Nog niet veel verder dan vermeld in het vorige topic. Binnenkort maar weer even langs bij de locatie om wat details door te spreken.quote:Op woensdag 19 december 2007 08:10 schreef draculettetje het volgende:
zal later even OP aanpassen even snel toegevoegd
Maarre hoe staat het dus met de voorbereidingen bij iedereen?
Of het nagenieten van?
Is dat i.v.m. vakanties?quote:Op woensdag 19 december 2007 16:26 schreef voodoolady het volgende:
Wij denken eraan om de uitnodigingen voor 4 januari te versturen met de kras kerstzegelsmaar waarschijnlijk komen we er niet aan toe. Verder geen vorderingen.
nou precies wat ik bedoelquote:Op woensdag 19 december 2007 18:53 schreef tessie het volgende:
Wij hebben op de kerstkaarten een klein save-the-date tekstje gezet, met daarbij de url naar onze trouw-site. Maar de uitnodigingen versturen we ook pas zo'n 6 weken vantevoren...
Wat doen jullie trouwens met makeup? Doen jullie dat zelf of laten jullie dat doen? En waar dan?
Lijkt me heel erg wennen een andere naamquote:Op woensdag 19 december 2007 19:10 schreef bianca en michael het volgende:
Het nagenieten gaat hier prima, ik geniet er nog dagelijks van om me mevrouw van ... te noemen! Michael zei, hadden we jáááren eerder moeten doen dat trouwen
ja dan is het probleem op gelostquote:Op woensdag 19 december 2007 21:03 schreef Fannetje het volgende:
Make up en kapsel laat ik door degene doen waarbij ik mijn trouwjurk heb gekocht. Heel handig
Een andere naam lijkt me ook erg raar. Maar ik hoef daar niet aan te wennen, ik hou gewoon mijn eigen achternaam
Ik heb juist getwijfeld om andere redenenquote:Op donderdag 20 december 2007 00:43 schreef tessie het volgende:
Ik neem de naam van mn vriend aan. Ik ben eigenlijk blij dat ik van mijn eigen achternaam af ben. Mijn ouders zijn gescheiden en heb haast geen contact meer met mn vader. En de naam van mn vriend is ook mooi en klinkt goed met mijn naam. Vind het ook wel leuk om dezelfde achternaam te hebben.
In de zin van iedereen kent je al met deze achternaam ook de officiele instanties praktisch?quote:Op donderdag 20 december 2007 08:33 schreef Levitation het volgende:
Ik heb altijd geroepen dat ik dolgraag een andere achternaam wilde... maar nu puntje bij paaltje komt lijkt 't me toch veel praktischer om (zeker zakelijk) mijn eigen naam blijven gebruiken. Dan maar telkens alle 12 letters spellen. Ik heb een Portugese achternaam, maar niemand in mijn familie spreekt meer Portugees.![]()
Zoiets ja...quote:Op donderdag 20 december 2007 08:52 schreef draculettetje het volgende:
[..]
In de zin van iedereen kent je al met deze achternaam ook de officiele instanties praktisch?
hihiquote:Op donderdag 20 december 2007 08:56 schreef Levitation het volgende:
[..]
Zoiets ja...En het is ook altijd leuk om verwarring te zaaien door heel snel je bedrijfsnaam (ook lang) en dan mijn volledige naam te zeggen.
quote:Op donderdag 20 december 2007 16:52 schreef Pure-Poison het volgende:
Ik neem de achternaam van mijn vriend aan.
Verder zijn we niet verder met voorberijden dan vorige topic,december is hier zo'n drukke maand dat dat het nieuwe jaar weer wordt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop