Is ook zo, maar ik had daar nog niet zo'n zin in: het bleek dat de de eerste 7 rondes sowieso verkeerd klusten, want ik kwam er 3 maanden geleden pas achter dat mijn eisprong pas rodn dag 20 zit; ik wilde het daarom nog even aanzien. En nu met die medische molen beginnen heeft geen zinquote:Op vrijdag 15 februari 2008 13:10 schreef OooLizaooO het volgende:
Hellennelleh, wat rot van je man! Heeft die van mij hier ook ns gedaan, maar wij hadden wel nog net iets meer tijd. Trouwens, als je op jouw leeftijd zwanger probeert te worden en het lukt niet na een half jaar, kan je al bij de dokter langs he!
Nou, misschien doe ik dat ook wel haha, maar theoretisch kan ik natuurlijk morgen of overmorgen nog gewoon ongesteld worden. Maar misschien dat ik me morgenochtend niet meer kan inhoudenquote:Op maandag 18 februari 2008 09:14 schreef Koningin het volgende:
Oeeeehhh happyme28, wat spannend. Dag 33 al? Ik zou morgenvroeg gelijk testen hoor!
OooLozaooO: Yeah. Ben 20 maanden (anderhalf jaar) niet ongesteld geweest door de prikpil. Mn lijf zal wel van slag zijn nu ik eindelijk ongesteld ben geworden..quote:Op dinsdag 19 februari 2008 11:17 schreef OooLizaooO het volgende:
Ik snap 'm niet Rupzz? Zaten er maar 8 en 6 dagen tussen je menstruaties???
Ik hoop dat van harte dat het je toch nog gaat lukken!quote:Op dinsdag 19 februari 2008 22:33 schreef hellennelleh het volgende:
Hi allemaal!
Balen dat opeens die ongesteldheid toch door kan breken, al denk je nu zeker te weten dat...
Ik heb ook deze keer weer pijnlijke borsten, duizeligheid, krampjes in de buik,en nu hoop ik het extra omdat hubbie zit met een "ik weet opeens niet meer of ik wel een kind wil" periode....
En ik word er steeds kwader en verdrietiger om, wan tik ben al wat oud inmiddels.
En nu vroeg ik me af he; zijn er hier vrouwen van 35+, zoals ik? (36) of ben ik een soort bejaarde hier? Ik voel me wel zo en raak lichtelijk in paniek door dit alles.
Suc6 meid!quote:Op dinsdag 19 februari 2008 22:33 schreef hellennelleh het volgende:
Hi allemaal!
Balen dat opeens die ongesteldheid toch door kan breken, al denk je nu zeker te weten dat...
Ik heb ook deze keer weer pijnlijke borsten, duizeligheid, krampjes in de buik,en nu hoop ik het extra omdat hubbie zit met een "ik weet opeens niet meer of ik wel een kind wil" periode....
En ik word er steeds kwader en verdrietiger om, wan tik ben al wat oud inmiddels.
En nu vroeg ik me af he; zijn er hier vrouwen van 35+, zoals ik? (36) of ben ik een soort bejaarde hier? Ik voel me wel zo en raak lichtelijk in paniek door dit alles.
Hi Miss Sly,quote:Op woensdag 20 februari 2008 07:56 schreef miss_sly het volgende:
hellennelleh, hier ook bepaald niet piepjong hoor, ik ben 39.
Leeftijd zegt niet alles
haha... ik ben nooit met mijn leeftijd bezig geweest, maar opeens voel ik me bejaard omdat je zo vaak op internet tegen dat 35+ aanloopt; "als je op latere leeftijd zwanger wil worden" lees ik dan en dan bedenk ik opeens dat ik al zo Oud ben...quote:Op dinsdag 19 februari 2008 22:47 schreef juttertje het volgende:
@hellenelluh, ik ben ook een oude bok (34)
Wij zijn nu druk bezig. Onze eerste IUI-poging zit er deze maand aan te komen, als alles goed gaat. Spannende tijd dusquote:Op woensdag 20 februari 2008 13:28 schreef hellennelleh het volgende:
[..]
Hi Miss Sly,
Ik kan het zo snel niet terugvinden, maar heb je op "latere leeftijd"een kindje gekregen; of ben je nog bezig? -Dat laatste lijkt me, anders zit je hier niet; maar omdat ik je ook over een voedvrouw zie schrijven ben ik even in de war
![]()
Mag ik tzt ook van je diensten gebruik maken?quote:Op woensdag 20 februari 2008 13:36 schreef Again het volgende:
Liza ik kan je wel info geven over de leukste verloskundigen hier hoor! Ben kraamverzorgende dus werk veel met ze! PM me maar als je nog wat wilt weten!
Happy, ouwtjequote:Op woensdag 20 februari 2008 18:55 schreef happyme28 het volgende:
Oe, ik hoor toch wel al bij de ouderen met mijn 33 jaar![]()
We hebben besloten maar eens te testen met ovulatietesten of we wel op de goede dagen klussen en of er een duidelijke eisprong plaatsvind, maar heb er eigenlijk nog geen ervaring mee. Even een vraagje: wie heeft ervaring met het kopen van ovulatietesten via internet? wat is een goed merk? worden die dan gewoon thuis via de brievenbus geleverd? wat is een goede site om te bestellen?
Hoop dat jullie kunnen helpen
zodra mijn man weer over zijn twijfel heen is (ik ga er maar vanuit dat dat gebeurd) verhuis ik daar waarschijnlijk ook heen, want ik mag de 'medische molen' in inmiddels.quote:Op woensdag 20 februari 2008 13:37 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Wij zijn nu druk bezig. Onze eerste IUI-poging zit er deze maand aan te komen, als alles goed gaat. Spannende tijd dusIk zit echter voornamelijk in het andere topic "Als zwanger worden/blijven niet zo gemakkelijk gaat".
Ik zou denk ik mijn leven op een andere leuke manier invulling proberen te geven.quote:Op woensdag 20 februari 2008 20:53 schreef Again het volgende:
Misschien een stomme overbodige vraag, maar hebben jullie al bedacht wat je gaat doen als je echt geen kindjes kan krijgen?
Dank je! Ik ga eens kijken. Ik twijfel dus ook of ik wel goed zit met mijn eisprong en mijn cyclus is behoorlijk lang, dus misschien zit hij wel veel later dan ik denk.quote:Op woensdag 20 februari 2008 20:26 schreef hellennelleh het volgende:
[..]
Happy, ouwtjeik heb ovulatietesten van testjezelf.nu.
Ze komen in de discrete envelop en je kan op allerlei manieren betalen volgens mij. Ze zijn er heel snel ook, en ik vond ze wel goedkoop (niet echt verstand van, maar je hebt er nu 14 voor ¤20,89. daar kan je als het goed is 2 maanden mee doen; en als je je eisprong snel vind kan je er nog langer mee doen (staat allemaal uitgelegd in de handleiding)
Ik ben er blij mee, want ik kwam erachter dat mijn eisprong veel later (week later) zit dan ik dacht.![]()
Op internet lees ik steeds dat je niet je ochtendurine moet nemen, en je plas 4 uur moet inhouden: dat laatste doe ik niet (red ik niet) maar toch weet ik mijn sprong wel te vinden; al heb ik eerst 2x per dag getest voor de zekerheid.
(pft, beetje lang verhaal; solly)
Happy me, omdat je net zo oud bent als ik ga ik ook je vraag nog even beantwoorden!quote:Op woensdag 20 februari 2008 18:55 schreef happyme28 het volgende:
Oe, ik hoor toch wel al bij de ouderen met mijn 33 jaar![]()
We hebben besloten maar eens te testen met ovulatietesten of we wel op de goede dagen klussen en of er een duidelijke eisprong plaatsvind, maar heb er eigenlijk nog geen ervaring mee. Even een vraagje: wie heeft ervaring met het kopen van ovulatietesten via internet? wat is een goed merk? worden die dan gewoon thuis via de brievenbus geleverd? wat is een goede site om te bestellen?
Hoop dat jullie kunnen helpen
Mammamia, ik begrijp heel goed hoe je je voelt (iedereen natuurlijk, maar onze klokken tikken nog harder, -en minder lang nog) WAT een domper iedere maand!quote:Op woensdag 20 februari 2008 20:46 schreef Mammamia het volgende:
Hellenelleh, ik ben ook 36 (morgen 37!) en had gister wel even een dipje toen ik negatief testte (een dag te vroeg, ik weet het en een etos test, die zijn toch niet heel gevoelig ;-)?!). Heb geen zin meer om te wachten, wil nu zwanger zijn! Maar ja.
Vandaag stevige krampen, maar nog niet ongesteld. Als het dan toch moet komen, dan maar nu meteen! Op naar de volgende ronde...
Gefeliciteerd! Ik ben er ook ahcter gekomen dat wij ernaast zaten, maar nu de vraag: hoe zit dat nou met vrijen.... vrij je nou op de dag van de positieve test, of juist erna? (of gewoon elke dag... hoewel je ook weer hoort dat dat niet goed is voor het zaad..) Ik word er wat gek van. Wij hebben 'sochtends gevreeen; savonds had ik een positieve test. Ben je dan te vroeg of te laat eigenlijk?quote:Op donderdag 21 februari 2008 10:49 schreef peterfan het volgende:
[..]
Happy me, omdat je net zo oud bent als ik ga ik ook je vraag nog even beantwoorden!![]()
Dit oudje heeft de testen van Clear Bleu gebruikt. Heel handig, werken net als een zwangerschapstest en kunnen gewoon met ochtendurine. De test geeft een rondje aan als je niet ovuleert, een een gezellig lachend gezichtje als het wel zo ver is; dus geen vaag gedoe met lichtere/donkere streepjes. Ze zijn wel redelijk prijzig, 7 in een pak (dus voor 7 dagen testen, maar misschien heb je die niet nodig) voor ik geloof 32 euro. Volgens mij kun je ze overal krijgen, en zelfs bij bijv. Wehkamp online bestellen![]()
Wat mij betreft the best money ever spent want ik heb ze 1 keer gebruikt, bleek dat we er toch een paar dagen naast zaten..... en tadaaaaa: ben nu 17 weken zwanger!
Succes!
Ze zeggen het dus tja ik probeer het maar gewoon haha je weet maar nooit waar het goed voor is en je weet natuurlijk zeker dat het niet meteen weer terug looptquote:Op donderdag 21 februari 2008 13:13 schreef Koningin het volgende:
Moet je echt blijven liggen na de seksDacht dat dat een fabeltje was...
Het 'om de dag' vind ik ook akelig, dan mis je gewoon wat, heb ik het idee.
Kwaaltjes word ik ook langzaam verward van. Maar sinds ik gestopt ben met de pil, voel ik zowiezo rare dingen.
Vorige maand was de eisprong heel duidelijk, deze maand niets gevoeld....![]()
Fijn om te lezen dat we niet de enige zijn die dat hebben!quote:Op donderdag 21 februari 2008 13:26 schreef miss_sly het volgende:
Fruppel, dat heb ik ook met iedere dag vrijen
Als het echt hard nodig zou zijn, zouden ze vrouwen na een IUI verplicht een halve dag opnemen, ipv na 5 minuten weer laten gaanquote:Op donderdag 21 februari 2008 13:47 schreef Again het volgende:
Haha ik lig altijd met de benen tegen de muur, kussen onder mijn billen kou te lijden
Na een gewone inseminatie hetzelfde hoorquote:Op donderdag 21 februari 2008 14:26 schreef OooLizaooO het volgende:
Mja miss-sly, maar daar wordt alles wel direct diep ingespoten hé, nee?
Als de zaadjes het zelf moeten doen, zijn ze wel net iets langer onderweg denk ik.
Hee Rupzz, zou jij niet eens gaan testen??quote:Op vrijdag 22 februari 2008 11:15 schreef Rupzz het volgende:
Ik ga nooit met de benen omhoog. Ik heb juist gehoord dat het helemaal niet nodig is.![]()
Hellennelleh, Balen. Hoop dat die vriend van je snel bijdraait. Beetje schandalig van hem.
Tis niet zomaar wat hoor.
Hier nog steeds geen nieuws.
Dikke zoen voor iedereen hier!![]()
Ik heb er niet eerder zoveel last van gehad als deze ronde, het voelt zo oneerlijk, naar ons en naar de anderen. Wil het haar wel gunnen maar het lukt niet helemaal.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 12:30 schreef lunastar het volgende:
Fruppel ik begrijp je gevoelens.. en spijtig genoeg wordt je dat niet gewoon met de jaren maar ga je je er meer druk over maken... en bij elk nieuws over kinderen die achtergelaten zijn of zo barste ik in tranen uit... dikke knuffel meid
Gek dat je nu niets voelt... het lichaam is een vaag ding. Ik dacht een innesteling te hebben doordat ik 1 dag lichte bloeding had; daarna een dag geen bloed en daags erna een bloeding met stolsels. Baal als een stekker natuurlijk.quote:Op maandag 25 februari 2008 08:54 schreef Koningin het volgende:
Jammer Hellen, heb je nog eens met je man gesproken over wat hij nu wil?
Owlet, weer iemand erbij hier
Dee-Dee spannend hoor.
Wat mij betreft, het gaat zijn gangetje, ik voel deze maand echt helemaal niets......erg raar.
Jaaaaahquote:Op maandag 25 februari 2008 19:15 schreef Vicky het volgende:
Leuk Fuente!
Nou weet je, ik ga ook gewoon uit de kast komen.. LVOM ben ikke
BE, wil je mij in de lijst zetten?
quote:Op maandag 25 februari 2008 19:21 schreef Again het volgende:
Aah komop Rupzz
Deedee klinkt goed zeg! Duim voor je!
LVOM eindelijk uit de kast haha. Leuk dat je Vicky bent!
Owlet welkom (terug)
Fuente welkom!
Leuk nieuw bloed, maar nu mag er ook oud bloed uit haha
quote:Op maandag 25 februari 2008 19:15 schreef Vicky het volgende:
Leuk Fuente!
Nou weet je, ik ga ook gewoon uit de kast komen.. LVOM ben ikke
BE, wil je mij in de lijst zetten?
Echt wel! Vind het hier heel gezellig maar wil nu eigenlijk wel weer eens weg...maar of dat snel gebeurdquote:Op dinsdag 26 februari 2008 12:57 schreef Dee-Dee het volgende:
Jeetje, spannend Fruppel! Het zou nu toch wel leuk zijn als het lukt he!
Ik ben 36quote:Op maandag 25 februari 2008 17:09 schreef Brighteyes het volgende:
Hoe oud ben je dan Hellen?
Want jullie zijn nog geen jaar bezig, dus op zich is het wat snel om over onvruchtbaarheid te spreken.
Maar dat is toch gek omdat je juist als je ouder bent minder vruchtbaar wordt?quote:Op woensdag 27 februari 2008 01:09 schreef hellennelleh het volgende:
[..]
Ik ben 36en dan mag je na 6 maanden al van onvruchtbaarheid spreken.
Inderdaad, vrouwen van 35 en ouder die 6 maanden bezig zijn mogen al onderzocht worden, want die hebben minder tijd. Jongere vrouwen kunnen nog wel een jaar aankloten, de oudjes hebben die tijd niet meerquote:Op woensdag 27 februari 2008 21:10 schreef juttertje het volgende:
[..]
Maar dat is toch gek omdat je juist als je ouder bent minder vruchtbaar wordt?
Of bedoel je dat je na 6 maanden er dan "al" mee naar de dokter mag?
Mijn nederige excuses...quote:Op woensdag 27 februari 2008 12:18 schreef Rupzz het volgende:
BE kun je mijn NOD naar 1 april verhuizen?
Ik had het al eerder gevraagd, maar je leest wel over meer aanvragen heen
Hier nog niks te melden, Klote dat bij jullie de duivels weer aangekomen zijn![]()
![]()
Ja hee zeg BE, je wordt hier vreselijk voor betaald toch?quote:
Ik vergeef het je hoor, dit zal niet je enige topic zijn waar je van alles moet doen en dan heb je ook nog een beep en man en misschien nog wel huisdieren. Ben blij dat ik je taak niet hebquote:
Hoop zo voor je dat hij "genoeg" heeft aan 3 maanden rust of dat hij binnen deze periode er zelf op terugkomt!quote:Op woensdag 27 februari 2008 20:05 schreef hellennelleh het volgende:
@ fruppel en owlet: Ik heb hem 3 maanden time out gegeven voor ik weer op mijn strepen ga staan, voor die tijd wil ik hem ook wel even rust geven om opnieuw na te denken; het gaat ook best slecht met zijn zaak, dus ik snap zijn stress wel (beetje) al vind ik niet dat we daardoor moeten stoppen met de rondes.
Hij is nu extra lief en ik denk dat hij zich schuldig voelt, en ik hoop ik dat hij vanzelf bijtrekt. En misschien dat het er toch van komt, dat klussen, "toevallig"En Fruppel; ik hoop het echt voor je!
Ooooh, wat knap van jequote:Op donderdag 28 februari 2008 11:51 schreef owlet het volgende:ik beken. Ik lees babybrabbel.
Als een slechte soap, dat wel.
quote:Op donderdag 28 februari 2008 11:51 schreef owlet het volgende:ik beken. Ik lees babybrabbel.
Als een slechte soap, dat wel.
Wat me tegenhoud om te testen is denk ik dat ik me niet anders dan anders voel en omdat ik "bang" ben voor weer de teleurstelling.quote:Op donderdag 28 februari 2008 12:39 schreef owlet het volgende:
Fruppel, wat houdt je tegen om te testen? als het positief is is het positief, als het negatief is kan het na een uitblijvende NOD alsnog positief worden. Niets te verliezen, toch?![]()
Maar ja, ik ben dan ook gek op plassen over testjes.![]()
Mijn smoes is dan dat ik net een antibioticumkuur heb (want in begin van de rondes dacht ik steeds dat pijnlijke borsten en misselijkheid bij zwangerschap hoorde...ja, een beginnersfoutje hequote:Op donderdag 28 februari 2008 14:37 schreef Fruppel het volgende:Again in hoop het zo! Ineens samen in ronde 10, en dan eindelijk samen zwanger
Miss Sly, het is een beetje een ingewikkeld verhaal wat ik daarom ook niet op internet vertel maar haar vertellen dat we bezig zijn willen we liever nog niet.
nou idd.. schaamspleetquote:Op vrijdag 29 februari 2008 18:33 schreef owlet het volgende:
ze gebruiken het woord schaamspleet![]()
En met een wcpapiertje lijkt me nou niet echt het meest zuivere beeld geven. Beter maar even je vingers gebruiken.
Maar serieus, het is aan de ene kant een zegen om je eigen cyclus te leren kennen maar aan de andere kant ook weer niet want nu weet ik dus dat het deze maand waarschijnlijk niet gaat lukken, tenzij M. morgen toch nog vroeg thuis kan zijn.
Maar ja, we hebben alle tijd natuurlijk.
Ik stem voorquote:Op vrijdag 29 februari 2008 18:40 schreef owlet het volgende:
Dank je, Yoni!
Ik ben in ieder geval blij met de wetenschap dat ik nu zo ongeveer mijn eisprong heb want anders zou ik overtijd lijken terwijl ik dat niet zou zijn.
En nu ga ik gewoon de 15e positief testen
dan is er mogelijk te weinig tijd voor de lutteale fase (dus innesteling), dacht ik.quote:Op zaterdag 1 maart 2008 23:43 schreef owlet het volgende:
Spannend, Fuente! Waarom denk je dat het met een cyclus korter dan 18 dagen niet gaat lukken?
Dank jequote:Op zondag 2 maart 2008 00:24 schreef bixister het volgende:
[..]
dan is er mogelijk te weinig tijd voor de lutteale fase (dus innesteling), dacht ik.
succes fuente! en de rest natuurlijk ook!
jepali, dat klinkt wel veelbelovend hoor! sterkte met je kies.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |