quote:Op donderdag 26 juni 2008 19:43 schreef Huubdgk het volgende:
Mijn reactie op de post van Akveor, schitterende post die een goed antwoord verdiende, dus zoals beloofd, hoop dat jullie er wat mee kunnen liefs Huub
Beste Huub,.
Nu dan ook maar eens een reactie van mij.
Alweer meer dan 3 weken geleden dat de finale was. Teleurstelling dat je niet won heb ik eigenlijk niet gehad. Het was al lang duidelijk dat je niet mocht winnen. Je zei het al vaak: “Ze kunnen niet bepalen wie wint maar wel degene die niet wint”. Het was al weken duidelijk. Door de gekleurde TV uitzendingen maakte je geen schijn van kans.
Het is dan ook voornamelijk dat wat mij, nog steeds, kwaad maakt. Ik vind het moeilijk. Ik voel me dan ook eerder bedonderd. Niet bedonderd omdat je niet hebt gewonnen maar om de illusie die geschapen is dat je kans had. Het heeft me 8 SMS-jes gekost maar dat was meer om een Feel Good gevoel voor mezelf te creeëren.
Meer dan anderhalf jaar heb ik DGK gevolgd met alle ups en downs. Agressie ben ik nooit mee eens geweest. Een dom excuus dat het goed zou scoren bij de kijkers vind ik ronduit een belediging voor de kijkers en streamers. Ook het boetesysteem heeft er voor gezorgd dat er meer agressie is gekomen. Wat mij betreft hadden jij, Brian en Amanda al lang moeten vertrekken nav al dat geweld. Het is in mijn ogen minachting naar de Nederlandse samenleving toe dat dit niet is gebeurt.
Kan inkomen wat je bedoeld, echter de kijkcijfers geven je geen gelijk. Je kan het gevoelsmatig wel als een belediging opvatten voor kijkers en streamers. Toch, als Natasia binnenkwam en ze ramde Lieke, beng kijkcijfers plus 100.000. Een maatschappij krijgt het entertainment wat men verdiend. Natuurlijk zijn er incidenten geweest met zowel Brian, Amanda en Huub die in principe ook gewoon goed waren voor een exit. Echter, het was altijd duidelijk, en helemaal voor de kandidaten. Dat ieder geval altijd apart bekeken zou worden, en de tv staat altijd op 1! Dat houdt dus in dat in de praktijk het rechtvaardigheidsgevoel soms op 2 komt te staan ja, maar in conflicten hadden alle betrokken partijen in de kooi ook boter op hun hoofd. Ik ook regelmatig, en hele groepen fans ook kan ik je vertellen na nu paar weken fansreacties gelezen te hebben.
Toch was jij later mijn favoriet voortgekomen uit de erfenis van Sylvia. Zij was voor mij de enige echte winnaar. Zij bleef zichzelf en liet zich niet opjutten door de Febo. Dat jij ingestemd hebt met haar vertrek en Lieke daarvoor in de plaats hebt gekregen vind ik ronduit zwak. Met haar vertrek is me vooral duidelijk geworden dat er een bemiddelaar mistte in de villa. Iemand die niet persé een kant koos. Door het gemis van zo’n persoon zijn jullie steeds verder uiteen gegroeid. Lijnrecht tegenover Brian en Amanda. Met Jaap als de lachende derde. Jammer dat juist jij dan uitspreekt dat Natasia de enige goede was uit de eerste lichting.
Vind het een beetje raar dat je zegt dat ik ingestemd heb met het vertrek van Sylvia, sterker nog heb het nog heel lang kunnen rekken. Als we even in “character in the show” termen denken was Sylvia al veel eerder spontaan vertrokken als ik er niet was geweest, denk maar niet dat ik mij niet hard voor Sylvia heb gemaakt. Maar ze voelde zich steeds minder op haar plek en ze is dus vertrokken. Het klopt dat we steeds verder uiteenzijn gegroeid, maar naarmate de tijd verstreek werd het ook veel meer een verbeten strijd. Na het eerste half jaar is t vakantie gevoel ook echt wel over! Als ik had over dat Natasia een goede was, dan was het voor het programma, voor en tegenstanders maakt niet uit, als een personage maar een reactie oproept bij het publiek dan wordt er dus blijkbaar naar gekeken! Show stond op 1 altijd, dus in dat licht moet je eigenlijk bijna al mijn uitspraken in de villa zien.
Dat jij mijn later mijn favoriet heeft te maken met jou. Maar misschien nog wel meer dat er geen alternatief was. Een Jaap die het liefst achter de pc zat. Weinig spontaniteit vertoonde in acties door constant dingen af te checken richting met de Febo. Weinig tot niet sociaal. Een Brian en Amanda die totaal de weg kwijt waren. Alleen nog maar konden zwartmaken. En geen leuke gesprekken voerden om te volgen.
Kan mij voorstellen dat de streams op een gegeven moment saai waren, ik denk dat de Brian en Amanda fans de streams met hen wel interessant vonden. Vond Jaap ook weinig spontaan echter dit zit heel erg in zijn karakter. Altijd alles calculerend en he, het heeft hem wel de winst opgeleverd, en daar ging het om toch?
Ik kan je veroordelen om je agressie maar dan moet ik dat ook doen om je andere kanten. Je humor, lieve, betrokken, aardige en sociale kanten. Het zijn met name die laatste punten waar ik van heb genoten en waarom ik bleef kijken. Daarin voelde ik een soort verbondenheid. Ik vind dat jij het meest van jezelf hebt laten zien. Een mens met goede en minder goede eigenschappen. Dat je door je agressie er niet uit gezet vind ik jammer. Maar dat zijn beslissingen van de Febo waar ik me maar heb bij neer te leggen.
Vind het vleiend wat je hier schrijft, en ben het met je eens dat ik het meeste van mijzelf heb laten zien. Vat het daarom ook op als een compliment dankjewel,
Overigens ben ik het niet eens met dat Jaap geen agressie zou kennen. Ik vond hem eigenlijk misschien wel de meest agressieve persoon in de villa. Als ik terugdenk aan al die acties die hij heeft gedaan doet hij me met walging terugkijken aan DGK. Zijn postuur maakte dat het moeilijk was zich tegen hem te keren. Voor mij was een Jaap de grootste uitlokker. Een parasiet van andermans emoties zonder deze zelf te tonen. Het heeft voor mij ook weinig met spel te maken. Het is gewoon de persoon Jaap en het gebrek aan het niet kunnen tonen daarvan. Ik heb er in ieder geval helemaal niets mee. Het is slechts te danken aan de Huub stemmers die meenden dat kostte wat kost Brian niet mocht winnen dat Jaap als overwinnaar uit de bus is gekomen.
Denk ook dat Jaap zeker mijn fans dankbaar mag zijn ja! Maar Jaap kent in het moment heel weinig agressie, en dan bedoel ik als de sfeer opgefokt is en een conflict op zijn hoogtepunt. Heb bij Jaap nooit de intentie gezien om iemand te slaan bijvoorbeeld, ik kon Brian soms wel letterlijk vermoorden.
De laatste week vond ik moeilijk. Moeilijk omdat de laatste week zonder Claire en jij zouden zijn. Ook was het al duidelijk na de streamlock van maandag dat Claire het koffertje zou nemen. De finale was gewoon een farce een gekunsteld iets. Zeker een beleding voor de Huubfans die het moesten doen met een lamgeslagen Huub. Een Huub die halverwege de week nog even opgelapt moest worden door Claire. Terwijl al duidelijk was dat het trekken aan een dood paard zou zijn. Helaas heeft die actie van Claire John de Mol’s portemonnee nog even flink gespekt.
Weet niet vind dit een overtrokken reactie, de halve finale is gegaan zoals die is gegaan. Iedereen wist vantevoren dat Claire ene eventueel geldbedrag zou pakken, daarom kwam hij er naar mijn mening ook in. De finale was volgens mij ook niet gekunsteld, een lamgeslagen Huub? Misschien lamgeslagen, maar vooral ook moegestreden en uitgeput. En die portemonnee? Ach 2 miljoen sms jes maal netto 20 cent VOOR belasting, 2 ton. Voor jou en mij veel geld, op wat de Gouden Kooi gekost heeft een druppel op de gloeiende plaat. Enkele cijfers 400.000 smsjes zijn er verstuurd in de week van de finale, Huub en Brian hebben de meeste gekregen, echter niet genoeg voor Huub om zijn enorme achterstand goed te maken. Tijdens de finale show? 1,6 miljoen sms jes……. in totaal meer dan idols 1 dus,
Claire heb ik eigenlijk al vanaf het begin een toppertje gevonden. Ik had al snel door dat het een lieve meid was. Een mooie meid en ook nog eens erg loyaal. Ik heb haar meteen gezien als backup voor jou of Lieke. Toen Lieke koos voor Jaap wist ik dat ze bij jou zou horen. Jammer dat ze voor dat koffertje (moest gaan) ging. Ik had haar nog wel zien winnen. Het was een grote gok geweest maar hoe dicht kom je ooit weer bij een miljoen?
Iedereen was van mening dat het grote publiek het Claire niet gegund had, zelfs met haar voorsprong had ze achteraf gezien dus nog verloren van Brian en Jaap
Ik ergerde me dan ook grandioos aan dit walgelijke politiek correcte gedoe. Het had je laatste statement kunnen zijn. Nu vond ik het meer een afgang. Een afgang ondanks het feit dat jij misschien niet wist hoe jij neergezet werd op TV maar toch.
Weet het niet, ik heb een spel gespeeld en verloren hoe had ik dan moeten reageren? Ik leerde mijn pupillen met honkbal altijd als je wilt winnen moet je ook kunnen verliezen en je laat nooit maar dan ook nooit aan je tegenstanders zien dat je je hoofd laat hangen, met opgeheven het veld op en af, ongeacht de uitslag. Jaap heeft gewonnen, klaar, over dat ging er door mij heen. Dan kun je honderden gedachten hebben maar ja het is net als bij de russen, gele kaart of niet, doping of niet. Het resultaat is zo en dat hebben miljoenen mensen gezien, dat wordt nooit maar dan ook nooit meer veranderd! Het is al een godswonder dat ik er weer terug in ben gekomen… voor de derde keer! Ik bedoel als je het over borrowed time hebt!
Maanden heb ik tegen de Febo aangeschopt dat jullie hen veel te veel macht hebben gegeven. Wat mij betreft is het dan ook aan jezelf te danken dat je niet hebt gewonnen. Je bent er niet vol voor gegaan. Je meende wanneer je de finale ze halen je een goede kans had. Waarschijnlijk niet wetende dat de Febo alles uit de kast heeft gehaald om de TV kijkers tegen je te doen keren. Ik baal er dan ook van dat de politiek correcte winnaar Jaap is geworden. Ik heb respect voor het feit dat je het zo goed opnam. Brian troostte en Jaap feliciteerde. Maar dat Jaap heeft gewonnen klopt in mijn ogen niet. Ik wilde een mens als winnaar een geen derderangs acteur. Ik had ook graag de Huub teruggezien die toen door de fora werd opgeruid zijn plek terug eiste in de villa. Een Huub die zich uitspreekt tegen de uitzendingen op TV. Uitzendingen die ik met moeite kon bekijken omdat alles wat jij deed werd afgekraakt. Uitzendingen waarin jij nooit de credits hebt gekregen die je verdiende.
Weet niet, dezelfde FEBO als waar jij tegen aan schopt heb ik enorm veel aan te danken. Huub keek geen uitzendingen in de villa dus had daar geen mening over. Misschien heb ik te weinig credits gekregen op tv, maar hoe werd ik dan 13 keer popo koning? Als ik alleen maar zwart zou zijn afgeschilderd had ik die ook niet gewonnen denk ik. Ik denk vooral dat jij een Huub hebt gezien die zichzelf was. Die probeerde met alles zo goed mogelijk om te gaan, zoveel mogelijk bij zichzelf te blijven maar ook zoveel mogelijk tv probeerde te maken en daarin nog al eens aan zich zelf voorbij ging. Je hebt vooral een Huub gezien die alles voor de winst en de tv heeft gedaan. Die op zijn manier, hoezeer in de marge dan ook, geschiedenis heeft gemaakt en een van de meest besproken reality personages ooit is geweest. Uiteindelijk is het niet genoeg geweest voor de hoofdprijs, maar heb op vele vlakken gewonnen. Liefde, Carriere, Schnabbels en ga nog maar even zo door, het is goed zo.
Maar ondanks alles heb ik met name van jou en Claire genoten. Ik vond Claire een verademing in de villa. Te kort om misschien een kans te maken op de hoofdprijs. Te weinig tijd om de strijdbare Claire te zien. Dat ze het kon werd de laatste weken duidelijker voor mij.
Ik wil jou en Claire dan ook bedanken voor de mooie en lieve momenten die jullie mij hebben gegeven. Ik vind jullie een mooi stel. Denk om je ego. Slikken is niet altijd stikken en zeker niet in een relatie. Ik hoop dat jullie nog lang samen mogen zijn. Nooit vergeten wat jullie hebben meegemaakt.
Dankjewel, het was ook een project om nooit te vergeten, heb er alles, maar dan ook alles ingestopt wat ik had en mijzelf altijd helemaal gegeven. Soms was het mooi, soms was het lelijk maar het was wat het was. De Gouden Kooi iets wat ik nooit maar dan ook nooit zal vergeten.
Ik wens jullie het allerbeste net als alle andere wannabees. Het spel is gespeeld het is zijn de herinneringen en verbondenheid wat rest.
Liefs en Groetjes,
Akveor aka Roevka aka Roelof.
PS. Jammer Claire dat je getrouwd bent. Ik vind je echt een topper.
Ik hoop ooit jullie nog eens tegen te komen. Mocht je ooit eens in de buurt van Heerenveen komen zou ik graag eens een biertje met jullie willen drinken.
akveor bedankt voor je reactie! hoop zo een beetje afdoende reactie gegeven te hebben (mooie zin voor gereageerd he
De rest? Er zaten toch nog veel meer hele mooie mensen in de Kooi?quote:Op donderdag 26 juni 2008 22:42 schreef hondjes het volgende:
we kunnen stellen ,je hebt het goed gedaan,,en de rest was knudde,door ergenis,leugens, haatzaaien,jammer, die hadden er niet ingemoeten,,verpestte de boel, dat regie dit niet zag,laten we het dus niet hebben over complotten..ieder heeft zo zijn eigen idee erover
je had een mooie tijd, zeg je zelf,dus nu verder kijken.je hebt een hoop geleerd, dus komt allemaal goed.
bedanktquote:Op donderdag 26 juni 2008 22:47 schreef Desii het volgende:
Vervolg van: Commotie om Huub # 16
BEN 10 DINGEN TEGELIJK AAN HET DOEN, DUS KAN FF DUREN...... MAAR DE OP IS IN PROGRESSSSS
Achteraf natuurlijk makkelijk praten, maar juist dat had Brian het wat moeilijker/ongemakkelijker gemaakt. Je was m.i. iets teveel bezig met of het wel of niet in de uitzending kwam. En wie zegt dat de "echte" Huub mss wel meer kijkers had getrokken.quote:Op donderdag 26 juni 2008 22:14 schreef Huubdgk het volgende:
laten we het zo zeggen, het had weinig zin om steeds daarover te beginnen (doucheincident), had het gevoel dat het toch niet in de uitzending kwam,
ik had niets te verbergen en zag het ook als een kans om tv te maken, hoezo baalden jullie als ik antwoord ging geven? Stomme vragen kregen ook een stom antwoord, en ruzie is ruzie toch
waarom die jensen uitzending niet in de villa is geweest? dont ask me, ask the redactie
bedoel het stel en eigenlijk ook jaap....quote:Op donderdag 26 juni 2008 22:48 schreef Juud79 het volgende:
Thanks Desii
[..]
De rest? Er zaten toch nog veel meer hele mooie mensen in de Kooi?
hey skattie, heb je nog een paar mooie gifs in de aanbiedingquote:Op donderdag 26 juni 2008 22:58 schreef mazaru het volgende:
WaT leuk Voor de SPanjolen dat ze in de finale staan
kookquote:Op donderdag 26 juni 2008 23:05 schreef petraa het volgende:
Treurig Vind ik het dat de Russen niet van de sPanjolen gewonnen hebben.
Ik ga eens even snuffelenquote:Op donderdag 26 juni 2008 23:01 schreef Desii het volgende:
[..]
hey skattie, heb je nog een paar mooie gifs in de aanbieding
ben er bijna doorheen
alleen als ie lag te konijnen....quote:Op donderdag 26 juni 2008 23:15 schreef hondjes het volgende:
is er ook een, waar brian niet agressief is..
Snap niet waar deze bekrompen opmerking op slaat.quote:Op donderdag 26 juni 2008 23:28 schreef Elske6 het volgende:
het is al weer net als op NL. Huub is God en de rest deugt weer niet.... beetje jammer......
Jawel hoor, Sylquote:Op donderdag 26 juni 2008 23:28 schreef Elske6 het volgende:
het is al weer net als op NL. Huub is God en de rest deugt weer niet.... beetje jammer......
Dus ik zie nu God?quote:Op donderdag 26 juni 2008 23:32 schreef TiNo_Flo het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
En voor deze briljante opmerking registreer je je helemaal?quote:Op donderdag 26 juni 2008 23:28 schreef Elske6 het volgende:
het is al weer net als op NL. Huub is God en de rest deugt weer niet.... beetje jammer......
quote:Op donderdag 26 juni 2008 23:37 schreef mazaru het volgende:
[..]
En voor deze briljante opmerking registreer je je helemaal?.
Geweldig hoor!
Mission accomplished!
Ga nou maar weer naar het bassie en adriaan forum
En ik maar denken,dat het amanda met een schimmel infectie wasquote:Op donderdag 26 juni 2008 23:39 schreef fanvanheteersteuur het volgende:
Het is groen en het vliegt door de kerk?
Antwoord : Een heilig bRIAN boontje
![]()
even de boel opvrolijken
Het gaatje in je trommelvlies niet te vergetenquote:CMV, Pfeifer gehad tijdens, chronisch slaaptekort, gebroken vingers, rib, mijn voet gekneusd
die kan ik me ook nog herinnerenquote:
quote:
Duo penotti?quote:Op donderdag 26 juni 2008 23:50 schreef fanvanheteersteuur het volgende:
RAADSELTJE !
wit / zwart - wit / zwart - wit / zwart - wit / zwart - wit / zwart - wit / zwart - wit / zwart -
wat is dat?
vind hem wel leuk!quote:Op donderdag 26 juni 2008 23:53 schreef fanvanheteersteuur het volgende:
[..]
nee,
een non die van de trap af rolt
![]()
stom hé![]()
Hoi Elske6, ik zou best een topic willen openen over de rest, maar het mag nietquote:Op donderdag 26 juni 2008 23:28 schreef Elske6 het volgende:
het is al weer net als op NL. Huub is God en de rest deugt weer niet.... beetje jammer......
erg he..quote:Op donderdag 26 juni 2008 23:59 schreef MargrietV het volgende:
Lol....zoek het filmpje waar Amanda Nadia vertelt... dat ze maar 3x is klaargekomen in al die maanden
quote:Op donderdag 26 juni 2008 23:59 schreef MargrietV het volgende:
Lol....zoek het filmpje waar Amanda Nadia vertelt... dat ze maar 3x is klaargekomen in al die maanden
Huub is ballen gooienquote:Op vrijdag 27 juni 2008 00:24 schreef Inukshuk het volgende:
Wie had dat gifje gemaakt dat amanda aan een kaart rook, was dat niet Ik weet niets?
die had een soort briefje van het kaartje gemaakt, was ook een leuk gifje
Niet te vergeten de weblogs die hij bijhield, vooral die van Nathanael, die foto van gouden Natanael veranderde na een aantal minuten toch ook in iets geinigs?
Huub, houd Ik weet niets nog steeds jou website bij? Hoe zat dat nou precies?
whaha helden-actiequote:Op donderdag 26 juni 2008 17:17 schreef Huubdgk het volgende:
als je met de verkoper staat te praten komen ze binnen en zetten ze op de openbare computer daar jaap is de baas op youtube aan,
Dat was volgens mij afgelopen half december, toen Nadia een keer op bezoek was.quote:Op donderdag 26 juni 2008 23:59 schreef MargrietV het volgende:
Lol....zoek het filmpje waar Amanda Nadia vertelt... dat ze maar 3x is klaargekomen in al die maanden
Ah, vandaar de lange pauze, thanksquote:
Waar heb jij het over?quote:Op vrijdag 27 juni 2008 02:04 schreef mooiiiiii het volgende:
Huub, Thea moear zie ik op hyves ronddolen .bij jouw familie..Ok ...het zal wel??
love you for ever ,maar viel me even op..
deze is ietwat te cru !! ikWeetNiets !!!quote:
Vind 'm geenszins bekrompen.quote:Op donderdag 26 juni 2008 23:30 schreef MargrietV het volgende:
[..]
Snap niet waar deze bekrompen opmerking op slaat.
Ben ik gelukkig niet de enige die het opvalt..quote:Op donderdag 26 juni 2008 23:28 schreef Elske6 het volgende:
het is al weer net als op NL. Huub is God en de rest deugt weer niet.... beetje jammer......
Ik ben het met elske eens...ja mag hier geen andere mening hebben , anders moet je naar bassie en adriaan forum aan, en als je dat niet wil?quote:Op donderdag 26 juni 2008 23:28 schreef Elske6 het volgende:
het is al weer net als op NL. Huub is God en de rest deugt weer niet.... beetje jammer......
Is die paaldanspaal nu veranderd in een bigger than life-size glazen dildo?quote:
Zo top dat het je niet lukt beide namen correct te schrijven?quote:
Mwoah, in een naam van vijf letters drie fouten maken, nee, dat gaat mij niet lukken. Ook al deed ik nog zo hard mijn best.quote:Op vrijdag 27 juni 2008 11:25 schreef Estherdv het volgende:
ach fouten maken doet iedereen, jij denk ik ook
En die foto zet je er bij ter promótie?quote:Op vrijdag 27 juni 2008 10:10 schreef Estherdv het volgende:
[..]
Ik ben het met elske eens...ja mag hier geen andere mening hebben , anders moet je naar bassie en adriaan forum aan, en als je dat niet wil?
Ps AMANDA EN BRAIEN zijn top[ afbeelding ]
Heb haar zelden zó chagrijnig zien kijken, zal wel weer a bad hairday gehad hebben. O nee, dat kan niet, die had ze dagelijksquote:Op vrijdag 27 juni 2008 11:54 schreef Gert het volgende:
[..]
En die foto zet je er bij ter promótie?![]()
Het dommige chagrijn straalt er vanaf.
Maar: smaken verschillen.![]()
Nou, dat vind ik ook.quote:Op vrijdag 27 juni 2008 11:54 schreef Gert het volgende:
[..]
En die foto zet je er bij ter promótie?![]()
Het dommige chagrijn straalt er vanaf.
Maar: smaken verschillen.![]()
Doe Maar? die zijn volgens mij in mijn geboorte jaar gestoptquote:Op vrijdag 27 juni 2008 13:37 schreef Copycat het volgende:
Fan was ik vroeger. Van Doe Maar. In mijn bakvissentijd.
Ik stem voorquote:Op vrijdag 27 juni 2008 11:52 schreef akveor het volgende:
Goedemorgen iedereen.
Huub bedankt voor je geweldige reactie. Er staat veel in waar ik wat mee kan (voor wat dat dan ook maar waard mag wezen). Er valt tussen de regels door ook veel uit te halen. Ik ben dan ook van plan om daar dan ook maar weer een reactie op te geven.
cariëre maken.... totdat de bom valt .... lal,la,la,la,laquote:Op vrijdag 27 juni 2008 13:37 schreef Copycat het volgende:
Fan was ik vroeger. Van Doe Maar. In mijn bakvissentijd.
Ben zeer benieuwd naar je reactie en heb je me pm gehadquote:Op vrijdag 27 juni 2008 11:52 schreef akveor het volgende:
Goedemorgen iedereen.
Huub bedankt voor je geweldige reactie. Er staat veel in waar ik wat mee kan (voor wat dat dan ook maar waard mag wezen). Er valt tussen de regels door ook veel uit te halen. Ik ben dan ook van plan om daar dan ook maar weer een reactie op te geven.
Volgens mij oefent ze vast droog, die triangel komt later wel.quote:Op vrijdag 27 juni 2008 13:22 schreef mazaru het volgende:
[..]
Nou, dat vind ik ook.
Als je fan van iemand bent, zet dan in ieder geval een flatteus plaatje neer van dat persoon![]()
[ afbeelding ]
Denk ik ook en Huub denkt dat hij weet wat een programma maakt.Dus het zal wel weer sex en ordinair wordenquote:Op vrijdag 27 juni 2008 14:17 schreef Juud79 het volgende:
Ik denk toch zomaar dat Huub de casting en/of kandidatenbegeleiding van 'Can't buy me love' gaat doen en anders wellicht bij de redactie zal werken.
dat zijn 2 verschillende personen hoorquote:Op vrijdag 27 juni 2008 14:59 schreef hondjes het volgende:
hij zou toch iets met stokbrood,,of te wel,,werelreiziger gaan doen.
Frans is toch stokbrood en Stijn wereldreiziger.quote:Op vrijdag 27 juni 2008 15:03 schreef Suikeroom het volgende:
[..]
dat zijn 2 verschillende personen hoor
Die kan bijna in het topic op VOL, grin...quote:Op vrijdag 27 juni 2008 14:59 schreef hondjes het volgende:
hij zou toch iets met stokbrood,,of te wel,,werelreiziger gaan doen.
Stokbrood was volgens mij wel Frans.Hij was ook ineens verdwenen,dus of hij leuk was met Brian en Amanda weet ik niet.Flens was gek op hun,stokbrood dacht ik op Nena.quote:Op vrijdag 27 juni 2008 15:17 schreef hondjes het volgende:
wereldreiziger,,stijn,,klopt
stokbrood heet toch geen frans,die zo leuk was met b en a,,,
Je maakt je nog wel druk om Huub zeg.Om je special hier te registreren om Huub af te kraken.Leuke twee eerste posten hoorquote:Op vrijdag 27 juni 2008 16:03 schreef Elske6 het volgende:
http://media.putfile.com/huub-vs-brian
dit is ook de ware Huub........ en dan die sneaky Eric !!!!!
Psst...het is al afgelopen hoorquote:Op vrijdag 27 juni 2008 16:03 schreef Elske6 het volgende:
http://media.putfile.com/huub-vs-brian
dit is ook de ware Huub........ en dan die sneaky Eric !!!!!
Dan moet je dat ook zeggen als die ene griet weer pagina na pagina (en verder zonder commentaar) anti-Brian filmpjes neerplempt, die hebben helemaaaaal niks met deze topicreeks te maken.quote:
Uhhmmm... lieve Elske...mensen hebben mooie en minder mooie kanten... Ik heb zojuist ook jouw sneaky kant ontdekt, beetje over me roddelen achter me rug om!!quote:Op vrijdag 27 juni 2008 16:03 schreef Elske6 het volgende:
http://media.putfile.com/huub-vs-brian
dit is ook de ware Huub........ en dan die sneaky Eric !!!!!
Jaja, je hebt gelijk, zal het nooit meer doenquote:Op vrijdag 27 juni 2008 16:20 schreef APK het volgende:
[..]
Dan moet je dat ook zeggen als die ene griet weer pagina na pagina (en verder zonder commentaar) anti-Brian filmpjes neerplempt, die hebben helemaaaaal niks met deze topicreeks te maken.
Prima! Bijna weekend, dus mij hoor je (bijna) niet klagen. Alhoewel ik vrees dat ik wat lees- en schrijfwerk mee naar huis moet nemen, ivm een severe case of slacking Friday. Er zijn ergere dingen in het leven.quote:Op vrijdag 27 juni 2008 16:31 schreef DGK-Eric het volgende:
@ Copycat
Alles lekker met Eric! Onkruid vergaat niet![]()
Was een beetje druk (studie & feesten), maar Huubje vertelde vorige week over dit topic dus ik kwam ff gezellig lezenErg gaaf topic
Met jou ook?!
Hoe heten je hondjes?!!quote:Op vrijdag 27 juni 2008 16:36 schreef hondjes het volgende:
gezellig, val gelijk met de deur in huis,wie is stokbrood.,stefan thielen,,
Moet je je P niet halen voordat je verder kunt?quote:Op vrijdag 27 juni 2008 16:43 schreef DGK-Eric het volgende:
Studie... gebed zonder eind..gelukkig ben ik niet gelovig...
Klaar? M'n 2e jaar wel, althans betreft colleges en tentamens. Die nasleep van DGK en het briljante idee om januari jl. nog ff terug te gaan nar mijn vermogende vrienden in Eemnes, zijn niet echt studiebevoordelijk... Dus nog veel opdrachten/herkansingen te doen voor mijn 3e studiejaar aanvangt. En m'n P moet nu ook maar 'ns gehaald worden. Het komende jaar doe ik 2 stages en het jaar daarop mijn afstudeerstage, dus ik denk dat ik bij één van die bedrijven maar eens blijf hangen...
VillaVandaag is zeer interessant en leerzaam om te schrijven! Ik zie een stageMaar ik zoek het toch graag wat breder
Lief dat je aan me denkt
Met wie heb je, buiten Huub en Claire, nog contact?quote:Op vrijdag 27 juni 2008 16:47 schreef DGK-Eric het volgende:
Ik heb ook genoten!
Alleen nu DGK fini is, geniet ik nog meer nu mijn villavriendjes en -dinnetjes weer op vrije voeten zijn!
Haha, dat dacht ik al! Poekieroekie was niet je favo, haha! Vond je commentaar echter altijd zeer vemakelijk om te lezen.quote:Op vrijdag 27 juni 2008 16:47 schreef Copycat het volgende:
Dat van VV is vooral ingegeven door eigenbelang.
Indiase Tikka Massala met Basmatirijstquote:
Zo daar kunnen we wat meequote:Op vrijdag 27 juni 2008 16:49 schreef DGK-Eric het volgende:
[..]
Indiase Tikka Massala met Basmatirijst
Moet in mijn tijd ook, maar ik heb een verzoek bij de examencommissie ingediend op basis van bijzondere omstandigheden en speciale verrichtingen en dat is gehonoreerd.quote:Op vrijdag 27 juni 2008 16:47 schreef Copycat het volgende:
[..]
Moet je je P niet halen voordat je verder kunt?
Dat moest in mijn tijd wel. Kon ik nog een module verslagen doen en de doodsaaie raadsvergaderingen van B&W in Tilburg bijwonen.
Dat van VV is vooral ingegeven door eigenbelang. Iets zegt me dat jij wel je d's, t's en juist gebruik van gezegdes en dergeloze op orde hebt.
Kreeg er gratis een eenpersoons wokpan bijquote:
Ik ga denk teriyaki maken! Zin in biefstuk!quote:Op vrijdag 27 juni 2008 16:56 schreef DGK-Eric het volgende:
Kreeg er gratis een eenpersoons wokpan bijIk hou d'r van! En jullie?!
En zo hoort het ook bij dit soort studies!quote:Op vrijdag 27 juni 2008 16:55 schreef DGK-Eric het volgende:
Drie spel- of taalfouten in een opdracht, stuk of paper resulteert automatisch in een 1
Je hebt nú al vaker een wedervraag gesteld dan Huub in alle 16 eerdere topics.quote:Op vrijdag 27 juni 2008 16:56 schreef DGK-Eric het volgende:
[..]
Kreeg er gratis een eenpersoons wokpan bijIk hou d'r van! En jullie?!
Ja joh, en dat in die gratis eenpanswok mikken, magnetron in en knetteren maar.quote:
Buiten Hquote:Op vrijdag 27 juni 2008 16:48 schreef Copycat het volgende:
[..]
Met wie heb je, buiten Huub en Claire, nog contact?
BUSTEDquote:
Dat is een groot iemand MET een kleine iemand erin...quote:
quote:Op vrijdag 27 juni 2008 17:06 schreef DGK-Eric het volgende:
BUSTED!
Super de Boer, mag dat ook?! Daar krijg je er zo'n pannetje bij, bij de AH niet
Uh oh!quote:Op vrijdag 27 juni 2008 17:04 schreef Gert het volgende:
Ja joh, en dat in die gratis eenpanswok mikken, magnetron in en knetteren maar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |