donequote:Op zaterdag 16 februari 2008 22:52 schreef MissyMirjaM het volgende:
Nintendo DS #80
dubbeltopic, mag wel op slot
gaat het over het forum of over games.fok.nl? , in het geval van games.fok, kan je beter hier terecht:quote:Op zaterdag 16 februari 2008 23:09 schreef JDizzle het volgende:
Ik krijg bij elk nieuwtje dit te zien:
Fatal error: Undefined class name 'pm_core' in /fok2/www/games/games.inc/mid.inc.php on line 607
Donequote:Op zondag 17 februari 2008 20:28 schreef Mr-Sander het volgende:
Football Manager 2008 #20: Met prutsers en topmanagers!. Kan in de TT een kleine aanpassingen plaatsvinden? Graag Football Manager, i.p.v. Football Manger. Danke!
Voor klachten/commentaar/ opmerkingen over Fok!Games, kun je naar Het FOK!games commentaar en complimenten topic #7quote:Op maandag 3 maart 2008 14:05 schreef Skull-splitter het volgende:
Heel erg jammer dat er op de games.fok.nl site ineens een scoop tussenuit wordt getrokken... Screenshots staan er echter gelukkig nog wel, dat was meteen ook de grootste nieuwswaarde van het item. Ligt het aan mijn kritiek of spelen er andere zaken mee?
Betreft overigens newsid=23740
ow foutje iddquote:Op woensdag 5 maart 2008 18:31 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
maar de link die jij aandraagt is een ouder topic.
done btw.
Op slot, bedanktquote:Op donderdag 6 maart 2008 17:24 schreef AQuila360 het volgende:
Deze pauper wil weten of een omgebouwde Ps2 een goeie deal is![]()
Is dit wel een goede deal?
Donequote:Op zondag 9 maart 2008 12:25 schreef Gewas het volgende:
Hoi.
Kan een moderator mijn topic Rainbow Six Vegas vragen op slot doen? Ik heb al antwoord op mijn vragen.
done.quote:Op maandag 10 maart 2008 19:16 schreef Maartel het volgende:
Kan er aub een W worden toegevoegd aan 'jou' in deze TT?![]()
Wat is jouw tijd bij het spel Set! #28
Ja in V&A!quote:Op maandag 10 maart 2008 23:07 schreef jorienvdherik het volgende:
is er nog een ps3 ruil topic ?
Wat een belachelijke reden om m'n topic te sluiten, lekker stimulerend voor users die wel wat aan hun openingspost doen. Het lijkt me niet meer dan normaal dat je nu zelf die openingspost van dat andere topic gaat fixen zonder de mijne schaamteloos te kopiëren. Ik zal godverdomme nog een moeite doen om er wat fatsoenlijks van te maken...quote:Op donderdag 13 maart 2008 18:30 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
ik heb de laatste gesloten, omdat men in het eerste topic verder ging, als je het wil zou ik die OP nog wel aanpassen hoor
Ik heb het een en ander alvast aangepast, maar ga nu eerst ff eten, daarbij staat duidelijk onder aan de op dat je een nieuwe OP in de wiki kan vinden.quote:Op donderdag 13 maart 2008 18:55 schreef Dubbeldrank het volgende:
[..]
Wat een belachelijke reden om m'n topic te sluiten, lekker stimulerend voor users die wel wat aan hun openingspost doen. Het lijkt me niet meer dan normaal dat je nu zelf die openingspost van dat andere topic gaat fixen zonder de mijne schaamteloos te kopiëren. Ik zal godverdomme nog een moeite doen om er wat fatsoenlijks van te maken...
Klopt, die heeft hij letterlijk gekopieerd. Ik ook, maar heb wel de moeite genomen om alles te fixen en te verbeteren. Ik postte het vorige topic dicht, dus het leek me niet meer dan normaal dat ik dan even een nieuwe open. Dat het ietsje langer duurt om er wat fatsoenlijks van te maken boeit jullie dus verder niet, dat zal de kwaliteit van topics in GAM zeker ten goede komen.quote:Op donderdag 13 maart 2008 19:36 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Ik heb het een en ander alvast aangepast, maar ga nu eerst ff eten, daarbij staat duidelijk onder aan de op dat je een nieuwe OP in de wiki kan vinden.
