruik nu 'epistemologisch', maar daar zit ook te veel in van 'kennis' en te weinig van 'kunst en cultuur'. Er moet bovendien iets van 'horizonverbreding' in zitten.
Ik ook M, ik ook.quote:Op donderdag 10 juli 2008 02:41 schreef ShadyLane het volgende:
Het klinkt misschien wat JAMmerig, maar mensen, ik voel me zo goed als ik gedronken heb!
Ja, ik ga morgenochtend even kijken of ik al vergeten ben hoe erg ik vandaag afzag, of alle spieren nog soepel zijn en of de wind me gunstig gezind is, maar zoniet dan pak ik ergens de trein hoor. Er zijn grenzen aan mijn sportiviteit.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 16:35 schreef Gellius het volgende:
En morgen weer terug, maar dan tegen de wind in, begreep ik.
De Straaljagers:quote:Op vrijdag 11 juli 2008 11:35 schreef Z het volgende:
Goede naam, 'De Staat. Laatst kwam ik 'De Straaljagers' tegen, nog zo'n goede naam.
Jep.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 22:16 schreef Gellius het volgende:
Hé, is dat Barbara Stok?
Lieve Mane,quote:Op vrijdag 11 juli 2008 09:14 schreef mane het volgende:
Oké JAM, ik zag dat je me hebt gebeld gisteren. Toen ik dat zag, overwoog ik even de opties over het WAAROM achter deze actie en ik kwam op het volgende uit.
1. je was dronken (ergens aan het begin van de middag...maar ach..) en je bent willekeurig mensen gaan bellen;
2. je was niet dronken, maar had wel last van een ernstige kater, zag het leven niet meer zitten en bedacht dat ik je daar wel bij kon helpen;
3. je had net een ongelooflijk goed verhaal geschreven en wilde je vreugde daarover met mij delen;
4. je had geen geld meer maar wel zin om dronken te worden en rekende erop dat ik zo ruimhartig ben dat ik je op mijn kosten met alle liefde dronken voer (en mezelf daarbij en dat doe ik inderdaad met alle liefde zoals je weet);
5. je lag bloedend op de grond midden in de stad na een vechtpartij met een ADO-aanhanger en ging de eerste de beste bellen die misschien in de buurt zou zijn om je naar huis te slepen;
6. je had zin om bij Florentia een kop koffie te gaan drinken en/of een ijsje te eten en dan denk je natuurlijk aan mij.
7. Je telefoon besloot geheel op eigen beweging mij te gaan bellen.
Maar ik zie nu dat het in ieder geval niet optie 2 en 5 geweest kan zijn, want je uit je schrijfsels hier maak ik op dat het goed met je gaat..
Het zou geloofwaardiger zijn geweest als je had geschreven dat je die jackpot van 25 miljoen had gewonnen.quote:Op zaterdag 12 juli 2008 02:13 schreef JAM het volgende:
Nu hebben mijn vriendinnetjes niet zo'n vertrouwen in mijn kunnen als CREATIVE COLOUR DESIGNER (hoewel ik werkelijk het de prachtigste tinten in elkaar flans) dus willen ze niet voor mij MODEL zitten. Ik belde je om te vragen of jij dat wel zou willen; het aanbod geldt nog steeds.
Voor meer informatie: http://www.sassoon.com
Niets van dit allen is om te zeggen dat ik een kop koffie bij Florencia af zou slaan.
Deed I.R. ook nog mee?quote:Op zaterdag 12 juli 2008 19:17 schreef ShadyLane het volgende:
Fiets 'm d'r in is op tv!
quote:Op zaterdag 12 juli 2008 09:42 schreef I.R.Baboon het volgende:
Wegens treinwerkzaamheden ga ik trouwens alsnog 60km fietsen zodirect.
Ja hoor. Met liefde zelfs. Laat me maar weten wanneer je wil.quote:Op zaterdag 12 juli 2008 09:42 schreef I.R.Baboon het volgende:
Zeg JAM, ik ben dagelijks in Den Haag en wil dolgraag m'n haar verven. Koekepan deed dat immers ook. Doe je ook jongens?
Ik heb daar vanmiddag even staan tennissen. Tot we werden weggestuurd door een vrouw met een regenjas en vier kinderen.quote:Op zondag 13 juli 2008 14:12 schreef Z het volgende:
Ik was gister naar Leonard Cohen dus, met vader. Was verrassend leuk! De setting daar in het Westerpark is ook gewoon erg goed.
Welke kleuren heb je zoal in je assortiment? Van Dyke Brown? Sap green?quote:Op zondag 13 juli 2008 17:02 schreef JAM het volgende:
[..]
Ja hoor. Met liefde zelfs. Laat me maar weten wanneer je wil.
Gaat je wel 20 euro kosten, trouwens. Voor de verf.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |