Maalderink is prima, zei ook niks verkeerds, hij had gewoon antwoord kunnen geven.quote:Op zondag 26 oktober 2008 22:09 schreef ruud_fr het volgende:
[..]
Verbeek pakt hem niet aan nee, maar die Maalderink is wel een irritant ventje
BIjna niemand neemt het Verbeek kwalijk. Beetje rare vraagstelling ook. Iedereen, ook de buitenwacht, kent de problemen die de club heeft...quote:Op zaterdag 1 november 2008 11:54 schreef RayMania het volgende:
Hoe lang zal Verbeek nog blijven zitten? Nemen de supporters het Verbeek kwalijk dat het nu zo slecht gaat met Feyenoord?
Hoezo niet ?quote:
Ik geloof in de lijn Verbeek en de directie van Feyenoord ook. Daar hebben ze voor gekozen, dan moeten ze hem ook de tijd geven om dat uit te voeren. En zou dat gesaboteerd worden door enkele spelers, dan is dat jammer voor die spelers. In dit geval moet er gewoon voor Verbeek worden gekozen en wie daar niet in mee wil heeft pech.quote:Op zondag 7 december 2008 17:02 schreef vitessezuid113 het volgende:
[..]
Hoezo niet ?
Na het artikel in De Telegraaf ( ook al blijft het een Amsterdamse krant ) en de wedstrijd van vandaag dat hij niet lang meer in Rotterdam blijft.
Haha, dat zou echt een afgang zijn zeg.. Eerst met een hoop gedoe een nieuwe trainer halen om Verbeek vervolgens na een paar maand weer terug te halen.quote:Op zondag 7 december 2008 17:43 schreef SCH het volgende:
Ruilen met Sollied?
En een populistische TD boven je met het voetbalinzicht van een garnaal.quote:Op zondag 7 december 2008 17:52 schreef Merkie het volgende:
Ik heb medelijden met Verbeek. Denk je een contract bij een de mooiste club van Nederland te tekenen, krijg je te maken met een stel paupers die te beroerd zijn zich in te zetten voor het salaris wat ze krijgen.
Die zou gewoon weg moeten. Niet Verbeek.quote:Op zondag 7 december 2008 17:54 schreef Crane het volgende:
[..]
En een populistische TD boven je met het voetbalinzicht van een garnaal.
Dat ben ik met je eens. Al zou ik De Cler niet wegdoen, die komt wel weer in vorm en een fatsoenlijke linksback vind je bijna nergens.quote:Op zondag 7 december 2008 20:50 schreef Happel het volgende:
De rotte appels (Lucius, Greene, De Cler, Timmer, Landzaat etc) moeten gewoon uit de selectie worden getrapt.
We moeten niet kijken naar hoe ze spelen, maar hoe ze zich gedragen in de selectie. Gewoon schoon schip maken, want dit kan niet zo doorgaan.quote:Op zondag 7 december 2008 20:53 schreef Crane het volgende:
[..]
Dat ben ik met je eens. Al zou ik De Cler niet wegdoen, die komt wel weer in vorm en een fatsoenlijke linksback vind je bijna nergens.
Als De Cler de enige 'lastige jongen' is, draait hij wel weer bij hoor. Ik denk nu dat het elkaar allemaal een beetje opfokt. Dan kunnen er best nog 1 of 2 blijven.quote:Op zondag 7 december 2008 21:03 schreef Happel het volgende:
[..]
We moeten niet kijken naar hoe ze spelen, maar hoe ze zich gedragen in de selectie. Gewoon schoon schip maken, want dit kan niet zo doorgaan.
Toevallig dat vier van de vijf uit Amsterdam komen of bij Ajax hebben gspeeld?quote:Op zondag 7 december 2008 20:50 schreef Happel het volgende:
De rotte appels (Lucius, Greene, De Cler, Timmer, Landzaat etc) moeten gewoon uit de selectie worden getrapt.
Nee, eigenlijk niet.quote:Op zondag 7 december 2008 21:29 schreef RayMania het volgende:
[..]
Toevallig dat vier van de vijf uit Amsterdam komen of bij Ajax hebben gspeeld?.
Een club als Werder Bremen zou Makaay zo overnemen hoor, net als Hofland ook wel bij een Duitse subtopper of PSV ofzo aan de bak komt. De Cler schijnt al in de belangstelling van grote Engelse clubs te staan.quote:Op zondag 7 december 2008 21:42 schreef BB-boy het volgende:
Dat zal makkelijk gaan ja, even vier 30-plussers lozen die een vermogen verdienen in rotterdam.
Makaay speelt liever voetbal-piet bij Paul de Leeuw.quote:Op zondag 7 december 2008 21:42 schreef Cheiron het volgende:
Je kunt een hoop zeggen van Makaay, maar aan inzet ontbreekt het hem echt niet.
Maar op een gegeven moment moet je gewoon verder. Makaay was een geweldige speler, maar het beste is er gewoon vanaf. Over zijn inzet niks slechts, maar met alleen dat kom je er niet.quote:Op zondag 7 december 2008 21:42 schreef Cheiron het volgende:
Je kunt een hoop zeggen van Makaay, maar aan inzet ontbreekt het hem echt niet.
Mols stopt sowieso over een half jaar (en lijkt me bovendien geen probleemfactor), met Van Bronckhorst is helemaal niets mis en Landzaat en Makaay moet je idd proberen te verkopen.quote:Op zondag 7 december 2008 21:35 schreef RayMania het volgende:
Als ik Verbeek zou zijn geweest, zou ik alle oude knarren (Makaay, Van Bronckhorst, Landzaat, Mols, etc) zo snel mogelijk proberen te lozen. Daar win je op dit moment geen oorlog mee en volgens mij ontbreekt de motivatie ook compleet.
Doe nou niet alsof Gio een waardeloze speler is. Nog gewoon Nederlands international. De rest (op de Cler na) kan weg idd.quote:Op zondag 7 december 2008 21:58 schreef RayMania het volgende:
Ik had het niet echt over de probleemfactor eigenlijk, gewoon over de spelers die te oud zijn. Tuurlijk, één of twee oudere spelers kan altijd. Er zijn genoeg voorbeelden van clubs die het door ervaren spelers juist goed doen (Cocu bij PSV bijvoorbeeld), maar Feyenoord is de laatste twee jaar een beetje doorgeslagen, denk ik.Van Bronckhorst Hofland Makaay Lucius Tomasson Timmer Mols Landzaat De Cler (twijfeltje)
Allemaal genoeg ervaring, daar ligt het niet aan, maar een speler moet ook fit zijn (en blijven), niet vaak geblesseerd raken en gewoon constant presteren. Uit dit rijtje kan ik niet echt iemand opnoemen die dat is, heel misschien Makaay en Van Bronckhorst.
Het is opvallend dat de beste en opvallendste spelers dit seizoen bij Feyenoord juist de jonge spelers zijn (Wijnaldum, Fer).
Wat zou hij anders moeten zeggen?quote:Op maandag 8 december 2008 20:37 schreef Hertog_Martin het volgende:
Ik vind het wel mooi hoe verbeek met een chagrijnig gezicht voor de camera en op het veld blijft zeggen dat ie nog met 'heel veel plezier' werkt bij feyenoord en dat er volgens hem nog altijd niets aan de hand is etc![]()
Makaay blijft in mijn ogen gewoon een topper, maar moet veel meer geassisteerd worden. Hofland is nog wel een bruikbare voetballer, maar mist gewoon leidinge gevende capaciteiten. De rest is gewoon brandhout met Timmer voorop.quote:Op zondag 7 december 2008 22:30 schreef Crane het volgende:
[..]
Doe nou niet alsof Gio een waardeloze speler is. Nog gewoon Nederlands international. De rest (op de Cler na) kan weg idd.
Lijkt mij ook, de bezem er doorheen en met gemotiveerde (jeugd?) spelers gaan spelen. Dan wordt je misschien 10e, maar is er wel strijd.quote:Op dinsdag 9 december 2008 02:32 schreef Superfast het volgende:
Het echte probleem zit bij de spelersgroep die niet luisteren en geen enkele vorm van motivatie tonen (enkele uitzonderingen daargelaten)
Spelers als Bahia en Greene maar ook Timmer , Bruins enz
Dit probleem speelde ookal onder Gullit , Koeman en verleden jaar onder v Marwijk .
Hofland in plaats van De Cler en het zou een meesterlijke zet zijn.quote:Op zondag 7 december 2008 20:50 schreef Happel het volgende:
De rotte appels (Lucius, Greene, De Cler, Timmer, Landzaat etc) moeten gewoon uit de selectie worden getrapt.