De TS vraagt (hoewel de titel wat misleidend is) niet om downloadlinkjes, dus het is geen warez. Kaartjes als de R4 zijn geen modchips en zijn bij mijn weten ook niet illegaal.quote:Op donderdag 13 maart 2008 20:03 schreef RaymanNL het volgende:
Warez, mag niet op Fok, slotje.
Er mag niet over kaartjes als de R4 op Fok! gepraat worden. Vandaar dat het topic op slot is. Dat is bekend en staat in de FAQ:quote:Op donderdag 13 maart 2008 20:06 schreef Jordy-B het volgende:
Download voor Nintendo ds
[..]
De TS vraagt (hoewel de titel wat misleidend is) niet om downloadlinkjes, dus het is geen warez. Kaartjes als de R4 zijn geen modchips en zijn bij mijn weten ook niet illegaal.
Ik weet inmiddels precies wat het kaartje inhoud en waar die voor gekocht worden. Of het nou legaal is in NL of niet.quote:Het bespreken van warez en alles wat daarmee te maken heeft is dus iets wat we liever niet zien hier.
Waar dan?quote:Op donderdag 13 maart 2008 20:11 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
Er mag niet over kaartjes als de R4 op Fok! gepraat worden. Vandaar dat het topic op slot is. Dat is bekend en staat in de FAQ:
Het kaartje zelf is pas illegaal als het voor illegale doeleinden gebruikt wordt. Dat dat bijna standaard gebeurt maakt niet uit. Ik heb nog geen topics over lege DVD's of MP3-spelers gesloten zien worden "omdat ze bijna standaard voor illegale dingen gebruikt worden".quote:Ik weet inmiddels precies wat het kaartje inhoud en waar die voor gekocht worden. Of het nou legaal is in NL of niet.
De flashkaart waar we het over hebben, die is dan wel legaal, maar wordt negen van de tien keer gebruikt voor illigale doeleinden, waarom denk je anders waarom het kaartje niet gewoon in de winkel te koop is. Dat is de FAQ van FOK! en dat zijn de regels. We willen gewoon een duidelijke lijn hierover binnen GAM. En niet "Ja, je mag er wel over praten, maar dit en dat weer niet" Nee, gewoon duidelijk, we hebben het hier over games en niet over middelen hoe je illigaal de games kunt spelen. Klaar.quote:Op donderdag 13 maart 2008 20:28 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Waar dan?
De FAQ heeft het over modchips. Kaartjes als de R4 zijn geen modchips. Er wordt niets aangepast aan de DS als je een flashkaart gebruikt.
[..]
Het kaartje zelf is pas illegaal als het voor illegale doeleinden gebruikt wordt. Dat dat bijna standaard gebeurt maakt niet uit. Ik heb nog geen topics over lege DVD's of MP3-spelers gesloten zien worden "omdat ze bijna standaard voor illegale dingen gebruikt worden".
Je bent pas illegaal bezig als je illegale spullen op het kaartje zet. Zaken als homebrew/mp3's/films zijn gewoon legaal.
Topics over mp3-spelers worden ook niet gesloten, net zo min dat topics over P2P-programma's of nieuwsgroepen gesloten worden met als reden dat het voor illegale zaken gebruikt kan worden. Ze gaan pas op slot als het echt om warez gaat (en dat is het op het moment dat er links naar illegale software of bittorrenttrackers gegeven worden)
Ik weet dat de FAQ strenger is dan de wet, maar het beleid mbt flaskaartjes loopt wel scheef vergeleken met andere legale zaken die bijna uitsluitend voor illegale doeleinden gebruikt worden.
als je muziek of film materiaal download/kopieert ben je niet ilegaal bezig aangezien je je altijd achter de thuiskopieregeling kan verschuilen, bij software gaat deze regel niet op, en is het tenzij dat deze vrijgegeven is door de auteur altijd illegaal.quote:Op donderdag 13 maart 2008 20:28 schreef Jordy-B het volgende:
Het kaartje zelf is pas illegaal als het voor illegale doeleinden gebruikt wordt. Dat dat bijna standaard gebeurt maakt niet uit. Ik heb nog geen topics over lege DVD's of MP3-spelers gesloten zien worden "omdat ze bijna standaard voor illegale dingen gebruikt worden".
Je bent pas illegaal bezig als je illegale spullen op het kaartje zet. Zaken als homebrew/mp3's/films zijn gewoon legaal.
Topics over mp3-spelers worden ook niet gesloten, net zo min dat topics over P2P-programma's of nieuwsgroepen gesloten worden met als reden dat het voor illegale zaken gebruikt kan worden. Ze gaan pas op slot als het echt om warez gaat (en dat is het op het moment dat er links naar illegale software of bittorrenttrackers gegeven worden)
Ik weet dat de FAQ strenger is dan de wet, maar het beleid mbt flaskaartjes loopt wel scheef vergeleken met andere legale zaken die bijna uitsluitend voor illegale doeleinden gebruikt worden.
Maar dan heeft het opzich zelf niks meer met GAM te maken en zou het eerder een DIG topic worden.quote:Op donderdag 13 maart 2008 21:02 schreef Jordy-B het volgende:
In principe zou hetzelfde moeten gelden voor flashkaartjes. Wèl kunnen bespreken wat de beste is, waar je ze kan krijgen, hoe je ze gebruikt, hoe je zaken erop kan zetten en afspelen, maar geen links geven naar ROM's.
Het is een accessoire voor een handheld, dus hoort het in GAM...quote:Op donderdag 13 maart 2008 21:05 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Maar dan heeft het opzich zelf niks meer met GAM te maken en zou het eerder een DIG topic worden.
[PS3] Bizarre spins in Gran Turismo 5 Prologue (video)quote:Op zaterdag 15 maart 2008 16:57 schreef jorienvdherik het volgende:
Wil een topic maken voor GT 5 Prologue.
Heb gezocht, deze is er nog niet, kunnen jullie even kijken of er misschien toch 1 is ?
Aangepastquote:Op dinsdag 18 maart 2008 15:10 schreef Fallen het volgende:
wil iemand het plaatje uit dit topic [PS3] Motorstorm 2: A storm is coming... verwijderen.
Staat een beetje stom een MassEffect plaatje in een Motorstorm2 topic. (host heeft plaatje veranderd)
(volgende keer zal ik plaatjes wel zelf hosten ofzo).
thanks!
Die is nu opslotquote:Op dinsdag 25 maart 2008 00:01 schreef Roelof_Kremer het volgende:
tja, ongeduldig, sorry
we hebben de pizza al op
Mag dit topic dicht aangezien ik zelf al een nieuwe aan het maken was met een nieuwe OP die mijn ideen wat beter weer geeft.
Geeditquote:Op donderdag 27 maart 2008 22:50 schreef jorienvdherik het volgende:
[Xbox 360 #319] Waar we wachten op de nieuwe GTA4 trailer!
zou hier wat aan gedaan kunnen worden
Zolang er geen hardwarematige aanpassingen nodig zijn mag het van mijquote:Op maandag 31 maart 2008 20:51 schreef __Saviour__ het volgende:
over dat wiihomebrew: het kan gewoon volledig legaal, zonder enige aanpassing zoals een modchip
er wordt gebruik gemaakt van een bug in zelda om eigen code te starten.
http://wiibrew.org/index.php?title=Twilight_Hack
Hoe vaak komt er nou een nieuw gamesblad uit? En echt reclame is het ook niet, hij vraag alleen maar om je mening. Ook omdat Fliepke eerst een eindredacteur was van FOK!Games. Wij FOK! GAMers willen ook wel weten waar hij nu mee bezig is. Topic kan naar mijn mening dus gewoon open blijven.quote:Op woensdag 2 april 2008 19:53 schreef Roquefort het volgende:
Dat topic van Fliepke over het blaadje van haar uitgever vindt ik schaamteloos en niet kunnen.
Het is gewoon een advertorial dat topic, ze geeft zelf letterlijk toe dat het promotie is, terwijl het vermomd is als een belangeloos topic.
Print nog niet dood? Er komt een nieuw blad: GamesTM!
Topics en promotie horen duidelijk zichtbaar van elkaar gescheiden te zijn, een topic ter promotie dat niet als zodanig herkenbaar is is doodgewoon forumspam, dat zouden jullie gewone users nooit toestaan, waarom haar wel?
Het is geen topic over Tijdschriften in print, het is reclame. Dat hoort in de banners of in de ads, of minimaal zichtbaar zo geduid te worden.
Edit ter verduidelijking: er is een wereld van verschil tussen een volkomen belangeloze lezer die een topic over een nieuw blad dat hij in de kiosk zag opent, of een topic van een oud-redacteur die hier het blaadje van haar werkgever (uitgever) komt promoten (letterlijk toegegeven). Reclame is reclame, en een forumtopic is een forumtopic, en never the twain should be confused.
De discussie is leuk, maar het is een ander onderwerp dan dat je werkgever een leuk nieuw blad uitgeeft. Je start die discussie met een gerucht over de concurrent van je werkgever, en maant mensen naar de winkel te rennen omdat jij het nieuwe blad van je werkgever zo leuk vindt.quote:Op woensdag 2 april 2008 21:41 schreef Fliepke het volgende:
Ik wilde de discussie eens openen nav het nieuwe blad. Ik kreeg er opeens direct mee te maken op mn werk, dat mag blijkbaar niet. Goed, zal wel, whatever.
Het compleet verwijderen van het topic zal wel te maken hebben met de TS
Hmmz, dat is redelijk, geef me een paar minuten.quote:Op woensdag 2 april 2008 21:43 schreef Fliepke het volgende:
Nou, je vond de discussie wel interessant genoeg om erop te reageren en er ook over te feedbacken
aan jou de eer om de discussie opnieuw te starten en dan opener? (alsof het niet open genoeg was, maar goed dat is aan de mods FA's)
Goed plan!quote:Op woensdag 2 april 2008 21:46 schreef Notorious_Roy het volgende:
En wat nou als ik een topic open over GamesTMIk ben namelijk wel geinteresseerd in meningen van mede GAM users
Ach mijn sig weg ook geedit op spam voor gamestm, stond een linkje in. En jij hebt zelfs een referrer erin. It's all about the namequote:Op woensdag 2 april 2008 22:06 schreef Dubbeldrank het volgende:
[..]
Goed plan!
Rare gang van zaken hier...
Je zei en gaf gewoonweg toe dat het spam was.quote:Op woensdag 2 april 2008 21:58 schreef Fliepke het volgende:
Tja, erm... ik hoor wel meer van die geruchten als je een beetje in die hoek zit. Het kwam er misschien uit als een soort van negatieve sneer, maar ik stond er zelf ook van te kijken dat mn baas het aandurft om een nieuw gamesblad te introduceren op de huidige markt. Ik start die discussie dus gewoon
Overigens stond het ook in mn sig zo'n beetje, maar die werd ook ge-edit als spam.
(vergeet trouwens ook niet dat er allerlei crewleden om uiteenlopende redenen boos op me zijn en dus graag alles wat ik doe frustereren. Ik vind het wel grappig dat ze zich daar mee bezig houden)
Welke moest meer overzichtelijk gehouden worden en waarom?quote:Op vrijdag 4 april 2008 00:37 schreef Roelof_Kremer het volgende:
PaRoDiUzZ
deze 2 topics hadden 2 doeleinde.
Om de een meer overzichtelijk te houden.
En nu heb je het gesloten?
De eerste.quote:Op vrijdag 4 april 2008 01:21 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Welke moest meer overzichtelijk gehouden worden en waarom?
1 Topic is genoeg om dit allemaal te behandelenquote:Op vrijdag 4 april 2008 01:51 schreef Roelof_Kremer het volgende:
[..]
De eerste.
Maar dat is weer vergaan.
De bedoeling was van topic ------- #3
Dat er heel simpel en overzichtelijk antwoord kwam op de vraag.
Zal ik door gaan of niet.
Zodat ik kan zien (en anderenmensen ) in hoeverre mensen voor en tegen zijn.
Zodat het meer tot mij over kan komen om door te gaan of te stoppen.
De bedoeling was van topic ---------#3 B-extra.
Om alsnog ruimte te geven voor alle advies, vragen, en alle andere dingen.
Hoop dat het te begrijpen is.
Heb ik altijd bij het Live voetbal verslag, staat die er opeens, alweer 120 post erinquote:Op dinsdag 8 april 2008 21:27 schreef Lyzio het volgende:
Die stond er echt vijf minuten niet tussen ofzo. Heb dat vaker met topics die ineens tijdelijk "verdwijnen".
Je mag wel een nieuwe openen, dan beginnen we weer met een schone leiquote:Op woensdag 9 april 2008 12:30 schreef Cheiron het volgende:
Mag het PC Assassins Creed topic weer open? Ik heb de game vanochtend bij de BS opgehaald.. hij is dus uit.
Donequote:Op woensdag 9 april 2008 19:10 schreef Mr-Sander het volgende:
Zou een moderator in deze post: Football Manager 2006 (XIII) 3 keer mijn naam weg kunnen halen? Met Google tegenwoordig is het niet echt handig
Bij voorbaat dank!
Warez posts zijn verwijderdquote:Op donderdag 10 april 2008 19:08 schreef sjimz het volgende:
Football Manager 2008 #23: Doe mee met de challenge!
druide mag ergens anders over de niet legale versie van FM praten
Tja, topic is al dicht, dus verwijderen heeft niet echt nut, maar het is genotequote:Op vrijdag 11 april 2008 12:55 schreef Morpheus2002 het volgende:
[Xbox 360 #324] Waar de Xbox 360 het onderwerp is!
Kan hier wat aan gedaan worden? Dit soort posts worden alleen maar geplaatst om reacties uit te lokken en verzieken het Xbox 360 topic.
Ja, ik zag het alquote:Op vrijdag 11 april 2008 15:28 schreef Strolie75 het volgende:
RaymanNL, let eens even op. Het topic waar je naar verwijst was de laatste spartelling van de puberale slowchatters uit het 360 topic. Ze hebben inmiddels hun leven verbetert en waren leuk bezig in het topic wat je op slot gooide: [Xbox 360 #325] Waar iedereen poeslief is voor elkaar O+
Aangepastquote:Op vrijdag 11 april 2008 21:25 schreef Deviant1nl het volgende:
Zou een mod zo vriendelijk willen zijn om deze lijst in de OP van dit topic te zetten als dat mogelijk is![]()
alvast bedankt
Er staat een halve OP maar ik ga die binnenkort denk ik ook even mooi maken. Dus jullie moeten maar even zien wat het handigst is
Weer aangepast, mijn foutquote:Op vrijdag 11 april 2008 21:57 schreef Deviant1nl het volgende:
[..]
ik weet niet of het aan mij ligt maar ik mis het stuk tekst met daarin de uitleg
Volgt er voor dit soort wannabe mod gedrag geen sancties? Hij is er de laatste weken al mee bezig en iedere keer loopt ie hiermee reacties uit te lokken. Ik word hier zo moedeloos van.quote:Op zaterdag 12 april 2008 08:04 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
het zou weer in 1 post kunnen.
post jij eens gewoon dingen binnen 15 minuten in 1 post. en niet telkens om de minuut een nieuw berichtje., gaat alleen maar voor de stats bij je.quote:Op zaterdag 12 april 2008 13:25 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Volgt er voor dit soort wannabe mod gedrag geen sancties? Hij is er de laatste weken al mee bezig en iedere keer loopt ie hiermee reacties uit te lokken. Ik word hier zo moedeloos van.
Doe er eens wat aan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |