Ik heb zowaar 5 AB matches op rij gewonnen. Nog even en dan hoef ik niet meer te PVP'enquote:Op maandag 24 december 2007 19:01 schreef Willie_Nelson het volgende:
Alliance FTW.
quote:Op maandag 24 december 2007 18:36 schreef DikkeSmikkel het volgende:
Net mijn http://www.warcraftpets.c(...)llaneous/firefly.asp geloot.
Gaaaf !quote:Op maandag 24 december 2007 19:15 schreef DikkeSmikkel het volgende:
Aangezien ik nog niets boeiends heb....
[..]
zo jij hebt flink huisgehouden in booty bayquote:Op dinsdag 25 december 2007 00:41 schreef DikkeSmikkel het volgende:
Gratz!
Ik heb net even
http://thottbot.com/i12185
http://thottbot.com/i22744
http://thottbot.com/i22745
http://thottbot.com/i22743
http://thottbot.com/i22742
opgepikt!Yarrrrrrrrr
Wow tof! Misschien die ook maar eens een beetje gaan grindenquote:Op maandag 24 december 2007 19:15 schreef DikkeSmikkel het volgende:
Aangezien ik nog niets boeiends heb....
[..]
Succes.quote:Op dinsdag 25 december 2007 11:43 schreef WyriHaximus het volgende:
Wow tof! Misschien die ook maar eens een beetje gaan grinden.
Waar is datquote:Op dinsdag 25 december 2007 11:43 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
Wow tof! Misschien die ook maar eens een beetje gaan grinden.
Terug Vind Portal:
[ link | afbeelding ]
beetje veel hunter gearquote:Op dinsdag 25 december 2007 01:54 schreef Mauro het volgende:
Klik
Is dit wat?
Gearwise bedoel ik dan.
Is een offspeck, niet mijn main, main is resto.
Oh, en het is pre-MH/BT raiding spul.
En let niet op de nub-talents. Voornamelijk voor pvp gedaan
vette screeniequote:Op dinsdag 25 december 2007 11:43 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
Wow tof! Misschien die ook maar eens een beetje gaan grinden.
Terug Vind Portal:
[ link | afbeelding ]
Het is echt toffe gear maar als je 3 keer heroic mechanar doet of 1 keer karazhan dan kan je al een nieuwe totem kopen en dan nog een mooie nieuwe chest en ben je helemaal klaarquote:Op dinsdag 25 december 2007 23:46 schreef Mauro het volgende:
[..]
Daar klagen de hunters in mijn guild ook al over.
Boeie!
Dankjequote:
Dit is de World Tree dacht ik:quote:Op dinsdag 25 december 2007 15:54 schreef Gloeidoos het volgende:
[..]
'T lijkt op Hinterlands + World tree
Ik had er 1447 kills voor nodig. Dat verspreid over een aantal dagen.quote:Op dinsdag 25 december 2007 12:23 schreef Mauro het volgende:
[..]
Succes.
Ben al dagen aan het grinden geweest voor dat ding maar nog steeds niet gedropt
daar lopen flink wat draken rond , ben er eens geweest om mithril te grinden.quote:Op woensdag 26 december 2007 10:05 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
*Klik -> naar beneden scrollen -> naar coords plaatje kijken*
[ afbeelding ]
Ja klopt, vloog er langs toen ik hem nam, dus had geen last van draakjesquote:Op woensdag 26 december 2007 14:45 schreef vogelkooi het volgende:
[..]
daar lopen flink wat draken rond , ben er eens geweest om mithril te grinden.
Dank @)quote:Op woensdag 26 december 2007 06:32 schreef tonks het volgende:
Het is echt toffe gear maar als je 3 keer heroic mechanar doet of 1 keer karazhan dan kan je al een nieuwe totem kopen en dan nog een mooie nieuwe chest en ben je helemaal klaarvooral die fistweps vind ik echt tof
Blizzard heeft dat nooit vrijgegeven dus ik betwijfel dat ten zeerste. Zou een slechte zaak zijn als het kon.quote:Op vrijdag 28 december 2007 01:50 schreef Fratz het volgende:
hmm ik kan me herinneren dat ik ooit op een site ben geweest waar je kon bekijken welke chars bij welk account hoorden. uiteraard weet ik de link niet meer. iemand een idee?
Dat kan zeker weten nietquote:Op vrijdag 28 december 2007 01:50 schreef Fratz het volgende:
hmm ik kan me herinneren dat ik ooit op een site ben geweest waar je kon bekijken welke chars bij welk account hoorden. uiteraard weet ik de link niet meer. iemand een idee?
De armory? Warcraftrealms.com? Daar kun je chars zien en bij de laatste ook geschiedenis maar niet bij welk account welke char hoortquote:Op vrijdag 28 december 2007 01:50 schreef Fratz het volgende:
hmm ik kan me herinneren dat ik ooit op een site ben geweest waar je kon bekijken welke chars bij welk account hoorden. uiteraard weet ik de link niet meer. iemand een idee?
Lower City quests http://www.wowhead.com/?quests&filter=cr=1;crs=1011;crv=0 :-)quote:Op vrijdag 28 december 2007 10:41 schreef sentiao. het volgende:
[..]
Blizzard heeft dat nooit vrijgegeven dus ik betwijfel dat ten zeerste. Zou een slechte zaak zijn als het kon.
Edit:
TVP & Elemental ftw!
Is er trouwens een andere manier om Lower City rep te halen dan Sethek Halls en Shadow Labyrinth te doen (na Honored)? Ik moet snel 3k rep hebben(ik spaar voor Gavel of Unearthed Secrets LINK).
Gelukkig ligt het niet aan mijquote:Op zaterdag 29 december 2007 23:38 schreef Jimbo het volgende:
heb ik ook hier ;_; en mn maat ookgvd ik zou vandaag mn gladiator bow hebben
Gebalanceerd dus beetje tanken en beetje healen of is dat bij een druid juist niet handig?quote:Op zondag 30 december 2007 00:50 schreef onlogisch het volgende:
Type ipconfig/flushdns and press Enter
Dat hielp voor mij.
Slappy, wat wil je doen?
Wil je healen, of wil je tanken/dps?
Of wil je dmg spells gaan casten?
Neem maar aan dat je vooral zult moeten tanken als druid. Ik zou als ik jou was voor feral gaan, ook nog eens de beste levelling spec.quote:Op zondag 30 december 2007 02:00 schreef Slappy het volgende:
[..]
Gebalanceerd dus beetje tanken en beetje healen of is dat bij een druid juist niet handig?
i lolledquote:Op zondag 30 december 2007 23:27 schreef tonks het volgende:
Verveelde me vandaag prive servertje gemaakt op mijn laptop en de hele dag gear lopen kopen en maken, had op een gegeven moment een hunter met 4000 spelldamage die 12000 arcane shots schoot. .morph is ook een leuke functie, filmpje gemaakt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Do androids dream of electric sheep?
quote:Op maandag 31 december 2007 12:45 schreef RitseB het volgende:
ik heb mn account maar weer eens geactiveertgaat wel een stuk sneller met die nieuwe patch !
Ik heb mijn account eergisteren ook maar weer eens geactiveert. Gaat inderdaad vrij snel nu nog drie levels dan OutlandSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Blues ain't nothing but a good man feeling bad...
Ik heb de mats en zit op darkspear. Als je daar ook zit kunnen we wel iets regelen zodat ik een beetje van de kosten van de mats terug krijg en jij je 250G kunt besparen.quote:Op woensdag 2 januari 2008 16:42 schreef flyguy het volgende:
Die warlock-epic mount quest zuigt zwaar! Niemand gaat meer naar scholomance of dire maul. Het probleem is dat ik al een dikke 200G heb uitgegeven... dan maar soloen op 70...
https://upgrade.wow-europ(...)ml?locale=en_GB#nonequote:Op donderdag 3 januari 2008 14:56 schreef nubie het volgende:
Raar dat je op worldofwarcraft online wel naar BC kunt upgraden en op wow-europe niet.
Ik zeg niks ik zeg niks! You can't resist, resistance is futile!quote:Op donderdag 3 januari 2008 19:04 schreef Killjoy het volgende:
*Sniff* Ben maandje geleden gestopt, maar krijg nu weer zin, wat nu
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 18% gewijzigd door WyriHaximus op 03-01-2008 19:48:33 ]phluphy for president!
quote:Op donderdag 3 januari 2008 19:16 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
Ik zeg niks ik zeg niks! You can't resist, resistance is futile!
EDIT: Hebben jullie het trouwens al gehoord? Vliegende boten in de volgende patch!1111oneone
[ link | afbeelding ]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
haha, nice one
.
Dat zou zeker helpen, alleen zit niet op darkspearquote:Op woensdag 2 januari 2008 18:35 schreef santax het volgende:
[..]
Ik heb de mats en zit op darkspear. Als je daar ook zit kunnen we wel iets regelen zodat ik een beetje van de kosten van de mats terug krijg en jij je 250G kunt besparen.
lol wtf? Netjesquote:Op vrijdag 4 januari 2008 18:41 schreef vogelkooi het volgende:
[ afbeelding ]
Suddenly THOUSEND of them!
Dirge?quote:Op vrijdag 4 januari 2008 19:02 schreef RitseB het volgende:
bij wie op de server word dr ook al dirge gespamt ?
kword er schijt ziek van xD
haha bij mij op deathwing, kan der wel om lachen... somsquote:Op vrijdag 4 januari 2008 19:02 schreef RitseB het volgende:
bij wie op de server word dr ook al dirge gespamt ?
kword er schijt ziek van xD
Die fase waren ze al uit, nu spammen ze met Krol Bladequote:Op vrijdag 4 januari 2008 19:02 schreef RitseB het volgende:
bij wie op de server word dr ook al dirge gespamt ?
kword er schijt ziek van xD
Tsja Humansquote:Op vrijdag 4 januari 2008 19:40 schreef DjNivek het volgende:
En wat me nou toch eens opviel;
WIGGERS IN WOW!
[ afbeelding ]
Met mn imba paintskills, sinds vandaag op 2
Op stormscale is het altijd die warglaive? oid iigquote:Op vrijdag 4 januari 2008 20:04 schreef PallominnoX het volgende:
Hier spammen ze Staff of Jordan.
Hier is Executus btw.
Niet hier ookquote:Op vrijdag 4 januari 2008 19:35 schreef DjNivek het volgende:
[..]
Die fase waren ze al uit, nu spammen ze met Krol Blade
Neen. Helemaal niets. Wat ik nu heb gedaan is de trial gedownload van WOW Europe en de code invoeren zodat ie continue gebruikt kan worden... Wat moet je anders?quote:Op zaterdag 5 januari 2008 03:04 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Geen autorun waardoor je het install schermpje ziet?
Potverdomme, ze hebben me idd een MAC spel meegegevenquote:Op zaterdag 5 januari 2008 07:32 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Precies, check ff het hoesje. Staat er PC DVD of MAC DVD op? Anders ff ruilen voor de goede.
Het maakt niet zoveel uit. Download een PC installatie en gebruik die voor de install als dat nog echt nodig is. WoW koop je over het algemeen voor de key, want die heb je gewoon nodig om te kunnen spelenquote:Op zaterdag 5 januari 2008 11:33 schreef WRNL het volgende:
[..]
Potverdomme, ze hebben me idd een MAC spel meegegevenMaarja.... dan maar genaaid verder met mijn gebruikte code...
Voortaan beter controleren WRNL![]()
![]()
Maar kunnen ze het controleren dat de code gebruikt is?
Ah ok. Dan hou ik deze maar. Hij doet het perfect in ieder geval!quote:Op zaterdag 5 januari 2008 12:13 schreef DjNivek het volgende:
[..]
Het maakt niet zoveel uit. Download een PC installatie en gebruik die voor de install als dat nog echt nodig is. WoW koop je over het algemeen voor de key, want die heb je gewoon nodig om te kunnen spelen
Ironforge uit, rechts aan houden, kom je er vanzelfquote:Op zaterdag 5 januari 2008 12:16 schreef WRNL het volgende:
Weet iemand waar Gnomeregan ligt? Ik ben namelijk nu met de missie 'Operation Recombobulation' bezig om de Gnomes te verslaan voor 8 Restabilization Cog's en 8 Gyromechanic Gear's.
[..]
Ah ok. Dan hou ik deze maar. Hij doet het perfect in ieder geval!
De winkel niet direct, maar als het goed is zit er plastic om het hoesje heen en je hebt kans dat als dat er af is dat ze het niet meer terug nemen. Op het moment dat ze jouw MAC doos aan iemand anders verkopen en die gene komt met de klacht terug dat de code al is gebruikt zal er bij hun wel een belletje gaan rinkelenquote:Op zaterdag 5 januari 2008 11:33 schreef WRNL het volgende:
[..]
Potverdomme, ze hebben me idd een MAC spel meegegevenMaarja.... dan maar genaaid verder met mijn gebruikte code...
Voortaan beter controleren WRNL![]()
![]()
Maar kunnen ze het controleren dat de code gebruikt is?
Joa, zie je dat paadje ten noordwesten van Brewnall de bergen ingaan? Dat is emquote:Op zaterdag 5 januari 2008 12:35 schreef viezerdt het volgende:
noord van brewnall village toch? kom er niet zo vaak als horde zijnde, maar heb die start area's van de allies ook wel gedaan
Het leuke is: Er zit een beschermhoes erover heen waar geen titel bij staat van PC DVD of MAC DVD. Dus ik moest hem eerst openhalen en uit de verpakking halen en daar (op de DVD-box zelf) staat PC DVD. Je wordt goed genaaid als je niet uitkijkt.quote:Op zaterdag 5 januari 2008 13:14 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
De winkel niet direct, maar als het goed is zit er plastic om het hoesje heen en je hebt kans dat als dat er af is dat ze het niet meer terug nemen. Op het moment dat ze jouw MAC doos aan iemand anders verkopen en die gene komt met de klacht terug dat de code al is gebruikt zal er bij hun wel een belletje gaan rinkelen. Maar goed je kunt hier de juiste client downloaden: http://www.wow-europe.com/en/burningcrusade/download/index.html (Moet je nu wel de PC client selecteren
.)
Tsja, als je nu geen Alliance was gaan spelen en op Lightbringer had gezeten, dan misschien welquote:Op zaterdag 5 januari 2008 14:15 schreef WRNL het volgende:
[..]
Het leuke is: Er zit een beschermhoes erover heen waar geen titel bij staat van PC DVD of MAC DVD. Dus ik moest hem eerst openhalen en uit de verpakking halen en daar (op de DVD-box zelf) staat PC DVD. Je wordt goed genaaid als je niet uitkijkt.
Nu ontopic over het spel. Heerlijk spel! Dat ik dit nooit eerder heb gedaan. En nu ben ik level 11. Heeft iemand misschien eens tijd om met mij quests te doen?
Ah, daar spelen mijn vrienden ook op dus vandaar. Maar je kan niet zomaar naar mij toevliegen, lopen?quote:Op zaterdag 5 januari 2008 14:25 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Tsja, als je nu geen Alliance was gaan spelen en op Lightbringer had gezeten, dan misschien wel
Nu 64 op m'n priest. Hiernaast nog een druid gerolled, die zit nu op 27. Level 70 is in zicht, kan niet te lang meer duren.
Je moet op dezelfde server zitten. En aangezien er erg veel servers zijn is de kans klein dat je er 1 met mij deelt. Er is vast wel een andere FOKker die op jouw server zit.quote:Op zaterdag 5 januari 2008 14:31 schreef WRNL het volgende:
[..]
Ah, daar spelen mijn vrienden ook op dus vandaar. Maar je kan niet zomaar naar mij toevliegen, lopen?
en!quote:Op zaterdag 5 januari 2008 15:21 schreef WRNL het volgende:
Ik ben een Gnoompje van Allies.
Dit ben ikquote:Op zaterdag 5 januari 2008 15:40 schreef vogelkooi het volgende:
[..]
en!
allakhazam is handig kleine vent.
hopelijk zit je met die naam niet op een RP-serverquote:
Hmm Gnome on a stickquote:Op zaterdag 5 januari 2008 15:21 schreef WRNL het volgende:
Ik ben een Gnoompje van Allies.
*kwijl*quote:
Wat? Gnome on a Stick:quote:Op zaterdag 5 januari 2008 19:48 schreef vogelkooi het volgende:
[..]
rustig! gnomes zijn best lief, niet om op te eten.
Haha ja idd dat soort dingen zijn leuk. Kan me nog herinneren dat ze een keer allerlei verklein dingen op iemand gedaan hadden en hij niet groter dan de neus van een schoenquote:Op zaterdag 5 januari 2008 21:41 schreef Mauro het volgende:
Hahah... zo'n transformdinges bij de steden en een bezemsteel van haloween
Wat veel leuker is, een NE druid met een Tauren pakje aan, op een talbuk, met winterfall firewater en elixer of giant growth op én dan ook nog eens heroism van een shaman...
Moet je eens zien hoe groot zoiemand dan wordt!
Hoe bedoel je?quote:Op zaterdag 5 januari 2008 18:59 schreef Stommie het volgende:
[..]
hopelijk zit je met die naam niet op een RP-server![]()
gister in nieuwe guild gegaan, om het RP-en es even te verkennen, tot nu toe erg tof
gewoon om je te plagenquote:Op zondag 6 januari 2008 10:08 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]Denk dat de Gnome van me vriendin (67) meer kans gaat maken
.
quote:
Is jouw vriendin 67?quote:Op zondag 6 januari 2008 10:08 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]Denk dat de Gnome van me vriendin (67) meer kans gaat maken
.
quote:Op zondag 6 januari 2008 10:08 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]Denk dat de Gnome van me vriendin (67) meer kans gaat maken
.
Dat is pas as WL(T)K uit komtquote:Op zondag 6 januari 2008 15:01 schreef RickoKun het volgende:
HOI!
IK BEN EEN KRIELIG KREEFTJe!
Heeft er iemand al een Death Knight als character?!![]()
![]()
of is dat pas met die nieuwe add on?! Ik heb al een heule poos geen WoW gespeeld maar het begint een beetje te kriebelen alweer
Ik vind looten voor een alt eigenlijk niet kunnen, zeker niet in een pug. Blijkbaar is het wel normaal dus.quote:Op zondag 6 januari 2008 15:52 schreef HSG-BOMBER het volgende:
Zo gisteren ff t4 chest geloot met pug voor m'n alt, menig jaloerse blikken gehad
Ja, alts spelen met BoE groene items of questitemsquote:Op zondag 6 januari 2008 17:10 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Ik vind looten voor een alt eigenlijk niet kunnen, zeker niet in een pug. Blijkbaar is het wel normaal dus.
Waarom zou je in een pug niet mee mogen rollen voor een item dat je kan gebruiken wanneer je met jouw alt aan het spelen bent?quote:Op zondag 6 januari 2008 17:10 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Ik vind looten voor een alt eigenlijk niet kunnen, zeker niet in een pug. Blijkbaar is het wel normaal dus.
Valt best mee, maintank die meeging was full BT geared en zo waren er nog een paar, en de alts die meewaren (de helft ofzo) hadden allemaal mag al minstens een keertje gedaan. 2x een wipe omdat klikken niet goedging (kut cubes) en toen netjes neer. Daarna nog Maulgar neerquote:
Nieuwe addon. Also ga weer spelen man. Begon bij mij ook te kriebelen en ik ben weer begonnen, bevalt me best zo.quote:Op zondag 6 januari 2008 15:01 schreef RickoKun het volgende:
HOI!
IK BEN EEN KRIELIG KREEFTJe!
Heeft er iemand al een Death Knight als character?!![]()
![]()
of is dat pas met die nieuwe add on?! Ik heb al een heule poos geen WoW gespeeld maar het begint een beetje te kriebelen alweer
In een PuG?quote:Op zondag 6 januari 2008 17:53 schreef Mystikvm het volgende:
Blijft natuurlijk wel een feit dat mensen die zooi looten voor hun alt terwijl ze er niet mee spelen een stel teringhonden zijn.
OF:quote:Op maandag 7 januari 2008 00:07 schreef PallominnoX het volgende:
Gebeurt vaak genoeg hoor.
I need this for my druid, can i?
En dan voordat ook maar iemand antwoord gegeven hebben needen ze dan een mail item.
Iets klopt er niet. kutvolk
Gewoon ff wachten tot zulke figuren needen, dan doe jij ook need. Heb je nog kansquote:Op maandag 7 januari 2008 00:07 schreef PallominnoX het volgende:
Gebeurt vaak genoeg hoor.
I need this for my druid, can i?
En dan voordat ook maar iemand antwoord gegeven hebben needen ze dan een mail item.
Iets klopt er niet. kutvolk
En bijna (nog 3500xp) level 17. Nu heb ik er genoeg van en ga ik slapen. Voor vandaag zes levels omhoog gegaan in 7 uur tijdquote:
Needen op een item wat je niet kan gebruiken is toch wel iets anders dan needen op een item voor je alt wat je wel kan gebruiken. Dit eerste is gewoon ninja looten en dus ongewest. De tweede optie moet gewoon echt kunnen in een PuG. Mag voor iedereen hopen dat je er met een guildrun wel afspraken over maakt.quote:Op maandag 7 januari 2008 00:07 schreef PallominnoX het volgende:
Gebeurt vaak genoeg hoor.
I need this for my druid, can i?
En dan voordat ook maar iemand antwoord gegeven hebben needen ze dan een mail item.
Iets klopt er niet. kutvolk
Ohhh schei uit man, die heb ik maar al te vaak gezien. Mages die leather needen. Na 4 keer vragen krijg je dan het antwoord 'i need it cause i am an enchanter'. Lol... Doeiiii have fun solo-ing. Iedereen 'need' goud lol.quote:Op maandag 7 januari 2008 08:19 schreef Mauro het volgende:
ik need gewoon alles wat niet bop is. stuur ik het naar mijn alt en disenchant het.
gratis enchantingmats ftw!
Het was geen hap, het was gewoon het delen van mijn ervaringen van de mensen die jij met zo een sarcastische toon neerzettequote:Op maandag 7 januari 2008 10:32 schreef Mauro het volgende:
*hap*
Dies nu super makkelijk met alle nerfesquote:Op maandag 7 januari 2008 12:31 schreef Mauro het volgende:
Gisteren eindelijk eens een keer een deel van de BT attunement questline afgemaakt.
Al'ar neergehaald eruitziend als een ashtongue
Nu alleen Kael'thas nog maar.
Maar dat zal nog wel ff duren voordat we die onder de knie hebben. P3 gaat steeds beter.
Misschien dat deze wat voordeliger is, World of Warcraft, Battlechest - bestaande uit WoW en the Burning Crusade op DVD en nog eens 2 guides (die met Thot uiteraard overbodig zijn, maar tochquote:Het spel zelf kun je bij gcshop.nl kopen voor 25,00 euro
Ja ik weet het.quote:Op maandag 7 januari 2008 12:44 schreef HSG-BOMBER het volgende:
[..]
Dies nu super makkelijk met alle nerfes
want ? die alt doet gewoon mee met de raid en juist in een pug is looten dan dood normaal , met anderen heb je imo dan weinig te maken.quote:Op zondag 6 januari 2008 17:10 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Ik vind looten voor een alt eigenlijk niet kunnen, zeker niet in een pug. Blijkbaar is het wel normaal dus.
Als het een gratid battlechest was waarom haal je em dan gewoon niet i.p.v. winnen.quote:Op maandag 7 januari 2008 13:06 schreef tonks het volgende:
Ik heb een gratis WoW battlechest gewonnen
of geef je tbc aan mijquote:Op maandag 7 januari 2008 13:06 schreef tonks het volgende:
Ik heb een gratis WoW battlechest gewonnen
HOGGER for President!!!quote:Op maandag 7 januari 2008 19:28 schreef tonks het volgende:
Hogger >> Yowler
quote:Op maandag 7 januari 2008 22:16 schreef DjNivek het volgende:
Lekker is dat, Illidan op 2%, bijna iedereen dood, zijn er nog 2 levend op 1% en krijgt Maiev de killing blow. Corpse despawn en alles, hij ninja'de ons gewoon. Nu wachten op een GM ><
Oh ja, zijquote:Op maandag 7 januari 2008 22:40 schreef PallominnoX het volgende:
Maiev is geen hij.
Maar wel lam zeg
quote:Op dinsdag 8 januari 2008 09:19 schreef WyriHaximus het volgende:
Hebben jullie deze al gezien? http://blog.sina.com.cn/s/blog_4ac8814501000c54.html en deze http://blog.sina.com.cn/s/blog_4ac8814501007rdv.html
7 uurquote:Op maandag 7 januari 2008 02:33 schreef WRNL het volgende:
[..]
En bijna (nog 3500xp) level 17. Nu heb ik er genoeg van en ga ik slapen. Voor vandaag zes levels omhoog gegaan in 7 uur tijd![]()
Mooi maar weer typisch zo'n geval van te veel tijd.quote:Op dinsdag 8 januari 2008 09:19 schreef WyriHaximus het volgende:
Hebben jullie deze al gezien? http://blog.sina.com.cn/s/blog_4ac8814501000c54.html en deze http://blog.sina.com.cn/s/blog_4ac8814501007rdv.html
Noem me een addict, maar ik zou het toch echt doen hoor.quote:Op maandag 7 januari 2008 23:04 schreef Mystikvm het volgende:
(verhaaltje)
Best verneukt. Ik heb mijn oude systeem hier nog staan, maar ik vind het wat ver gaan om die weer aan te slutien, alleen maar om WoW te spelen.
Ach het geeft je iets te doenquote:Op dinsdag 8 januari 2008 12:12 schreef Pritt het volgende:
[..]
Mooi maar weer typisch zo'n geval van te veel tijd.
Ja wat hij zegt dusquote:Op dinsdag 8 januari 2008 14:16 schreef CyberTijn het volgende:
[..]
Noem me een addict, maar ik zou het toch echt doen hoor.
Ik speel liever WoW op wat mindere hardware als GEEN WoW op uber-hardware
Het kriebelt wel een beetje, moet ik zeggen.quote:Op dinsdag 8 januari 2008 14:16 schreef CyberTijn het volgende:
[..]
Noem me een addict, maar ik zou het toch echt doen hoor.
Ik speel liever WoW op wat mindere hardware als GEEN WoW op uber-hardware
level eerst maar naar lvl 23+ 25+ dan doe je stockades maar.quote:Op dinsdag 8 januari 2008 16:32 schreef WRNL het volgende:
Ik ben nu met de Quest 'The Stockade Riots' bezig. Maar waar vind ik die gast Bazil Thredd
level 18 ben ik btw
Ah ok. Bedankt in ieder geval. Ik ben nu in Duskwood met iemand aan het slayeren (level 19 ik, en level 55 hij). Dus dat gaat wel goedquote:Op dinsdag 8 januari 2008 17:28 schreef vogelkooi het volgende:
[..]
level eerst maar naar lvl 23+ 25+ dan doe je stockades maar.
Is nu nog te zwaar.
hunters een buff nodigquote:Op dinsdag 8 januari 2008 19:08 schreef PallominnoX het volgende:
Mages hebben imho nou niet echt een enorme buff nodig. Niet zo erg als hunters dat nodig hadden iig, je moest die topics eens lezen, allemaal mages die QQ'en op het forum omdat hunters geen free kill meer waren
http://www.wow-europe.com/en/burningcrusade/download/index.htmlquote:Op dinsdag 8 januari 2008 20:32 schreef WRNL het volgende:
En als ik die trial download dan is die 3.14GB groot... Iemand een linkje naar de juiste en normale WoW?
Alles gaat goed, dankje wel.. Instaleren super, opstarten super, maar na het kiezen van mijn caracter blijft hij hangen met laden...quote:Op dinsdag 8 januari 2008 21:01 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
http://www.wow-europe.com/en/burningcrusade/download/index.html
Daar waar de smit ook te vinden is toch?quote:Op woensdag 9 januari 2008 02:10 schreef Mauro het volgende:
[ afbeelding ]
Dwarven District in Stormwind
Handige links voor dit soort vragen:quote:Op woensdag 9 januari 2008 01:19 schreef WRNL het volgende:
Iemand idee waar ik die Shoni kan vinden in de Quest van: 'Speak with Shoni'?
En anders is het net zo handig het er ff op te zetten, erg handig namelijkquote:Op woensdag 9 januari 2008 02:13 schreef Mauro het volgende:
Bij de put.
ik weet niet of je wat aan de coördinaten hebt maar die zijn 55,13
En die moet je dan naar een npc bringen die heet caylee, en dat is dus de toon van een jongen die overleden is aan leukemie. En toen heeft blizzard zijn 'char' als npc op het aldor plateau neergezet (met pet).quote:Do not stand at my grave and weep, I am not there, I do not sleep.
I am in a thousand winds that blow, across Northrend's bright and shining snow.
I am the gentle showers of rain, on Westfall's fields of golden grain.
I am in the morning hush, of Stranglethorn's jungle, green and lush.
I am in the drums loud and grand, the thunderous hooves across Nagrand.
I am the stars warmly gleaming, over Darnassus softly dreaming.
I am in the birds that sing, I am in each lovely thing.
Do not stand at my grave and cry, I am not there. I do not die.
Waar vindt ik die coordinaten? Snap er niets vanquote:Op woensdag 9 januari 2008 02:13 schreef Mauro het volgende:
Bij de put.
ik weet niet of je wat aan de coördinaten hebt maar die zijn 55,13
Ik heb alleen de originele WoW. Kan jij mij aub helpen!?quote:Op woensdag 9 januari 2008 10:32 schreef tonks het volgende:
Zoek je nu een normale WoW client? of een Burning Crusade client?
Okee als jij ondertussen de .MPQ bestanden van je dvd in een map stopt dan zoek ik wel even een cd met een windows installer en dan zet ik die wel even op rapidshare.quote:Op woensdag 9 januari 2008 10:33 schreef WRNL het volgende:
[..]
Ik heb alleen de originele WoW. Kan jij mij aub helpen!?
Ik heb Tome, Tome1, Tome2, Tome3, Tome4 en Tome5. En ik neem aan dat ik die trial versie eraf mag gooien?quote:Op woensdag 9 januari 2008 10:34 schreef tonks het volgende:
[..]
Okee als jij ondertussen de .MPQ bestanden van je dvd in een map stopt dan zoek ik wel even een cd met een windows installer en dan zet ik die wel even op rapidshare.
bestanden heten allemaal iets van Installer Tome en dan 2/3/4/5
Ik ben nu nog die bestanden aan het kopieren van mijn MACquote:Op woensdag 9 januari 2008 10:40 schreef tonks het volgende:
http://rapidshare.com/files/82411544/wowInstaller.zip hier staat de installer en die zet je dan in dezelfde map als de MPQ bestanden (die tome bestanden) en dan gewoon gaan installeren en dan spreekt alles wel voorzich denk ik. En anders moet je het hier maar even vragen.
tee heequote:Op woensdag 9 januari 2008 11:23 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Dus ik gister dat pvp rewardgebouwtje binnenlopen in Orgrimmar, genietend van het vooruitzicht op een Gladiator's Slicer + Gladiator's Quickblade. Sta ik voor die kerel, was ik vergeten dat ik al mn honor in de Gladiator's Plate Gauntlets + Shoulders heb gestoken... dat was dus vorige maand ofzo
Dat wordt dus weer talloze uren AV'en, en ook nog es EOTS marks halenEN IK HAAT EOTS!!
quote:
Wachten tot 70 zou ik zeggen, ik ben zelf het hardst gelvld met eenzelfde hybrid als jij nu hebtquote:Op woensdag 9 januari 2008 11:31 schreef webbyplus het volgende:
Hallo,
Nu mijn guild na het vertrek van wat tanks nieuwe nodig heeft, heb ik besloten mijn oude char weer te gaan levelen.
Deze is nu lvl 61, Warrior. Hij is arms/fury. Ik probeer deze nu zo snel mogelijk te levelen tot lvl 70.
Ik vraag mij alleen af wanneer ik het beste kan gaan overstappen op de prot-spec. Gaat levelen even snel als ik nu zou switchen, of kan ik beter wachten tot lvl 70 voor de re-spec?
gr.
Webby
----quote:Op woensdag 9 januari 2008 11:33 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Wachten tot 70 zou ik zeggen, ik ben zelf het hardst gelvld met eenzelfde hybrid als jij nu hebt
Ik vind de lvls 60 tot 70 wel vrij lang duren. Nu ben ik zo'n 7 uur per level bezig. En van 50 tot 60 deed ik 3 uur per level.quote:Op woensdag 9 januari 2008 11:33 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Wachten tot 70 zou ik zeggen, ik ben zelf het hardst gelvld met eenzelfde hybrid als jij nu hebt
Ja vind je t gek met de hoeveelheid xp die je nodig hebtquote:Op woensdag 9 januari 2008 11:44 schreef webbyplus het volgende:
[..]
Ik vind de lvls 60 tot 70 wel vrij lang duren. Nu ben ik zo'n 7 uur per level bezig. En van 50 tot 60 deed ik 3 uur per level.
Maar goed, ben ook nog een beetje aan de profs aan het werken.
Well done, young lion apprenticequote:Op woensdag 9 januari 2008 11:44 schreef WRNL het volgende:
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeezus.. Kanonnen...
Heb het probleem gevonden mannenOmg wat triest... Normaal gesproken zag ik toch die MPQ-bestanden. Dus ik naar mapopties - en heb 'verborgen bestanden laten zien' aangevinkt, nu zie ik die installer
Hoe triest
@ TONKS: Many thanks for youre help!
Lightbringer? Lightning's Blade?quote:Zit hier trouwens iemand op de server van Lightburn? of zo...
En blij dat ik ben dat ie hem nu installeert.. Kan ik eindelijk verder om mijn Level 20 warrior uit te breiden naar level 70quote:Op woensdag 9 januari 2008 11:50 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Well done, young lion apprentice![]()
Ik bedoelde uiteraard Lightbringerquote:[..]
Lightbringer? Lightning's Blade?Ik heb een nelf warrior op de laatste
Bij jou komt dit in aanmerking: Graadmeter > Verslaafdquote:Op woensdag 9 januari 2008 12:03 schreef Trigalti het volgende:
5 dagen geleden begonnen.. ben nu halverwege 29.. kan alleen in de avonduurtjes spelen..
Heb jij een directe link voor mij? (naar de laatste patch)quote:Op woensdag 9 januari 2008 12:32 schreef Mauro het volgende:
Kijk even op wowwiki naar de patches. Dat gaat meestal wat sneller dan de blizzard downloader
Hmm op zich vind ik dit wel een goede verandering. Nu is het weer bijna net zo als het eerst was, alleen nu geeft ie dus ook mana over timequote:Op woensdag 9 januari 2008 10:40 schreef KreKkeR het volgende:
Shaman Watershield is nu aangepast en duurt 10 min ipv 1 min en geeft nu mana over time in plaats van mana nadat de buff na 1 min was afgelopen (nu rank 1 = 43 mp/5 en rank 2 = 50mp/5).
Wanneer de shaman wordt geraakt herstelt watershield nog steeds per bol mana (rank 1 = 182 mana en rank 2 = 200 mana) en wordt de mana die je per 5 seconde krijgt ook minder heb ik begrepen. Dat laatste weet ik trouwens niet zeker.
Ja en toen kwam 3.2.1 en toen 3.2.2quote:Op woensdag 9 januari 2008 13:57 schreef WRNL het volgende:
De update van 900MB is al op 90%. Nog even en ik kan zowaar even Questen![]()
Hadden jullie deze update ook moeten binnenhalen mannen?
Hij is nog steeds gratis.quote:Op woensdag 9 januari 2008 13:53 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Hmm op zich vind ik dit wel een goede verandering. Nu is het weer bijna net zo als het eerst was, alleen nu geeft ie dus ook mana over time. En best veel, zo te zien
. Is ie nog steeds gratis dan? (in de zin dat ie geen mana kost
.)
Omdat ik ze tof vind en fury leuker vind dan arms en protquote:Op woensdag 9 januari 2008 12:33 schreef viezerdt het volgende:
drizzt waarom ga je trouwens de zwaardjes halen? fury sucked voor pvp ;o
Ik zit als beginnende healing shaman nog redelijk vaak onder de 25%quote:Op woensdag 9 januari 2008 14:15 schreef Mauro het volgende:
[..]
Hij is nog steeds gratis.
Maar ik weet nog niet wat ik er van moet vinden. Manaproblemen heb ik nooit tijdens raids. Ik moet meer op de mana van mijn groepleden letten dan op de mijne. Als die van 1 van de leden zakt onder de 75% zet ik normaal gesproken al een manatide neer.
Als ik raid zit ik namelijk 9 van de 10 keer bij een shadowpriest in de groep en moet ik moeite doen om van mijn 12k mana er 1k van te gebruiken. Ook als ik niet bij een shadowpriest in de groep zit heb ik na 10 minuten healen nog steeds ongeveer 50% mana over. En ik sta altijd 1 of 2 op de healingmeters.
Wou net zeggen, pve is bijna alleen tanken. Als dps warrior word je helaas bijna nooit meegenomen (naar 5 mans) omdat je geen CC en aggro reductie heb. Was laatst wel met me warrior in molten core met me guild xD. dat ging pas hard, had bijna 40% crit met alle buffs en winfury totem enz, nog nooit zulke grote getallen op me scherm langs zien komen (heb de 2h glad sword, MS spec)quote:Op woensdag 9 januari 2008 14:26 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Omdat ik ze tof vind en fury leuker vind dan arms en protVerder ben ik niet zo'n pvper, ik doe wel redelijk wat BG's, maar t gaat mij er absoluut niet om dat ik eindig met de meeste kills en minste deaths. Nee, geef mij maar lekker pve (al gaat dat wat lastig op lvl 70
) !
Mwa, ik mag toch behoorlijk vaak mee naar instances met mn dps warrior... al waren dat wel de instances op Azerothquote:Op woensdag 9 januari 2008 15:22 schreef viezerdt het volgende:
[..]
Wou net zeggen, pve is bijna alleen tanken. Als dps warrior word je helaas bijna nooit meegenomen (naar 5 mans) omdat je geen CC en aggro reductie heb. Was laatst wel met me warrior in molten core met me guild xD. dat ging pas hard, had bijna 40% crit met alle buffs en winfury totem enz, nog nooit zulke grote getallen op me scherm langs zien komen (heb de 2h glad sword, MS spec)
Of het spel gewoon snappen.. weten hoe quests werken?quote:Op woensdag 9 januari 2008 12:05 schreef WRNL het volgende:
[..]
Bij jou komt dit in aanmerking: Graadmeter > Verslaafd![]()
Ik, met 3 chars, allen Horde.quote:
Nah, dat ik daar een nelf heb wil nog niet zeggen dat ik echt op die server speel, ik zit tegenwoordig alleen nog maar op Wildhammerquote:Op woensdag 9 januari 2008 16:22 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Ik, met 3 chars, allen Horde.
Rouvoet, lvl 65 Blood Elf Priest
Melkboer, lvl 28 Tauren Druid
Chiropractor, lvl 11 Rogue
De laatste gebruik ik vrij weinig, rogues zijn misschien toch niet mijn ding.
Anyways, jij speelt Alliance, dus ik kan hooguit een keer naar je zwaaien als ik je zie.
Lightbringer is volgens mij weer een recommended server geworden, zie ineens heel veel nieuwe mensen daar spelen die net zijn begonnen met WoW. Da's ook wel weer leuk, normaal gesproken tref je op laag level alleen maar mensen die aan hun zoveelste alt zijn begonnen en alleen maar lopen te zeiken over hoeveel lvl 70's ze hebben.
Dat weet je toch wel slimme jongenquote:Op woensdag 9 januari 2008 15:55 schreef Trigalti het volgende:
[..]
Of het spel gewoon snappen.. weten hoe quests werken?
Ben hiervoor wel een maand of 9 gestopt
poeeh ik heb geen crit record ding ofzo maar ik gok iets van 6k als hoogste getal op me warrior ooit.quote:Op woensdag 9 januari 2008 15:33 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Mwa, ik mag toch behoorlijk vaak mee naar instances met mn dps warrior... al waren dat wel de instances op AzerothMja, screw it, ik ga gewoon lekker honor halen (nog zo'n 20k van AV pakken + 36 EOTS marks), hopelijk kan ik vanavond een stuk of 10 a 15 AV's doen
![]()
Wel lachen trouwens, ik ben gister gerespecced (ik ben al 6x van spec veranderd tijdens het lvlen) van pak em beet 41 arms / 20 fury naar 18 arms / 41 fury / 2 prot, en loop dus rond met 2 swords van ieder zo'n 52 basic dps en een minor beastslay enchant erop
![]()
En ik doe nog redelijke dmg ook, dus das mooi meegenomen.
Edit: en wat is je hoogste crit tot nu toe? De mijne ligt rond de 6.4k (maar dat was dus met die 1h sword uit Ramparts +35 agi erop, en een stoere offhand sword +fiery wep waar ik me de naam niet van kan herinnneren).
Rond de 7 of 8k met een shadowbolt op m'n warlock op Gruul (dus niet echt een speciale situatie en geen executequote:Op woensdag 9 januari 2008 21:41 schreef viezerdt het volgende:
[..]
poeeh ik heb geen crit record ding ofzo maar ik gok iets van 6k als hoogste getal op me warrior ooit.
Ik gok op de zomer. Net voor of net na.quote:Op donderdag 10 januari 2008 00:44 schreef Rossoneri het volgende:
Weet iemand al een release dag voor de nieuwe uitbreiding? Bij Dynabyte staat er 14-11-2008. Ik hoop toch niet dat dit waar is, en op de site van
Blizzard
staat ook al zo weinig.
* WyriHaximus denkt dat het weer net zo gaat als met de vorige expensionquote:Op donderdag 10 januari 2008 00:44 schreef Rossoneri het volgende:
Weet iemand al een release dag voor de nieuwe uitbreiding? Bij Dynabyte staat er 14-11-2008. Ik hoop toch niet dat dit waar is, en op de site van
Blizzard
staat ook al zo weinig.
Vergeet Opportunity en Master of Subtlety niet.quote:Op woensdag 9 januari 2008 23:59 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
250% Ambush -> 275% Ambush = 3.5K Ambish!
Die zijn gedisband, en een paar (de retards) migraten. Mensen als Choppar (kansloos mannetje dat het isquote:Op donderdag 10 januari 2008 07:59 schreef Mauro het volgende:
DjNivek,
Heb jij iets gehoord over DtD?
Ik hoor speculaties over een migratie en een disban namelijk.
Zou wel zonde zijn. Weer een Allianceguild (een van de betere) weg. :/
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |