abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_55146420
Schandalig dat niemand meer een VVV topic nummer 4 heeft geopend, althans ik kan hem nergens vinden?

Maar met de prestaties van de afgelopen weken verdienen ze natuurlijk alle eer en een nieuw vers eigen topic

(ik zal straks eens een fatsoenlijke OP in mekaar flansen als dat me lukt)
Patat Friet
  zondag 9 december 2007 @ 15:19:15 #2
184899 Mike.Strutter
Am I The Only One?...
pi_55146456
Het liep bij vlagen goed bij VVV tegen Feyenoord. Maar Feyenoord trok het niveau van VVV toch wel omlaag Wat een slechte wedstrijd
pi_55146522
VVV

De Koel
No bitch to me
pi_55146949
Geweldige voetbalmiddag gehad. Lekker sfeertje en een erg sterk spelend VVV. Absurd als je bedenkt dat hoe VVV er vorig jaar om deze tijd voor stond. Het begint langzamerhand op een voetbalsprookje te lijken.

De enigste smet op de wedstrijd was het dramatische optreden van de heer Blom...
  zondag 9 december 2007 @ 15:45:01 #5
184899 Mike.Strutter
Am I The Only One?...
pi_55146963
De grensrechters konden er anders ook wat van.
pi_55147141
Daar kun je in het stadion lastig over oordelen, maar het is abnormaal dat de beste man Fleuren een gele kaart geeft voor een schouderduw en vervolgens Bahia (doorgebroken Jason Oost) en Sahin (twee gestrekte benen op God Mampuya) dezelfde prent geeft, overigens kwam De Guzman in de eerste helft ook al goed weg met natrappen. Dus A) hij heeft gezopen, B) hij is niet zindelijk C) hij speelt het vuil of D) alle voorgaande mogelijkheden. Maar ondanks het bovengenoemde denk ik dat de 0-0 terecht was, al had ik eigenlijk gehoopt dat Leemans in de blessuretijd nog per ongeluk zou scoren. Vanavond is Wetzel te gast bij Voetbal Insite, eens kijken wat hij allemaal te vertellen heeft...
  zondag 9 december 2007 @ 15:58:30 #7
184899 Mike.Strutter
Am I The Only One?...
pi_55147210
Als Oost zich had laten vallen dan had Bahia hopelijk wel rood gekregen. Maar hij ging gewoon door. Evengoed netjes van de scheids dat hij toch nog een kaart geeft.

Op zo'n momenten moet je gewoon slim zijn en je laten vallen. Wetzel bij voetbal insite wil ik wel graag zien
pi_55147560
Overigens was Mampuya weer geweldig vandaag. Wat os het toch ook een cultheld. Werd tijdens zijn blessure toegezongen met "Du hast die Haare schön" _0_

  zaterdag 15 december 2007 @ 21:46:43 #9
62455 Frey
Ludo Sanders
pi_55300559
Puntje bij Twente gehaald

Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
pi_55308959
Goed bezig

Tegen Vitesse moet er natuurlijk gewonnen worden
pi_55312856
quote:
Op zondag 16 december 2007 10:56 schreef Ruder het volgende:
Goed bezig

Tegen Vitesse moet er natuurlijk gewonnen worden
Wordt nog lastig genoeg, aangezien Linssen en Kahya geschorst zijn, hopelijk is Mampuya wel weer fit...
pi_55315429
VVV!

Ze gaan nog Europees voetbal halen, wat ik je zeg... AC Milan in De Koel
Wanna hug it out? Let's hug it out, bitch!
  zondag 16 december 2007 @ 17:05:44 #13
184899 Mike.Strutter
Am I The Only One?...
pi_55315632
quote:
Op zondag 16 december 2007 16:57 schreef Un-X-PecteD het volgende:
VVV!

Ze gaan nog Europees voetbal halen, wat ik je zeg... AC Milan in De Koel
AC Milan dat het altijd lastig heeft tegen Limburgse clubs.
  zondag 16 december 2007 @ 20:32:50 #14
74763 bergkampf
How you doin`? ;)
pi_55320383
Calabro whohohoo
Ado is the pride of Holland!
  zondag 23 december 2007 @ 14:27:18 #15
62455 Frey
Ludo Sanders
pi_55489928
3 Punten tegen Vitesse

Zeer goed bezig
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
pi_55489936
VVV

Die Amrabat is toch wel dé aankoop van de eredivisie dit jaar, eigenlijk is hij nou al te belangrijk voor VVV.
Moet er niet aan denken dat hij straks geblesseerd raakt, dan raakt VVV 90% van de dreiging voorin en doelpuntproductie kwijt.

Van Wetzel raak ik trouwens ook meer gecharmeerd wat een toptrainer, hij haalt echt het maximale uit de selectie en blijft gewoon nuchter en realistisch
Patat Friet
pi_55490304
VVV toch een lichtpuntje in mijn weekend.

Amrabat

Ik hoorde op de radio, dat het waarschijnlijk was dat Gommans naar VVV kwam. Zou echt mooi zijn. Een aan val met Gommans, Amrabat en Oost
No bitch to me
pi_55490786
Goede overwinning weer zeg..

Die Amrabat moet naar Grunn.
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
pi_55490943
klopt het dat Amrabat een afkoopsom van slechts een paar ton heeft?
pi_55491241
quote:
Op zondag 23 december 2007 15:03 schreef MaxPower het volgende:
klopt het dat Amrabat een afkoopsom van slechts een paar ton heeft?
Nee jullie moeten Ambrabat gewoon allemaal met rust laten

Aan het eind van het seizoen mogen jullie allemaal tegen elkaar gaan opbieden

[ Bericht 0% gewijzigd door TornadoDK op 23-12-2007 15:28:01 ]
No bitch to me
pi_55491465
Jammer voor jullie dat Wintjens zo laat 1e doelman is geworden anders hadden jullie nog wel wat mer puntjes gehad.
  zondag 23 december 2007 @ 15:36:12 #22
147028 LosMillonarios
Marco Di Marchi_0_
pi_55491723
Na vanmiddag veel respect gekregen voor jullie

Een verdiende overwinning voor jullie, dus gefeliciteerd enzo.
Bridge over troubled water
pi_55493110
Geweldig resultaat vandaag en dat zonder Verdellen Linssen en Kahya! Eerste helft werd Amrabat nog goed bespeeld waardoor Oost de vrijheid kreeg om zich erg goed te ontwikkelen in de wedstrijd. Tweede helft begon de Amrabat-show, meer woorden zijn er niet. Overigens weer een geweldige sfeer én een Mampuya spandoek!
pi_55493582
quote:
Op zondag 23 december 2007 15:27 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
Jammer voor jullie dat Wintjens zo laat 1e doelman is geworden anders hadden jullie nog wel wat mer puntjes gehad.
Inderdaad wat een verschil met Begois zeg. Begois zorgde voor puntverlies terwijl Wintjens gewoon punten pakt in zijn eentje
Patat Friet
  zondag 23 december 2007 @ 16:55:51 #25
46672 DarkShine
Mijnstreek Oost
pi_55493726
Congratz & bedankt!!
Vreuger, wie de beerkratte nog va hoots woare en se moëts blieve durchdrinke um d\'r kachel a te hotte
Planning:
-
pi_55494259
quote:
Op zondag 23 december 2007 16:55 schreef DarkShine het volgende:
Congratz & bedankt!!
Als Roda nou eens niet punten zou verspelen aan directe concurrenten en alle goede spelers weg zou halen zouden ze misschien iets terug kunnen doen
Patat Friet
  zondag 23 december 2007 @ 17:23:10 #27
46672 DarkShine
Mijnstreek Oost
pi_55494318
quote:
Op zondag 23 december 2007 17:21 schreef ganzenherder het volgende:

[..]

Als Roda nou eens niet punten zou verspelen aan directe concurrenten en alle goede spelers weg zou halen zouden ze misschien iets terug kunnen doen
Waar jullie ons helpen laten wij Venlo telkens in dit steek (Willem II, Excelsior & Sparta). Frustreert ons nog meer dan jullie!
Vreuger, wie de beerkratte nog va hoots woare en se moëts blieve durchdrinke um d\'r kachel a te hotte
Planning:
-
pi_55499392
Ik twijfelde eerst nog een beetje of Amrabat een hoger niveau wel aan kon. Maar nu ben ik toch wel redlijk overtuigd.
Dat ie kan voetballeen daar zijn we het allemaal wel over eens. Maar vandaag zag ik een hoop positieve punten van hem.

Bij het eerste doelpunt, nam hij de bal goed aan en in het drukke strafschopgebied snel kappen en schieten was ook goed gedaan.

Verder was hij heel sterk aan de bal, liet zich niet van de bal afzetten en gebruikte zijn lichaam goed. Pakte ook een paar keer goed de bal af door goed zijn lichaam te gebruiken.

En het meest positieve van allemaal vond ik dat ie regelmatig op het juiste moment de bal goed afspeelde, iets wat er eerst nog weleens aan ontbrak.

In vergelijking met het begin van het seizoen is hij er al veel op vooruit gegaan en als hij zich zo blijft ontwikkelen dan kan deze speler absoluut de top aan


Dus VVV doe er alles aan om deze kalsbak nog minstens een half jaar in Venlo te houden.
No bitch to me
pi_55499992
quote:
Trio zoekt steun voor stadion
Geschreven door Berdje (bron: venlonaren.nl)
Geplaatst op 22-12-07
Berden, Sprengers en Scheuten gaan fondsen werven voor bouw nieuw VVV-complex

Het ‘supertrio’ dat zich jaren geleden sterk maakte voor de renovatie van De Koel gaat nu steun zoeken voor de bouw van een nieuw stadion voor VVV.

Het gaat om Hai Berden, voorzitter van VVV en directeur van Seacon Logistics, Jeu Sprengers, voorzitter van de KNVB, en Jacques Scheuten, directeur van Scheuten Glas. Het drietal gaat erop toezien dat het wedstrijdstadion annex evenementencentrum zo snel mogelijk verwezenlijkt wordt.
De bekende Venlonaren, ditmaal aangevuld met onder anderen Jan van den Belt (Océ) en Jan Klerken (Scelta Mushrooms), bewaken de voortgang en werven fondsen. Een zelfde aanpak werd gehanteerd door VVV bij de renovatie van stadion De Koel, enkele jaren geleden.

Het huidige stadion van VVV, dat afgelopen seizoen naar de eredivisie promoveerde, is met zesduizend zitplaatsen te klein. Bovendien is de bereikbaarheid slecht. Om sponsors en supporters tegemoet te komen, is de club van plan een nieuw, overdekt stadion te bouwen met een capaciteit van vijftienduizend zitplaatsen. In het stadion zouden alleen de wedstrijden gespeeld worden, De Koel zou gaan dienen als trainingscomplex. Het stadion moet onderdeel vormen van een multifunctioneel complex (mfc), waarin ook plek is voor een evenementencentrum.
VVV-voorzitter Berden, de grote man achter het plan, heeft twee locaties op het oog in Venlo: het Kazerneterrein en het Floriadeterrein. Het is de bedoeling het mfc binnen hooguit vier jaar te bouwen.
Deze week praatte VVV de gemeenteraad en het college van burgemeester en wethouders bij over de plannen.

De Venlose politiek wil voorlopig nog geen standpunt innemen over het multifunctioneel complex, zo blijkt uit een rondgang langs de fractievoorzitters. Op 5 maart 2008 houdt de gemeenteraad een hoorzitting over de toekomst van de voormalige Frederik Hendrikkazerne. Die plek geniet de voorkeur van VVV en haar supportersverenigingen voor een stadion. Pas na de hoorzitting zullen de fracties laten weten hoe zij de toekomst zien van de kazerne, die eigendom is van de gemeente Venlo.
Raadsbreed leeft het besef dat een definitieve keuze de juiste moet zijn voor de stad. Daarbij zal ook nadrukkelijk rekening worden gehouden met de monumentale status van diverse gebouwen op het kazerneterrein.
Opmerkelijk dat ze de bereikbaarheid slecht vinden. het is vanuit het station, rechtvooruit tot aan de weg en dan naar rechts en alsmaar rechtdoor (ik schat een dikke 10 min lopen). En als je met de auto/bus komt, iedereen heeft tegenwoordig een tomtom dus dat is het probleem niet.

En die andere locatie lijken me juist helemaal niet beter bereikbaar. (ik weet niet zeker waar de floriade ligt maar volgens mij is het bij het industrieterrein van Blerick) Zeker niet als je vanuit het station af komt.

Verder lijkt het me wel goed dat er nieuw stadion komt. Als ze het redden in de eredivisie totdat het nieuwe stadion er is, wie weet wat er dan nog allemaal kan gebeuren.
15.000 mensen lijkt me ook niets teveel. Er wonen een hopen mensen in in en rondom Venlo en er liggen verder geen profclubs in de buurt.
Als ze in de eredivisie blijven is het ook interessant voor de bedrijven in Venlo om serieus te investeren in VVV
No bitch to me
  dinsdag 25 december 2007 @ 02:44:53 #30
111382 Ofyles2
Bestemming: onbekend
pi_55527929
quote:
Op zondag 23 december 2007 15:27 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
Jammer voor jullie dat Wintjens zo laat 1e doelman is geworden anders hadden jullie nog wel wat mer puntjes gehad.
Als het goed is speelt VVV zich veilig, halverwege of aan het einde van de 2e competitiehelft.
pi_55532310
Over het stadion

Het probleem bij het huidige stadion is dat de kaldenkerweg een belangrijke verkeersader in Venlo is. Nu staat het verkeer na de wedstrijd ruim een kwartier vast, wat gevolgen heeft in de hele stad. Ik kan me nog de laatste thuiswedstrijd tijdens een 'Duitse dag" herinneren, toen stond het verkeer in de hele stad vast. Ook kun je het stadion slechts vanuit één zijde bereiken, namelijk de noordkant van het stadion. Dit is niet goed in verband met de veiligheid, bij een eventueel ongeval zijn er maar 2 uitgangen waar ruim 6.000 toeschouwers door moeten. Ook is de ingang van het uitvak aan dezelfde kant als van de thuissuportes.

Wat mij betreft mag de Koel blijven, je kunt het namelijk zonder al te veel moeite uitbreiden naar 20.000 plaatsen en dan heb je misschien wel het mooiste stadion van Nederland. Het uitvak gaat weer terug naar Oost en van West maak je een grote tribune zoals het vroeger in de 80 was. Zag erg indrukwekkend uit, een soort kleine versie van de curve in het Westfalen stadion. Ik zou dan ook achter West een apparte ingang maken wat mogelijk is aangezien erachter een sportveld ligt en vanuit het uitvak zou ik een sluis maken richting het spoor wat een 200 meter verderop ligt. Daar kun je dan ook een apparte stopplaats maken voor de voetbalwedstrijden. Nog even kort samengevat, bij Oost en Zuid de tribune een flink stuk uitbreiden en West en Noord afmaken ( stukken gras eruit) dan heb je naar mijn mening een geweldig stadion.

Waarschijnlijk komt er toch een heel nieuw stadion, maar dan hoop ik wel dat men rekening houdt met de historie. Een gedeelte ondergronds, de spelers die vanaf een trap vanuit de tribune het veld betreden etc.

Over de prestaties

Het team draait geweldig nu. Het is knap dat je zonder belangrijke spelers als Verdellen, Linssen en kahya toch van een Vitesse weet de winnen. Jammer dat de rest van de ploegen onderin zo makkelijk punten pakt met bagger voetbal. Neem bijv. een Roda dat van alle ploegen onderin verliest, maar niet van VVV. Hopelijk worden dergelijke misstanden de tweede seizoenshelft rechtgetrokken, dan hoeven we ons geen zorgen te maken om degradatie. Een overwinning of een punt woensdag tegen NEC zou al een hele grote stap in de goede richting zijn. En even over Amrabat, ik denk dat hij nu al niet meer haalbaar is voor clubs als Heerenveen, Twente, Roda en Utrecht. Die gast gaat in de zomer voor een miljoentje of 5 richting een grote club. Overigens vind ik het vreemd dat er nu ineens zoveel media intersse is. Hij speelt al het hele seizoen zo goed. Maar ja, de media praat elkaar weer na, net zoals bij het Lurling-incident.
pi_55551245
Helaas niet gewonnen van NEC, maar gelukkig wel gelijk spel
pi_55551877
Toch weer een punt erbij

vooraf had ik gehoopt op winst, maar na een 2-0 achterstand is dit gewoon een super resultaat
Gelukkig niet verloren tegen een concurrent.
No bitch to me
  woensdag 26 december 2007 @ 15:04:24 #34
62455 Frey
Ludo Sanders
pi_55552296
Knap teruggekomen na de 2-0
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
  woensdag 26 december 2007 @ 15:24:16 #35
111382 Ofyles2
Bestemming: onbekend
pi_55552739
Schande. Jullie hadden moeten winnen!
  woensdag 26 december 2007 @ 19:57:04 #36
46672 DarkShine
Mijnstreek Oost
pi_55558114
quote:
Op zondag 23 december 2007 16:55 schreef DarkShine het volgende:
Congratz!!
Vreuger, wie de beerkratte nog va hoots woare en se moëts blieve durchdrinke um d\'r kachel a te hotte
Planning:
-
pi_55628496
quote:
Al Jazeera bij VVV
vrijdag 28 december 2007

Bijzonder bezoek voor VVV vanochtend op de training. Een cameraploeg van de Arabische televisiezender Al Jazeera maakte daar een voorbeschouwing op de wedstrijd tegen Ajax. De zender is geïnteresseerd in VVV, omdat in de selectie behoorlijk wat islamitische spelers rondlopen.

De verslaggever van Al Jazeera interviewde vanochtend onder anderen trainer André Wetzel. Zondag zendt de Arabische zender de wedstrijd tussen VVV en Ajax live uit.
Grappig dat ze uberhaupt van VVV gehoord hebben.

Ben benieuwd wat het morgen gat worden tegen Ajax. Ik denk dat ze verliezen, maar je weet het maar nooit. VVV is in vorm en Ajax juist niet.
No bitch to me
  zaterdag 29 december 2007 @ 18:29:15 #38
46672 DarkShine
Mijnstreek Oost
pi_55629013
Iedereen wint van iedereen in de Eredivisie

Succes morgen!
Vreuger, wie de beerkratte nog va hoots woare en se moëts blieve durchdrinke um d\'r kachel a te hotte
Planning:
-
  zondag 30 december 2007 @ 14:26:14 #39
6373 thaduck
!! nu Tha_Duck !!
pi_55652348
Knap gedaan!
tegenwoordig bekend als Tha_Duck
pi_55652356
VVV kampioen
Patat Friet
  zondag 30 december 2007 @ 14:26:56 #41
62455 Frey
Ludo Sanders
pi_55652379
Wat een reeks
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
pi_55652497


Aanwinst voor de Eredivisie op alle gebieden, prachtig . Gewoon aanvallen tegen Ajax .
  zondag 30 december 2007 @ 14:31:06 #43
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_55652552
‘Alles heej is VVV’

prachtig lied
pi_55652647
Ik vind dit een steeds leukere club.
pi_55652649
Ben benieuwd wat Derksen nu van VVV vind.

Als ze zo blijven voetballen en Amrabat geen blessure krijgt zie ik VVV echt niet degraderen
Patat Friet
pi_55652756
Ontzettend goed van VVV..... fantastisch hoor
  zondag 30 december 2007 @ 14:37:25 #47
194154 BigKahuna
De Eindbaars.
pi_55652777
Gefeliciteerd
><(({°>
  zondag 30 december 2007 @ 14:43:46 #48
73006 PaRaR
Geboren en getogen
pi_55652999
Stuntje hoor.
pi_55653217
Goed gedaan van VVV Ben blij voor de jongens zeker Ofrany heb nog bij hem in de klas gezeten.

Maar jammer voor Ajax
No bitch to me
pi_55653265
Alweer een (verdiend) punt. Had ik niet verwacht....
  zondag 30 december 2007 @ 14:53:22 #51
116532 The_Verve
Midfield Maestro
pi_55653337
Geweldig dat de spelers zo dicht langs de supporters moeten om de trap richting de kleedkamers te bereiken. Jammer dat er plexiglas voor de tribune zit in die hoek.
De Nostradamus van FOK! 6 mei 2009: Iniesta 90 + 3.
  zondag 30 december 2007 @ 15:02:14 #52
11102 knep
Mountainfreak
pi_55653680
VVV good gedaon manne!

Jammer dat er nog geen mooie OP is.
pi_55653704
Geweldige prestatie hoor. Heerlijk doelpunt die 1-1
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
pi_55653846
quote:
Op zondag 30 december 2007 15:02 schreef knep het volgende:
VVV good gedaon manne!

Jammer dat er nog geen mooie OP is.
Patat Friet
pi_55653996
quote:
die 1-1 is nog mooier dan ik verwachtte
Patat Friet
  zondag 30 december 2007 @ 15:16:52 #57
184899 Mike.Strutter
Am I The Only One?...
pi_55654120
Goed resultaat, ik ben net terug
  zondag 30 december 2007 @ 15:25:51 #58
6373 thaduck
!! nu Tha_Duck !!
pi_55654403
Wel tof om te zien hoe Calabro het doet bij VVV trouwens
tegenwoordig bekend als Tha_Duck
pi_55654681
quote:
Op zondag 30 december 2007 15:25 schreef thaduck het volgende:
Wel tof om te zien hoe Calabro het doet bij VVV trouwens
Supersub

Kut ik kan de OP nietmeer editten trouwens
Patat Friet
  zondag 30 december 2007 @ 15:37:52 #60
36815 Silenus
Frikandel of kroket?
pi_55654724
quote:
Op zondag 30 december 2007 15:16 schreef Mike.Strutter het volgende:
Goed resultaat, ik ben net terug
Belabberd resultaat, ben ook net terug!
Gourmetten of steengrillen?
pi_55654755
quote:
Op zondag 30 december 2007 15:37 schreef Silenus het volgende:

[..]

Belabberd resultaat, ben ook net terug!
heb je snel gedaan naar Utrecht
No bitch to me
  zondag 30 december 2007 @ 15:39:40 #62
184899 Mike.Strutter
Am I The Only One?...
pi_55654776
quote:
Op zondag 30 december 2007 15:37 schreef Silenus het volgende:

[..]

Belabberd resultaat, ben ook net terug!
Huntelaar had er natuurlijk afgemoeten met 2x geel en dan was de 1-2 nooit gevallen. Heitinga had niet zo in de weg moeten lopen dan had VVV nog met 3-1 gewonnen
pi_55655622
quote:
Op zondag 30 december 2007 14:33 schreef ganzenherder het volgende:

Als ze zo blijven voetballen en Amrabat geen blessure krijgt zie ik VVV echt niet degraderen
Ik zie ze zowiezo echt niet degraderen
Wanna hug it out? Let's hug it out, bitch!
pi_55656320
Zonde dat de scheidsrechter weer zo'n negatieve invloed heeft. Waar hij voor gerechtigheid zou moeten zorgen, krijgt VVV nu het omgekeerde. Desondanks zijn we hier super tevreden met een puntje, dat als een overwinning gevierd is.
pi_55656439
Alle concurrenten ook verloren , op willem 2 na (maar dat kan ook niet anders dat zij, nec of beide punten pakten).
No bitch to me
  zondag 30 december 2007 @ 16:43:59 #66
46672 DarkShine
Mijnstreek Oost
pi_55656500
Geweldig resultaat voor VVV.

Alleen die scheids... Ajax mag absoluut niet klagen over de arbitrage, laten we het daar op houden!!
Vreuger, wie de beerkratte nog va hoots woare en se moëts blieve durchdrinke um d\'r kachel a te hotte
Planning:
-
pi_55656631
quote:
Op zondag 30 december 2007 16:43 schreef DarkShine het volgende:
Geweldig resultaat voor VVV.

Alleen die scheids... Ajax mag absoluut niet klagen over de arbitrage, laten we het daar op houden!!
Nice, Roda heeft eens een keer geen punten verspeeld aan concurrenten van VVV.

Thanks
Patat Friet
  zondag 30 december 2007 @ 17:04:40 #68
73274 Prosac
Bedankt Ray
pi_55656988
gefeliciteerd, ondanks dat jullie eigenlijk hadden moeten winnen met 4-1 ofzo
  zondag 30 december 2007 @ 17:12:28 #69
46672 DarkShine
Mijnstreek Oost
pi_55657198
quote:
Op zondag 30 december 2007 16:49 schreef ganzenherder het volgende:

[..]

Nice, Roda heeft eens een keer geen punten verspeeld aan concurrenten van VVV.

Thanks
Dat was meer geluk dan wijsheid

Nadat jullie onze concurrenten vaker gepakt hadden was dit een verplichting ten opzichte van jullie...
Vreuger, wie de beerkratte nog va hoots woare en se moëts blieve durchdrinke um d\'r kachel a te hotte
Planning:
-
pi_55657398
Overigens vond ik de Ajax supporters enorm triest. Als je een half uur lang weggespeeld wordt en uit het niets scoort en dan "voetballes" gaat zingen, snap je er ook niet veel van. Ook vond ik het "schade Deutschland alles ist vorbei" wel ironisch, je speelt zelf laf countervoetbal en je hebt een spits die valt zodra er een been uitsteekt, dan vraag ik me af welke "moffen" stil zouden moeten zijn....
  zondag 30 december 2007 @ 17:28:51 #71
46672 DarkShine
Mijnstreek Oost
pi_55657605
Die ajax fans teren op hun Europese succes de laatste jaren!
Vreuger, wie de beerkratte nog va hoots woare en se moëts blieve durchdrinke um d\'r kachel a te hotte
Planning:
-
pi_55658084
Ik vond het overigens jammer dat Urzaiz niet mocht invallen, ik had deze cultheld graag nog een keer in levende lijve zien "voetballen".....
  zondag 30 december 2007 @ 17:55:35 #73
6373 thaduck
!! nu Tha_Duck !!
pi_55658357
quote:
Op zondag 30 december 2007 17:20 schreef JLSB het volgende:
Overigens vond ik de Ajax supporters enorm triest. Als je een half uur lang weggespeeld wordt en uit het niets scoort en dan "voetballes" gaat zingen, snap je er ook niet veel van. Ook vond ik het "schade Deutschland alles ist vorbei" wel ironisch, je speelt zelf laf countervoetbal en je hebt een spits die valt zodra er een been uitsteekt, dan vraag ik me af welke "moffen" stil zouden moeten zijn....
Dat noemen ze gewoon ajakkes-publiek. Kennen ze ook niets aan doen, toen de hersens werden uitgedeeld stonden ze absoluut niet vooraan
tegenwoordig bekend als Tha_Duck
  zondag 30 december 2007 @ 18:31:07 #74
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_55659144
quote:
Op zondag 30 december 2007 16:43 schreef DarkShine het volgende:
Geweldig resultaat voor VVV.

Alleen die scheids... Ajax mag absoluut niet klagen over de arbitrage, laten we het daar op houden!!
VVV had zelfs een penal moeten krijgen
pi_55659335
quote:
Op zondag 30 december 2007 17:55 schreef thaduck het volgende:

[..]

Dat noemen ze gewoon ajakkes-publiek. Kennen ze ook niets aan doen, toen de hersens werden uitgedeeld stonden ze absoluut niet vooraan
Och ja, dat van "voetballes" zal misschien sarcastisch bedoeld zijn, maar toch...

Om 7 uur nog even de samenvatting chekken voor de arbitrale fouten. Overigens viel het mij op dat het verslag van VI nogal vanuit Amsterdams perspectief is geschreven.
  zondag 30 december 2007 @ 18:45:44 #76
36815 Silenus
Frikandel of kroket?
pi_55659471
quote:
Op zondag 30 december 2007 17:20 schreef JLSB het volgende:
Overigens vond ik de Ajax supporters enorm triest. Als je een half uur lang weggespeeld wordt en uit het niets scoort en dan "voetballes" gaat zingen, snap je er ook niet veel van. Ook vond ik het "schade Deutschland alles ist vorbei" wel ironisch, je speelt zelf laf countervoetbal en je hebt een spits die valt zodra er een been uitsteekt, dan vraag ik me af welke "moffen" stil zouden moeten zijn....
Jezus, als je niet begrijpt dat dat sarcastisch was ben je wel heel naief. Zo zijn Ajaxsupporters al jaren, net als Ajaxpubliek roepen naar weglopers.

@TornadoDK: Mn ouders wonen in Limburg, dus vandaar.
Gourmetten of steengrillen?
  zondag 30 december 2007 @ 18:47:17 #77
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_55659512
Owja trouwens de 0-1 van Suarez was zo erg hands
pi_55659593
quote:
Op zondag 30 december 2007 17:20 schreef JLSB het volgende:
Overigens vond ik de Ajax supporters enorm triest. Als je een half uur lang weggespeeld wordt en uit het niets scoort en dan "voetballes" gaat zingen, snap je er ook niet veel van. Ook vond ik het "schade Deutschland alles ist vorbei" wel ironisch, je speelt zelf laf countervoetbal en je hebt een spits die valt zodra er een been uitsteekt, dan vraag ik me af welke "moffen" stil zouden moeten zijn....
Lol

Daar droop het sarcasme vanaf. Net alsof dat serieus bedoeld is. Ajax speelde zo ontzettend slecht. Net alsof We Are the Champions en Op een slof en een oude voetbalschoen, wordt Ajax kampioen serieus waren bedoeld. Of dat tien, tien, tien.

Dat van die moffen sloeg dan idd weer nergens op. Al helemaal omdat die in de laatste minuten nog wel eens willen scoren.

En nee, niks geen frustratie hoor hierboven. VVV heeft terecht een punt gepakt. Maar je moet dingen wel ff in perspectief plaatsen.
Enoh: "Voor Nederlanders is het misschien normaal dat getalenteerde voetballers bij Ajax spelen, maar zo denk ik niet. Er zijn zat goede spelers die niet de kans krijgen voor Ajax te voetballen. Ik wel. Daar bedank ik God iedere dag voor."
pi_55659655
Als je goed leest zie je dat er al een tweede reactie is gegeven, de eerste was nog met de emotie van de wedstrijd...
pi_55659751
quote:
Op zondag 30 december 2007 18:53 schreef JLSB het volgende:
Als je goed leest zie je dat er al een tweede reactie is gegeven, de eerste was nog met de emotie van de wedstrijd...
Als je heel goed leest, staat er: maar toch...
Enoh: "Voor Nederlanders is het misschien normaal dat getalenteerde voetballers bij Ajax spelen, maar zo denk ik niet. Er zijn zat goede spelers die niet de kans krijgen voor Ajax te voetballen. Ik wel. Daar bedank ik God iedere dag voor."
pi_55660088
quote:
Op zondag 30 december 2007 18:45 schreef Silenus het volgende:

@TornadoDK: Mn ouders wonen in Limburg, dus vandaar.
Jammer ik dacht misschien heeft hij een super snelle route ontdekt

Even vooruit kijken:

de 3 eerstvolgende wedstrijden hopen op 3 punten. moet kunnen met deze vorm, maar de tegenstanders Nac uit, psv thuis en heerenveen uit zijn wel erg pittig.

De 3 wedstrijden daarna zou het zomaar kunnen dat VVV zich veilig speelt. thuis tegen Heracles en Willem 2 en uit tegen sparta zijn 7 punten gewoon mogelijk en als dat gebeurd zie ik de concurrentie VVV niet meer inhalen.
No bitch to me
  zondag 30 december 2007 @ 19:15:01 #82
36815 Silenus
Frikandel of kroket?
pi_55660174
Als jullie PSV punten afsnoepen hebben jullie het weer helemaal goedgemaakt.

En natuurlijk blijft VVV erin!
Gourmetten of steengrillen?
  zondag 30 december 2007 @ 19:59:10 #83
23186 FrankyMcG
I'd rather have the scar
pi_55661323
Respect voor VVV, indrukwekkende reeks momenteel voor een promovendus...
[b]It doesn't take a big man to knock somebody down. Just a little courage to lift him off the ground[/b]
pi_55661401
Respect jongens

1e goal van ajax had afgekeurd moeten worden. Verdienden normaal te winnen !
pi_55661761
Nu ik die samenvatting heb gezien heb ik toch meer het idee dat er 2 punten verloren zijn gegaan ipv 1 punt gewonnen te hebben

Die scheidsrechter had nog net zijn Ajax shirt niet aan, tjongejonge
Patat Friet
  zondag 30 december 2007 @ 20:16:16 #86
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_55661810
Wanneer mag psv er stranden ?
pi_55661935
20/1
Enoh: "Voor Nederlanders is het misschien normaal dat getalenteerde voetballers bij Ajax spelen, maar zo denk ik niet. Er zijn zat goede spelers die niet de kans krijgen voor Ajax te voetballen. Ik wel. Daar bedank ik God iedere dag voor."
  zondag 30 december 2007 @ 21:52:40 #88
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_55664365
Wat is een fan site van VVV ?
Ik kan er geen vinden...
  zondag 30 december 2007 @ 22:03:06 #89
46672 DarkShine
Mijnstreek Oost
pi_55664689
quote:
Op zondag 30 december 2007 21:52 schreef jorienvdherik het volgende:
Wat is een fan site van VVV ?
Ik kan er geen vinden...
Venlonaren.nl

En anders sjek je Rodajcfans.nl / links maar
Vreuger, wie de beerkratte nog va hoots woare en se moëts blieve durchdrinke um d\'r kachel a te hotte
Planning:
-
pi_55664701
--Doe eens normaal

[ Bericht 57% gewijzigd door venomsnake op 30-12-2007 22:13:33 (schelden met een ziekte) ]
  zondag 30 december 2007 @ 23:04:35 #91
11102 knep
Mountainfreak
pi_55666651
quote:
Op zondag 30 december 2007 20:16 schreef jorienvdherik het volgende:
Wanneer mag psv er stranden ?
Tegen die tijd heeft Ome Sef de boel weer op de rails .
  maandag 31 december 2007 @ 00:08:54 #92
111382 Ofyles2
Bestemming: onbekend
pi_55668862
quote:
Op zondag 30 december 2007 15:02 schreef knep het volgende:
VVV good gedaon manne!

Jammer dat er nog geen mooie OP is.
Eigenlijk hadden jullie gewoon moeten winnen.

Maar toch puik gespeeld.
pi_55685490
quote:
Bron: Elf Voetbal

VVV test tip van Vergoossen
Maandag, 31 december 2007, 16:00

VVV-Venlo krijgt Keisuke Honda op proef. De 21-jarige middenvelder van Grampus Nagoya Eight krijgt drie weken de tijd om een contract af te dwingen bij de Venlose Eredivisionist en zal meegaan op trainingskamp naar Wassenaar.

Honda speelt al drie jaar in de Japanse J-League en kwam eerder uit voor Gamba Osaka. Ook maakt hij deel uit van de nationale Olympische ploeg van Aziatische land. "We zijn blij dat ze een dergelijke speler hebben weten te interesseren", vertelt voorzitter Hai Berden tegenover ELF Voetbal. De preses laat de speler op tip van diens trainer Sef Vergoossen naar Venlo overkomen. "We vinden het belangrijk dat hij zich hier op zijn gemak voelt. Hij zal daarom ook niet in een hotel gaan wonen, maar krijgt direct een appartement toegewezen. We hebben vertrouwen in zijn kwaliteiten."
Zat er al een tijdje aan te komen dat er een Japanner zou komen, gezien de connecties van VVV in het Oosten. Er gaan/gingen ook geruchten over Mike Havenaar van Yokohama....

[ Bericht 2% gewijzigd door JLSB op 31-12-2007 16:27:26 ]
  maandag 31 december 2007 @ 16:40:11 #94
46672 DarkShine
Mijnstreek Oost
pi_55686021
Wat een indrukwekkende serie van VVV op het eind van de 1ste seizoenshelft, ben blij dat wij VVV uit al geweest hebben!

Succes in de 2de seizoenshelft, hopelijk blijven jullie in de Ere!
Vreuger, wie de beerkratte nog va hoots woare en se moëts blieve durchdrinke um d\'r kachel a te hotte
Planning:
-
pi_55686234
Jullie doen het ook goed, vooraf leek de wedstrijd in Kerkrade cruciaal te worden voor degradatie en Europees voetbal, maar als het zo daargaat....
pi_55686407
quote:
Op zondag 30 december 2007 17:55 schreef thaduck het volgende:

[..]

Dat noemen ze gewoon ajakkes-publiek. Kennen ze ook niets aan doen, toen de hersens werden uitgedeeld stonden ze absoluut niet vooraan
Ben blij dat jij wel vooraan stond..
Sjakie Wolfs 1931-2008
Bobby Haarms 1934-2009
Michael Jackson 1958-2009
  maandag 31 december 2007 @ 16:57:22 #97
46672 DarkShine
Mijnstreek Oost
pi_55686596
quote:
Op maandag 31 december 2007 16:47 schreef JLSB het volgende:
Jullie doen het ook goed, vooraf leek de wedstrijd in Kerkrade cruciaal te worden voor degradatie en Europees voetbal, maar als het zo daargaat....
Laten we er maar een Limburg Europees handhavingsfeest van maken
Vreuger, wie de beerkratte nog va hoots woare en se moëts blieve durchdrinke um d\'r kachel a te hotte
Planning:
-
  zaterdag 12 januari 2008 @ 21:25:33 #98
62455 Frey
Ludo Sanders
pi_55982410
En weer een puntje gepakt
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
pi_55984080
Weer een puntje

Volgende week hopelijk 3, zou dubbel mooi zijn
No bitch to me
pi_56056002
quote:
VVV-Venlo is overtuigd en contracteert Honda

VVV-Venlo heeft er een aanwinst bij. De Limburgers hebben stagiair Keisuke Honda voor tweeënhalf jaar vastgelegd.

De Japanse middenvelder had maar twee van de geplande drie weken nodig om de technische staf van VVV te overtuigen van zijn kwaliteiten.

De 21-jarige jeugdinternational deed in eigen land ervaring op bij Sef Vergoossens Nagoya Grampus Eight. Hij kwam tot negentig competitie-optredens en elf goals.
Lijkt me een erg goede speler voor VVV, als ik die verhalen zo lees en die beelden bekijk. Gaan ze nog veel plezier aan beleven maar vraag me wel af waar ze het allemaal van betalen....
Patat Friet
pi_56056222
quote:
Op dinsdag 15 januari 2008 19:53 schreef ganzenherder het volgende:

[..]

Lijkt me een erg goede speler voor VVV, als ik die verhalen zo lees en die beelden bekijk. Gaan ze nog veel plezier aan beleven maar vraag me wel af waar ze het allemaal van betalen....
Volgens mij is hij gratis. En zijn salris wordt door een sponsor betaald. Dat werd tenminste gezegd, dat hij anders niet kwam.

Ik ken hem niet, maar met dit soort spelers heb je vaak aanpasingsproblemen dus eerst maar kijken hoe dat verloopt.
No bitch to me
pi_56169623
Leuk dat stukje over Wetzel en VVV net, dat de media alles zo vrij mag bekijken en er veel tijd voor de media wordt vrijgemaakt vind ik wel bij het imago van VVV passen
Patat Friet
pi_56170376
Voor vandaag ben ik eventjes een VVV supporter.
  zondag 20 januari 2008 @ 11:31:56 #104
46672 DarkShine
Mijnstreek Oost
pi_56173082
Succes!!
Vreuger, wie de beerkratte nog va hoots woare en se moëts blieve durchdrinke um d\'r kachel a te hotte
Planning:
-
  zondag 20 januari 2008 @ 11:50:42 #105
21578 Elvislives
Fietstas, Pumista
pi_56173423
quote:
Op zondag 20 januari 2008 01:47 schreef ganzenherder het volgende:
Leuk dat stukje over Wetzel en VVV net, dat de media alles zo vrij mag bekijken en er veel tijd voor de media wordt vrijgemaakt vind ik wel bij het imago van VVV passen
Dat rechtleggen van álles Leuke kerel. Ik vind VVV een mooie club ben ik dit seizoen achter gekomen, hopelijk vanmiddag een mooie pot mét verrassend resultaat!
No chingues con mi barrio!
Vamos el TRI!
pi_56177578
Gewoon de traditionele top drie thuis op een gelijkspel houden, heel knap.
Achter-elkaar-bezochte-Ajax-thuiswedstrijden-meter: [b]29[/b].
[b]Laatste wedstrijd:[/b] FC Timişoara. [b]Volgende:[/b] ADO Den Haag.
Ray's Statshoekje - 2009/2010.
pi_56177681
VVV Zijn bezig aan een uitstekende reeks

7 wedstrijden niet verloren waaronder de hele top 3 en twente uit
Zaten wel 6 gelijkespelen tussen, maar het blijft knap .
No bitch to me
  zondag 20 januari 2008 @ 14:33:31 #108
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_56177698
quote:
Alles heej is VVV
De Koel, de club, de kleure
D’raan got geej want weej zien heej
En schriëve ôg nao veure.
Kump Roda, MVV, Fortuna
Zingk de ganse Maastribun
  zondag 20 januari 2008 @ 14:34:58 #109
48241 Mindlight
O+ Jaimie O+
pi_56177753
Klasse prestaties dit seizoen!
Oud-Beijerland/Hilversum dus!
  zondag 20 januari 2008 @ 14:35:28 #110
37300 StarGazer
Anesthetize
pi_56177772
Knap hoor
'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal
  zondag 20 januari 2008 @ 14:36:28 #111
46672 DarkShine
Mijnstreek Oost
pi_56177803
Vreuger, wie de beerkratte nog va hoots woare en se moëts blieve durchdrinke um d\'r kachel a te hotte
Planning:
-
pi_56177805
Alleen jammer dat er geen 3 punten zijn gepakt tegen een topclub, het had alle drie de keren gekund.

Maar toch klasse prestatie met een man minder een punt pakken
Patat Friet
pi_56179458
Kort samengevat. Geweldige voetbalmiddag vandaag. Alleen weer jammer van de dramatische van Hulten en duikelaar Gomes. Overigens slaat het helemaal nergens op waar die Ofrany mee bezig is, die jongen raakt nauwelijks een bal, maar scoort twee geweldige goals tegen Ajax en PSV. Honda maakte ook een goede indruk, al gaan er nu al geruchten dat PSV hem over een jaar of twee over zal nemen. En om af te sluiten; de sfeer was top!
  zondag 20 januari 2008 @ 16:03:38 #114
62455 Frey
Ludo Sanders
pi_56179940
Felicitaties van deze Venlose PSV fan

Ik was erbij en de sfeer was echt geweldig man. Zelfs toen VVV in de tweede minuut scoorde, werd ik niet kwaad. Ik moest er zelfs om lachen. En dan dat geweldige clublied van VVV erbij, het beste clublied van de eredivisie.

Succes in Heerenveen
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
pi_56185399
VVV Heeft op Twente na de langste reeks zonder nederlaag
No bitch to me
pi_56185492
Ik denk dat de reeks woensdag gaat sneuvelen, het zal in ieder geval lastig worden zonder Linssen en Reekers...
  zondag 20 januari 2008 @ 20:07:49 #117
23186 FrankyMcG
I'd rather have the scar
pi_56185767
Vind het echt ongelofelijk (in positieve) zin dat VVV gewoon de hele top 3 op een gelijkspel heeft gehouden, en feitelijk alle keren recht op een de overwinning had!

Hoop dat ze gehandhaaft blijven voor de Eredivisie!
[b]It doesn't take a big man to knock somebody down. Just a little courage to lift him off the ground[/b]
pi_56185998
Hoeveel longen heeft Mampuya eigenlijk?
Patat Friet
pi_56186048
Wat mij sinds de winterstop opvalt, is dat Amrabat steeds minder belangrijk begint te worden. Iets wat positief is, aangezien andere spelers dan de kar trekken. Mede daarom is de aankoop van Honda helemaal niet verkeerd.
pi_56186909
quote:
Op zondag 20 januari 2008 20:07 schreef FrankyMcG het volgende:
Vind het echt ongelofelijk (in positieve) zin dat VVV gewoon de hele top 3 op een gelijkspel heeft gehouden, en feitelijk alle keren recht op een de overwinning had!

Hoop dat ze gehandhaaft blijven voor de Eredivisie!
Goed beschouwd kun je zelfs zegen dat Ajax, Feyenoord of PSV, als een van de drie het tenminste wordt, tegen VVV geen landskampioen is geworden.

Verder sluit ik me aan bij bovenstaande.
Enoh: "Voor Nederlanders is het misschien normaal dat getalenteerde voetballers bij Ajax spelen, maar zo denk ik niet. Er zijn zat goede spelers die niet de kans krijgen voor Ajax te voetballen. Ik wel. Daar bedank ik God iedere dag voor."
  maandag 21 januari 2008 @ 20:11:45 #121
200994 Kriegel
Ik ben overrated
pi_56207013
VVV is echt verbazingwekkend goed bezig, wat is dat me een solide elftal geworden voor een stel promovanten, ontzettend gegroeid sinds dat twijfelachtige begin. Nu nog wat vaker 3 punten pakken en een eindplek hoog in het rechterrijtje zit in de zak, Heracles van het veld beuken zou wat dat betreft een mooi begin zijn en verre van onmogelijk.
Maximaal 4 regels
Maximaal 250 tekens
(te kort? neem een abonnement)
pi_56208093
Ik blijf erbij dat ze volgend jaar AC Milan gaan ontvangen in de koel
Wanna hug it out? Let's hug it out, bitch!
pi_56267228
0-4 en 5-1

Maar geweldig wat een positieve voetbalinstelling VVV heeft. Ik ga er vanuit dat jullie erin blijven!
pi_56268631
Jammer van de nederlaag.

Maar het maakt verder niet zoveel uit. de komende 3 wedstrijden worden pas echt belangrijk. Tegen Heracles, Sparta en Willem 2.
No bitch to me
  donderdag 24 januari 2008 @ 09:16:43 #125
62455 Frey
Ludo Sanders
pi_56268772
Tja, kan gebeuren. Zondag gewoon winnen van Heracles
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
pi_56274687
SC Heerenveen is gewoon te sterk voor VVV

Ik vind SC Heerenveen ook een hele goede ploeg.

Maarjah tegen Heracles moet eigelijk wel gewonnen worden
pi_56277138
Heerenveen is dan ook de enige ploeg die VVV dit seizoen echt heeft weggespeeld. Maar ja, zoals gezegd, 6 punten uit de komende 3 wedstrijden en ik ben erg tevreden!
pi_56278366
Van deze Heerenveen supporter toch felicitaties, natuurlijk niet voor het resultaat, maar jullie hebben echt een leuke ploeg! Goede mentaliteit en jullie bleven voetballend oplossingen zoeken.
Veel succes verder dit seizoen en knikker Heracles er aub uit.
pi_56278693
Ingecalculeerde nederlaag, Wetzel had er weinig vertrouwen in als je zijn uitspraken over gisteren las.

En dan kun je beter eigenlijk beter ook maar meteen flink verliezen, weer lekker met beide voeten terug op aarde
Patat Friet
  zondag 27 januari 2008 @ 14:33:36 #130
62455 Frey
Ludo Sanders
pi_56340130
Oei oei... Niet zo best

Ik ga er maar vanuit dat de klap bij Heerenveen nog nawerkte.
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
pi_56340316


Totaal onverwacht, dacht al dat ze de score omgedraaid hadden toen ik keek enzo
Patat Friet
pi_56341865
Zeer slechte wedstrijd Ben na 60 minuten toch maar opgestaan om naar huis te gaan.
Ik zal nooit opstaan op basis van puur score maar dit was niet het VVV dat ik ken. Er zat gewoon geen rust in de ploeg en er werden teveel foutjes gemaakt waar Heracles terecht gebruik van maakt.

Volgende keer beter! (en ook dan zal ik er waarschijnlijk gewoon bij zijn. Veur ieuwig en altiéd blief ik einen echte Venlonaer!!)
  zondag 27 januari 2008 @ 17:57:12 #133
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_56344283
Weer eens anders dan ajax,feyenoord,psv thuis
pi_56374074
quote:
Edwin Linssen speelt met ingang van volgend seizoen voor Roda JC, zo meldt het Algemeen Dagblad. De 27-jarige aanvoerder van VVV-Venlo bereikte maandagavond een akkoord over een vierjarig contract bij de club uit Kerkrade.

De Venlose promovendus wilde het aflopende contract van Linssen verlengen, maar de contractbesprekingen verliepen erg moeizaam. Het eerste voorstel werd door Linssen al resoluut naast zich neergelegd. De belangstelling van Roda werd gretig in ontvangst genomen.

“We hebben Linssen aangetrokken, omdat ons middenveld na het vertrek van Bas Sibum naar NEC minder bezet is geraakt”, laat directeur Huub Narinx in een reactie weten. “Bovendien is het onzeker of huurling Cheikh Tioté van Anderlecht na dit seizoen bij ons blijft."

Linssen is bezig aan zijn negende seizoen in Venlo. Tussendoor kwam de middenvelder ook een seizoen uit voor Helmond Sport. Namens VVV staat de teller inmiddels op 255 competitieduels en negentien doelpunten.
En ja het is weer eens zo ver hoor, Linssen naar Roda...
Elk seizoen haalt Roda weer de beste spelers op, dacht dat dat na de promotie wel minder zou worden maar neeeuh hoor

En wat krijgt VVV ervoor terug? Een Roda dat verliest van concurrenten en de meeste VVV aankopen op de bank laat zitten
Patat Friet
  maandag 28 januari 2008 @ 23:49:23 #135
62455 Frey
Ludo Sanders
pi_56375130
Gelukkig pas volgend seizoen. VVV moet zich nu gewoon zien te handhaven en dan kunnen ze in de zomer eventueel kijken voor nieuwe versterkingen.
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
  dinsdag 29 januari 2008 @ 08:36:47 #136
46672 DarkShine
Mijnstreek Oost
pi_56377951
quote:
Op maandag 28 januari 2008 23:11 schreef ganzenherder het volgende:

[..]

En ja het is weer eens zo ver hoor, Linssen naar Roda...
Elk seizoen haalt Roda weer de beste spelers op, dacht dat dat na de promotie wel minder zou worden maar neeeuh hoor
Linssen heeft een aanbod van VVV gehad dat die direct naast zich heeft neergelegd. Als VVV een goed bod had gedaan hadden wij hem niet aangetrokken.
quote:
En wat krijgt VVV ervoor terug? Een Roda dat verliest van concurrenten en de meeste VVV aankopen op de bank laat zitten
Jullie aankopen van ons spelen wel in Venlo bedoel je? Los daarvan zit Janssen dicht tegen de basis aan echter heeft deze Hadouir voor zich (mogelijk komt hij er nu in door de blessure van Cissé). Frank van Kouwen begon in Doetichem in de basis, echter hebben we genoeg verdedigers. Dan moet je keuze's maken en met 3-4-3 vallen er helaas verdedigers buiten de boot.

Ik heb niks tegen VVV, integendeel zelfs. Kan me ook enigzins de frustratie voorstellen van jullie. Echter is het sportief en financieel toch echt een stap vooruit voor de spelers die van VVV naar Roda gaan.
Vreuger, wie de beerkratte nog va hoots woare en se moëts blieve durchdrinke um d\'r kachel a te hotte
Planning:
-
  dinsdag 29 januari 2008 @ 08:40:00 #137
46672 DarkShine
Mijnstreek Oost
pi_56377981
quote:
Op maandag 28 januari 2008 23:49 schreef Frey het volgende:
Gelukkig pas volgend seizoen. VVV moet zich nu gewoon zien te handhaven en dan kunnen ze in de zomer eventueel kijken voor nieuwe versterkingen.
Leemans mocht weg omdat die niet aan spelen toekwam, mogelijk mag deze nu wel blijven? Verder heeft men Honda al aangetrokken.

Hopelijk lukt het handhaven jullie.
Vreuger, wie de beerkratte nog va hoots woare en se moëts blieve durchdrinke um d\'r kachel a te hotte
Planning:
-
pi_56380227
Och die Linssen, profileerde zich altijd als mister-VVV, maar stapt nu doodleuk over naar de rivaal. Denk dat het voor Roda niet echt een versterking is. Heeft het dit seizoen erg moeilijk. Overigens heeft VVV al rekening gehouden met zijn vertrek gezien de aankoop van Honda en Jungschlager....
  dinsdag 29 januari 2008 @ 11:40:53 #139
46672 DarkShine
Mijnstreek Oost
pi_56381560
De rivaal
Vreuger, wie de beerkratte nog va hoots woare en se moëts blieve durchdrinke um d\'r kachel a te hotte
Planning:
-
pi_56383183
quote:
Op dinsdag 29 januari 2008 11:40 schreef DarkShine het volgende:
De rivaal
Tja, hier in Venlo is Roda niet al te geliefd.....
  dinsdag 29 januari 2008 @ 13:03:02 #141
46672 DarkShine
Mijnstreek Oost
pi_56383633
Bij een deel van jullie aanhang niet, 't andere heeft niks tegen ons. Wij hebben amper iets tegen jullie.

Dus om dan van een rivaal te spreken. Nee dat is die club uit Maastricht.
Vreuger, wie de beerkratte nog va hoots woare en se moëts blieve durchdrinke um d\'r kachel a te hotte
Planning:
-
pi_56383803
Die zijn helemaal erg Nou ja, jullie vonden het een aantal jaren geleden ook niet erg fijn dat Ajax steeds jullie goede spelers overnam. Niet dat ik Linssen zo geweldig vind, maar Willem Janssen had nog wel een jaartje hier mogen blijven...
  dinsdag 29 januari 2008 @ 13:11:03 #143
46672 DarkShine
Mijnstreek Oost
pi_56383881
Zoals ik net aangaf, ik kan de frustratie zeker begrijpen.

Maar als VVV hem in 1ste instantie een goed aanbod had gedaan had Linssen dat echt niet zomaar verworpen.
Vreuger, wie de beerkratte nog va hoots woare en se moëts blieve durchdrinke um d\'r kachel a te hotte
Planning:
-
pi_56386353
quote:
Op dinsdag 29 januari 2008 13:11 schreef DarkShine het volgende:
Zoals ik net aangaf, ik kan de frustratie zeker begrijpen.

Maar als VVV hem in 1ste instantie een goed aanbod had gedaan had Linssen dat echt niet zomaar verworpen.
Zoals Linssen aangaf in Dagblad de Limburger had VVV hem ook een aanbod gedaan. Maar Roda kan hem nou eenmaal veel meer bieden dan VVV maximaal kan bieden. Natuurlijk wilt hij hogerop maar het is gewoon jammer dat er steeds bepalende spelers naar Roda vertrokken. VVV had een heel aardig elftal gehad als er niet zoveel bepalende spelers weg zouden gaan
Patat Friet
pi_56719146
De volgende zware kloof komend weekend: Utrecht... ben bang voor wederom een zeperd
pi_56722059
quote:
Op donderdag 14 februari 2008 01:46 schreef Labrador1974 het volgende:
De volgende zware kloof komend weekend: Utrecht... ben bang voor wederom een zeperd
Normaal gesproken zou ik zeggen dat er bij een verlies, degradtie zou volgen. Maar de competitie slaat dit jaar helemaal nergens op, dus het kan nog alle kanten op.
  donderdag 14 februari 2008 @ 10:54:55 #147
46672 DarkShine
Mijnstreek Oost
pi_56722568
quote:
Op dinsdag 29 januari 2008 14:47 schreef ganzenherder het volgende:

[..]

Zoals Linssen aangaf in Dagblad de Limburger had VVV hem ook een aanbod gedaan. Maar Roda kan hem nou eenmaal veel meer bieden dan VVV maximaal kan bieden. Natuurlijk wilt hij hogerop maar het is gewoon jammer dat er steeds bepalende spelers naar Roda vertrokken. VVV had een heel aardig elftal gehad als er niet zoveel bepalende spelers weg zouden gaan
Linssen had ook naar clubs kunnen gaan die momenteel een concurrent zijn van jullie...
Vreuger, wie de beerkratte nog va hoots woare en se moëts blieve durchdrinke um d\'r kachel a te hotte
Planning:
-
pi_56792165
quote:
Op donderdag 14 februari 2008 01:46 schreef Labrador1974 het volgende:
De volgende zware kloof komend weekend: Utrecht... ben bang voor wederom een zeperd
2-0 rust

edit: 3-0

[ Bericht 2% gewijzigd door runaway op 17-02-2008 15:41:06 ]
  zondag 17 februari 2008 @ 16:08:57 #149
62455 Frey
Ludo Sanders
pi_56793174
En een penalty gestopt
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
  zondag 17 februari 2008 @ 16:12:26 #150
148870 BOYS1985
Parijzenaar
pi_56793254
4444444444444
PARIS SAINT GERMAIN...
En PSG. Word Kampioen. En PSG. Word Kampioen!
  zondag 17 februari 2008 @ 16:26:47 #151
62455 Frey
Ludo Sanders
pi_56793693
Een belangrijke overwinning
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
pi_56793771
VVV leeft weer, hopelijk komen ze weer in de vorm van eind vorig jaar

En ik geloof niet dat als VVV playoffs zou moeten voetballen dat ze dan eruit worden geknikkerd door een 1e divisie club. Maar ok dat denken de meeste eredivisieclubs tegenwoordig dus dat zal wel onderschatting zijn
Patat Friet
  zondag 17 februari 2008 @ 18:59:32 #153
6373 thaduck
!! nu Tha_Duck !!
pi_56796923
Verdiend.. Gefeli...

Alleen de SCHIJTs had wel weer veel invloed, maar zelfs zonder zo'n bokkel*l hadden jullie gewonnen denk ik.
tegenwoordig bekend als Tha_Duck
  zondag 17 februari 2008 @ 19:00:22 #154
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_56796939
Bizar knap
Zomaar ff 0-4 in utrecht
  zondag 17 februari 2008 @ 19:14:12 #155
46672 DarkShine
Mijnstreek Oost
pi_56797246
Vreuger, wie de beerkratte nog va hoots woare en se moëts blieve durchdrinke um d\'r kachel a te hotte
Planning:
-
  zondag 17 februari 2008 @ 19:34:49 #156
21578 Elvislives
Fietstas, Pumista
pi_56797742
quote:
Op zondag 17 februari 2008 19:00 schreef jorienvdherik het volgende:
Bizar knap
Zomaar ff 0-4 in utrecht
Het was dan ook maar héél ff 0-4 hoor

Gefeli jongens, blief dr maar in!
No chingues con mi barrio!
Vamos el TRI!
  zondag 17 februari 2008 @ 20:17:39 #157
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_56798883
quote:
Op zondag 17 februari 2008 19:34 schreef Elvislives het volgende:

[..]

Het was dan ook maar héél ff 0-4 hoor

Gefeli jongens, blief dr maar in!
Ja verkeerde uitslag gekregen,

had echt 1-7 kunnen zijn
pi_56799002
Cadeautje van de scheids.
pi_56800382
quote:
Op zondag 17 februari 2008 20:20 schreef TerroRobbie het volgende:
Cadeautje van de scheids.
Die rode kaart kun je misschien een cadeautje noemen maar dat Die van Loen zegt dat het geen pingel is slaat toch wel alles
Patat Friet
pi_56800423
Oh dat neemt trouwens niet weg dat VVV niet gewonnen had als Utrecht geen rode kaart had gekregen want puur afgaande op de samenvatting was VVV voor die kaart ook al een stuk beter dan Utrecht
Patat Friet
pi_56801101
quote:
Op zondag 17 februari 2008 20:20 schreef TerroRobbie het volgende:
Cadeautje van de scheids.
Gerechtigheid gezien de wedstrijd in Venlo, jammer dat men voorin zo slecht was vandaag, anders had er een 0-10 ingezeten...
  zondag 17 februari 2008 @ 22:55:06 #162
6373 thaduck
!! nu Tha_Duck !!
pi_56803755
quote:
Op zondag 17 februari 2008 21:09 schreef ganzenherder het volgende:
Oh dat neemt trouwens niet weg dat VVV niet gewonnen had als Utrecht geen rode kaart had gekregen want puur afgaande op de samenvatting was VVV voor die kaart ook al een stuk beter dan Utrecht
Die mening deel ik voor 80% met je. Voor de rode kaart was het redelijk in balans, maar in het voordeel van VVV. De rode kaart was wel bepalend voor het verdere verloop van de wedstrijd, want heel simpel: we hadden 4 verdedigers waarvan er 2 amper tot niet spelen normaal. Als van de 2 vertrouwde spelers er 1 wegvalt dan is het heel lastig om dat op te vangen, temeer omdat we op dit moment geen betere spelers in kunnen zetten. Ik denk dan ook dat het zeker van invloed is geweest.

Maar dat vind ik niet eerlijk, want over de hele wedstrijd gezien was VVV beter en hebben ze verdiend gewonnen. En het is niet eerlijk om dat onder te laten sneeuwen.

Overigens vond ik Calabro en vooral el Gaouri slecht spelen.
tegenwoordig bekend als Tha_Duck
pi_56803858
quote:
Op zondag 17 februari 2008 22:55 schreef thaduck het volgende:

[..]

Die mening deel ik voor 80% met je. Voor de rode kaart was het redelijk in balans, maar in het voordeel van VVV. De rode kaart was wel bepalend voor het verdere verloop van de wedstrijd, want heel simpel: we hadden 4 verdedigers waarvan er 2 amper tot niet spelen normaal. Als van de 2 vertrouwde spelers er 1 wegvalt dan is het heel lastig om dat op te vangen, temeer omdat we op dit moment geen betere spelers in kunnen zetten. Ik denk dan ook dat het zeker van invloed is geweest.

Maar dat vind ik niet eerlijk, want over de hele wedstrijd gezien was VVV beter en hebben ze verdiend gewonnen. En het is niet eerlijk om dat onder te laten sneeuwen.

Overigens vond ik Calabro en vooral el Gaouri slecht spelen.
Calabro toch weer twee doelpuntjes meegepikt en el Gaouri heeft ook eigenlijk een doelpunt gescoord(die bal was 100% over de lijn maar niemand zag dat inclusief hijzelf )

Maargoed ik heb de wedstrijd ook niet helemaal gezien dus jij zal wel gelijk hebben
Patat Friet
  zondag 17 februari 2008 @ 23:12:15 #164
6373 thaduck
!! nu Tha_Duck !!
pi_56804236
quote:
Op zondag 17 februari 2008 22:58 schreef ganzenherder het volgende:

[..]

Calabro toch weer twee doelpuntjes meegepikt en el Gaouri heeft ook eigenlijk een doelpunt gescoord(die bal was 100% over de lijn maar niemand zag dat inclusief hijzelf )

Maargoed ik heb de wedstrijd ook niet helemaal gezien dus jij zal wel gelijk hebben
Die bal was idd over de lijn Maar door de zon niet te zien denk ik.
Calabro kreeg ze alle2 in de schoot geworpen, hij heeft een berg kansen gemist op knullige manieren, niet te geloven.
tegenwoordig bekend als Tha_Duck
  maandag 18 februari 2008 @ 08:10:18 #166
46672 DarkShine
Mijnstreek Oost
pi_56808138
quote:
Op maandag 18 februari 2008 01:20 schreef Labrador1974 het volgende:
Nou onverwacht toch 3 punten.
Nou vasthouden!
Vreuger, wie de beerkratte nog va hoots woare en se moëts blieve durchdrinke um d\'r kachel a te hotte
Planning:
-
pi_56813013
quote:
Op maandag 18 februari 2008 08:10 schreef DarkShine het volgende:

[..]

Nou vasthouden!
Nee, wacht daar nog maar even een weekend mee

Tweede keer Venlo, maar de eerste keer het uitvak daar voor mij.
  maandag 18 februari 2008 @ 14:28:40 #168
46672 DarkShine
Mijnstreek Oost
pi_56814633
quote:
Op maandag 18 februari 2008 13:17 schreef Grunner het volgende:

[..]

Nee, wacht daar nog maar even een weekend mee

Tweede keer Venlo, maar de eerste keer het uitvak daar voor mij.
Laat Venlo dan maar helemaal winnen. Beter voor Roda.
Vreuger, wie de beerkratte nog va hoots woare en se moëts blieve durchdrinke um d\'r kachel a te hotte
Planning:
-
pi_56895142
quote:
Op zondag 17 februari 2008 20:20 schreef TerroRobbie het volgende:
Cadeautje van de scheids.
En die Mäenpää is voor ons. Dat jullie nog lang in de eerste divisie mogen spelen.
*
pi_56897783
Als je maar genoeg bied zou het zo maar kunnen.
pi_56948631
Jammerjammerjammerjammer
Patat Friet
pi_56948689
16e positie.. Het wordt spannend.
Toen het vanmiddag 2-3 stond hoopte ik nog even op een punt, maar helaas..

pi_56952469
quote:
Op zondag 24 februari 2008 15:50 schreef _Administr8or_ het volgende:
Toen het vanmiddag 2-3 stond hoopte ik nog even op een punt, maar helaas..
En dat zat er op dat moment ook zeker in. Totdat de 2-4 viel uiteraard.

Ik vond VVV altijd wel een leuke club. Tot vandaag. Klappers...
pi_56952523
Als VVV geen laatste wordt degraderen ze niet
Patat Friet
pi_56953439
quote:
Op zondag 24 februari 2008 18:57 schreef Grunner het volgende:

[..]

En dat zat er op dat moment ook zeker in. Totdat de 2-4 viel uiteraard.

Ik vond VVV altijd wel een leuke club. Tot vandaag. Klappers...
Dé ergste zijn die mensen die blijven zitten om met hun voetbalklapper te klapperen terwijl ze "Sta op als je voor Venlo bent" zingen, dergelijk volk moet je principieel al een stadionverbod geven. Overigens een leuke wedstrijd met een aardige sfeer. Jammer dat het 2-5 werd, ik had een punt wel terecht gevonden...

(Wat een klasbak, die Berg)
pi_57070488
Puike eerste helft, ook al was de pingel hands en was Vitesse de 1e helft heeeeel erg zwak....

Maar wat ik me nu afvraag, als Vitesse straks failliet verklaard wordt dan worden toch niet al de duels tegen Vitesse ongeldig verklaard toch?
Patat Friet
pi_57070807
quote:
Op vrijdag 29 februari 2008 21:22 schreef ganzenherder het volgende:
Puike eerste helft, ook al was de pingel hands en was Vitesse de 1e helft heeeeel erg zwak....

Maar wat ik me nu afvraag, als Vitesse straks failliet verklaard wordt dan worden toch niet al de duels tegen Vitesse ongeldig verklaard toch?
dan maar hopen van niet dat zou 6 punten kosten (ervan uitgaande dat we vandaag winnen)
No bitch to me
  vrijdag 29 februari 2008 @ 22:26:41 #178
62455 Frey
Ludo Sanders
pi_57072062
Mooi zo VVV
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
pi_57072089
Zeer goede uitslag, nu maar hopen dat er niks geks meer gebeurt met Vitesse. 6 punten minder zou wel een nekslag zijn enzo
Patat Friet
pi_57072168
quote:
Op vrijdag 29 februari 2008 22:28 schreef ganzenherder het volgende:
Zeer goede uitslag, nu maar hopen dat er niks geks meer gebeurt met Vitesse. 6 punten minder zou wel een nekslag zijn enzo
Mooi 3 punten

6 punten minder zou drama zijn inderdaad. Beter dat de rest van de clubs die tegen vitesse moeten dan 3 punten krijgen.
No bitch to me
  vrijdag 29 februari 2008 @ 22:33:53 #181
46672 DarkShine
Mijnstreek Oost
pi_57072215
quote:
Op vrijdag 29 februari 2008 22:26 schreef Frey het volgende:
Mooi zo VVV
Vreuger, wie de beerkratte nog va hoots woare en se moëts blieve durchdrinke um d\'r kachel a te hotte
Planning:
-
  maandag 3 maart 2008 @ 11:25:44 #182
134625 Lamzak_
FC Twente!
pi_57122766
Volgende week de koel bezoeken!
Enschede, onze stad! ons domein!
pi_57144874
En de leegloop is begonnen....
pi_57145445
Alsof dit niet te verwachten was. Als die geblondeerde neger, Kahya ed vertrekken dan kan je zeggen dat je overdreven leeggekocht wordt .

Is Ofrany eigenlijk goed genoeg voor de eredivisie?
pi_57147011
Opzich wel jammer, maar zo kunnen ze wel weer een paar nieuwe spelers kopen
pi_57147041
Ja als ze al het geld direct weer kunnen gebruiken voor transfers kunnen ze er een paar aardige spelers voor terughalen.
pi_57150746
quote:
Op dinsdag 4 maart 2008 10:53 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
Alsof dit niet te verwachten was. Als die geblondeerde neger, Kahya ed vertrekken dan kan je zeggen dat je overdreven leeggekocht wordt .

Is Ofrany eigenlijk goed genoeg voor de eredivisie?
Kahya gaat waarschijnlijk met Wetzel mee naar ADO. Linssen (Roda) en Amrabat (PSV) vertrekken. Voor Mampuya is momenteel nog geen belangstelling, maar gezien zijn spel (en de aandacht van Van Halst) zal die nog wel komen. Verder speelt Ofrany al het hele seizoen dramatisch, maar raakte hij toevallig 2 ballen goed tegen respectievelijk Ajax en PSV. De eredivisie kwam een jaartje te vroeg voor hem.

Lijstje van spelers die naar mijn mening goed genoeg voor (eventueel) nog een jaar Eredivisie zijn:
quote:
Doelmannen

Géén

Verdedigers

Niels Fleuren, Mike Mampuya, Peter Reekers en Sjors Verdellen

Middenvelders

Adil Auassuar, Keisuke Honda, Peter Jungschlager en Ken Leemans

Aanvallers

Sandro Calabro, Samir El Gaaouiri en Jason Oost


[ Bericht 11% gewijzigd door JLSB op 04-03-2008 15:29:37 ]
pi_57150802
quote:
Op dinsdag 4 maart 2008 15:21 schreef JLSB het volgende:

[..]

Kahya gaat waarschijnlijk met Wetzel mee naar ADO. Linssen (Roda) en Amrabat (PSV) vertrekken. Voor Mampuya is momenteel nog geen belangstelling, maar gezien zijn spel (en de aandacht van Van Halst) zal die nog wel komen. Verder speelt Ofrany al het hele seizoen dramatisch, maar raakte hij toevallig 2 ballen goed tegen respectievelijk Ajax en PSV. De eredivisie kwam een jaartje te vroeg voor hem.
En Reekers mag terugkomen naar Almelo.
pi_57150919
Reekers is een held...

Overigens vind ik het een beetje vreemd dat Amrabat in de media als publiekslieveling werd neergezet. Als VVV al een publiekslieveling heeft is het Mike Mampuya!
pi_57150978
Voor een miljoentje mogen jullie maenpaa wel kopen hoor.
pi_57191965
Ik ben er bij in de koel tegen Twente
AFC AJAX
  donderdag 6 maart 2008 @ 10:19:46 #192
46672 DarkShine
Mijnstreek Oost
pi_57191990
quote:
Op dinsdag 4 maart 2008 15:32 schreef TerroRobbie het volgende:
Voor een miljoentje mogen jullie maenpaa wel kopen hoor.
Als VVV handhaaft zie ik FCDB nog wel een arbitragezaak verliezen als men serieus zo'n transfersom zou vragen.
Vreuger, wie de beerkratte nog va hoots woare en se moëts blieve durchdrinke um d\'r kachel a te hotte
Planning:
-
  donderdag 6 maart 2008 @ 10:21:17 #193
46672 DarkShine
Mijnstreek Oost
pi_57192021
quote:
Op dinsdag 4 maart 2008 15:30 schreef JLSB het volgende:
Reekers is een held...

Overigens vind ik het een beetje vreemd dat Amrabat in de media als publiekslieveling werd neergezet. Als VVV al een publiekslieveling heeft is het Mike Mampuya!
Mampuya is kick!
Vreuger, wie de beerkratte nog va hoots woare en se moëts blieve durchdrinke um d\'r kachel a te hotte
Planning:
-
pi_57200915
quote:
Op donderdag 6 maart 2008 10:21 schreef DarkShine het volgende:

[..]

Mampuya is kick!
Vorige week vrijdag na de wedstrijd het hele uitvak: "Du hast die haare schön"!
  vrijdag 7 maart 2008 @ 12:32:07 #195
71199 Sjoerd102
Oet Zjwame!!!
pi_57219272
quote:
Op donderdag 6 maart 2008 10:18 schreef BonJovi het volgende:
Ik ben er bij in de koel tegen Twente
Me too. Bedrijf waar ik werk is shirtsponser zondag. Heb een vrijkaart gekregen voor VW2. Nu kijken of we hier nog wat shirtjes kunnen ritselen.
Net efkes anges
  vrijdag 7 maart 2008 @ 14:43:12 #196
134625 Lamzak_
FC Twente!
pi_57221832
Ik zal aanwezig zijn in het uitvak! Verwacht toch wel een spektakel )
Enschede, onze stad! ons domein!
pi_57224708
Rini Coolen nadrukkelijk in beeld als opvolger van Wetzel. Zou toch wel een verrassende naam zijn, zoveel heeft hij nog niet laten zien in de ere- of 1e divisie.
  vrijdag 7 maart 2008 @ 19:16:11 #198
62455 Frey
Ludo Sanders
pi_57227467
Blessure voor Wintjens, Begois onder de lat
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
pi_57230048
VVV-Venlo: Auassar (sleutelbeen), Kantelberg (hamstring), Calabro (enkel). Onzeker: Jungschläger (hamstring), Wintjes (schouder).

Honda is er dus gelukkig weer bij.
*
  zaterdag 8 maart 2008 @ 11:57:47 #200
62455 Frey
Ludo Sanders
pi_57240313
Ook VVV - Twente nu onzeker door de politieacties
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
pi_57240341
kutzooi bron?
AFC AJAX
  zaterdag 8 maart 2008 @ 12:00:49 #202
62455 Frey
Ludo Sanders
pi_57240367
quote:
Op zaterdag 8 maart 2008 11:59 schreef BonJovi het volgende:
kutzooi bron?
L1.
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
  zaterdag 8 maart 2008 @ 12:04:33 #203
67174 Dos37
Come on Twente
pi_57240412
om 1 uur persconferentie in Venlo lees ik op fctwente.net
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_57242196
Afgelast dus.

Ben benieuwd wanneer het ingehaald gaat worden. Het was toch een A-risico wedstrijd? Dan had het toch 'gewoon' door kunnen gaan lijkt me.
pi_57242262
ja kutzooi en krijgen we die ticket nog vergoed of niet?
AFC AJAX
pi_57242384
quote:
Op zaterdag 8 maart 2008 13:36 schreef BonJovi het volgende:
ja kutzooi en krijgen we die ticket nog vergoed of niet?
Dacht het niet, in dit soort gevallen blijft je ticket toch 'gewoon' geldig voor de nieuwe datum?

Het is helemaal lullig voor die Japanners die naar Honda komen kijken (+/- 200?), zijn ze in Nederland en missen ze de wedstrijd door zo'n lullige staking.
pi_57242532
Komt VVV niet eens zo heel slecht uit met een geblesseerde WIntjens

Wat niet uitsluit dat het kut acties zijn natuurlijk
Patat Friet
pi_57242749
quote:
Op zaterdag 8 maart 2008 13:48 schreef ganzenherder het volgende:
Komt VVV niet eens zo heel slecht uit met een geblesseerde WIntjens

Wat niet uitsluit dat het kut acties zijn natuurlijk
Tegen die tijd heeft Twente misschien Engelaar terug.
  zaterdag 8 maart 2008 @ 14:15:01 #209
134625 Lamzak_
FC Twente!
pi_57243097
Ik had er zo veel zin in.

Kutpolitie
Enschede, onze stad! ons domein!
  zaterdag 8 maart 2008 @ 16:06:11 #210
62455 Frey
Ludo Sanders
pi_57244742
De wedstrijd wordt mogelijk dinsdag ingehaald.
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
  zaterdag 8 maart 2008 @ 21:55:43 #211
62455 Frey
Ludo Sanders
pi_57251815
VVV speelt niet en stijgt toch een plaats
Iets beter doelsaldo dan de Graafschap. En Willem 2 en Excelsior verliezen en blijven zo ook onder VVV. Als Roda dan ook nog even zijn werk doet morgen...
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
  zondag 9 maart 2008 @ 15:47:59 #212
130479 ganzenherder
Ganse herder
pi_57264183
Roda

Het begint wel erg op te vallen nu
Patat Friet
  zondag 9 maart 2008 @ 15:58:33 #213
62455 Frey
Ludo Sanders
pi_57264416
quote:
Op zondag 9 maart 2008 15:47 schreef ganzenherder het volgende:
Roda

Het begint wel erg op te vallen nu
Zeg dat ja

Dan moet VVV dinsdag zelf maar winnen.
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
pi_57281474
morgen 19.30
AFC AJAX
pi_57281513
quote:
Op zondag 9 maart 2008 15:47 schreef ganzenherder het volgende:
Roda

Het begint wel erg op te vallen nu
Gelukkig voor jullie kunnen wij hetzelfde zeggen over FC Twente, dus waarschijnlijk winnen jullie morgen wel.
  dinsdag 11 maart 2008 @ 21:53:09 #216
62455 Frey
Ludo Sanders
pi_57315703
Jammer VVV. Dan maar 3 punten in de Kuip
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
pi_57317306
Jammer maar geen kans gehad.
AFC AJAX
pi_57318174
Kansloze nederlaag, niet verwacht en erg jammer
Patat Friet
  dinsdag 11 maart 2008 @ 23:35:07 #219
71199 Sjoerd102
Oet Zjwame!!!
pi_57318610
quote:
Op maandag 10 maart 2008 11:58 schreef Blawh het volgende:

[..]

Gelukkig voor jullie kunnen wij hetzelfde zeggen over FC Twente, dus waarschijnlijk winnen jullie morgen wel.
even stangen :
Denk nu dat Roda dat over VVV mag zeggen. Gelijk tegen de toppers maar tegen directe concurenten van Roda niks paraat maken
Net efkes anges
  dinsdag 11 maart 2008 @ 23:41:58 #220
62455 Frey
Ludo Sanders
pi_57318761
quote:
Op dinsdag 11 maart 2008 23:35 schreef Sjoerd102 het volgende:

[..]

even stangen :
Denk nu dat Roda dat over VVV mag zeggen. Gelijk tegen de toppers maar tegen directe concurenten van Roda niks paraat maken
Voor wat hoort wat
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
pi_57333351
Ik heb gister toch weer zitten te genieten van Keisuke Honda, wát een voetballer is het toch...
pi_57333611
De koel is een leuke stadion en de mensen van VVV zijn wel vriendelijk , alleen ik versta ze niet zo goed .
AFC AJAX
  woensdag 12 maart 2008 @ 19:50:56 #223
62455 Frey
Ludo Sanders
pi_57333941
quote:
Op woensdag 12 maart 2008 19:36 schreef BonJovi het volgende:
De koel is een leuke stadion en de mensen van VVV zijn wel vriendelijk , alleen ik versta ze niet zo goed .
Sommige wel ja en dat zeg ik dan als Venlonaar
Mijn oom is trouwens suppoost in de Koel en dankzij hem kon ik naar VVV - PSV
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
  woensdag 12 maart 2008 @ 20:54:01 #224
71199 Sjoerd102
Oet Zjwame!!!
pi_57335376
een nadeeltje gisteren, personeel mag wat beter geinstueerd worden. Kwam gisteren met de auto vanaf het centrum richting Koel. Vraag aan een agent of rechts (dus voor de koel) parkeren is met een parkeerkaart. Nee hoor ik kon zo door rijden. Staat daar Steward/suppoost1: Zonder parkeerkaart moet je hierlangs bij P1 zijn. Daar staat Steward/suppoost 2: zonder parkeerkaart mag je hier niet parkeren. Zet hem maar naast de weg

Jammer van de matige sfeer in het stadion. zeker als het Twente vak niet aan het schreeuwen/zingen was.
Overigens een prachtig spandoek in het Uitvak (dat ook weer binnen 10minuten weg was).
Staken bij het voetballen wat een stunt.
Ga boeven vangen als je kunt
Net efkes anges
  zaterdag 15 maart 2008 @ 22:00:29 #225
62455 Frey
Ludo Sanders
pi_57402959
Volgende week thuis tegen NEC. Dan moet er gewonnen worden.
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
  zaterdag 15 maart 2008 @ 23:42:10 #226
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_57404972
Mooie vrije trap van Honda.
Leuk dat jullie een vol vak mee brengen.

mag er wel in blijven
  zaterdag 15 maart 2008 @ 23:51:00 #228
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_57405196
600 man denk ik. Iedereen stond in GG,
  zondag 16 maart 2008 @ 00:34:03 #229
23186 FrankyMcG
I'd rather have the scar
pi_57406012
Was inderdaad een goed gevuld uitvak, kunnen veel andere clubs nog een voorbeeld aan nemen!

Trouwens die negert met die blonde kop speelde goed!
[b]It doesn't take a big man to knock somebody down. Just a little courage to lift him off the ground[/b]
  zondag 16 maart 2008 @ 16:34:48 #230
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_57415001
goed vol dus
  zondag 16 maart 2008 @ 16:56:46 #231
11102 knep
Mountainfreak
pi_57415492
Mooie tussenstand .
  zondag 23 maart 2008 @ 14:27:46 #232
62455 Frey
Ludo Sanders
pi_57557151
Zoveel kansen
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
  zondag 23 maart 2008 @ 14:30:37 #233
184899 Mike.Strutter
Am I The Only One?...
pi_57557215
Zo eigen schuld, dikke bult.
Met de rust had het gewoon 3-0 moeten zijn, daarna verkloten ze het gewoon.

Wel sneu dat het in de laatste minuut is met een buitenspel doelpunt dat misschien ook nog wel hands was.
pi_57559457
quote:
Op zondag 23 maart 2008 14:30 schreef Mike.Strutter het volgende:
Zo eigen schuld, dikke bult.
Met de rust had het gewoon 3-0 moeten zijn, daarna verkloten ze het gewoon.

Wel sneu dat het in de laatste minuut is met een buitenspel doelpunt dat misschien ook nog wel hands was.
het was buitenspel én hands, schandalige arbitrage! 1-1 was tercht geweest....
  zondag 23 maart 2008 @ 16:39:22 #235
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_57560692
Ach ja, wij zijn dit seizoen ook al een paar keer zwaar bestolen, nu valt het kwartje een keer onze kant op. Blijft lullig
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  zondag 23 maart 2008 @ 16:57:02 #236
130479 ganzenherder
Ganse herder
pi_57561229
Zwaaaaar klote weekend weer voor VVV, jammer
Patat Friet
  zondag 23 maart 2008 @ 22:22:30 #237
11102 knep
Mountainfreak
pi_57568064
  dinsdag 25 maart 2008 @ 21:24:13 #238
71199 Sjoerd102
Oet Zjwame!!!
pi_57608952
Deze hangt vanaf vandaag op kantoor


Toch een leuk (nouja leuk na afgelopen zondag) aandenken
Net efkes anges
pi_57625082
Kom er net achter dat ik zondag naast Marcel Boekhoorn zat. Nog gewoon een tijdje mee over voetbal zitten praten....
  donderdag 27 maart 2008 @ 09:09:59 #240
48241 Mindlight
O+ Jaimie O+
pi_57641333
Doen er zaterdag nog Fokkers mee met de supporterswedstrijd vooraf?
Oud-Beijerland/Hilversum dus!
pi_57642086
Zaterdag moet VVV wel winnen of gelijk spelen anders gaat het weer helemaal fout.
pi_57647644
quote:
Op woensdag 26 maart 2008 16:33 schreef JLSB het volgende:
Kom er net achter dat ik zondag naast Marcel Boekhoorn zat. Nog gewoon een tijdje mee over voetbal zitten praten....
Als je het nou eerder had geweten had je hem kunnen vragen of die niet wilde investeren in VVV
quote:
Op dinsdag 25 maart 2008 21:24 schreef Sjoerd102 het volgende:
Deze hangt vanaf vandaag op kantoor
[ afbeelding ]

Toch een leuk (nouja leuk na afgelopen zondag) aandenken
Mooi shirt ja , zeker uniek omdat VVV vaak verschillende sponers op het shirt heeft zo ook bij dit shirt.
Wie heeft hem gedragen ?? en hoe ben je eraan gekomen ?
pi_57648011
[quote]Op donderdag 27 maart 2008 14:36 schreef vitessezuid113 het volgende:

[..]

Als je het nou eerder had geweten had je hem kunnen vragen of die niet wilde investeren in VVV
[..]

Haha, hij vroeg de namen van enkele VVV-spelers, dus als die binnenkort de overstap naar NEC zouden maken.....
  donderdag 27 maart 2008 @ 15:24:40 #244
71199 Sjoerd102
Oet Zjwame!!!
pi_57648669
quote:
Mooi shirt ja , zeker uniek omdat VVV vaak verschillende sponers op het shirt heeft zo ook bij dit shirt.
Wie heeft hem gedragen ?? en hoe ben je eraan gekomen ?
Bedrijf waar ik werk was afgelopen zondag shirtsponser.
Geen idee wie dit exemplaar gedragen heeft. ik vermoed Honda want hij heeft het ook overhandigt. Maar het is een XL dus dat lijkt me een beetje stug.
Is overigens een officiëel Eredivisie exemplaar (met het eredivisie scoren voor gezondheid logo op de mouw).
Net efkes anges
pi_57649466
quote:
Op donderdag 27 maart 2008 14:54 schreef JLSB het volgende:
Haha, hij vroeg de namen van enkele VVV-spelers, dus als die binnenkort de overstap naar NEC zouden maken.....
Ik weet niet zo snel de namen van de spelers die Marc van Hintum begeleide maar die komen al naar Arnhem , en daarbij ik dacht dat Boekhoorn gestopt was bij nec maar hij zal vast nog wel iets stil op de achtergrond doen.

Hij zal wel niet zoon grote voetbalkenner zijn
quote:
Op donderdag 27 maart 2008 15:24 schreef Sjoerd102 het volgende:

Bedrijf waar ik werk was afgelopen zondag shirtsponser.
Geen idee wie dit exemplaar gedragen heeft. ik vermoed Honda want hij heeft het ook overhandigt. Maar het is een XL dus dat lijkt me een beetje stug.
Is overigens een officiëel Eredivisie exemplaar (met het eredivisie scoren voor gezondheid logo op de mouw).
Ja dat maakt het al iets makkelijker om aan een shirt te komen , de rest zou wel gewild zijn bij verzamelaars. dat het een officieel shirt was zag ik al (op de site van VVV staat een iets betere , die is gemaakt tijdens de overhandiging )

En gelukkig staat er geen e achter jullie naam want anders hadden jullie het druk met al die scheidsrechters die elke keer op zoeken waren naar een bril/lenzen
  donderdag 27 maart 2008 @ 16:36:00 #246
71199 Sjoerd102
Oet Zjwame!!!
pi_57650154
Nou iets makkelijker om aan een shirt te komen. De medewerkers hebben helaas (nog???) geen shirt gekregen
Net efkes anges
pi_57704912
Ongeloofelijk...
pi_57704949
quote:
Op zaterdag 29 maart 2008 21:46 schreef JLSB het volgende:
Ongeloofelijk...
Kneuzen
No bitch to me
pi_57705214
1x de lat
1x strafschop
2x de paal

Nu officieel het lachertje van de Eredivisie
pi_57705346
Ongeloofelijk, manman, Begois was weer ouderwets bezig en wat 'n teringzooi man. GODVER!!!
*
pi_57705364
Ohja, verander de topictitel ff...
*
  zaterdag 29 maart 2008 @ 22:07:57 #252
62455 Frey
Ludo Sanders
pi_57705450
Belangrijkste is nu om geen 18e te worden
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
  zaterdag 29 maart 2008 @ 23:24:12 #253
71199 Sjoerd102
Oet Zjwame!!!
pi_57706889
Begois,” zag ik, “doot wat aan ‘t matse!”
“Krats mich heej en lik weer gans te flatse!
Kriebelt ‘t door allemaol det kiepe,
of jeuk ‘t mich umdet ik vuuël doon miepe
“Wazel,” zag d’n dokter, “wetse waat?
Ik gaef dich op recep de niejste Goudengidsdivisiejupilerleaguettodivisieplaat
Net efkes anges
  zaterdag 29 maart 2008 @ 23:47:09 #254
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_57707280
vvv en keepers

wel zuur dit, want vvv moet er in blijven

excelsior is zo laffe ploeg.

balen
pi_57713166
Reekers
- verwijderd door admin -
  maandag 31 maart 2008 @ 21:22:43 #256
71199 Sjoerd102
Oet Zjwame!!!
pi_57746267
Leuk item zojuist over amrabat bij Holland Sport.
Net efkes anges
  maandag 7 april 2008 @ 15:57:11 #257
62455 Frey
Ludo Sanders
pi_57890696
Het zal allemaal draaien om die laatste speeldag: VVV - De Graafschap.
Kom op VVV!
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
pi_57890759
quote:
Op zondag 30 maart 2008 13:17 schreef groenen het volgende:
Reekers
Wat is/ was er met hem?

Reekers
  maandag 7 april 2008 @ 16:35:37 #259
46672 DarkShine
Mijnstreek Oost
pi_57891482
Had Mister VVV fatsoenlijk gefloten hadden we 't op een gelijkspel gegooid...
Vreuger, wie de beerkratte nog va hoots woare en se moëts blieve durchdrinke um d\'r kachel a te hotte
Planning:
-
pi_57891663
quote:
Op maandag 7 april 2008 16:35 schreef DarkShine het volgende:
Had Mister VVV fatsoenlijk gefloten hadden we 't op een gelijkspel gegooid...
Wat een onzin, ik weet zeker dat de helft van de coaches en supporters niet eens wisten dat hij een VVV verleden had. Eigenlijk alleen maar mooi dat jullie zeiken, ik zie nog steeds geen verband tussen Mister VVV en de wedstrijd van Roda - VVV volgende week... Maarja, smoesjes moeten er zijn.
*
  maandag 7 april 2008 @ 16:46:00 #261
46672 DarkShine
Mijnstreek Oost
pi_57891695
Ik zie ook niks met Roda - VVV volgende week. Wel een leuk duel (want een derby vind ik 't niet) aanstaande zondag.

Mooi dat jullie een vol vak meenemen. Hopelijk blijven jullie erin ook!
Vreuger, wie de beerkratte nog va hoots woare en se moëts blieve durchdrinke um d\'r kachel a te hotte
Planning:
-
pi_57894398
quote:
Op maandag 7 april 2008 16:35 schreef DarkShine het volgende:
Had Mister VVV fatsoenlijk gefloten hadden we 't op een gelijkspel gegooid...
quote:
Rodaworld.nl:

Pol van Boekel



Die van Boekel heeft nu in totaal sinds het begin van zijn carriere 3x Roda mogen fluiten. De allereerste keer was in het Seizoen 2006/2007 toen Roda thuis mocht aantreden tegen RKC.
Dit is tevens de laatste keer in dat seizoen dat wij hem tegen komen in dat seizoen

Roda – RKC 1-1
Boekel maakt zijn debuut als scheidsrechter in het PLS en Marcel Meeuwis smaakt het “genoegen” om van hem de eerste gele Rodaprent te krijgen. Er zullen nog vele volgen. Hij is onder de indruk van onze Heilige tempel en VVV speelt nog niet eredivisie dus houdt hij zich nog even gedeisd.

Kaarten
Meeuwis

In het seizoen 2007/2008 oefent van Boekel de eerste keer zijn Limlandse* matennaaierij** op RodaJC (Het zit toch heel diep, dat wij al jaren beter zijn dan Venlo. En kostte wat het kost zal en moet voorkomen worden dat wij Europees voetbal halen, want dat kost zijn lievelingsclub een hele zooi sponsoring. Dus zal deze vuile fascist*** van die KNVB Maffia(1*) zijn antipathie tegen Roda lekker op ons los laten. Wij zullen weten met wie wij te maken hebben.

Roda – Excelsior 3-3
Nadat Roda op 3-0 gekomen is vindt deze vuile smerige achterlijke Venlose gladiool(1**) het welletjes en geeft tot twee keer toe een onterechte strafschop aan de tegenpartij en viert verder zijn Venlose frustraties(2*) los, door ook nog eens 2 onterechte prenten uit te delen aan RodaJC’rs

Matondo
De Fauw (onverdiend)
De Jong (Onverdiend)

Van Boekeltje(2**) wordt beloond geeft strafschop weg
Wederom een van Boekeltje(2**) beloont 2de strafschop (Niet gescoord)

En dan nu de laatste afgelopen wedstrijd.
Deze vuile fascist*** laat zien dat hij van de afgelopen wedstrijd geleerd heeft. Gewoon even snel een zéér discutabel doelpunt goedkeuren, dan snel een rode kaart trekken voor een speler van RodaJC en klaar is “Jan Doedel(3*) van Boekel” Geen kansen voor deze Duitsers(4*) om ook maar terug in de wedstrijd te komen, want dat voorkomt die wel door affluiten van voordeelsituaties van die Duitsers(4*) en geel voor die Duitsers(4*) op het moment dat eentje van NEC neerdwarrelt en verder als het ware Hitleriaans(4**) over het veld lopen.

Dit moet natuurlijk beloond worden met de enige juiste verheerlijking van deze persoon. Linker handje omhoog met de platte hand recht vooruit en keihard “Sieg(5*)” scanderen.

Steeds krijgt die wedstrijden toegewezen in ons PLS. Volgens mij doet die het erom. Als Venlo supporter mag die ons officieel steeds in de zeik zetten op ons eigen terrein. En wij kunnen daar niets aan doen.

Deze vent mag nooit en te nimmer meer toegestaan worden om nog één keer een wedstrijd in ons PLS te leiden. En als die het wel doet, dan allemaal eendrachtig opstaan en als dank voor al zijn prestaties met 15.000 man de linker hand strak vooruit met de palm recht naar voren. Want dat verdient deze kerel met zijn one-mann-show. Toon Hermans valt in het niet bij hem. Alleen deed Toon het op een plek waar dit thuishoort.

Verklarende woordenlijst;

*Limlander = Hollandse scheldnaam.
**Matennaaier = Iemand die zijn maat verlinkt. (Hier zijn eigen Limburgse volk)
***Fascisme = systeem berustend op autoritaire en onverdraagzame beginselen.
***Fascist = Iemand die datFascisme*** op uitmuntende wijze weet uit te voeren.
1*Maffia = Ongunstige groep personen die gemeenschappelijke belangen hebben in het klein houden van RodaJC en daar waar mogelijk op allerhande wijzen tegenwerken en naar buiten toe als een gesloten eenheid opereren.
1**Gladiool = Geslacht van knolgewassen met zwaardvormige bladeren. Hier bedoeld met de klemtoon op knol!
2*Frustratie = Emotionele toestand die voortvloeit uit het feit dat RodaJC al seizoenenlang beter is dan die ploeg uit Venlo.
2** Van Boekeltje = Een door iedereen geconstateerde Schwalbe die door van Boekel op fascistische*** wijze genegeerd wordt om de KNVB Mafia**** te gerieven.
3*Jan Doedel = Veelvuldig gebruikte uitspraak van VI man Derksen. Netjes duidend op de laatste drie letters van een schots muziekinstrument(3**)
3**Schots muziekinstrument = Doedelzak
4*Duitsers = In de Hollandse voetbalcultuur de bijnaam van RodaJC.
4**Hitleriaans = Op de wijze van Hitler en zijn aanhangers.
5*Sieg = Voor hen die dit niet kunnen lezen. Zie hiervoor in van Dale Pocket editie Duits-Nederlands vierde druk, op pagina 317 rechtse tabel 15de woord van onderen.
Sjesus wat een calimero gedrag zeg. Zowiezo belachelijk dat een middelmatige voetballer die slechts 5 jaar voor VVV heeft gespeeld wordt betiteld met Mister VVV, daar mee doe je een hoop mensen tekort. ben er zondag overigens wel bij...
  maandag 7 april 2008 @ 19:14:33 #263
46672 DarkShine
Mijnstreek Oost
pi_57894585
quote:
Op maandag 7 april 2008 19:05 schreef JLSB het volgende:

[..]


[..]

Sjesus wat een calimero gedrag zeg. Zowiezo belachelijk dat een middelmatige voetballer die slechts 5 jaar voor VVV heeft gespeeld wordt betiteld met Mister VVV, daar mee doe je een hoop mensen tekort. ben er zondag overigens wel bij...
Rodaworld

Daar noem je me ook een site op zeg
En dan nog niet te beginnen over die Tweety wat dat stuk geschreven heeft
Vreuger, wie de beerkratte nog va hoots woare en se moëts blieve durchdrinke um d\'r kachel a te hotte
Planning:
-
  zondag 20 april 2008 @ 15:49:48 #264
62455 Frey
Ludo Sanders
pi_58180029
1-0
En Excelsior met 3-0 achter.

Kom op
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
pi_58180182
en 2-0
  FOK!fotograaf zondag 20 april 2008 @ 15:57:00 #266
200114 Mascleta
Non me ne frega un cazzo!
pi_58180217
Lekker hoor, Come VVV Venlo!! I love "de koel"

Excelsisnor eruit en VVV gewoon blijven.
Canon EOS 5D MkII | Canon 24-70 F/2.8 | | Canon 70-200 F/2.8 | Canon 580EX
-----
1500m: 5.55.4 | 3000m: 12:02:05 | 5km: 20:59 | 10km: 47:21 | Halve Marathon: 1:51:03 | Marathon: 4:09:57
-----
  zondag 20 april 2008 @ 16:02:24 #267
130479 ganzenherder
Ganse herder
pi_58180379
Na weken van teleurstellingen ben ik vandaag weer echt trots op VVV

Die 1e divisie clubjes moeten ze kunnen pakken als ze er vol voor gaan
Patat Friet
  zondag 20 april 2008 @ 16:15:44 #268
62455 Frey
Ludo Sanders
pi_58180839
Nacompetitie gehaald

Nu nog erin blijven!
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
  zondag 20 april 2008 @ 16:29:14 #269
83139 Alessandro
Vivere ora dare
pi_58181334
3-0
Geloof in jezus. Dan zal hij je belonen
pi_58181820
Ik gun het Wetzel van harte, maar vind het ergens toch jammer voor Excelsior.

Nu maar op naar een goede play-off serie.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  zondag 20 april 2008 @ 16:57:20 #271
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_58182150
quote:
Op zondag 20 april 2008 16:44 schreef methodmich het volgende:
ergens toch jammer voor Excelsior.
Nee hoor, met dat anti-voetbal
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_58182647
Toch nog gerechtigheid ondanks al die arbitrale blunders in het nadeel van VVV (De laatste tijd)
  zondag 20 april 2008 @ 18:32:27 #273
23186 FrankyMcG
I'd rather have the scar
pi_58184163
Hopen dat VVV erin blijft!
[b]It doesn't take a big man to knock somebody down. Just a little courage to lift him off the ground[/b]
pi_58184218
Klein lichtpuntje is dat VVV nog in de eredivisie kan blijven, met hun kwaliteit moet dat wel lukken.
AFC AJAX
  zondag 20 april 2008 @ 20:02:50 #275
200994 Kriegel
Ik ben overrated
pi_58186314
Mooi gedaan vandaag, dit gaan jullie wel redden.
Maximaal 4 regels
Maximaal 250 tekens
(te kort? neem een abonnement)
pi_58192442
Er was toch een doek met een mooie tektst.. Wat stond er precies op?
pi_58192866
Iets van "De hoop gaat verloren, maar de liefde blijft" en er was ook een doek met "Het bier is bijna op..." refererend aan een uitspraak van wijlen Jeu Sprengers.....
pi_58197650


  maandag 21 april 2008 @ 10:13:20 #279
46672 DarkShine
Mijnstreek Oost
pi_58197690
quote:
Op zondag 20 april 2008 18:32 schreef FrankyMcG het volgende:
Hopen dat VVV erin blijft!
Vreuger, wie de beerkratte nog va hoots woare en se moëts blieve durchdrinke um d\'r kachel a te hotte
Planning:
-
pi_58259902
Wordt erg raar als VVV straks tegen ADO voetbalt met Wetzel als trainer
Patat Friet
pi_58285204
Ik denk niet dat hij daar een groot probleem mee heeft, zal zijn huidige werkgever gewoon altijd zo goed mogelijk dienen. Daar ben ik niet bang voor. Bovendien, hij heeft een contract met een autohandelaar, niet met ADO.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_58296629
Er gaan overigens geruchten dat Remy Reynierse (assistent van Foppe) de nieuwe trainer wordt...
  donderdag 1 mei 2008 @ 17:34:11 #283
130479 ganzenherder
Ganse herder
pi_58419385
Niet verwacht deze nederlaag....
Patat Friet
pi_58419506
Thuis gewoon met meer dan 1 doelpunt verschil winnen en dan weer thuis winnen, moet te doen zijn. VVV speelt vaak goed thuis tegen Ado.

Hopelijk daarna tegen MVV
No bitch to me
  donderdag 1 mei 2008 @ 21:25:43 #285
212634 Ron.Burgundy
Milk was a bad choice
pi_58423632
quote:
Op vrijdag 25 april 2008 10:11 schreef JLSB het volgende:
Er gaan overigens geruchten dat Remy Reynierse (assistent van Foppe) de nieuwe trainer wordt...
Remy heeft mij in de jeugd nog enige trainingen gegeven.
You've got a dirty, whorish mouth, that's what you have.
pi_58468646
quote:
Op dinsdag 25 maart 2008 21:24 schreef Sjoerd102 het volgende:
Deze hangt vanaf vandaag op kantoor
[ afbeelding ]

Toch een leuk (nouja leuk na afgelopen zondag) aandenken
Ik heb inmiddels ook zo'n Pearl shirt, de rugnummer 25 van Rick Verbeek. Het "gewone" Seacon shirt heb ik ook al, gedragen door Siebe Blondelle. En eentje die gedragen is door Jason Oost, en gesigneerd door de hele selectie. Die laatste zou ik het liefst ruilen, omdat ik het shirt dus dubbel heb.

Hoewel ik al mensen in het stadion heb zien lopen met o.a. shirts van Techwork, Limij en Oce is het me nog niet gelukt om die shirts aan de verzameling toe te voegen. Vanmiddag ga ik eerst even bij de bank de pinautomaat leegtrekken voordat ik naar De Koel ga, misschien dat iemand zijn shirt wel wil verkopen als ik een heel mooi bod doe
  zondag 4 mei 2008 @ 13:20:03 #287
71199 Sjoerd102
Oet Zjwame!!!
pi_58470224
quote:
Op zondag 4 mei 2008 11:54 schreef Samcali het volgende:

[..]

Ik heb inmiddels ook zo'n Pearl shirt, de rugnummer 25 van Rick Verbeek. Het "gewone" Seacon shirt heb ik ook al, gedragen door Siebe Blondelle. En eentje die gedragen is door Jason Oost, en gesigneerd door de hele selectie. Die laatste zou ik het liefst ruilen, omdat ik het shirt dus dubbel heb.

Hoewel ik al mensen in het stadion heb zien lopen met o.a. shirts van Techwork, Limij en Oce is het me nog niet gelukt om die shirts aan de verzameling toe te voegen. Vanmiddag ga ik eerst even bij de bank de pinautomaat leegtrekken voordat ik naar De Koel ga, misschien dat iemand zijn shirt wel wil verkopen als ik een heel mooi bod doe


Heb je hem via VVV bemachtigd?
Net efkes anges
  zondag 4 mei 2008 @ 16:51:05 #288
62455 Frey
Ludo Sanders
pi_58474171
Afmaken in Den Haag.
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
pi_58479074
quote:
Op zondag 4 mei 2008 13:20 schreef Sjoerd102 het volgende:

[..]



Heb je hem via VVV bemachtigd?
Nee, via Hans van Dreumel. Je zult hem vast wel kennen denk ik
  maandag 5 mei 2008 @ 08:13:56 #290
71199 Sjoerd102
Oet Zjwame!!!
pi_58485372
jep idd bekend. Wat heb je er voor moeten betalen als ik vragen mag?
Net efkes anges
pi_58492056
Daar ga ik geen antwoord op geven. Dat vind ik niet netjes t.o.v. Hans. Als je het perse wilt weten, moet je het hem zelf maar vragen . Geld speelt trouwens niet echt een rol in mijn verzameling. Als ik een shirt graag wil hebben dan koop ik het, ongeacht de prijs.
pi_58492084
Gisteren trouwens weer een aantal Oce en Limij shirts gezien, maar niemand die wilde verkopen
  maandag 5 mei 2008 @ 15:57:48 #293
46672 DarkShine
Mijnstreek Oost
pi_58492511
Succes in de 3de match!
Vreuger, wie de beerkratte nog va hoots woare en se moëts blieve durchdrinke um d\'r kachel a te hotte
Planning:
-
  maandag 5 mei 2008 @ 16:32:01 #294
43763 DutchGooner
naar het andere forum!
pi_58493203
quote:
Op maandag 5 mei 2008 15:32 schreef Samcali het volgende:
Geld speelt trouwens niet echt een rol in mijn verzameling. Als ik een shirt graag wil hebben dan koop ik het, ongeacht de prijs.
Lekker snugger om dat hier zo neer te zetten
NAAR HET ANDERE FORUM!
  maandag 5 mei 2008 @ 16:39:10 #295
130479 ganzenherder
Ganse herder
pi_58493335
quote:
VVV wil forse aanhang in Den Haag

VVV-Venlo is er alles aan gelegen om zoveel mogelijk supporters naar Den Haag mee te nemen voor het beslissende play-offduel tegen ADO, aanstaande woensdag. VVV houdt daarom een goedkope kaartjesactie.

Voor slechts 10 euro reizen de fans met de trein naar Den Haag, krijgen ze een entreekaartje en een VVV-fanshirt. VVV speelt woensdagavond het beslissende duel tegen ADO. Bij winst plaatsen de Venlonaren zich voor de derde en laatste ronde in de promotie-degradatie-play-offs.
Patat Friet
pi_58494735
quote:
Op maandag 5 mei 2008 16:32 schreef DutchGooner het volgende:

[..]

Lekker snugger om dat hier zo neer te zetten
Dat kan geen kwaad. Want het ijkt me sterk dat er hier op het forum iemand een VVV shirt heeft, dat ik nog niet heb
  maandag 5 mei 2008 @ 20:36:54 #297
43763 DutchGooner
naar het andere forum!
pi_58497996
quote:
Op maandag 5 mei 2008 17:58 schreef Samcali het volgende:

[..]

Dat kan geen kwaad. Want het ijkt me sterk dat er hier op het forum iemand een VVV shirt heeft, dat ik nog niet heb
Mwah, ik weet dat er hier iemand meeleest die een uitshirt uit de eind jaren 70 heeft.
Weet overigens niet of je hem wel of niet hebt maar het is niet allerdaags natuurlijk zo'n shirt.
NAAR HET ANDERE FORUM!
pi_58498540
Dat verandert de zaak. Ik zal de tekst even aanpassen:
quote:
Op maandag 5 mei 2008 17:58 schreef Samcali het volgende:

[..]

Dat kan geen kwaad. Want het ijkt me sterk dat er hier op het forum iemand een VVV shirt heeft, dat ik nog niet heb en het zou willen verkopen
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  woensdag 7 mei 2008 @ 22:10:11 #299
62455 Frey
Ludo Sanders
pi_58542401
Dat was het dan weer
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
  woensdag 7 mei 2008 @ 22:14:37 #300
212634 Ron.Burgundy
Milk was a bad choice
pi_58542521
Tijd voor een nieuw topic
You've got a dirty, whorish mouth, that's what you have.
  woensdag 7 mei 2008 @ 22:19:33 #301
67174 Dos37
Come on Twente
pi_58542650
het gaat slechter en slechter
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')