Bedoel je SC Feyenoord ?quote:Op dinsdag 9 december 2008 08:17 schreef SpankTheMonkey het volgende:
[..]
Hofland in plaats van De Cler en het zou een meesterlijke zet zijn.![]()
Ondanks de slechte resultaten kijk ik dit seizoen wekelijks met plezier naar Feyenoord, er zijn wedstrijden waarin ze strijd leveren die ik al jaren niet heb gezien bij Feyenoord. Constant jagen en druk zetten vanaf de eerste minuut, hard de duels ingaan. Verbeek is op de goede weg, gooi die rotte appels eruit, haal meer jeugd bij het eerste en Verbeek leidt Feyenoord in een paar jaar terug naar de top.
Er schijnt een goed gesprek geweest te zijn. Het is afwachten hoe dat uitpakt.quote:Op dinsdag 9 december 2008 13:40 schreef BliksemSchigt het volgende:
Verbeek kan echt absoluut niet blijven zitten, met zo´n tegenstand van die 30´ers.
Ze hebben dit seizoen meer strijd geleverd dan de afgelopen paar jaar, hoofdzakelijk de jongere spelers. Voor het eerst in jaren dat er af en toe een systeem in het spel zichtbaar is in plaats van de bal keihard naar voren peren. Die lijnkeeper heeft ons dit seizoen al aardig wat punten gekost.quote:Op dinsdag 9 december 2008 08:47 schreef Superfast het volgende:
[..]
Bedoel je SC Feyenoord ?
Herken niet echt de dingen die je noemt vond ze alleen tegen 020 en Kalmar uit redelijk hun niveau halen dat je mag verwachten.
Wie dan?quote:Op dinsdag 9 december 2008 13:40 schreef BliksemSchigt het volgende:
Verbeek kan echt absoluut niet blijven zitten, met zo´n tegenstand van die 30´ers.
Het probleem van geen inzet tonen speelt al eerder (naar mijn gevoel is het gekomen in de periode dat Gullit trainer was of net daarna)quote:Op woensdag 10 december 2008 01:22 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
[..]
Wie dan?
Borst zei dat Lucius, De Cler en Timmer de voornamelijke tegenstanders waren, de rest heeft niet of weinig problemen met Verbeek en zouden hem juist steunen.
Achja, niet heel verrassend.. die drie drinken maar al te graag een biertje en met een coach als Van Marwijk was dat vast geen probleem, en Erwin Koeman was een drinkpartner en nu Verbeek discipline in een hoog vaandel heeft, hebben ze het oh zo zwaar.
Wegtrappen die rotte appels.
Alsof een vrijgezel nooit lekker thuis wil zitten? Het zijn goedbetaalde profs en ze hebben echt tijd genoeg voor hun gezin.quote:Op vrijdag 12 december 2008 05:27 schreef Superfast het volgende:
Hoorde op tv iemand zeggen dat Verbeek na de smadelijke uit-nederlaag tegen Depor Verbeek meteen wilde doorrijden naar een trainingskamp in Arnhem .
Verbeek is zelf vrijgezel en kinderloos maar reken er op dat dit bij de groep 30tiggers die wél een gezin hebben thuiszitten en hebben verteld dat ze donderdag avond gewoon thuis zouden komen dit niet op prijs hebben gesteld.
quote:‘Vier Feyenoordspelers steunen Verbeek’
AMSTERDAM – In een onderling gesprek heeft de selectie van Feyenoord zich uitgesproken over het vertrouwen in trainer Gertjan Verbeek. Veertien spelers bleken niet meer te geloven in de aanpak van Verbeek, vier spelers steunen de geplaagde coach.
Volgens het AD blijven alleen de jongelingen Fer, Tiendalli, Wijnaldum en Biseswar achter hun coach staan.
Verbeek zelf lijkt niet onder de indruk van de groeiende druk op zijn schouders. In een reactie op de uitkomst van het spelersbijeenkomst zegt hij in het AD: ,,Ik zie geen enkele reden iemand uit de selectie te zetten.’’
Kritisch
De trainer sprak zelf ook ‘constructief’ met zijn spelers. ‘’Daarbij zijn de spelers ook heel kritisch naar zichzelf geweest. Het belangrijkste is dat we open zijn geweest naar elkaar, de onvrede die er was is hardop uitgesproken. En zo hoort het ook. Met de punten die zijn aangedragen, kunnen we als technische staf vooruit. We luisteren echt wel naar wat er leeft.’’
Zaterdagavond treft Feyenoord koploper AZ. Of Kevin Hofland meespeelt tegen de Alkmaarders is nog onduidelijk. De verdediger heeft, net als veel teamgenoten, last van zijn hamstring, zo meldt De Telegraaf.
Ieder nadeel heeft z'n voordeel.quote:Op vrijdag 12 december 2008 11:16 schreef Pritt het volgende:
In normale omstandigheden was hij allang de deur gewezen maar met het geldtekort wat Feyenoord heeft niet. Toch een hele aparte situatie is zo aan het ontstaan.
Inderdaad, en volgens vi.nl zegt Van Bronckhorst dat er geen kloof is tussen de spelers en de trainer.quote:Op vrijdag 12 december 2008 16:16 schreef Erasmusch het volgende:
Geloof er geen zak van. Maandag bestond het pro-Verbeek kamp nog uit Makaay, Van Bronckhorst en Hofland
een nederlaag tegen AZ ligt nauurlijk wel in de lijn der verwachting. Daar wordt je niet door ontslagen lijkt me.quote:Op vrijdag 12 december 2008 11:18 schreef thaduck het volgende:
Mijn voorspelling is niet uitgekomen, helaas. Maar hij gaat het echt niet redden. Dit weekend worden ze opgerold door AZ, dat kan niet missen eigenlijk.
Nee, dat hebben ze niet..quote:Op vrijdag 12 december 2008 10:35 schreef SCH het volgende:
[..]
Alsof een vrijgezel nooit lekker thuis wil zitten? Het zijn goedbetaalde profs en ze hebben echt tijd genoeg voor hun gezin.
Van Bronckhorst heeft vanmiddag een pc gehouden, hij ontkent.quote:Op vrijdag 12 december 2008 16:51 schreef Rikkert het volgende:
Kan me niet voorstellen dat het echt zo is als het gebracht wordt. Dan zou o.a. van Bronckhorst ineens overgestapt zijn en nu tegen Verbeek zijn. Bovendien, hoe kan het dat er maar 18 man gestemd hebben? Wie waren degene die niet gestemd hebben en waarom hebben ze niet gestemd?
In de media wordt het ook gebracht alsof er een stemming gehouden is met de vraag of Verbeek moet blijven, maar ik geloof niet dat er over zo'n onderwerp een stemming in de kleedkamer wordt gehouden. Zoiets bepaalt het bestuur en niet de spelers.
Oke, dat heb ik gemist. Hopelijk valt het een beetje mee (voor zover het nog mee kan vallen).quote:Op vrijdag 12 december 2008 16:59 schreef SCH het volgende:
[..]
Van Bronckhorst heeft vanmiddag een pc gehouden, hij ontkent.
quote:Van Bronckhorst: Vertrouwenscrisis? Allemaal onzin!
vrijdag 12 december 2008 15:45
Tijdens de wekelijkse persconferentie heeft de geplaagde trainer van Feyenoord, Gertjan Verbeek, een verrassende steunbetuiging van zijn aanvoerder Giovanni van Bronckhorst gekregen.
Van Bronckhorst (l): De spelersgroep staat achter Verbeek (r)
Het rechterrijtje
Feyenoord presteert dramatisch in de eredivisie. Afgelopen weekend verloren de Rotterdammers thuis met 1-3 van De Graafschap.
De club staat in het gehate rechterrijtje op de elfde plaats. Zaterdag speelt Feyenoord in De Kuip tegen koploper AZ.
Onaangekondigd liep Van Bronckhorst de perszaal binnen om een einde te maken aan de vele speculaties over een vertrouwenscrisis tussen coach Verbeek en een groot deel van de spelersgroep: ‘Dat is allemaal onzin.’
Lucht klaren
De aanvoerder zei zich geroepen te voelen om namens de ‘voltallige spelersgroep’ de lucht te klaren. ‘De verhalen die de afgelopen week zijn gepubliceerd veroorzaken een negatieve stemming in de groep. Wij herkennen ons er totaal niet in.’
De Feyenoord-selectie zou afgelopen maandag een stemming hebben gehouden over Verbeek waarbij slechts vier spelers – de jonge voetballers Leroy Fer, Diego Biseswar, Georginio Wijnaldum en Dwight Tiendalli – het voor hun trainer opnamen.
De spelers zouden zijn trainingen te zwaar vinden. Ook zouden de oudere spelers het niet met de jongere spelers kunnen vinden.
Volwassen mannen
‘Absoluut niet waar,’ aldus Van Bronckhorst. ‘We hebben niet gestemd. We hebben gesproken over dingen die veranderd moeten worden. Daarmee zijn we naar de directie en de trainer gestapt. Meer niet.’
Verbeek toonde zich verrast door de steunbetuiging, die volgens hem absoluut niet in scene was gezet. ‘Een prima initiatief,’ zei hij. ‘Wat er aan onvrede leefde, hebben we als volwassen mannen uitgesproken.’
Eerder deze week kreeg de trainer ook al steun van directeur Eric Gudde die verzekerde dat Verbeek niet zal worden ontslagen.
Als dit waar is zie ik liever die 14 lapzwansen vertrekken dan Verbeek. Eindelijk een trainer die de Feyenoord strijd en mentaliteit weer kan brengen en dan wordt hij er juist op afgerekend. Liever 1 strijdvaardige trainer dan 14 volgevreten vedettes, gefrustreerde bankzitters en meelopers.quote:
Dit vind ik wel heel makkelijk. Als Feyenoord wel wist te presteren met zijn type trainingen, dan was het natuurlijk weer geweldig wat Verbeek doet. Het ligt niet aan Verbeek, het ligt aan de (oudere) spelersgroep en het moet ook meezitten. Feyenoord heeft zat wedstrijden gespeeld waar het beter was, maar toch verloor (Sparta bijvoorbeeld).quote:
nee dat niet, maar zo werkt het in voetbal.quote:Op zondag 21 december 2008 16:33 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Denk niet dat dat ook maar iets oplost.
dit seizoen niet voor fey lijkt mequote:
Boeiend.quote:Op zondag 21 december 2008 17:08 schreef tong80 het volgende:
Adriaanse stond tweede toen ie werd ontslagen bij Ajax
Betaal jij voor Feyenoord?quote:Op zondag 21 december 2008 16:49 schreef Crane het volgende:
In de winterstop of Verbeek eruit, of een aantal spelers. Niet allebei laten zitten in elk geval.
Vind ik wel als contrastquote:
Dat is dan ook de enige reden dat ie er nog zit.quote:
Sja, andere tijd, andere club, andere situatie, andere financiële situatie. Leuk voor het contrast maar totaal niet relevant.quote:
Vind het wel relevant.quote:Op zondag 21 december 2008 17:14 schreef Merkie het volgende:
[..]
Sja, andere tijd, andere club, andere situatie, andere financiële situatie. Leuk voor het contrast maar totaal niet relevant.
Feyenoord en niet Feijenoord ei.quote:Op zondag 21 december 2008 17:17 schreef tong80 het volgende:
[..]
Vind het wel relevant.
Als je als topclub bij de winterstop op de dertiende plaats staat lijkt me het logisch dat de trainer eruit vliegt.
Dat Adriaanse destijds werd ontslagen sloeg nergens op.
Net zoals het nergens opslaat dat ze Verbeek handhaven.
Feijenoord profileert zich zo niet meer als topclub.
Ik schrijf het zoals het hoort.quote:Op maandag 22 december 2008 00:06 schreef Superfast het volgende:
Daarnaast loop je constant negatieve jankberichten te posten over Feyenoord je weet niet eens hoe je het schrijft stumper.
En dat is dan wel weer te prijzenquote:Op zondag 21 december 2008 23:07 schreef FritsVanEgters het volgende:
Verbeek die het veld inloopt en Tiendalli een draai om zijn oren geeft.![]()
Reglementair had die gewoon naar de tribune gestuurd moeten worden , verder goede actie van Verbeek.quote:Op maandag 22 december 2008 19:20 schreef thaduck het volgende:
[..]
En dat is dan wel weer te prijzen
krities over Feijenoord ,quote:Op maandag 22 december 2008 18:58 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik schrijf het zoals het hoort.
Ik ben verder de eerste die Feijenoord feliciteert als ze iets goeds doen.
Zie mijn felicitatie topic na de winst in de UEFA cup
Ik post alleen wat menig Feijenoorde supporter denkt.
Ik ben ook krities over Ajax.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |