Jipquote:Op vrijdag 7 maart 2008 08:22 schreef ruud.nl het volgende:
[..]
En heeft Alcides serieus een Escalade?![]()
Onbegrijpelijk dat die nog in Nederland keept en dat 'ie waarschijnlijk ook wel in NL wil blijven.quote:Op vrijdag 7 maart 2008 08:54 schreef KELDER het volgende:
[..]
als die nog een paar wedstrijden zo keept in de UEFA cup zullen er aan het eind van een seizoen wel een paar serieus geintresseeren teams klaar staan (maja, dit denken we al ieder jaar natuurlijk..)
Ach ons hoor je niet klagenquote:Op vrijdag 7 maart 2008 09:07 schreef Suijk het volgende:
[..]
Onbegrijpelijk dat die nog in Nederland keept en dat 'ie waarschijnlijk ook wel in NL wil blijven.
Maar verder puik gedaan gisteren!
Het is maar de vraag óf die wedstrijd ingehaald wordt, reglementaire nederlaag wil ik niet op voorhand uitsluiten.quote:Op vrijdag 7 maart 2008 10:04 schreef WooZ het volgende:
ja idd als de politie gaat staken zul je zien dat de wedstrijd pas wordt ingehaald als ik weg ben, nou dan baal ik echt heeeeeeeeeeeeul hard. Moeten ze maar weer op een woensdag spelen, 26e ofzo, na volgende week ligt het europees voetbal toch 3 weken stil
er gebeurde toch hetzelfde in 020?quote:Op vrijdag 7 maart 2008 10:14 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Het is maar de vraag óf die wedstrijd ingehaald wordt, reglementaire nederlaag wil ik niet op voorhand uitsluiten.
Er moet wel een mogelijkheid zijn om in te halen, en niemand kan voorspellen hoe lang de minister en de politie nog overhoop liggen.quote:Op vrijdag 7 maart 2008 10:20 schreef WooZ het volgende:
[..]
er gebeurde toch hetzelfde in 020?
Wordt ingehaald dus
http://mysoccermedia.com/index.php?module=detail&video_id=671&lang_id=1
Leuk gebaar van PSVquote:PSV heeft de selectie en technische staf van VVV uitgenodigd om de thuiswedstrijd tegen Tottenham Hotspur bij te wonen. De Eindhovenaren willen met dit gebaar laten blijken dat ze zeer tevreden zijn over de manier van onderhandelen over de transfer van Nordin Amrabat. (L1)
Hmm, moet wel lukken, zowel PSV als Ajax ligt uit de beker, dan zou het op één van die speeldagen kunnen.quote:Op vrijdag 7 maart 2008 10:23 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Er moet wel een mogelijkheid zijn om in te halen, en niemand kan voorspellen hoe lang de minister en de politie nog overhoop liggen.
Wat ik al eerder zei: stel dat Ajax die wedstrijd hoe dan ook zou winnen, als de wedstrijd zondag gewoon doorgaat, wordt de competitie spannend. Als hij verplaatst wordt naar na de laatste speelronde is het goed mogelijk dat hij nergens meer om gaat.quote:Op vrijdag 7 maart 2008 10:52 schreef WooZ het volgende:
de eerste 2 weken van april is weer europees, dus dan hoop ik toch echt dat het daarvoor wordt ingehaald, anders is de competitie ook alweer bijna afgelopen
Naar eigen zeggen blijft hij tot 2013 bij PSV, waarna hij teruggaat naar Brazilië.quote:Op vrijdag 7 maart 2008 10:57 schreef Messenga het volgende:
Hoe lang moet Gomes nog blijven trouwens? Het blijft toch ongelooflijk, die man is waarschijnlijk 1 van de beste keepers van de wereld, maar geen enkele topclub pikt em op.
Hoe zit het met de transferprijs van Gomes? En 't contract?
Dan nog zou het klassejustitie zijn als ze nu ineens een reglementaire overwinning voor Ajax noteren. Dat doet de KNVB echt niet. Die vinden heus wel een datum.quote:Op vrijdag 7 maart 2008 10:23 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Er moet wel een mogelijkheid zijn om in te halen, en niemand kan voorspellen hoe lang de minister en de politie nog overhoop liggen.
Ik zie hem ervoor aan. Maar bij een topclub als Real, Barcelona, AC Milan, Inter, Arsenal, Liverpool, Machester etc zal hij toch wel gaan?quote:Op vrijdag 7 maart 2008 10:58 schreef ruud.nl het volgende:
[..]
Naar eigen zeggen blijft hij tot 2013 bij PSV, waarna hij teruggaat naar Brazilië.![]()
Zit niet zo te trollen. PSV behoort vrijwel tot de beste tien clubs ter wereld. Hoe klein wil je top zien?quote:Op vrijdag 7 maart 2008 10:57 schreef Messenga het volgende:
Hoe lang moet Gomes nog blijven trouwens? Het blijft toch ongelooflijk, die man is waarschijnlijk 1 van de beste keepers van de wereld, maar geen enkele topclub pikt em op.
Tja, wie zou dat niet doen? Hij heeft te kennen gegeven het super naar zijn zin te hebben in Eindhoven, maar als zo'n club komt, zal hij vast geen nee zeggen.quote:Op vrijdag 7 maart 2008 11:00 schreef Messenga het volgende:
[..]
Ik zie hem ervoor aan. Maar bij een topclub als Real, Barcelona, AC Milan, Inter, Arsenal, Liverpool, Machester etc zal hij toch wel gaan?
Ik kan 10 grotere opnoemen, maar toch, zie de post boven die van jou.quote:Op vrijdag 7 maart 2008 11:02 schreef okee6 het volgende:
[..]
Zit niet zo te trollen. PSV behoort vrijwel tot de beste tien clubs ter wereld. Hoe klein wil je top zien?
Gomes koos voor de topclub met de veiligste omgeving, hij weet de plaats van voetbal maar al te goed.quote:Op vrijdag 7 maart 2008 11:00 schreef Messenga het volgende:
[..]
Ik zie hem ervoor aan. Maar bij een topclub als Real, Barcelona, AC Milan, Inter, Arsenal, Liverpool, Machester etc zal hij toch wel gaan?
Hij gaat alleen naar een club waar hij zich thuis kan voelen zoals bij PSV. Die zijn er heus wel. Ik vermoed dus ook dat er een dag gaat komen dat Gomes naar een grotere club in Europa vertrekt.quote:Op vrijdag 7 maart 2008 11:00 schreef Messenga het volgende:
[..]
Ik zie hem ervoor aan. Maar bij een topclub als Real, Barcelona, AC Milan, Inter, Arsenal, Liverpool, Machester etc zal hij toch wel gaan?
Je brengt altijd een lach op mijn gezicht met je posts.quote:Op vrijdag 7 maart 2008 11:04 schreef okee6 het volgende:
[..]
Gomes koos voor de topclub met de veiligste omgeving, hij weet de plaats van voetbal maar al te goed.
ja daar snap ik ook geen fluit van. Koeman wil hem vast nog wel hebbenquote:Op vrijdag 7 maart 2008 11:12 schreef Messenga het volgende:
[..]
Je brengt altijd een lach op mijn gezicht met je posts.
Het blijft frappant dat er nog nooit een topclub zich echt heeft gemeld voor Gomes.
Met echt bedoel ik natuurlijk officieel met bod.quote:Op vrijdag 7 maart 2008 11:33 schreef WooZ het volgende:
[..]
ja daar snap ik ook geen fluit van. Koeman wil hem vast nog wel hebben
jaja dat begrijp ikquote:Op vrijdag 7 maart 2008 11:35 schreef Messenga het volgende:
[..]
Met echt bedoel ik natuurlijk officieel met bod.
Ik dacht dat ik ooit ergens voorbij heb zien komen dat Gomes al een grote Europese topclub heeft laten schieten om bij PSV te blijven....quote:Op vrijdag 7 maart 2008 11:12 schreef Messenga het volgende:
[..]
Je brengt altijd een lach op mijn gezicht met je posts.
Het blijft frappant dat er nog nooit een topclub zich echt heeft gemeld voor Gomes.
In 2004/2005, toen Gomes kwam, stond PSV er veel slechter voor dan nu. PSV was daarvoor één keer kampioen geworden in drie seizoenen en de hoofdfase van de CL was nog niet bereikt. Verder stond er een reeks van negen keer op rij de tweede ronde van de CL niet halen. Gomes koos toen niet voor een topclub, want dat was PSV (nog) niet.quote:Op vrijdag 7 maart 2008 11:04 schreef okee6 het volgende:
[..]
Gomes koos voor de topclub met de veiligste omgeving, hij weet de plaats van voetbal maar al te goed.
Hehehe!quote:Op vrijdag 7 maart 2008 11:33 schreef Wootism het volgende:
Yuuuuuuy Ik mag om half 5 Phoxy spelen.![]()
![]()
Je weet wel, dat konijn van PSV...
[ afbeelding ]
AC Milanquote:Op vrijdag 7 maart 2008 11:02 schreef okee6 het volgende:
Zit niet zo te trollen. PSV behoort vrijwel tot de beste tien clubs ter wereld. Hoe klein wil je top zien?
Wat is de Nederlandse competitie toch sneu dat wij 50% van alle behaalde punten binnen hebben gesleept. Misschien moeten we maar vrijwillig een paar van die UEFA-cup plaatsen afstaan, dat is een stuk beter voor de UEFA-coëfficiënt van Nederland... Maar vooral doorgaan met de play-offs, dan wordt dit alleen nog maar triester.quote:7/3/2008 - PSV haalt 50% van de UEFA punten voor Nederland
(Gepost door JV)
Na de twee punten vergaard in Engeland is PSV dit seizoen nu al voor maar liefst 50% verantwoordelijk voor de UEFA punten voor Nederland voor de UEFA-coëfficiëntenranglijst. Door de knappe winst op White Hart Lane bracht PSV zijn totaal voor dit seizoen op 14 punten. De andere vijf Nederlandse deelnemers (AZ, FC Groningen, FC Twente, Heerenveen en Ajax) kwamen met zijn vijfen tot een even zoveel aantal punten. Bij het vaststellen van de UEFA landen rankinglijst worden alle behaalde punten per seizoen opgeteld en gedeeld door het aantal deelnemers dat een land aan het begin van het seizoen heeft mogen inschrijven. Omdat FC Groningen, FC Twente, Heerenveen en Ajax slechts twee punten haalde is het gemiddeld tot nu toe slechts 4,666 punten.
Naast 2 punten voor een overwinning is er woensdag voor PSV ook nog een bonuspunt te verdienen voor het bereiken van de kwartfinale. Aan de hand van de UEFA landen rankinglijst wordt bepaald hoeveel clubs Nederland in de UEFA Cup en in de Champions League mag afvaardigen. De som van de gemiddeldes van de laatste vijf seizoenen bezorgt een land zijn UEFA landenranking.
is dat die nieuwe burgemeester al? die ook al komen lobbyen bij psv?quote:Op vrijdag 7 maart 2008 13:22 schreef Wootism het volgende:
Ff wat Inside Info,
Er word op dit moment gepraat met de burgemeester over het doorgaan van de wedstrijd PSV - Ajax, deze heeft het laatste woord en beslist ofdat hij doorgaat of niet.
Ondanks de politie-staking kan hij hem nog steeds door laten gaan, maar dan zonder de nodige veiligheid. Maargoed de staking staat nog niet vast.
Ik hoorde net dat de burgemeester de wedstrijd tot 5 minuten van te voren af kan lassen.....
Ik zou Méndez (en Zonneveld) liever zien vertrekken, maar daar is volgens mij geen concrete belangstelling voor. Dan kun je zulke spelers wel als breedte-krachten op de bank houden.quote:Op vrijdag 7 maart 2008 08:22 schreef ruud.nl het volgende:
[..]
Opvallend dat je Mendez in de selectie voor volgend seizoen houdt, je was in het verleden toch over het algemeen niet zo positief over hem.![]()
Verder zou Achenteh, als hij er klaar voor is, aan de a-selectie toegevoegd kunnen worden, scheelt weer een transfer.
Wat moeten Monaco, Dortmund en Bayer in die lijst?quote:Op vrijdag 7 maart 2008 12:58 schreef SjonLok het volgende:
[..]
AC Milan
Arsenal
AS Monaco
Barcelona
Bayer 04 Leverkusen
Bayern München
Borussia Dortmund
Chelsea
Inter Milan
Juventus
Liverpool
Manchester United
Olympique Lyonnais
Porto
PSV
Real Madrid
Is geen konijn, maar een vosjequote:Op vrijdag 7 maart 2008 11:33 schreef Wootism het volgende:
Yuuuuuuy Ik mag om half 5 Phoxy spelen.![]()
![]()
Je weet wel, dat konijn van PSV...
[ afbeelding ]
Waar baseer je dat op?quote:Op vrijdag 7 maart 2008 15:18 schreef jmac het volgende:
Wel phoxy zijn maar niet eens weten wie/wat 't is
Op de 26/ste speelt Jong Oranje tegen Jong Estland, zal dan niet ingehaald worden lijkt me.quote:Op vrijdag 7 maart 2008 10:04 schreef WooZ het volgende:
ja idd als de politie gaat staken zul je zien dat de wedstrijd pas wordt ingehaald als ik weg ben, nou dan baal ik echt heeeeeeeeeeeeul hard. Moeten ze maar weer op een woensdag spelen, 26e ofzo, na volgende week ligt het europees voetbal toch 3 weken stil
Vrind... daar is weinig inside aan... Staat gewoon in het Eindhovens Dagblad en op de site..quote:Op vrijdag 7 maart 2008 13:22 schreef Wootism het volgende:
Ff wat Inside Info,
Er word op dit moment gepraat met de burgemeester over het doorgaan van de wedstrijd PSV - Ajax, deze heeft het laatste woord en beslist ofdat hij doorgaat of niet.
Ondanks de politie-staking kan hij hem nog steeds door laten gaan, maar dan zonder de nodige veiligheid. Maargoed de staking staat nog niet vast.
Ik hoorde net dat de burgemeester de wedstrijd tot 5 minuten van te voren af kan lassen.....
Ja leuk voor Blijgaarde Dierdorp maar waarom post je dat hierquote:
Oeeeh, erg nadelig voor shagrokersquote:Op vrijdag 7 maart 2008 16:01 schreef Paaskonijn het volgende:
[..]
Ja leuk voor Blijgaarde Dierdorp maar waarom post je dat hier
Jullie (of iig een aantal) zien jullie zelfs wel als topclub in Europa maar tegen een subtopper uit Engeland zijn jullie wel opeens de "underdog". Is de top van Europa dan zo groot dat zelfs Tottenham daarbij hoort?quote:Op vrijdag 7 maart 2008 13:44 schreef mcyodogg het volgende:
Ik zie wel een trend ontstaan vanuit de vorige UEFA Cup tourtjes.
1/16e finale een 'makkelijke' uitschakelen (PAOK 2x, Perugia en nu Helsinborg)
1/8 finale een gelijkwaardig of betere tegenstander uitschakelen (Parma, Leeds, Auxerre nu Tottenham misschien)
1/4 finale er lullig uitgaan (Kaiserslautern, Feyenoord, Newcastle United)
Inside info??quote:Op vrijdag 7 maart 2008 13:22 schreef Wootism het volgende:
Ff wat Inside Info,
Er word op dit moment gepraat met de burgemeester over het doorgaan van de wedstrijd PSV - Ajax, deze heeft het laatste woord en beslist ofdat hij doorgaat of niet.
Ondanks de politie-staking kan hij hem nog steeds door laten gaan, maar dan zonder de nodige veiligheid. Maargoed de staking staat nog niet vast.
Ik hoorde net dat de burgemeester de wedstrijd tot 5 minuten van te voren af kan lassen.....
quote:Cruijff weer weg na verschil van inzicht met Van Basten
07/03/2008 16:05
Ruim twee weken na zijn terugkeer bij Ajax heeft Johan Cruijff zijn taak alweer neergelegd. Zijn denkbeelden over de hervormingen binnen het technisch apparaat bij de Amsterdamse club blijken niet overeen te komen met die van de nieuwe hoofdtrainer Marco van Basten.
'Er is sprake van een professioneel verschil van mening en niet van een conflict op het persoonlijke vlak', zegt Cruijff in De Telegraaf. 'Omdat ik de jeugdopleiding snel op het niveau wil hebben dat bij Ajax hoort, moet er drastisch worden ingegrepen. Ik heb daarvoor een duidelijk omlijnd plan gemaakt, alleen wordt mijn visie niet gedeeld door de mensen die het uit moeten voeren.'
Met het teruggeven van de opdracht lijkt de rol van Cruijff alweer uitgespeeld in de Arena. Bij zijn terugkeer vertelde hij zich alleen bezig te gaan houden met de organisatievorm. 'Ze hebben mij gevraagd: Kies de beste vorm. Ik ben verantwoordelijk voor de volgende organisatie die er komt te staan.'
'k Zit deze volledige week in het stadion, en krijg alle verse info.quote:Op vrijdag 7 maart 2008 15:56 schreef StrikerZeljko het volgende:
[..]
Vrind... daar is weinig inside aan... Staat gewoon in het Eindhovens Dagblad en op de site..
Vlaggen gij! Huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhhh!
Kloptquote:Op vrijdag 7 maart 2008 16:10 schreef LudoSanders het volgende:
Mooi ook het juichen van Farfán na zijn doelpunt.
Dat is dus het verschil tussen PSV en andere topclubs. Bij PSV voelen ze zich thuis en met name Gomes hecht daar veel waarde aan en ook aan zijn gezin. Ook de waardering die hij van de supporters krijgt betekent veel voor hem. Supportersactie van vorig jaar is hij nog altijd trots opquote:Op vrijdag 7 maart 2008 09:07 schreef Suijk het volgende:
[..]
Onbegrijpelijk dat die nog in Nederland keept en dat 'ie waarschijnlijk ook wel in NL wil blijven.
Maar verder puik gedaan gisteren!
Nee, hij produceert echt van die hoge geluidjes. JI JI JI JIEEEEEEEquote:Op vrijdag 7 maart 2008 16:09 schreef groenen het volgende:
Is dat stemmetje van Alcides fake?![]()
Erger me ook nogal aan de overige kwaliteiten van die speler.
Dat is onzin. Je hoort van bijvoorbeeld alle spelers van Milan dat de sfeer daar erg goed is en dat alle familieleden het er naar hun zin hebben.quote:Op vrijdag 7 maart 2008 16:21 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Dat is dus het verschil tussen PSV en andere topclubs. Bij PSV voelen ze zich thuis en met name Gomes hecht daar veel waarde aan en ook aan zijn gezin. Ook de waardering die hij van de supporters krijgt betekent veel voor hem. Supportersactie van vorig jaar is hij nog altijd trots op.
Ach, dat laatste is natuurlijk de waan van de dag, puur cijfermatig staan we de laatste jaren inderdaad tussen de beste clubs van Europa. Qua spelnivea bereiken we dat echter maar sporadisch. Tottenham Hotspur en PSV ontlopen elkaar niet veel qua spelniveau als je het mij vraagt, en zo dacht ik er voor de wedstrijd ook al over.quote:Op vrijdag 7 maart 2008 16:26 schreef tha_dark het volgende:
[..]
Dat is onzin. Je hoort van bijvoorbeeld alle spelers van Milan dat de sfeer daar erg goed is en dat alle familieleden het er naar hun zin hebben.
En reageer anders even op mijn vraag hierboven over Tottenham, ben daar wel benieuwd naar.
LOL, doet me denken aan die keer dat Boula met een Rolls royce (?? ofzoiets) op de training van HSV kwam, waren ze niet zo blij meequote:Op vrijdag 7 maart 2008 16:33 schreef cultheld het volgende:
Het blijft trouwens wel een grappig gezicht, de "waggie" van Alcides tussen al die Volkswagens
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Als je naar de begroting kijkt is Tottenham inderdaad een topclub. Net zoals een groot gedeelte van de Engelse clubs. Als je er alleen al vanuit gaat dat bijvoorbeeld Man City een ongeveer even groot stadion heeft als 020 en de spelers die daar spelen is de top van NL hoogstens nog vergelijkbaar met de middenmoot van Engeland/Spanje/Italie. Je ziet toch ook welke bedragen er daar rond gaan, bedragen die PSV allang niet meer kan betalen, ze zullen het dus van de scouting moeten hebben, reputatie en sfeer. En wat dat betreft hangt PSV tussen de top en subtop in. Een ideale opstap naar een grotere competitie. Overigens, die Euroliga was nog niet eens zo'n gek ideequote:Op vrijdag 7 maart 2008 16:07 schreef tha_dark het volgende:
[..]
Jullie (of iig een aantal) zien jullie zelfs wel als topclub in Europa maar tegen een subtopper uit Engeland zijn jullie wel de "underdog". Is de top van Europa dan zo groot dat zelfs Tottenham daarbij hoort?
Dat was een Bentley Continental volgens mijquote:Op vrijdag 7 maart 2008 16:39 schreef NoelGallagher het volgende:
[..]
LOL, doet me denken aan die keer dat Boula met een Rolls royce (?? ofzoiets) op de training van HSV kwam, waren ze niet zo blij mee
Bij Milan hoor je overigens ook verhalen dat ze elk weekend in trainingskamp zitten, waar sommige spelers die familiemensen zijn niet echt zin in hebbenquote:Op vrijdag 7 maart 2008 16:26 schreef tha_dark het volgende:
[..]
Dat is onzin. Je hoort van bijvoorbeeld alle spelers van Milan dat de sfeer daar erg goed is en dat alle familieleden het er naar hun zin hebben.
En reageer anders even op mijn vraag hierboven over Tottenham, ben daar wel benieuwd naar.
Gomes had toen potentie, was nog geen topkeeper. Vergeet dat niet, pas toen ie Dida versloeg.quote:Op vrijdag 7 maart 2008 12:26 schreef RayMania het volgende:
[..]
In 2004/2005, toen Gomes kwam, stond PSV er veel slechter voor dan nu. PSV was daarvoor één keer kampioen geworden in drie seizoenen en de hoofdfase van de CL was nog niet bereikt. Verder stond er een reeks van negen keer op rij de tweede ronde van de CL niet halen. Gomes koos toen niet voor een topclub, want dat was PSV (nog) niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |